NordVPN Linux – kā iestatīt NordVPN uz Linux caur tīkla pārvaldnieku

Panamā balstītā pakalpojuma sniedzēja popularitāte pieaug katru dienu, jo viņi, izmantojot TV kampaņas, virzās uz mērķauditorijas atlasi no jebkura vecuma un jebkuras vietas. Ja esat izmantojis NordVPN, iespējams, jums ir ideja, VPN ir optimizēts drošībai, piedāvājot vairāk nekā 5150 serverus 62 novados un spēcīgu AES-256-CBC šifrēšanu ar daudzām uzlabotajām funkcijām, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu un iesaistītos P2P / Vētraina. Šajā rokasgrāmatā uzmanība tiek pievērsta NordVPN Linux lietotnei un tās pilnīgai analīzei. Lai iegūtu visaptverošu pakalpojumu sniedzēja analīzi, izlasiet šo NordVPN pārskatu vietnē BestVPN.co!

NordVPN Linux apskats

Cik pārsteidzoši, kā izklausās, NordVPN Linux lietotne oficiāli debitēja tieši pirms diviem mēnešiem 2018. gada augustā. Kamēr mēs gaidījām kaut ko līdzīgu tās estētiski zilajam interfeisam, kas veidots ap visu atbalstīto vietu karti, diemžēl NordVPN Linux piedāvā tikai komandrindas lietotne bez GUI (grafiskais lietotāja interfeiss). Tomēr tas nenozīmē, ka lietotne iesūcas, jo Linux lietotājiem iestatīšana un lietošana būs neticami vienkārša nekā serveru manuāla konfigurēšana.

NordVPN Linux

Faktiski NordVPN Linux lietotne ir integrēta ar tām pašām uzlabotajām funkcijām, kas ir pieejamas Windows un Mac kolēģiem. Jums ir pieejama DNS noplūdes aizsardzība, kas palīdz jūsu identitāti vienmēr paslēpt, apejot visu tīkla trafiku, izmantojot drošu un šifrētu VPN tuneli. Ir pieejams CyberSec protokols, kas piedāvā tūlītēju uzmācīgu reklāmu bloķēšanu, vienlaikus aizsargājot jūs no ļaunprātīgiem tiešsaistes draudiem.

Šādos gadījumos jūsu VPN savienojums pārstāj darboties vai pārtrūkst, ir pieejama automātiskās nogalināšanas pārslēga funkcija, kas neļaus jūsu datoram izveidot savienojumu ārpus šifrēta VPN tuneļa. Papildus tam, NordVPN piedāvā apmulsinātus serverus, kas ļauj apiet ugunsmūrus un algoritmus valstīs ar ierobežojošiem režīmiem, piemēram, Ķīnā, AAE, Irākā, Irānā, Turcijā un citur. Tas nodrošina maksimālu aizsardzību, lai kur jūs dotos!

NordVPN Linux apskats

Vai jums tiešām ir nepieciešams NordVPN operētājsistēmai Linux??

Kad nepieciešams abonēt VPN, jums ir jābūt attiecīgajai lietotnes programmatūras lietotnei, kuru izmantojat. Tas nav tāpēc, ka jums nepieciešams VPN operētājsistēmai Linux, bet gan tāpēc, ka tiešsaistē jāiegūst privātums / anonimitāte. Neskatoties uz to, lietotāji var būt pārliecināti, ka NordVPN aptver visus Linux drošības aspektus tiešsaistē. Panamā esošais NordVPN atrodas arī ārpus tādām jurisdikcijām kā ES un ASV, kurās ir obligāti likumi, kas pieprasa žurnālu kolekcijas. Citi iemesli, kāpēc jums var būt nepieciešams NordVPN operētājsistēmai Linux, ir šādi:

  1. Piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam - VoD pakalpojumi, piemēram, Netflix, Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime, uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus, kas neļauj lietotājiem ārpus apstiprinātā valstu saraksta piekļūt pilnai satura datu bāzei. Izmantojot NordVPN savās Linux ierīcēs, jūs beidzot varat atbloķēt visu ģeogrāfiski ierobežoto saturu, izveidojot savienojumu ar serveriem valstīs, kur pieejams VoD pakalpojums.
  2. Aizsardzība no vietējiem interneta pakalpojumu sniedzējiem - Filmu / TV šovu skatīšanās tiešsaistē vairums lietotāju izvēlas maksāt par augstākas kvalitātes pakalpojumu. Tomēr ir daži vadu griezēji, kas iecienītā satura straumēšanai paļaujas uz bezmaksas pakalpojumiem. Tā kā pirātiskais saturs var radīt nopietnas nepatikšanas ar DMCA, izmantojot VPN, interneta aktivitātes tiek pilnībā paslēptas no vietējiem ISP..
  3. Drošība publiskajā Wi-Fi - Pikšķerēšana, identitātes zādzība, izpirktās programmatūras un kiberuzdevumu meklēšana ir daži nopietni kiberdrošības draudi, kas saistīti ar publiskajiem Wi-Fi tīkliem krogos, bāros, restorānos utt. Kibernoziedznieki liek lietotājiem atklāt viņu privāto informāciju. Pieslēdzoties VPN, jūs varat tos sajaukt, jo jūsu identitāte kopā ar IP adresi paliks paslēpta.
  4. Iesaistieties P2P / Torrenting - Neatkarīgi no tā, vai vēlaties lejupielādēt filmas, TV šovus, e-grāmatas, mangas, mūziku, dokumentus, albumus vai jebkura cita veida digitālus datus, NordVPN torrenting neapšaubāmi izrādās galvenā izvēle daudziem datoru lietotājiem. Ja vēlaties saglabāt drošību, lejupielādējot straumēm savā Linux ierīcē, noteikti jāizmanto tāds pakalpojums kā NordVPN.
  5. Apvedceļa droseļvārsta ierobežojumi - Atceļot tīkla neitralitātes likumus, interneta pakalpojumu sniedzējiem tagad ir pilnīga vara pār to, kādai informācijai lietotāji var piekļūt, pamatojoties uz dažādiem cenu plāniem. Izmantojot tādu pakalpojumu kā NordVPN, jūs varat būt drošs, ka apiet visus šādus ierobežojumus, kas nozīmē, ka jūs saņemat lielāku ātrumu straumēšanai, straumēšanai vai tiešsaistes spēļu iesaistīšanai..

NordVPN Linux - kā iestatīt NordVPN uz Linux caur tīkla pārvaldnieku

Kā iestatīt NordVPN Linux

Runājot par NordVPN iestatīšanu operētājsistēmā Linux, lietotājiem ir pieejamas divas iespējas: dodieties uz manuālu savienojumu vai lejupielādējiet komandrindas lietotni NordVPN (bez GUI). Ja jūs meklējat bijušo, jums būs prieks dzirdēt, ka NordVPN piedāvā detalizētus apmācības norādījumus, kas lietotājiem palīdz konfigurēt pakalpojumu, izmantojot OpenVPN. & IKEv2 / IPSec protokoli. Ja izvēlaties pēdējo, process ir diezgan vienkāršs:

1. darbība: Lejupielādējiet NordVPN .deb repo iestatīšanas pakotni, noklikšķinot uz šīs saites šeit

2. darbība: Atveriet termināli savā Linux platformā, lai instalētu NordVPN krātuvi

3. darbība: Palaidiet šo kodu: sudo apt-get install {/path/to/}nordvpn-release_1.0.0_all.deb

4. darbība: Atjauniniet apt-get pakešu sarakstu, palaižot šo komandu: sudo apt-get update

5. darbība: Pabeidziet instalēšanas procesu, ievadot: sudo apt-get install nordvpn

Citu ierīču NordVPN pārskats

Kā jau minēts iepriekš, NordVPN lietotnei Linux nav GUI, bet tā vietā tiek izmantota standarta komandrindas lietotnes perspektīva. Kaut arī mēs vēlamies, lai tā būtu piedāvājusi tādu pašu dizainu kā citas ierīces. Piemēram, Android un iOS lietotnes ir identiskas tikai dažiem elementiem, kas var sastapties kā atšķirīgi. Windows un Mac lietotnes atkal mēdz būt ārkārtīgi līdzīgas. Vienīgā atšķirība starp abām ietver iespēju izvēlēties, kuras lietotnes būtu bloķējamas tīkla bloķēšanas funkcijai.

Kā iestatīt NordVPN Linux

NordVPN Linux - kā iestatīt NordVPN uz Linux caur tīkla pārvaldnieku

NordVPN Linux Reddit atsauksmes

Par šo laiku un atkal mēs runājam visos mūsu emuāros / ceļvežos. Reddit kā kopienas uzticamība un lietderība, kur jūs varat iegūt informāciju par gandrīz visu, sākot no ikdienas izstrādājumiem līdz tehnoloģijai un beidzot ar digitālajiem pakalpojumiem un ārpus tā. Tāpēc tā ir lieliska platforma, lai atrastu labākos vpn reddit objektīvus pārskatus par Linux lietotni. Zemāk jūs atradīsit saiti uz Reddit pavedienu, kur jūs varat atrast lietotājus, kuri diskutē par nesen ieviesto NordVPN Linux lietotni:

Labas ziņas visiem NordVPN lietotājiem. Vietējā Linux lietotne nav pieejama Linux

NordVPN Linux - kā iestatīt NordVPN uz Linux caur tīkla pārvaldnieku

Lietu iesaiņošana

Neskatoties uz tiesvedību, kurā iesaistīti NordVPN un Tesonet, VPN pakalpojumu sniedzējs tirgū joprojām veic viļņus, aizstāvot visus apgalvojumus un būdams spēcīgs konkurents tādiem nosaukumiem kā ExpressVPN, PureVPN, Surfshark un VyprVPN. Lai gan mēs noteikti neizbaudījām GUI lietotnes trūkumu, NordVPN ir pieejams daudz mācību materiālu un rokasgrāmatu, lai atvieglotu procesu. Vissvarīgākais, ka tiešsaistē saņemat lielu drošību un anonimitāti, jo VPN necieš no WebRTC, IPv6 vai DNS noplūdēm..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me