Kā lietot PureVPN – iemācieties tos lietot mazāk kā 2 minūtēs

PureVPN ir viens no viskonkurētspējīgākajiem pakalpojumiem VPN nozarē, vienmēr cenšoties pārspēt savus vienaudžus gandrīz katrā aspektā, kas var ietvert labāko VPN pakalpojumu..

Vislielākais darba apjoms, ko šajā sakarā ir paveicis pakalpojums, noteikti ir saistīts ar klientu lietotņu piedāvāšanu vislielākajam ierīču skaitam un OS. Sākot no pašas Firestick lietotnes līdz Android VPN lietotnei, PureVPN ir gandrīz visu viņus pavirši, jo mēs‘Mēs esam to sīki apskatījuši mūsu Pure VPN pārskatā.

Bet, ja jūs joprojām esat mazliet nobažījies par to, cik viegli tos izmantot, tad nelieciet’neuztraucieties, šeit ir mūsu galīgais ceļvedis, kā lietot PureVPN, komplektā ar instalācijas rokasgrāmatām gandrīz visām pieejamajām klientu lietotnēm, pārskatiem par to funkcionalitāti un veiktspēju un daudz ko citu!

Kā lietot PureVPN operētājsistēmā Windows

PureVPN Windows klientam ir dizaina elementi, kuriem šķiet, ka tie ir ļoti aizņēmušies no CyberGhost, it īpaši “Izvēlieties režīmu” Daļa.

Bez tam gandrīz visas funkcijas ir viegli pieejamas no klienta sākuma ekrāna.

Labākā daļa par PureVPN’s Windows klients ir tāds, ka vienmēr ir subteksti ar katru funkciju, īsi izskaidrojot, ko šī funkcija tieši dara. Šī ir viena no lietām, kurā PureVPN ir slavējams, jo tas lietotājiem nodrošina maksimālu atvieglojumu.

Šeit’Kā jūs varat izmantot viņu klientu un visas tā funkcijas:

 1. Vienreiz tu’ve nopirka PureVPN’abonementu, jūs varat lejupielādēt viņu Windows klientu no viņu vietnes šeit. (Faila lielums: 32,8 MB).kā lietot purevpn
 2. Noklikšķiniet uz lejupielādētā faila, un sāksies instalēšanas process (Tas var pamudināt ievadīt administratora privilēģijas, ja jūsu sistēmu ierobežo jūsu IT).
 3. Kad instalēšana ir pabeigta, klients tiek atvērts automātiski.
 4. Lai izvēlētos serveri, varat pārlūkot “Valstis” Iespēja vai “Pilsētas” Iespēja.
 5. Noklikšķiniet uz vēlamā servera mērķa, un klients pēc tam automātiski izveidos savienojumu.
 6. Zobrata formas ikona klienta augšējā labajā stūrī var novirzīt uz iestatījumu un papildu funkciju izvēlnes joslu, lai jūs šeit varētu pielāgot lietas, ja’viņiem patīk viņu pašreizējā stāvoklī.

kā izmantot purevpn uz Windows

Kā lietot PureVPN iPhone / Mac / iOS / iPad

PureVPN’s Mac lietotne ir diezgan līdzīga tās Windows lietotnei, un arī tās lietošanas process.

Bet no tā, ko es piedzīvoju, pārskatot Mac lietotni un citas, tā ir nedaudz atsaucīgāka un ātrāka nekā tā Windows versija.

Kā lietot PureVPN iPhone Mac iOS iPad

Ja jūs vēlaties abonēt PureVPN un pēc tam to izmantojat savā Mac ierīcē, tad šeit’tas, kas jums būs jādara:

 1. Pērciet PureVPN’Vispirms abonējiet, lai aktivizētu savu kontu
 2. Tagad lejupielādējiet Mac lietotni no viņu vietnes
 3. Kad lejupielāde ir pabeigta, turpiniet instalēšanu
 4. Tagad Mac klients tiks atvērts automātiski
 5. Ievadiet lietotāja akreditācijas datus, t.i., lietotājvārdu un paroli
 6. Atlasiet vietu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un tagad tiks izveidots savienojums ar šo serveri
 7. Galvenais sākuma ekrāns tagad parādīs, ka klients ir izveidojis savienojumu, tāpēc varat viegli sākt pārlūkošanu, izmantojot VPN’ietekme uz jūsu interneta savienojumu
 8. Lai piekļūtu visām iestatījumu opcijām, noklikšķiniet uz zobrata formas ikonas

PureVPN šobrīd to nedara’t nepiedāvā savu vietējo iOS lietotni, taču tā drīz būs pieejama saskaņā ar dienesta oficiālo nostāju.

purevpn ios lietotne

tomēr jūs joprojām varat izmantot PureVPN iOS ierīcēs, iestatot to, ielādējot sānu.

Šajā sakarā tiek piedāvātas divas metodes, L2TP iestatīšanas process un iKev2 iestatīšana, taču es ieteiktu jums izvēlēties iKev2 iestatīšanu, jo iepriekšējais iestatīšanas process ir samērā nedrošs.

Kā lietot PureVPN operētājsistēmā Android

PureVPN lietotājiem labākais vpn klients, kas pieejams pakalpojuma piedāvājumā, ir tā Android klients.

Tīrs, pilnveidots un īpaši ērti lietojams iesācējiem. PureVPN Android klientam ir ielādētas visas labākās iespējas, ko piedāvā pakalpojums..

kā lietot purevpn android

Uzziniet, kā to izmantot, veicot šādas darbības:

 1. Dodieties uz Google Play veikalu un meklējiet “PureVPN”
 2. Kad jūs saņemat PureVPN’s Android lietotne meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz lejupielādēt un instalēšana notiks vienlaicīgi
 3. Turpmāk tas ir vienkārši, jo, lai pieteiktos, jums būs jāievada akreditācijas dati, un lietotne tiks atvērtapurevpn android lietotnes atlasīšanas režīma opcija
 4. Atveriet serveru sarakstu un pieskarieties jebkurai pilsētai / valstij / vietai, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu
 5. Tagad tiks izveidots savienojumspurevpn android lietotne
 6. Lai mainītu esošo iestatījumu vai piekļūtu jebkurai papildu funkcijai, klienta augšējā labajā stūrī vienkārši pieskarieties Zobrata formas ikonai

purevpn iestatījumu izvēlne android lietotnē

Kā lietot PureVPN ar FireStick

PureVPN ir viens no dažiem atlasītajiem VPN pakalpojumiem, kas piedāvā savu Firestick klienta lietotni.

Šī nišas lietotne ir īpaši izstrādāta, jo PureVPN sevi pozicionē tirgū kā VPN, kas vispiemērotākā veida straumēšanai ir visu veidu straumēšanas vajadzību apmierināšana, un tā ir viena no populārākajām straumēšanas ierīcēm lietotāju vidū, kas mūsdienās darbojas..

kā izmantot purevpn uz

Lai izmantotu šo lietotni Firestick, jums ir jābūt vismaz sākotnējam izpratnei par FireTV platformas darbību un funkcijām.

Šeit’Kā instalēt un lietot savu FireTV ierīci PureVPN Firestick lietotni:

 1. Pirmkārt, palaidiet savu FireTV un pēc tam pārejiet uz “Lietotnes” Sadaļa
 2. Tagad dodieties uz kategorijām > Lietderība
 3. Meklēt “PureVPN”
 4. Vienkārši noklikšķiniet uz “Lejupielādēt” un instalēšana notiks automātiski, tiklīdz būs beidzies lejupielādes process
 5. Tagad jūs redzēsit paziņojumu, kurā teikts, ka PureVPN tagad ir instalēts
 6. Iet uz “Manas lietotnes” un ritiniet uz leju, lai izvēlētos “PureVPN”
 7. Tagad tiks palaista lietotne
 8. Tagad klients jums prasīs ievadīt pieteikšanās akreditācijas datus, kad jūs noklikšķināt uz “Jau ir konts” (Lai to izdarītu, iepriekš jāiegādājas PureVPN abonements)
 9. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli un noklikšķiniet uz “Pieslēgties”
 10. Ritiniet, lai izvēlētos vietu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un pieskarieties tai, lai sāktu savienojuma procesu
 11. PureVPN tagad tiks savienots, lai nodrošinātu, ka atbloķējat lielāko daļu straumēšanas vietņu

PureVPN’s Firestick lietotne ir laba, bet, ja vēlaties izpētīt citas iespējas attiecībā uz pakalpojumu sniedzējiem vai pat ielādēt noteiktu pakalpojumu, tad mēs’Mēs to sīki aprakstījām mūsu VPN for Firestick ceļvedī.

Secinājums

PureVPN ir paveicis daudz darba, lai gandrīz visās ierīču platformās sniegtu ieguldījumu lietotāju ērtībā. Jā, tā nav’Pagaidām nav savas iOS lietotnes, bet citas lietotnes ir veidotas ar ļoti labām funkcijām, kuras lietotāji var izmantot.

Pakalpojumam ir dažas problēmas, piemēram, savienojuma aizkavēšanās, kas tai jābeidz, lai tā klienta lietotnes darbotos un reaģētu daudz vairāk atbilstoši lietotāju vēlmēm, taču, izņemot šīs lietotnes, tās gandrīz pilnībā ir pašsaprotamas, un ikviens iesācējs lejupielādējiet un izmantojiet tos bez lielām problēmām.

PureVPN piedāvā arī plašu problēmu novēršanas un instalēšanas rokasgrāmatu krātuvi, kas var atvieglot lietotājam iespēju iestatīt savas lietotnes uz jebkuras platformas. No videoklipiem līdz tekstuāliem ceļvežiem, PureVPN’Lietotājiem nav izvēles iespēju uzzināt vairāk par pakalpojumu’klienti no.

Ja jums kādreiz ir bijušas problēmas ar pakalpojumu vai tā klientu lietotnēm vai ja tajos ir kaut kas, kas jūs atradīsit labāk, salīdzinot ar līdzīgām citu pakalpojumu sniedzēju lietotnēm, lūdzu, paziņojiet mums par tām komentāru laukā zemāk.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me