Emmys 2018: Jak se dívat na 70. cenu Emmy Awards 2018 Highlights

Jak se pohybujeme do září, napětí a vzrušení ze 70. cen Primetime Emmy Awards stále roste. To znamená, že brzy uvidíte, že váš oblíbený začátek je oceněn za svůj výkon na obrazovce v nejlepších show, zatímco je vidíte ve všech svých kouzlech (nenechte si ujít lidi na slavnostním ceremoniálu!). Vzhledem k tomu, že je to 70. ročník cenové sezóny, můžete mít jistotu, že věci budou velké!

Jak sledovat 70. cenu Emmy 2018 Live online

 1. Emmy Awards 2018 Umístění a datum
 2. Kde se dívat na ceny Emmy 2018
 3. Jak se dívat na ceny Emmy 2018 Live online bez kabelu
 4. Jak se dívat na ceny Emmy Awards 2018 Live online zdarma
 5. Emmy Awards 2018 za Kodi

Koneckonců, kdo by chtěl nechat ujít takovou akci, která se koná pouze jednou za rok? Emmy’s uznat excelenci v průmyslu televizních pořadů Televizní akademie má téměř 23 000 členů, kteří odevzdávají své hlasovací lístky ve vyhrazených oblastech specialit, aby co nejlépe vyhráli. Když už nominace skončily, už jsme viděli, že soutěž bude letos tvrdá. Jsme však jen nadšeni, co drama Emmy Awards 2018 přináší!

Jak sledovat 70. cenu Emmy 2018 Live online

Emmy Awards 2018 Umístění a datum

Pro 70. cenu Primetime Emmy Awards je moudré jít na oslavu dalšího výročí a samozřejmě na počátek opravdu hrozivých a hitů televizních pořadů. Místo bylo nastaveno v Humongous a krásném Microsoft Theatre v Los Angeles, které může snadno nastavit až 7 100 lidí. Má také jedno z největších krytých pódií v USA, což z něj činí nejlepší volbu pro ceny Emmy, červený koberec a závěrečný ceremoniál! Ceny Emmy Awards 2018 se budou konat 17. září v 20 hodin. EST v pondělí.

Emmy Awards 2018 Umístění a datum

Kdo bude hostovat cenu Emmy Awards 2018?

Všichni ti šílí o Emmy Awards, budete potěšeni, když uslyšíte, že Michael Che a Colin Jost byli zvoleni jako hostitelé 70. cen Primetime Emmy. Jost, 35 a Che, 35 jsou spoluautori ikonického a nejdelšího běhu “Víkendová aktualizace” NBC série pozdní noci “Sobotní noční život”. Proto není pochyb o tom, že ceny Emmy Awards budou v letošním roce zábavné jako peklo, díky silnému duu - jejich rozhovory a úžasné hostitelské dovednosti zapálí jeviště!

Kdo bude hostovat cenu Emmy Awards 2018?

Kde se dívat na ceny Emmy 2018

Po tvrdé konkurenci mezi ABC, NBC a CBS se zvítězil pouze jeden, když získal práva na vysílání pro ceny Emmy Awards 2018, a to je NBC. Pokud tedy chcete sledovat obřad v USA, jednoduše přepněte své televizní kanály na NBC. Řezačky kabelů si mohou vybrat, že budou Awards streamovat online na svých stolních počítačích nebo přenosných počítačích prostřednictvím NBC live od 12:00 do 3:00 (GMT)..

Kde se dívat na ceny Emmy 2018

Pokud se nacházíte mimo USA, můžete se rozhodnout, že pomocí služby Levné VPN můžete volně streamovat na NBC Live. Připojením k serveru v USA je neuvěřitelně snadné odblokovat NBC z jakékoli jiné země. Níže jsme přidali seznam nejlepších sítí VPN pro streamování / odblokování na základě spolehlivosti, výkonu, umístění serveru a podpory. Mobilní uživatelé si mohou stáhnout aplikaci NBC v obchodech Google Play a iTunes!

Poskytovatelé

Surfshark Navštivte web www.surfshark.com PureVPN Navštivte stránky www.purevpn.com ExpressVPN Navštivte web www.expressvpn.com Ivacy Navštivte web www.ivacy.com CyberGhost Navštivte stránky www.cyberghostvpn.com
Cena 11,95 $ $1,99za měsíc 10,95 $2,91za měsíc 12,95 $8,32za měsíc 9,95 $2.25za měsíc 12,99 $ $2,75za měsíc
Recenze Trustpilot N / A Recenze TrustPilot

Recenze (7497) | Vynikající

Recenze TrustPilot

Recenze (661) | Vynikající

Recenze TrustPilot

Recenze (187) | Vynikající

Recenze TrustPilot

Recenze (2727) | Vynikající

Počet serverů 1040 Servery 2000 Servery 3000 Servery 1000 Servery 5800 Servery
Rychlost streamování 1000 Kbps 28200 Kbps 25600 Kbps 18700 Kbps 17300 Kbps
Rychlý server Ano Ano Ano Ano Ano
Simultánní připojení 100 Spojení 05 Spojení 03 Spojení 05 Spojení 07 Spojení
Zásady vrácení peněz N / A 31 Dny 30 Dny 30 Dny 45 Dny
Sleva 83% Vypnuto 73% Vypnuto 49% Vypnuto 77% Vypnuto 77% Vypnuto
Zákaznická podpora 24/7 Podpěra, podpora 24/7 Podpěra, podpora 24/7 Podpěra, podpora 24/7 Podpěra, podpora 24/7 Podpěra, podpora
Více informací Navštivte web www.surfshark.com Navštivte stránky www.purevpn.com Navštivte web www.expressvpn.com Navštivte web www.ivacy.com Navštivte stránky www.cyberghostvpn.com

Jak se dívat na ceny Emmy 2018 Live online bez kabelu

Pokud jste řezačem kabelů a spoléháte se na online zdroje pro sledování filmů / televizních pořadů, zpráv a událostí, jste na správném místě. Kromě streamování NBC Live máte k dispozici více možností pro streamování živých přenosů Emmy Awards 2018 online bez kabelu. Mezi některé z nejlepších patří:

Fifa Worldcup News

Poznámka: Níže uvedená služba poskytuje HD Streams of Emmy Awards, ale může být omezena na oblast, doporučujeme vám proto použít službu VPN pro streamování Emmys kdekoli na světě na jakémkoli zařízení!

Odblokujte toky

CTV

CTV je kanadská vysílací síť, kde můžete sledovat online filmy Emmy Awards 2018. Umožňuje uživatelům sledovat své oblíbené televizní seriály na maximální úrovni pohodlí. Uživatelé, kteří chtějí streamovat z CTV, ale nenacházejí se v Kanadě, mohou pomocí služby VPN přesunout své umístění. Po dokončení jednoduše přejděte na https://www.ctv.ca/Video/CTV. Přihlaste se ke svému účtu CTV, přejděte na stránku živého vysílání a posaďte se a užijte si ceny Emmy Awards 2018.

Jak se dívat na ceny Emmy 2018 Live online bez kabelu

Foxtel

Pokud možnosti NBC a CTV pro vás nefungují, můžete se spolehnout na Foxtel. Tato online streamingová služba je k dispozici pro australské publikum online, ale můžete použít nejlepšího poskytovatele VPN k přesunutí vaší polohy na server v Austrálii. Jednoduše se vydejte na https://www.foxtel.com.au/now/index.html a zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi. Ti, kteří mají kabelovou televizi, se mohou spolehnout na FOX8, aby mohli sledovat úryvky Emmy Awards 2018 přímo z Los Angeles v úterý 18. září v 10 hodin.!

Ocenění Foxtel Emmy 2018

Sling TV

Pokud se registrace pro výše uvedené služby stane příliš drahou, máte k dispozici levnou možnost streamování cen 2018 Emmy Awards bez kabelu. Sling TV je služba VoD, která hostuje všechny populární kanály, jako je NBC, a umožňuje vám sledovat slavnostní předávání cen při maximálním pohodlí. Ceny začínají na 25 USD měsíčně, ale máte možnost využít 7denní zkušební verzi zdarma. Vzhledem k tomu, že ceny Emmy Awards trvají jen jeden den, můžete celý ceremoniál streamovat ZDARMA!

Emmy uděluje 2018 Sling TV

Jak se dívat na ceny Emmy Awards 2018 Live online zdarma

Pro řezačky kabelů po celém světě je registrace bezplatných služeb obvykle volbou pro streamování jakékoli významné události, sportu nebo slavnostního předávání cen. Naštěstí pro vás jsme provedli náš výzkum s cílem najít nejlepší možnosti streamování, které vám umožní přístup k cenám Emmy Awards 2018 ZDARMA:

Poznámka: Služba jako DirecTV Now a další vám umožní streamovat ceny Emmy Awards zdarma, ale tyto služby mohou být v některých částech světa omezeny na region. Doporučujeme proto k odblokování datových proudů použít službu VPN.

Odblokujte toky

YouTube TV

Jak se dívat na ceny Emmy Awards 2018 Live online zdarma

Jednou z nejlepších možností pro streamování jakékoli významné události v dnešní době je YouTube TV. Přestože je služba na trhu VoD nová, rychle se jí podařilo vytvořit obrovskou reputaci zejména v USA. Můžete však použít VPN k získání přístupu k živým datovým proudům. Ceny začínají na 40 USD měsíčně, ale máte možnost vyzkoušet si je ZDARMA - díky dvoutýdenní zkušební verzi. Přihlaste se v den ocenění Emmy Awards 2018 a sledujte, jak vaše oblíbené začátky začínají, aniž byste museli platit jediný cent! Pro příchod červených koberců nalaďte E! Kanál YouTube. 

DirectTV Now

Emmy uděluje ceny na DirecTV Now

Dalším hitovým řešením pro streamování 70. Primetime Emmy Awards 2018 live je použití DIRECTV NYNÍ. Tento web je známý tím, že poskytuje streamy všech hlavních turnajů a slavnostních ceremonií, poskytuje uživatelům přístup k kanálům jako NBC, TBS, Fox, CBS a ABS za pouhých 35 USD měsíčně, což znamená, že můžete začít streamovat téměř okamžitě! Máte dokonce k dispozici 7denní bezplatnou zkušební verzi. Pokud se zaregistrujete 17. září, můžete událost sledovat technicky ZDARMA!

Hulu Live TV

Ocenění Emmy v televizi Hulu Live TV

Podobně jako Sling TV, YouTube TV a DirecTV Nyní je Hulu Live TV další službou VoD, která obsahuje rozsáhlou knihovnu filmů / televizních pořadů, protože nabízí uživatelům z celého světa přístup ke všem americkým kanálům, včetně oficiálního televizního vysílání Událost Emmy Awards 2018, NBC. Cena za přihlášení k televizi Hulu Live TV je 39,99 $ měsíčně. Podobně jako u výše uvedených možností můžete službu vyzkoušet pomocí 7denní zkušební verze v den akce a sledovat ceny ZDARMA!

Emmy Awards 2018 za Kodi

Všichni ořezávače kabelů by měli vědět o hitovém multiplatformovém open-source zábavním centru, které se jmenuje KODI! Tento software je agregátor obsahu, který využívá oficiálních doplňků třetích stran a poskytuje vám přístup k obrovské knihovně filmů / televizních pořadů. Máte dokonce k dispozici rozšíření, která umožňují přístup k živým kanálům, jako je NBC, k sledování cen Emmy Awards 2018.

Emmy Awards 2018 za Kodi

Fifa Worldcup News

Poznámka: Pokud čelíte žádnému proudu nebo chybě protokolu kontroly, budete potřebovat nejlepší vpn pro kodi k odblokování streamů, abyste si mohli hru hrát online online!

Odblokujte toky

Proces instalace cCloud TV

 1. otevřeno Kodi Krypton V17 a klikněte “Ozubené kolo” ikona v pravém horním rohu
 2. V pravém dolním rohu nabídky vyberte možnost “Správce souborů”
 3. otevřeno “Přidat zdroj” posouváním dolů z levého menu
 4. Dvojklik na “Žádný” a vstoupit http://lazykodi.com/
 5. název zdroj médií “Lazy Kodi” a stiskněte tlačítko OK
 6. Jít zpět do hlavní nabídky Kodi a klikněte na “Doplňky”.
 7. Udeřil “Balík” symbol pro zahájení procesu instalace.
 8. Vybrat “Instalace ze souboru zip” a nalézt “Lazy Kodi” zdroj médií.
 9. Vybrat “REPOSITORIE” a klepněte na “ANDROIDABA”
 10. Vybrat “Úložiště” a klikněte na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Počkejte pár minut na “Doplněk nainstalován” oznámení.
 12. Vrátit se do předchozí nabídky a klikněte na “Instalace z úložiště”
 13. Vybrat “..Úložiště Kodil” a otevřeno “Doplňky videa” seznam
 14. Jít “Vyhledávání” tab, typ v “cCloud TV”, a udeřil tlačítko instalace

Kdo jsou 2018 Emmy Nominees?

2018 Emmy Nominees jsou venku a už všechny vzali bouří. Nominované ceny Emmy vládli Royals, služky a roboti a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, které televizní seriály a herci získají nejvíce cen. Níže uvádíme několik podrobností o některých nominacích na 70. cenu Primetime Emmy. Úplný seznam nominací najdete na tomto odkazu.

Dramatické série

 1. Westworld
 2. To jsme my
 3. Koruna
 4. Podivné věci
 5. Američané
 6. Hra o trůny
 7. Služebnice’s Příběh

Série komedií

 1. Barry (HBO)
 2. Atlanta (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Black-ish (ABC)
 5. Silicon Valley (HBO)
 6. Omezte své nadšení (HBO)
 7. Úžasná paní Maisel (Amazonka)
 8. Neporušitelný Kimmy Schmidt (Netflix)

Vedoucí herec v dramatickém seriálu

 1. Jeffrey Wright (Westworld)
 2. Milo Ventimiglia (To jsme my)
 3. Matthew Rhys (Američané)
 4. Sterling K. Brown (To jsme my)
 5. Jason Bateman (Ozark)
 6. Ed Harris (Westworld)

Vedoucí herečka v dramatickém seriálu

 1. Evan Rachel Wood (Westworld)
 2. Keri Russell (Američané)
 3. Sandra Oh (Killing Eve)
 4. Claire Foy (Koruna)
 5. Tatiana Maslany (Orphan Black)
 6. Elisabeth Moss (Služebná)’s Příběh)

Vedoucí herec v komediálním seriálu

 1. Larry David (omezte své nadšení)
 2. William H. Macy (nestydatý)
 3. Anthony Anderson (Black-ish)
 4. Ted Danson (Dobré místo)
 5. Donald Glover (Atlanta)
 6. Bill Hader (Barry)

Vedoucí herečka v komediálním seriálu

 1. Lily Tomlinová (Grace a Frankie)
 2. Pamala Adlon (lepší věci)
 3. Tracee Ellis Ross (Black-ish)
 4. Allison Janney (mami)
 5. Issa Rae (nejistá)

Emmy Awards 2018 FAQs

Co televizní show získala nejvíce emmy ocenění?

Existuje obrovský seznam televizních pořadů, které vyhrály více než 15 cen Emmy a některá jména se táhnou až na 30 let. Pokud však existuje jedna pořad, který dokázal v krátké době shromáždit obrovské množství cen, je to by to byla Game of Thrones. Od svého uvedení na trh v roce 2011 vyhrála televizní show 38 All-Time Emmys a byla nominována celkem 128krát.

Kancelář vyhrála všechny Emmy?

Ano, veselý a smíchový záchvat se naplnil “Kancelář” získal kolem 5 cen Primetime Emmy v následujících kategoriích: Vynikající editace jednoho fotoaparátu (2 ceny), režie - komediální série, psaní - komediální série a nejlepší komediální série.

Zabalení věcí

Emmys 2018

Doufáme, že tento průvodce pomůže řezačkám kabelů i televizním divákům porozumět tomu, jak sledovat ceny Emmy Awards 2018 při maximálním pohodlí. Pokud však narazíte na nějaké problémy, neváhejte a vypusťte komentář níže. Podělte se o průvodce se svými přáteli a členy rodiny. Naložte si své munchies a popcorn a užijte si sledování svých oblíbených hvězd, jak chodí po červeném koberci, vtipkují se kolem a dostávají tituly za své představení!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me