NordVPN Android ierīcēm: iestatīšanas rokasgrāmata Android TV Box

Kad indivīdi meklē VPN lietojumprogrammu, lai atbilstu viņu īpašajām prasībām, viņi mēģina iegūt pēc iespējas vairāk objektīvas informācijas. Ja esat Android lietotājs, kurš meklē piemērotu pakalpojumu sniedzēju, jūs, iespējams, esat saskāries ar drausmīgo un uz privātumu vērsto pakalpojumu sniedzēju, kas darbojas Panamā, NordVPN.

Tā kā viens no slavenākajiem privātuma pakalpojumiem nozarē, tas gandrīz visos aspektos saņem atzinību. Šī rokasgrāmata koncentrējas uz NordVPN Android piedāvājumiem. Lai iegūtu pilnīgāku ieskatu, jūs pat varat izlasīt šo NordVPN pārskatu, kas mūs pavadīja BestVPN.co visu dienu, lai analizētu un rakstītu.

NordVPN Android apskats

Android lietojumprogrammas pārskatīšana bija diezgan vienkārša, jo lietotne burtiski aptvēra visus galus, piedāvājot klientiem maksimālas ērtības. Papildus skaistam un skaidram dizainam, lietotne ir diezgan intuitīva, lai neteiktu vairāk, un šis VPN pakalpojums darbojas nevainojami vietņu un VoD pakalpojuma atbloķēšanai, vienlaikus piedāvājot jums maksimālu drošību. Citas NordVPN izmantošanas priekšrocības Android ierīcēm:

 1. Izlaist kaitinošas reklāmas - Viena no vissliktākajām lietām, kas mūsdienās tiek izpētīta internetā, ir pārmērīga kairinošu / bezgaumīgu reklāmu iekraušana, kas nemitīgi bļauj, parādoties ekrānā. NordVPNs piedāvā CyberSec funkciju, kas automātiski bloķē šos nevēlamos uznirstošos logus, automātiskās atskaņošanas reklāmas un citu materiālu - ļaujot baudīt vienmērīgu pārlūkošanas pieredzi. Reklāmu un izsekotāju bloķēšana pat palielina iekraušanas ātrumu!
 2. Aizsardzība pret vīrusiem / ļaunprātīgu programmatūru - Ieslēdzot funkciju CyberSec, jūs varat būt drošs, ka saņemat maksimālu aizsardzību pret izsekotājiem, ļaunprātīgu programmatūru, vīrusiem, robottīklu kontroli un citiem kiberdraudiem, kuru mērķis ir uzlaupīt ierīci un nozagt personisko informāciju. Lietotāji pat saņem labu drošību no DDoS (izplatīts pakalpojumu atteikums), pārtraucot sakarus starp robottīkla vadības serveri un kompromitējošo aktīvu.
 3. Drošība no bīstamām vietnēm - Lai arī internets gadu gaitā ir ievērojami pieaudzis, joprojām pastāv labas iespējas sastapties ar dažām ēnainām / bīstamām vietnēm, kas krāpj lietotājus krāpniecībā, izmantojot pikšķerēšanu un citus kiberdraudus. Funkcija CyberSec regulāri skenē vietņu adreses, ņemot vērā populāros aizmugures sarakstus, kas pasargā jūs no jebkuras neīsto vietņu, kas vēlas pievilināt jūs kaut ko iegādājoties vai atklājot personisko informāciju..
 4. Aizsargā jūsu digitālo identitāti - Pateicoties NordVPN stingrajai nulles reģistrēšanas politikai, tādām funkcijām kā DNS noplūdes aizsardzība, automātiskajai slepkavības pārslēgšanai un tādiem protokoliem kā DoubleVPN un Sīpols virs VPN - VPN parasti ir viens no drošākajiem pakalpojumiem tirgū. Jūs varat būt drošs, ka jūsu identitāte vienmēr paliek anonīma, pat atbloķējot VoD pakalpojumus vai straumējot pirātisku saturu, izmantojot neoficiālas / trešo pušu lietotnes / SaaS.

NordVPN Android ierīcēm

NordVPN Android lejupielāde

Lai lejupielādētu NordVPN savā Android ierīcē, nav nepieciešama raķešu zinātne. Lietotājiem parasti ir divas iespējas iegūt lietotni. Pirmais ir vienkārši pāriet uz vietni https://nordvpn.com/download/, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz saites Android. Otrais ir apmeklēt Google Play veikalu, ierakstiet “NordVPN” meklēšanas joslā un nospiediet “Uzstādīt” pogu. Abos procesos gandrīz nav nepieciešams 2–3 minūtes!

NordVPN Android lejupielāde

Kā iestatīt NordVPN operētājsistēmai Android

Runājot par NordVPN iestatīšanu Android, jums ir divas iespējas: izmantot VPN pakalpojumu manuāli vai caur lietotni. Neatkarīgi no tā, kuru opciju jūs izvēlaties, jūs izmantojat tādu pašu drošības līmeni. Lai arī jums ir lielāka brīvība konfigurēt un pievienot papildu drošības slāņus, ja izvēlaties manuālo maršrutu. Zemāk mēs apspriedīsim abus procesus, lai jums būtu vieglāk pieņemt lēmumu pieņemšanas procesu!

Oficiālās NordVPN lietojumprogrammas iestatīšana

 1. Dodieties uz NordVPN’oficiālajā tīmekļa vietnē un abonējiet piemērotu plānu.
 2. Lejupielādējiet Android lietojumprogrammu no vietnes vai Google Play veikala.
 3. Pēc instalēšanas ievadiet parakstītā plāna akreditācijas datus.
 4. Nospiediet pogu Pieteikšanās, lai piekļūtu VPN funkcijām.
 5. Atveriet iestatījumus un iespējojiet “CyberSec” aizsardzības pastiprināšanai.

Kā iestatīt NordVPN operētājsistēmai Android

NordVPN manuāla iestatīšana, izmantojot OpenVPN Connect

 1. Atveriet pārlūku un no šejienes lejupielādējiet NordVPN .ovpn konfigurācijas failus.
 2. Dodieties uz Google Play veikalu un lejupielādējiet / instalējiet OpenVPN Connect.
 3. Pēc instalēšanas palaidiet programmu un pieskarieties izvēlnes pogai.
 4. Izvēlieties “Importēt” un atrodiet .ovpn konfigurācijas failu, kuru lejupielādējāt iepriekš.
 5. Ievadiet sava NordVPN konta lietotājvārdu un paroli. Rezultāts savienot!

NordVPN Android nedarbojas

NordVPN Android TV kaste

Viena no labākajām lietām, reģistrējoties NordVPN, ir tā, ka jūs vienmēr varat justies pārliecināts, ka saņemat saderību ar vairākām ierīcēm / aparatūru. Vada griezēji, iedzeršana un filmu / TV šovu geeks tagad var atviegloti nopūsties, zinot, ka arī Android TV ir NordVPN lietotne! Tas ir pieejams lejupielādei abās vietnēs: Google Play Store un Amazon App Store.

NordVPN Android TV kaste

Labākie NordVPN piedāvājumi Android ierīcēm

Kā vienu no redzamākajiem VPN pakalpojumiem tirgū, daudzi cilvēki meklē lētāko VPN. Pēc rūpīgas analīzes veikšanas oficiālajā vietnē un vairākos citos forumos / kopienās mēs uzzinājām, ka pašlaik Android ierīcēm nav pieejami īpaši piedāvājumi. Tomēr jūs joprojām varat izvēlēties viņu īpašo gada darījumu, kas dod jums milzīgu atlaidi 41%, samazinot ikmēneša izmaksas no USD 11,95 līdz USD 6,99 (rēķins ir USD 83,88 ik pēc 12 mēnešiem)..

nordvpn-cenu plāns

NordVPN operētājsistēmas Android kļūdām / problēmām

Kad izmantojat operētājsistēmu NordVPN operētājsistēmai Android, jūs dažreiz varat saskarties ar noteiktām kļūdām / problēmām, kurām nepieciešama palīdzība. Zemāk mēs esam apsprieduši izplatītākos jautājumus un to labākos risinājumus.

NordVPN Android nedarbojas

Ir daudz iemeslu, kāpēc NordVPN operētājsistēmai Android var nedarboties nevainojami. Bieži vien galvenie iemesli ir interneta atvienošana vai servera nepieejamība dažādos protokolos. Pārliecinieties, vai ir izveidots savienojums ar internetu, lai novērstu problēmu. Ja nekas cits nedarbojas, apsveriet lietotnes atkārtotu instalēšanu.

Nevar savienot NordVPN operētājsistēmai Android

Savienojumu problēmas var rasties tāpēc, ka lietotne NordVPN for Android nesaņem atbilstošu autentifikāciju. Pārliecinieties, vai atļaujat piekļuvi visām NordVPN funkcijām. Ja lietas joprojām nedarbojas, apsveriet sava interneta savienojuma traucējummeklēšanu.

Lietu iesaiņošana

Pēc tam, kad aptuveni 3 līdz 4 stundas esat pavadījis, novērtējot lietojumprogrammas NordVPN for Android veiktspēju un funkcijas, varat droši apgalvot, ka tiešsaistē saņemat lielu anonimitāti un privātumu. Jūsu drošības paaugstināšanai ir daudz funkciju, un lietotne piedāvā diezgan pārsteidzošu saderību arī Android TV. Mēs arī veica WebRTC un DNS noplūdes testu, taču nevarējām atrast nepilnības drošībā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me