Oglądaj grę o tron ​​na żywo w Internecie.

“Kiedy grasz w grę o tron, wygrywasz lub umierasz.”

Zainspirowany nagradzanym autorem George R.R. Martin’bestsellerowa seria książek “Pieśń Lodu i Ognia”, światowej sławy “Gra o tron” to średniowieczna epopeja fantasy. Jest to jeden z najbardziej pirackich programów telewizyjnych, jaki kiedykolwiek istniał, obsługiwany przez społeczność ponad 25 milionów fanów.

Tylko w 2016 roku GoT zdobył 12 nagród Primetime Emmy Awards, co czyni go najpopularniejszym serialem telewizyjnym wszechczasów. Po ósmym sezonie, który upłynął zaledwie cztery miesiące, ludzie na całym świecie znów przeżyją wszystkie 67 odcinków, by pobudzić pamięć. Pozostawia to wiele pytań: Jak oglądać GoT Online?

Postanowiłem więc stworzyć przewodnik dotyczący dostępnych opcji premium / bezpłatnych. Możesz je zbadać poniżej, aby zagłębić się w śmiertelną grę o kontrolę nad Siedmioma Królestwami Westeros, polegającą na pojedynkach między renegatami i rycerzami, królami i królowymi, kłamcami i uczciwymi ludźmi!

Oświadczenie: Pobieranie, przesyłanie strumieniowe lub odblokowywanie treści chronionych prawem autorskim jest niezgodne z prawem.
W żadnym wypadku nie promujemy ani nie zachęcamy do jakichkolwiek nielegalnych działań. Użytkownicy są odpowiedzialni za swoje działania.

Contents

Jak oglądać GoT w różnych regionach

Jak oglądać grę o tron ​​w Wielkiej Brytanii

Dla tych z was, którzy mieszkają w Wielkiej Brytanii, wiele kanałów transmitujących GOT może być niedostępnych z powodu ograniczeń geograficznych. Ale nie’martw się! Nadal możesz oglądać GOT w Wielkiej Brytanii, bez względu na to, gdzie jesteś, tylko poprzez VPN.

VPN sfałszuje twoje IP do wybranej przez ciebie lokalizacji, dając ci swobodę dostępu do kanałów przesyłających GOT z całego świata, z niewiarygodną łatwością.

Odpowiedni przykład byłby podobny do ciebie’siedzą na twojej kanapie w Wenecji i po prostu włączając VPN i łącząc się z serwerem w USA, możesz uzyskać dostęp do HBO i oglądać najnowszy odcinek Game of Thrones, właśnie tak!

Jak oglądać Game of Thrones Season 8 online w Niemczech

Podczas gdy nielegalne opcje oglądania GOT, takie jak torrentowanie i podejrzane linki strumieniowe, są obecnie obnoszone po lewej, prawej i środkowej stronie, ostrzegamy, abyś trzymał się od nich z daleka, ponieważ mogą sprawić ci poważne kłopoty z władzami na podstawie naruszeń praw autorskich.

Nadal istnieje wiele alternatyw, aby oglądać Game of Thrones online doskonale legalnie w Niemczech.

Te opcje obejmują popularne media, w tym Sky, pod którymi dostępne są trzy kolejne kanały przesyłania strumieniowego, HBO NOW, Hotstar i NOW TV. Te kanały są jednak ograniczone geograficznie i będziesz potrzebować VPN, aby uzyskać do nich dostęp z Niemiec.

Odblokuj kanały w Niemczech

Jak oglądać grę o tron ​​we Włoszech

Musisz zrozumieć, że program jest objęty ograniczeniami geograficznymi i jest oficjalnie nadawany w bardzo ograniczonych kanałach i regionach. Dlatego uzbrój się w najlepszą sieć VPN, która pozwoli ci stosunkowo łatwo ominąć ograniczenia geograficzne dotyczące przesyłania strumieniowego GOT we Włoszech.

Jak oglądać grę o tron ​​w Kanadzie

Ostatni sezon ma sześć odcinków, więc jeśli ty’ponownie w Kanadzie i zastanawiasz się, jak oglądać grę o tron ​​na żywo w Internecie przy użyciu Best VPN dla Kanady, don’martw się! Mamy dla Ciebie najlepsze dostępne opcje!

Jak oglądać grę o tron ​​w serwisie Netflix

Hej, ćpunowie z Netflix, wiem, że jesteście uzależnieni od Netflix, że może nigdy nie będziecie chcieli wypróbować żadnej innej platformy do swoich potrzeb związanych z transmisją strumieniową, ale tutaj’palącym pytaniem jest Czy możesz oglądać grę o tron ​​w serwisie Netflix?

Bardzo popularny serial telewizyjny NIE jest dostępny w serwisie Netflix, ale nie martw się! Przygotowałem kilka praktycznych alternatyw w sekcji kanału poniżej, aby oszukiwać ukochanego Netflix i oglądać grę o tron.

Gra o tron ​​Sezon 8 Teaser / promocja

Jesteśmy teraz w grze końcowej, chłopaki. Po długim dwuletnim oczekiwaniu HBO w końcu ogłosiło datę premiery 8. i ostatniego sezonu “Gra o tron”. Będzie składał się z sześciu odcinków, czyli o jeden odcinek w dół od ostatniego sezonu i zwykle dziesięć we wszystkich poprzednich sezonach.

Kiedy więc premiera GoT? 14 kwietnia! Tak! To dzień, w którym użytkownicy HBO mogą z łatwością oglądać Game of Thrones przez cały sezon za pośrednictwem telewizji kablowej lub sieciowej usługi VoD. Użytkownicy w Australii mogą polegać na Foxtel do przesyłania strumieniowego przez cały sezon, a ci z innych krajów mogą sprawdzić źródła transmisji w tym przewodniku.

Jak oglądać grę o tron ​​na żywo w Internecie

W przypadku nożyc do kabli nie ma lepszego miejsca do streamowania Game of Thrones w jakości HD niż HBO’s usługa przesyłania strumieniowego online “HBO teraz” daje fanom dostęp do wszystkich 7 sezonów i 67 odcinków. Możesz subskrybować HBO Now za pośrednictwem nadawcy’s AndroidiOSTelewizor apple i Android TV aplikacje.

HBO Go gra o tron ​​na żywo w Internecie

Jeśli masz już subskrypcję HBO, nie będziesz musiał płacić za jej usługę GO, ponieważ jest ona bezpłatna dla istniejących klientów kablowych. Jako kolejną opcję możesz zarejestrować się w HBO’s usługa NOW, która kosztuje stałą stawkę 15 USD miesięcznie. Jest to samodzielny pakiet, który nie wymaga abonamentu kablowego!

Dla widzów spoza USA & Kanada, HBO Now będzie podlegać ograniczeniom geograficznym. To zazwyczaj pozostawia dwie możliwości: skorzystaj z alternatywnej usługi VoD lub VPN, aby odblokować HBO TERAZ. Dodaliśmy lista najlepszych usług VPN i alternatywy dla HBO też. Wybierz swój!

Odblokuj HBO30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

HBOnow gra o tron

Opcje transmisji strumieniowej online na żywo w grze Game of Thrones - sezon 1–8

Oprócz HBO GO i TERAZ, istnieje wiele innych opcji premium dostępnych do oglądania Game of Thrones. Tam, gdzie niektóre VoD mają partnerstwo z HBO, inne to robią “kanał” dostępny online. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać wszystko, od poprzednich sezonów po najnowsze odcinki. Sprawdź te opcje premium do przesyłania strumieniowego GoT!

DirecTV Now

Jeśli jesteś zapalonym przecinaczem kabli i chcesz wiedzieć, jak oglądać grę o tron, umożliwiając strumieniowe przesyłanie jej w pełnoprawnym abonamencie telewizji internetowej, to DirecTV Now jest idealną opcją dla Ciebie. Jest to usługa VoD należąca do AT&T. Umożliwia użytkownikom w USA dostęp do wszystkich swoich ulubionych kanałów kablowych bezpośrednio online, bez długoterminowego zaangażowania. Dlatego zawsze możesz polegać DirecTV Now regularne transmisje z najnowszych odcinków sezonu 8 GoT, po jego wydaniu.

bezpośrednia gra telewizyjna o tron

Usługa udostępnia wszystkie 67 odcinków sezonu 7, abyś mógł się udać. Najlepsze ze wszystkich: usługa daje nawet bezpłatny okres próbny przez 7 dni. Oznacza to, że możesz przegryźć wszystkie sezony GoT, bez płacenia ani grosza. Jeśli zdecydujesz się kontynuować próbę, będziesz musiał zapłacić 40 USD miesięcznie.

Bezpośrednia gra o tron

HotStar

Dla indyjskich fanów GoT, którzy chcą wiedzieć, co’HotStar i HBO to najlepsza opcja na uzyskanie taniego dostępu do transmisji na żywo z Game of Thrones. To daje indyjskiej usłudze VoD możliwość oferowania wszystkich pór roku osławionej Gra o tron.

gorąca gra o tron

HotStar Premium jest oferowany za bardzo przystępną cenę 199 INR (3,09 USD) miesięcznie, co daje dostęp do wszystkich seriali telewizyjnych HBO dostępnych na stronie internetowej. Zanim będziesz mógł subskrybować HotStar Premium, używając indyjskiej karty kredytowej / debetowej & Pay TM, ale uruchomili Wersja amerykańska też (9,99 USD / mies.).

Ale znowu jest to kosztowne połączenie, lepiej jest użyć VPN jest tak tani tak jak 1,99 USD wraz z HotStar poprzez indyjskie IP (3,09 USD) będzie Cię kosztować 5,08 USD stąd obniżenie kosztów o 50%.

Odblokuj Hotstar30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

gra o tron ​​Hotstar iPad

Hulu

Podczas gdy większość ludzi’spodziewaliśmy się, że Netflix będzie jedyną grą strumieniową Game of Thrones’to wielkie wezwanie, ale tutaj Hulu go pokonało, nie licząc rąk. Podobne do DirecTV Now, Hulu to agregator treści, który umożliwia użytkownikowi oglądanie ulubionych filmów / programów telewizyjnych i wydarzeń na żywo z różnych znanych kanałów. Obejmuje to oczywiście HBO, co oznacza, że ​​możesz korzystać z usługi VoD do przesyłania strumieniowego przez cały sezon GoT.

hulu gra o tron

Hulu to platforma streamingowa dla telewizji sieciowej ONLINE. Najlepsze ze wszystkich: masz 7-dniowy bezpłatny okres próbny dostępny do testowania usługi. Oznacza to, że możesz wziąć udział w maratonie GoT, nie płacąc ani grosza. Jeśli chcesz kontynuować subskrypcję, będziesz musiał zapłacić 14,99 USD miesięcznie.

gra o tron ​​hulu

NowTV

NowTV to kolejna usługa VoD, która oferuje programowanie z karty, podobnie jak DirecTV Now i Hulu. Jako taki, zapewnia przecinaczom sznurowym dostęp do wszystkich kanałów, które mielibyście do dyspozycji w telewizji kablowej, bez ich faktycznego subskrybowania. Masz nawet HBO dostępne do przesyłania strumieniowego GoT.

teraz telewizyjna gra o tron

Do 31 sierpnia 2018 r. NOW TV oferowało wszystkie siedem sezonów i 67 odcinków Game of Thrones do obejrzenia. Jednak ostatnio usunęli poprzednie sezony. Masz dostęp tylko do ostatniego sezonu 7 GoT. Uzyskaj 14-dniowy bezpłatny okres próbny od tutaj.

teraz telewizyjna gra o pór roku

CraveTV

Jeśli mieszkasz w Kanadzie, nie ma lepszej opcji przesyłania strumieniowego GoT niż CraveTV! Będąca własnością Bell Media usługa VoD ostatecznie zdecydowała się na dodanie Game of Thrones do swojej autonomicznej usługi przesyłania strumieniowego. Oznacza to, że możesz oglądać wszystkie 7 sezonów na platformie.

pragną telewizyjnej gry o tron

Najlepsze ze wszystkich: nie musisz płacić drogiej subskrypcji. Plan CraveTV kosztuje zaledwie 7,99 USD miesięcznie, co jest wystarczające do przesyłania strumieniowego hitu HBO. Użytkownicy spoza Kanady mogą oczywiście korzystać z usługi VPN, aby zarejestrować się w CraveTV!

Odblokuj CraveTV30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Oglądaj grę o tron ​​na Firestick

Jeśli posiadasz urządzenie Firestick, możesz oglądać grę o tron ​​na żywo na telewizorze z dużym ekranem za pomocą HBO Now’s oficjalna aplikacja. Amazon oferuje szereg urządzeń, a Firestick stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników myślących o przecięciu kabla.

Ale jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z urządzenia, sprawdź nasze rozwiązania w naszym szczegółowym przewodniku, jak to zrobić oglądaj Game of Thrones na Firestick.

Oglądaj grę o tron ​​bez HBO

Teraz są ludzie, którzy będą chcieli oglądać Game of Throes bez HBO. Jednym z powodów jest to, że HBO jest dostępne tylko w USA, co jest dużym problemem dla fanów GoT mieszkających gdzie indziej.

Dobrą wiadomością jest to, że kanały wymienione powyżej stanowią doskonałą alternatywę dla HBO i obejmują między innymi Foxtel, Hulu i Now TV. Istnieją również bezpłatne opcje, ale pamiętaj o ich użyciu, ponieważ mogą sprawić kłopoty.

Darmowe opcje przesyłania strumieniowego Game of Thrones Live Online - sezon od 1 do 8

Rozumiem, że nie każdy sztruks chciałby zapłacić abonament za oglądanie gry o tron. W rzeczywistości program telewizyjny jest uważany za jeden z najbardziej pirackich seriali w historii! A ponieważ istnieje duża liczba najtańszych sposobów oglądania Game of Thrones, HBO musiała zmierzyć się z wieloma problemami z powstrzymaniem rozprzestrzeniania się programu z nieautoryzowanych źródeł. Jeśli chcesz oglądać GoT za darmo, ja’zapewniłem cię. Zobacz listę poniżej!

Ling Online

Ling Online jest zwykle znany z tego, że jest internetowym serwisem nauczycieli, który pomaga uczniom w doskonaleniu umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim. Jednocześnie jest to świetna platforma do wyszukiwania najnowszych programów telewizyjnych i filmów. Najlepsze jest to, że nie musisz się rejestrować!

Oglądanie GoT online jest tak proste, jak kliknięcie tego połączyć, wybierając odcinek do obejrzenia i klikając tytuł. Pojawi się okienko z opcją przejścia na pełny ekran. Krótko mówiąc, Ling Online oferuje najwygodniejszy sposób oglądania wszystkich sezonów GoT!

Ling gra online o tron

Putlocker

Jeśli jesteś podekscytowany widokiem Armii Umarłych maszerującej na południe i powodującej więcej spustoszenia, dobrym rozwiązaniem jest dostęp do Putlockera. Witryna jest najlepszym miejscem dla kutrów i gratisów, którzy chcą oglądać swoje ulubione programy telewizyjne i filmy w najwygodniejszy możliwy sposób.

Jeśli chcesz oglądać wszystkie pory roku “Gra o tron”, po prostu odwiedź link tutaj. Odcinki są regularnie przesyłane dzień po ich pierwotnym wydaniu. Oznacza to, że jeśli odcinek zostanie nadany w niedzielę, możesz przesłać strumieniowo GOT za darmo na Putlocker już następnego dnia.

gra o tron ​​putlocker

CMoviesHD

Podobnie jak Putlocker, CMoviesHD to kolejne niezawodne DARMOWE źródło strumieniowe. Witryna musi cierpieć na częste przestoje i przenoszenie się do różnych domen z powodu presji ze strony łowców naruszających prawa autorskie. Jednak proste wyszukiwanie w Google daje dostęp do działającego wariantu.

Obecnie CMoviesHD jest w domenie .bz. Możesz na nim polegać w przypadku wszelkiego rodzaju treści premium ze stron takich jak BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu, Netflix i inne. Dotyczy to programów telewizyjnych / filmów we wszystkich gatunkach. Wśród nich są całoroczne sezony przebojowego thrillera fantasy, Gra o tron!

cmovies gra o tron

123MoviesHub

123MoviesHub może brzmieć jak strona internetowa poświęcona udostępnianiu bezpłatnych strumieni tylko dla filmów. Jednak w rzeczywistości ma też dość obszerną listę hitów telewizyjnych. Usługa jest znana jako najlepsze miejsce do oglądania wszystkich twoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych, w możliwie najbardziej bezproblemowy sposób.

wygrałem’Jeśli jednak kłamiesz, będziesz musiał poradzić sobie z wieloma irytującymi pop-upami i reklamami, które stają się dość uciążliwe. Jeśli potrzebujesz dostępu do wszystkich 7 sezonów i 67 odcinków Game of Thrones, jednak bez płacenia abonamentu - 123MoviesHub jest zawsze dobrym miejscem docelowym!

123movies HD gra o tron

Jak oglądać grę o tron ​​na żywo w Internecie na Kodi

Miłośnicy rozrywki szukający oprogramowania do uzyskiwania dostępu do pirackich programów telewizyjnych / filmów zdecydowanie powinni sprawdzić Kodi! To wieloplatformowe, multimedialne centrum rozrywki typu open source, z którego można korzystać nawet na urządzeniach Apple i Android TV. Pomyśl o tym jak o systemie operacyjnym, który opiera się na dodatkach.

gra o tron ​​kodi

Istnieją dodatki premium, a także można znaleźć wiele stron trzecich. Większość z nich zapewnia użytkownikom dostęp do zablokowanych treści na całym świecie. Do przesyłania strumieniowego Game of Thrones możesz polegać na dodatku Exodus Redux dostępnym w Lazy Kodi Repo. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować!

 1. Pobieranie i zainstaluj aplikację Kodi na dowolnej platformie, którą wybierzesz
 2. Uruchomić Kodi i Kliknij na “Koło zębate” ikona i Wybierz “Ustawienia systemowe”
 3. Kliknij na “Dodatki” i Zmiana przełącznik dla “Włącz nieznane źródła”
 4. Otrzymasz wiadomość w wyskakującym okienku z prośbą o potwierdzenie. Trafienie “tak”
 5. Powrót do poprzedniego “Ustawienia” menu i Kliknij na “Menedżer plików”
 6. Kran na “Dodaj źródło”, Podwójne kliknięcie na “Żaden”, i wchodzić http://lazykodi.com/
 7. Wchodzić nazwa źródła medialnego, takiego jak Lazy Kodi Repo i Kliknij na “Dobrze”
 8. Powrót do menu głównego, Kliknij na “Dodatki”, i “Pakiet” przycisk
 9. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip”, otwarty “Lazy Kodi Repo”, i “Repozytoria”
 10. Przewiń w dół i wybierać “EXODUSREDUX” z listy repozytoriów
 11. Kliknij na “rep repozytoriumexodusredux-0.0.7” i czekać do zainstalowania repozytorium
 12. Powrót do poprzedniego menu i Wybierz “Zainstaluj z repozytorium”
 13. Wybierz “Exodus Redux Repo” i kliknij “Dodatki wideo””
 14. Kliknij na “Exodus Redux” dodatek i trafienie  “zainstalować” przycisk
 15. Uruchomić dodatek, przejdź do “Programy telewizyjne”, Szukaj dla “Gra o tron”
 16. otwarty pierwszy wynik i ciesz się oglądaniem wszystkich 7 sezonów i 67 odcinków!

Lazy Kodi to nieoficjalne repozytorium Kodi, które zdrapuje treści z oficjalnych kanałów, powodując piractwo i problemy z prawami autorskimi. Dlatego korzystanie z VPN jest lepszą opcją bezpiecznego przesyłania strumieniowego.

Streamuj anonimowo30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak oglądać grę o tron ​​na żywo w Internecie w czasie popcornu

Kiedy wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz polegać na Czasie Popcornu. Aplikacja jest połączeniem technologii BitTorrent z zaawansowanymi funkcjami przesyłania strumieniowego. PT pobiera swoją zawartość ze źródeł P2P, jednocześnie umożliwiając użytkownikom odtwarzanie ich bezpośrednio z poziomu oprogramowania.

Nie zapomnij włączyć czas popcorn VPN dla ostatecznej anonimowości.

Ma wygląd podobny do Netflix dzięki starannie zaprojektowanemu interfejsowi, który wyświetla listę filmów / programów telewizyjnych w różnych kategoriach według atrakcyjnych miniatur. Po prostu pobierz i zainstaluj Popcorn Time i wyszukaj “Gra o tron” na pasku nawigacyjnym, po kliknięciu “Programy telewizyjne” przesyłać strumieniowo GoT! Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz oglądać GOT na żywo, to Czas Popcornu nie jest odpowiednim miejscem, ponieważ pojawi się on tylko po ukończeniu jego oficjalnych źródeł..

czas popcorn gra o tron

Najtańszy sposób na oglądanie Game of Thrones:

Oprócz kanałów my’Jak dotąd wymienione w tym przewodniku, nie ma innej legalnej metody oglądania GOT za niższą cenę, a nawet za darmo. Jasne, istnieje mnóstwo witryn streamingowych opartych na torrentowaniu, takich jak Putlocker i YifyTV, ale nie można ich używać w dowolnym miejscu na świecie. Więc próba obejrzenia GOT przez nich może wpędzić cię w poważne kłopoty, jeśli trolle praw autorskich wyśledzą twoje IP i wyślą ci zawiadomienie o sporze.

Ale jest sprytny sposób, dzięki któremu możesz oglądać cały sezon za darmo, ale wymaga sprytnego obejścia. To’Jest to całkowicie legalne, jednak musisz być proaktywny, jeśli chcesz skorzystać z tej opcji.

Tutaj’jak możesz to zrobić:

 • Zdobądź VPN i połącz się z indyjskim serwerem
 • Upewnij się, że masz przy sobie co najmniej 2 różne rodzaje kart kredytowych / debetowych oraz podobną liczbę adresów e-mail
 • Teraz przejdź do Hotstar i zarejestruj konto, używając swojej pierwszej karty kredytowej i adresu e-mail.
 • Hotstar oferuje 1-miesięczny bezpłatny okres próbny, dzięki czemu będziesz mieć 30-dniowy okres, w którym możesz oglądać GOT, zanim kwota subskrypcji zostanie odjęta od Twojego konta
 • 30 dni oznacza, że ​​możesz obejrzeć w sumie 4 odcinki przed końcem okresu próbnego
 • A na razie minęły 3 odcinki, więc pozostały nam tylko 3, co oznacza, że ​​będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zakończyć sezon GOT 8 tylko dzięki bezpłatnej wersji próbnej Hotstar
 • Więc po zakończeniu sezonu don’nie zapomnij anulować subskrypcji lub w innym przypadku’Zostanie obciążona kwota subskrypcji

Co’s Zdarzy się w tym sezonie 8 na GoT - Prognozy, spoilery i teorie fanów!

Jon Snow Won’Tym razem będzie ucieczka przed śmiercią!

Oglądanie GoT to kolejka górska! A jeśli tam’Wszyscy fani wiedzą, że nigdy nie można oczekiwać, że jakakolwiek postać pozostanie ŻYWA na długo.

Po prostu nie działa’działa w ten sposób. W momencie, gdy zaczniesz rozwijać sympatię dla pewnej postaci, pojawi się szok, prowadzący do jej śmierci.

Jako taki wydaje się, że Jon i Daenerys wyruszają na zachód słońca. Czy naprawdę możemy w to uwierzyć? Ja nie’tak sądzę. Zwłaszcza, że ​​Jon Snow już raz umknął śmierci.

Ten zwrot akcji nawet zaskoczył Melisandre. Dlaczego Jon został wskrzeszony przez Pana Światła? Na pewno nie ustatkować się, długo i szczęśliwie!

Uważam więc, że Jon może być ostatnim środkiem do pokonania Białych Walkerów (lub nie). Może zostać zabity podczas szaleństwa lub spłacić dług życia Bogu o wielu twarzach.

nadchodzi zima gra o tron

Daenerys będzie nadal żył (Mam nadzieję, że: /)

Okej’nie ma sensu zaprzeczać. Uwielbiam Emilię Clarke. Jej uśmiech i sposób, w jaki się śmieje, jest tak hipnotyzujący, chociaż my’zobaczę dużo tego w programie telewizyjnym lol

Ona’jest prawdziwą Boginią w prawdziwym życiu i na Grze o Tron, więc nie wyobrażam sobie, jak jej postać Daenerys umiera. Byłbym załamany, gdyby to zrobili.

Nie wspominając o niej’to jedyny rozsądny wybór jako głównego bohatera. Daenerys ma kluczowe znaczenie dla fabuły. Jest odpowiedzialna za stopienie Ściany i powrót smoków.

Całkiem możliwe, że jej postać pozostanie przy życiu, ale na pewno wygrały pisarki serialu’daj jej zaklęte zakończenie, stąd śmierć Jona Snowa. Ma sens, prawda?

(Skrzyżowane palce. Proszę nie’zabij ją)

gra o tron ​​obsadzona

Sam jest Obiecanym Księciem, który spełni proroctwo

W: George R.R. Martin’s “Pieśń Lodu i Ognia”, istniała legendarna postać znana jako “Azor Ahai”, który walczył z [ciemnością] czerwonym mieczem.

Człowiek który “powstał, aby dać odwagę rasie ludzkiej i poprowadzić cnotliwych do walki swoim płonącym mieczem Lightbringer”. Istnieją spekulacje, że Sam może równie dobrze być tajnym Targaryenem.

Opierając się na przepowiedni, Azor Ahai narodzi się ponownie, aby obudzić smoki z kamienia, gdy czerwona gwiazda zacznie krwawić i zapadnie ciemność.

Ponieważ Sam jest dzieckiem Elii Martell i Rhaegara, przemycony później przez Varysa i pod opieką wiernych Tarlys, którzy’powiedzieć, że jest obiecanym księciem?

gra o tron ​​mema

Melisandre (Czerwona Kapłanka) powróci z armią

Dla wielu może to wydawać się nieco oczywiste, ale zdecydowanie widzę, że Melisandre powraca z armią, by walczyć z białymi piechurami. Wynika to z jej niezbyt subtelnego zagrożenia pod koniec siódmego sezonu dla Varysa.

Ogłosiła, że ​​ona’wrócę ostatni raz. “Muszę umrzeć w tym dziwnym kraju, tak jak ty.” To był gęsiej skórki moment, który utorował nam, fanom, wiadomość, że wróci.

Biorąc pod uwagę, że Melisandre zawsze wierzyła w Daenerys’ i będą się zbliżać do Volantis, można również bezpiecznie założyć, że połączy siły z Kinvarą.

Jak zapewne wiesz, Volantis jest strzeżony przez ogromną armię zwaną “Ognista Ręka”. Tak więc armia, która podąża za ogniem, Bóg zdecydowanie wydaje się przydatny w bitwie przeciwko nieumarłym lodowym potworom!

Mem GoT

Stare postacie, takie jak Ned Stark, mogą powrócić

We wczesnym raporcie z sezonu ósmego sezon EW twierdził, że widział wiele starych postaci z serialu. Jest więc duża szansa, że ​​zobaczysz znane twarze prowadzące do wojny.

Ze wszystkich postaci Ned Stark brzmi jak dość nieoczekiwany wpis. Poza tym wygrał’będzie to pierwszy raz, gdy postać powraca po śmierci.

Góra, Beric Dondarrion, Ogar, Jon Snow, aw książkach Catelyn Stark zostali wskrzeszeni. Teraz możesz pomyśleć, że to nie było’t Ned’głowa odcięła się od jego ciała?

Ale tutaj jest myśl: co by było, gdyby to nie było’to właściwie Ned Stark?

gra o tron ​​cc mema

Nocny Król najpierw zaatakuje Karhold i Last Hearth

Jeśli ty’obserwując GoT od jakiegoś czasu, zapewne wiesz, że ludzie Westeros nie palą swoich zmarłych. Biorąc pod uwagę, że Nocny Król już zmierza w kierunku północy, istnieje szansa na powiększenie się armii.

Dzięki temu Nocny Król będzie mógł najpierw zaatakować Karhold i Last Hearth, tak jak Jon stwierdził podczas premiery siódmej sezonu. “Jeśli przekroczą Mur, dwa pierwsze zamki na ich drodze to Last Hearth i Karhold,”

Te zamki Umber i Karstark są obecnie nadzorowane tylko przez młodego Neda Umbera i Alys Karstark, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że zawiodą. Po upadku dwóch zamków widzę, że Król Nocy celuje w Winterfell na atak!

staruszek o tron

Jaime idzie do Winterfell, umierając jako męczennik

Istnieje wiele teorii na temat śmierci Jaime'a w ostatnim sezonie Game of Thrones. Wszyscy wiemy, że jego łuk był jednym z najsilniejszych w serii.

Zaczynał jako kazirodczy gwałtowny, socjopata powoli rozkwitający w szlachetnego rycerza. Więc na pewno mogę się spodziewać, że zrobi bohaterski czyn w Winterfell.

Możemy również mieć szansę zobaczyć go i trójookiego Kruka “Otręby” spotkanie, które będzie przyjemną rozmową do zobaczenia. Kiedy Nocny Król atakuje Winterfell, widzę też Jaime i Brienne walczących ramię w ramię z bliźniaczymi mieczami ze stali Valyrian.

Jaime może wtedy umrzeć jako męczennik, lub zgodnie z inną teorią fanów, może spełnić proroctwo Valongar. Ten, który mówi, że Cersei umrze z rąk “młodszy brat”.

Biorąc pod uwagę, jak Cersei i Jaime często rozmawiają o wspólnym przyjściu na świat i odejściu z niego w tym samym czasie, widzę, jak Jaime w końcu zabija swoją siostrę bliźniaczkę, zanim uległ własnym ranom..

GoT wciąż lepsza historia miłosna

Viserion będzie walczył z Drogonem na śmierć

Nazwany na cześć Daenerys’ brat Viserys, smok Viserion wskrzeszony przez Króla Nocy, będzie musiał zmierzyć się z Drogonem w walce na śmierć i życie.

Drogon miałoby sens zabić Viseriona, biorąc pod uwagę, że zabił Viserys w pierwszym sezonie. Niezależnie od tego bitwa na pewno będzie warta obejrzenia.

Możemy nawet zobaczyć, jak Jon Snow jedzie na Rhaegal, aby pomóc Drogonowi w zabiciu Viseriona. Postać już udowodniła, że ​​potrafi związać się ze smokami.

GoT drogo

Inne teorie i prognozy dla fanów

 • Jon i Arya wreszcie się spotkają po ich znajomości w pierwszym sezonie.
 • Daenerys chociaż bezpłodna może mieć ciążę niespodziankę (kazirodztwo!).
 • Wielkim zaskoczeniem byłoby uświadomienie sobie, że Tyrion jest także Targaryenem.
 • Nymeria po raz kolejny powróci ze stadem wilków, aby pomóc w walce z Białymi Walkerami.
 • Melisandre i Varys umrą, tak jak powiedziała pod koniec siódmego sezonu.
 • Ogar ponownie zobaczy zarówno Sansę, jak i Aryę, które znacznie się rozwinęły od czasów Sandora.
 • Gilly i Sam dowiedzą się więcej o Long Night i Azor Ahai ze skradzionych książek z Cytadeli.
 • Niektórzy fani uważają, że BRAN jest NOCNYM KRÓLEM i on’ten, który zbudował ścianę.
 • Jest całkiem możliwe, że pomimo stoczenia wspaniałej walki Biali Walkerowie wygrali wojnę!

Jak oglądać często zadawane pytania na temat gry o tron

Czy możesz oglądać grę o tron ​​w serwisie Netflix?

Oto zagadka dla fanów Game of Thrones, czy możesz obejrzeć program na Netflix? Tak ogromny jak Netflix, niestety tak nie jest’Oferta Game of Thrones.

Głównym tego powodem jest to, że prawa do treści należą do HBO i wygrał’podzielić się nim z bezpośrednimi rywalami. Alternatywnie możesz skorzystać z dowolnej metody (płatnej lub bezpłatnej) oglądać grę o tron ​​bez Netflix.

Ile jest pór roku “Gra o tron”?

“Gra o tron” ma siedem porywających i zapierających dech w piersiach sezonów z niesamowitymi historiami, dzięki którym utkniesz na kanapie. To świetny program telewizyjny do oglądania. Sezon 8 jest obecnie w trakcie produkcji, a jego premiera planowana jest na kwiecień 2019 r.

Ile odcinków jest w ostatnim sezonie “Gra o tron”?

Sezon 7 “Gra o tron” miał w sumie tylko siedem odcinków, o 3 mniej niż w poprzednich sezonach. Biorąc pod uwagę, że sezon 8 będzie ostatnim, jaki kiedykolwiek zobaczymy w programie telewizyjnym, GoT postanowił je skrócić. W kwietniu przyszłego roku wydadzą tylko sześć odcinków!

Podsumowanie

GoT w jednym zdaniu

Uff, a do tego dochodzę do końca “Gra o tron” przewodnik przesyłania strumieniowego! Mam nadzieję, że dostarczone źródła pomogą innym fanom GoT w znalezieniu idealnego źródła do oglądania ich ulubionego programu. Jeśli masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnej usługi, nie wahaj się, zostawiając mi wiadomość poniżej. Odpowiem osobiście za wszelką potrzebną pomoc. Miłego dnia!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me