ExpressVPN maršrutētājs – iestatīšanas / konfigurēšanas rokasgrāmata 2020. gadam

Neatkarīgi no tā, vai esat žurnālists, kurš vēlas paslēpt savu identitāti, vai uzsākt jaunu biznesu, kura drošai un ērtai datu apmaiņai nepieciešams lokāls tīkls, personalizēta ExpressVPN maršrutētāja izmantošana var būt ļoti noderīga.

Tas piedāvā drošāku, stabilāku un konsekventāku interneta pieredzi, vienlaikus cenšoties saglabāt jūsu ģimeni drošu, ja viņi iesaistās P2P / Torrenting vai vienkārši vēlas, lai viņu informācija ir pasargāta no identitātes zagļiem, ļaunprātīgas programmatūras un vīrusiem..

Šajā rokasgrāmatā ir sniegta visa nepieciešamā informācija par pakalpojumu sniedzēju’s maršrutētājs. Lai iegūtu pilnīgāku analīzi, apskatiet šo ExpressVPN pārskatu!

Kas ir VPN maršrutētājs?

Ja jums ir pamatzināšanas par internetu, jūs, iespējams, zināt, ka vietējie ISP jūsu mājās instalē Wi-Fi maršrutētājus, kas pārsūta datu paketes starp viņiem un datortīkliem - tādējādi nodrošinot piekļuvi globālajam tīmeklim, vienlaikus pārraugot visas aktivitātes..

Lielākajai daļai šo standarta Wi-Fi maršrutētāju ir konfigurācijas funkcijas, kas atbalsta VPN caurlaidības funkcionalitāti. Lietotājs manuāli piesakās, izmantojot attālajā ierīcē instalētu programmatūru, kas caur jūsu maršrutētāju un labāko pievienoto VPN serveri nodod jūsu savienojumu..

Turpretī iebūvētie VPN maršrutētāji ir uzlabota standarta Wi-Fi versija, kas lietotājiem ļauj izmantot spēcīgus savienojumus aparatūras līmenī. Tas novērš nepieciešamību pēc atsevišķām programmatūras instalācijām, jo ​​programmatūra jau ir iepriekš ielādēta ar intuitīvu lietotni.

Lietotni var konfigurēt jebkurā laikā, mainot portus, protokolus un šifrēšanu. Maršrutētājs arī nodrošina vienlaicīgu piekļuvi VPN pakalpojumam visās ierīcēs vienā piegājienā, neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu dators, planšetdators, viedtālrunis vai Smart TV, garantējot maksimālu anonimitāti!

Iemesli, kāpēc jāinvestē VPN maršrutētājā

Lielākā daļa cilvēku neapzinās priekšrocības, ko sniedz ieguldīšana lētā VPN maršrutētājā, kamēr viņi to iegūs un izjutīs izmaksu ietaupījumus, lietošanas vienkāršību, uzticamību un drošību! Zemāk mēs izceļam dažus svarīgus iemeslus, kas varētu tikai pārliecināt jūs iegūt VPN maršrutētāju (īpaši tiem, kas izveido savu mazo uzņēmumu iestatījumus).

  • Samazinot kopējās IT izmaksas, izveidojot lokālu tīklu datu apmaiņai
  • Uzlabo attālināto savienojumu uzticamību (garantējot drošu datu pārsūtīšanu)
  • Atvieglo netraucētu darba sadarbību darbiniekiem, kuri regulāri ceļo
  • Izveido laiku taupošu biznesa procesu jūsu partneriem, darbiniekiem, klientiem!

ExpressVPN maršrutētāja iestatīšanas rokasgrāmata 2018

Ja pirātisku filmu skatīšanās vai failu lejupielāde, izmantojot P2P / Torrenting, ir ierasta lieta jūsu mājsaimniecībā, jūs, iespējams, pastāvīgi uztraucaties par savu digitālo privātumu. Galu galā, pat ja viena ierīce tiek straumēta vai lejupielādēts pirātisks saturs, jums ir jāmaksā milzīgi naudas sodi par DMCA.

ExpressVPN maršrutētāja iestatīšanas rokasgrāmata 2018

Lai no tā izvairītos, lietotāji izvēlas iestatīt VPN maršrutētāju ar īpašu IP adresi. Daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā savus pielāgotos maršrutētājus, piemēram, ExpressVPN. Tagad jūs varat izvēlēties manuāli konfigurēt savu maršrutētāju vai iegādāties to no maršrutētāju ekspertiem vietnē FlashRouters.

ExpressVPN Flash Router

ExpressVPN maršrutētāja programmaparatūra

Tiem, kas izvēlas mūsdienīgāku tehnoloģiju, jums vispirms būs jāapgaismo pašreizējais maršrutētājs, lai atbrīvotos no vecās programmaparatūras, un pēc tam jāinstalē jaunā. Šis process ietver pierakstīšanos ExpressVPN kontā, noklikšķinot uz “Iestatiet ExpressVPN”, un pēc tam atlasiet modeļa maršrutētāju, lai lejupielādētu programmaparatūru.

ExpressVPN maršrutētāja programmaparatūra

Pēc maršrutētāja atsāknēšanas / mirgošanas jums būs jāinstalē ExpressVPN programmaparatūra, kas lejupielādēta iepriekš. Atkarībā no jūsu izmantotā modeļa, process attiecīgi mainīsies. Daži maršrutētāji var ielādēt jaunu programmaparatūru, bet citi prasa detalizētāku procesu. Kad tas būs izdarīts, jūs iegūsit piekļuvi ExpressVPN’maršrutētāja izvēlne.

ExpressVPN maršrutētāja konfigurācija

Tā izskatās ExpressVPN maršrutētāja lietotnes izvēlne, kur kreisajā sānu joslā jūs pat varat izvēlēties ierīces, kuras vajadzētu aizsargāt ar konfigurācijas VPN opcijām. Ritiniet uz leju līdz nesen savienotajām ierīcēm un ieslēdziet vai izslēdziet aizsardzību.

ExpressVPN maršrutētājs - iestatīšanas / konfigurēšanas rokasgrāmata 2020. gadam

ExpressVPN Asus maršrutētājs

Runājot par maršrutētāja atbalsta piedāvāšanu klientiem, ExpressVPN noteikti iet papildu jūdzi. Piegādātājs nodrošina pielāgotas ExpressVPN lietotnes Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U un Asus RT-AC87U. Citu Asus maršrutētāju manuālai konfigurēšanai jūs varat iepazīties ar šo ceļvedi no ExpressVPN.

ExpressVPN maršrutētāja FAQ

Kā es varu atjaunināt savu ExpressVPN maršrutētāju?

Atjaunināšanas process neprasa nekādas raķešu zinātnes. Lietotājiem vienkārši jāapmeklē https://www.expressvpn.com/latest#router un jāizvēlas vēlamais modelis. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Lejupielādējiet programmaparatūru” un izpildiet iestatīšanas instrukcijas, lai pabeigtu atjaunināšanu.

Ko maršrutētāji atbalsta VPN?

Gandrīz visi DD-WRT maršrutētāji atbalsta VPN konfigurēšanu un iestatīšanu. Lai iegūtu specifiskāku informāciju par dažādiem maršrutētāju modeļiem, varat apskatīt Flash maršrutētājus. Šeit varat atrast informāciju par labākajiem Wi-Fi VPN maršrutētājiem, vienlaikus saņemot arī tehnisko atbalstu un problēmu novēršanu!

Lietu iesaiņošana

Tādējādi mēs nonākam pie ExpressVPN maršrutētāja rokasgrāmatas beigām, kurai vajadzētu palīdzēt lietotājiem manuāli vai tieši no pakalpojumu sniedzēja iestatīt VPN maršrutētājā. Ja jums rodas kādi jautājumi / problēmas, don’nevilcinieties, nometot komentāru zemāk. Nekautrējieties arī dalīties ar ceļvedi ar draugiem / ģimenes locekļiem, meklējot pastāvīgu risinājumu pilnīgas anonimitātes uzlabošanai tiešsaistē!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me