Jak se dívat na American Idol 2018 Live online streamů zdarma odkudkoli

Jedna z největších blockbusterových televizních akcí, American Idol, je připravena znovu se vrátit se svým šestnáctým sezonním vysíláním 11. března. Může se pochlubit záviděníhodnou reputací televizního juggernautu a získáním spotu č. 1 po dobu osmi let jako nejvyšší hodnocená show v americké televizi je pořad čistou zábavou. Běžnému muži s talentem dává šanci dosáhnout superhvězdy a fanouškům sledovat, jak se tato uh-mazingová cesta odvíjí!

Podívejte se na American Idol 2018 Live Online Free Streams odkudkoli

 1. American Idol Online Live Streaming zdarma
 2. American Idol Youtube Streaming
 3. Je americký idol dnes večer?
 4. Kdo jsou soudci na American Idol
 5. Seznamy amerických vysílacích kanálů / vysílačů
 6. Jak sledovat American Idol odkudkoli
 7. Stream American Idol online v Kanadě
 8. American Idol na Roku
 9. American Idol on Kodi

Jste také rádi, že jste svědky pátrání po Americe’další pocit zpěvu? Pokud ano, přečtěte si našeho komplexního průvodce o tom, jak sledovat online American Idol online pomocí nejlepších vpn? Koneckonců, kdo by’nechci se dívat na show? Doslova připojuje každého k televizi, přičemž každá epizoda zobrazuje příběh sám o sobě. A pak tlak, který se vytváří během kol hlasování a eliminace každý týden, zatraceně’je dech beroucí dobrodružství!

Je americký idol dnes večer?

Je americký idol dnes večer

Premiéra na 11. března 2018 - American Idol tentokrát předvedla výjimečné talenty se spoustou zábavy a zábavných okamžiků, které si vzpomene na celý život. Dosud bylo dokončeno celkem 15 epizod, což znamená, že stále máte dostatek hodinek. Nové epizody budou k dispozici dne 12. května (sobota - top 7), 13. května (neděle - top 5), 19. května (sobota), finále se blíží 20. a 21. května, kde uvidíte, jak bude korunován jako vítěz!

Kdo jsou soudci na American Idol?

S jejich cennými reakcemi a pozoruhodnými schopnostmi posuzování jsou soudci snad nejdůležitější sestavou pořadu American Idol. V této sezoně si show zachová svůj normální formát tří rozhodčích neporušený a představí Ketty Perry, Lionel Riche & Luke Brian jako součást nových soudců’ panel.

Kdo jsou soudci na American Idol?

Katy Perry, jeden ze soudců výstavy!

Hostitelem pořadu bude rozhlasová celebrita Ryan Seacrest, protože byl jako pořad velmi dobře přijat’s mistrem obřadu v minulé sezóně u publika.

První epizoda, která začíná v neděli 11. března, zahájí úvodní kolo konkurzů v kultovní Madison Square Garden v New Yorku, které bude obsahovat spoustu pozoruhodných hlasů spolu s veselými okamžiky, takže’Nezapomeňte vidět níže uvedený seznam kanálů, kde můžete sledovat, jak se akce odehrává!

Seznamy amerických vysílacích kanálů / vysílačů

Jsme si jisti, že tato sezóna zvítězila’být jiný. Co však fanoušci této milované televizní franšízy potřebují dávat pozor, je změna kanálu, na kterém vysílá. American Idol byl vysílán v síti NBC od první do patnácté sezóny, ale tentokrát budou uživatelé muset vidět šestnáctou sezónu v síti ABC.

Oficiální vysílací partner pro American Idol 2018!

American Idol 2018 Seznamy kanálů / vysílačů

Tuto sezónu, American Idol’oficiálním vysílačem je The Síť ABC, namísto NBC v USA, takže pro všechny, kteří mají bydliště v geografických limitech země, můžete sledovat každou epizodu na ABC v 20:00 EST, dvakrát týdně v neděli a pondělí.

American Idol si můžete také užít stažením oficiálních aplikací ABC z obchodu Google Play pro uživatele systému Android nebo z obchodu Itunes pro uživatele Apple.

Pro lidi, kteří nežijí v USA, zde’jak můžete sledovat American Idol:

Země

Kanál

Jak streamovat mimo USA

USA sledovat ABC naživo onlineSíť ABC      purevpn-logo

  Odblokujte pomocí serveru PureVPN USA

pouze za 2,48 $ / měsíc

Spojené království
Kanada
Francie
Spojené arabské emiráty
Indie
Austrálie Fox 8

Austrálie:

Volal mnoho jako další “USA”, kvůli sdíleným hodnotám a zájmům mezi těmito dvěma národy žádná země nenajde americkou idol fascinující než Austrálie. Takže pro ty z vás, kteří žijí v Austrálii, bude kanál Fox8 místem, do kterého se naladíte 11. března!

Zbytek!

Pokud náhodou žijete v jakékoli zemi mimo výše uvedená místa, můžete se s tímto obrázkem seznámit v následujících dnech, pokud se pokusíte sledovat American Idol!

jak sledovat americký idol odkudkoli

Z ohnivé Číny do Spojeného království vyhráli fanoušci American Idol’t mít přístup k pořadu v síti ABC nebo na jakémkoli jiném kanálu v jejich zemi.

K dispozici je však řešení, které nejen odemkne váš průchod do American Idol, ale v budoucnu bude skvěle fungovat i pro podobný geo-omezený obsah. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak snadno sledovat American Idol, pokračujte ve čtení průvodce!

Jak sledovat American Idol odkudkoli?

To’není to jen American Idol, ale zdá se, že každý další program dnes čelí geo-omezením, čímž připravuje miliony lidí o sledování svých oblíbených programů, ale zde’s kde se VPN hodí.

VPN nejsou jen proto, aby vám poskytly skvělou online bezpečnost a ochranu dat, ačkoli jsou s tím také vynikající, mohou vám také umožnit odblokování geo-omezeného obsahu, jako je American Idol, spoofing vaší IP.

Mezi nejoblíbenější poskytovatele VPN, jako jsou Nord VPN, Pure VPN a další poskytovatelé uvedení v tabulce níže, patří někteří z nejpopulárnějších a vysoce důvěryhodných odblokovačů obsahu s omezeným geografickým obsahem..

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

Zatímco VPN ne’t eliminovat potřebu přihlásit se k odběru kabelů u ABC, určitě vám to umožní zobrazit, jakmile budete mít skutečně platné předplatné, bez ohledu na to, kde jste mimo USA nebo její území.

Většina výše uvedených poskytovatelů VPN má vyhrazené aplikace VPN pro kompatibilní zařízení, jako jsou Windows, Mac OS, IOS, Android a další, takže nemusíte’Nemusíte si dělat starosti s výběrem konkrétního zařízení pro fungování VPN.

Stačí si stáhnout aplikaci VPN spolu s oficiální aplikací ABC, zaregistrovat se s platným předplatným na obou z nich a víte, jak se snadno dívat na American Idol.

Jak se dívat na American Idol online v Kanadě?

Pokud žijete právě za hranicí v Kanadě, jste jedním z mála šťastných lidí, kteří mohou sledovat American Idol bez nasazení VPN. Vysoce očekávanou show lze sledovat na CTV. Takže ne’Nezapomeňte se naladit 7 odpoledne CT zapnuto 11. března sledovat vzrušující první epizodu!

Jak se dívat na American Idol na Roku?

Roku je skvělý způsob, jak sledovat programy jako American Idol na velké obrazovce televizoru. Průkopnická streamingová služba pro TV se neuvěřitelně snadno instaluje a konfiguruje. Chcete-li sledovat nejnovější soutěžní sezónu zpěvu, musíte zařízení Roku vybavit doplňkem ABC, který je k dispozici ke stažení zde. Nezapomeňte použít VPN a vybrat si americký server, abyste si mohli show užívat.

Jak se dívat na American Idol na Roku

Jak se dívat na American Idol Online Live Streaming zdarma

V současné době ABC nemá’• Oznámili jsme online streamování zdarma pro American Idol Season 16 a budou poskytovány pouze prostřednictvím zdrojů třetích stran. Vyhráli jsme však’t Doporučujeme, aby vaše primární možnost prohlížení, protože jsme don’Nevím, kdo bude tento program streamovat zdarma online, a za druhé, mnoho služeb třetích stran pro tyto programy je často doprovázeno množstvím nepříjemných reklam, škodlivých odkazů na spyware a dalších spoilerů, čímž ničí celý zážitek! Don’jdeme na to! Vychutnejte si slavnostní zahájení světového poháru FIFA 2k18 zde na BestVPN.co

Streamování videa American Idol YouTube

americký idol youtube streamování

Bohužel nejsou k dispozici žádné odkazy na živé přenosy, které vám umožní sledovat online epizody 2018 American Idol online z YouTube. Existuje však oficiální stránka American Idol, na které můžete pravidelně dostávat aktualizace ve formě videí o nejnovějších událostech v pořadu. Mohlo by být lepší zvolit jiné zdroje datových proudů uvedené v příručce výše.

Jak se dívat na American Idol na Kodi?

Společnost Kodi se každým dnem stává populární a důrazně doporučujeme sledovat nadcházející sezónu American Idol na této skvělé platformě pro online sledování médií. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, by bylo stáhnout si doplněk USTV, který vám nejen poskytne přístup k ABC, ale umožní vám také sledovat další populární americké kanály, například NBC..

Navíc je zcela legální a zdarma:

Jak se dívat na American Idol 2018 Live na Kodi

Tady’je nejjednodušší způsob instalace USTV na Kodi:

Poznámka: Pro přístup k proudům USTV NYNÍ mimo USA budete vyžadovat službu VPN 

 1. Stáhněte a nainstalujte Kodi odtud
 2. Po spuštění aplikace Kodi vyberte “Doplňky”
 3. V levém horním rohu bude možnost “Instalační program balíčku”, Klikněte na to
 4. Nyní vyberte “Instalace z úložiště” > Úložiště doplňků Kodi
 5. Klikněte na USTVNow a spusťte proces instalace
 6. Po přidání upozornění bude nyní USONNow Addon povolen
 7. Nyní se vraťte na domovskou obrazovku Kodi a klikněte na ikonu ‘Addony’ tab
 8. Nyní přejděte na Doplňky videa
 9. Zde vidíte USTVNow
 10. Spusťte jej a užívejte si sledování

jak se dívat na americký idol 2018 na kodi

Nezapomeňte však, že nejprve budete muset vytvořit svůj účet na USTV’s web a rozhodnout, že jste občanem USA, když se zobrazí výzva. Doporučujeme vám zahájit VPN a rozhodněte se pro americkou IP, než to uděláte, abyste zajistili, že celý proces bude hladký a bez problémů.

Odblokujte USTV

Američtí idolští umělci se těšit na další epizody

Pro rozhodčí American Idol to byla dlouhá cesta najít pouze to nejlepší ze stovek konkurzů a usadit se na solidním 24 seznamech soutěžících. Od té doby jsme viděli spoustu pozoruhodných zpěváků vracejících se domů, někteří s vysokými duchy a jiní úplně prolomení při ztrátě. Každá epizoda se však stále zlepšuje a zde jsou některé z nejlepších interpretů, na které se v nadcházející sérii těšit, kteří se v těchto scénách doslova překonali:

 1. Caleb Lee Hutchinson - “Ohromen“
 2. Michael J. Woodard - “Možná tentokrát”
 3. Maddie Poppe - “Nic se ti nevyrovná”
 4. Gabby Barrett - “Jak to, že ne’t Zavolej mi Anymore”
 5. Kód Foehner - “Kdo zachrání vaši duši”

Zabalení věcí

Doufáme, že tento průvodce pomůže všem fanouškům American Idol sledovat televizní pořad s velkým pohodlím a snadností. Neváhejte prosím vypustit níže uvedený komentář, pokud máte nějaké potíže nebo najít jiné způsoby, jak sledovat American Idol online. My’d rád slyším od vás! A jak by řekli soudci “Vy’jedu do Hollywoodu!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me