Jak se dívat na Big Brother & ldquo; zábavné a zajímavé televizní show reality & rdquo;

Co je velký bratr?

Big Brother je televizní show reality založená na stejnojmenném nizozemském protějšku. Vytvořil John De Mol, televizní seriál zasáhl obrazovky zpět v roce 1997, přičemž jeho jméno podle charakteru románu “Devatenáct osmdesát čtyři (1984). Přehlídka byla znovu uvedena pro americké publikum Julie Chenovou v roce 2000 a vysílá se po sobě jdoucích 19 sezón. To představuje skupinu cizinců volal “HouseGuests”, kteří musí žít společně v domě 24/7, celkem 90 dní nebo déle.


Kde se dívat na Big Brother?

Od svého uvedení na trh v USA se na CBS vysílá reality show. Kanál vysílá každou epizodu svým zákazníkům. Pokud nemáte předplatné, které vám dává přístup do sítě CBS, je nejvyšší čas, abyste si je předplatili. Přehlídka se obvykle vysílá v neděli (20:00), ve středu (20:00) a ve čtvrtek (21:00). Pokud si však nejste jistí časovým rozvrhem, můžete si vždy zkontrolovat televizní program CBS zde.

Odběratelé CBS mají dokonce možnost sledovat různě formátovanou verzi první sezóny Velkého bratra spolu s epizodou druhé sezóny, která se na většině trhů nevešla. Pokud chcete sledovat opakování starých ročních období, můžete zvážit přepnutí kanálu na TVGN. Můžete také sledovat televizní show reality z přidružených stanic CBS na různých místech. Tyto zahrnují:

 1. Texas - Dallas KTVT
 2. Pensylvánie - Pittsburgh KDKA
 3. Pensylvánie - Philadelphia KYW
 4. New York - New York WCBS
 5. Minnesota - Minneapolis WCCO
 6. Michigan - Detroit WWJ
 7. Massachusetts - Boston WBZ
 8. Maryland - Baltimore WJZ
 9. Illinois - Chicago WBBM
 10. Florida - Miami WFOR
 11. Colorado - Denver KCNC
 12. Kalifornie - Sacramento KOVR

Jak se dívat na velkého bratra bez kabelu?

Pokud uvažujete o tom, jak sledovat velkého bratra bez kabelové televize, máme pro vás řešení. Spíše než přihlaste se k odběru televizní stanice, zvažte sledování reality show online. CBS má online portál, který umožňuje uživatelům sledovat Big Brother kdykoli a kdekoli. Abyste to mohli provést, musíte se přihlásit k odběru prémiového plánu.

CBS All Access je k dispozici za pouhých 5,99 $ měsíčně, což vám také umožňuje přístup k živým přenosům televizní show. Zpočátku byla tato funkce k dispozici zdarma během první sezóny. Na začátku druhé sezóny však bylo vyžadováno předplatné, aby se získal přístup k živým přenosům v pořadu’s oficiální stránky, pořádané AOL. Díky přeskakování vpřed do patnácté sezóny se živá vysílání nyní vysílají na oficiálních webových stránkách CBS a znovu vyžadují předplatné.

Jak se dívat na velkého bratra bez kabelu

Můžete také sledovat Big Brother na svém smartphonu stažením aplikace CBS pro váš relevantní operační systém. Pokud tato možnost nefunguje, můžete vždy zvážit sledování epizod nebo přímého přenosu na populárním webu Channel 5. Načasování se bude lišit od původních dat vysílání, proto si zde zkontrolujte rozvrh Big Brother TV.

Pokud všechny možnosti selžou, můžete zvážit stažení Kodi. Tato open-source, domácí multimediální aplikace usnadňuje přístup k placenému obsahu po celém světě pouhým několika klepnutím na tlačítko. Stačí si stáhnout doplněk Exodus a užít si procházení neomezenou sbírkou televizních pořadů a filmů, mezi které patří realita TV, Big Brother!

Jak se dívat na epizody velkého bratra na CBS mimo USA

Pokud se nenacházíte v USA, sledování epizod Big Brother se může do jisté míry zdát hádkou. Máme však také řešení. Vždy můžete navázat nejlepší připojení vpn k místu v USA, abyste získali přístup k CBS a sledovali Big Brother.

Jak se dívat na epizody velkého bratra mimo USA

Přihlaste se k odběru služby VPN, jako je Ivacy, PureVPN nebo ExpressVPN. Všechny tyto služby nabízejí pozoruhodné funkce zabezpečení a geografického odblokování. Stáhněte si vyhrazenou aplikaci pro své zařízení / operační systém. Připojte se k serveru nacházejícímu se v USA a užívejte si sledování reality reality show s maximálním komfortem.

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Jak se dívat na velkého bratra v Kanadě

Kromě připojení k americkému serveru a sledování Big Brother na CBS mají uživatelé také možnost přihlásit se k odběru Global TV v Kanadě a dívat se na reality show. Vysílatel má svůj vlastní kanál, kde můžete sledovat Velkého bratra. Pokud to nebude fungovat, můžete vždy streamovat epizody na jeho oficiálních webových stránkách. Načasování se bude lišit od původních dat vysílání, proto si zde zkontrolujte rozvrh Big Brother TV.

jak se dívat na velkého bratra v Kanadě

Jak se dívat na Big Brother online zdarma

Pokud hledáte nejvhodnější možnost sledování online velkého bratra online - aniž byste zaplatili jeden cent, zvažte použití DirectTV nebo MyWatchSeries. Oba weby rozdělily každou sezónu podle čísla. To vám umožní sledovat televizní show reality a její epizody zády k sobě, aniž byste se museli starat o předplatné placené služby.

Hlavní téma televizní reality show:

Během svého pobytu jsou soutěžící zcela izolováni od vnějšího světa. Jsou omezeni v komunikaci s členy rodiny / přáteli a musí přežít různé výzvy a hry. Hráči nemají v show vůbec žádné soukromí. Jsou pod neustálým dohledem diváků. Tento jedinečný koncept naplnění domu cizími lidmi ze všech různých prostředí je velmi chytrý. Můžete vidět, jak lidé interagují, vytvářejí skupinové spojenectví, přátelství a romance.

Společenská dynamika pořadu se také neustále mění, protože narůstají střety a výzvy. Slabý pokles u cesty, zatímco silnější se postupně vynoří do finále. Někteří hráči dokážou získat nadvládu hraním špinavé politiky; jiní ukazují svou schopnost ve hrách. Celkově je televizní pořad skutečným zážitkem, který je třeba sledovat pro každého, protože se objevují boje a urovnávají se spory. Pokud hledáte reality reality show, která vás baví, Big Brother by rozhodně měl být na začátku seznamu!

Užijte si sledování Big Brother!

A tím jsme odpověděli na dlouho očekávanou otázku „Jak se dívat na velkého bratra online, naživo a v televizi“. Nyní stačí jen vybrat vhodnou metodu podle vašich potřeb. Přejeme vám, abyste měli úžasný zážitek ze sledování Binge! Nezapomeňte pomoci ostatním v nouzi a sdílejte článek s lidmi, kteří hledají vhodný způsob, jak sledovat Velkého bratra!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me