Jak oglądać ICC Cricket World Cup 2019 Live Online

Świerszczący świat’największy i najbardziej prestiżowy turniej, ICC Cricket World Cup rozpoczyna się 30 maja 2019 roku i zapowiada się jako ekstrawagancja pełnej akcji akcji, rekordowych wyczynów oraz zapierających dech w piersiach meczów i występów.

Tym razem Mistrzostwa Świata w Krykiecie odbywają się w Anglii, w Cricket’oryginalny dom, po 20 latach przerwy.

Ostatnie mistrzostwa świata w krykiecie, które odbyły się w Anglii, odbyły się w 1999 roku, kiedy Australia zdenerwowała się przeciwko Lance'owi Klusenerowi’Atak na półfinale, a potem niepokonany faworytów Pakistan w finale, aby zdobyć groźną pozycję na błyszczącym trofeum Cricket WC.

Od tego czasu Australia wygrała cztery Puchary Świata, w tym jeden w 1999 roku, z jedynym wyjątkiem były Mistrzostwa Świata 2011, które zostały wygrane przez odradzające się Indie.

Ale to Mistrzostwa Świata w Krykiecie będą inne niż te, które miały miejsce w przeszłości, ponieważ wyniki 350+ stały się teraz częścią, a zespoły takie jak Anglia i Indie, ze swoimi nabijanymi zestawami mrugnięć, nadal ścigają te mamutowe wyniki, nie przerywając potu.

Wielu przewiduje nawet, że po raz pierwszy w tych mistrzostwach świata pojawi się wynik ponad 500 biegów.

To’idzie na niesamowicie trudny turniej dla drużyn i prawdopodobnie ten, który trzyma nerwy do samego końca, zdobędzie trofeum Pucharu Świata w sztuce srebrnej 14 lipca 2019 r. w Lord’Cricket Ground, Londyn.

Nie chciałbym’przegapić mecz w całym turnieju, a jeśli chcesz zrobić to samo, to tutaj’s obszerny przewodnik na temat oglądania ICC Cricket World Cup Live Online, w tym wiele kanałów transmisji strumieniowej online, informacje o biletach, odblokowywanie ograniczeń geograficznych dotyczących krykieta na żywo z całego świata na więcej!

Najlepsze opcje transmisji na żywo dla Mistrzostw Świata w krykiecie:

Dzięki międzynarodowemu fanowi fanów Międzynarodowa Rada Krykieta zadbała o to, aby Puchar Świata był dostępny w każdym regionie i kraju na całym świecie. Jego oficjalna lista nadawców, którą można tutaj zobaczyć, jest po prostu niesamowita w zasięgu i zasięgu.

I wielu z tych nadawców regularnie pokazuje mecze krykieta przez cały rok, więc nawet jeśli chcesz wiedzieć, jak oglądać krykieta online po zakończeniu Mistrzostw Świata, możesz skorzystać z tych opcji, aby to zrobić.

Ale jeśli chcesz oglądać mecze Mistrzostw Świata za pośrednictwem transmisji strumieniowej, a ty nie’Jeśli masz wystarczająco dobrą opcję transmisji strumieniowej na żywo w swoim kraju, oto 5 płatnych i bezpłatnych kanałów transmisji na żywo w HD, które możesz odblokować za pomocą VPN z dowolnego miejsca na świecie i oglądać Mistrzostwa Świata na:

Większość rozwiązań transmisji strumieniowej na żywo dla ICC Cricket World Cup ma ograniczenia geograficzne. Dlatego takie opcje przesyłania strumieniowego wymagałyby ładnej i szybkiej usługi VPN do odblokowania opcji na żywo. Surfshark to świetny wybór, ponieważ oferuje ponad 2000 serwerów i 5 logowań, co przydaje się w oglądaniu sportu na żywo. Odwiedź Surfshark 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

HotStar

Regiony zasięgu:

Kanada, Indie, Nepal, Malediwy, Bhutan, Stany Zjednoczone Ameryki, Portoryko, Guam, Mariany Północne, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych i Samoa Amerykańskie.

Najpopularniejsza usługa przesyłania strumieniowego z siedzibą w Indiach, Hotstar szybko stała się ulubieńcem transmisji strumieniowej dla wszystkich dyscyplin sportowych, w szczególności krykieta, i jest bez wątpienia najpopularniejszą usługą przesyłania strumieniowego do oglądania Cricket w Indiach. Usługa ma kompatybilne aplikacje zarówno na Androida, jak i iOS, a także stronę internetową http://www.hotstar.com/.

Jego subskrypcja jest również niezwykle tania, jeśli chcesz ją subskrybować tylko za krykieta!

Abonament Hotstar VIP kosztuje tylko 5,22 USD rocznie, jeśli subskrybujesz go za pośrednictwem indyjskiego serwera z VPN!

Istnieje również plan dla tych, którzy chcą oglądać krykieta w USA, ale to’jest drogi, więc to’lepiej trzymać się tego planu, jeśli chcesz używać Hotstar do streamowania swoich ulubionych gier z Mistrzostw Świata.

SkySports

Regiony zasięgu:

Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia

Ta strona z transmisją strumieniową ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest częścią szerszej sieci sportów lotniczych, która obejmuje wiele kanałów poświęconych transmisjom sportowym. W Wielkiej Brytanii kanał ten jest dostępny w większości subskrypcji telewizji kablowej.

Sky Sports jest również dostępna w pakietach subskrypcyjnych wielu różnych internetowych dostawców telewizji kablowej, takich jak Sling TV, i jest uważana za najlepszą opcję oglądania krykieta w Wielkiej Brytanii, więc możesz wziąć to w pakiecie kablowym lub wybrać indywidualny plan.

Dla streamerów dedykowana subskrypcja transmisji strumieniowej krykieta Mistrzostw Świata będzie kosztować zaledwie 10 £ / miesiąc (możesz ją zobaczyć tutaj), co oznacza, że ​​jeśli obejrzysz cały turniej, wygrasz’wypalisz dużo dziury w portfelu, ponieważ ten plan jest nie tylko tani, ale ma również wiele funkcji, takich jak komentarze jakości i analizy po meczu, jakość HD, niezawodne połączenia między innymi.

Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią i chcesz oglądać Mistrzostwa Świata w krykiecie, musisz odblokować SkySports za pośrednictwem sieci VPN, łącząc się z działającym serwerem z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który może obsługiwać przesyłanie strumieniowe HD.

PTV Sports

Region zasięgu:

Pakistan

Jak dotąd najlepsza opcja na tej liście! PTV Sports, pakistańskie kanały sportowe, teraz oferują również własną stronę transmisji na żywo, tj. Http://sports.ptv.com.pk/.

Oglądanie PTV Sports jest całkowicie darmowe, ale czasami jakość oglądania może być nieco niższa niż HD.

Wygrał sport PTV’t transmituj mecze, jeśli mieszkasz poza Pakistanem, więc jeśli chcesz oglądać krykieta Mistrzostw Świata na żywo za jego pośrednictwem, wygrałeś’nie będzie w stanie tego zrobić, chyba że użyjesz VPN do odblokowania strony.

SonyLiv

Region zasięgu:

Pakistan

Kolejna niesamowita opcja bezpłatnego przesyłania strumieniowego na ICC Cricket World Cup, SonyLiv jest moim osobistym ulubieńcem, jeśli chodzi o streaming krykieta z dowolnego miejsca. Z pewnością ma trochę ziarnistą jakość wideo, ale jakość dźwięku jest świetna, podobnie jak zasięg.

Ale najlepsze w SonyLiv jest to, że praktycznie nie ma reklam przez cały czas trwania meczu, więc jeśli obejrzysz online puchar świata w krykiecie, otrzymasz gwarancję bez uciążliwości.

SonyLive jest tak trafny w krykieta i tak popularny, że pojawia się na górze większości wyników wyszukiwania, jeśli wpiszesz zapytanie “Puchar Świata oglądać online”.

SonyLiv może oglądać każdy z całego świata, tak jak ja oglądam pierwszy mecz Pucharu Świata między Anglią a Republiką Południowej Afryki tutaj na SonyLiv:

SonyLiv działa również natywnie w Pakistanie i Indiach, ale jeśli mieszkasz poza tymi terytoriami, VPN może pomóc ci połączyć się z kanałem za pośrednictwem serwera pakistańskiego.

Najlepsze opcje transmisji na żywo dla Mistrzostw Świata w krykiecie

FoxSportsAsia

Region zasięgu:

Chiny, Tajlandia, Japonia, Indonezja i Korea Południowa

Chociaż obsługuje przede wszystkim regiony Dalekiego Wschodu, FoxSportsAsia można również oglądać z dowolnego miejsca na świecie z pomocą wystarczająco dobrego dostawcy Streaming VPN.

Jeśli nie’żyją w FoxSportsAsia’W domenie zasięgu zobaczysz ten błąd, jeśli spróbujesz przesłać strumieniowo dowolny mecz Pucharu Świata za pośrednictwem tej platformy.

Jakość jest dobra i jest mnóstwo reklam, ale tak jest’jest bezpłatny, więc na pewno możesz spróbować.

Zwróć uwagę, że FoxSportAsia’zasięg w Chinach nie obejmuje jego autonomicznych regionów, więc jeśli chcesz oglądać krykieta w Hongkongu, Makau lub innym powiązanym terytorium Chin, musisz użyć VPN, aby odblokować witrynę’usługa przesyłania strumieniowego.

Jak znaleźć najlepszą subskrypcję Streaming VPN dla Cricket World Cup ‘19

Przesyłanie strumieniowe sieci VPN, które mogą faktycznie odblokowywać witryny z ograniczeniami geograficznymi i oferować strumienie jakości HD przy dużych prędkościach, są dość rzadkie, więc musisz przejrzeć poniższą listę, jeśli chcesz znaleźć tanią, niezawodną i premium opcję VPN jako uzupełnienie swojej potrzeby przesyłania strumieniowego i pozwalają na bezbłędne oglądanie Pucharu Świata ICC:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Anglia vs. Indie Zachodnie - 14 czerwca 2019 r. - Kto wygra?

Jutro ulubieńcy turnieju, Anglia, zmierzą się z nieprzewidywalnymi Windies. W skład angielskiej drużyny wchodzą zwycięscy, światowej klasy gracze, tacy jak Johny Bairstow, Ben Stokes, Joe Root i Eoin Morgan, podczas gdy z drugiej strony Windies wyglądają trochę niedoświadczeni z nowymi graczami, którzy nie mają raju’zdążyłem wykazać się dużym talentem na scenie międzynarodowej.

To’spodziewamy się, że Anglia łatwo wygra jutro’Mecz w galopie w kierunku półfinałów, a szanse leżą mocno ułożone w stosunku do Windies. Z mojego punktu widzenia faworytami są Anglia, a Windies mają bardzo małą szansę zaskoczyć wszystkich wygraną w Ageas Bowl w Hampshire w Wielkiej Brytanii.

ICC World Cup 2019 Pełny harmonogram i mecze drużynowe

Puchar Świata w Krykiecie potrwa przez cały miesiąc, począwszy od 30 maja 2019 r. I zakończy się 14 lipca finałem w Lord’s.

Pierwszy półfinał zostanie rozegrany 9 lipca, a drugi półfinał rozegrany zostanie dzień później 11 lipca, z przerwami między dniami rezerwowymi, aby w razie nieplanowanego opóźnienia spowodowanego deszczem lub czymkolwiek innym mecze były możliwe wciąż się zdarza.

Dopasuj czasy rozpoczęcia w Pucharze Świata:

Mecze dzienne rozpoczną się o 9:30 GMT, a mecze dzienne / nocne będą rozgrywane od 12:30 GMT.

Sprawdź tutaj, aby zobaczyć pełny harmonogram wszystkich meczów wraz z ich czasem.

Jak kupić bilety na mecze Pucharu Świata ICC:

Angielskie tereny są niezwykle malownicze z kultowymi budynkami, pawilony przeplatane hipnotyzującymi plamami zieleni, co sprawia, że ​​z przyjemnością ogląda się tam grę w krykieta.

I co’bardziej interesujące są tłumy, ponieważ lokalni angielscy fani mieszają się z hałaśliwymi populacjami emigrantów, aby oczarować areny.

Istnieje wiele lokalnych wsparcia dla drużyn takich jak Indie i Pakistan, a czasem nawet wydaje się, że te dwie drużyny mają atmosferę własnego domu na większości angielskich stadionów.

Oto wszystkie miejsca, w których rozegrane zostaną wszystkie mecze:

 1. Lord’s - Londyn
 2. The Oval - Londyn
 3. Trent Bridge - Nottingham
 4. The Riverside - Durham
 5. Old Trafford - Manchester
 6. Cardiff Wales Stadium - Cardiff
 7. Okręg hrabstwa Bristol - Bristol
 8. County Ground - Taunton
 9. Hampshire Bowl - Southampton
 10. Głównie - prowadzi
 11. Edgbaston - Birmingham

Jeśli chcesz to wszystko zobaczyć i doświadczyć, ICC ma swoją oficjalną stronę internetową z biletami, na której możesz zarezerwować i kupić bilety na dowolny mecz online, ale pospiesz się, ponieważ bilety wkrótce się wyczerpią!

Mistrzostwa Świata będą rozgrywane na zasadzie Round Robin

Od czasu tego legendarnego Pucharu Świata w 1992 r. Format Round Robin, w którym każda drużyna musi grać ze wszystkimi innymi drużynami, aby awansować do półfinałów, stał się rzadkim zjawiskiem, ale ten Puchar Świata powróci, ponieważ wszystkie te drużyny zagraj w resztę przynajmniej jednego, zanim półfinaliści będą mogli zdecydować:

 1. Anglia
 2. Indie
 3. Afryka Południowa
 4. Nowa Zelandia
 5. Australia
 6. Pakistan
 7. Bangladesz
 8. zachodnie Indie
 9. Sri Lanka
 10. Afganistan

Wniosek

Puchar Świata ’19 zapowiada się na zmianę gry w krykieta, ponieważ to on zadecyduje o losie krykieta ODI w nadchodzących czasach, a krykiet T20 będzie nadal rósł w błyskawicznym tempie wśród mas. Ale nadal krykiet ODI pozostaje największym remisem i Pucharem Świata ’19 będzie wydarzeniem, w którym ten format będzie w najbardziej autentycznej formie.

Długo oczekiwany mecz między Indiami a Pakistanem przyciągnie oczy ponad miliarda ludzi z całego świata wśród innych pełnych akcji gier wśród bardzo konkurencyjnych drużyn, więc don’nie przegap żadnego meczu, ponieważ tym razem na pewno dostaniesz swoje pieniądze!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me