Jak oglądać Oscary 2018 bez telewizji kablowej na żywo w Internecie Darmowe transmisje

Co roku maniacy filmowi tacy jak my z niecierpliwością czekają na coroczny rytuał: wręczenie statuetek Oscara! A teraz jesteśmy już tylko kilka dni od 90. Oscara, to’coraz trudniej jest kontrolować emocje. Tak, dobrze słyszeliście, Oscary 2018 są TUTAJ, co oznacza, że ​​jeszcze raz’Będę miał okazję zobaczyć, jak twoi ulubieni celebryci chodzą po czerwonym dywanie.

Jak oglądać Oscary 2018 bez kabla

Dla wszystkich fashionistek’Z pewnością lubię wybierać kostiumy od znanych projektantów. I wszyscy nasi maniacy rozrywki tutaj, chłopcze’czekamy, aby zobaczyć, kto wygrał kategorię. Ponieważ takie wydarzenia należą do najczęściej oglądanych w roku, mamy nawet ogromną widownię, która dzieli się z nami swoim przesłaniem, przyrzekając jednocześnie wsparcie dla naszych ulubionych celebrytów!

Czy podoba Ci się także 90. Oscara? Szukasz rozwiązań umożliwiających obejrzenie wydarzenia w najbardziej bezproblemowy sposób? Przeczytaj ten kompleksowy przewodnik na temat oglądania Oscarów 2018 bez kabla! Pozwolić’zacznijmy najpierw od małego tła…

Jak oglądać Oscary 2018 bez kabla - Ultimate Guide

  1. Co to jest lokalizacja Academy Awards 2018?
  2. Kto będzie gospodarzem Oscarów 2018?
  3. Pełna lista nadawców / kanałów Oscars 2018
  4. Jak oglądać Oscary 2018 bez kabla
  5. Jak oglądać Oscary 2018 Pełny program Online na żywo Darmowe transmisje
  6. Jak oglądać Oscary 2018 na Roku
  7. Jak oglądać Academy Awards 2018 w Wielkiej Brytanii
  8. Jak oglądać Oscary 2018 w Australii
  9. Jak oglądać Oscary 2018 za pośrednictwem Kodi
  10. Nominowani do Oscarów 2018
  11. Kto’s Zdobywca nagrody The Best Picture Award?
  12. Jak oglądać Oscary bez kabla FAQ?

Co to jest lokalizacja Academy Awards 2018?

Wręczone przez Academy of Motion Picture Arts and Sciences (AMPAS), 90. nagrody Akademii odbędą się w Dolby Theatre w Hollywood w Los Angeles w Kalifornii. Ustaloną datę wyznaczono na 4 marca 2018 r. Ciekawostka: od otwarcia audytorium w 2001 r. Wszystkie uroczystości wręczenia Oscara odbywają się w Teatrze Dolby! To’trudno sobie wyobrazić, jak piękne musi być w rzeczywistości.

Co to jest lokalizacja Academy Awards 2018?

Kto będzie gospodarzem Oscarów 2018?

Och, ty’z przyjemnością to usłyszę. Nasz ulubiony gospodarz telewizyjny i osobowość, przezabawny i niezwykle uroczy, Jimmy Kimmel po raz kolejny poprowadzi Oscary w 2018 roku. Będzie to drugi rok z rzędu, podjął się obowiązków gospodarza podczas rozdania Oscarów. Jimmy pięciokrotnie wręczał American Music Awards, ESPYS 2007 i Emmy Awards 2012 i 2016. Poprzedni prezenterzy Oscarów to Chris Rock, Seth MacFarlane, Neil Patrick Harris i Ellen DeGeneres.

Kto będzie gospodarzem Oscarów 2018?

Pełna lista nadawców / kanałów Oscars 2018

Sieć ABC została nominowana jako oficjalny nadawca do 90. Oscarów. Wszystkie osoby w Stanach Zjednoczonych mogą po prostu zmienić kanały na ABC, aby oglądać wydarzenie na żywo lub na żądanie następnego dnia. W przypadku innych krajów zapoznaj się z poniższą listą:

Węgry

Jeśli mieszkasz na Węgrzech, możesz oglądać Oscary 2018 na żywo za pośrednictwem sześciokanałowego publicznego nadawcy MTVA. Przełącz się na główny kanał sieci, Duna TV.

Meksyk

Dla osób znajdujących się w Meksyku, “TNT Ameryka Łacińska” będzie transmitować wydarzenie na żywo. Zmień kanały o 5:30, aby zobaczyć wydarzenie bezpośrednio z wpisów na czerwonym dywanie.

Korea

CJ E.&M.’renomowany i znany CGV będzie odpowiedzialny za transmisję telewizyjną Oscarów 2018 na żywo z Hollywood.

Japonia

Jeśli mieszkasz w Japonii, możesz oglądać 90. Oscara w zaciszu własnego domu za pośrednictwem słynnej sieci satelitarnej WOWOW.

Francja

Dla osób z Francji nie ma jeszcze wiadomości o żadnym nadawcy telewizyjnym. Jeśli jednak chcesz przesłać strumieniowo wydarzenie online, odwiedź CanalPlus, aby uzyskać pełne pokrycie.

Indie

90. ceremonii wręczenia Oscarów można oglądać w Indiach’s 21st Century Fox’s Sieć gwiazd. Przełącz swoje kanały na Star Movies o 5:30 (przygotuj się wcześnie, kolego!).

Niemcy

Jeśli chcesz oglądać Oscary 2018 w Niemczech, przełącz się na komercyjny kanał sieciowy “ProSieben”. Możesz także zobaczyć najważniejsze wydarzenia tego dnia.

Afryka Południowa

Osoby z Południowej Afryki będą musiały zasubskrybować płatny kanał M-Net Movies, ponieważ będą transmitować wydarzenie na żywo.

Ameryka Łacińska

Podobnie jak w Meksyku, TNT Latina America będzie transmitować wydarzenie w tym roku. Jeśli nie masz abonamentu telewizyjnego, zarejestruj się w usłudze TNT Go.

Uwaga: Jeśli podczas transmisji strumieniowej Oscarów napotykasz ograniczenia regionu, rozważ użycie usługi VPN do odblokowania strumieni Oscar.

Odblokuj strumienie Oscara

Jak oglądać Oscary 2018 bez kabla

Dla wszystkich, którzy przecinają sznury, istnieje wiele rozwiązań oglądania Oscarów 2018 na żywo w Internecie. Jeśli masz abonament na ABC, możesz po prostu odwiedzić ich “Oglądać na żywo” w dniu wydarzenia, aby uzyskać pełne informacje o Akademii.

Jak oglądać nagrody Akademii 2018 w sieci abc

Oscary same zapewnią transmisje na żywo z wydarzenia na swojej głównej stronie Go. Jeśli mieszkasz poza USA, najprostszym sposobem jest zarejestrowanie się na abc.go.com. Pobierz tutaj dedykowaną aplikację na swoje urządzenie. Skorzystaj z dowolnej z wymienionych poniżej usług VPN i połącz się z serwerem w USA, aby cieszyć się strumieniowaniem Oscarów 2018!

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Sling TV

Jeśli powyższy proces wydaje się zbyt skomplikowany, zawsze możesz rozważyć skorzystanie z usługi przesyłania strumieniowego na żywo Sling TV. Subskrypcje zaczynają się od 20 USD miesięcznie i możesz nawet skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego, co technicznie oznacza Ciebie’Oglądam 90. Oscara za DARMO!

Jak oglądać Oscary 2018 na SlingTV

Odblokuj Sling TV

PlayStation Vue

PlayStation Vue to kolejna niesamowita usługa przesyłania strumieniowego na żywo, która zapewni emisję 90. Oscarów. Subskrypcje zaczynają się od 33,99 USD miesięcznie i podobnie jak Sling TV, masz 7-dniowy bezpłatny okres próbny (co więcej niż rekompensuje wysokie ceny).

Jak oglądać nagrody Akademii 2018 na PlayStation Vue

Jak oglądać Oscary 2018 Full Show Live Online Darmowe transmisje

Jeśli chcesz oglądać 90. Oscara, ale nie chcesz tracić pieniędzy na subskrypcje - mamy dla Ciebie również rozwiązania FREEBIES. Tak to’i masz zdziwienie - te rozwiązania są w rzeczywistości dość powszechne w naszym codziennym życiu:

Facebook Live

Tak, nie było oficjalnych ogłoszeń dotyczących Oscarów 2018 transmitowanych na żywo na platformie SM. Jednak wraz z wprowadzeniem Facebook Live i dostępnych transmisji na wiele wydarzeń z przeszłości, takich jak Emmy, jesteśmy pewni, że coś tu znajdziesz. Jako kolejną opcję rozważ utworzenie zapytania z hashtagiem # Oscars2018Live.

Jak oglądać Oscary 2018 Full Show Live Online Darmowe transmisje

Youtube

Oficjalna strona Oscarów z pewnością zapewni transmisję na żywo z Oscarów. Aby uzyskać aktualizacje, śledź ich profil tutaj. Jeśli jednak nie możesz znaleźć niczego na YouTube, rozważ skorzystanie z innych opcji, takich jak Vimeo i Daily Motion.

Jak oglądać Oscary 2018 na youtube

Reddit

Gdy wszystko inne zawiedzie, jedyną mądrą opcją jest użycie REDDIT. Tutaj znajdziesz listę wątków związanych z Oscarem 2018. W dniu wydarzenia możesz również mieć pewność, że znajdziesz wiele linków do transmisji strumieniowych, bez reklam i wyskakujących okienek.

Jak oglądać nagrody Akademii 2018 na Reddit

Inne opcje

Biorąc pod uwagę, jak USA lubią ograniczać takie wydarzenia do swojego kraju’publiczności, często musimy polegać na ogromnej liczbie alternatyw. Wśród niektórych, które mają oferować transmisje na żywo ZA DARMO, należą Time.com, InStyle.com, EW.com i PEOPLE.com.

Jak oglądać Oscary 2018 na Roku

Roku istnieje jako jeden z najlepszych odtwarzaczy strumieniowych. Jeśli chcesz oglądać Oscary 2018, upewnij się, że dodałeś następujące kanały: ABC & Star Movies lub dowolny z kanałów wymienionych na liście programów. Jeśli nie masz subskrypcji, rozważ zainstalowanie Kodi na Roku, a następnie wykonaj czynności opisane w przewodniku Kodi dotyczące oglądania Oscarów 2018 poniżej:

Jak oglądać Oscary 2018 na Roku

Jak oglądać Oscary 2018 w Wielkiej Brytanii

Jeśli chcesz obejrzeć ceremonię Oscarów 2018 w Wielkiej Brytanii, po prostu przełącz swój kanał na SKY Movie Oscars. Nadawca Sky Networks zapewni pełną relację z imprezy od Czerwonego Dywanu po wręczenie nagród.

Jak oglądać nagrody Akademii 2018 w Wielkiej Brytanii

Jak oglądać Oscary 2018 w Australii

Australijczycy mają szczęście! Zawsze uzyskują dostęp do treści za pośrednictwem Nine Network. Więc przełącz swoje kanały dokładnie o godzinie 12.30 w poniedziałek, 4 marca 2018 r. Jeśli nie masz abonamentu kablowego, nadal oglądasz to wydarzenie za pośrednictwem 9 Now online.

Jak oglądać Oscary 2018 w Australii

Jak oglądać Oscary 2018 za pośrednictwem Kodi

Jeśli chodzi o oglądanie 90. ceremonii wręczenia Oscarów na Kodi, masz dwie opcje: cCloud TV lub Halow Live TV. Poniżej podajemy instrukcje krok po kroku dotyczące instalowania dodatków w najbardziej bezproblemowy sposób:

Uwaga: Jeśli napotkasz jakiekolwiek ograniczenia regionalne dotyczące strumieni Kodi Oscar, rozważ skorzystanie z usługi VPN w celu odblokowania strumienia i ominięcia błędu dziennika kontroli w strumieniach Kodi.

Odblokuj strumienie Oscara

cCloud TV Installation and Oscars 2018 Guide

 • otwarty Kodi i Kliknij na “Ustawienia” Ikona
 • Wybierz “Menedżer plików” i Kliknij na “Dodaj źródło”
 • Podwójne kliknięcie na “Żaden” opcja i wchodzić następujący adres URL: http://kdil.co/repo
 • Rodzaj “Kodi Israel” w polu nazwy i Kliknij dobrze
 • Udać się do domu Kodi, Kliknij na “Dodatek”, a następnie “pakiet” symbol
 • Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” i Kliknij na “Kodi Israel”
 • Wybierać “kodil.zip” i czekać do zainstalowania
 • Udać się do “Zainstaluj z repozytorium” i Kliknij na “.www.Kodisrael.co.il Repozytorium”
 • Wybierz “Dodatki wideo” i odnaleźć “cCloud TV”
 • Trafienie przycisk instalacji, otwarty dodatek i udać się do “Wszystkie kanały”
 • Wybierz Wiadomości ABC dla transmisji na żywo z Oscarów 2018

Jak oglądać nagrody Akademii 2018 za pośrednictwem Kodi

Halow Live TV Installation and Oscars 2018 Guide

 • otwarty Kodi i Kliknij na ikonie w kształcie koła zębatego (Ustawienia)
 • Wybierz “Menedżer plików” i wtedy podwójne kliknięcie na “Dodaj źródło”
 • Pojawi się okno, Kliknij “Żaden” za dodanie adresu URL
 • Kopiuj wklej następujące: http://kurdmovie.net/repo
 • Nazwa źródło mediów “Halow Repo” i Kliknij na OK
 • Powrót do ekranu głównego, Kliknij na dodatkach, a następnie “Pakiet” symbol
 • Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” opcja i odnaleźć “Halow Repo”
 • Kliknij na “repozytorium.HalowTV-6.0.0.zip” i czekać do zainstalowania dodatku
 • Powrót do ekranu głównego, Kliknij na dodatkach, a następnie “Pakiet” symbol
 • Wybierz “Zainstaluj z repozytorium” i wybierać “HALOW Repository”
 • Udać się do “Dodatki wideo”, odnaleźć “Halow Live TV” i naciśnij przycisk instalacji!
 • otwarty dodatek i Kliknij na “Kanały krajowe”
 • Otrzymasz monit o zainstalować “GUL LIVE TV”
 • Kliknij na “tak”, przewiń w dół i Wybierz “Telewizja na żywo w USA”
 • Odnaleźć i Wybierz “wiadomości ABC” oglądać Oscary 2018!

Instalacja Halow Live TV i Oscary 2018

Nominowani do Oscarów 2018

Nominacje do Oscarów 2018 zostały wreszcie ujawnione, a my nie’byłam bardziej podekscytowana niż wcześniej. W tym roku na liście można zobaczyć wiele nowych nazwisk i, oczywiście, wszystkie zasłużyły na uznanie. Jak myślisz, kto wygra?

Najlepszy aktor

 1. Daniel Day-Lewis jako Reynolds Woodcock - ”Widmowa nić”
 2. Timothée Chalamet jako Elio Perlman - ”Nazywaj mnie swoim imieniem”
 3. Denzel Washington jako Roman J. Israel - ”Roman J. Israel, Esq.”
 4. Daniel Kaluuya jako Chris Washington– ”Wyjść”
 5. Gary Oldman jako Winston Churchill - ”Najciemniejsza godzina”

Najlepsza aktorka

 1. Meryl Streep jako Katharine Graham - ”Poczta”
 2. Margot Robbie jako Tonya Harding - ”Ja, Tonya”
 3. Sally Hawkins jako Elisa Esposito - ”Kształt wody”
 4. Saoirse Ronan jako Christine “Lady Bird” McPherson w “Lady Bird”
 5. Frances McDormand jako Mildred Hayes - “Three Billboard Outside Ebbing, Missouri”

Najlepszy obraz

 1. “Dunkierka” - w reżyserii Christophera Nolana
 2. ” Wyjść” - reżyseria: Jordan Peele
 3. ” Poczta” - reżyseria Steven Spielberg
 4. ” Lady Bird”  - reżyseria Greta Gerwig
 5. ” Najciemniejsza godzina” - reżyseria Joe Wright
 6. ” Widmowa nić”  - reż. Paul Thomas Anderson
 7. ” Kształt wody”  - reżyseria: Guillermo del Toro
 8. ” Nazywaj mnie swoim imieniem” - w reżyserii Luca Guadagnino
 9. ” Three Billboard Outside Ebbing, Missouri” - reżyseria: Martin McDonagh

Kto’s Zdobywca nagrody The Best Picture Award?

Niewątpliwie w tym roku’Sezon nagród był najbardziej rozpowszechniony ze wszystkich, o czym świadczą ruchy #MeToo i #TimesUp, które wywołały wielkie debaty o hollywoodzkim stylu życia i przemyśle filmowym. Niemniej jednak wyścig z najlepszym obrazem jest nadal wart uwagi, szczególnie po przyjrzeniu się nominacjom, które są pełne godnych kandydatów.

Kto wygra nagrodę za najlepszy obraz?

Dla nas wszystko sprowadza się jednak do dwóch filmów: Three Billboard i Get Out. Na podstawie pierwszego’Biorąc pod uwagę zdobycie najwyższych nagród w British Academy Film Awards, Golden Globes i Screen Actor Guild Awards, jesteśmy pewni, że polaryzująca mroczna komedia odbierze statuetkę Oscara za “Najlepszy obraz”. Jednak w naszych oczach, “Wyjść” powinien być zwycięzcą.

Jak oglądać Oscary bez kabla FAQ:

What Day Is The Oscar?

90. Oscara odbędzie się 4 marca 2018 r. O godzinie 18:30 w USA.

Jak długo są nagrody Akademii?

Ceremonia trwa zwykle około trzech i pół godziny od Czerwonego Dywanu do końca.

Na jakiej stacji są nagrody Akademii?

Jeśli mieszkasz w USA, po prostu przełącz swoje kanały na sieć ABC.

Oglądaj swoje ulubione gwiazdy na czerwonym dywanie!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże odpowiedzieć na twoje pytanie, jak oglądać Oscary 2018 bez kabla. W świetle ograniczeń geograficznych w niektórych witrynach dodaliśmy ogromną listę opcji przesyłania strumieniowego i ich alternatyw. Daj nam znać, który z nich działa dla Ciebie, a nie! Zachęcamy również do podzielenia się dwoma centami za kogo’wygra nagrodę w sekcji komentarzy poniżej. Miłego dnia!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me