Halloween Binge-Mania: Nejlepší filmy / televizní pořady ke shlédnutí v roce 2019

To’Je to téměř toto zvláštní roční období, kdy duchové přicházejí hrát, zombie pobíhají po ulicích a děti mají děsivý strach při strašidelných nocích a strašidelných svátcích. Ano, Halloween je hned za rohem, a pokud ano’re-zábava geek jako já, pak se pravděpodobně obrátíte na své oblíbené hororové filmy / seriály, abyste se dostali do ducha sezóny (a zároveň hledali inspiraci pro dopingový kostým).

Nejlepší Halloween filmy / televizní pořady pro mě přinášejí pocit padajících listů, prudkých teplot a měsíčních nocí se zdravou dávkou strachu. jestli ty’Mám nízkou toleranci pro skoky, věci jsou ještě úžasnější. Koneckonců, filmy / televizní seriály jsou skvělým způsobem, jak oslavit týdny před Halloweenem, a proto jsem sestavil seznam, který byste si určitě mohli vyzkoušet v Best VPN

Televizní pořady se dívat na tento Halloween!

Tato sezóna luceren jack-o-luceren, triků nebo léků, falešných pavučin, koster a náhrobků s sebou přináší zajímavou příležitost k prozkoumání žánru televizního hororu, protože se zvyšuje jeho obliba. Nyní se můžete každý týden hloupě vyděsit tím, že se svými přáteli / rodinnými příslušníky zahrajete některou z níže uvedených televizních pořadů. Nastavit rekvizity a různé hračky pro skokové strašení, aby byl zážitek ještě zábavnější!

Hannibal (2013–2015)

Upřímně ne’Nevím, jak vyjádřit svou posedlost touto úžasně děsivou, vysoce grafickou a hrůzostrašnou televizní show. Není vhodný pro děti, ale je to čistá léčba pro sledování svátků Halloweenu se svými přáteli / členy rodiny. Hannibal, naplněný scénami fyzického mučení, psychologického válčení, hromady mrtvol, kaluží krve a kůže, může vyděsit hovno od kohokoliv!

nejlepší Halloween filmy a televizní pořady

Využívá rušivé snímky k přilákání publika a přimíchání očí na obrazovku. Sledujte to pozdě v noci, abyste vylepšili zážitek, protože si vychutnáte výjimečný příběh, směr a postavy, které vás doslova zavedou do DARK, DARK frickin’ místo. Přestože se jedná o restartování klasické hrůzy stejného jména, televizní show dokáže splnit všechna očekávání. Já’d vyhýbejte se říkat ještě víc, abyste zničili zábavu!

Exorcista (2016–2018)

VELMI první horor, který jsem v životě viděl, nebyl nikdo jiný než “Exorcista (1973)”. Sledoval jsem to po celou dobu na Halloween, takže mám stále novou vzpomínku na film, spolu s pocitem, že jsem skoro močil moje kalhoty. Restartovací televizní pořad nefunguje’Nezklame to ani tím, že ve mně zvedne ducha Halloweenu. Možná nebudete slyšet mnoho návrhů, jak se na to dívat, ale f ** to, co říkají, a zkuste to.

Exorcistický film pro halloween

První upoutávky na Exorcista byly vlastně docela nejednoznačné a zobrazovaly nepříliš podobné spiknutí, odlišné od původního filmu, které spousta lidí vypnulo od sledování. Později jsem však byl přesvědčen, že to bylo špatné rozhodnutí, protože televizní pořad zaujímá publikum docela dobře s sympatickými, dobře napsanými postavami s uvěřitelnými lidskými vadami. vyhrál jsem’Už neříkám, abych se vyhnul spoilerům, ale ujišťuji vás, že jste vyhrál’Nebudete ztrácet čas s těmito hrůznými hodinky pro Halloween!

Penny Dreadful (2014-2016)

Připravte se na ponoření do dějin děsivých příběhů vyrobených v 19. století ve Velké Británii. jestli ty’Znáte-li klasické literární postavy, jako je Dorian Gray a Dr. Frankenstein, můžete si ji zamilovat. Penny Dreadful je perfektní televizní show, která se dozví o svých oblíbených darebácích a děsivých postavách prozkoumáním jejich původních příběhů v epickém psychologickém thrilleru z nejtemnějších koutů viktoriánského Londýna.

Penny Dreadful show pro Halloween

Pravděpodobně máte představu, proč já’Dal jsem to zmínku o tomto Halloweenu’Seznam televizních pořadů, ale víc než známé nadpřirozené postavy, osobně věřím, že Penny Dreadful je AMAZING hodinky. Díky dokonalé rovnováze temného humoru, zralého obsahu, nahých mrtvol a groteskních snímků se televizi určitě podaří nastavit bar vysoko v hororovém žánru, což z něj dělá skvělou volbu pro Halloween!

Bates Motel (2013–2017)

Podobný “Hannibale” a “Vymítač”, Já’Mám pro tebe další film-reimaged-for-television hodinky pro vás. Bates Motel je předzvěst původního filmu z roku 1987, ve kterém jsme se po nástupu manažera dostali do strašidelného motelu (zděděného nechvalně zabijákem Normanem Batesem), jak se společnost Bud Cort znovu připojuje ke společnosti. Tato show se zaměřuje na Normana Batese jako hlavní postavu a na to, co ho vedlo k tomu, aby se stal vrahem.

Bates Motel pro Halloween

My’Už jsem ho viděl v akci ve filmu z roku 1960 “Psycho”, ale naučit se historii této smyšlené postavy v Bates Motelu bude určitě pro vás užitečným zážitkem, zvláště pokud toužíte po temném a zlém tématu pro Halloween. Zatímco show ne’Pokud nedosáhnete stejných výšek jako Hannibal, stále se mu podaří vytvořit solidní zážitek plný thrilleru, napětí a přímé hrůzy.!

Americký hororový příběh (2011–2018)

Já’Do posledního seznamu televizních pořadů jsem přidal American Horror Story, protože mám pocit, že o tomto antologickém seriálu už mnoho lidí ví. Na vyrovnání šanci jsi neměl’t, pak je AHS jasně show pro Halloween. Každá sezóna s sebou přináší zcela odlišný a jedinečný příběh, který se skrývá v duchu ** k a který vám poskytne strašidelné příběhy,’Nikdy jsem se necítil jako předtím.

Americký hororový příběh pro Halloween

Hned od začátku první sezóny vás zaujme řešení různých záhad a otázek. Pokud však potřebujete něco na zahájení Halloweenu, jděte přímo na 4. sezónu, tzn. “American Horror Story: Freak Show”, sbírat celkem dvacet nominací na cenu Emmy a šíleně hodit téma Halloween tajemných vypadajících postav a.k.a. FREAKS!

Filmy sledovat tento Halloween!

Vy’Už jsem dostal několik dobrých návrhů na televizní pořady, které se mají dívat v týdnech vedoucích k Halloweenu, ale je to tak’Je to vždycky hezký nápad mít každoroční rituál filmové noci, den předtím! To’je to skvělý způsob, jak trávit čas s rodinou a zároveň vytvářet vzpomínky, které vydrží po mnoho dalších let. Kdo ví, že by vaše děti mohly každý rok vyrůst stejným rituálem? Níže jsou uvedeny některé oblíbené rodiny Halloween Flicks!

Scream (1996)

Přemýšlel jsem, že by mohl být dobrý nápad jít s původním filmem Halloween 1978 (stále můžete dodat, že podle vašich návrhů), vzhledem k tomu, že je považován za první film v moderní slasher tradici. Protože však používá méně násilí a krve než filmy, které inspiroval, já’raději dáte své rodině chuť zabijáka duchů, podobně jako jsme to měli jako děti!

Filmy sledovat tento Halloween 2018

Film je znovu vynalezenou a revitalizovanou verzí klasického filmu Scream z roku 1981, který do mixu přidává trochu více zářivosti, chytrosti a některých vtipných scén. Spiknutí nám odhaluje historii strašidelně maskovaného nožního maniaka, který pronásleduje studenty středních škol, a později je zabije pro své vlastní ďábelské účely. Je to skvělé hodinky na Halloween a Ghostface Killer mě pronásledoval v mých raných dospívajících!

Zombieland (2009)

Halloweenská sezóna by neměla’nutně se točí kolem vyděsit hovno z jiných lidí. Konec konců, ne každý má v sobě, aby toleroval skoky a piss-pumpování hororů. Pro publikum s nízkou vyděšenou tolerancí věřím, že Zombieland bude čistým zážitkem, který budete sledovat. Má dokonalou rovnováhu mezi násilím, gore a komedií, díky čemuž je Halloween mnohem zábavnější!

zombie země na Halloween

Jak už název napovídá, děj se zaměřuje na virus, který z téměř každého mění zombie. Přeživší lidé musí bojovat s mrtvými, aby zůstali zdraví a naživu. Ve filmu jsou čtyři hlavní postavy, které hrají Emma Stone, Jesse Eisenburg, Abigail Breslin a Woody Harrelson, z nichž všichni jsou slavní herci s fascinující kariérou.

Trik ‘R Treat (2007)

Pokud hledáte něco trochu více tématického Halloweenu, pak pro filmovou noc není lepší volba než Trick ‘R Treat (2007). Pokud máte’Už jsem to neslyšel, jde o protkané příběhy malého města, kde se na některé tradice nejlépe nezapomíná!

Trick & lsquo; R Treat for Halloween

Obyvatelé fikčního města Warren Valley se ocitnou uprostřed městské legendy zvané “Halloween Schoolbus Massacre”. Film je plný skokových děs, děsivých snímků a děsivých postav a je skvělým hodinkem pro udržení vašich dospívajících zábavných před Halloweenem.

Vypadni (2017)

Pravděpodobně jeden z nejzdravějších, zkroucených a nejkrásnějších filmů ** K’Nedávno jsem viděl Get Out (2017) má v mém srdci zvláštní místo díky svému intenzivnímu záhadnému / thrillerovému příběhu, který dokonale dokáže udržet vás zahnutý na obrazovku. Hlavní postava, kterou Chris chodí potkat se svou přítelkyní’rodiče, nervózní se snaží přijít na to, jak oni’Budu reagovat na jejich dceru, která chodí s černochem.

Vypadněte na Halloween
Přestože se rodina zpočátku zdá být neuvěřitelně chladná a normální, věci se brzy začnou spirálovitě vymknout kontrole nepředstavitelnými způsoby. Chris si najednou uvědomí, že by neměl’Byl jsem nervózní z setkání s touto rodinou, ale ve skutečnosti by měl’Byl jsem vystrašený. Rodina má temné tajemství, které by mohlo vést k tomu, že Chris ztratí život. Film je dokonalým napínáním hodinek pro Halloween!

Teplá těla (2013)

Pokud se považujete za beznadějného romantika, možná budete chtít vzít věci na jinou cestu. Zvažte, jak se spolu s partnerem sledujete teplá těla, abyste byli svědky příběhu neobvyklého zombie, který místo toho, aby ji jedl, zachrání živou dívku. To má za následek začátek nadějného vztahu s nadějí na oživení mrtvých v post-apokalyptickém světě!

Teplá těla pro Halloween

Osobně nejsem fanouškem romantického žánru, ale můj partner mě přesvědčil, abych sledoval tento s ní, jako ona’d obdržel doporučení od jejího přítele. I když mi chvíli trvalo věnovat pozornost tomu, co se děje, film nebyl’vůbec špatné. Myslím si to’Je to perfektní hodinky pro páry, které potřebují něco jemného, ​​ale přesto lákavého na Halloween.

Zabalení věcí

A s tím já’ukončili jsme tohoto průvodce zábavou pro Halloween. Ujistěte se, že máte zásoby na spoustě munchies, abyste se zbavili těch televizních pořadů o víkendech, které vedly k děsivému dni, a přitom vyberte ten nejlepší film, který chcete sledovat pro každoroční filmový noční Halloweenský rituál. Dejte nám vědět, který film / televizní pořad najdete v níže uvedených komentářích nejlepší. Také, don’Nezapomeňte se podělit o tento kus se svými přáteli a členy rodiny, hledat dobré návrhy zábavy pro tento Halloween!

Sledujte nás na Twitteru a zůstaňte informováni.

Sleduj @Bestvpnco

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me