Przewodnik na temat oglądania transmisji online na żywo z sezonu 3 Outlander

Oparty na innowacyjnej serii powieści Diany Gabaldon Outlander to brytyjsko-amerykański program telewizyjny wyprodukowany przez Left Bank Pictures i Sony Pictures Television. Program został opracowany przez Ronalda D. Moore'a, a jego premiera odbyła się 9 sierpnia 2014 roku. To epicki romans, który wprowadza niektóre z najdziwniejszych zwrotów akcji. Poza niesamowitymi scenami seksu i wysokiej jakości dzianinami Outlander oferuje wyjątkowe podejście do zdjęć, które przyciąga uwagę publiczności. Chcesz obejrzeć Outlander? Jeśli tak, to przeczytaj poniższy przewodnik!


Przewodnik po tym, jak oglądać Outlander Season 3

Jak oglądać Outlander za pomocą VPN

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać sezon 3 Outlandera, powinieneś rozważyć dołączenie do sieci Starz. Po 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym wystarczy zapłacić 8,99 USD miesięcznie, aby uzyskać dostęp do ogromnej kolekcji programów telewizyjnych / filmów. Należą do nich tylko Outlander i wszystkie jego pory roku. To niewielka cena za tak niesamowity program telewizyjny.

Jak oglądać Outlander za pomocą VPN w aplikacji Starz

Należy jednak pamiętać, że Starz jest objęty ograniczeniami geograficznymi, umożliwiając tylko użytkownikom z USA dostęp do ich treści. Oznacza to, że jeśli chcesz subskrybować usługę i oglądać sezon Outlander 3, będziesz musiał skorzystać z usługi VPN. Maskując swój adres IP i szyfrując połączenie, możesz łatwo ominąć ograniczenia geograficzne. Aby ułatwić proces decyzyjny, poniżej znajduje się lista najlepszych dostępnych tanich sieci VPN.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać Outlandera bez Starza

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na oglądanie trzeciego sezonu Outlandera, mamy na to również rozwiązanie. Zastanów się nad zainstalowaniem darmowego i otwartego oprogramowania odtwarzacza multimedialnego Kodi. Ta aplikacja, opracowana przez fundację XBMC, korzysta z dodatków innych firm, aby zapewnić DARMO nieograniczoną i ograniczoną geograficznie zawartość. Wystarczy zainstalować rozszerzenie Porozumienia, kliknąć programy telewizyjne, wyszukać “Outlander”, zyskasz dostęp do wszystkich trzech sezonów niezwykłego serialu telewizyjnego.

Jak oglądać Outlandera bez Starza

Kolejne rozwiązanie do oglądania wszystkich sezonów hitu telewizyjnego “Outlander” jest instalacja usługi przesyłania strumieniowego torrentów, Popcorn Time. Aplikacja ma elegancki wygląd, który wyświetla filmy / programy telewizyjne w postaci miniaturowych siatek, wraz ze szczegółami każdego serialu / odcinka / pliku z przyczepami, streszczeniami i ocenami w gwiazdkach. Po prostu wyszukaj “Outlander” w kategorii Programy telewizyjne i rozpocznij transmisję strumieniową. Pamiętaj jednak, aby używać sieci VPN Popcorn Time, aby zabezpieczyć swoją tożsamość! (sprawdź tutaj: https://www.popcorntimevpn.org/

Jak oglądać Outlandera w czasie popcornu

Jak oglądać Outlander w Live Online Free Streaming

Jeśli nie chcesz przechodzić przez proces instalowania aplikacji i oglądać sezon 3 w Outlander, być może zastanawiasz się nad opcjami przesyłania strumieniowego online. Na szczęście mamy cię również w tej dziedzinie. Istnieje wiele witryn do przesyłania strumieniowego online, które umożliwiają oglądanie popularnego programu telewizyjnego z najwyższym poziomem wygody. Sprawdź następujące linki: cmovieshd.com, gostream.is, watchmoviesfree.tv i 5movies.to. Znajdziesz każdy sezon / odcinek pogrupowane według numeru.

Jak oglądać Outlander w Live Online Free Streaming

Jak oglądać Outlandera na Putlockerze

Jeśli powyższe opcje przesyłania strumieniowego online nie działają, jak oglądać Outlander Season 3, zawsze możesz rozważyć użycie Putlockera. Na stronie znajduje się ogromna baza filmów / programów telewizyjnych z najlepszymi dostępnymi linkami do strumieniowego oglądania ulubionych w jakości HD. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i wyszukać Outlander. Wyniki poprowadzą Cię do każdego sezonu, który planujesz oglądać. Najlepsza część: podobnie jak powyższe opcje, nie musisz płacić ani grosza. Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na temat oglądania putlockera.

Jak oglądać Outlandera na Putlockerze

Jak oglądać Outlander na Hulu

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Outlander Season 3 na Hulu, koniecznie musisz zdawać sobie sprawę z potrzeby subskrypcji. Musisz zarejestrować się i opłacić konto w Hulu, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych zasobów filmów i programów telewizyjnych, które obejmują wszystkie pory roku Outlander. Jeśli masz już subskrypcję, po prostu kliknij ten link, aby rozpocząć program telewizyjny! W przypadku użytkowników spoza USA warto rozważyć użycie VPN w celu ominięcia ograniczeń geograficznych w Hulu.

Jak oglądać Outlander na Hulu

Jak oglądać Outlander na Amazon Prime

Przy tak dużej liczbie dostawców telewizji i usług online wprowadzających płatną stronę internetową do oglądania hitów programów telewizyjnych / filmów, Amazon postanowił stworzyć swój własny, unikalny produkt, Prime Video. Musisz zapłacić za subskrypcję, ale Amazon oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Umożliwia to przeglądanie witryny i jej zawartości z całego świata. Możesz nawet oglądać Outlander. Po prostu kliknij kategorię programów telewizyjnych lub wyszukaj serial na pasku nawigacyjnym.

Jak oglądać Outlander na Amazon Prime

Jak oglądać Outlander na Netflix

Podobnie jak Starz, Hulu i Amazon Prime, jeśli chcesz oglądać 3 sezon Outlandera na Netflix, koniecznie musisz mieć dostępną subskrypcję. Jako użytkownik premium możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści w serwisie Netflix, w tym do popularnego serialu telewizyjnego “Outlander”. Jeśli mieszkasz poza USA, możesz rozważyć użycie VPN w celu ominięcia ograniczeń geograficznych i obejrzenia programu telewizyjnego bezproblemowo!

Jak oglądać Outlander na Netflix

Miłego oglądania programu telewizyjnego!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże rozwiązać dylemat, jak oglądać sezon Outlander 3. Jeśli śledziłeś poprzednie 2 sezony, masz pojęcie o intensywności pierwszego odcinka. Jak ciężarna Claire znów przystosuje się do życia w latach 40. i co stanie się z Jamie? Czy dwoje kochanków rozdzieli się na zawsze, czy też połączy się ponownie? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me