The Ultimate Guide to How to the Commonwealth Games 2018 Live Online Streaming

Twoje lato stanie się jeszcze bardziej niesamowite, fanatycy sportu. Gry Commonwealth Games, np. Gold Coast 2018, są już dostępne! Oznacza to, że możesz oglądać tysiące sportowców z całego świata uczestniczących w zwycięskim trofeum w 19 hitach sportowych. Napięcia i emocje są najwyższe w historii i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaki wynik przyniesie ten rok. Czy chcesz być także świadkiem największej imprezy sportowej? Jeśli tak, to przeczytaj ten przewodnik z BestVPN.co na temat oglądania Commonwealth Games 2018 z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem telewizji kablowej i streamingu online!


Harmonogram Commonwealth Games 2018

Podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów w 2018 r. Ponad 6600 sportowców rywalizuje o medale w 19 dyscyplinach sportowych, w tym po raz pierwszy siatkówka plażowa, zapasy, podnoszenie ciężarów, triathlon, tenis stołowy, squash, strzelanie, siódemki rugby, siatkówka, miski trawnikowe, hokej, gimnastyka, jazda na rowerze, boks, koszykówka, badminton, lekkoatletyka i sporty wodne.

Harmonogram Commonwealth Games 2018

Najlepsze ze wszystkich: po raz pierwszy w każdym wydarzeniu multisportowym będzie tyle samo kobiet i mężczyzn’medale. Wydarzenie rozpocznie się 5 kwietnia i potrwa do 10 dni czystej rozrywki w różnych konkursach. Najnowszy harmonogram można znaleźć na stronie Gold Cost 2018. Możesz nawet pobrać oficjalną aplikację Commonwealth Games na Androida i iOS, aby śledzić wszystkie aktualizacje.

Commonwealth Games 2018 Lokalizacja

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, odbędzie się również uroczysta ceremonia otwarcia podczas meczów Commonwealth 2018 na stadionie Carrara w Gold Coast w Australii. Ustaloną datę wyznaczono na 4 kwietnia 2018 r. Około godziny 19:00 czasu AEST. Tutaj zobaczysz niebo oświetlone fajerwerkami i zobaczysz, jak wiele sławnych gwiazd, tancerzy i muzyków ujawnia swój talent na ogromnej scenie z oszałamiającym tłumem.

Commonwealth Games 2018 Lokalizacja

Jeśli chodzi o turniej, który rozpocznie się 5 kwietnia, Commonwealth of Nations zdecydował o trzech innych lokalizacjach w Australii: Townsville, Cairns i Brisbane. Oznacza to po raz piąty, że Australia została wybrana jako gospodarz Igrzysk Wspólnoty Narodów, a ustalenia były co najmniej dość niezwykłe.

Commonwealth Games 2018 Lista kanałów i nadawców

Seven Network w Australii jest oficjalnym nadawcą Commonwealth Games 2018. Osoby zlokalizowane w tym kraju mogą po prostu przełączyć telewizory na dowolny z trzech kanałów: 7Mate, 7TWO lub 7, aby oglądać transmisję kablową. Użytkownicy online mogą pobrać aplikację 7CommGames ze sklepu Apple Store lub Google Play. Przeglądarki w innych krajach znajdują się w poniższej tabeli:

Kraj Nadawca
Afganistan Dziesięć sportów
Australia Seven Network i Foxtel
Azja APBU
Bangladesz Dziesięć sportów
Karaiby CMC
Kanada CBC
Indie Dziesięć sportów
Malezja Astro i RTM
Malediwy Dziesięć sportów
Nigeria BOA
Nowa Zelandia Prime i TVNZ
Namibia NBC
Nepal Dziesięć sportów
Afryki Subsaharyjskiej SuperSport i SABC
Papua Nowa Gwinea Sky TV i Prime
Pakistan Dziesięć sportów
Wyspy Pacyfiku Sky TV i Prime
Afryka Południowa SABC i SuperSport
Singapur MediaCorp
Seszele SBC
Sri Lanka Dziesięć sportów
Tanzania TBC
Stany Zjednoczone ESPN
Zjednoczone Królestwo BBC

Uwaga: Jeśli nie’t znaleźć strumień w swoim kraju, a następnie przesyłać strumieniowo gry w Seven Network za pomocą VPN, łącząc się z serwerem amerykańskim.

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 Live Online

Jeśli nie masz telewizji kablowej i polegasz na usługach premium VoD online, zapewnimy Ci również ochronę. Wiele stron internetowych oferuje transmisje na żywo ze wszystkich 19 gier, które odbędą się w ciągu 10 dni, dzięki czemu nie przegapisz żadnego konkursu.

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 Live Online

Na razie najlepszą opcją jest oficjalna Seven Network z Australii. Chociaż witryna nakłada ograniczenia geograficzne, zawsze możesz użyć VPN do odblokowania. Poniżej znajduje się lista najlepszych dostawców VPN w oparciu o ich niezawodność, wydajność, wsparcie, ceny i dostępność serwerów:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Australii

Jak wspomniano wcześniej, widzowie w Australii mają możliwość oglądania Commonwealth Games 2018 w telewizji kablowej i za pośrednictwem transmisji strumieniowej za pośrednictwem Seven Network. Alternatywnie możesz nawet polegać na Foxtel. Oprócz bezpośredniej transmisji satelitarnej możesz korzystać z usługi VoD do oglądania Gold Coast 2018 na żywo w Internecie, w zaciszu własnego domu.

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Australii

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Nowej Zelandii

Widzowie w Nowej Zelandii mogą łatwo oglądać Gold Coast 2018 za pośrednictwem usługi VoD, TVNZ. Nadawca zabezpieczył wyłączne prawa do wyświetlania wydarzenia w kraju. Aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo, wystarczy założyć konto TVNZ. Po zakończeniu otrzymasz e-mail weryfikacyjny. Kliknij link, zaloguj się do swojego konta i ciesz się oglądaniem Commonwealth Games 2018!

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Nowej Zelandii

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Kanadzie

Dla osób z Kanady DAZN to rewolucyjna usługa transmisji strumieniowej na żywo, z której można korzystać podczas oglądania Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej 2018. Zapewni ona ponad 400 godzin transmisji na żywo, w tym ceremonie otwarcia i zamknięcia. Użytkownicy w Japonii, Szwajcarii i Niemczech mogą również korzystać z VPN do łączenia się z kanadyjskim serwerem w celu oglądania wydarzenia na żywo w Internecie.

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Kanadzie

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Stanach Zjednoczonych

Oprócz korzystania z VPN i odblokowywania Seven Network, użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mają możliwość oglądania gier Commonwealth Games 2018 na żywo przez ESPN. Nadawca uzyskał wyłączne prawa do zapewniania transmisji na żywo w kraju. Dlatego możesz zmienić swoje kanały na ESPN, aby oglądać Gold Coast 2018 w telewizji kablowej i odwiedzić link tutaj, aby przesyłać strumieniowo online.

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Stanach Zjednoczonych

Jak oglądać Commonwealth Games 2018 w Wielkiej Brytanii

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz łatwo oglądać Commonwealth Games 2018, przełączając kanały telewizyjne na BBC One, BBC Two lub BBC Red Button. Jeśli jednak chcesz przesyłać strumieniowo online, będziesz potrzebować usługi VPN, aby odblokować Seven Network. Wystarczy połączyć się z serwerem w Australii, odwiedzić stronę internetową, założyć konto i cieszyć się strumieniowaniem Gold Coast 2018 na żywo online!

Odblokuj Seven Network

Jak oglądać gry Commonwealth na żywo online za darmo bez kabla

Dla kutrów, którzy nie chcą wydawać dużo gotówki na usługi premium, istnieje wiele DARMOWYCH opcji przesyłania strumieniowego Commonwealth Games 2018 na żywo. I nie ma nic złego w pragnieniu czegoś ZA DARMO. W końcu na świecie odbywa się tak wiele wydarzeń, a subskrypcje różnych usług mogą stać się monotonne.

Oglądaj Lekkoatletyka

Jeśli chcesz oglądać Gold Coast 2018 na żywo w Internecie, nie ma lepszej opcji niż Watch Athletics. To dedykowana strona poświęcona strumieniowaniu sportu, na której można znaleźć wszystkie najnowsze aktualizacje dla hitowych wydarzeń, turniejów i mistrzostw. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo z Commonwealth Games 2018, nie płacąc ani grosza.

Jak oglądać gry Commonwealth na żywo online za darmo bez kabla

Kodi - dodatek TVNZ On-Demand

Oprócz korzystania z Halow Live TV i dodatków cCloud do uzyskiwania dostępu do transmisji na żywo podczas wydarzeń sportowych, istnieje w szczególności jedna nazwa, która oferuje niezwykłą łatwość użytkowania i wygodę oglądania gier Commonwealth Games 2018. To nazwa TVNZ na żądanie. Jeśli Kodi nie był wcześniej używany, wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować rozszerzenie:

 1. Uruchom swój Kodi Krypton V17
 2. Kliknij na “Koło zębate” ikona i wybierz “Menedżer plików”
 3. Iść do “Dodaj źródło” i wprowadź adres URL: http://Kodi.matthuisman.nz
 4. Uderz w “Dobrze” i wróć do menu głównego Kodi
 5. Wybierz “Dodatki” i kliknij “Pakiet” symbol
 6. Wybierać “Zainstaluj z pliku zip” i wybierz “Matthuisman”
 7. Zmierzać do “Zainstaluj z repozytorium” i wybierz “Repozytorium Matthuisman.nz”
 8. Iść do “Dodatki wideo” i wybierz “TVNZ na żądanie”
 9. Naciśnij przycisk Instaluj. Otwórz dodatek. Kliknij “Relacja na żywo”
 10. Oglądaj Commonwealth Games 2018!

Commonwealth Games 2018 on Kodi

Często zadawane pytania dotyczące gier Commonwealth Games 2018

Istnieje wiele pytań dotyczących Commonwealth Games 2018 dla wielu fanów na całym świecie. Poniżej znajdują się niektóre z najczęściej zadawanych pytań oraz ich dalsze odpowiedzi!

From Where I Can Watch Commonwealth Games 2018 In India?

Jeśli mieszkasz w Indiach, masz szczęście. Ten Sports wykupił wyłączne prawa do transmisji w celu zapewnienia pełnego zasięgu gier Gold Coast Commonwealth 2018. Po prostu przełącz swoje kanały na Ten Sports, aby rozpocząć oglądanie największego międzynarodowego wydarzenia sportowego!

Gdzie mogę kupić bilety na Commonwealth Games 2018?

Dla tych, którzy mieszkają w Australii i chcą oglądać gry Commonwealth Games 2018 na ich oczach, możesz dostać swoje bilety z oficjalnej strony Gold Coast 2018. Kliknij “Sprawdź dostępność” i sprawdź, czy możesz dostać miejsce dla swojego ulubionego sportu!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci pozbyć się zmartwień związanych z oglądaniem Commonwealth Games 2018 dla Ciebie. Jak widać, istnieje wiele opcji, aby cieszyć się turniejem sportowym za pośrednictwem telewizji kablowej i na żywo w Internecie. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub udostępniłeś nowe informacje, nie wahaj się komentować poniżej. Podziel się także z przyjaciółmi i członkami rodziny!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me