3 labākie NetGear Router VPN mājas lietotājiem

IoT (lietu internets) laikmets ir klāt, un tas prasa labākus & ātrāku savienojumu ar strāvu milzīgā elektronikas izvēle, kas mūsdienās vairs nav pieejama “gudrs”. Viss, sākot no televizoriem, pulksteņiem, tālruņiem, ledusskapjiem, veselām mājām, automašīnām un pat matu sukām, tagad ir tiešsaistē. Lielākā daļa mājas lietotāju tomēr iestrēgst, izvēloties jaudīgu maršrutētāju, lai savienotu viņu dažādo viedo elektroniku ar nopietnām savienojamības problēmām.

Turpmākajā rakstā mēs apskatīsim top 3 NetGear maršrutētāja vpn kas ir nepieciešami mājām un kuriem ir daudz viedierīču, kurām nepieciešama pastāvīga savienojamība. Lai gan ir daudz citu cienījamu zīmolu, kas piedāvā izcilus ātrākos VPN pakalpojumus, mēs īpaši apskatīsim NetGear, pateicoties zīmola piedāvātajam savienojumam un serveru sasniedzamībai..

Es apzināti esmu izvairījies no ierīču specifikācijām, kurām nav jēgas lietotājiem, kuri nav lietpratēji. Esmu apkopojis svarīgos aspektus, kas nepieciešami, šis nav maršrutētāja pārskata raksts, bet gan vienkāršots ceļvedis, kas mājas lietotājiem palīdz izvēlēties labāko bezvadu NetGear maršrutētāja vpn.

Labākais NetGear maršrutētāja VPN 2017. gadā

Ne katrs VPN sniedzējs piedāvā atbalstu maršrutētājiem, jūs atradīsit dažus pakalpojumu sniedzējus’t pat nepiedāvā iespēju. Tā’Nav iespējams uzskaitīt gandrīz 45 VPN pakalpojumu sniedzējus, kuri sniedz labu atbalstu maršrutētājiem emuārā, tāpēc es izvēlējos tikai 3 uzticamākos, kabatai draudzīgākos un ātrdarbīgākos VPN, kurus varat izmantot ar savu maršrutētāju.

 1. ibVPN (neredzams pārlūkošanas VPN)

Rumānijā bāzētais ibVPN ir viens no nepietiekami novērtētajiem vārdiem VPN nozarē, galvenokārt zīmola selektīvā pārklājuma dēļ ar serveriem. ibVPN darbina vairāk nekā 100 serveru tīkls 43 valstīs ar populārām vietām, ieskaitot ASV, Lielbritāniju, Vāciju, Nīderlandi, Rumāniju, Singapūru un daudzas citas.

netgear maršrutētājs vpn

Neatkarīgi no tā lieliskajām lietotnēm abām darbvirsmām & mobilais, ibVPN ir ļoti viegli konfigurēt maršrutētājos ar vadotnēm & konsultācijas, kas pieejamas DDWRT, Tomato, NAS Synology un Sabai Tech maršrutētājiem. Tā kā esmu to pārbaudījis ar savu vecāko NetGearNighthawk, ibVPN darbojas ar jebkuru maršrutētāju ar OpenVPN vai PPTP protokola atbalstu.

Lielisks ibVPN aspekts ir zīmols’cenu plāni, kas satur kaut ko visiem. Lielisks pakalpojumu klāsts, kurā ietilpst torrent VPN plāns, biznesa plāns un visaptverošs lētākais vpn plāns, no kuriem izvēlēties. Pakalpojumu vienlaikus var izmantot 5 ierīcēs ar oficiālajām lietotnēm, kamēr to var izmantot līdz 10 ierīcēm, ja tās ir konfigurētas maršrutētājā.

ibvpn netgear nighthawk maršrutētāja vpn pārbaude

Sniedzēja dēļ tas ir viens no maniem iecienītākajiem VPN pakalpojumiem’s nav neviena uzdota jautājuma par reģistrēšanas politiku, nekas neliecina, ka pakalpojums saglabātu to serveros. Cenas ir arī makam draudzīgas, ļaujot abonēt galīgo plānu par USD 42 gadā, sniedzot lielisku privātuma rīku izvēli..

 1. Privāta piekļuve internetam (PIA VPN)

PIA VPN ir ne tikai viens no senākajiem VPN pasaules nosaukumiem, bet arī viens no uzticamākajiem. ASV bāzētais pakalpojumu sniedzējs ir slavens ar ātrdarbīgu serveru tīklu, lai atbloķētu iecienītāko video straumēšanu, mūziku & radio un citi ģeogrāfiski ierobežoti tiešsaistes pakalpojumi. PIA VPN piedāvā plašu 3300+ serveru tīklu 25 valstīs, ar izcilu pārklājumu Amerikas Savienotajās Valstīs. Privāta piekļuve internetam ir bijušais PCMag redaktors’s Izvēles VPN pakalpojums papildus tam, ka lasītājs tiek novērtēts, ieteica VPN, izmantojot tom’s aparatūra 2015. gadā.

pia netgear maršrutētājs vpn

PIA VPN ir savietojams ar visiem maršrutētāju modeļiem, kas atbalsta OpenVPN un PPTP protokolus. Jūs varat arī konfigurēt pakalpojumu, izmantojot vai nu ilustrētas apmācības atbalsta centrā, vai arī vienkārši sazinieties ar kādu no atbalsta pārstāvjiem tiešajā tērzēšanā vai e-pastā.PIA serveri ir optimizēti, lai piedāvātu Gigabitu ātrumu straumēm, straumēšanai un liela izmēra datu pārsūtīšanai..

Tiek uzskatīts par vienu no vispieejamākajiem premium ātrgaitas VPN pakalpojumiem pasaulē, PIA VPN piedāvā savu gada plānu ar lielisku ietaupījumu darījumu 39,95 USD. PIA VPN piedāvā pārsteidzošu paketi, kurā ietilpst 3 pārsēšanās protokoli, bezmaksas SOCKS starpniekserveris, vārti 5 kontinentos, neierobežots ierīces savienojums ar maršrutētājiem, reklāma & ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, papildus saderībai ar DDWRT, pfSense un Tomato maršrutētāju. Iepazīstieties ar mūsu detalizēto PIA VPN pārskatu emuārā.

 1. VyprVPN

VyprVPN ir leģenda par privātuma nozari, daļēji tāpēc, ka tā ir viena no vispieredzējušākajām VPN nodrošinātājām. Šis zīmols nenogurstoši darbojas arī tiešsaistes privātuma tiesībām. VyprVPN piedāvā 700+ turbo ātruma serverus 50 valstīs ar izcilu atbalstu straumēm, straumēšanai, spēlēm, ftp mitināšanai un citiem intensīvas joslas platuma pakalpojumiem.

vyprvpn netgear maršrutētājs vpn

Vienmēr pieejamais atbalsts un lieliskā starp platformu savietojamība padara VyprVPN par ideālu izvēli tiem, kuri vēlas minimālu mijiedarbību ar uzlabotajiem VPN iestatījumiem. Kamēr lietotnes ir pieejamas visās lielākajās operētājsistēmās (Windows, Mac, iOS & Android), VyprVPN var konfigurēt arī maršrutētājos.

VyprVPN darbojas arī DDWRT, OpenWRT, ASUSWRT&NAS Synology maršrutētājus, jūs varat to iestatīt, izmantojot oficiālos ceļvežus, kas pieejami pakalpojumu sniedzējā’vietne. Papildus tiem jūs varat arī konfigurēt VyprVPN uz jebkura maršrutētāja ar PPTP vai OpenVPN atbalstu. Tiem, kas vēlas lejupielādēt straumēm, var izmantot arī VyprVPN’paraksts Chameleon Protocol, kura pamatā ir OpenVPN tehnoloģija.

VyprVPN nav viegli pieejamu pakalpojumu, ņemot vērā ļoti dārgos cenu plānus un zīmols nepiedāvā nekādas atmaksas. Bet ar viņu pakalpojumu nāk superīgs 3 dienu bezmaksas izmēģinājums, kuru varat izmantot, lai novērtētu pakalpojumu un pēc tam pārtrauktu, ja tas neizdodas’t darbs. Gada plāns, kas pilnībā ielādēts, maksā milzīgus USD 80, lai abonētu vienreizēju maksājumu.

Tomēr VyprVPN piedāvā lieliskas iespējas, ieskaitot mājas pārvaldītu serveru tīklu, kas ir vietēji izstrādāts & pārvaldītas lietotnes, ekskluzīvs spēļu atbalsts, dažādi drošības protokoli, no kuriem izvēlēties, 24 stundu diennakts atbalsts, VyprDNS un daudz kas cits. VyprVPN piesakās daudz informācijas par jums, tāpēc uzmanieties pirms reģistrēšanās.

Labākie 2017. gada NetGear maršrutētāji

Tātad, kurš ir labākais NetGear maršrutētājs? Šī analīze ir atkarīga no vairākiem faktoriem, par kuriem mēs vēlāk diskutēsim. Balstoties uz populārajiem pārskatiem un analīzi internetā, šie NetGear maršrutētāji būtu jāapsver, ja jums ir dažādas pamatvajadzības, piemēram, spēle, augstas izšķirtspējas straumēšana, torrentu lejupielāde un liela skaita viedierīču pievienošana.

 1. NetGear NightHawk X4S (D7800)

NightHawk X4S D7800 ir X4 R7500 modeļa jauninājums un lepojas ar ātruma pārsūtīšanu starp citām izcilām funkcijām. X4S D7800 tika izstrādāts lielākiem iestatījumiem, piemēram, mājām ar vairākiem lietotājiem, kuri straumē video, lejupielādē multividi, savieno viedo valkājamo materiālu, sazinās, izmantojot VoIP un spēles tiešsaistē.

Iegults ar tā saukto MIMO (Multiple Input, Multiple Output) tehnoloģija X4S R7800 ir ātrāka un piedāvā plašāku savienojumu diapazonu, salīdzinot ar NetGear’lētāki maršrutētāji. Tas ir īpaši labi, ja jums ir dažādas ierīces, kuras izmanto dažādas radio joslas. Ierīces var darboties, netraucējot viena otrai’s savienojums saņem maksimālo pieejamo joslas platumu.

3 labākie NetGear Router VPN mājas lietotājiem

X4S, kas ir augstākas klases maršrutētājs, ietver VDSL2 modemu, lai jūs varētu to izmantot sava operatora vietā’s modems / maršrutētājs. X4S ietver arī divus USB 3.0 portus ar eSATA (Ārējais seriālais uzlaboto tehnoloģiju pielikums) ir iebūvēts, lai jūs varētu viegli dublēt datus, izmantojot maršrutētāju, vai padarīt to par tīkla disku.

Spēlētājiem un straumēšanas lietotājiem patiks tas, ka viņi var konfigurēt QoS (pakalpojuma kvalitātes) plānotāju, lai nodrošinātu vienmērīgu joslas platuma plūsmu dažādām viņu darbībām, piemēram, Netflix, CounterStrike, DOTA 2, HBO Now utt. Ja tās tiek izmantotas vairāk nekā 5 GHz radio joslā. ir pārbaudīts, ka X4S piedāvā majestātiskus ātrumus tuvu 71Mbps, 2,4 GHz radio joslas ātrumi ir ļoti slikti, kaut arī tuvu 15Mbps.

Tagad X4S nekādā gadījumā nav maršrutētāja dizaina virsotne. Tas ir apjomīgs, un tam ir patiešām veca lietotāja saskarne, kas ir sarežģīta iesācējiem un pārāk novecojusi ekspertu lietotājiem. Cenas starp devīgs 270 USD un 300 USD (atkarībā no tā, kur iegādājaties), NetGear X4S ir ideāli piemērots spēlētājiem, straumēšanas faniem un mājsaimniecībām, kurās ir vairāk nekā 15 viedierīces.

 

 1. AC-1900 NightHawk viedais WIFI maršrutētājs (modelis R7000)

CNET un PC Mag dēvē par ideālu mājas maršrutētāju, R7000 darbina ar izcilo 1 GHz procesoru, padarot to par vienu no ātrākajiem NetGear maršrutētājiem, kas darbojas radio joslā 802.11ac. VPN lietotājiem R7000 ir laba ziņa, jo tas piedāvā gan OpenVPN serveri, gan atbalstu trešo pušu programmaparatūrai, piemēram, DDWRT. Maršrutētājs ir arī lieliska izvēle tiešsaistē tiešsaistes spēlēm un HD video straumēšanai, kā arī tai’tā ir lieliska izvēle torrent lejupielādētājiem.

AC-1900 var savienot arī ar ārēju atmiņu, lai dublētu datus no jūsu ierīcēm, un tā ir lieliska izvēle Apple’s Time Machine rezerves tehnoloģija. IxChariot pārbaudē tika secināts, ka maršrutētājs var pārsūtīt 444,8 Mbps 2,4 GHz un 315,2 Mbps 5 GHz joslā, kas nav labākais nozarē, bet pietiekami labs.

3 labākie NetGear Router VPN mājas lietotājiem

R7000 piedāvā USB 2.0 slotu priekšpusē un USB 3.0 ligzdu aizmugurē, ļaujot tam pievienot ārējos HDD un tos izmantot tīklā. NetGear Genie UI vienkārši atvieglo visu, sākot no maršrutētāja konfigurēšanas līdz cieto disku konfigurēšanai un tīkla koplietošanai. Genie UI iekļaušana ir tieši tas, ko ārsts pasūtījis kā iesācējiem, tas būs visnoderīgākais.

R7000 cena ir grezna USD 190 - $ 200 (atkarībā no tā, kur jūs pērkat) un, ņemot vērā veiktspēju & tā piedāvātā stabilitāte ir ļoti pievilcīgs darījums mājas lietotājiem. Tomēr ir tā diapazona problēma, un šķēršļu dēļ var ciest savienojamība lielā apgabalā.

 1. AC1750-Smart WIFI maršrutētājs (modelis R6400)

Maršrutētāja veiktspējā ar SmallNetBuilder novērtēto pirmo numuru R6400 ir izcils divu joslu risinājums mājām, kurās ir vairāki spēļu un straumēšanas lietotāji. Izmantojot savu tehnoloģiju BeamForming +, maršrutētājam ir iespējams palielināt signālu, dodoties tālāk no tā. Jā, tas ir ideāls savienojamības risinājums lieliem apgabaliem un pārpildītiem iestatījumiem ar vairāk nekā 5 lietotājiem.
3 labākie NetGear Router VPN mājas lietotājiem

Pateicoties 3 antenām un BeamForming +, R6400 var atbalstīt trīs virziena straumes, projicējot tās līdz maksimālajām robežām. R6400 piedāvā arī USB 2.0 & USB 3.0 slots, lai jūs varētu pievienot tīklā printeri, nevis HDD 3.0 slotā, lai to izmantotu kā tīkla multivides cieto disku.

R6400 jums arī piedāvā AirTime godīgums tehnoloģija, kas nodrošina, ka jūsu ātrgaitas ierīces saņem pastāvīgu datu plūsmu, bet vecākas, lēnākas ierīces, arī tiek uzskatītas par prioritārām datu saņemšanai atbilstoši to iespējām. Neskaitāmas atsauksmes par Tomu’s Guide, CNET un PCMag ir izveidojuši R6400 kā labāko NetGear maršrutētāju arī liela attāluma savienojamībai..

NetGear ierīcē ir arī iestrādājis savu Genie Router Management UI, lai nodrošinātu, ka iesācēji, vidējie lietotāji un pieredzējuši lietotāji var viegli konfigurēt maršrutētāju vai pielāgot to pēc savas izvēles. Genie UI ļauj viegli konfigurēt pirmo reizi un konfigurēt VPN pakalpojumus R6400 maršrutētājā. NetGear Genie piedāvā arī detalizētu tīkla statistiku, ieskaitot ienākošo & izejošie dati, ierīces & lietotnes, kas izmanto ierīci, un paroles & lietotājvārdi, kas tiek izmantoti tīklā.

Manuprāt, ņemot vērā funkcijas, NetGear R6400 ir viens no vispieejamākajiem un viens no labākajiem lētajiem NetGear maršrutētājiem apkārt. Pašlaik R6400 var iegādāties 140–150 USD atkarībā no tā, kur iegādājaties maršrutētāju.

Kas ir NetGear maršrutētāji ar VPN caurlaidi??

Tā’biežs jautājums, ko vairums jauno maršrutētāju īpašnieku un VPN lietotāju uzdod, lasot savas ierīces specifikācijas. Ļaujiet’s ņemiet šo koncepciju soli pa solim, lai to būtu patiešām viegli saprast.

VPN galvenais uzdevums ir izveidot drošu “punkts uz punktu” savienojums publiskā vai privātā tīklā, lai droši piekļūtu ierīcēm, serveriem vai datu bāzēm attālā vietā. Labs piemērs ir tas, kad izmantojat VPN, lai piekļūtu savam darba datoram ceļojuma laikā vai brīvdienās. Atcerieties, ka, lai piekļūtu darba datoram, izmantojot VPN, maršrutētājam ir jāļauj VPN savienojumiem iet caur to, lai sazinātos ar citām ierīcēm caur internetu..

Lielākā daļa maršrutētāju ir iegulta ar tehnoloģiju, kas pazīstama kā NAPT vai tīkla adreses protokola tulkošana, kas ļauj vairākām ierīcēm koplietot interneta savienojumu caur maršrutētāju. Viens NAPT aspekts ir tas, ka tas pilnībā bloķē VPN trafiku. Nākamajā diagrammā parādīts maršrutētājs bez VPN caurlaides un bez tā.

netgear maršrutētāja vpn caurlaide

VPN caurlaides spējas pierādīšana. Attēla pieklājība no LinkSys

Šajā tiešajā nolūkā ražotāji iekļauj arī tā saukto ‘VPN caurlaide’iezīme viņu maršrutētāju. VPN caurlaide ļauj šifrētai VPN trafikai ērti iet caur maršrutētāju un izveidot savienojumu ar attālo tīklu. NetGear nodrošina atbilstošu rokasgrāmatu VPN caurlaides konfigurēšanai saderīgos maršrutētājos ar detalizētu informāciju par modeļiem, kuri to nedara’t atbalsta šo funkciju.

NetGear Router VPN nedarbojas kļūda / problēmas

Lai nodrošinātu vislabāko produktu un pakalpojumu kvalitāti no zīmola, NetGear piedāvā visaptverošu vietnes atbalsta sadaļu, lai maršrutētājs darbotos, ja tam rodas dažādas problēmas. Jūs varat apskatīt oficiālo atbalsta lapu, oficiālo NetGear kopienu vai sazināties ar atbalsta dienestu. Atcerieties, ka tiešsaistes atbalsta pakalpojums ir paredzēts tikai derīgām garantijām un biznesa klientiem.

NetGear Router VPN lietotne Android ierīcēm

NetGear Android lietotājiem piedāvā izcilu oficiālo lietotni Google Play veikalā:

NetGear Genie UI ir jaunā saskarne, kas tagad tiek piedāvāta visiem maršrutētājiem& modeļiem, ko ražo zīmols. Android lietotne NetGear Genie sniedz ierīču īpašniekiem vieglu ceļu uz to pārvaldīt, uzraudzīt vai labot mājas tīklutieši no viedtālruņa. Jūs varat piekļūt visam savam NetGear maršrutētājam’Tās funkcijas, pārvietojoties pa māju vai biroju. Aprīkots ar Android viedtālruni vai planšetdatoru, kuram var piekļūt

 1. Bezvadu iestatījumi,
 2. Tīkla karte,
 3. Dzīvā vecāku kontrole,
 4. Viesu piekļuve,
 5. Satiksmes mērīšana,
 6. Mana multivide un
 7. Daudzas citas funkcijas.

Jūs arī iegūstat kontroli pār mājas tīklu, multivides straumēšanu no tīkla diska, printeriem, mobilo ierīču savienošanu, izmantojot QR kodus. Atcerieties, ka lietotne darbojas tikai ar atlasītiem NetGear maršrutētāju modeļiem, kas atrodami NetGear Genie lietotnes aprakstā Google Play veikalā..

Īsumā

Es ceru, ka iepriekš minētie labākie NetGear maršrutētāju kopsavilkumi jums noderēs, meklējot jaunu maršrutētāju / modemu jūsu mājām. Lai arī esmu apkopojis ierīču pārskatus, esmu pievienojis arī atbilstošas ​​pārskatu saites, tāpēc, ja esat pieredzējis lietotājs, varat gūt labāku priekšstatu arī par maršrutētāju specifikācijām..

Ja kaut ko nokavēju vai jūs vēlētos, lai es pārskatītu citu maršrutētāja zīmolu, paziņojiet man komentāru sadaļā zemāk. Atstājiet atsauksmes un komentārus, lai es varētu uzlabot nākamo top 3 emuāru. Atcerieties dalīties un abonēt, izmantojot sociālās pogas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me