Jak oglądać Australian Open 2018 na żywo w Internecie

Jak oglądać Australian Open Online

 1. Kiedy odbywa się Australian Open?
 2. Kto jest oficjalnym nadawcą wydarzenia?
 3. Australian Open na żywo
 4. Jak oglądać Australian Open 2018 Online
 5. Odblokuj Australia Open 2018 na Sony Six
 6. Odblokuj Australian Open 2018 w Seven Network

Wraz z Nowym Rokiem wreszcie nadszedł czas na nowy sezon tenisowy. Dla tych, którzy nie wiedzą, rozpoczęła się Australian Open, wracając do Rod Laver Arena w Melbourne. Teraz, jeśli utkniesz w pracy lub nie masz dostępu do bezpłatnej telewizji, oglądanie sezonu może być trochę trudne, ale zapewniamy Ci ochronę. Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem, aby obejrzeć Australian Open 2018:

Kiedy odbywa się Australian Open?

Australian Open rozpocznie się w poniedziałek 15 stycznia, a zakończy w ciągu dwóch tygodni w niedzielę 28 stycznia. Mężczyzna’Losowanie przedstawia Stan Wawrinka, Noavk Djokovic, Rafael Nadal oraz obrońca tytułu Roger Federer.

Jak oglądać Australian Open 2018 na żywo w Internecie

Kobiety’Losowanie przedstawia Karolina Pliskova, Petra Kvitova, Simona Halep, Maria Sharapova i Venus Williams. Sesje dzienne rozpoczną się około 10:30 do 18:00, a sesje nocne zaplanowane będą na około 18:00 do 12:30.

Kto jest oficjalnym nadawcą wydarzenia?

Podobnie jak w ubiegłym roku, Channel 7 został wybrany jako wyłączny nadawca telewizyjny dla Australian Open. Możesz oglądać wszystkie mecze tenisa w sieci 7mate, 7two i Channel 7.

Kto jest oficjalnym nadawcą wydarzenia?

Jeśli jednak nie znajdujesz się w Australii i nie możesz znaleźć rozwiązania umożliwiającego obejrzenie wydarzenia za granicą, zapoznaj się z listą oficjalnych nadawców według regionu poniżej:

Region Nadawca
Specyficzne dla Azji & Oceania Channel 7, BTV, CCTV, FBC TV, Fox Sports, Great Sports, GRT Sports, QIY, NHK, SKY
Afryka SuperSport, beIN i Eurosport
Ameryka północna TSN, RDS i kanał tenisowy
Bliski Wschód Eurosport i beIN Sport
Ameryka Łacińska & Karaiby ESPN International
Europa Eurosport
Azja centralna Sony Six

Australian Open na żywo

Fani transmisji na żywo mogą oglądać Australian Open na żywo z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z wymienionych oficjalnych nadawców. Pamiętaj, że w tym momencie wszyscy oficjalni nadawcy są objęci ograniczeniami geograficznymi w swoich regionach. Oznacza to, że nie możesz oglądać Indii’najważniejszy kanał sportowy Sony Six w Malezji lub Australian 7 Network na żywo poza Australią.

Australian Open na żywo

Podczas gdy większość oficjalnych nadawców w tabeli wymaga subskrypcji premium, można oglądać Australia Open 2017 za darmo w Indiach’s Sony Six i Australia’s Seven Network. Wszystko czego potrzebujesz to usługa VPN, która oferuje wiele lokalizacji, w tym Indie i Australię. Wyglądając na to, że znajdujesz się w kraju, możesz łatwo ominąć ograniczenia geograficzne.

Jak oglądać Australian Open 2018 Online

Uzyskanie dostępu do transmisji na żywo Australia Open 2018 nie stanowi większego problemu, gdy masz VPN gotową do pracy. Testowałem VPN dla Australii zarówno z Sony Six & Seven Network, oto jak odblokować & oglądać Australian Open 2018 z dowolnego miejsca na świecie.

Jak oglądać Australian Open 2018 Online

Odblokuj Australia Open 2018 na Sony Six

Sony Six to Indie’wiodąca witryna poświęcona strumieniowaniu sportu, udostępniająca zarówno komputery PC & transmisja strumieniowa z urządzenia mobilnego do użytkowników z indyjskim adresem IP. Ponieważ usługa jest zablokowana dla dostępu spoza Indii, możesz użyć indyjskiego serwera VPN, aby oglądać Australian Open 2018 na żywo na Sony Six.

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, aby odblokować usługę przesyłania strumieniowego na żywo Sony Six:

 1. Zarejestruj się w usłudze VPN
 2. Skonfiguruj VPN ręcznie (zalecane do przesyłania strumieniowego na żywo) lub pobierz odpowiednią aplikację usługi VPN dla swojego urządzeniaOdblokuj Australia Open 2018 na Sony Six
 3. Połącz się z serwerem VPN w Indiach, mój adres IP & lokalizacja jest teraz widoczna w Indiach, jak widaćOdblokuj Australia Open 2018 na Sony Six
 4. Otwórz okno przeglądarki i przejdź do Sony SixOdblokuj Australia Open 2018 na Sony Six

Powinieneś teraz mieć dostęp do witryny Sony Six i wszystkich jej funkcji, ciesz się transmisją na żywo!

Odblokuj Australian Open 2018 w Seven Network

Seven Network jest oficjalnym nadawcą Australian Open Grand Slam 2018, ale jest dostępny tylko dla Australii & Publiczność z Nowej Zelandii. Aby odblokować Seven Network, wykonaj następujące czynności:

 1. Zarejestruj się w usłudze VPN
 2. Skonfiguruj VPN ręcznie (zalecane do przesyłania strumieniowego na żywo) lub pobierz dostawcę VPN’aplikacja s
 3. Połącz się z australijskim serwerem VPNOdblokuj Australian Open 2018 w Seven Network
 4. Otwórz stronę przeglądarki i przejdź do Seven Network
 5. Zaakceptuj wyświetlony komunikat Żądanie lokalizacji, kliknij ZezwalajOdblokuj Australian Open 2018 w Seven Network

Ciesz się Australian Open 2018 na żywo!

Odblokuj Australian Open 2018 w Seven Network

Wniosek

Rozpoczyna się Australian Open 2018, ponieważ najlepsi sportowcy tenisa przyjeżdżają do Melbourne na spotkanie wieków, o których należy pamiętać. Wybierz dostawcę z powyższej tabeli, odblokuj nasze zalecane rozwiązania i oglądaj Australian Open na żywo online z dowolnego miejsca na świecie.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me