Jak oglądać FIFA World Cup na żywo w Internecie

Witajcie, fani FIFA z całego świata i witajcie w Best VPN. Coś w grze, co zawsze przenosi mnie do klasyki “Rozmycie - Woo Hoo” piosenka w “Droga do Pucharu Świata 98” gra wideo! Energię, którą przyniosła muzyka, człowieku, tęsknię za tymi dniami. Nadal jednak mam ochotę na Mistrzostwa Świata.


Jak oglądać finały Mistrzostw Świata FIFA na żywo w Internecie

Oferowane relacje sportowe w jakości HD i dedykowane strumienie komentarzy w wielu językach, wymienione poniżej opcje transmisji na żywo są idealne do oglądania Pucharu Świata:

Być w sporcie

BeIN Sports, jeden z najbardziej kompleksowych dostawców usług sportowych, jest dostępny w większości krajów świata, w tym na Bliskim Wschodzie, w USA, Nowej Zelandii, Tajlandii, Malezji i innych. Może to być Twoja opcja przesyłania strumieniowego online do finału FIFA już za 10 USD miesięcznie. Najlepszą rzeczą w tym dostawcy jest to, że od tego czasu’s dostępny w wielu regionach na całym świecie, będzie oferował komentarze w wielu językach.

bein sport fifa

Jeśli mieszkasz poza regionami to’jest dostępny w tam’nie ma powodu do zmartwień, ponieważ można połączyć się z nim za pośrednictwem sieci VPN. Prosta zmiana trasy połączenia przez serwer znajdujący się w kraju, z którym chcesz się połączyć, i dostęp do BeIN Sports, aby z łatwością odblokować witrynę.

w sportowych krajach FIFA

Jeśli mieszkasz poza regionami to’jest dostępny w tam’nie ma powodu do zmartwień, ponieważ można połączyć się z nim za pośrednictwem sieci VPN. Prosta zmiana trasy połączenia przez serwer znajdujący się w kraju, z którym chcesz się połączyć, i dostęp do BeIN Sports, aby z łatwością odblokować witrynę.

DirecTV Now

Obecnie najbardziej wszechstronny dostawca telewizji na żywo w Stanach Zjednoczonych, DirecTV, oferuje obecnie wiele kanałów w swoich wysokiej jakości planach subskrypcji. Obecnie oferuje trzymiesięczną subskrypcję za jedyne 10 $ miesięcznie i obejmuje wielu oficjalnych nadawców FIFA, w tym Fox Sports dla angielskiego, Globo dla portugalskiego i wiele więcej.

bezpośrednia telewizja fifa

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do DirecTV Now poza USA, będziesz potrzebować Best VPN z dedykowanymi amerykańskimi serwerami streamingowymi, aby ominąć ograniczenia geograficzne na stronie.

Najlepszy VPN FIFA World Cup

Ponieważ prawie wszystkie wyżej wymienione strony do przesyłania strumieniowego wymagają VPN do bezpiecznego dostępu, oto obszerna tabela najlepszych dostawców VPN, z których możesz wybierać, aby zapewnić nieprzerwane wrażenia podczas oglądania Mistrzostw Świata FIFA!

TABELA RANKINGOWA

Bezpłatne przesyłanie strumieniowe online w FIFA

Jeśli uważasz, że płatni dostawcy zmuszają Cię do przekroczenia budżetu i jesteś skłonny pójść na kompromis w zakresie funkcji, takich jak jakość wideo, istnieje wiele bezpłatnych opcji oglądania FIFA World Cup Live Online:

Youku

Jedyną opcją przesyłania strumieniowego na żywo gry FIFA dla ponad miliarda ludzi w Chinach jest Youku to świetna usługa należąca do bardzo wpływowej grupy. Ten dostawca transmisji strumieniowych urósł w siłę i jest pierwszym dostawcą transmisji strumieniowych, który uczestniczy w dużym turnieju’prawa do transmisji online z państwowym chińskim systemem telewizji przemysłowej.

Usługa jest całkowicie bezpłatna, dzięki czemu jest bardzo kusząca dla widzów mieszkających w Chinach. Dla tych, którzy mieszkają poza Chinami kontynentalnymi, w sąsiednich krajach, Youku może być twoją bramą do oglądania FIFA w komentarzach w języku mandaryńskim / chińskim, ale tylko jeśli używasz potężnej sieci VPN do odblokowania tej witryny z ograniczeniami geograficznymi.

ZDF.De

Niemcy’Najlepszy dostawca transmisji strumieniowej, tj. ZDF.De to bezpłatna usługa, która nadaje wysokiej jakości wideo, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla niemieckich fanów gry. Jeśli mieszkasz poza Niemcami, ZDF.De można oglądać tylko wtedy, gdy odblokujesz witrynę za pośrednictwem Top VPN, łącząc się z niemieckim serwerem.

ZDF.de fifa
Jak oglądać Puchar Świata FIFA na Kodi

 1. Uruchomić Kodi Krypton V17 i w prawym górnym rogu Kliknij  “Koło zębate” Ikona.
 2. Wybierz “Menedżer plików” w prawym dolnym rogu menu.
 3. Zwój w dół z lewego menu i otwarty “Dodaj źródło”.
 4. Podwójne kliknięcie na “Żaden” i wchodzić http://lazykodi.com/
 5. Dać źródło mediów nazwa. Na przykład, “Lazy Kodi”
 6. Udać się powrót do głównego menu Kodi i Kliknij na “Dodatki”.
 7. Trafienie  “Pakiet” symbol, aby rozpocząć proces instalacji.
 8. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” i Odnaleźć  “Lazy Kodi” źródło mediów.
 9. Z listy opcji, Wybierz “REPOZYTORIA” i wtedy kran na “ANDROIDABA”
 10. Wybierz “Magazyn” i wtedy Kliknij na “repository.kodil-1.4.zip”
 11. Czekać kilka minut na “Zainstalowano dodatek” powiadomienie. Powrót do poprzedniego menu i Kliknij na “Zainstaluj z repozytorium”.
 12. Wybierz “..Repozytorium Kodil” i wtedy otwarty  “Dodatki wideo” lista
 13. Udać się  “Szukaj” tab i rodzaj w “cCloud TV”
 14. otwarty dodatek, a następnie trafienie przycisk instalacji.
 15. Czekać dla “Dodatek” zainstalowane powiadomienie
 16. Powrót do menu dodatków i uruchomić cCloud TV.
 17. Kliknij na “Sporty” opcja uzyskania dostępu do wszystkich transmisji sportowych na żywo
 18. Wybierz ESPN lub dowolny inny nadawca z listy tutaj, aby cieszyć się oglądaniem Mistrzostw Świata FIFA!

fifa espn

Jak oglądać Puchar Świata FIFA na Firestick Kodi przy użyciu iPlayer WWW

 1. Uruchomić Firestick TV i Kliknij w systemie.
 2. Wybierz Ustawienia, a następnie “Opcje programistyczne”.
 3. Włączyć Aplikacje dla nieznanych źródeł i “Debugowanie ABD”.
 4. Udać się powrót do menu głównego, Kliknij na ikonie wyszukiwania i wprowadź “Downloader”.
 5. Kliknij na “Downloader” i naciśnij przycisk Wybierz na pilocie.
 6. Uruchomić aplikację, wybierz “Dopuszczać”, i OK w oknie powitalnym.
 7. Wchodzić http://troypoint.com/kodistable w pasku adresu URL.
 8. Czekać aby pobrać plik i kliknąć “zainstalować” na stronie konfiguracji Kodi.
 9. Podążać kroki w powyższym nagłówku, aby zainstalować iPlayer WWW.

Fifa Firestick

Obejrzyj Puchar Świata FIFA na Roku

Roku TV oferuje kilka bardzo dobrych opcji, jeśli chodzi o relacje sportowe i wygrał’w Pucharze Świata FIFA będzie inaczej, ponieważ wiele kanałów z dostawcą będzie transmitować mecze na żywo. Jednak większość tych kanałów nie jest dostępna poza USA i podlegają ograniczeniom geograficznym. Aby je ominąć, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się za pomocą Puchar Świata Dostawca VPN
 2. Zainstaluj VPN za pomocą swojego Roku (Znajdziesz u wielu dostawców usług VPN jak to zrobić)
 3. Połącz się z serwerem w USA, a będziesz omijać ograniczenia geograficzne, aby oglądać mecze na żywo na swoich ulubionych kanałach!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA na Macu

Dla użytkowników komputerów Mac dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi na Mistrzostwa Świata jest niezwykle usprawniony. Wiele witryn streamingowych transmituje mecze na żywo z turnieju za darmo, np. Dopasuj TV i BBC iPlayer, więc jeśli chcesz je odblokować przez VPN, to tutaj’jak możesz to zrobić łatwo:

 1. Subskrybuj do góry Puchar Świata VPN usługi i pobierz najnowszego klienta Mac
 2. Zainstaluj tego klienta Mac na swoim urządzeniu i połącz się z serwerem w kraju, w którym jest dostępny dostawca transmisji na żywo. Na przykład do odblokowania BBC iPlayer wybierz serwery w Wielkiej Brytanii
 3. Podłącz VPN i odwiedź stronę transmisji na żywo, aby oglądać mecze na żywo!

Obejrzyj Mistrzostwa Świata na PS4

Dawno minęły czasy, kiedy konsole do gier miały być przeznaczone do grania. Obecnie konsola jest potężnym urządzeniem spełniającym różnorodne potrzeby. Użytkownicy PS4 mogą korzystać z konsoli, aby oglądać FIFA na żywo za pośrednictwem dostawców transmisji strumieniowych, ale aby to zrobić, potrzebujesz VPN:

 1. Wybierz najlepszego Mistrzostwa Świata VPN i wybierz plan najlepiej odpowiadający Twojemu budżetowi
 2. Uzyskaj poświadczenia użytkownika (nazwa użytkownika VPN i hasło)
 3. Zainstaluj VPN za pośrednictwem routera lub systemu Windows / Mac. Większość najlepszych dostawców VPN oferuje dedykowane samouczki na temat konfiguracji VPN na PS4 w prosty sposób. Oto przewodniki PureVPN i jak to zrobić
 4. Wprowadź dane logowania użytkownika
 5. Połącz się z serwerami w kraju dostawcy usług przesyłania strumieniowego’s dostępność. Na przykład aby odblokować Match TV, wybierz rosyjski serwer
 6. Połącz się z VPN
 7. Ciesz się meczami z Mistrzostw Świata FIFA na konsoli PS4!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA na iOS

Ułatwiając niezwykle łatwe oglądanie czegokolwiek w drodze, urządzenia iOS stają się bardzo popularne jako przenośne urządzenia do przesyłania strumieniowego. Aplikacje iOS dla wielu usług przesyłania strumieniowego są również łatwo dostępne, na przykład DirecTV oferuje teraz natywną aplikację na platformę iOS, którą można łatwo pobrać ze sklepu iTunes. Ponieważ jednak wiele witryn do przesyłania strumieniowego jest objętych ograniczeniami geograficznymi, będziesz potrzebować VPN, aby je odblokować i cieszyć się meczami na żywo w sposób nieprzerwany.

Instalacja VPN na iOS jest teraz niezwykle łatwa ze względu na obecność dedykowanych aplikacji dla platformy dostępnych u prawie każdego najlepszego dostawcy i tutaj’jak możesz to zrobić w mniej niż 3 minuty:

 1. Wybierz Puchar Świata VPN dostawca, który najbardziej Ci się podoba, oceniając według jego funkcji
 2. Zapłać za plan cenowy
 3. Przejdź do sklepu iTunes i wyszukaj VPN’imię Aplikacja pojawi się łatwo nad wynikami
 4. Pobierz go stamtąd
 5. Zainstaluj go na swoim iPadzie / iPhonie
 6. Wybierz serwer w lokalizacji dostawcy usługi przesyłania strumieniowego
 7. Połącz VPN
 8. Wejdź na stronę internetową / otwórz aplikację swojego dostawcy transmisji na żywo, aby cieszyć się akcją na żywo!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA na Androidzie

Android OS jest zdecydowanie najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym na świecie, a jego liczba użytkowników w tej chwili wynosi miliony, dlatego wiele osób będzie cieszyć się meczami na żywo z Mistrzostw Świata FIFA na swoim urządzeniu. Większość najpopularniejszych sieci VPN oferuje dedykowane aplikacje na Androida, których można używać do omijania ograniczeń geograficznych w popularnych serwisach streamingowych. Pozwolić’przeprowadzimy Cię przez proces instalacji VPN na Androidzie w 5 łatwych krokach:

 1. Od najlepszych Puchar Świata VPN, wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego budżetu i wymagań
 2. Pobierz aplikację na Androida ze Sklepu Play
 3. Zainstaluj go na swoim urządzeniu z Androidem, ale upewnij się, że Twoje urządzenie jest zaktualizowane do najnowszej wersji na Androida, aby aplikacja działała jeszcze lepiej
 4. Połącz się z serwerem dla danego kraju w lokalizacji, w której dostępny jest dostawca usług przesyłania strumieniowego
 5. Odwiedź dostawców usług przesyłania strumieniowego’ lub otwórz dedykowaną aplikację na swoim urządzeniu, aby oglądać mecze na żywo!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA na Xbox

Xbox jest bardzo popularną konsolą do gier, która zyskała sławę dzięki mnóstwu nieskazitelnych funkcji, które oferuje użytkownikom. Wielu entuzjastów Xbox będzie bardzo zainteresowanych oglądaniem Mistrzostw Świata FIFA na swoich konsolach. Ponieważ jednak wiele witryn internetowych oferujących transmisję na żywo jest objętych ograniczeniami geograficznymi dla widzów spoza ich kraju, aby uzyskać dostęp do tego miejsca, musisz skonfigurować VPN na konsoli Xbox’Jak możesz łatwo osiągnąć ten cel:

 1. Subskrybuj Potężny Puchar Świata VPN który oferuje dużą liczbę serwerów na całym świecie
 2. Skonfiguruj VPN na konsoli Xbox. To nie powinno’nie będą wcale kłopotliwe, ponieważ większość czołowych dostawców oferuje doskonałe wskazówki, jak to zrobić. Oto przewodniki na temat konfiguracji VPN na Xbox przez PureVPN i ExpressVPN
 3. Połącz się z serwerami w preferowanej lokalizacji, tj. Kraju, w którym Twój dostawca transmisji strumieniowej jest dostępny do oglądania
 4. Oglądaj mecze na żywo za pośrednictwem konsoli Xbox!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA na Apple TV

Właściciele Apple TV mają wiele radości, ponieważ będą mieli możliwość oglądania meczów na żywo z Mistrzostw Świata FIFA za pośrednictwem swojego urządzenia, a jedyne, czego potrzebują, aby skorzystać z tej okazji, to wiedzieć o opcjach, jakie mają, jeśli chodzi o usługi transmisji na żywo dla mecze w turnieju wraz z instalacją VPN na ich urządzeniu, aby ominąć ograniczenia geograficzne napotykane na stronach streamingowych.
Pozwolić’s wykonaj kroki, przez które możesz zainstalować VPN na Apple TV:

 1. Kup plan cenowy w dowolnym z najlepszych Puchar Świata VPN do wyboru lub z wymienionych na tym blogu
 2. Zainstaluj VPN na swoim Apple TV. Powinno to być dla ciebie zbyt dużym kłopotem, ponieważ wielu dostawców VPN ma łatwy krok po kroku, jak to zrobić
 3. Połącz się z serwerem w kraju, w którym chcesz uzyskać dostęp do dostawcy usług przesyłania strumieniowego
 4. Ciesz się Mistrzostwami Świata FIFA, jak nigdy dotąd!

Oglądaj Mistrzostwa Świata FIFA w FireStick

Jeśli posiadasz Amazon Firestick, trafiasz na listę szczęśliwych ludzi. Fox Sports, oficjalny nadawca mega wydarzenia, oferuje dedykowaną aplikację na urządzenie rozrywkowe. Możesz pobrać go z Amazon’oficjalny sklep z aplikacjami tutaj. Po zakończeniu zaloguj się za pomocą konta Fox Sports Go i ciesz się transmisją z wydarzenia FIFA!

FIFA LIS Sports

Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik po najlepszej VPN dla firestick.

Jak oglądać Puchar Świata FIFA bez kabla

Nie jest konieczne wybranie telewizji kablowej do oglądania ulubionych treści, zwłaszcza gdy połowa tego, co najlepiej oglądasz, nie jest dostępna w normalnych subskrypcjach. W tym miejscu użytkownicy zwykle stają się przecinaczami kabli, rejestrując się w usługach online w celu zaspokojenia potrzeb związanych z rozrywką. Mamy też rozwiązania do oglądania Mistrzostw Świata FIFA online.

Jak oglądać FIFA w USA

Jak wspomniano wcześniej, Fox Network jest oficjalnym nadawcą FIFA World Cup, amerykańskiej firmy zajmującej się rozrywką i wiadomościami. Jeśli więc przecinacze kabli chcą transmitować puchar świata FIFA na żywo w USA w zaciszu własnego domu, po prostu zarejestruj się w Fox Sports GO - serwisie VoD nadawcy.

Jak oglądać FIFA w Australii

Jeśli szukasz sposobów na oglądanie Mistrzostw Świata FIFA, będziesz musiał polegać na usłudze VPN dla Australii. Wymienione wyżej rozwiązania premium, takie jak Hulu, Fox Sports Go, DirecTV Now i Sling TV, nakładają ograniczenia geograficzne, które ograniczają użytkownikom z innych krajów dostęp do ich stron internetowych.

Jak oglądać FIFA w Wielkiej Brytanii

Użytkownicy w Wielkiej Brytanii mogą łatwo przełączyć swoje kanały na BBC lub ITV, aby transmitować Mistrzostwa Świata FIFA. Nożyce do kabli mogą mieć trochę problemów z dostępem do treści z ograniczeniami geograficznymi. Zarejestruj się w Sling TV, Hulu Live TV lub DIRECTV NOW, aby oglądać turniej. Inną opcją byłoby połączenie się z lokalizacją VPN w Pucharze Świata FIFA w USA i transmitowanie wydarzenia bezpośrednio z Fox Sports Go.

Jak oglądać mecze FIFA na wszystkich kanałach Hulu

Hulu oferuje ponad 50 kanałów na żywo w pakiecie beta, w tym te, które będą transmitować mecze Mistrzostw Świata w jakości HD. Jeśli nie’chcesz przegapić tę okazję, a następnie przeczytaj ten przewodnik na Pucharze Świata w Hulu, zawierający listę kanałów, które będą transmitować mecze, jak ominąć ograniczenia geograficzne na Hulu za pomocą Best VPN, przewodniki po cenach, jak rejestrować mecze na żywo i więcej.

Urządzenia obsługiwane przez Hulu World Cup FIFA

Najlepszą rzeczą w Hulu jest niesamowity repertuar obsługiwanych urządzeń. Hulu może pracować nad wszystkim, co tylko możesz wymyślić. Konwencjonalne opcje, takie jak telewizory Smart, telefony komórkowe, komputery PC działają na Hulu, ale lista nie ogranicza się tylko do nich, ponieważ Hulu oferuje również wiele innych opcji.

fifa hulu

Oto pełna lista wszystkich urządzeń obsługiwanych przez Hulu:

 1. Apple iPhone i iPad (z systemem iOS 10 lub nowszym)
 2. Telefony i tablety z Androidem (z wersją 5.0 lub nowszą)
 3. Apple TV (4. generacji lub nowszy)
 4. Chromecast
 5. Tabletki przeciwpożarowe
 6. Fire TV i Fire TV Stick
 7. Telewizor LG (wybrane modele)
 8. Nintendo Switch
 9. Roku i Roku Stick (wybrane modele)
 10. Samsung TV (wybrane modele telewizorów)
 11. Xbox One, Xbox 360

Jak oglądać Mistrzostwa Świata FIFA na Apple TV za pomocą darmowych i płatnych aplikacji

Wśród niezliczonych urządzeń dostępnych w tej chwili, które obsługują przesyłanie strumieniowe, właściciele Apple TV z pewnością szukają wystarczająco dobrych aplikacji do przesyłania strumieniowego, aby ich wrażenia z Mistrzostw Świata były niezapomniane.

Najlepsze płatne aplikacje Apple TV do oglądania FIFA

 1. Optus Sports
 2. DirecTV Now
 3. Sport lisa
 4. Być w sporcie
 5. Sky Sports
 6. NBC Sports
 7. Sling TV

Najlepsze darmowe aplikacje Apple TV do oglądania FIFA

 1. MatchTV
 2. BBCiPlayer
 3. SBS
 4. TF1
 5. ITV

 Oglądaj La Liga Online

La Liga to liga FIFA, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, głównie ze względu na przyciąganie międzynarodowych gwiazd prezentujących ekscytującą rozgrywkę i zapewniających fanom ekskluzywną rozrywkę. Stowarzyszenie stojące za La Liga wie, jak lukratywna jest jej liga, więc oddaje się sprzedaży swoich praw do transmisji dużym nadawcom i stronom z całego świata..

Tym razem nie było inaczej, ponieważ każdy nadawca ma wyłączne prawa do transmisji meczów La Liga na żywo w swoim przydzielonym regionie, jak widać z powyższej tabeli.

Jeśli chcesz oglądać La Liga online, oto lista 3 najlepszych dostawców, którzy oferują najlepsze usługi przesyłania strumieniowego w jakości HD, aby uzyskać dostęp do meczów online na żywo:

 1. DirecTV teraz Sport
 2. Być w sporcie
 3. Jedenaście sportów

Jak oglądać beIN Sports Online

BeIN Media Group, założona w styczniu 2014 r. Przez Nasser Al-Khelaifi, jest spółką wydzieloną z Al Jazeera Media Network z siedzibą w Doha w Katarze. Słynna sieć beIN Sports została utworzona we Francji w 2012 roku i od tego czasu zyskała sobie dobrą opinię zarówno wśród użytkowników streamingu online, jak i użytkowników telewizji kablowych, którzy chcą cieszyć się sportem i rozrywką z maksymalną wygodą. Jeśli chcesz oglądać beIN Sports Online, wystarczy odwiedzić ich stronę internetową lub pobrać natywne aplikacje ze sklepu Google Play lub iTunes.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jak oglądać FIFA bez kabla. Niemniej jednak, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub znajdziesz inne rozwiązania przesyłania strumieniowego, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Podziel się tym artykułem z innymi fanami FIFA. Baw się dobrze!

Похожие статьи

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me