Jak se dívat na Oscary 2018 bez kabelových přenosů online zdarma

Každý rok, filmoví geekové, jako jsme my, dychtivě čekají každoroční rituál: představení soch Oscarů! A teď, když jsme jen pár dní od 90. ceny akademie, to’je stále náročnější ovládat vzrušení. Ano, slyšeli jste to správně, Oscars 2018 je ZDE, což znamená znovu’Budu mít možnost vidět, jak vaše oblíbené celebrity chodí po červeném koberci.

Jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu

Pro všechny ty módy tam venku’d rozhodně si užívejte při výběru kostýmů od známých návrhářů. A my všichni tady zábava šílíme, chlapče’Čekáme, až uvidíme, kdo vyhrál v které kategorii. Protože události, jako jsou tyto, patří k nejsledovanějším v roce, máme dokonce velké publikum, které by se mohlo podělit o naše poselství, a zároveň se zavázat k podpoře našich oblíbených celebrit!

Máte radost z 90. cen Akademie? Hledáte řešení, jak sledovat událost nejtěžším možným způsobem? Přečtěte si tento komplexní průvodce, jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu! Nechat’Začněme nejdříve malým pozadím…

Jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu - Ultimate guide

  1. Co je umístění Academy Awards 2018?
  2. Kdo bude hostitelem ceny Academy Awards 2018?
  3. Kompletní seznam vysílačů / kanálů Oscars 2018
  4. Jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu
  5. Jak se dívat na ceny Academy Awards 2018 Full Show Live Online Free Streams
  6. Jak se dívat na Oscary 2018 na Roku
  7. Jak se dívat na Oscara 2018 ve Velké Británii
  8. Jak se dívat na Oscary 2018 v Austrálii
  9. Jak se dívat na ceny Akademie 2018 prostřednictvím Kodi
  10. Academy Awards 2018 Nominees
  11. Kdo’s Vyhrajte cenu za nejlepší obraz?
  12. Jak se dívat na Oscary bez kabelu FAQ

Co je umístění Academy Awards 2018?

90. cena akademie, která byla představena Akademií filmových umění a věd (AMPAS), se bude konat v divadle Dolby Theatre v Hollywoodu v Los Angeles v Kalifornii. Rozhodnuté datum je stanoveno na 4. března 2018. Zábavný fakt: od otevření hlediště v roce 2001 byly všechny obřady Oscar hostovány v Divadle Dolby! To’Je těžké si představit, jak krásné to ve skutečnosti musí být.

Co je místo Academy Awards 2018?

Kdo bude hostitelem ceny Academy Awards 2018?

Oh, ty’rád to slyším. Náš oblíbený televizní hostitel a osobnost, veselý a naprosto okouzlující, Jimmy Kimmel opět povede Oscary v roce 2018. To bude již druhý rok, kdy se ujal hostitelských povinností pro ceny akademie. Jimmy také pětkrát udělil American Music Awards, ESPYS 2007 a Emmy Awards 2012 a 2016. Mezi přednášejícími pro Oscary byli Chris rock, Seth MacFarlane, Neil Patrick Harris a Ellen DeGeneres.

Kdo bude hostitelem ceny Academy Awards 2018?

Kompletní seznam vysílačů / kanálů Oscars 2018

Síť ABC byla nominována jako oficiální vysílatel 90. cen Akademie. Všichni, kteří se nacházejí v USA, mohou jednoduše přepnout své kanály na ABC a sledovat den živě nebo na vyžádání. Další země naleznete v níže uvedeném seznamu:

Maďarsko

Pokud se nacházíte v Maďarsku, můžete sledovat Oscary 2018 naživo prostřednictvím šestikanálového veřejnoprávního vysílání MTVA. Přepněte na hlavní kanál sítě, Duna TV.

Mexiko

Pro ty, kteří se nacházejí v Mexiku, “TNT Latinská Amerika” bude událost vysílat živě. Přepněte kanály v ostré 5:30 a sledujte událost přímo z položek Red Carpet.

Korea

CJ E&M’Renomovaný a slavný CGV bude zodpovědný za televizní vysílání Oscarů 2018 z Hollywoodu.

Japonsko

Pokud žijete v Japonsku, můžete sledovat 90. ceny akademie v pohodlí domova prostřednictvím slavné satelitní sítě WOWOW..

Francie

Pro ty, kteří se nacházejí ve Francii, zatím neexistují žádné zprávy o žádném televizním vysílání. Pokud však chcete událost streamovat online, navštivte CanalPlus a získejte úplné pokrytí.

Indie

V Indii můžete sledovat 90. ceremoniál akademických cen’s 21. století Fox’s Hvězdná síť. Přepněte své kanály na filmy ve 5:30 ráno (připravte se brzy na probuzení, kamarádi!).

Německo

Pokud chcete sledovat Oscary 2018 v Německu, přepněte se na komerční síťový kanál “ProSieben”. Můžete si také prohlédnout hlavní události následující den.

Jižní Afrika

Pro ty, kteří se nacházejí v Jižní Africe, se budete muset přihlásit k odběru placeného kanálu M-Net Movies, protože budou vysílat událost živě.

Latinská Amerika

Podobně jako v Mexiku i letos vysílá TNT Latina America akci. Pokud nemáte předplatné televizoru, zaregistrujte se do služby TNT Go.

Poznámka: Pokud čelíte omezení regionu, zatímco streamujete Oskar na výše uvedených kanálech, zvažte odblokování Oscarových proudů pomocí služby VPN.

Odblokujte toky Oscar

Jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu

Pro všechny vyřezávače kabelů venku existuje spousta řešení, jak sledovat Oscars 2018 online. Pokud máte předplatné ABC, můžete jednoduše navštívit jejich “Sledovat živě” stránku v den konání akce pro kompletní zážitek z akademie.

Jak se dívat na ceny akademie 2018 v síti abc

Samotný Oskar zajistí živé přenosy této události na jejich hlavní webové stránce Go. Pokud se nacházíte mimo USA, nejjednodušším způsobem je zaregistrovat se na abc.go.com. Stáhněte si zde určenou aplikaci pro své zařízení. Využijte některou z níže uvedených služeb VPN a připojte se k americkému serveru, abyste si mohli streamovat Oscary 2018!

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Sling TV

Pokud se výše uvedený postup jeví jako příliš komplikovaný, můžete vždy zvážit použití služby Live Streaming, Sling TV. Předplatné začíná na 20 $ za měsíc a můžete dokonce využít 7denní zkušební verzi, což technicky znamená, že jste’Budu sledovat 90. ceny Akademie ZDARMA!

Jak se dívat na Oscary 2018 na SlingTV

Odblokujte smyčku TV

PlayStation Vue

PlayStation Vue je další úžasná služba živého vysílání, která zajistí vysílání 90. cen Akademie. Předplatné začíná na 33,99 $ měsíčně a stejně jako u Sling TV máte k dispozici 7denní bezplatnou zkušební verzi (což více než kompenzuje vysoké ceny).

Jak se dívat na ceny akademie 2018 na PlayStation Vue

Jak se dívat na Oscars 2018 Full Show Live online streamů zdarma

Pokud se chcete podívat na 90. ceny Akademie, ale nejste ochotni spálit peníze na předplatné - pak pro vás máme řešení ZDARMA. Jo, to’s právem a k vašemu překvapení - tato řešení jsou v našem každodenním životě skutečně běžná:

Facebook Live

Ano, oficiální oznámení o tom, že se Oscars 2018 vysílají živě na platformě SM, nebyla oficiálně oznámena. Se zavedením služby Facebook Live a přístupných streamů na mnoho minulých událostí, jako je například Emmy, jsme si jisti, že zde něco najdete. Jako další možnost můžete použít vyhledávací dotaz s hashtagem # Oscars2018Live.

Jak se dívat na Oscars 2018 Full Show Live online streamů zdarma

Youtube

Oficiální stránka Oskarů určitě poskytne Živý přenos akademické ceny. Pro aktualizace sledujte jejich profil zde. Pokud však na YouTube nic nenajdete, zvažte prozkoumání dalších možností, jako je Vimeo a Daily Motion.

Jak se dívat na Oscary 2018 na youtube

Reddit

Pokud vše ostatní selže, jedinou moudrou možností je použít REDDIT. Zde najdete seznam témat souvisejících s programem Oscars 2018. V den akce se můžete také cítit jisti, že najdete spoustu odkazů pro streamování, bez reklam a vyskakovacích oken..

Jak se dívat na akademii ocenění 2018 na Reddit

Jiné možnosti

Vzhledem k tomu, jak USA rádi takové události omezují na svou zemi’Pokud jde o celé publikum, často se musíme spoléhat na obrovské množství alternativ. Mezi některé, u kterých se předpokládá, že budou nabízet živé streamy ZDARMA, patří Time.com, InStyle.com, EW.com a PEOPLE.com..

Jak se dívat na Oscary 2018 na Roku

Roku existuje jako jeden z nejlepších streamingových hráčů. Pokud chcete sledovat Oscars 2018, ujistěte se, že jste přidali následující kanály: ABC & Hvězdné filmy nebo kterýkoli z kanálů uvedených v seznamu vysílání. Pokud nemáte předplatné, zvažte instalaci Kodi na Roku a poté postupujte podle pokynů v průvodci Kodi pro sledování Oscarů 2018 níže:

Jak se dívat na Oscary 2018 na Roku

Jak se dívat na Oscary 2018 ve Velké Británii

Pokud chcete sledovat Oscars 2018 Ceremony ve Velké Británii, jednoduše přepněte svůj kanál na SKY Movie Oscars. Vysílač Sky Networks zajistí kompletní pokrytí události od Červeného koberce po slavnostní předání cen.

Jak se dívat na akademii ocenění 2018 ve Velké Británii

Jak se dívat na Oscary 2018 v Austrálii

Australané mají štěstí! Vždy získají přístup k obsahu přes devět sítí. Takže přepněte kanály přesně v pondělí 4. března 2018 ve 12:30 odpoledne. Pokud nemáte kabelové předplatné, sledujte tuto událost přes 9 Now online.

Jak se dívat na Oscary 2018 v Austrálii

Jak se dívat na Oscary 2018 přes Kodi

Pokud jde o sledování 90. ceremoniálu akademických cen na Kodi, máte dvě možnosti: cCloud TV nebo Halow Live TV. Níže uvádíme podrobné pokyny k instalaci doplňků co nejhádnějším možným způsobem:

Poznámka: Pokud čelíte jakýmkoli regionálním omezením u toků Kodi Oscar, zvažte použití služby VPN k odblokování proudu a obejděte chybu protokolu protokolu u toků Kodi.

Odblokujte toky Oscar

cCloud TV Installation and Oscars 2018 Guide

 • otevřeno Kodi a klikněte na “Nastavení” ikona
 • Vybrat “Správce souborů” a klikněte na “Přidat zdroj”
 • Dvojklik na “Žádný” možnost a vstoupit následující URL: http://kdil.co/repo
 • Typ “Kodi Israel” v poli s názvem a klikněte OK
 • Jít domů Kodi, klikněte na “Doplněk”, a pak “balík” symbol
 • Vybrat “Instalace ze souboru ZIP” a klikněte na “Kodi Israel”
 • Vybrat “kodil.zip” a Počkejte pro instalaci
 • Jít na “Instalace z úložiště” a klikněte na “.Úložiště www.Kodisrael.co.il”
 • Vybrat “Doplňky videa” a nalézt “cCloud TV”
 • Udeřil tlačítko instalace, otevřeno doplněk a jít na “Všechny kanály”
 • Vybrat ABC News pro živé proudy Oscarů 2018

Jak sledovat cenu akademie 2018 prostřednictvím Kodi

Halow Live TV Installation and Oscars 2018 Guide

 • otevřeno Kodi a klikněte na ikonu ozubeného kola (Nastavení)
 • Vybrat “Správce souborů” a pak dvojklik na “Přidat zdroj”
 • Objeví se rámeček, klikněte “Žádný” pro přidání adresy URL
 • Kopírovat vložit následující: http://kurdmovie.net/repo
 • název zdroj médií “Halow Repo” a klikněte na OK
 • Vrátit se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a pak na “Balík” symbol
 • Vybrat “Instalace ze souboru zip” možnost a nalézt “Halow Repo”
 • Klikněte na na “repository.HalowTV-6.0.0.zip” a Počkejte pro doplněk k instalaci
 • Vrátit se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a pak na “Balík” symbol
 • Vybrat “Instalace z úložiště” a Vybrat “HALOW úložiště”
 • Jít na “Doplňky videa”, nalézt “Halow Live TV” a stiskněte tlačítko instalace!
 • otevřeno doplněk a klikněte na “Country Channels”
 • Obdržíte výzvu Nainstalujte “GUL LIVE TV”
 • Klikněte na na “Ano”, přejděte dolů a vybrat “USA Live TV”
 • Nalézt a vybrat “ABC News” sledovat Oscary 2018!

Instalace Halow Live TV a Oscarů 2018

Academy Awards 2018 Nominees

Nominace na Oscary 2018 byly konečně odhaleny a my nemáme’Byl jsem vzrušenější než dříve. Letos v seznamu můžete vidět mnoho nových jmen a netřeba říkat, že si zaslouží uznání. Kdo si myslíte, že vyhraje??

Nejlepší herec

 1. Daniel Day-Lewis jako Reynolds Woodcock - ”Fantomové vlákno”
 2. Timothée Chalamet jako Elio Perlman - ”Zavolej mi svým jménem”
 3. Denzel Washington jako Roman J. Israel - ”Roman J. Israel, Esq.”
 4. Daniel Kaluuya jako Chris Washington– ”Vystoupit”
 5. Gary Oldman jako Winston Churchill - ”Nejtemnější hodina”

Nejlepší herečka

 1. Meryl Streep jako Katharine Graham - ”Pošta”
 2. Margot Robbie jako Tonya Hardingová - ”Já, Tonyo”
 3. Sally Hawkins jako Elisa Esposito - ”Tvar vody”
 4. Saoirse Ronan jako Christine “Lady Bird” McPherson v “Lady Bird”
 5. Frances McDormand jako Mildred Hayes - “Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri”

Nejlepší obrázek

 1. “Dunkirk” - režie Christopher Nolan
 2. ” Vystoupit” - režie Jordan Peele
 3. ” Pošta” - režie Steven Spielberg
 4. ” Lady Bird”  - režie Greta Gerwig
 5. ” Nejtemnější hodina” - režie Joe Wright
 6. ” Fantomové vlákno”  - režie Paul Thomas Anderson
 7. ” Tvar vody”  - režie Guillermo del Toro
 8. ” Zavolej mi svým jménem” - režie Luca Guadagnino
 9. ” Tři billboardy mimo Ebbing, Missouri” - režie Martin McDonagh

Kdo’s Vyhrajte cenu za nejlepší obraz?

Tento rok je nepochybně’Sezóna ocenění byla nejrozšířenější ze všech povědomí hnutí #MeToo a #TimesUp, která vyvolala velké debaty o hollywoodském životním stylu a filmovém průmyslu. I přesto se však nejlepší závod bude také těšit, zejména po prohlédnutí nominací, které jsou plné hodnotných uchazečů..

Kdo vyhraje cenu za nejlepší obrázek?

Pro nás to ale jde jen o dva filmy: Tři billboardy a dostat se ven. Na základě prvního’Vzhledem k tomu, že jsme získali nejvyšší ceny na British Academy Film Awards, Golden Globes a Screen Actor Guild Awards, jsme si jisti, že polarizační temná komedie odstraní sošku Oscara pro “Nejlepší obrázek”. Avšak v našich očích, “Vystoupit” by měl být vítěz.

Jak se dívat na Oscary bez kabelu FAQ:

Jaký den je Oscar?

90. ceny akademie se budou konat 4. března 2018 v 18:30 ostré v USA.

Jak dlouho je cena akademie?

Obřad obvykle trvá asi tři a půl hodiny od Červeného koberce do konce.

Na které stanici jsou ceny akademie?

Pokud se nacházíte v USA, jednoduše přepněte své kanály do sítě ABC.

Sledujte své oblíbené hvězdy na červeném koberci!

Doufáme, že tato příručka pomůže odpovědět na vaši otázku, jak sledovat Oscars 2018 bez kabelu. S ohledem na geografická omezení některých webů jsme přidali obrovský seznam možností streamování a jejich alternativ. Dejte nám vědět, který z nich pracuje pro vás a ne! Nebojte se sdílet své dva centy o tom, kdo’Vyhraje které ocenění v sekci komentářů níže. Přeji krásný den!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me