Jak se dívat na Mistrovství světa ve fotbale live online

Dobrý den, fanoušci FIFA z celého světa a vítejte v Best VPN. Něco o hře, která mě vždy vezme zpět k klasice “Rozostření - Woo Hoo” píseň v “Cesta na světový pohár 98” video hra! Energie, kterou hudba vyzařovala, člověče, mi v těchto dnech chybí. Stále mě to ale nutí meditovat o mistrovství světa.

Jak sledovat finále mistrovství světa FIFA naživo online

Níže uvedené možnosti živého vysílání, které nabízejí sportovní pokrytí v kvalitě HD a vyhrazené toky komentářů ve více jazycích, jsou ideální pro sledování mistrovství světa:

Být ve sportu

BeIN Sports, jeden z nejkomplexnějších poskytovatelů sportovního pokrytí, je k dispozici ve většině světa včetně Středního východu, USA, Nového Zélandu, Thajska, Malajsie a dalších. Může to být vaše online streaming možnost pro finále FIFA již od 10 $ měsíčně. Nejlepší věc na tomto poskytovateli je, že od té doby’Je k dispozici ve více regionech po celém světě a nabídne komentáře ve více jazycích.

bein sports fifa

Pokud žijete mimo regiony’Je k dispozici zde’Není důvod se obávat, protože se k němu můžete připojit přes VPN. Jednoduché přesměrování připojení přes server umístěný v zemi, ke které se chcete připojit, a přístup k BeIN Sports pro snadné odblokování webu.

bein sports fifa country

Pokud žijete mimo regiony’Je k dispozici zde’Není důvod se obávat, protože se k němu můžete připojit přes VPN. Jednoduché přesměrování připojení přes server umístěný v zemi, ke které se chcete připojit, a přístup k BeIN Sports pro snadné odblokování webu.

DirecTV Now

DirecTV, nejkomplexnější poskytovatel živé televize v USA, v současné době nabízí ve svých plánech předplatného s vysokou hodnotou několik kanálů. V současné době nabízí tříměsíční předplatné za pouhých 10 USD měsíčně a zahrnuje několik oficiálních vysílatelů FIFA včetně Fox Sports pro anglické pokrytí, Globo pro portugalské pokrytí a mnohem více.

přímá tv fifa

Pokud chcete přistupovat k DirecTV Now mimo USA, budete potřebovat nejlepší VPN s dedikovanými americkými streamingovými servery, abyste obešli geo-omezení na webu.

Nejlepší FIFA World Cup VPN

Vzhledem k tomu, že téměř všechny výše uvedené streamingové weby by vyžadovaly zabezpečený přístup VPN, je zde komplexní tabulka nejlepších poskytovatelů VPN, z nichž si můžete vybrat, abyste mohli využívat nepřetržitý zážitek ze sledování FIFA World Cup!

RANKING TABLE

Bezplatné online streamování pro FIFA

Pokud se domníváte, že placení poskytovatelé vám umožňují překonat rozpočet a jste ochotni trochu kompromitovat s funkcemi, jako je kvalita videa, máte k dispozici několik bezplatných možností sledování světového poháru FIFA Live Online:

Youku

Jako jediná možnost živého vysílání FIFA pro více než miliardu lidí v Číně je Youku skvělá služba vlastněná vysoce vlivnou skupinou. Tento poskytovatel streamování se rozrostl ze síly na sílu a je prvním poskytovatelem streamování, který sdílí hlavní turnaj’s vysílací práva online se státem vlastněným čínským CCTV.

Tato služba je zcela zdarma, takže je velmi lákavá pro diváky žijící v Číně. Pro ty z vás, kteří žijí mimo pevninskou Čínu, v přilehlých zemích, můžete být vaší bránou ke sledování FIFA v mandarínském / čínském komentáři, ale pouze v případě, že k odblokování tohoto webu s omezeným zeměpisným omezením používáte výkonnou VPN.

ZDF.De

Německo’ZDF.De je bezplatná služba, která vysílá vysoce kvalitní video, což z něj dělá ideální volbu pro německé fanoušky hry. Pokud žijete mimo Německo, ZDF.De můžete sledovat pouze v případě, že odblokujete web prostřednictvím sítě VPN připojením k německému serveru..

ZDF.de fifa
Jak se dívat na mistrovství světa FIFA na Kodi

 1. Zahájení Kodi Krypton V17 a v pravém horním rohu klikněte  “Ozubené kolo” ikona.
 2. Vybrat “Správce souborů” v pravém dolním rohu nabídky.
 3. Svitek dolů z levého menu a otevřeno “Přidat zdroj”.
 4. Dvojklik na “Žádný” a vstoupit http://lazykodi.com/
 5. Dát název zdroje médií. Například, “Lazy Kodi”
 6. Jít zpět do hlavní nabídky Kodi a klikněte na “Doplňky”.
 7. Udeřil  “Balík” symbol pro zahájení procesu instalace.
 8. Vybrat “Instalace ze souboru zip” a Nalézt  “Lazy Kodi” zdroj médií.
 9. Ze seznamu možností, vybrat “REPOSITORIE” a pak klepněte na “ANDROIDABA”
 10. Vybrat “Úložiště” a pak klikněte na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Počkejte pár minut na “Doplněk nainstalován” oznámení. Vrátit se do předchozí nabídky a klikněte na “Instalace z úložiště”.
 12. Vybrat “..Úložiště Kodil” a pak otevřeno  “Doplňky videa” seznam
 13. Jít  “Vyhledávání” tab a typ v “cCloud TV”
 14. otevřeno doplněk a poté udeřil tlačítko instalace.
 15. Počkejte pro “Doplněk” nainstalované oznámení
 16. Vrátit se do nabídky doplňků a zahájení cCloud TV.
 17. Klikněte na na “Sportovní” možnost získat přístup ke všem živým sportovním proudům
 18. Vybrat ESPN nebo jakýkoli jiný vysílač ze seznamu zde, abyste si mohli sledovat mistrovství světa FIFA!

fifa espn

Jak sledovat světový pohár FIFA na Kodi Firestick pomocí iPlayer WWW

 1. Zahájení Firestick TV a klikněte v systému.
 2. Vybrat Nastavení a poté “Vývojářské možnosti”.
 3. Umožnit Aplikace pro neznámé zdroje a “Ladění ABD”.
 4. Jít zpět do hlavní nabídky, klikněte na ikonu vyhledávání a zadejte “Downloader”.
 5. Klikněte na na “Downloader” a stiskněte tlačítko pro výběr na dálkovém ovladači.
 6. Zahájení vyberte aplikaci “Dovolit”, a OK v uvítacím okně.
 7. Vstoupit http://troypoint.com/kodistable do adresního řádku.
 8. Počkejte soubor ke stažení a klikněte na “Nainstalujte” na stránce nastavení Kodi.
 9. Následovat kroky ve výše uvedeném nadpisu k instalaci iPlayer WWW.

fifa firestick

Podívejte se na mistrovství světa FIFA na Roku

Roku TV nabízí některé velmi dobré možnosti, pokud jde o sportovní pokrytí a vyhrál’Pro tento světový pohár FIFA se nebude lišit, protože spousta kanálů s poskytovatelem bude streamovat zápasy živě. Většina z těchto kanálů však není k dispozici mimo USA a je geograficky omezená. Chcete-li je překonat, musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

 1. Zaregistrujte se pomocí Nejlepší světový pohár Poskytovatel VPN
 2. Nainstalujte si VPN se svým Roku (najdete více průvodců s poskytovateli VPN, jak to udělat)
 3. Připojte se k americkému serveru a budete obcházet geo-omezení, abyste mohli sledovat zápasy na vašich oblíbených kanálech!

Sledujte mistrovství světa FIFA na počítačích Mac

Pro uživatele počítačů Mac je přístup k webovým serverům s omezeným přístupem k geografickým omezením pro mistrovství světa velmi zjednodušeným procesem. Mnoho streamingových serverů vysílá živé zápasy z turnaje zdarma, např. Porovnejte TV a BBC iPlayer, takže pokud je chcete odblokovat přes VPN, pak zde’jak to můžete snadno udělat:

 1. Přihlásit se k odběru Top Světový pohár VPN a stáhněte si svého nejnovějšího Mac klienta
 2. Nainstalujte klienta Mac do svého zařízení a připojte se k serveru v zemi, kde je dostupný váš poskytovatel živého vysílání. Například pro odblokování BBC iPlayer zvolte britské servery
 3. Připojte se k VPN a navštivte živé webové stránky pro živé hraní zápasů!

Sledujte světový pohár na PS4

Pryč jsou dny, kdy byly herní konzole určeny pouze pro hraní. V současné době je vaše konzole výkonným zařízením, které uspokojí širokou škálu vašich potřeb. Uživatelé PS4 mohou pomocí své konzole sledovat FIFA naživo prostřednictvím poskytovatelů streamování, ale s tímto řešením byste potřebovali VPN:

 1. Vyberte nejlepší Světový pohár VPN a vyberte si plán, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu
 2. Získejte přihlašovací údaje uživatele (uživatelské jméno a heslo VPN)
 3. Nainstalujte VPN prostřednictvím směrovače nebo Windows / Mac. Většina nejlepších poskytovatelů VPN nabízí specializované návody, jak snadno nastavit VPN na PS4. Zde jsou návody od PureVPN a jak na to
 4. Zadejte přihlašovací údaje uživatele
 5. Připojte se k serverům v zemi vašeho poskytovatele streamování’s dostupnost. Například Chcete-li odblokovat funkci Match TV, vyberte ruský server
 6. Připojte se k VPN
 7. Užijte si živé zápasy ze světového poháru FIFA na herní konzoli PS4!

Sledujte světový pohár FIFA na iOS

Díky tomu, že je zařízení iOS nesmírně snadné sledovat na cestách, stávají se velmi populární jako přenosná zařízení pro streamování. Aplikace iOS pro mnoho streamovacích služeb jsou také snadno dostupné, např. DirecTV nyní nabízí nativní aplikaci pro platformu iOS, kterou si můžete snadno stáhnout z obchodu iTunes. Ale protože mnoho webů pro streamování je geograficky omezeno, budete potřebovat VPN k jejich odblokování a vychutnání si živých zápasů nepřetržitým způsobem.

Instalace VPN na iOS je nyní neuvěřitelně snadná také díky přítomnosti specializovaných aplikací pro platformu, která je k dispozici téměř u každého top poskytovatele a zde’jak se s tím můžete do 3 minut udělat:

 1. Vybrat Světový pohár VPN poskytovatele, který se vám nejvíce líbí podle jeho vlastností
 2. Plaťte za cenový plán
 3. Přejděte do obchodu iTunes a vyhledejte VPN’s názvem. Aplikace se v horní části výsledků zobrazí snadno
 4. Stáhněte si ji odtud
 5. Nainstalujte si ji na iPad / iPhone
 6. Vyberte server v místě vašeho poskytovatele streamování
 7. Připojte VPN
 8. Navštivte web / otevřete aplikaci poskytovatele živého vysílání a užijte si akci naživo!

Sledujte světový pohár FIFA v systému Android

Android OS je zdaleka nejoblíbenějším mobilním operačním systémem na světě a s jeho počtem uživatelů v současné době v milionech se bude hodně lidí těšit na to, že si na svém zařízení budou moci užívat živé zápasy ze Světového poháru FIFA. Většina hlavních sítí VPN nabízí specializované aplikace pro Android, které můžete použít k obcházení geografických omezení na populárních streamovacích serverech. Nechat’s instalací VPN na vašem Androidu vás provedeme v 5 jednoduchých krocích:

 1. Od nejlepších Světový pohár VPN, vyberte ten, který nejlépe odpovídá vašemu rozpočtu a požadavkům
 2. Stáhněte si jeho aplikaci pro Android z Obchodu Play
 3. Nainstalujte si ji do zařízení Android, ale ujistěte se, že je vaše zařízení aktualizováno na nejnovější verzi Android, aby aplikace fungovala ještě jemněji.
 4. Připojte se k serveru pro konkrétní zemi v místě, kde je dostupný váš poskytovatel streamování
 5. Navštivte poskytovatele streamování’ nebo otevřete v zařízení jejich vyhrazenou aplikaci a sledujte zápasy naživo!

Sledujte světový pohár FIFA na Xboxu

Xbox je velmi oblíbená herní konzole, která si získala slávu díky tunám neposkvrněných funkcí, které svým uživatelům nabízí. Mnoho nadšenců Xboxu bude mít velký zájem sledovat světový pohár FIFA na svých konzolách. Ale protože mnoho webů, které nabízejí živé vysílání, je geograficky omezeno pro diváky mimo jejich zemi, budete muset na svém Xboxu nastavit VPN, aby se sem dostali’jak snadno dosáhnout tohoto cíle:

 1. Přihlaste se k odběru mocného Světový pohár VPN který nabízí velké množství serverů po celém světě
 2. Nastavení VPN na vašem Xboxu. To by nemělo’Trápit se vůbec, protože většina nejlepších poskytovatelů nabízí vynikající návody, jak to udělat. Zde jsou návody, jak nastavit VPN v Xboxu pomocí PureVPN a ExpressVPN
 3. Připojte se k serverům ve vašem preferovaném umístění, tj. Zemi, kde je váš poskytovatel streamování k dispozici pro prohlížení
 4. Sledujte živé zápasy prostřednictvím konzoly Xbox!

Sledujte světový pohár FIFA v Apple TV

Majitelé Apple TV se mohou hodně radovat, protože budou mít možnost sledovat živé zápasy z mistrovství světa FIFA prostřednictvím svého zařízení a vše, co potřebují využít této příležitosti, je vědět o možnostech, které mají, pokud jde o služby živého vysílání pro zápasy v turnaji spolu s instalací sítě VPN na jejich zařízení, aby se obešly všechna geografická omezení, se kterými se setkávají na streamovacích webech.
Nechat’s projděte kroky, kterými můžete nainstalovat VPN na Apple TV:

 1. Kupte si cenový plán na kterékoli z nejlepších Světový pohár VPN dle vašeho výběru nebo z těch, které jsou uvedeny v tomto blogu
 2. Nainstalujte VPN do svého Apple TV. To by pro vás mělo být příliš velké starosti, protože mnoho poskytovatelů VPN bude mít snadného průvodce krok za krokem, jak to udělat
 3. Připojte se k serveru v zemi, kde chcete získat přístup k poskytovateli streamování
 4. Užijte si světový pohár FIFA jako nikdy předtím!

Sledujte světový pohár FIFA na FireStick

Pokud vlastníte Amazon Firestick, jste na seznamu šťastných lidí. Fox Sports, oficiální provozovatel mega akce, nabízí speciální aplikaci pro zábavní zařízení. Můžete si ji stáhnout z Amazonu’Oficiální obchod s aplikacemi zde. Po dokončení se přihlaste pomocí svého účtu Fox Sports Go a užijte si streamování události FIFA!

fifa fox sports

Přečtěte si našeho podrobného průvodce o nejlepší VPN pro firestick.

Jak sledovat světový pohár FIFA bez kabelu

Není nutné, abyste si pro sledování svého oblíbeného obsahu zvolili kabelovou televizi, zejména když polovina toho, co nejlépe sledujete, není při běžném předplatném k dispozici. To je místo, kde se uživatelé obvykle stanou řezačkami kabelů a přihlašují se online službami pro potřeby zábavy. Máme také řešení pro sledování mistrovství světa FIFA online.

Jak se dívat na FIFA v USA

Jak již bylo zmíněno dříve, Fox Network je oficiálním vysílatelem světového poháru FIFA, což je americká zábavní a zpravodajská společnost. Pokud se tedy ořezávače šňůry snaží streamovat světový pohár FIFA živě v USA z pohodlí svých domovů, jednoduše se zaregistrujte u Fox Sports GO - služby VoD poskytovatele vysílání..

Jak se dívat na FIFA v Austrálii

Pokud hledáte způsoby, jak sledovat světový pohár FIFA, budete se muset spolehnout na službu VPN pro Austrálii. Výše uvedená prémiová řešení, jako jsou Hulu, Fox Sports Go, DirecTV Now a Sling TV, ukládají geo-omezení, která omezují uživatele z jiných zemí na přístup na jejich webové stránky.

Jak sledovat FIFA ve Velké Británii

Uživatelé ve Velké Británii mohou snadno přepínat své kanály na BBC nebo ITV a streamovat světový pohár FIFA. Řezačky kabelů mohou mít problémy s přístupem k obsahu s omezeným přístupem. Zaregistrujte se pomocí Sling TV, Hulu Live TV nebo DIRECTV NYNÍ a sledujte turnaj. Další možností by bylo připojit se k umístění FIFA World Cup VPN v USA a streamovat událost přímo z Fox Sports Go.

Jak sledovat zápasy FIFA na všech kanálech Hulu

Hulu ve svém beta balíčku nabízí 50+ živých kanálů včetně kanálů, které budou streamovat zápasy Světového poháru v HD kvalitě. Pokud ne’nechci si ujít tuto příležitost, pak si přečtěte tuto příručku na mistrovství světa v Hulu se seznamem kanálů, které budou streamovat zápasy, jak obejít Geo-omezení na Hulu pomocí Best VPN, průvodce cenami, jak nahrávat živé zápasy a více.

Hulu World Cup FIFA Podporovaná zařízení

Nejlepší věc na Hulu je jeho úžasný repertoár podporovaných zařízení. Hulu dokáže pracovat na všem, na co si vzpomenete. Konvenční možnosti, jako jsou chytré televizory, mobilní telefony, počítače, všechny fungují na Hulu, ale seznam není omezen pouze na tyto, protože Hulu nabízí celou řadu dalších možností.

fifa hulu

Zde je úplný seznam všech zařízení podporovaných společností Hulu:

 1. Apple iPhone a iPad (se systémem iOS 10 nebo novějším)
 2. Telefony a tablety Android (verze 5.0 nebo novější)
 3. Apple TV (4. generace nebo novější)
 4. Chromecast
 5. Oheň tablety
 6. Fire TV a Fire TV Stick
 7. LG TV (vybrané modely)
 8. Nintendo Switch
 9. Roku a Roku Stick (vybrané modely)
 10. Samsung TV (Vybrané modely TV)
 11. Xbox One, Xbox 360

Jak sledovat světový pohár FIFA v Apple TV pomocí bezplatných a placených aplikací

Mezi nesčetnými zařízeními dostupnými v současné době, která podporují streamování, by vlastníci Apple TV také určitě hledali dostatečně dobré aplikace pro streamování, aby byl jejich světový pohár nezapomenutelný..

Nejlepší Apple TV placené aplikace sledovat FIFA

 1. Optus Sports
 2. DirecTV Now
 3. Fox Sport
 4. Být ve sportu
 5. Sky Sports
 6. NBC Sports
 7. Sling TV

Nejlepší aplikace pro Apple TV zdarma ke sledování FIFA

 1. MatchTV
 2. BBCiPlayer
 3. SBS
 4. TF1
 5. ITV

 Sledujte La Liga online

La Liga je liga FIFA, která má po celém světě masivní následky, hlavně kvůli návnadě mezinárodních hvězd zobrazujících vzrušující hru a poskytování fanoušků exkluzivní zábavu. Asociace za La Liga ví, jak lukrativní je její liga, takže se oddává prodeji svých vysílacích práv hlavním vysílatelům a streamovacím webům z celého světa.

Tentokrát se to nelišilo, protože každý provozovatel vysílání má výhradní práva vysílat zápasy La Liga naživo ve svém přiděleném regionu, jak je vidět z výše uvedené tabulky..

Pokud chcete sledovat La Liga online, pak je zde seznam nejlepších 3 poskytovatelů, kteří nabízejí nejlepší streamovací služby v HD kvalitě pro přístup k online zápasům:

 1. DirecTV nyní Sports
 2. Být ve sportu
 3. Jedenáct Sport

Jak se dívat na sport online

Společnost BeIN Media Group, založená v lednu 2014 Nasserem Al-Khelaifi, je odloučena od Al Jazeera Media Network se sídlem v katarské Dauhá. Její slavná síť beIN Sports byla vytvořena ve Francii již v roce 2012 a od té doby si získala docela dobré jméno mezi: online streamingem a uživateli kabelů, kteří si chtějí užít sport a zábavu při maximálním pohodlí. Pokud se chcete dívat na sport online, stačí navštívit jejich web nebo stáhnout nativní aplikace z obchodu Google Play nebo iTunes..

Zabalení věcí

Doufáme, že vám tato příručka pomůže pochopit, jak sledovat FIFA bez kabelu. Pokud však narazíte na nějaké problémy nebo najdete jiná řešení pro streamování, neváhejte a vypusťte komentář níže. Neváhejte a sdílejte článek s dalšími fanoušky FIFA. Přeji vám skvělý čas!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me