NordVPN iPhone – kā iestatīt NordVPN iOS ierīcēs

Es’Mēs jau esam iekļāvuši visu informāciju par labākajiem VPN nodrošinātājiem ar tajā esošo NordVPN’s visaptverošs 2019. gada pārskats. Tomēr joprojām ir daži lietotāji, kuri vēlas iegūt specifisku informāciju par tā iPhone / iPad lietojumprogrammu.

Lai sniegtu jums pilnīgu informāciju par NordVPN’s iOS funkcionalitāte, es’esam izveidojuši šo padziļināto iOS ceļvedi. Šeit atradīsit informāciju par lietotni un tās darbību dažādās iOS ierīcēs un straumēšanas platformās, piemēram, nordvpn netflix saderība.

Tajos ietilpst draņķīgi 7, 8, X un to Plus modeļi. Tātad, ja vēlaties informāciju par NordVPN for iPhone, jūs esat īstajā vietā. Turpiniet lasīt zemāk!

BestVPNco’s Eksperti sniedz vislabāko analīzi par iPhone VPN lietotni, sīkākai izpētei lasiet 3 minūšu rokasgrāmatu.

NordVPN iPhone X / 8/8 Plus / 7 pārskatam

Esmu pārbaudījis NordVPN iOS visās jaunākajās iPhone versijās. Man par pārsteigumu, neatkarīgi no jūsu izmantotā iOS modeļa, būtiskas izmaiņas vai atšķirības nebija.

Palaižot lietotni, jūs piekļūstat tam pašam kartes interfeisam kā citiem klientiem. Tomēr, salīdzinot ar Android, iOS karte parasti ir diezgan viegli lietojama un navigē, izvēloties serveri.

Lietotāji var arī diezgan gludi pietuvināt un attālināt, palielinot lietojumprogrammas draudzīgumu. Man nebija problēmu ar atpalicību vai savienojamību, iOS lietotājiem tas bija retums.

Tur ir “Ātrais savienojums” opcija ir pieejama, ja vēlaties tūlītēju anonimitāti. Tajā pašā laikā izstrādātāji ir pievienojuši a “Valstis” opcija, kuras trūkst Android lietojumprogrammā.

Android versijā jums jāpārvelk uz augšu, lai piekļūtu vietām. Pat ja jums nav pieejama a “Novads” izvēlne, kas atrodama iOS versijā.

Tas nozīmē, ka jūs varat tieši izvēlēties ASV serveri Losandželosā, Sietlā, Bostonā, Filadelfijā, Detroitā un daudzās citās pilsētās. Tas noteikti darbojas iPhone 7/8 / X / Plus lietotājiem.

NordVPN iPhone

Tomēr tur, kur ir pozitīvas lietas, es saskāros arī ar dažām negatīvām. Bija sarūgtināts redzēt, ka speciālo serveru saraksts ir īsāks nekā Android un Windows versijās.

Ir pieejamas tikai iPhone 7/8 / X / Plus lietotāju iespējas: P2P / failu koplietošana un sīpols, izmantojot VPN. Es neredzēju nevienu īpašu IP vai DoubleVPN serveri, ar kuriem izveidot savienojumu.

Izstrādātāji ir arī ierobežojuši iOS lietotāju piekļuvi vairākām svarīgām funkcijām, piemēram, Obfuscated Servers (vietņu / pakalpojumu atbloķēšanai Ķīnā), automātiskajam savienojumam, TCP / UDP protokola kontrolei vai CyberSec (kas palīdz ar ļaunprātīgu IP filtrēšanu)..

Tomēr, padziļinoties šajā jautājumā, es uzzināju, ka tā nav NordVPN problēma. Tā ir problēma saistībā ar iTunes’ drošības politikas.

Veikals tehniski ierobežo dažādu lietojumu iespējas. Tas ir diezgan līdzīgs tam, kā Google Chrome cīnās pret VPN lietojumiem visā pasaulē.

Piemēram, no populārā pārlūka tiek noņemtas VPN lietojumprogrammas, kas ir aprīkotas ar reklāmu / izsekotāju bloķētājiem, jo ​​tas neatbilst viņu kopienas vadlīnijām..

Kā iestatīt NordVPN iOS ierīcēs (iPhone un iPad)

NordVPN iestatīšana iOS nav raķešu zinātne. Process faktiski ir diezgan vienkāršs, tāpat kā citu iOS lietojumprogrammu lejupielāde / instalēšana.

  1. Abonēt uz jebkuru piemērotu NordVPN plānu, noklikšķinot šeit.
  2. Ej uz jūsu iTunes veikalu un Meklēt priekš “NordVPN” navigācijas joslā.
  3. Klikšķis uz pirmo variantu un pēc tam sist “Uzstādīt” pogu.
  4. Pagaidiet lai pabeigtu lejupielādes un instalēšanas procesu.
  5. Palaist pieteikumu un “Piekrītu” uznirstošie logi, kuriem nepieciešamas tiesības.
  6. Ievadiet lietotājvārds un parole, ko iestatījāt, abonējot NordVPN.
  7. Izbaudi izmantojot VPN, lai atbloķētu VoD, NordVPN torrenting vai paslēptu jūsu identitāti.

NordVPN iOS China

Ķīnas valdībai ierobežojot VPN pakalpojumus, var būt uzdevums atrast tādu, kas faktiski darbojas cietzemē. Iedzīvotājiem un emigrantiem, kas apmeklē valsti, ir pieeja tikai nedaudziem vārdiem. Lielākā daļa šo pakalpojumu sniedzēju parasti ir valdības apstiprināti.

Tas nozīmē, ka tie neaizsargā jūsu privātumu un var reģistrēt visu sesiju / savienojumu informāciju, kavējot jūsu tiesības uz tiešsaistes privātumu. NordVPN tirgū šobrīd ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, un otrais ir ExpressVPN, kas piedāvā atbalstu ķīniešu lietotājiem.

Viņi ir atvēruši speciālu ķīniešu lapu. Vienkārši apmeklējiet vietni http://nord-for-zh.com/ un izpildiet darbības, lai lejupielādētu NordVPN operētājsistēmā iOS. Tam vajadzētu palīdzēt jums apiet “Lielais ugunsmūris”, ļaujot turpināt valstī izmantot savas iecienītās ārvalstu lietotnes / pakalpojumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet Ķīnas VPN rokasgrāmatu.

Neatbilstoši NordVPN serveri iOS

Kā minēts iepriekš, pārskatot NordVPN iOS lietotni iPhone 7/8 / X / Plus, es pamanīju, ka trūkst daudz funkciju. Tajā bija iekļauta izvēlne Obfuscated Servers.

Tomēr tas nenozīmē, ka jūs tos nevarat izmantot. Ja jums ir klēpjdators, šo funkciju varat atrast Mac vai Windows lietojumprogrammā. Vienkārši aktivizējiet to vietnēm, kuras, jūsuprāt, prasa papildu drošību.

Kad esat pabeidzis, mēģiniet izveidot savienojumu ar kādu no zemāk uzskaitītajiem serveriem. Tie parasti piedāvā labāku sniegumu un anonimitāti lietotājiem Ķīnā vai emigrantiem, kas apmeklē valsti.

Amerikas Savienotās Valstis # 2440-2451, 3057-3058, 3167-3170, 3279-3280, 3282-3283, 3286;
Singapūra # 132-133, 138-139, 141-150;
Francija # 280–285, 295–302;
Japāna # 135, 150–164;
Nīderlande # 253.

Lietu iesaiņošana

Līdz ar to es beidzu šo NordVPN for iPhone rokasgrāmatu. Es ceru, ka tas sniedz jums nepieciešamās zināšanas par iOS lietotni un tās izmantošanu iPhone 7/8 / X / Plus kolēģiem..

Neatkarīgi no tā, ja jums ir kādi papildu jautājumi vai jums nepieciešama palīdzība, nevilcinieties, atstājot komentāru zemāk. Es atbildēšu ar atbildi personīgi.

Turklāt nekautrējieties dalīties ar ieskatu šajā rokasgrāmatā citiem lietotājiem, kuri meklē specifisku informāciju par NordVPN un tā saderību iOS ierīcēs. Jauku dienu!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me