Jak oglądać Billboard Music Awards 2018 na żywo Darmowy strumień online

Billboard Music Awards 2018 to tylko kilka dni od pokazu wirusowych momentów popkultury, nieoczekiwanej współpracy, buzzwartych występów i najgorętszych występów muzycznych. Fani z całego świata dowiedzą się o najwyższej sprzedaży z albumów, indywidualnych wydań, audycji radiowych, zaangażowania społecznego, tras koncertowych i streamingu, śledzonych przez Billboard, Next Big Sound i Nielsen Music. Prawa do nadawania zostały uzyskane przez NBC i najnowszego sędziego “Głos”, Kelly Clarkson będzie odpowiedzialna za prowadzenie programu! Szukasz sposobów na obejrzenie Billboard Music Awards 2018? Przeczytaj ten kompleksowy przewodnik po Best VPN.

Oglądaj Billboard Music Awards 2018 na żywo w Internecie Darmowe transmisje z dowolnego miejsca

 1. Billboard Music Awards 2018 Data i lokalizacja
 2. Bilety na Billboard Music Awards 2018
 3. Jak oglądać Billboard Music Awards w Wielkiej Brytanii
 4. Gdzie oglądać Billboard Music Awards na Filipinach
 5. Jak oglądać Billboard Music Awards bez kabla
 6. Jak oglądać Billboard Music Awards Full Show Live Online za darmo
 7. Nominowani do Billboard Music Awards 2018

Billboard Music Awards 2018 Data i lokalizacja

Wybrana lokalizacja konkursu Billboard Music Awards 2018 została ustalona na słynnej i renomowanej MGM Grand Garden Arena w Las Vegas, która jest wielofunkcyjnym ośrodkiem, który jest najlepszym wyborem do sportów walki, sportów uniwersyteckich i sportów zawodowych. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w NBC 20 maja 20 maja. Dla tych, którzy śledzą czas wschodni (ET), możesz zacząć oglądać wydarzenie muzyczne o 17:00.

Bilety na Billboard Music Awards 2018

Nie ma nic bardziej zabawnego i ekscytującego niż oglądanie Billboard Music Awards 2018 na twoich oczach, zaczynając od ulubionych piosenkarzy i gwiazd, które zdobią czerwony dywan i całą arenę swoją obecnością - co samo w sobie jest blogującym doświadczeniem . Tak więc, jeśli zdarzy ci się być w Las Vegas w tę niedzielę, być może warto rozważyć zakup biletu tutaj. Ceny ustalane są w dowolnym miejscu między 90,00 a 1 075,00 USD, w zależności od miejsca i czasu zakupu.

Jak oglądać Billboard Music Awards w Wielkiej Brytanii

Jeśli chodzi o oglądanie Billboard Music Awards 2018 w Wielkiej Brytanii, użytkownicy mają wiele opcji. Jeśli jednak szukasz najwygodniejszego, to musi to być oficjalny nadawca imprezy, NBC. Sam program będzie emitowany w telewizji kablowej o 20:00. ale użytkownicy mogą także oglądać całą ceremonię wręczenia nagród na żywo przez NBC.com lub aplikację NBC dostępną w Google Play Store i Apple iTunes. Możesz także śledzić BBMA’na Twitterze i Facebooku w celu regularnych aktualizacji!

Jak oglądać Billboard Music Awards w Wielkiej Brytanii

Gdzie oglądać Billboard Music Awards na Filipinach

Dla użytkowników z Filipin dostęp do NBC w celu obejrzenia Billboard Music Awards 2018 może być nieco frustrującym zadaniem. Wynika to z faktu, że witryna nakłada ograniczenia geograficzne, które ograniczają jedynie odwiedzanie witryny przez użytkowników z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Hayu. Dobrym rozwiązaniem jest użycie rozwiązania VPN w celu ominięcia ograniczeń treści. Zmieniając adres IP i pokazując, że jesteś w innym kraju, możesz łatwo zarejestrować się w NBC, aby obejrzeć to wydarzenie. Poniżej znajduje się lista niektórych dostawców hitów, na pewno powinieneś rozważyć wypróbowanie płynnych funkcji odblokowywania:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać Billboard Music Awards bez kabla

Jeśli jesteś przecinaczem sznurka, który nie ma dostępu do pobliskiej telewizji kablowej, ale chcesz mieć pewność, że nie przegapisz sekundy ceremonii wręczenia nagród, a także niezwykłych występów na żywo - mamy dla Ciebie kilka doskonałych rozwiązań online próbować. Poniżej znajduje się lista najlepszych dostępnych witryn VoD, które oferują dostęp do NBC. Najlepsza część: każda oferuje bezpłatną wersję próbną, z której możesz cieszyć się! Poczekaj chwilę: obejrzyj tutaj ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata Fifa 2018.

Uwaga: wymienione poniżej strumienie online mogą być ograniczone geograficznie w niektórych krajach. Aby korzystać z bezpłatnych wersji próbnych, skorzystaj z usługi VPN, aby sfałszować swoją lokalizację!

Odblokuj strumienie

Sling TV

Sling TV zyskał dobrą reputację online, oferując transmisje na żywo wszystkich popularnych wydarzeń i ceremonii wręczania nagród, które odbywają się na całym świecie, w tym Billboard Music Awards 2018. Podstawowy plan 20 USD daje dostęp do kanału NCB, a także 30 innych znanych nazwisk, takich jak ESPN, AMC, CNN, TNT i TBS. Najlepsze ze wszystkich: masz nawet 7-dniową wersję próbną do przetestowania usługi.

Oglądaj Billboard Music Awards na SlingTV

PlayStation Vue

Użytkownicy, którzy przesyłają strumieniowo filmy / programy telewizyjne na swoich urządzeniach, PlayStation mogą również szukać rozwiązań do oglądania wydarzeń LIVE na swoim urządzeniu do gier. W tym momencie pojawia się PlayStation Vue, oferująca niezwykłą usługę za 40 USD miesięcznie, która jest wspierana przez 14-dniowy DARMOWY okres próbny. Po rejestracji możesz uzyskać dostęp do transmisji na żywo z Billboard Music Awards 2018!

Przesyłaj strumieniowo nagrody Billboard Music Awards na PlayStation VUe

Hulu Live TV

Hulu to kolejna usługa VoD, podobna do DIRECTV Now i Sling TV, która oferuje ogromną bibliotekę treści z całego świata, w tym filmy / programy telewizyjne, wiadomości i sport na żywo. Możesz uzyskać pełny dostęp do usługi, płacąc zaledwie 39,99 USD miesięcznie. Możesz nawet skorzystać z 7-dniowej wersji próbnej, aby przetestować usługę. Gwarantujemy jednak, że na Hulu będą dostępne transmisje na żywo.

Przekaż Billboard Music Awards w Hulu Live TV

YouTube TV

Ponieważ ludzie zaczęli polegać bardziej na usługach transmisji strumieniowej premium, YouTube postanowił stworzyć bezprzewodowe urządzenie LIVE TV pod nazwą “YouTube TV”, który daje dostęp do strumieni z ponad 50 sieci na całym świecie, w tym lokalnych sportów, wiadomości, międzynarodowych gier i wydarzeń, takich jak Billboard Music Awards 2018. Zarejestruj się tutaj, aby rozpocząć i oglądać nagrody muzyczne bez żadnych kłopotów.

Billboard Music Awards w YouTube TV

Jak oglądać Billboard Music Awards Full Show Live Online za darmo

Nie wszyscy mogą chcieć kupować drogie subskrypcje, aby oglądać swoje ulubione wydarzenia. Mamy też DARMOWE GRY, które lubią szukać źródeł, które pozwalają na transmisję strumieniową dużych turniejów i ceremonii wręczenia nagród, nie płacąc ani grosza. Jeśli jesteś jedną z tych osób, poniżej znajdziesz kilka rozwiązań do przesyłania strumieniowego Billboard Music Awards 2018 Live Online ZA DARMO:

DIRECTV teraz

Kolejnym hitem do przesyłania strumieniowego nagród Billboard Music Awards 2018 na żywo jest użycie DIRECTV NOW. Witryna słynie z transmisji strumieniowych wszystkich najważniejszych turniejów i ceremonii wręczenia nagród, takich jak Sling TV, i oferuje dostęp do kanałów takich jak TBS, ABS, CBS, Fox i NBC za jedyne 35 USD miesięcznie, co oznacza, że ​​możesz rozpocząć transmisję prawie natychmiast! Masz nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Jeśli zarejestrujesz się w sobotę, możesz oglądać wydarzenie ZA DARMO technicznie!

Jak oglądać Billboard Music Awards Full Show Live Online za darmo

Kodi - dodatek do cCloud TV

Wieloplatformowy hub rozrywkowy typu open source Kodi to niezwykły wybór do znajdowania pirackich treści BEZPŁATNIE, jeśli korzystasz z VPN Kodi. Korzysta z rozszerzeń stron trzecich w celu zapewnienia dostępu do treści objętych ograniczeniami geograficznymi na całym świecie, które obejmują transmisje na żywo z hitów. Do najbardziej popularnych dodatków należy cCloud TV, który oferuje ogromną listę kanałów z całego świata, abyś mógł oglądać telewizję kablową na komputerze, telefonie komórkowym, tablecie lub laptopie!

Billboard Music Awards na Kodi za pośrednictwem cCloud TV

Odblokuj strumień NBC

Billboard Music Awards 2018 Głosuj

W miarę zbliżania się ceremonii wręczenia nagród fani muzyki z całego świata głosują na swoich ulubionych gwiazd w różnych gatunkach i osiągnięciach. Na szczęście Billboard Music Awards ma oficjalną stronę internetową, na której można uzyskać dostęp do pełnej listy nominowanych i ich dedykowanych występów. Kliknij tutaj, aby rozpocząć głosowanie na ulubionych artystów!

Nominowani do Billboard Music Awards 2018

Istnieje wiele różnych kategorii, za które różni artyści i gwiazdy są nominowani, a następnie otrzymują nagrody. To, czego większość ludzi oczekuje, to “Najlepszy artysta społecznościowy”, odwiecznie zajmujący najwyższe miejsca na Billboardzie’s Wykres społecznościowy 50. Poniżej wyróżniamy wszystkie kategorie i nominowanych do nich:

Top Artist

 1. Taylor Swift
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. Kaczor

Najlepsza artystka

 1. Camila Cabello
 2. Taylor Swift
 3. Demi Lovato
 4. Halsey
 5. Cardi B.

Najlepszy artysta płci męskiej

 1. Post Malone
 2. Ed Sheeran
 3. Bruno Mars
 4. Kendrick Lamar
 5. Kaczor

Najlepszy nowy artysta

 1. Kodak Black
 2. Khalid
 3. Cardi B.
 4. Camila Cabello
 5. 21 Savage

Najlepszy duet / grupa

 1. U2
 2. Migos
 3. Zimna gra
 4. Wyobraź sobie smoki
 5. The Chainsmokers

NAJLEPSZY ALBUM SPRZEDAŻY

 1. From A Room: Tom 1, Chris Stapleton
 2. Reputacja, Taylor Swift
 3. , Kendrick Lamar
 4. Piękna trauma, różowy
 5. ÷, Ed Sheeran

Top Hot 100 Song

 1. “Kształt Ciebie,” Ed Sheeran
 2. “Gwiazda rocka,” Post Malone i 21 Savage
 3. “Że’s Co lubię,” Bruno Mars
 4. “Pokorny.,” Kendrick Lamar
 5. “Despacito,” Luis Fonsi i Daddy Yankee z udziałem Justina Biebera
Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć, jak oglądać Billboard Music Awards 2018 Live Online. Niemniej jednak, jeśli napotkasz jakieś problemy lub znajdziesz jakieś inne zalecenia dotyczące transmisji wydarzenia, możesz dodać komentarz poniżej. Nie wahaj się też udostępnić przewodnika znajomym i członkom rodziny, którzy są fanami ceremonii wręczenia nagród muzycznych.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me