Jak oglądać / odblokowywać Pluto TV poza USA w 2023 roku

Świat transmisji strumieniowej szybko się urozmaica, ponieważ większość ludzi decyduje się teraz na opcje cięcia kabli, aby zwiększyć różnorodność opcji oglądania. I podczas gdy usługi takie jak Netflix. Hulu, SlingTV i DirecTV Teraz rządzą kurnikiem w tej domenie, wszystkie są płatne. Więc jeśli chcesz uzyskać dostęp do bezpłatnej usługi przesyłania strumieniowego za pomocą unikalnego modelu, to na pewno chcesz wiedzieć, jak możesz oglądać PlutoTV.

Ale nie możesz uzyskać dostępu do całej usługi poza USA, chyba że użyjesz zaufanej sieci VPN z naszej wspomnianej listy sieci VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne na stronie!

Oto nasz przewodnik na temat oglądania telewizji Pluto spoza USA, w tym recenzje na temat samej usługi, kanałów, które oferuje, zakaz VPN na stronie, recenzje aplikacji, omijanie ograniczeń geograficznych w celu uzyskania dostępu do większej liczby kanałów i więcej przez BestVPN.co!

Contents

Oglądaj / odblokuj PlutoTV poza USA

 1. Pluto TV Brakujące kanały
 2. Pluto TV VPN Ban
 3. Jak odblokować / uzyskać dostęp / korzystać z Pluto TV poza USA
 4. Jak oglądać telewizję Pluto na Apple TV
 5. Jak oglądać telewizję Pluto na Roku

Pluto TV Brakujące kanały

Oferując niekonwencjonalne opcje LiveTV, obszerną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych, a nawet internetowe audycje radiowe i muzyczne, a także za darmo, PlutoTV szybko zyskało pozycję jednego z czołowych serwisów streamingowych w Internecie.

Jednak usługa ta może być również najbardziej denerwująca w Internecie, tj. Ograniczenia geograficzne.

PlutoTV obsługuje dwie różne wersje swojego serwisu, z których pierwszy przeznaczony jest dla mieszkańców USA, a drugi dla widzów międzynarodowych. Jednak międzynarodowa wersja usługi nie ma nic, absolutnie nic, co mogłoby Cię zainteresować.

Zawiera bardzo niewiele kanałów, a większość z nich to po prostu bełkot, tzn. Tylko po to, żeby uzupełnić liczby.

Z drugiej strony, amerykańska wersja Pluto TV to miejsce, w którym możesz dokładnie wiedzieć, dlaczego ta usługa jest tak popularna i warto się zarejestrować.

jak oglądać brakujące kanały Pluto TV

Brakujące kanały Plutona 2

Oto lista niektórych kanałów, które są dostępne tylko w Pluto TV US:

 1. Pluto TV Movies
 2. Filmy Pluto TV 2
 3. Flicks of Fury
 4. Horror 24/7
 5. Pluton telewizyjny Plutona
 6. Komedia telewizyjna Pluto
 7. Wiadomości NBC & MSNBC
 8. CNBC
 9. Sky News
 10. Bloomberg TV
 11. Fox Sports
 12. Red Bull TV
 13. Pluto TV Sports
 14. Wrestling uderzeniowy
 15. Walka
 16. The Surf Channel
 17. Science TV
 18. DocuTV
 19. CNET
 20. Anime przez cały dzień

Lista nie ogranicza się tylko do tych kanałów, ponieważ większość kanałów oferowanych przez Pluto TV jest dostępna tylko w USA.

Prawa autorskie rządzące tymi kanałami w domenie online zabraniają Pluto TV oferowania tych kanałów spoza IS.

Jedynym możliwym sposobem, aby uczynić tę wspaniałą usługę opłacalną, jest zakup usługi VPN i odblokowanie ograniczeń geograficznych dotyczących usługi. Powiem ci więcej o tym w kilku następnych wierszach.

Jak oglądać / odblokowywać Pluto TV poza USA w 2023 roku

Pluto TV VPN Ban

Najpopularniejsze strony do przesyłania strumieniowego obecnie narzucają VPN na swoich stronach. Najbardziej znany taki zakaz obowiązuje w serwisie Netflix, który wskazuje, że niemal natychmiast używasz VPN, jeśli dostawca VPN, którego subskrybujesz, nie robi tego’mieć możliwość ominięcia zakazu VPN.

Przeczytaj: Netflix VPN Ban

I to’Nie tylko Netflix, ale zakaz VPN obowiązuje również w wielu innych serwisach streamingowych, takich jak BBC iPlayer. Ale czy Pluto TV też to ma?

Pluto TV VPN Ban

Po sprawdzeniu i przeanalizowaniu go pod każdym kątem mogę z całą pewnością powiedzieć, że Pluto TV nie’W tej chwili obowiązuje zakaz VPN. Może to oznaczać, że sieci VPN, które pozwalają ominąć ograniczenia geograficzne w Pluto TV, są nieco wyższe niż te, które mogą zrobić to samo w serwisach takich jak Netflix i BBC iPlayer. Pamiętaj jednak, że odblokowanie jest wystarczające, aby tanie sieci VPN można było rozważyć w przypadku korzystania z usługi przesyłania strumieniowego.

  Jak oglądać UFC Live Online

Przed zarejestrowaniem się w usłudze VPN zapoznaj się z prędkościami, wydajnością, listą dostępnych funkcji zabezpieczeń.

Lista kompatybilnych urządzeń z telewizorem Pluto

Pluto TV oferuje kompatybilność z różnorodną gamą urządzeń, z których pobrałem klienta Windows, który był znacznie lepszy i przyjazny dla użytkownika niż usługa internetowa.

Klient Windows jest bardziej telewizyjny niż tradycyjna usługa OTT. Brak miniatur, kafelków bloków, zalecanych pasków pokazowych itp., Które są wspólne dla innych serwisów streamingowych, takich jak Netflix i Hulu.

Lista kompatybilnych urządzeń z telewizorem Pluto

I hej, Tim Cook tam był, przypadkowo mówiąc o danych i prywatności, więc pomyślałem, dlaczego nie podzielić się tą rzeczą z wami. Jeśli Apple interesuje się ochroną danych użytkowników, jest to jedna z najlepszych rzeczy, które mogą sprawić, że poczujemy się bezpieczniej w Internecie.

Wracając do Pluto TV, oto pełna lista urządzeń i systemów operacyjnych, które obecnie obsługuje Pluto TV:

 • iOS mobile & tablet
 • Android mobile & tablet
 • Android TV (różne)
 • Google Chromecast
 • Aplikacja internetowa Chrome
 • Amazon Kindle / Fire Tablets
 • Amazon Fire Tv + Fire Tv Stick
 • Urządzenia Roku + Roku TV
 • Apple TV (4. generacji)
 • PS4

Uwaga: Możesz odblokować Pluto TV na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem aplikacji VPN dostępnych na wszystkie platformy!

Jak odblokować / uzyskać dostęp / korzystać z Pluto TV poza USA

Podczas gdy wiele osób zdaje sobie sprawę, że VPN pozwala ominąć ograniczenia geograficzne, większość z nich nie’Wiedzę, że tylko kilku wiarygodnych dostawców oferuje usługi, które faktycznie mogą pasować do tego rachunku.

Prawie wszystkie bezpłatne usługi VPN, a także większość płatnych usług, nie mogą ominąć ograniczeń geograficznych w większości witryn, takich jak Pluto TV.

I chociaż nie możesz teraz przejść przez wszystkie setki VPN dostępnych na rynku, aby sprawdzić, które z nich działają idealnie na Pluto TV, a które nie, już wykonałem dla Ciebie pracę, testując VPN, które mogą niezawodnie odblokuj Pluto TV, a także zaoferuj najlepsze prędkości, aby wspierać najwyższą jakość przesyłania strumieniowego na stronie.

 1. Oto krok po kroku, w jaki sposób możesz odblokować Pluto TV spoza USA lub uzyskać do niego dostęp za pomocą usługi Wiarygodne VPN:
 2. Wybierz najlepszą VPN dla Pluto TV z listy podanej na końcu tego przewodnika instalacji
 3. Zapłać za plany cenowe i uzyskaj dane uwierzytelniające użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej
 4. Pobierz kompatybilnego klienta VPN w zależności od systemu operacyjnego
 5. Otwórz Pluto.tv/watch lub pobierz aplikację Pluto TV na swoje urządzenie. Oba działają również bez rejestracji, ale najlepiej zarejestrować się, aby usługa była znacznie łatwiejsza do uruchomienia
 6. Cieszyć się 100+ kanały na żywo i dedykowane biblioteki filmowe i telewizyjne w Pluto TV!

Jak oglądać / odblokowywać Pluto TV poza USA w 2023 roku

Jak oglądać telewizję Pluto na Apple TV

Według mojej analizy Pluto TV jest taką usługą, że powinna być teraz wstępnie zainstalowana we wszystkich typach telewizorów i urządzeń do przesyłania strumieniowego. To niesamowite, jak ta bezpłatna usługa może zaoferować tak wiele rozrywki za naciśnięciem jednego przycisku. Ale odkąd większość programistów i twórców urządzeń telewizyjnych i streamingowych jest rajem’Ponieważ ta niesamowita usługa stała się częścią ich regularnego repertuaru rozrywkowego, musisz ją teraz zainstalować!

 1. W przypadku Apple TV oto, jak prosty jest proces instalacji Pluto TV:
 2. Otwórz App Store na ekranie głównym Apple TV
 3. Przejdź do zakładki Polecane i wyszukaj aplikację Pluto TV
 4. W wynikach wyszukiwania kliknij ikonę Pluto TV i po prostu kliknij “Otrzymać” aby rozpocząć proces pobierania i instalacji
  Jak oglądać 52 Super Bowl 2023 Live Online za pomocą VPN

Upewnij się, że korzystasz z usługi VPN, aby odblokować wszystkie popularne kanały oraz bibliotekę filmów i programów telewizyjnych. Większość sieci VPN oferuje teraz dedykowane aplikacje na iOS dla Apple TV, dzięki czemu wygrałeś’masz duże trudności z instalacją ulubionej sieci VPN, ale jeśli nadal chcesz uzyskać większy dostęp do większej liczby metod instalacji, możesz przejść do naszego przewodnika po najlepszej sieci VPN dla Apple TV.

Jak oglądać telewizję Pluto na Apple TV

Jednak ja nie’t przechodzę w ten sposób, aby przesyłać strumieniowo Pluto TV na moim Apple TV, ponieważ jest to dla mnie trochę kłopotliwe. O wiele wygodniejszą metodą uzyskania dostępu do Pluto TV jest tutaj skorzystanie z trybu AirPlay na iPhonie.

Chciałbym tu wspomnieć, że jeśli kupiłeś Apple TV bez iPhone’a, tracisz o wiele więcej funkcji i łatwości, niż myślisz. Ekosystem Apple jest ze sobą połączony i nic z niego nie pasuje tak bardzo, jak same urządzenia Apple.

 1. Zainstaluj aplikację Pluto TV iOS na swoim iPhonie i uruchom ją
 2. Oto metoda Airplay do oglądania Pluto TV na Apple TV:
 3. Wystarczy przejść do Centrum sterowania na iPhonie, a nawet iPadzie
 4. Tutaj zobaczysz ikonę w kształcie monitora, kliknij na nią
 5. Jeśli twój iPhone jest podłączony do tej samej sieci Wi-Fi co Apple TV, wtedy z łatwością zobaczysz Apple TV na liście, która pojawia się teraz na ekranie
 6. Wybierz Apple TV i sprawdź, czy hasło pojawi się na Apple TV. Jeśli tak, wybierz hasło, a następnie wprowadź je ponownie w telewizorze iPhone, aby uzyskać idealne parowanie

Po prostu uwielbiam tę metodę ze względu na jej ogromną wygodę. To tak, jakbym tu w ogóle nie działał, a przeglądanie mojego iPhone’a jest o wiele łatwiejsze niż przeglądanie opcji w Apple TV.

Jak oglądać telewizję Pluto na Roku

Jeśli masz Roku, to Pluto TV jest zdecydowanie jedną z najlepszych darmowych aplikacji do przesyłania strumieniowego OTT, od których możesz zacząć, i nie ma żadnych problemów z pobieraniem i instalacją, również.

Musisz tylko upewnić się, że Twoje Roku spełnia przynajmniej kryteria posiadania oprogramowania układowego 7 lub nowszego, aby Pluto TV działał na nim poprawnie.

Jak oglądać telewizję Pluto na Roku

Oto jak możesz zainstalować Pluto TV na swoim urządzeniu Roku w usprawniony sposób w niecałą minutę:

 1. Uruchom urządzenie Roku i przejdź do Home na nim, naciskając przycisk Home
 2. Tutaj zobaczysz opcję zatytułowaną “Kanały strumieniowe”. Kliknij na to
 3. Teraz wybierz “Wyszukaj kanały” i wpisz “Pluto TV”
 4. Sklep Channel pobierze teraz aplikację. Gdy aplikacja Pluto pojawi się w opcjach, po prostu przewiń w jej stronę i naciśnij przycisk OK na pilocie
 5. Teraz wystarczy kliknąć “Dodaj kanał” aby dodać Pluto TV do kanałów Roku!
 6. Ciesz się najlepszymi telewizorami Pluto na swoim Roku!

Musisz tutaj zauważyć, że Roku nie’t oferują wbudowaną funkcjonalność dla VPN, więc najlepszym sposobem na użycie VPN na Roku jest utworzenie Hotspotu z obsługą VPN lub nawet zainstalowanie VPN na samym routerze. Więcej takich metod znajdziesz tutaj w naszym przewodniku na temat Roku VPN.

Jak oglądać telewizję Pluto na Xbox One / 360 i PS4

Podobnie jak w przypadku niszowych urządzeń do przesyłania strumieniowego, takich jak Apple TV i Roku, wielu użytkowników pytało, czy mogą oglądać Pluto TV na dedykowanych konsolach do gier, czy nie. Cóż, wymaga to dogłębnego wyjaśnienia, a tutaj zamierzam podać osobno jedną z dwóch najpopularniejszych konsol do gier:

Pluto TV na PS4

Wcześniej Pluto TV nie’ma dedykowaną aplikację na PS4, a mimo to jej strona wsparcia dla urządzeń nie ma’Pokaż, że obecnie oferuje oficjalną kompatybilność z platformą. Jednak aplikacja jest teraz dostępna w sklepie Playstation.

  Jak oglądać NAVER TVCast Live Online Free Streaming

Więc jeśli chcesz pobrać aplikację Pluto TV na konsolę PS4, po prostu przejdź do sklepu z aplikacjami, wyszukaj Pluto TV, pobierz i zainstaluj ją na swoim urządzeniu. Nie robi’nawet wymaga subskrypcji lub procesu logowania, ponieważ Pluto TV nie’wymagają czegoś takiego.

Jeśli nie jesteś z USA i chcesz odblokować Pluto TV i inne podobne usługi przesyłania strumieniowego na konsoli, musisz skorzystać ze wskazówek z naszego specjalnego przewodnika po VPN na PS4.

Pluto TV na Xbox One / 360

Konsola Xbox One wcześniej miała aplikację Pluto TV w swoich sklepach, ale teraz została usunięta z oficjalnego sklepu z aplikacjami. I nie, nie ma metody na sideloadowanie go również na urządzeniu, więc być może będziesz musiał poczekać, aż oficjalna aplikacja zostanie ponownie uruchomiona, zanim będziesz mógł z niej korzystać.

Do tego czasu nadal możesz oglądać telewizję Pluto przez mnóstwo innych obsługiwanych urządzeń wymienionych na stronie pomocy technicznej.

Pluto TV VPN Reddit Recenzje

Nie mogłem’t wszelkie istotne wątki na Reddit, w których użytkownicy mówili o odblokowaniu usługi poza Stanami Zjednoczonymi przy użyciu najlepszej reddit VPN lub nawet innych narzędzi, takich jak proxy. Jedyne, które udało mi się znaleźć, mówiły o tym, jak lepiej korzystać z usługi, korzystając z jej różnych funkcji, np. jeden użytkownik wspomniał, w jaki sposób “Ukryj kanał” Ta opcja pozwala upewnić się, że tylko ulubione kanały pojawią się w interfejsie.

Komentarz z dyskusji jabberwock101’komentarz z dyskusji "Każdy, kto korzysta z Pluto TV w domu?".

FAQ:

Czy Pluto TV ma lokalne kanały?

Tak, jeśli jesteś w USA, w Pluto TV dostępnych jest wiele lokalnych kanałów, takich jak NBC, Sky News, Bloomberg itp..

Czy Pluto TV jest bezpłatny na Roku?

Tak! Pluto TV jest nie tylko darmowy w Roku, ale jest bezpłatny na każdej platformie, ponieważ usługa zarabia na tym, umieszczając reklamy na treści wideo, a nie na podstawie modelu subskrypcji.

Jakie kanały są dostępne w Pluto TV?

Od października 2023 roku Pluto TV oferuje wyczerpującą listę ponad 100 kanałów, w tym takich gatunków, jak Wiadomości, Sport, Rozrywka, Nauka. Oferuje także dedykowane kanały do ​​filmów na żądanie i programów telewizyjnych, a także niektóre dziwaczne kanały przeznaczone wyłącznie dla popularnych programów, takich jak Fail Army i Wipeout.

Wniosek

Pluto TV zdobył imponującą rzeszę prawie 6 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie, różniąc się od innych konwencjonalnych usług OTT, takich jak Netflix, Hulu i Sling TV.

Jest bezpłatny i niezwykle przyjazny dla użytkownika, a ponadto oferuje charakterystyczną usługę, która przypomina bardziej tradycyjną telewizję, dzięki czemu usługa zyskuje swoje szczególne miejsce w świecie transmisji strumieniowej online.

Jeśli mieszkasz poza USA, to Pluto TV VPN może pozwolić ci na dostęp do najlepszych kanałów oraz bibliotek filmów i programów telewizyjnych w tym jednym piekle usług..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me