Jak se dívat na Australian Open 2018 Live online

Jak se dívat na Australian Open Online

 1. Kdy se konají australské otevřené?
 2. Kdo je oficiálním vysílačem akce?
 3. Australian Open Live Streaming
 4. Jak se dívat na Australian Open 2018 online
 5. Odblokujte Austrálii Open 2018 na Sony Six
 6. Odblokujte Australian Open 2018 v síti Seven Network

S novým rokem je konečně čas na novou tenisovou sezónu. Pro ty z vás, kteří to neví, odstartoval Australian Open a vrátil se do Rod Laver Arena v Melbourne. Nyní, pokud jste uvízli v práci nebo nemáte přístup k bezplatně vysílané televizi, sledování sezóny může být trochu obtížné, ale dostali jsme vás na ně. Sledujte 2018 Australian Open podle níže uvedeného průvodce:

Kdy se konají australské otevřené?

Australian Open odstartuje v pondělí 15. ledna a v neděli 28. ledna bude zabalen do dvou týdnů. Muži’s draw rysy Stan Wawrinka, Noavk Djokovic, Rafael Nadal a obhájce šampion Roger Federer.

Jak se dívat na Australian Open 2018 Live online

Ženy’kreslí rysy Karolina Plisková, Petra Kvitová, Simona Halep, Maria Sharapova a Venuše Williamsová. Denní sezení začne kolem 10:30 - 18:00 a noční sezení je naplánováno na vysílání od 18:00 do 12:30.

Kdo je oficiálním vysílačem akce?

Stejně jako v loňském roce byl kanál 7 vybrán jako exkluzivní televizní stanice pro Australian Open. Můžete sledovat všechny tenisové zápasy v sítích 7mate, 7wwo a Channel 7.

Kdo je oficiálním vysílačem akce?

Pokud se však nenacházíte v Austrálii a nehledáte řešení, jak sledovat událost v zahraničí, podívejte se na seznam oficiálních vysílatelů podle níže uvedeného regionu:

Oblast Vysílatel
Specifické pro Asii & Oceánie Kanál 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sports, Velké sporty, GRT Sports, QIY, NHK, SKY
Afrika SuperSport, beIN a Eurosport
Severní Amerika TSN, RDS a tenisový kanál
střední východ Eurosport a beIN Sport
Latinská Amerika & karibský ESPN International
Evropa Eurosport
Střední Asie Sony Six

Australian Open Live Streaming

Fanoušci živého vysílání mohou sledovat australské Open live odkudkoli na světě pomocí oficiálních vysílacích společností uvedených na seznamu. V tuto chvíli si pamatujte, že všichni oficiální provozovatelé vysílání jsou geograficky omezeni na své regiony. To znamená, že Indii nemůžete sledovat’s předním sportovním kanálem Sony Six v Malajsii nebo australským živým proudem 7 Australian mimo Austrálii.

Australian Open Live Streaming

Zatímco většina oficiálních vysílacích společností v tabulce vyžaduje prémiové předplatné, můžete si v Austrálii prohlédnout 2017 Open 2017 zdarma’s Sony Six a Australia’s Seven Network. Vše, co budete potřebovat, je služba VPN, která nabízí velké množství míst, mezi které patří Indie a Austrálie. Tím, že se zdá, že se nacházíte v zemi, můžete snadno obejít geografická omezení.

Jak se dívat na Australian Open 2018 online

Získání přístupu k přímému přenosu v Austrálii Open 2018 není nijak obtížné, jakmile budete mít připravenou síť VPN. Testoval jsem VPN pro Austrálii u obou Sony Six & Seven Network, jak odblokovat & sledujte Australian Open 2018 odkudkoli na světě.

Jak se dívat na Australian Open 2018 online

Odblokujte Austrálii Open 2018 na Sony Six

Sony Six je Indie’s premier sportovní webové stránky, které poskytují oba PC & streamování mobilního zařízení uživatelům s indickou IP adresou. Protože je služba zablokována pro přístup z mimo Indii, můžete pomocí indického serveru VPN sledovat živé vysílání Australian Open 2018 na Sony Six.

Postupujte podle našeho průvodce krok za krokem a odblokujte službu Live Six Live Streaming:

 1. Zaregistrujte se do služby VPN
 2. Konfigurujte VPN ručně (doporučeno pro živé vysílání) nebo si stáhněte příslušnou aplikaci služby VPN pro vaše zařízeníOdblokujte Austrálii Open 2018 na Sony Six
 3. Připojte se k VPN serveru v Indii, moje IP adresa & místo se nyní zobrazí v Indii, jak vidíteOdblokujte Austrálii Open 2018 na Sony Six
 4. Otevřete okno prohlížeče a přejděte na Sony SixOdblokujte Austrálii Open 2018 na Sony Six

Nyní byste měli mít přístup na web Sony Six a všechny jeho funkce a užívat si živého vysílání!

Odblokujte Australian Open 2018 v síti Seven Network

Seven Network je oficiálním provozovatelem vysílání pro Australian Open Grand Slam 2018, ale je k dispozici pouze pro Australana & Novozélandské publikum. Chcete-li odblokovat Seven Network, postupujte takto:

 1. Zaregistrujte se do služby VPN
 2. Konfigurujte VPN ručně (doporučeno pro živé vysílání) nebo si stáhněte poskytovatele VPN’s app
 3. Připojte se k australskému serveru VPNOdblokujte Australian Open 2018 v síti Seven Network
 4. Otevřete webovou stránku prohlížeče a přejděte na Seven Network
 5. Přijměte zprávu o požadavku na umístění, která se objeví, klikněte na PovolitOdblokujte Australian Open 2018 v síti Seven Network

Užijte si Australian Open 2018 naživo!

Odblokujte Australian Open 2018 v síti Seven Network

Závěr

Australian Open 2018 má začít, protože špičkoví tenisoví sportovci dorazí do Melbourne, aby si vzpomněli na střet věků. Vyberte poskytovatele z výše uvedené tabulky, odblokujte pomocí našich doporučených řešení a sledujte Australian Open live online odkudkoli na světě.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me