ExpressVPN Android OS – lietotņu iestatīšanas rokasgrāmata, veiktspēja un vairāk

Express VPN ir viens no interneta drošības pionieriem, pateicoties neticamajai uzticamībai un uzticamībai, kas šajā jomā darbojas kā VPN pakalpojums..


Tā’ir piemērots darbam gandrīz visās ierīcēs, bet ņemot vērā fenomenālo. Lietotni Express VPN for Android varat viegli atrast Google Play veikalā. Tas arī piedāvā tam paredzētas lietotnes citām ierīcēm, piemēram, iOS, Linux.

ExpressVPN atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salu jurisdikcijā, tāpēc jūs to nedrīkstat darīt’Saskaņā ar mūsu detalizēto pētījumu, kurā mēs izpētījām visas galvenās VPN atrašanās vietas, šajā valstī nav jāuztraucas, jo interneta likumi šajā valstī ir diezgan liberāli.

Labā ziņa ir tā, ka ExpressVPN’Android lietotni var izmantot arī Android TV.

ExpressVPN’s Android lietotne ir pārsteidzošs pakalpojums un viens no labākajiem Android VPN, jo tas var ne tikai garantēt jūsu privātumu, bet arī ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un ar relatīvu vieglumu apmeklēt jebkura veida straumēšanas vietnes. Ļaujiet’Šeit sīkāk izpētiet šo lietotni:

ExpressVPN Android tālruņiem, planšetdatoriem un televizoram

ExpressVPN operētājsistēmai Android

Express VPN darbojas ne tikai dažādās ierīcēs, bet arī Android platformā.

ExpressVPN’Android lietotne ir neticami stabila un efektīva, lai garantētu uzticamu tiešsaistes pieredzi.

To var izmantot, lai atbloķētu ierobežotas vietnes, piemēram, Netflix US un citas.

Lietotnē pieejamās protokola atbalsta iespējas ietver OpenVPN, kas līdz šim ir visdrošākais protokols tā atvērtā koda rakstura dēļ.

Tērzēšanas atbalstam var piekļūt arī no lietotnes. ExpressVPN Android planšetdatoriem un televizoram

Neatkarīgi no tā, ExpressVPN Android lietotne var darboties arī Android TV, kā mēs jau minējām iepriekš. Instalēšanas process Smart TV ierīcē ir gandrīz tāds pats kā to darot Android tālrunī.

Android TV var izmantot arī ExpressVPN multivides straumētāju pakalpojumu, kas ir pat vienkāršāk nekā pašas lietotnes iegūšana.

Apmācības, kā to visu izdarīt, un daudzas citas iestatīšanas rokasgrāmatas ir viegli pieejamas vietnē ExpressVPN.com.

Varat arī izlasīt daudzus tā iestatīšanas ceļvežus, izlasot mūsu pakalpojumu pilnīgu pārskatu.

Kā instalēt ExpressVPN operētājsistēmā Android - soli pa solim

ExpressVPN iestatīšana jebkurā ierīcē ir ļoti vienkāršs process.

To darīt operētājsistēmā Android ir tas pats, kas lejupielādēt jebkuru citu lietotni no Google Play veikala.

Šeit’Kā to paveikt mazāk kā 2 minūtēs:

  1. Dodieties uz Google Play veikalu un meklējiet “ExpressVPN”.
  2. Klikšķiniet uz “Uzstādīt” un lietotne automātiski tiks lejupielādēta un instalēta jūsu ierīcē.
  3. Kad lietotne būs tur, jums būs nepieciešams derīgs ExpressVPN abonements, lai pārietu uz priekšu.Kā instalēt ExpressVPN operētājsistēmā Android
  4. Abonējiet jebkuru no saviem cenu plāniem un drošiem lietotāju akreditācijas datiem.
  5. Ievadiet šos lietotāja akreditācijas datus Android lietotnē, un lietotne tagad būs tās mājas saskarnē.
  6. Izvēlieties serveri pēc jūsu izvēles.Vai ExpressVPN izmanto OpenVPN
  7. Pievienojieties.Cik ātrs ir ExpressVPN operētājsistēmai Android OS

Citi ExpressVPN lejupielādes veidi

Kaut arī Android lietotne ir viegli pieejama, pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī .apk failus, kas ļauj atļaut pakalpojuma atkārtotu ielādi Android ierīcē..

Neatkarīgi no tā, jums vienmēr ir iespēja izmantot OpenVPN, lai iestatītu VPN pakalpojumu savā Android ierīcē, līdzīgi kā to varat izdarīt citās ierīcēs..

Mēs iesakām tomēr pieturēties pie Android lietotnes, jo citas metodes pakalpojuma izmantošanai Android ierīcēs var būt nedaudz sarežģītas, kas nav piemērotas, ja esat iesācējs VPN nozarē.

Kuri ir labākie serveri?

ExpressVPN atšķirībā no citiem pakalpojumu sniedzējiem to nedara’Nevar piedāvāt īpašus vai īpašus serverus jebkuram uzdevumam. Tās oficiālā nostāja šajā jautājumā ir tāda, ka visi tās 3000 un vairāk serveri ir optimizēti vienādi.

Citi ExpressVPN lejupielādes veidi

Pakalpojumu sniedzējs to nedara’t pat nepiedāvā īpašus serverus nišas uzdevumiem, piemēram, Netflix atbloķēšanai vai Torrenting.

Tērzēšanas atbalsts sacīja, ka šiem nolūkiem var izmantot visus serverus noteiktā reģionā, kas ir lielisks atkāpšanās no tradicionālās prakses šajā nozarē, t.i., piedāvāt tikai dažus īpašus serverus, kas paredzēti šādiem unikāliem uzdevumiem..

ExpressVPN’Servera infrastruktūra ir daudz labāka tāpēc, ka to piedāvā viegli savienojamības ziņā, ko darbina katrs tā tīkla serveris tieši tāda paša iemesla dēļ.

Kāpēc uzticēties ExpressVPN Android lietotnei??

Uz privātumu orientēti lietotāji mazliet vilcinās, lejupielādējot programmatūru savās ierīcēs, īpaši viedtālruņos. Tas’tāpēc, ka viedtālruņos tiek glabāta daudz vērtīgāka informācija nekā citās ierīcēs, padarot tos vilinošus pret ļaunprātīgu programmatūru un ransomware.

Tas rada jautājumu, kāpēc lietotājiem vajadzētu uzticēties VPN lietotnēm vai šajā gadījumā ExpressVPN’Android lietotne?

Lai mazinātu šīs precīzās bažas, mēs pārbaudījām ExpressVPN’Android lietotne vietnē Virustotal.com, kas ir pakalpojumu rīks, kas pārbauda, ​​vai failā nav ransomware, ļaunprātīgas programmatūras vai vīrusu infekcijas.

Mūsu testu rezultāti bija skaidri - 69 vīrusu veidu vidū, no kuriem dienests pārbaudīja lietotni, nebija tik ļaunprātīgas infekcijas. Tas nozīmē, ka ExpressVPN’Android lietotne ir ārkārtīgi uzticama un pietiekami droša, lai jūs to varētu izmantot savās Android ierīcēs.

Kāpēc uzticēties ExpressVPN Android App.png

Papildus tam uzvarēja pakalpojumu sniedzējs’nesaglabājiet viedtālruņos visus jūsu veikto darbību žurnālus atbilstoši šim sīki izstrādātajam reģistrēšanas pētījumam, kurā iesaistīti vairāk nekā 100 pakalpojumu sniedzēju, padarot to vēl drošāku lietošanā salīdzinājumā ar citām līdzīgām VPN opcijām.

Vai ExpressVPN izmanto OpenVPN?

ExpressVPN atbalsta OpenVPN protokolu gandrīz visās tā ierīcēs.

Cik ātrs ir ExpressVPN operētājsistēmai Android OS?

Saskaņā ar pārskatiem, kas veikti pret citiem pakalpojumu sniedzējiem, Express ir viens no ātrākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tam ir viens no zemākajiem lejupielādes / augšupielādes ātruma samazinājumiem, un tam praktiski nav nulles dīkstāves.

Cik maksā ExpressVPN??

Labākais piedāvājums jums izmaksās 8,32 USD / mēnesī (gada abonēšanas plāns).

Cik ierīces vienlaikus var savienot ar ExpressVPN?

Ar vienu ExpressVPN abonementu vienlaikus var savienot trīs ierīces.

Secinājums

ExpressVPN operētājsistēmai Android ir mūsdienīga izvēle, jo mobilo tālruņu lietotāju skaits šajā operētājsistēmā i katru dienu palielinās, un viņiem ir nepieciešama tikai zvaigžņu drošība, lai ierīces vienmēr būtu drošībā un aizsargātas..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me