Jak oglądać / odblokowywać DC Universe poza USA – łatwy przewodnik

DC Universe właśnie wystartował we wrześniu 2018 roku, a jego fani są zachwyceni.

Teraz możesz oglądać wszystkie treści związane z franczyzą tylko na tej wspaniałej platformie streamingowej, treści, które wygrałeś’t oglądać gdzie indziej. Tak, nawet w serwisie Netflix.

Ale czy wiesz, że DC Universe jest ograniczony geo poza USA?

Czy wiesz, jak możesz uzyskać do niego dostęp??

Oto nasz dedykowany przewodnik na temat oglądania / odblokowywania DC Universe poza USA, w tym trzy najlepsze sieci VPN do tego celu, najlepsze recenzje Reddit VPN i więcej!

Jakie kraje Usługi DC Universe są dostępne teraz poza USA?

Batman, Superman ktoś? Jeśli nie masz’Nigdy nie słyszałem tych nazwisk, uwierzę, że jesteś tylko kosmitą odwiedzającym tę planetę podczas wakacyjnej przerwy.

Te postacie i wiele innych popularnych należą do serii komiksów DC i oprócz Marvela DC jest największą tego typu marką na świecie.

A teraz uruchomiła własną witrynę do strumieniowania o nazwie DC Universe, w której można znaleźć wszystkie filmy, programy, komiksy cyfrowe, sekcję komentarzy i fora lub w zasadzie wszystko, co dotyczy postaci należących do serii.

Tak, Netflix jest oczywiście pierwszym wyborem, jeśli chodzi o platformy streamingowe, a twoim drugim dobrym wyborem może być Amazon Prime, ale DC Universe różni się od obu tych popularnych stron.

Jasne, funkcjonalność i idea są takie same, ale treść będzie zupełnie inna.

DC Universe zaspokaja bardzo oddany gatunek, związany z własnymi postaciami i fabułą, wyjęty z komiksów.

Liczba fanów DC Franchise jest fenomenalna na całym świecie, więc uruchomienie takiej usługi było naprawdę dobrym pomysłem.

Ale poczekaj tam’złapać.

Jak wszystkie dobre rzeczy w historii, DC Universe jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jak oglądać / odblokowywać DC Universe poza USA

Ma to sens, ponieważ najwięcej oddanych fanów tej serii zdecydowanie leży w kraju.

Jednak dla fanów franczyzy spoza świata jest to poważny problem.

Ale nie martw się, bo jak zawsze poprowadzę cię, jak odblokować DC Universe poza USA, tak jak ja’zrobiliśmy to z innymi niezliczonymi platformami, tj. z pomocą VPN lub serwerów dedykowanych.

Najlepszy VPN do oglądania DC Universe poza USA

Jak powiedziałem wcześniej, DC Universe można łatwo odblokować i oglądać poza USA, nawet jeśli korzystasz z VPN, ale czy wiesz, która sieć VPN faktycznie zrobi to za Ciebie?

Bez prawa?

Oto 3 najlepsze sieci VPN, które wypróbowałem i przetestowałem z DC Universe od 2019 roku i na pewno mogą doskonale wykonać to zadanie.

ExpressVPN

To poważnie oczywiste. Nie ma takiej platformy przesyłania strumieniowego, której ten gwiezdny dostawca nie mógłby odblokować. Od Netflix po walki UFC, polecam ExpressVPN do wszystkiego, co chcesz oglądać, jeśli jest ograniczony geograficznie i nie można uzyskać do niego dostępu bez VPN.

Najlepszy VPN do oglądania DC Universe poza USA

Krótko mówiąc o tym dostawcy, ma ponad 2000 serwerów, szyfrowanie klasy wojskowej, dużą liczbę aplikacji klienckich, obsługę protokołu OpenVPN, zasady zerowego logowania i więcej.

Ale przede wszystkim amerykański park serwerów jest jednym z najlepszych w branży. Wystarczy połączyć się z kimkolwiek i rozpocząć strumieniowanie DC Universe. Tak, to takie proste.

To’jest zdecydowanie trochę drogie w porównaniu do reszty, ale jest warte każdego grosza.

Plusy

 • Odblokowuje wszystkie amerykańskie witryny streamingowe
 • Ponad 2000 serwerów
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Dostępne dedykowane klienty dla urządzeń Streaming, takich jak Firestick
 • Obsługa czatu na żywo

Cons

 • Drogie plany

PureVPN

Kolejną świetną usługą VPN dla wszystkich streamerów, którzy chcą odblokować amerykańską zawartość, taką jak usługa DC Universe, jest PureVPN.

Dostawca nie jest znany ze swojego bezpieczeństwa’s za to, że jest w stanie zapewnić najlepszą jakość przesyłania strumieniowego wśród wszystkich dostawców.

Ma wszystkie odpowiednie funkcje, takie jak szyfrowanie na poziomie wojskowym, ponad 2000 serwerów, kompatybilne aplikacje klienckie, wsparcie czatu na żywo, przełącznik zabijania i więcej.

Jakie kraje Usługi DC Universe są teraz dostępne poza USA

Co’Jeszcze lepsze jest to, że PureVPN oferuje również szansę na zabezpieczenie własnego dedykowanego adresu IP. Dzięki temu zostaniesz uwolniony od wszystkich problemów związanych z udostępnianiem parku serwerów, jak w normalnych planach usług VPN, takich jak niskie prędkości, zakazane serwery itp..

I na dodatek, PureVPN jest tani, o wiele tani. To jak oferowanie za mniej niż połowę ceny ExpressVPN’subskrypcja, a niektóre plany są jeszcze tańsze. Po to aby’pewny remis.

Dla entuzjastów DC Universe z ograniczonym budżetem jest to usługa premium, na którą zdecydowanie powinieneś wybrać.

Plusy

 • 2000 serwerów w ponad 160 krajach
 • Odblokowuje DC Universe spoza USA
 • Obsługa czatu na żywo Dostępny dedykowany adres IP
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Tanie plany

Cons

 • Przechowuje niektóre dzienniki sygnatury czasowej połączenia

NordVPN

Ponad 5000 serwerów, a liczba ta wciąż rośnie, NordVPN nie pozostawił żadnego kamienia na głowie, oferując wyjątkowe możliwości streamerom na całym świecie. Duże prędkości są jego siłą, a bezpieczeństwo jest niezachwiane.

I znowu będę bełkotał o wszystkich ogólnych funkcjach tutaj, ale wiem, że NordVPN ma wszystko tak jak reszta np. szyfrowanie wojskowe, zasady zerowego logowania itp.

DC Universe Online Reddit

Odblokowałem DC Universe dość łatwo dzięki NordVPN, a doświadczenie było tak bezbłędne, jak za każdym razem.

Jeśli chodzi o cenę, NordVPN nie jest zbyt drogi, ale po prostu nie jest przyjazny dla budżetu.

Plusy

 • 5000+ serwerów na całym świecie
 • Dostępnych jest wiele aplikacji klienckich
 • Niedrogie plany
 • Obsługa protokołu OpenVPN

Dostępne dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak DoubleVPN

Cons

 • Obsługa czatu na żywo jest niedostępna

Wszyscy ci trzej dostawcy są wspaniali, ale mają niewielkie różnice w wydajności. To’jest żargonem technicznym, więc pozwólcie, że ułatwię wam zrozumienie i ostatecznie podejmę decyzję na podstawie tego.

ExpressVPN: Stabilny

PureVPN: Tani

NordVPN: Załadowany z funkcjami.

DC Universe może zostać odblokowany przez dowolną z trzech trio, ale ostatecznie zależy to od tego, czego szukasz.

Jak oglądać / odblokowywać / uzyskiwać dostęp do DC Universe poza USA

Jeśli wybrałeś któregoś z powyższych dostawców, możesz odblokować DC Universe poza USA, wykonując te proste kroki. Biorę ExpressVPN jako przykład tutaj:

 1. Idź do dostawcy’i wybierz plan cenowy
 2. Zapłać za subskrypcję i uzyskaj poświadczenia użytkownika
 3. Pobierz kompatybilnego klienta aplikacji, tak jak ja pobrałem ExpressVPN’s Windows klientexpressvpn dla dc wszechświata
 4. Połącz się z dowolnym serwerem w USA (może to różnić się w przypadku Pure i Nord, ponieważ musisz zapytać ich obsługę, które serwery współpracują z DC Universe), a DC Universe będzie łatwo dostępny!

dc wszechświat

DC Universe Online Reddit

Reddit to miejsce, w którym akcja dzieje się obecnie. Mam na myśli, że otrzymuję wszystkie najważniejsze wiadomości z tej platformy.

Niezależnie od tego, czy jest to jajko wielkanocne w nowym programie, czy najlepsze recenzje na temat określonej usługi lub problemu, Reddit to miejsce, do którego możesz się udać.

Poszedłem więc, aby dowiedzieć się, z których użytkowników VPN są najbardziej zadowoleni, jeśli chodzi o odblokowanie DC Universe poza USA.

Ale ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem nic poza kilkoma przelotnymi wzmiankami o tym, jak VPN można wykorzystać do odblokowania DC Universe w Australii. Ale poza tym nie było wzmianek o najlepszych sieciach VPN do tego celu.

Wniosek

Więc teraz, jeśli zapytasz mnie o inne sposoby oglądania DC Universe poza USA, nie powiedziałbym, że tak. VPN są jedyną prawdziwą rzeczą, jeśli chodzi o odblokowanie, podczas gdy reszta opcji, takich jak serwery proxy, nie’właściwie to działa w tych dniach.

Witryny przesyłające strumieniowo stały się obecnie stratosferyczne, a subskrypcje zalewają się niczym. DC Universe może służyć dedykowanemu gatunkowi, ale jego zasięg jest początkowo możliwy, aby dotrzeć do milionów subskrybentów w 2019 roku, więc jeśli chcesz dołączyć do tego modnego zespołu, zrób to teraz!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me