Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na żywo w Internecie za darmo z dowolnego miejsca

Oficjalnie znany jako XXIII Zimowa Olimpiada i powszechnie znany jako PyeongChang 2018, główna międzynarodowa impreza sportowa jest w końcu w toku. Czas więc przygotować się na jedne z najlepszych mistrzostw sportowych, jakie kiedykolwiek widziałeś. Poniżej znajduje się lista oficjalnych partnerów i sponsorów wydarzenia.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Oficjalni sponsorzy

PyeongChang wcześniej składał oferty na Igrzyska Olimpijskie 2010 i 2014, ale przegrał trzema i czterema głosami. Wygrali jednak licytację w 2018 roku, co oznacza, że ​​przygotowywali się do tego wydarzenia od dawna. Przeczytaj ten przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat oglądania Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 przez najlepszą VPN:

Oglądaj Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na żywo online za darmo z dowolnego miejsca

 1. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Lokalizacja
 2. Harmonogram Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018
 3. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Oficjalni nadawcy i kanały
 4. Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 z dowolnego miejsca
 5. Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie na ROKU
 6. Jak oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich na żywo za darmo
 7. Obejrzyj Zimowe Igrzyska Olimpijskie na Hulu
 8. Zimowe Igrzyska Olimpijskie Streaming bez kabla
 9. Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 online za darmo na żywo
 10. Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na Kodi
 11. Gry, na które czekamy podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018
 12. Harmonogram przyszłych zimowych igrzysk olimpijskich
 13. Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Fakty i liczby z przyczepami

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Lokalizacja

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 odbędą się 9 lutego w hrabstwie Pyeongchang. Rozpocznie się o 20:00 (Koreański czas standardowy). Ponieważ istnieje 14 godzinna różnica między wschodnim czasem standardowym, ludzie w USA powinni nastroić się o 6 rano. Ceremonie zamknięcia odbywają się w niedzielę, 25 lutego.

Winter-Olympics-2018-Location

Harmonogram Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

Chociaż oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się 9 lutego, gry rozpoczną się dopiero następnego dnia (w sobotę 10 lutego). Niektóre zawody o medale zaplanowane na sobotę obejmują kobiety’biathlon, mężczyźni’s skoki narciarskie i kobiety’łyżwiarstwo szybkie.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie-2018-Harmonogram

Oprócz zwykłych wydarzeń, takich jak łyżwiarstwo figurowe, jazda na nartach i bobslejach, w tym roku dodano cztery nowe wydarzenia: mieszane curling, snowboarding na dużych wysokościach, narciarstwo dowolne i łyżwiarstwo szybkie. Na pewno będziesz się dobrze bawić oglądając różnorodność w sporcie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny harmonogram Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Oficjalni nadawcy i kanały

Ważna uwaga!  Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do kanałów wymienionych poniżej z powodu ograniczeń geograficznych, rozważ skorzystanie z usługi VPN & pomiń blokowanie regionu niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.                                                                                                                                                                                                                                                                                              Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na żywo w Internecie za darmo z dowolnego miejscaJeśli mieszkasz w USA, możesz z łatwością oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na NBC, który jest oficjalnym nadawcą gier. Jeśli nie masz subskrypcji usługi, rozważ jej uzyskanie wkrótce. Możesz zarejestrować się tutaj i skorzystać z bezpłatnych ofert na telefonie komórkowym / tablecie!

Winter-Olympics-2018-NBC

Jeśli mieszkasz po drugiej stronie stawu, możesz rozważyć zarejestrowanie się w Eurosport. Kanał został oznaczony jako jeden z oficjalnych nadawców w Wielkiej Brytanii. Tutaj możesz śledzić aktualizacje Igrzysk Olimpijskich. Zazwyczaj dostępne są dwa abonamenty: 5 £ / dzień i 30 £ / rok.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie-2018-Eurosport

Jeśli nie masz konta Eurosport, zawsze możesz rozważyć skorzystanie z BBC (innego oficjalnego brytyjskiego nadawcy na Igrzyska Olimpijskie 2018). Chociaż nie zostały jeszcze ogłoszone żadne ceny, możesz śledzić stronę aktualizacji w strumieniu BBC tutaj.

Winter-Olympics-2018-BBC-Sport

Jeśli mieszkasz w Kanadzie, po prostu przełącz swój kanał na CBC, aby oglądać transmisje na żywo i uzyskać dodatkowe relacje z Igrzysk Olimpijskich. Podobnie jak BBC, nie było żadnych ogłoszeń cenowych, ale możesz śledzić stronę internetową, aby uzyskać aktualizacje tutaj.

Winter-Olympics-2018-CBC-Sport

Jeśli nie mieszkasz w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie ani nigdzie w Europie, ale gdzieś w Azji lub w innym miejscu, możesz rozważyć skorzystanie z 7 Live do oglądania Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Po prostu włącz się tutaj w sobotę, 10 lutego, aby uzyskać transmisję na żywo z wydarzenia.

Winter-Olympics-2018-on-7live

Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 z dowolnego miejsca

Jeśli chcesz oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w dowolnym miejscu, nie ma lepszej opcji niż korzystanie z usługi VPN. Maskując adres IP i szyfrując połączenie internetowe, VPN pozwalają użytkownikom ominąć ograniczenia geograficzne nałożone na strony takie jak CBC, BBC, NBC itp..

Zimowe Igrzyska Olimpijskie-2018-z dowolnego miejsca

Poniżej znajduje się lista najlepszych dostawców w 2018 roku, w oparciu o ich niezawodność, wydajność, wsparcie, ceny i kompatybilność aplikacji. Wybierz taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie prywatności i wymaganiom budżetowym. Połącz się z dowolnym serwerem w Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub USA i uzyskaj dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie na ROKU

Emocje Zimowych Igrzysk Olimpijskich wciąż rosną, ponieważ do rozpoczęcia wydarzenia pozostaje tylko jeden dzień! Uznając popularność tej okazji, Roku opublikowało oficjalny blog, aby poprowadzić klientów do oglądania Igrzysk Olimpijskich. Możesz transmitować całą akcję na żywo z wydarzenia z aplikacji NBC Sports.

jak oglądać zimowe igrzyska olimpijskie na Roku

Pamiętaj jednak, że aby uzyskać dostęp do najważniejszych wydarzeń, najnowszych klipów i komentarzy, potrzebujesz identyfikatora użytkownika i hasła. Może to obejmować poświadczenia z płatnych usług subskrypcji telewizji obsługujących Roku, takich jak YouTube TV, Sling TV, PlayStation Vue, Hulu Live TV, DirecTV Now i CenturyLink.

Jak oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich na żywo za darmo

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na subskrypcje premium i szukasz DARMOWYCH rozwiązań, my również Cię ubezpieczymy. Możesz śledzić tę stronę na Facebooku tutaj. Media społecznościowe są głównym źródłem transmisji na żywo z ceremonii otwarcia, ponieważ wielu oficjalnych partnerów będzie publikować transmisje w celu promocji.

Jak oglądać ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich na żywo za darmo

Jako kolejną opcję możesz rozważyć rejestrację w Fubo TV, która transmituje także Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Dostępny jest 7-dniowy BEZPŁATNY okres próbny, którego można użyć do obejrzenia ceremonii otwarcia i pierwszego tygodnia gier.

Ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich Transmisja na żywo za darmo w FUBO TV

Jeśli to nie zadziała, zasubskrybuj godną zaufania sieć VPN i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Przy odpowiednim adresie IP możesz dostroić się do BBC’darmowy zasięg gier PyeongChang. W ten sposób możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnego ważnego wydarzenia w wydarzeniu.

jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie BBC Sport Stream

Czy mogę oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie na Hulu

Jeśli chcesz oglądać Igrzyska Olimpijskie w serwisie Hulu VoD, wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się na abonament premium. Na szczęście dla nas jest on objęty DARMOWĄ wersją próbną. Oznacza to, że możesz cieszyć się oglądaniem całej Olimpiady, bez płacenia wysokich opłat. Hulu dokłada nawet wszelkich starań, aby spersonalizować swoje wrażenia w tym sezonie zimowym. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj ich blog tutaj.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie na Hulu

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Streaming bez kabla

Jeśli jesteś przecinaczem sznurka, który nie ma dostępu do konta premium w NBC, nadal masz szansę oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie przy użyciu najlepszej VPN dla Kodi. Oprócz korzystania z Kodi (dodatki cCloud i Radix) użytkownicy mogą pobierać oficjalne aplikacje dla Sling TV, YouTube TV, DirecTV Now i Century Link, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo z wydarzenia, bez połączenia kablowego.

Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 online za darmo na żywo

Jeśli chodzi o oglądanie wydarzeń takich jak Zimowe Igrzyska Olimpijskie online, wiele osób szuka rozwiązań, które nie wymagają płacenia za abonament telewizyjny. Jeśli jesteś jedną z tych osób, rozważ rejestrację w Sling TV. Będzie transmitować wydarzenie na stronie internetowej na żywo.

Najlepsze ze wszystkich: usługa oferuje bezpłatne wersje próbne usługi. Możesz korzystać ze strony BEZPŁATNIE przez siedem dni. Pamiętaj, aby zapisać się blisko terminów Zimowych Igrzysk Olimpijskich, aby oglądać to wydarzenie bez płacenia ani grosza. Jako kolejną opcję zapoznaj się z UStream, Facebook, Periscope i YouTube, aby uzyskać łącza do transmisji na żywo w dniu wydarzenia.

Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na Kodi

Jeśli powyższe opcje oglądania Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 ZA DARMO się nie sprawdzą, zawsze możesz polegać na dodatkach KODI! To wieloplatformowe centrum rozrywki typu open source jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o bezpieczne oglądanie filmów, programów telewizyjnych i telewizji na żywo. Wystarczy pobrać i zainstalować dodatek WNBC lub cCloud TV, aby oglądać transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik Kodi VPN, aby uzyskać więcej informacji.

Ważna uwaga!  Jeśli mieszkasz w krajach, w których obowiązują przepisy dotyczące praw autorskich i DCMA, zalecamy korzystanie z sieci VPN Kodi w celu anonimowego przesyłania strumieniowego.                                                                                                                                                                  Jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 na żywo w Internecie za darmo z dowolnego miejsca

Programy WNBC

 1. otwarty Aplikacja Kodi V17 oraz Wybierz “Dodatki”
 2. Kliknij na “Pakiet” symbol w lewym górnym rogu
 3. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” z listy opcji
 4. Kliknij na “Repozytorium dodatków Kodi” i następnie “Dodatki wideo”
 5. Przewiń w dół w porządku alfabetycznym “W.” i odnaleźć Programy WNBC
 6. otwarty rozszerzenie i trafienie przycisk instalacji
 7. Dostęp Programy WNBC z dodatków wideo

Winter-Olympics-2018-Kodi-WNBC

cCloud TV

 1. otwarty aplikacja Kodi V17 i Kliknij na “Koło zębate” Ikona
 2. Wybierz “Menedżer plików” z listy opcji
 3. Przewiń w dół i Kliknij na “Dodaj źródło”
 4. Wchodzić http://kdil.co/repo w polu adresu URL
 5. Nazwa źródło mediów Kodi Israel
 6. Powrót do menu głównego i Wybierz “Dodatki”
 7. Kliknij na “Pakiet” symbol w lewym górnym rogu
 8. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” i Kliknij w sprawie Kodi Israel
 9. Kliknij na “Kodil.zip” aby zainstalować repozytorium
 10. Czekać dla “Zainstalowano dodatek” powiadomienie
 11. Głowa w kierunku “Zainstaluj z repozytorium”
 12. Wybierz “..Repozytorium Kodil” i następnie “Dodatki wideo”
 13. Przewiń w dół, odnaleźć cCloud TV i trafienie przycisk instalacji
 14. otwarty dodatek, Wybierz “Wszystkie kanały”
 15. naciśnij lewy przycisk na klawiaturze
 16. Wybierz “Szukaj” i rodzaj w “NBC”
 17. Cieszyć się oglądanie Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018!

Winter-Olympics-2018-Kodi-cCloud-TV

Gry, na które warto zwrócić uwagę podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018

 1. Łyżwiarstwo szybkie na krótkim torze
 2. Biegi narciarskie
 3. Kombinacja norweska
 4. Freestyle na nartach
 5. Snowboarding
 6. Łyżwiarstwo figurowe
 7. Łyżwiarstwo szybkie
 8. Narciarstwo alpejskie
 9. Skoki narciarskie
 10. Hokej na lodzie
 11. Szkielet
 12. Biathlon
 13. Wijący się
 14. Bobsled
 15. Luge

Harmonogram przyszłych zimowych igrzysk olimpijskich

Podniecenie Zimowych Igrzysk Olimpijskich jest uczuciem całkowicie euforycznym, ponieważ daje zwykłemu człowiekowi możliwość oglądania różnorodnych dyscyplin sportowych i słynnych sportowców w akcji. Czy czekasz na przyszłe wydarzenia? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że Tokio zostało wybrane na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Pekin na 2022 r., Paryż na 2024 r. I Los Angeles na 2028 r.!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 Fakty i liczby z przyczepami

 1. Chociaż Letnie Igrzyska Olimpijskie w 1988 r. Odbyły się w Seulu, w rzeczywistości po raz pierwszy Korea Południowa gości Zimowe Igrzyska Olimpijskie!
 2. W porównaniu z kosztami olimpiady w Soczi 2014, szacowany koszt Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang wynosi 10 miliardów dolarów, czyli pięć razy mniej!
 3. Na wydarzenie w 2018 roku PyeongChang dodał cztery nowe sporty do Igrzysk Olimpijskich. Należą do nich snowboard big air, narciarstwo alpejskie, łyżwiarstwo szybkie i curling mieszane podwójne.
 4. Ostatnie Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Soczi w Rosji, które poprowadziły w klasyfikacji generalnej z 33 medalami ogółem, w tym 13 ZŁOTA! Korea Południowa zdobyła w sumie osiem medali.

Podsumowanie

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Internecie, postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami. Niemniej jednak, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, nie wahaj się poinformować nas poniżej. Podziel się tym artykułem ze znajomymi / członkami rodziny, czekając na ceremonię sportową. Miłego tygodnia!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me