Modema maršrutētāja VPN – nodrošiniet sava savienojamības ierīces konfidencialitāti

Tā kā pasaule kļūst aizvien apdzīvotāka ar ierīcēm, kas savienotas ar internetu, jums noteikti jāzina vairāk par maršrutētāja modemiem, kas nodrošina to savienojumu un padara viņu iespējas izmantot.

Modemi un maršrutētāji ir dažādas ierīces, taču tagad jūs varat tiem arī piekļūt kā vienai ierīcei, kas pazīstama kā modema maršrutētāji un kas apvieno abu funkcionalitāti. Šīm ierīcēm ir pārsteidzošas iespējas, un jūs varat tās vēl vairāk pastiprināt, izmantojot labāko VPN.

Modema maršrutētāja rokasgrāmatas Roundup

 1. Kas ir modems?
 2. Kas ir maršrutētājs?
 3. Modema maršrutētāja specifikācijas
 4. Kāpēc jums ir nepieciešams VPN maršrutētāja modemā?
 5. Modema maršrutētāja VPN
 6. Modema maršrutētāja atšķirība
 7. Kas ir bezvadu maršrutētājs?
 8. Modema maršrutētāja VPN savienojums
 9. Optiskās līnijas modems
 10. Apiet interneta droseļvārstu maršrutētājā, izmantojot VPN

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā tas tiek darīts un kādas priekšrocības VPN rada modema maršrutētājam, izlasiet šo visaptverošo modema maršrutētāja VPN rokasgrāmatu..

Modems-Router-VPN

Kas ir modems?

Lielākā daļa cilvēku noteikti ir sajaukušies ar šo ierīci un jautā, kas ir modems? Nu, modems ir savienojamības ierīce / perifērija, kas veic datu modulācijas un demodulācijas funkciju.

Lai vienkāršāk atbildētu uz jautājumu, kas tieši ir modems, tas kodē jūsu digitālo informāciju tā, ka to ir daudz vieglāk pārsūtīt kā vieglu signālu lielos attālumos. Tas arī atkodē informāciju pēc ierašanās, lai datus varētu iegūt sākotnējā formā.

kas ir-ir-modems

Šī pārsūtīšana ir nepieciešama, jo dators saprot digitālos signālus tikai tad, kad signāls tiek pārsūtīts internetā analogā formā. Modems racionalizē šo procesu, darbojoties kā aģents, ja nepieciešamības gadījumā notiek pārsūtīšana signāla formā.

Kas ir maršrutētājs?

Ja jūs joprojām don’t zināt, kas ir maršrutētājs, tad ļaujiet mums to definēt jums. Maršrutētājs galvenokārt dara to, ko norāda nosaukums, t.i., tas maršrutē datu paketes, kas nāk no interneta, uz dažādām ierīcēm, kas pastāv jūsu mājās / birojā. Pamatā ir divu veidu maršrutētāji: mazais mājas / biroja maršrutētājs un biznesa maršrutētājs. Parasti tiek izmantoti mazi maršrutētāji mājās un birojā, tāpēc mēs pieturēsimies pie tā apspriešanas šeit.

kas ir-ir-maršrutētājs

Biežāka izpratne par maršrutētāju ir tā piekļuves punkts, kas jums nepieciešams tikai tad, ja jums ir vairāk nekā viena ierīce. Lai iegūtu internetu, ir nepieciešams tikai modems vpn savienojums izmantojot vienu ierīci. Kad ierīču skaits palielinās no vienas, ir nepieciešams maršrutētājs, lai izkliedētu interneta savienojumu ar šīm papildu ierīcēm.

Modema maršrutētāja specifikācijas

Vecākajās dienās modems un maršrutētājs nāca kā divas atsevišķas ierīces, bet kopš tā laika ir iespējams tos apvienot vienā fiziskā izstrādājumā, kas piedāvā abu ierīču funkcijas, modema maršrutētāji ir kļuvuši arvien izplatītāki interneta lietotāju vidū..

Tagad daudzās mājās un birojos reti atradīsit modemus un maršrutētāju kā divas atsevišķas ierīces, tāpēc tā vietā, lai uzdotu jautājumus, piemēram, kas ir maršrutētājs, jums ir jāsaprot, ka tagad maršrutētāji ir iebūvēti modemos..

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN maršrutētāja modemā?

VPN nodrošina tiešsaistes anonimitāti un garantē lietotāju datu privātumu, un tie ātri kļūst neaizstājami visiem lietotājiem, kuri vēlas izveidot savienojumu ar internetu drošākā veidā..

Mūsdienu VPN šifrē jūsu datu paketes un nodod tās caur drošu protokolu, lai nodrošinātu, ka neviens nevar snoopēt jūsu privātajās datu paketēs un ka tās joprojām tiek aizsargātas no valdības iestāžu, hakeru, ISP, datu zagļu ziņkārīgajām acīm citu tiešsaistes draudu starpā..

Un, iespējams, VPN ir vislabāk piemēroti maršrutētāja modemiem, jo, ja šajā ierīcē instalējat un VPN, visas jūsu ierīces tiek automātiski novirzītas caur drošu un ļoti drošu savienojumu, tādējādi novēršot nepieciešamību konfigurēt VPN katrā atsevišķā ierīcē atsevišķi.

modema-maršrutētāja-specifikācijas

Mūsdienās VPN piedāvā daudz papildu priekšrocību, papildus drošībai, tās arvien vairāk noder, lai lietotāji varētu piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām straumēšanas vietnēm, piemēram, izmantojot VPN, jūs varat piekļūt Netflix US pat tad, ja atrodaties Japānā.

Modema maršrutētāja VPN

Ne katrs VPN ir pietiekami labs modema maršrutētājam, jo ​​tam ir jānodrošina pareizā funkcionalitāte, kas atbilst modema maršrutētāja ierīces prasībām. Šīs funkcionalitātes funkcijas ietver neierobežota joslas platuma atbalstu, vairākus vienlaicīgus savienojumus, labākos šifrēšanas standartus, nulles reģistrēšanas politiku, lielisku atbalstu cita starpā. Trīs populārākie VPN, kas nodrošina tieši šīs un citas funkcijas, ir:

ExpressVPN - ideāla modema maršrutētāja izvēle

Izveidots nosaukums nozarē, ExpressVPN ir lieliska izvēle jūsu modema maršrutētājam, jo ​​tas piedāvā vairāk nekā 2000 globālo serveru, ātru tiešraides tērzēšanas atbalstu, militāras pakāpes šifrēšanu, veltītus maršrutētāja atbalsta ceļvežus un vēl daudz ko citu..

EpressVPN modemam-maršrutētājam

Viņu labākais plāns šobrīd maksā USD 99,95 gadā’abonēšanas vērts, ieskaitot 30 izmēģinājuma periodu.

Lasīt: Expressvpn Apple TV Iestatīšanas rokasgrāmata

NordVPN

Piedāvājot virs 4000 serveriem kā modema maršrutētāja VPN, NordVPN kā drošs VPN ir ārkārtas akreditācijas dati. Tas nodrošina papildu drošības elementus, nodrošinot tādas funkcijas kā Double VPN, Onion over VPN, cita starpā. Maršrutētāja modemiem ir viegli instalēšanas ceļveži, kuriem var piekļūt no problēmu novēršanas krātuvēm vai sazinoties ar tā tiešraides atbalstu.

Maršrutētājs modemam Nord-VPN

Trīs gadu abonements pie šī pakalpojuma sniedzēja maksā 79,00 USD, par kuru jāmaksā vienreiz. Pārbaudiet tā netflix savietojamību šajā nordvpn netflix emuārā.

PrivateInternetAccess

Viens no labākajiem modema maršrutētāja VPN, lai straumētu un atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, PIA var nodrošināt ārkārtīgi drošu savienojumu ar jūsu vairākām ierīcēm. Tas piedāvā īpašu torrent lejupielādēt atbalsts, iespēja apiet joslas platuma samazināšanu, ļaunprātīgu programmatūru un reklāmu bloķētāju, vairākus VPN vārtejas utt.

PrivateInternetAccess-for-modem-router

Tam ir 3597 serveri 30 valstīs labi izkliedētā serveru infrastruktūras tīklā.

Cenas sākas no 6,95 USD / mēnesī, un 24 mēnešu plāns maksā 69,95 USD vienreiz.

Modema maršrutētāja atšķirība

Tāpat kā minēts iepriekš, modems ir ierīce, kas modulē un demodulē signālus no digitālā uz analogo un otrādi, lai signālu pārsūtīšana būtu daudz vienmērīgāka starp internetu un ierīci, kas tai piekļūst. No otras puses, maršrutētāju izmanto tikai ienākošā interneta savienojuma izkliedēšanai vairākās ierīcēs. Tas darbojas kā fizisks piekļuves punkts. Modema maršrutētāja atšķirība ir nedaudz mulsinoša lielākajai daļai, tāpēc mēs ceram, ka tas viņiem to izskaidros.

modema-maršrutētāja atšķirība

Bet tagad cilvēkus nemulsina jautājumi, piemēram, kas ir maršrutētājs vai kas ir modems, bet kas ir modema maršrutētājs? Lai viņiem to viegli izskaidrotu, modema maršrutētājs tagad ir pieejams arī kā atsevišķas fiziskas ierīces ar abu šo ierīču iebūvētām iespējām, kas lietotājiem padara daudz ērtāku to izvietošanu un labumu no tām..

Modema maršrutētājs kā viena ierīce samazina jucekli un novērš sarežģījumus, kas varētu rasties, ja šīs divas ierīces varētu izmantot atsevišķi, lai nodrošinātu interneta savienojumu ar ierīcēm un starp tām.

Kas ir bezvadu maršrutētājs?

Bezvadu maršrutētājs ir tieši tas, ko norāda tā nosaukums. Atliek tikai dot iespēju bezvadu režīmā savienot ierīces ar internetu. Tas ir vislabāk piemērots mūsdienu pārnēsājamām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem utt., Nodrošinot neticamu piekļuves vieglumu un milzīgu mobilitāti.

kas ir-ir-bezvadu-maršrutētājs

Modema maršrutētāja VPN savienojums

VPN iestatīšana modema maršrutētājā ir nedaudz sarežģīts process, jo tirgū ir pieejams ļoti daudz dažādu modema maršrutētāju variantu un veidu, katram no tiem ir atšķirīga konfigurācija un tādējādi veiksmīgai veiksmīgai darbībai ir nepieciešams pilnīgi unikāls iestatīšanas process. konfigurēt tajā VPN.

ExpressVPN ir viens no tādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā īpaša veida iestatīšanas rokasgrāmatas katram maršrutētāja tipam, lai būtu vieglāk konfigurēt VPN jebkurā modema maršrutētājā. Lai uzzinātu vairāk par šo procesu, varat apskatīt mūsu VPN savienojuma ceļvedis.

Optiskās līnijas modems

Šis ir atšķirīgs modema tips, kas dekodē un kodē optiskos signālus elektroniskos signālos un otrādi, un tas ir ļoti atšķirīgs un sarežģīts salīdzinājumā ar izplatītākajiem modeļiem, kas izmanto vara stieples nesējus, piemēram, DSL, iezvanes modemus utt..

Optiskās līnijas modems ļauj sasniegt interneta ātrumu, kas nav sasniedzams, izmantojot citus, tradicionālākus modemus, taču tie netiek izvietoti tik populāri kā parastie modemi mājās un mazākos biroja apstākļos. Galvenokārt lielas organizācijas un militārās organizācijas izmanto optiskās līnijas un līdz ar to arī optiskās līnijas modemus.

Apiet interneta droseļvārstu maršrutētājā, izmantojot VPN

Interneta trokšņa samazināšana daudziem interneta lietotājiem ir liels atslēgums, jo tā pazemina ātrumu un tādējādi sabojā vispārējo pieredzi, neļaujot interneta lietotājam ļauties tādām intensīvām datu darbībām kā Torrenting un straumēšana.

Lielāko daļu interneta droseles kontrolē interneta pakalpojumu sniedzēji vai interneta pakalpojumu sniedzēji, taču jūs to varat diezgan viegli apiet, izmantojot maršrutētāja VPN. Tas ir iespējams, jo, lietojot VPN, ISP gandrīz neiespējami pārbaudīt jūsu datu paketi, lai pārbaudītu, kāda veida kravu tā pārvadā, tādējādi ļaujot jums izlauzties no ātruma ierobežojumiem..

Ja arī jums rodas šī problēma, tad šeit ir aprakstīts, kā jūs varat apiet maršrutētāja interneta droseļošanu, izmantojot VPN:

 1. Pierakstieties pie labākā maršrutētāja VPN nodrošinātāja, piemēram, ExpressVPN
 2. Iegūstiet lietotāja akreditācijas datus, t.i., VPN lietotājvārdu un paroli
 3. Iestatiet VPN maršrutētājā (Atkarībā no maršrutētāja iestatīšanas rokasgrāmatas var atšķirties un nav vienveidības, tāpēc vislabāk pāriet uz ExpressVPN’Vietnē un atlasiet savu maršrutētāju, lai jūs varētu vadīties, veicot pareizās iestatīšanas darbības
 4. Kad VPN ir konfigurēts jūsu maršrutētājā, izbaudiet maršrutētāja pilnu ātrumu!

Secinājums

Mūsdienu maršrutētāji ir tehnoloģisko veiklības brīnumi, jo tie ļauj apvienot modemu un maršrutētāju iespējas vienā ierīcē. Priekšrocības nav’ar to nebeidzas, jo tie arī nodrošina daudz vairāk enerģijas, lai garantētu ātrāku ātrumu, un var atbalstīt vairākas ierīces, nodrošinot tām relatīvu vieglumu ar nepārtrauktu interneta savienojumu.

Ja vēlaties maksimāli izmantot modema maršrutētāju, pārliecinieties, vai tajā izmantojat VPN, lai jūs varētu apiet joslas platuma samazināšanu, atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas vietnes, aizsargātu sensitīvos datus vairākās ierīcēs un, galvenais, garantētu savu anonimitāti un privātumu tiešsaistē.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me