Jak oglądać American Idol 2018 Live Online Darmowe transmisje z dowolnego miejsca

Jedno z największych przebojów telewizyjnych, American Idol, jest gotowe do wzięcia udziału w swoim szesnastym sezonie 11 marca. Szczycący się godną pozazdroszczenia reputacją juggernauta telewizyjnego i zdobywając pierwsze miejsce od ośmiu lat jako najlepiej oceniany program w amerykańskiej telewizji program jest czystą rozrywką. Daje zwykłemu człowiekowi z talentem szansę na osiągnięcie supergwiazdy i pozwala fanom obserwować, jak rozwija się niesamowita podróż!

Oglądaj bezpłatne amerykańskie transmisje strumieniowe American Idol 2018 na żywo z dowolnego miejsca

 1. American Idol Online na żywo Free Streaming
 2. American Idol Youtube Streaming
 3. Is American Idol on Tonight?
 4. Kim są sędziowie na American Idol
 5. Listy kanałów / nadawców American Idol
 6. Jak oglądać American Idol z dowolnego miejsca
 7. Stream American Idol Online w Kanadzie
 8. American Idol na Roku
 9. American Idol na Kodi

Czy jesteś również podekscytowany obserwowaniem poszukiwań Ameryki’następne uczucie śpiewu? Jeśli tak, to przeczytaj nasz obszerny przewodnik na temat oglądania American Idol online przy użyciu najlepszej VPN? W końcu kto by nie chciał’chcesz obejrzeć program? Dosłownie przyciąga wszystkich do telewizora, a każdy odcinek przedstawia historię samą w sobie. A potem presja, która narasta podczas rund głosowania i eliminacji każdego tygodnia, do cholery’zapierająca dech w piersiach przygoda!

Is American Idol on Tonight?

Is American Idol on Tonight

Premiering na 11 marca 2018 r - American Idol tym razem zaprezentował wyjątkowy talent, oferując mnóstwo rozrywek i zabawnych chwil do zapamiętania na całe życie. Do tej pory ukończono 15 odcinków, co oznacza, że ​​nadal masz dużo do oglądania. Nowe odcinki będą dostępne w dniu 12 maja (sobota - Top 7), 13 maja (niedziela - Top 5), 19 maja (sobota), finały zbliżają się 20 i 21 maja, gdzie zobaczysz, jak zostaje koronowany na zwycięzcę!

Kim są sędziowie, którzy będą na American Idol?

Dzięki swoim cennym reakcjom i niezwykłym umiejętnościom oceniania sędziowie są prawdopodobnie najważniejszym składem programu w American Idol. W tym sezonie program utrzyma normalny format trzech sędziów w nienaruszonym stanie z udziałem Ketty Perry, Lionela Riche'a & Luke Brian jako część nowych sędziów’ płyta.

Kim będą sędziowie na American Idol?

Katy Perry, jedna z sędziów serialu!

Gospodarzem programu będzie gwiazdor radiowy Ryan Seacrest, ponieważ został bardzo dobrze przyjęty jako program’mistrz ceremonii w poprzednim sezonie przez publiczność.

Pierwszy odcinek, który rozpocznie się w niedzielę, 11 marca, rozpocznie się od pierwszej rundy przesłuchań w kultowym Madison Square Garden w Nowym Jorku, która będzie zawierała wiele niezwykłych głosów i zabawnych chwil, więc don’nie zapomnij zobaczyć poniższej listy kanałów, na której możesz obejrzeć akcję, która się tam odbywa!

Listy kanałów / nadawców American Idol

Jesteśmy pewni, że ten sezon wygrał’być inaczej. Ale fani tej ukochanej serii telewizyjnej muszą uważać na zmianę kanału, w którym jest emitowana. American Idol był transmitowany w sieci NBC od pierwszego do piętnastego sezonu z rzędu, jednak tym razem użytkownicy będą musieli zobaczyć szesnasty sezon w sieci ABC.

Oficjalny partner nadawczy dla American Idol 2018!

Listy kanałów / nadawców American Idol 2018

W tym sezonie amerykański idol’oficjalnym nadawcą jest The ABC Network, zamiast NBC w USA, więc dla wszystkich osób mieszkających w granicach geograficznych kraju można oglądać każdy odcinek w ABC o 20:00 EST, dwa razy w tygodniu w niedziele i poniedziałki.

American Idol można również pobrać, pobierając oficjalne aplikacje ABC ze sklepu Google Play dla użytkowników Androida lub ze sklepu Itunes dla użytkowników Apple.

Dla osób nie mieszkających w USA tutaj’jak możesz oglądać American Idol:

Kraj

Kanał

Jak przesyłać strumieniowo poza USA

USA oglądać ABC na żywo w InternecieABC Network      logo purevpn

  Odblokuj za pomocą PureVPN USA Server

za jedyne 2,48 USD / miesiąc

Zjednoczone Królestwo
Kanada
Francja
ZEA
Indie
Australia Lis 8

Australia:

Nazywany przez wielu jako następny “USA”, ze względu na wspólne wartości i interesy obu narodów żaden kraj nie uzna amerykańskiego Idola za bardziej fascynujący niż Australia. Więc dla tych z was, którzy mieszkają w Australii, kanał Fox8 będzie miejscem, w którym można się dostroić 11 marca!

Reszta!

Jeśli zdarzy ci się mieszkać w dowolnym kraju poza wymienionymi wyżej miejscami, możesz zapoznać się z tym obrazem w nadchodzących dniach, jeśli spróbujesz oglądać American Idol!

jak oglądać amerykańskiego idola z dowolnego miejsca

Zwyciężyli fani American Idol, od ścian z Chinami po Wielką Brytanię’mieć dostęp do programu w sieci ABC lub na dowolnym innym kanale w swoim kraju.

Dostępne jest jednak obejście, które nie tylko odblokuje przepustkę do American Idol, ale będzie również działać świetnie w przypadku podobnych treści z ograniczeniami geograficznymi w przyszłości. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak łatwo oglądać amerykańskiego idola, czytaj dalej przewodnik!

Jak oglądać American Idol z dowolnego miejsca?

To’to nie tylko amerykański idol, ale każdy inny program wydaje się obecnie podlegać ograniczeniom geograficznym, co pozbawia miliony ludzi możliwości oglądania swoich ulubionych programów, ale tutaj’gdzie VPN przydaje się.

Sieci VPN są nie tylko po to, aby zapewnić Ci doskonałe bezpieczeństwo online i ochronę danych, chociaż są również w tym doskonałe, mogą również pozwolić ci odblokować treści ograniczone geograficznie, takie jak American Idol, fałszując twoje IP.

Najpopularniejsi dostawcy VPN, tacy jak Nord VPN, Pure VPN i inni dostawcy wspomniani w poniższej tabeli, są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych programów do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie.

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Podczas gdy VPN nie działa’Jeśli wyeliminujesz konieczność zapisania się na abonament kablowy w ABC, na pewno pozwoli ci to zobaczyć, gdy faktycznie będziesz mieć ważną subskrypcję, niezależnie od tego, gdzie jesteś poza USA lub jego terytoriami.

Większość wymienionych powyżej dostawców VPN ma dedykowane aplikacje VPN dla zgodnych urządzeń, takich jak Windows, Mac OS, IOS, Android i inne, więc nie’nie musisz martwić się o wybranie konkretnego urządzenia do pracy VPN.

Wystarczy pobrać aplikację VPN wraz z oficjalną aplikacją ABC, zarejestrować się z ważną subskrypcją na obu z nich, a wiesz, jak łatwo oglądać American Idol.

Jak oglądać American Idol Online w Kanadzie?

Jeśli mieszkasz po drugiej stronie granicy w Kanadzie, jesteś jednym z niewielu szczęściarzy, którzy mogą oglądać American Idol bez wdrażania VPN. Oczekiwany program można obejrzeć na CTV. Więc nie’zapomnij dostroić się do 19.00 CT włączony 11 marca aby obejrzeć ekscytujący pierwszy odcinek!

Jak oglądać American Idol na Roku?

Roku to świetny sposób na oglądanie programów takich jak American Idol na dużym ekranie telewizora. Pionierska usługa przesyłania strumieniowego dla telewizji jest niezwykle łatwa w instalacji i konfiguracji. Aby obejrzeć ostatni sezon zawodów wokalnych, musisz wyposażyć swoje urządzenie Roku w dodatek ABC, który można pobrać tutaj. Pamiętaj, aby użyć VPN i wybrać amerykański serwer, aby zacząć cieszyć się pokazem.

Jak oglądać American Idol na Roku

Jak oglądać American Idol Online na żywo za darmo

Obecnie ABC nie ma’Firma ogłosiła wszelkie bezpłatne transmisje strumieniowe online dla American Idol Season 16 i będą one dostarczane wyłącznie przez źródła zewnętrzne. Jednak wygraliśmy’t zalecamy wybranie tej podstawowej opcji oglądania, ponieważ my tego nie robimy’Nie wiem jeszcze, kto będzie przesyłać strumieniowo program za darmo online, a po drugie, wielu zewnętrznym usługom streamingowym dla takich programów często towarzyszy mnóstwo uciążliwych reklam, złośliwych linków spamowych i innych spoilerów, niszcząc w ten sposób całe doświadczenie! Don’idź po to! Zapraszamy na ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2k18 na żywo tutaj w BestVPN.co

American Idol YouTube Streaming

amerykański idol streaming na youtube

Niestety nie ma dostępnych linków do transmisji na żywo, które mogłyby pozwolić na oglądanie online odcinków American Idol 2018 z YouTube. Istnieje jednak oficjalna strona American Idol, na której można otrzymywać regularne aktualizacje w formie filmów na temat najnowszych wydarzeń w programie. Może być po prostu lepiej wybrać inne zasoby strumieniowe wymienione w powyższym przewodniku.

Jak oglądać American Idol na Kodi?

Kodi zyskuje popularność z dnia na dzień i zalecamy oglądanie nadchodzącego sezonu American Idol na tej wspaniałej platformie do przeglądania mediów online. Jednym z najlepszych sposobów na to byłoby pobranie dodatku USTV, który nie tylko zapewnia dostęp do ABC, ale pozwala także oglądać inne popularne amerykańskie kanały, takie jak NBC.

Ponadto jest całkowicie legalny i bezpłatny:

Jak oglądać American Idol 2018 Live na Kodi

Tutaj’to najprostszy sposób na zainstalowanie USTV na twoim Kodi:

Uwaga: Aby uzyskać dostęp do strumieni USTV NOW poza USA, będziesz potrzebować usługi VPN 

 1. Pobierz i zainstaluj Kodi stąd
 2. Po uruchomieniu aplikacji Kodi wybierz “Dodatki”
 3. W lewym górnym rogu pojawi się opcja “Instalator pakietów”, Kliknij na to
 4. Teraz wybierz “Zainstaluj z repozytorium” > Repozytorium dodatków Kodi
 5. Kliknij USTVNow i rozpocznij proces instalacji
 6. Teraz dodatek USTVNow zostanie włączony po otrzymaniu powiadomienia
 7. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij ‘Dodatki’ patka
 8. Teraz przejdź do dodatków wideo
 9. Tutaj możesz zobaczyć USTVNow
 10. Uruchom i ciesz się oglądaniem

jak oglądać American Idol 2018 na Kodi

Pamiętaj jednak, że najpierw musisz utworzyć konto w USTV’na stronie internetowej i po wyświetleniu monitu wybierz opcję obywatelstwa amerykańskiego. Radzimy zainicjować swoje VPN i zdecyduj się na amerykańską własność intelektualną przed wykonaniem tego wszystkiego, aby proces przebiegał bezproblemowo.

Odblokuj teraz USTV

Wykonawcy American Idol czekają w nadchodzących odcinkach

To była długa podróż dla sędziów amerykańskiego Idola, aby znaleźć tylko to, co najlepsze z setek przesłuchań i znaleźć się na solidnej liście 24 zawodników. Odtąd widzieliśmy wielu niezwykłych piosenkarzy wracających do domu, niektórzy z humorem, a inni całkowicie załamani po przegranej. Jednak każdy odcinek jest coraz lepszy, a oto niektóre z najlepszych wykonawców, na które można się spodziewać w nadchodzącym serialu, którzy dosłownie wyprzedzili się w tych scenach:

 1. Caleb Lee Hutchinson - “Zdumiony“
 2. Michael J. Woodard - “Może tym razem”
 3. Maddie Poppe - “Nic nie może się z tobą równać”
 4. Gabby Barrett - “How Come You Don’t Zadzwoń do mnie więcej”
 5. Kod Foehner - “Kto zbawi twoją duszę”

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże wszystkim fanom American Idol oglądać program telewizyjny z wielką wygodą i łatwością. Nie wahaj się i zostaw komentarz poniżej, jeśli napotkasz jakieś problemy lub znajdziesz inne sposoby oglądania American Idol online. My’d chciałbym usłyszeć od Ciebie! I jak powiedzieliby sędziowie “ty’jadę do Hollywood!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me