Jak oglądać Supernatural Season 14 Live Online za darmo

Na tym świecie są demony. Niektóre straszniejsze i bardziej gwałtowne niż inne. W prawdziwym życiu to my, ludzie, zajmujemy ich miejsce. Jednak w serialu Supernatural możemy odkrywać królestwa fikcji, poznając niesamowite historie demonów, które z pewnością przyciągną twoją uwagę. Jeśli chcesz odeprzeć swoje obawy i zapuścić się w świat chaosu, musisz wiedzieć, gdzie możesz obejrzeć serial. W tym artykule znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące oglądania sezonu 14 nadprzyrodzonego. Przygotuj się i dołącz do braci, którzy chcą pozbyć się świata zła.

Jak oglądać Supernatural Season 13

Nadprzyrodzony sezon 14

Czternasty sezon słynnej Supernatural będzie miał swoją premierę 11 października 2018 roku “CW”, który będzie składał się łącznie z 20 odcinków, z których każdy będzie emitowany co tydzień w czwartki o 20:00. Teraz wiemy już o debacie dotyczącej nowej roli Jensena Acklesa po tym, jak w finale Michael zdradził Deana, a archanioł przejął jego ciało.

To nas zastanawia, czy Dean wyjdzie z tego żywy, a jeśli Jack zredukował się do postaci zwykłego człowieka dzięki Lucyferowi, co na świecie stanie się dalej. Cóż, skoro jesteśmy szalonymi fanami Supernatural, oczywiste jest, że sprawdzamy każdą aleję, aby znaleźć wskazówki na temat historii lub jak to, co większość może nazwać spoilerami. Jak dotąd pojawiły się dość zaskakujące wiadomości.

Wśród nich są pogłoski, że Michael będzie się jeszcze długo kręcił. Możesz więc zapomnieć o spotkaniu z Deanem’los wkrótce się rozwiąże. Może wcieli się w rolę złoczyńcy i może stanowić uzasadnione zagrożenie! Kolejny spoiler sugeruje, że Sam będzie teraz liderem łowców, dając także Rowenie, Bobby'emu i Charliemu główne role.

Inne wskazówki obejmują to, że Jack będzie miał trudności z uzyskaniem swojej mocy, ponieważ wciąż dostosowuje się do nowo odkrytego statusu człowieka. Castiel może zacząć trenować Jacka i służyć jako mentor, budując trudne, ale słodkie relacje, ponieważ reżyserzy mają nadzieję włączyć go do kolejnych odcinków w tym sezonie. Wreszcie, Supernatural może okazać się trochę bardziej uziemiony niż wcześniej, koncentrując się bardziej na relacjach interpersonalnych!

Jak oglądać Supernatural z dowolnego miejsca

Jeśli chodzi o oglądanie Supernatural Season 14 z dowolnego miejsca, masz dwie możliwości: odwiedź strony sieci CW lub WB. Zarówno nadawcy hitów, jak i popularne obecnie nazwy strumieniowych hitów pozwalają oglądać całą zawartość Supernatural, o ile masz abonament. Jednak gdy odwiedzasz obie strony i próbujesz przesyłać strumieniowo wideo, może pojawić się komunikat “Treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji”.

Jak oglądać Supernatural Season 14 Live Online za darmo

Sieć CW

Nie ma lepszego miejsca do oglądania wszystkich sezonów Supernatural niż jego oficjalna sieć “CW”. Usługa VoD oferuje natywne aplikacje dla użytkowników smartfonów / tabletów z Androidem i iOS, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się oglądaniem odcinków bez żadnych problemów. Dla innych użytkowników możesz cieszyć się transmisją strumieniową przez cały rok bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej. Jeśli jednak mieszkasz poza USA, sprawy mogą się nieco skomplikować. Będziesz musiał ukryć swoją prawdziwą lokalizację, aby odblokować kanały przesyłania strumieniowego. Aby ominąć te ograniczenia lokalizacji, dobrym wyborem jest skorzystanie z usługi VPN. Poniżej znajduje się lista najlepszych dostawców, w oparciu o ceny, bezpieczeństwo, wsparcie i wydajność.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać nadprzyrodzone pełne odcinki w grze Putlocker

Dla użytkowników, którzy nie chcą inwestować w usługę VPN ani subskrybować żadnej usługi nadawczej / streamingowej, istnieje rozwiązanie do oglądania Supernatural. Ma postać popularnej strony internetowej Putlocker, która oferuje ogromną kolekcję programów telewizyjnych / filmów. Możesz oglądać wszystkie swoje ulubione treści, nie wydając ani grosza. Witryna regularnie aktualizuje swoją zawartość, publikując nowe odcinki dzień po ich wydaniu.

Jak oglądać nadprzyrodzone pełne odcinki w grze Putlocker

Jeśli chcesz oglądać wszystkie odcinki nadprzyrodzone od sezonu 1 do 14, po prostu odwiedź putlockers.fm i wyszukaj serial telewizyjny. Wybierz sezon, który chcesz oglądać, i ciesz się nieprzerwanym i płynnym przesyłaniem strumieniowym. Aby obejrzeć bezpośrednio sezon 14 Supernatural, po prostu odwiedź ten link. Oto przewodnik, jak uzyskać dostęp do Putlocker z dowolnego miejsca.

Jak oglądać nadprzyrodzone bez przesyłania strumieniowego telewizji kablowej na Kodi

Świetną opcją do oglądania wszystkich swoich ulubionych treści, w tym popularnego serialu Supernatural, jest skorzystanie z otwartego źródła, multimedialnego centrum rozrywki Kodi. Platforma jest jedyna w swoim rodzaju, zapewniając dostęp do wszystkich zablokowanych treści z całego świata za pomocą rozszerzeń i dodatków innych firm. Tutaj możesz zobaczyć najlepsze dodatki Kodi.

Jak oglądać nadprzyrodzone bez przesyłania strumieniowego telewizji kablowej na Kodi

Aby oglądać Supernatural na Kodi, wystarczy pobrać i zainstalować rozszerzenie Covenant. Jest to zamiennik popularnych dodatków Exodus i Genesis, które niestety zostały zamknięte kilka miesięcy temu (ale teraz są ponownie uruchomione). Po uzyskaniu dostępu do dodatku Przymierza po prostu wpisz “Nadprzyrodzony” w pasku wyszukiwania, a zobaczysz listę wszystkich dostępnych pór roku.

Dodatkowa wskazówka: omiń ograniczenia geograficzne na kodi, używając najlepszego VPN dla Kodi.

Jak oglądać Supernatural Live Online za darmo

Jeśli szukasz rozwiązań podobnych do Putlocker, które pozwolą Ci oglądać SWOJE ulubione programy / filmy BEZPŁATNIE, możesz sprawdzić 5movies.to i watchmoviesfree.tv. Każda strona internetowa oferuje ogromną kolekcję programów telewizyjnych / filmów. Oznacza to, że możesz cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym, niezależnie od tego, co chcesz oglądać. Po prostu kliknij powyższe hiperłącza, aby uzyskać bezpośredni dostęp do odcinków nadprzyrodzonych.

Jak oglądać Supernatural Live Online za darmo

CMoviesHD

Inną świetną opcją do nauki oglądania Supernatural jest eksploracja popularnego serwisu strumieniowego CMoviesHD. Słynie z ogromnej kolekcji filmów / programów telewizyjnych, które nigdy nie sprawiają żadnych problemów podczas grania. W rzeczywistości dostępne są różne źródła, jeśli jedno z łączy przesyłania strumieniowego nie działa. Sprawdź ten link, aby rozpocząć swoją niesamowitą manię nadprzyrodzoną!

Jak oglądać Supernatural Season 14 Live Online za darmo

Jak oglądać Supernatural w Australii

Jeśli chcesz oglądać Supernatural w Australii, zawsze możesz użyć VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne na stronach streamingowych CW i WB. Jako kolejną opcję możesz spróbować skorzystać z usług takich jak iTunes i Foxtel. Cena subskrypcji może być kosztem, który może nie być konieczny. Dlatego warto rozważyć powyższe opcje, takie jak Kodi i Czas popcornu. Zabezpieczając sieć za pomocą połączenia VPN, możesz być całkowicie bezpieczny przed problemami prawnymi dotyczącymi treści chronionych prawem autorskim.

Jak oglądać Supernatural w Australii

Jak oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii

Jeśli chcesz oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii, zawsze możesz przełączyć się na kanał 4 w telewizji kablowej. Możesz nawet odwiedzić justwatch.com i uzyskać dostęp do wielu linków do transmisji strumieniowych serialu telewizyjnego, które pozwalają oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii. Jako kolejną opcję oglądania Supernatural na żywo online za darmo, możesz rozważyć zainstalowanie Popcorn Time.

Jak oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii Jeśli chcesz oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii, zawsze możesz przełączyć na kanał 4 w telewizji kablowej. Możesz nawet odwiedzić justwatch.com i uzyskać dostęp do wielu linków do transmisji strumieniowych serialu telewizyjnego, które pozwalają oglądać Supernatural w Wielkiej Brytanii. Jako kolejną opcję oglądania Supernatural na żywo online za darmo, możesz rozważyć zainstalowanie Popcorn Time.

Aplikacja jest połączeniem zaawansowanych technologii przesyłania strumieniowego z funkcjami BitTorrenta. Pozwala użytkownikom pobierać torrenty do filmów / programów telewizyjnych, jednocześnie umożliwiając strumieniowe przesyłanie ich bezpośrednio z poziomu oprogramowania. Po prostu pobierz i zainstaluj Popcorn Time i wyszukaj “Nadprzyrodzony” na pasku nawigacyjnym, po kliknięciu “Programy telewizyjne” Kategoria.

Jak oglądać Supernatural w serwisie Netflix

Najlepszym rozwiązaniem do oglądania wszystkich sezonów popularnego serialu fantasy horror Supernatural jest skorzystanie z Netflix. Pozwala użytkownikom z USA przesyłać strumieniowo wszystkie odcinki programu telewizyjnego na najwyższym poziomie wygody. Ponieważ jednak Netflix nakłada ograniczenia geograficzne, osoby znajdujące się na zewnątrz mogą nie uzyskać dostępu do usługi przesyłania strumieniowego’kompletna biblioteka multimediów. Jeśli chcesz ominąć te ograniczenia, możesz rozważyć użycie produktu VPN.

Jak oglądać Supernatural w serwisie Netflix

Ostatnie słowa

Jeśli chcesz oglądać Supernatural Season 14, wybierz dowolną z wyżej wymienionych metod, zależnie od wygody. Masz rozwiązania od płatnych po BEZPŁATNE, co zapewnia wszystkim widzom oglądanie programu telewizyjnego bez większych problemów. Udostępnij ten artykuł znajomym i członkom rodziny, którzy mogą szukać rozwiązań do oglądania programów telewizyjnych / filmów. Miłego dnia! &# 55357;&# 56898;

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me