Jak oglądać amerykański serwis Netflix za pomocą sieci VPN – Podręcznik łatwej konfiguracji dla urządzeń z systemem Android i Mac

Dla wszystkich, którzy uwielbiają oglądać Netflix, oto pełnoprawny przewodnik na temat oglądania amerykańskiego Netflix, w tym informacje o zakazie Netflix VPN, najlepsze VPN, które nadal działają w celu odblokowania strony, VPN, które nie’działa, jak uzyskać dostęp do biblioteki Netflix US z różnych regionów i nie tylko przez Best VPN!

Netflix to świat’ulubiona witryna do przesyłania strumieniowego, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki wykorzystujemy naszą rozrywkę. Doprowadziło to do fenomenalnego oglądania przez bardzo uzależniające programy, które są znacznie lepsze niż to, co oferują inni dostawcy rozrywki, tacy jak konwencjonalni dostawcy telewizji kablowej..

Ale pomimo całej popularności Netflix nie robi tego’Pozwól wszystkim użytkownikom oglądać całą zawartość swojej biblioteki. Każdy kraj otrzymuje inną bibliotekę ze względu na zobowiązania dotyczące praw autorskich, które Netflix musi spełnić. Oznacza to, że użytkownicy Netflix z innych krajów nie mogą oglądać wszystkich programów telewizyjnych, filmów i animacji dostępnych w amerykańskiej bibliotece Netflix.

Darmowe sieci VPN Netflix zostały wykorzystane do ominięcia ograniczeń geograficznych na stronie, ale następnie Netflix egzekwował również zakaz VPN, dzięki czemu jego ograniczenia były bardziej rygorystyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak tylko najlepsza sieć VPN pozwala ominąć ograniczenia geograficzne i łatwo uzyskać dostęp do American Netflix.

Contents

Jak oglądać American Netflix – spis treści

 1. Najnowsza biblioteka American Netflix dla obserwujących Binge
 2. Jak oglądać American Netflix 2023
 3. Najlepszy VPN do oglądania American Netflix
 4. Funkcje do obejrzenia w najlepszej sieci VPN do oglądania American Netflix
 5. Darmowe VPN, które współpracują z American Netflix
 6. VPN-y, które wygrały’t pozwala oglądać American Netflix
 7. Jak oglądać American Netflix na urządzeniach z Androidem?
 8. Jak oglądać American Netflix na urządzeniach Apple?

Netflix zablokował VPN?

Netflix jest gigantem mediów strumieniowych i działa w oparciu o model subskrypcji wideo na żądanie (SVOD). Zawartość jego biblioteki pochodzi z różnych domów mediowych, a także produkuje ogromną większość treści w domu, tj. Netflix Originals.

Jednak większość tych treści jest objęta ograniczeniami geograficznymi, co oznacza, że ​​ta treść jest dostępna w niektórych krajach, ale w innych nie. Netflix musi nałożyć te irytujące ograniczenia geograficzne na swoje treści, ponieważ musi chronić prawa autorskie do domów mediowych, z których pozyskuje większość tych treści.

Netflix zablokował VPN

To sprawia, że ​​Netflix jest o wiele mniej wartościowy dla użytkowników spoza Ameryki, w których dostępna jest najlepsza biblioteka Netflix. Użytkownicy VPN od wielu lat omijają ograniczenia geograficzne, aby połączyć się z USA i uzyskać dostęp do biblioteki American Netflix. Ale ponieważ oznaczało to, że Netflix’Geo-ograniczenia są prawie bezużyteczne dla tych, którzy wdrażają VPN, aby uzyskać dostęp do strony, Netflix przeprowadził się, aby wprowadzić zakaz VPN na swojej stronie.

To skutecznie oznaczało, że Netflix wygrał’pozwalają użytkownikom przeglądać treści niedostępne w ich regionie.

Zakaz VPN dla Netflix sprawił, że zdecydowana większość VPN stała się bezużyteczna do ominięcia ograniczeń geograficznych na Netflix, ale to nie’z konieczności oznacza to, że nie można odblokować ograniczeń geograficznych w witrynie. Nadal możesz to zrobić! Ale aby tak się stało, musisz wiedzieć o sieciach VPN, które nadal działają, nie tylko w celu obejścia ograniczeń geograficznych na stronie, ale także w celu obejścia zakazu VPN na stronie.

Netflix identyfikuje połączenie VPN głównie poprzez sprawdzenie, czy zbyt wiele połączeń do jego witryn pochodzi z jednego adresu IP lub bardzo podobnych adresów IP. Po zidentyfikowaniu takiego roju Netflix nie zezwala, aby IP / grupa podobnych adresów IP uzyskała dostęp do swojej witryny, egzekwując w ten sposób zakaz VPN na swojej stronie.

Przekroczenie zakazu VPN wcale nie jest łatwe, ponieważ dostawca VPN musi aktywnie zmieniać swoje serwery w USA szybciej, niż Netflix może je zablokować i jest niewielu dostawców, którzy mogą to zrobić dzisiaj’czas niezawodnie. Więcej na ten temat w dalszej części przewodnika.

Najnowsza biblioteka American Netflix dla obserwujących Binge:

To’jest tajemnicą, że amerykańska biblioteka Netflix jest o wiele lepsza niż reszta świata, którą udało się uzyskać w serwisie Netflix. Najpopularniejsze programy, takie jak House of Cards, Black Mirror, Orange to nowy Black, Stranger Things itp., Nie są dostępne w wielu różnych krajach w serwisie Netflix. Ale biblioteka American Netflix ma to wszystko, więc jeśli uda ci się uzyskać najlepszą sieć VPN dla Netflix, która może połączyć cię z amerykańską biblioteką na stronie,’właśnie uderzyłem w złoto!

W niektórych miejscach Netflix dostarcza tylko 1/3 treści, co poważnie ogranicza wybór użytkownika na stronie pod względem jego / jej opcji przeglądania. Jest to wyjątkowo żałosna sytuacja, w której użytkownik utknął tylko z powodu swojej lokalizacji w tej chwili.

Ale ty nie’musisz długo trzymać się tej sytuacji, jeśli zaczniesz używać VPN, który jest wystarczająco dobry, aby odblokować ograniczenia geograficzne na stronie, a także ominąć zakaz VPN, aby umożliwić oglądanie amerykańskiej biblioteki Netflix.

Oto lista niektórych programów, filmów, a nawet filmów animowanych, które nie były dostępne w Netflix Australia, która jest jedną z najlepszych bibliotek Netflix po Stanach Zjednoczonych.

 • Była maszyna

Jak oglądać American Netflix

 • Doktor Strange

Doktor Strange nie jest dostępny

 • Star Wars The Last Jedi

Star Wars The Last Jedi niedostępny

 • Kolekcja plików kryminalistycznych

Kolekcja plików kryminalistycznych

 • Groźny Straszny

Groźny Straszny Niedostępne

 • The Fosters

Fostery nie są dostępne

 • Prawo i porządek

Prawo i porządek niedostępne

 • Skandal

Skandal niedostępny

 • Despicable Me 3

Despicable Me 3 niedostępny

 • Umysły kryminalistów

Criminal Minds niedostępne

Szukaliśmy tych filmów i programów telewizyjnych w serwisie Netflix Australia po obejrzeniu tytułów na stronie głównej amerykańskiego serwisu Netflix, więc’po prostu drapię tutaj powierzchnię. Tytuły niedostępne w takich miejscach jak Australia, Polska, Włochy, Dania, Francja, Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Kanada, Łotwa, Niemcy i inne podobne kraje mogą być tysiące razy.

Ale spójrz tylko na stronę główną American Netflix, aby zrozumieć, dlaczego kładziemy tak duży nacisk na użytkowników Netflix, aby uzyskać VPN i połączyć się z Netflix US w celu uzyskania pełnej wartości z ich subskrypcji.

  Jak oglądać / odblokowywać Pluto TV poza USA w 2023 roku

Najnowsza biblioteka American Netflix dla obserwujących Binge

Czy widzisz wszystkie filmy i programy na tych zdjęciach z amerykańskiego serwisu Netflix, które nie były obecne w serwisie Netflix Australia? Dokładnie to, co my’mówię o tutaj!

Netflix US to jak trafienie w dziesiątkę na stronie Netflix. Możesz mieć abonament na Netflix w swoim kraju, ale to’są warte orzeszki ziemne w porównaniu do tego, co można uzyskać w Netflix US.

Jak oglądać American Netflix 2023

Jeśli nie jesteś zadowolony z ograniczonej biblioteki regionalnej Netflix, jak my wszyscy i chcesz oglądać American Netflix, możesz oglądać najnowsze programy, filmy i seriale animowane na stronie, to tutaj’jak możesz to zrobić:

 1. Kup abonament z dowolnym z Najlepsze 3 sieci VPN wymienione poniżej
 2. Uzyskaj poświadczenia użytkownika od swojego dostawcy i zainstaluj jego natywną aplikację
 3. Zapytaj VPN’wsparcie poprzez funkcję pomocy na czacie na żywo lub poprzez podniesienie biletu na to, które serwery są wyznaczone do odblokowania Netflix US
 4. Odwiedź Netflix.com i ciesz się pełnym dostępem do American Netflix!

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. NordVPN

  NordVPN

  11,95 USD3,49Na miesiąc

  • Ponad 5200 serwerów w 60 krajach
  • 6 jednoczesnych połączeń
  • Współpracuje z US / UK / JP Netflix
  • Świetna wydajność P2p / torrentowania
  • Podwójne VPN i Cebula przez VPN
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 70% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

Najlepszy VPN do oglądania American Netflix

Tak jak powiedzieliśmy wcześniej w tym przewodniku, nie każda sieć VPN nadaje się do odblokowywania amerykańskiej wersji Netflix i istnieją pewne funkcje, których należy szukać, jeśli chcesz dowiedzieć się o najlepszych sieciach VPN dla Netflix.

Chcieliśmy jednak uratować Cię od kłopotów z samodzielnym wykonywaniem tego obszernego i uciążliwego ćwiczenia, dlatego sami stworzyliśmy listę takich VPN. Ta lista została stworzona dopiero po przeprowadzeniu serii obszernych testów, w których sprawdziliśmy VPN po VPN, poddając ich wszystkie ostatecznym testom ich możliwości i ciężaru pracy w kierunku odblokowania amerykańskiego Netflix.

Tu są TOP 3 Najlepsze VPN dla Netflix które możemy bezpiecznie Ci polecić po zakończeniu testów:

1. PureVPN:

Prawdopodobnie najlepsza sieć VPN, jeśli chodzi o odblokowywanie dowolnego ograniczenia geograficznego. Niezależnie od tego, czy jest to odtwarzacz BBC iPlayer, Hulu, a nawet amerykański Netflix, PureVPN nigdy nie zawodzi. Jego oddany zespół jest zawsze do dyspozycji, aby zapewnić użytkownikom niezawodne odblokowanie, a wszystkie serwery dedykowane do odblokowywania ograniczeń geograficznych działają prawidłowo.

Najlepszy VPN do oglądania American Netflix

Co’Co więcej, PureVPN oferuje ultraszybką obsługę czatu na żywo, dzięki której możesz dowiedzieć się więcej o tych serwerach na sobie. Poziom bezpieczeństwa jest również bardzo wysoki w tej sieci VPN, ponieważ oferuje szyfrowanie AES-256 i obsługę wielu protokołów, w tym OpenVPN.

Oferuje także inne głośne funkcje bezpieczeństwa, takie jak Double VPN i Onion over VPN, które mogą być bardzo przydatne w innych działaniach, takich jak Torrenting i udostępnianie P2P.

Oprócz tego ma również funkcję dzielonego tunelowania, która pozwala kierować tylko część ruchu przez jego sieć VPN, a reszta bez niego.

Plany cenowe są jednymi z najbardziej rozsądnych i najtańszych sieci VPN wśród najlepszych dostawców dnia, a pięcioletni abonament kosztuje zaledwie 99,00 USD. Wygrałeś’Uzyskaj lepszą cenę za najlepszą VPN dla Netflix lepiej niż Ty’dostaję się w tej sieci VPN.

 • Miesięczna subskrypcja: 10,95 USD naliczone jednorazowo
 • Roczna subskrypcja: 5,81 USD / miesiąc (jednorazowo naliczono 69,72 USD)
 • 5-letni abonament: 1,65 USD / miesiąc (99 USD rozliczane raz)

przegląd cen purevpn

Plusy

 • Bardzo przystępne plany cenowe jako amerykańska sieć VPN Netflix
 • 2000 lokalizacji serwerów
 • Najlepsza obsługa czatu na żywo dla wszelkiego rodzaju wskazówek technicznych
 • Dedykowana usługa dla amerykańskiego serwisu Netflix
 • Split Tunneling
 • Szybkie prędkości

Cons

 • Czasami musisz sprawdzić przy wsparciu najnowszego amerykańskiego serwera do odblokowania amerykańskiego Netflix, ponieważ ciągle zmienia te serwery, aby usługa działała niezawodnie

odwiedź dostawcę

2. NordVPN:

Wydajna i wysoce niezawodna usługa, NordVPN może również z łatwością odblokować amerykański serwis Netflix. Najlepsze w NordVPN jest to, że oferowane przez niego przestoje są bardzo niskie, co zapewnia maksymalny czas ekranu przy najmniejszej liczbie awarii.

NordVPN dla US Netflix

Szyfrowanie oferowane w NordVPN to AES-256, co daje przewagę w kwestiach ochrony danych, ponieważ prawie niemożliwe jest złamanie szyfrowania i szpiegowanie danych.

Ten dostawca oferuje również szeroką gamę rodzimych klientów obejmujących prawie wszystkie popularne systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac, Android, iOS itp. Zapewnia również obsługę niszowych urządzeń, takich jak Roku i routery, a także.

Infrastruktura serwerowa w NordVPN składa się obecnie z ponad 4800 serwerów w sieci na całym świecie. Oznacza to, że nie możesz po prostu odblokować amerykańskiego Netflix za jego pomocą, ale także obejść ograniczenia geograficzne na stronie w innych krajach. Na przykład z NordVPN Netflix tak się nie dzieje’Bez względu na to, czy chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiego Netflix, czy niemieckiego Netflix, VPN działa równie dobrze przy wykonywaniu obu zadań.

Plany cenowe do niedawna były w przystępnym przedziale cenowym, ale wydaje się, że NordVPN usunął bardziej przystępny 3-letni plan cenowy z listy, a teraz mamy tylko opcję:

 • Miesięczna subskrypcja: 11,99 USD naliczone jednorazowo
 • Roczna subskrypcja: 83,88 USD naliczone jednorazowo
 • 3-letnia subskrypcja: 125,64 USD rozliczane jednorazowo

Te są nieco drogie, ale jeśli chcesz uzyskać subskrypcję NordVPN dla siebie, wybierz plan 3-letni, ponieważ’jest najbardziej przystępną cenowo na tej liście.

Subskrypcje oferowane przez NordVPN

Plusy

 • Oferuje dedykowane amerykańskie serwery do odblokowania amerykańskiego Netflix
 • Cebula przez VPN
 • Polityka zerowego logowania
 • Bezpłatna wersja próbna przez 3 dni
 • Opcja płatności Bitcoin
 • Szybkie prędkości

Cons

 • Czat na żywo nie działa’istnieje. Musisz wygenerować bilety, aby rozwiązać problemy

odwiedź dostawcę

3. ExpressVPN:

Ten dostawca VPN jest ulubionym użytkownikiem ze względu na jego ciągłą integralność i znakomitą wydajność jako VPN przez lata. ExpressVPN ma duży wpływ na domenę VPN jako niezwykle stabilna usługa, która nigdy nie zagrozi integralności użytkownika bez względu na okoliczności.

EpressVPN dla amerykańskiego serwisu Netflix

Jednak najlepszą częścią ExpressVPN jest to, że zapewnia, że ​​wszystkie jego amerykańskie serwery pracują w kierunku umożliwienia użytkownikowi dostępu do American Netflix, co stanowi zerwanie z konwencjonalnym sposobem działania w domenie VPN, gdzie dostawca oferuje dedykowane serwery do tego samego zadania.

Pod względem bezpieczeństwa ExpressVPN jest niezwykle trafny, ponieważ utrzymuje zero dzienników, oferuje szyfrowanie AES 256, obsługuje protokół OpenVPN, tym samym czyniąc wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić ochronę użytkownika podczas korzystania z jego usługi.

Oferuje również Smart DNS, który ułatwia odblokowanie amerykańskiej Netflix na Medistreamers, takich jak Apple TV i Roku.

Obsługa czatu na żywo jest niezwykle skuteczna w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych wyzwań technicznych, a istnieją jedne z najlepszych przewodników i filmów instruktażowych, które przeprowadzą Cię przez prawie każdy proces instalacji.

Ale pomimo tego wszystkiego ExpressVPN’Plany cenowe są wyjątkowo wysokie w porównaniu z innymi dostawcami VPN.

 • Miesięczna subskrypcja: Raz za 12,95 USD
 • Półroczna subskrypcja: 9,99 USD miesięcznie (59,95 USD rozliczane raz)
 • Roczna subskrypcja: 8,32 USD / miesiąc (99,95 USD rozliczane raz)

Plany cenowe ExpressVPN dla amerykańskiego serwisu Netflix

Plusy

 • Wszystkie serwery w USA działają w celu odblokowania Netflix US
 • Polityka zerowego logowania
 • Najlepsze przewodniki i filmy instruktażowe dotyczące procesów instalacyjnych
 • Szyfrowanie AES 256
 • Dedykowani klienci VPN
 • Dostępne SmartDNS

Cons

 • Ceny są za wysokie

odwiedź dostawcę

Funkcje do obejrzenia w najlepszej sieci VPN do oglądania American Netflix

Jak dokładnie zidentyfikować VPN, który będzie wystarczająco dobry dla twoich potrzeb Netflix? Istnieją setki dostawców VPN, z których każdy twierdzi, że jest lepszy od poprzedniego, jednak jeśli chodzi o Netflix, prawie wszyscy tracą popularność, z wyjątkiem kilku wybranych.

Te wybrane usługi VPN, które pozwalają oglądać bibliotekę American Netflix, mają kilka wyróżniających cech, które oferują inni’mam. Oto jak możesz je zidentyfikować za pomocą dokładnej funkcji:

Działające serwery w USA dla Netflix:

Aby odblokować Netflix US, VPN musi być wystarczająco szybki, aby ciągle zmieniać swoje serwery w USA, zanim Netflix będzie mógł rzucić się na nie i zablokować je. Większość sieci VPN współpracujących z Netflix US stosuje strategię przydzielania dedykowanych lokalizacji w celu uzyskania dostępu do Netflix, którą możesz dowiedzieć się, jeśli łatwo poprosisz ich obsługę czatu na żywo.

Szybkie prędkości:

Nie ma sensu kupowanie najszybszej sieci VPN, aby odblokować Netflix US, jeśli otrzymujesz żałosne prędkości. VPN, który zabija ponad 35% faktycznej prędkości ISP, nie powinien’być tym, co ty’szukam

Dedykowane aplikacje klienckie:

Możesz oglądać Netflix na dowolnym urządzeniu, od telefonu komórkowego poprzez Smart TV po Mediastreamer, więc tak’Konieczne jest, aby VPN zapewniał dedykowanych klientów, którzy ułatwiają konfigurację VPN na urządzeniu, na którym używasz Netflix

Bezpieczeństwo:

Szyfrowanie AES 256 klasy wojskowej i obsługa protokołu OpenVPN to niezbędne funkcje VPN, ponieważ każdy może wślizgnąć się do twoich danych, gdy są one dostępne w Internecie i wykorzystywać je do niecnych celów. Nigdy nie powinieneś narażać się w ten sposób w świecie cyfrowym, więc don’t zadowolić się VPN, który nie działa’oferować te wstępne funkcje bezpieczeństwa!

Jednoczesne połączenia:

Jeśli kupujesz subskrypcję Netflix, normalnym jest, że udostępniasz swoje dane logowania rodzinie lub przeglądasz Netflix na różnych urządzeniach o różnych porach dnia, więc VPN musi oferować co najmniej 3 jednoczesne połączenia jednocześnie, tak jak Netflix moc łatwiej kompatybilność

Niedrogie plany długoterminowe:

Użytkownicy serwisu Netflix powinni szukać sieci VPN, z którymi można się kojarzyć w perspektywie długoterminowej. Sieci VPN z wygórowanymi cenami są dużym nie dla użytkowników Netflix!

* Pamiętając o wszystkich rzeczach, które powinna mieć Netflix VPN, doszliśmy do wniosku, że PureVPN działa najlepiej w przypadku przesyłania strumieniowego z pakietem bardzo przystępnej ceny.

Najlepszy Netflix VPN

Darmowe VPN, które współpracują z American Netflix

Jeśli próbujesz znaleźć darmową sieć VPN, która działa na rzecz odblokowania amerykańskiego Netflix, nie robisz nic więcej, jak oszukać siebie. Darmowe VPN nigdy nie mogą być kompatybilne z witrynami streamingowymi, nie mówiąc już o próbie dostępu do American Netflix za ich pośrednictwem. Wynika to z poważnych ograniczeń, jakie bezpłatne sieci VPN dążą do rozwiązania tego trudnego zadania

Pierwszym ograniczeniem jest to, że darmowe VPN nie’Oferują nieograniczoną przepustowość, a ich limity przepustowości mieszczą się w przedziale zaledwie 500 MB -10 GB / miesiąc, co nie jest wystarczająco dobre, aby zaspokoić stale rosnące potrzeby współczesnego użytkownika Netflix do oglądania.

Po drugie i co ważniejsze, bezpłatne VPN mogą’t odblokuj Netflix US, ponieważ aby to zrobić, VPN musi być o krok przed zakazem Netflix VPN, stale zmieniając swoje serwery. Wymaga to bardzo wysokich nakładów finansowych ze strony dostawcy i żadna darmowa sieć VPN nie może sobie pozwolić na oferowanie tej usługi użytkownikom.

Jak oglądać American Netflix w Wielkiej Brytanii? Jak oglądać American Netflix w Wielkiej Brytanii

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, być może masz dostęp do lepszej biblioteki Netflix niż w pozostałych krajach, ale nadal nie jest to najlepsza w porównaniu z amerykańską wersją strony. Jeśli chcesz wejść na górę i uzyskać dostęp do American Netflix z Wielkiej Brytanii, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Wybierz najlepszą sieć VPN dla amerykańskiego Netflix i zapłać za jej plan cenowy
 2. Pobierz i zainstaluj swojego klienta VPN na swoim urządzeniu
 3. Połącz się ze specjalnie wyznaczonym serwerem w USA w celu odblokowania amerykańskiego Netflix przez swojego dostawcę
 4. Odwiedź Netflix.com lub otwórz aplikację Netflix, a zobaczysz pełną amerykańską bibliotekę Netflix!

Jak oglądać American Netflix w Europie?

Jak oglądać American Netflix w Europie

Pomimo bycia Zachodem, Europa ma jedne z najgorszych bibliotek Netflix na świecie. Kraje takie jak Polska, Łotwa, Czechy, Chorwacja i inne są najbardziej dotknięte, ponieważ Netflix nie’Włożyłem wiele wysiłku w dodanie większej liczby treści do tych bibliotek ze względu na małą populację tych krajów.

Jeśli masz do czynienia z podobną sytuacją jak europejski mieszkaniec, który jest subskrybentem Netflix, oto jak możesz ominąć ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do znacznie lepszej amerykańskiej biblioteki Netflix:

 • Wybierz najlepszą VPN dla amerykańskiego Netflix w Europie
 • Wybierz plan cenowy spośród tych, które oferuje twoja sieć VPN i zapłać za nią
 • Po pobraniu skonfiguruj aplikację kliencką VPN na swoim urządzeniu
 • Połącz się z serwerem w USA, który według twojego dostawcy działa z American Netflix
 • Ciesz się pełną biblioteką American Netflix na swoim urządzeniu w dowolnym momencie!

Jak oglądać American Netflix w Australii?

Jak oglądać American Netflix w Australii

Użytkownicy Netflix z dołu do dołu nie są traktowani uczciwie przez Netflix, ponieważ australijska wersja strony jest do bani, a niektórych głównych programów brakuje na liście. Netflix US ma wszystkie programy, dzięki którym korzystanie z Netflix będzie znacznie lepszym doświadczeniem.

Pozwól nam przejść przez procedurę, dzięki której możesz uzyskać dostęp do Netflix US z Australii:

 • Kup abonament w najlepszej sieci VPN dla Netflix US
 • Pobierz i skonfiguruj VPN’Aplikacja kliencka na twoim systemie operacyjnym / urządzeniu
 • Połącz się z pośrednim serwerem VPN w USA z aplikacji klienta VPN
 • Amerykańska biblioteka Netflix będzie teraz dostępna na twoim urządzeniu!

Jak oglądać American Netflix w Kanadzie?Jak oglądać American Netflix w Kanadzie

Pomimo tego, że jest tak blisko USA, kanadyjska biblioteka Netflix nie należy do najlepszych bibliotek oferowanych przez Netflix. Dla obywateli Kanady dostęp do serwisu Netflix w Stanach Zjednoczonych jest koniecznością, jeśli chcą oni korzystać z Netflix w najbardziej optymalny i przyjemny sposób:

 • Wybierz Top VPN dla Netflix, który odblokuje Netflix US
 • Zapłać za abonament, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację klienta VPN na swoim urządzeniu
 • Połącz się z działającym serwerem amerykańskim
 • Odblokuj amerykański serwis Netflix i obejrzyj wszystkie programy, do których nigdy nie dotarłbyś bez VPN!

VPN-y, które wygrały’t pozwala oglądać American Netflix

Istnieje wielu dostawców VPN, którzy twierdzą, że mogą sprawić, że uzyskasz dostęp do American Netflix, ale ich roszczenia są niczym więcej niż tylko fałszywymi nadziejami. Możemy to powiedzieć, ponieważ my’przetestowałem je wszystkie. Niektóre z tych VPN, które my’wymieniono poniżej, don’t działa w ogóle, podczas gdy reszta ma bardzo niejednolity zapis wydajności, co oznacza, że ​​możesz’możesz na nich polegać w celu odblokowania serwisu Netflix:

 1. Tunnelbear (bezpłatny & Płatne oba)
 2. Torgaurd (niejednolita wydajność)
 3. Zenmate
 4. Hotspot Shield
 5. StrongVPN
 6. Getflix

Jak oglądać American Netflix na urządzeniach z Androidem?

Oglądaj American Netflix na urządzeniach z Androidem

Android to najpopularniejszy system operacyjny wśród smartfonów, a także dominujący system operacyjny na innych urządzeniach, takich jak telewizory i tablety Smart TV. Wynika to głównie z jego wyjątkowej łatwości obsługi oraz bardzo łatwego i interaktywnego interfejsu. Kolejna potężna funkcja, która odgrywa dużą rolę w tym systemie operacyjnym’popularność to szeroki repertuar aplikacji obsługiwanych przez Google Play.

A ponieważ duża część użytkowników chce oglądać American Netflix na urządzeniu z Androidem, oto sposób, w jaki możesz to zrobić w kilku prostych krokach:

 • Uzyskaj subskrypcję VPN, kupując jej plan cenowy
 • Kiedyś ty’po uzyskaniu poświadczeń użytkownika przejdź do Google Play, aby pobrać natywnego klienta na Androida, a następnie zainstalować go na swoim urządzeniu
 • Wprowadź poświadczenia użytkownika w aplikacji Android VPN, a następnie połącz się z działającym serwerem w USA, który odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Korzystaj z pełnej amerykańskiej biblioteki Netflix na swoim urządzeniu z Androidem!

Jak oglądać American Netflix na urządzeniach Apple?

Oglądaj American Netflix na urządzeniach Apple

Apple niedawno stało się światem’pierwsza firma, która dotknęła znaku dolara trylionów pod względem wyceny, co mówi wiele o zaufaniu użytkowników do urządzeń oferowanych przez Apple, takich jak iPhone i iPad.

Najlepsze VPN zapewniają natywną kompatybilność z tymi urządzeniami Apple iOS, oferując rodzimych klientów w sklepie iTunes. Jeśli chcesz korzystać z tych aplikacji, aby odblokować American Netflix na urządzeniu Apple, możesz to zrobić w następujący sposób:

 • Wybierz Top Mac VPN, a następnie wykup subskrypcję, wybierając plan cenowy i płacąc za niego
 • Pobierz i zainstaluj jego macierzystego klienta iOS ze sklepu iTunes
 • Połącz się z serwerem amerykańskim na tym kliencie (co działa w kierunku odblokowania Netflix US)
 • Otwórz aplikację Netflix, a uzyskasz dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix!

Wniosek

Netflix konsekwentnie dodaje coraz więcej treści na swojej stronie, aby zaspokoić potrzeby rosnącej listy milionów użytkowników, ale musi także chronić swoje zobowiązania dotyczące praw autorskich wobec domów mediowych, co oznacza, że ​​ograniczenia geograficzne i zakaz VPN nie będą gdziekolwiek w najbliższej przyszłości. Mogą nawet stać się silniejsi i bardziej rygorystyczni w miarę rozwoju usługi, więc jest to jedyna odpowiedź na pytanie “Jak oglądać American Netflix?” oznacza to, że nabywasz niezawodną usługę VPN, która pozwala uzyskać pełną wartość abonamentu, umożliwiając łatwy dostęp do American Netflix.

Dodaj dowolne sugestie lub opinie w poniższym wątku komentarza. Jeśli nam się podobają, możemy nawet dodać je do tego przewodnika jako autentyczną recenzję / opinię użytkownika! Happy Netflix-ing!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Jak oglądać & Sild Valley & rdquo; Sezon 5 na żywo online bez kabla z dowolnego miejsca