Jak oglądać Big Brother & ldquo; Zabawny i intrygujący reality show TV Game & rdquo;

Co to jest Big Brother?

Big Brother to reality show oparty na holenderskim odpowiedniku o tej samej nazwie. Serial telewizyjny, stworzony przez Johna De Mol, pojawił się na ekranach w 1997 roku, od nazwy powieści “Nineteen Eighty Four (1984). Program został ponownie uruchomiony dla publiczności w Stanach Zjednoczonych przez Julie Chen w 2000 roku i był emitowany przez kolejne 19 sezonów. Zawiera grupę nieznajomych zwanych “Goście Domu”, którzy muszą mieszkać razem w domu 24/7, w sumie 90 dni lub dłużej.

Gdzie oglądać Big Brother?

Od czasu premiery w Stanach Zjednoczonych reality show emitowany jest w telewizji CBS. Kanał nadaje każdy odcinek swoim klientom. Jeśli nie masz subskrypcji, która daje dostęp do sieci CBS, najwyższy czas ją uzyskać. Program na ogół emitowany jest w niedzielę (20:00), środę (20:00) i czwartek (21:00). Jeśli jednak nie masz pewności co do terminów, zawsze możesz sprawdzić harmonogram telewizji CBS tutaj.

Subskrybenci CBS mają nawet możliwość oglądania inaczej sformatowanej wersji Big Brother pierwszego sezonu, a także odcinka drugiego sezonu, który nie był emitowany na większości rynków. Jeśli chcesz oglądać powtórki starych sezonów, możesz rozważyć zmianę kanału na TVGN. Możesz także oglądać reality show ze stacji partnerskich CBS w różnych lokalizacjach. Obejmują one:

 1. Teksas - Dallas KTVT
 2. Pensylwania - Pittsburgh KDKA
 3. Pensylwania - Filadelfia KYW
 4. Nowy Jork - Nowy Jork WCBS
 5. Minnesota - Minneapolis WCCO
 6. Michigan - Detroit WWJ
 7. Massachusetts - Boston WBZ
 8. Maryland - Baltimore WJZ
 9. Illinois - Chicago WBBM
 10. Floryda - Miami WFOR
 11. Kolorado - Denver KCNC
 12. Kalifornia - Sacramento KOVR

Jak oglądać Big Brother bez kabla?

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Big Brother bez telewizji kablowej, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zamiast subskrybować stację telewizyjną, rozważ oglądanie reality show online. CBS ma portal internetowy, który pozwala użytkownikom oglądać Big Brother w dowolnym miejscu i czasie. Aby to zrobić, musisz zapisać się na abonament premium.

CBS All Access jest dostępny za marne 5,99 USD miesięcznie, co daje również dostęp do kanałów na żywo programu telewizyjnego. Początkowo ta funkcja była dostępna bezpłatnie w pierwszym sezonie. Jednak na początku drugiego sezonu wymagana była subskrypcja, aby uzyskać dostęp do kanałów na żywo w programie’oficjalna strona, hostowana przez AOL. Przechodząc do piętnastego sezonu, transmisje na żywo są teraz emitowane na oficjalnej stronie internetowej CBS, ponownie domagając się subskrypcji.

Jak oglądać Big Brother bez kabla

Możesz również oglądać Big Brother na swoim smartfonie, pobierając aplikację CBS dla odpowiedniego systemu operacyjnego. Jeśli ta opcja nie działa, zawsze możesz rozważyć oglądanie odcinków lub transmisję na żywo w popularnej witrynie Channel 5. Godziny będą się różnić od pierwotnych dat emisji, więc sprawdź tutaj harmonogram telewizji Big Brother.

Jeśli wszystkie opcje zawiodą, możesz rozważyć pobranie Kodi. Ta domowa aplikacja rozrywkowa typu open source ułatwia dostęp do płatnych treści na całym świecie za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Wystarczy pobrać dodatek Exodus i cieszyć się przeglądaniem nieograniczonej kolekcji programów telewizyjnych i filmów, w tym reality TV, Big Brother!

Jak oglądać odcinki Big Brother w CBS poza USA

Jeśli nie mieszkasz w USA, oglądanie odcinków Big Brother może być nieco kłopotliwe. Mamy jednak na to również rozwiązanie. Zawsze możesz ustanowić najlepsze połączenie VPN z lokalizacją w USA, aby uzyskać dostęp do CBS i oglądać Big Brother.

Jak oglądać odcinki Big Brother poza USA

Subskrybuj usługę VPN, taką jak Ivacy, PureVPN lub ExpressVPN, z których wszystkie oferują niezwykłe zabezpieczenia i funkcje odblokowywania geograficznego. Pobierz dedykowaną aplikację na swoje urządzenie / system operacyjny. Połącz się z serwerem znajdującym się w USA i ciesz się oglądaniem reality show z najwyższym poziomem wygody.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak oglądać Big Brother w Kanadzie

Oprócz korzystania z usługi VPN do łączenia się z serwerem w USA i oglądania Big Brother w CBS, użytkownicy mogą subskrybować Global TV w Kanadzie, aby oglądać reality show. Nadawca ma swój kanał, na którym można oglądać Big Brother. Jeśli to nie zadziała, zawsze możesz przesyłać strumieniowo odcinki na oficjalnej stronie internetowej. Godziny będą się różnić od pierwotnych dat emisji, więc sprawdź tutaj harmonogram telewizji Big Brother.

jak oglądać starszego brata w Kanadzie

Jak oglądać Big Brother Online za darmo

Jeśli szukasz najwygodniejszej opcji oglądania Big Brother online - bez płacenia ani grosza - rozważ skorzystanie z DirectTV lub MyWatchSeries. Obie strony kategoryzują każdy sezon według numeru. Umożliwia to oglądanie reality show i jego odcinków jeden po drugim, bez konieczności martwienia się o subskrypcję płatnej usługi.

Główny motyw teleturnieju reality show:

Podczas pobytu zawodnicy są całkowicie odizolowani od świata zewnętrznego. Nie mają możliwości komunikowania się z członkami rodziny / przyjaciółmi i muszą podejmować różne wyzwania i gry, aby przetrwać. Gracze nie mają żadnej prywatności w serialu. Są pod stałym nadzorem widzów. Ta wyjątkowa koncepcja wypełniania domu nieznajomymi z różnych środowisk jest bardzo sprytna. Możesz zobaczyć ludzi wchodzących w interakcje, tworzących sojusze grupowe, przyjaźnie i romanse.

Dynamika społeczna programu również się zmienia, ponieważ spotkania i wyzwania stają się coraz trudniejsze. Słabe spadają na bok, a silniejsze stopniowo pojawiają się w finale. Niektórym graczom udaje się zdobyć przewagę, grając brudną polityką; inni pokazują swoje możliwości w grach. Ogólnie rzecz biorąc, program telewizyjny to prawdziwa gratka dla wszystkich, ponieważ pojawiają się walki i rozstrzygane są spory. Jeśli szukasz teleturnieju, w którym chcesz się cieszyć, Big Brother zdecydowanie powinien znaleźć się na szczycie listy!

Miłego oglądania Big Brother!

Dzięki temu odpowiedzieliśmy na długo oczekiwane pytanie dotyczące tego, jak oglądać Big Brother online, na żywo i w telewizji. Teraz wystarczy wybrać odpowiednią metodę, zgodnie z własnymi potrzebami. Życzymy Ci niesamowitych wrażeń podczas oglądania Binge! Nie zapomnij pomóc innym w potrzebie i podzielić się tym artykułem z ludźmi, którzy szukają wygodnego sposobu oglądania Big Brother!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me