NordVPN for Mac – 3 minūšu iestatīšanas rokasgrāmata iesācējiem

Panamā esošais pakalpojumu sniedzējs katru dienu gūst arvien lielāku popularitāti, jo ir galvenā izvēle, saņemot izcilu privātumu / anonimitāti tiešsaistē. NordVPN veic papildu jūdzes, izveidojot lietotājam draudzīgu, ērti lietojamu un konsekventu pieredzi visās atbalsta ierīcēs, ieskaitot Windows, iOS, Android, Linux, platformas. Lietotāji tiek sagaidīti ar patīkamu un estētisku zilu saskarni, kas veidota ap karti, kurā parādītas pieejamās servera atrašanās vietas. Arī NordVPN for Mac lietotne neliek vilties, ko jūs varat redzēt šajā rokasgrāmatā un mūsu NordVPN pārskatā šeit.


NordVPN for Mac Review

No pirmā acu uzmetiena NordVPN Mac lietojums izskatās / jūtas identisks tā Windows un Linux kolēģiem. Tās dizainā izmantoti tie paši karikatūru zemūdenes un kuģi, kā arī standarta zilā krāsa. Tomēr tikai pilnībā izpētot macOS versiju, jūs atradīsit dažus unikālus uzplaukumus. Piemēram, tā vietā, lai karte būtu tieši redzama Mac lietotnē, ir slēpta kreisā tekne, kas slīd pāri, lai atklātu pilnu serveru sarakstu.

Runājot par draudzīgumu lietotājam, mēs arī uzskatījām, ka lietotne ir atsaucīgāka un interaktīvāka nekā Windows klients. Balstoties uz jūsu pašreizējo atrašanās vietu, liela poga augšpusē jūs ātri savienos ar tuvāko serveri. Tomēr, ja vēlaties pats mainīt atrašanās vietu, kartē atlasiet jebkuru valsti vai noklikšķiniet uz palielināmā stikla augšējā labajā stūrī..

NordVPN operētājsistēmai Mac

Kopumā lietotnei ir izdevies radīt tādu pašu NordVPN pieredzi, kādu jūs varētu gaidīt citās platformās. Vienīgā problēma ir tā, ka dažas funkcijas lietotājiem nav tik labi pamanāmas. Tor var apskatīt tikai caur VPN, dubultā šifrēšanu un specializētu serveru straumēšanu, saraksta skatā piemērojot īpašus filtrus vai noklikšķinot uz “iespējas” meklēšanas ekrāna apakšdaļā.

Informācija par servera ielādi arī nav pieejama VPN klientā. Runājot par tīkla bloķēšanas funkciju, Windows lietotne parasti liedz visām interneta iespējotajām lietotnēm sūtīt / saņemt informāciju. Tomēr, izmantojot macOS versiju, jums ir iespēja izvēlēties, kurām lietojumprogrammām šī apstrāde jāsaņem manuāli. Tāpēc mums ir viegli secināt, ka ar dažiem trāpījumiem un garām NordVPN lietotne joprojām ir pārsteidzoša, kā vienmēr izmantojama (pat operētājsistēmā Mac).!

NordVPN Mac iestatīšanas rokasgrāmata

Runājot par NordVPN iestatīšanu jūsu Mac platformā, lietotājiem ir divas iespējas: lejupielādēt / instalēt lietotni no vietnes tieši vai doties uz iTunes Store. Kā vēl vienu iespēju jūs varat vienkārši noklikšķināt uz šīs saites un uzreiz lejupielādēt .PKG failu. Citi lietotāji, kurus neinteresē klienta versija, var arī manuāli iestatīt Mac, instalējot Tunnelblick, no NordVPN lejupielādēt .ovpn servera failus, ievadīt savus akreditācijas datus un bez grūtībām baudīt VPN pakalpojuma izmantošanu..

NordVPN Mac iestatīšanas rokasgrāmata

Lejupielādējiet NordVPN klientu operētājsistēmai Mac

Lai atrastu NordVPNs klienta lejupielādes saites operētājsistēmai Mac, nav nepieciešama raķešu zinātne. Vietne sniedz būtisku informāciju un saites uz visiem noderīgajiem resursiem. Varat apmeklēt šo lapu, lai iegūtu padziļinātu pieteikuma pārskatu kopā ar lejupielādes saiti. Lietotājiem, kuri vēlas sākt lejupielādi un instalēšanu, pārbaudiet šo saiti no iTunes veikala?

Lejupielādējiet NordVPN klientu operētājsistēmai Mac

NordVPN IKEv2 Mac (manuālā savienojuma metode)

 1. Lejupielādējiet IKEv2 sertifikātu savam Mac, noklikšķinot šeit.
 2. Atveriet sertifikātu no “Lejupielādes” mape tieši.
 3. An “Pievienojiet sertifikātus” parādīsies uznirstošais logs. Klikšķiniet uz “Pievienot”.
 4. Izvēlieties “Iegūt informāciju” pēc peles labo pogu noklikšķināšanas uz NordVPN saknes CA.
 5. Klikšķiniet uz “Vienmēr uzticies” blakus “Lietojot šo sertifikātu”.
 6. Ievadiet akreditācijas datus savam Mac klēpjdatoram un noklikšķiniet uz Labi.
 7. Noklikšķiniet uz “Apple” un pēc tam atlasiet “Sistēmas preferences”.
 8. Izvēlies “Tīkls” un pēc tam noklikšķiniet uz “+” ikona.
 9. Ievadiet šādas ieejas: VPN, IKEv2 un NordVPN (IKEv2).
 10. Šeit atrodiet servera iestatījumus un pieejamo savienojuma adresi.
 11. Klikšķiniet uz “Autentifikācijas iestatījumi” un ievadiet NordVPN akreditācijas datus.
 12. Nospiediet “Pievienojieties” un izbaudiet NordVPN izmantošanu operētājsistēmai Mac.

Bieži uzdotie jautājumi par NordVPN for Mac

Izmantojot NordVPN operētājsistēmai Mac, daudziem lietotājiem var rasties jautājumi par šo lietojumprogrammu. Vietnē BestVPN.co ir uzskaitīti visi bieži uzdotie jautājumi par Mac klientu.

Kāds ir labākais bezmaksas VPN operētājsistēmai Mac?

Pēc rūpīgas analīzes veikšanas vairāk nekā 80 pakalpojumu sniedzējiem, kas iekļauj freemium VPN pakalpojumus, var droši apgalvot, ka šobrīd TunnelBear, Windscribe un Speedify ir vispopulārākās operētājsistēmai Mac. Lai gan jums ir jāattiecas uz stingriem datu ierobežojumiem, šādu VPN izmantošana ne vienmēr ir slikta, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, lai piekļūtu lokalizētam saturam. Sīki izlasiet operētājsistēmas Mac versiju NordVPN 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Kā es varu noņemt NordVPN no sava Mac?

Lai noņemtu NordVPN no savas Mac ierīces, nav nepieciešama zinātne par raķetēm. Citu trešo pušu programmu atinstalēšanai jums jāveic tā pati procedūra. Vienkārši dodieties uz “Meklētājs” izvēlnē un dodieties uz “Lietojumprogrammas”. Pēc tam atlasiet lietotni, kuru vēlaties noņemt, vai nu iemetot to atkritumu tvertnē, vai ar peles labo pogu noklikšķinot un atlasot “Pārvietot uz miskasti” opcija. Lai pabeigtu procesu, iztukšojiet miskasti!

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis palīdz lietotājiem saņemt objektīvu viedokli par lietotni NordVPN, kā arī tās iestatīšanas procesu Mac ierīcēs, lai jūs tiešsaistē varētu baudīt visaugstāko anonimitātes / privātuma līmeni. Neatkarīgi no tā, ja rodas kādas problēmas, nevilcinieties komentēt zemāk. Jūtieties brīvi dalīties ceļvedī ar citiem, kuriem nepieciešama maksimāla aizsardzība arī viņu Mac platformās!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me