VPN – Ako nastaviť a nainštalovať najlepšiu VPN pre

Život môže byť niekedy nudný a nudný. Pracovné dlhé hodiny na prežitie v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom svete vyžaduje väčšinu energie a zanecháva iba jednu cestu pre zábavu: filmy / televízne programy. Keďže však pravidlá bežného človeka nikdy neprejdú, musíte sa stretnúť s mnohými problémami v oblasti pirátstva a autorských práv pri prístupe k rôznym typom obsahu alebo konkrétnym titulom. To isté platí pre zariadenia ako Roku. Aj keď máte v kanáloch veľa možností, niektoré nemusia odhaliť celú dostupnú databázu titulov.

Preto je nevyhnutné prihlásiť sa na odber siete Roku VPN. Prečítajte si túto príručku z časti Najlepšie VPN, kde nájdete najlepšie možnosti, ktoré sú v súčasnosti na trhu na odblokovanie kanálov na serveri Roku:

8 Najlepšie VPN pre Roku

 1. Ako nastaviť Roku VPN
 2. Kanály, ktoré je možné sledovať na zariadeniach Roku
 3. Ako pridať kanály na Roku
 4. Môžu siete VPN pomôcť streamovať viac obsahu na serveri Roku?
 5. Najlepšie VPN pre Roku v roku 2018
 6. Zadarmo VPN pre Roku

Čo je Roku?

Ak ty’Bývam pod skálou alebo vo všeobecnosti nie’Ak si dobre uvedomujeme obrovské množstvo zábavných produktov, rozprávajme sa, čo Roku v skutočnosti je. Roku je známy po celom svete pre svoje pohodlie a praktickosť. Je to streamingový televízny a multimediálny prehrávač, ktorý bol uvedený na trh v roku 2008. Je k dispozícii v mnohých formách vrátane Smart TV, prenosných streamingových palíc a set-top boxov..

Roku VPN

Existujú dokonca aj zariadenia Roku pre staršie televízory, ktoré používajú A / V káble, čo znamená, že je to kompletné riešenie pre všetkých’s zábavu. Najlepšie na tom všetkom je, že Roku poskytuje pozorovateľom prístup k obsahu na požiadanie aj streamovaniu prostredníctvom kanálov, ktoré je možné vybrať pomocou diaľkového ovládača. K dispozícii nie je žiadny nedostatok obsahu, pretože máte dokonca prístup k Amazonu, Hulu a Netflixu!

Ako Roku funguje?

Rôzne produkty dostupné od spoločnosti Roku majú samostatné režimy pripojenia. Základné sa však pripájajú k televízoru pomocou kábla HDMI zo zariadenia Roku do televízora. Po dokončení párovania a konfigurácie sa Roku pripojí k internetu prostredníctvom bezdrôtového / káblového pripojenia a získa tak prístup k domácej sieti. Zariadenie funguje tak, že si stiahne videoobsah z internetu a potom ho poskytne v televízore.

Ako Roku funguje

Od roku Roku “prúdy” Ak sťahujete súbory priamo, nie je potrebné ich ukladať, čo eliminuje ukladanie ťažkých súborov vyrovnávacej pamäte, podobne ako pri procese Netflix. Používatelia majú možnosť načítať aplikácie alebo kanály na prístup k určitým filmom / televíznym programom, podobne ako pri inštalácii rôznych aplikácií do smartfónu alebo tabletu. So správnou zbierkou kanálov si užijete zážitok z vysielania, aký nikdy predtým!

Čo je Roku

Roku vám dáva právomoc rozhodnúť sa, aké programy a kedy chcete sledovať. Je to skoro ako keby ste dostali všetko “na požiadanie”, čo vás nielen núti cítiť sa dobre, ale tiež zapôsobí na ostatných sledovateľov a hostí navštevujúcich váš domov. Ďalšia skvelá vec na serveri Roku je, že operačný systém je neustále aktualizovaný prostredníctvom revízií rozhrania, doplnkov funkcií, aktualizácií zabezpečenia a opráv chýb..

Kanály, ktoré je možné sledovať na zariadeniach Roku

Keď spoločnosť Roku vstúpila na trh zábavných zariadení už v roku 2008, používatelia mali obmedzený výber kanálov. Po rýchlom raste slávy sa však zariadenie zmenilo z jedného na viac ako 3 000 kanálov. Na Roku môžete ľahko nájsť obsah z vysielacích sietí, ako sú NBC, CBS, ABC a Fox’s Hulu VoD alebo CBS prístupové kanály. Uvádzame len niekoľko z nich. Nižšie je uvedený zoznam ďalších najlepších kanálov dostupných na serveri Roku, ktoré vás nechajú ohromené:

 1. Filmy a televízne programy - PBS, Crackle TV, HBO GO, Disney, M-GO, VUDU, Sling TV, Amazon Instant Video / Prime, Hulu TV, Netflix, Obchod Google Play a ďalšie!
 2. Športové - UFC Online, WWE Network, WatchESPN, NFL Now, NHL Game Center, NBA League Pass, MLB.TV a ďalšie.
 3. Novinky - ABC, CBS, NBC, Fox, Sky News, Weather Nation, The Blaze a rôzne ďalšie.
 4. Internet - Vimeo, Break, YouTube a ďalšie známe online videoplatformy.
 5. Plex Media Server - Všetky zariadenia Roku podporujú server Plex Media, ktorý je najlepším spôsobom prezerania osobného obsahu a všetkých vašich obľúbených filmov / televíznych relácií na jednom mieste.!

Ako pridať kanály na Roku

Inštalácia kanálov na Roku nevyžaduje žiadne vedecké znalosti o raketách. Používanie zariadenia je neuveriteľne ľahké, pretože operačný systém je pomerne intuitívny a užívateľsky prívetivý. Jednoducho prejdite nadol na “Streamovanie kanálov” v domácej ponuke a stlačte fialovú farbu “OK” na diaľkovom ovládači, budete presmerovaní do Roku Channel Store, kde nájdete prémiové / bezplatné aplikácie, ktoré sú k dispozícii na inštaláciu. Použi “Vyhľadajte kanály” vyhľadajte tú, ktorú hľadáte, a prejdite na stránku inštalácie.

Ako pridať kanály na Roku

Môžu siete VPN pomôcť streamovať viac obsahu na serveri Roku?

Pokiaľ ide o streamovanie rôznych typov obsahu na serveri Roku, niekedy sa môže vyskytnúť chyba, ktorá vám z dôvodu geografických obmedzení znemožňuje prístup k kanálu. Ak ste fanúšikom vášnivého streamovania alebo P2P / Torrentingu, pravdepodobne máte predstavu o tom, prečo to môžu robiť rôzne kanály. Vyplýva to z pravidiel porušovania autorských práv a zo zákona proti pirátstvu. Rôzne filmy / televízne relácie musia získať riadnu licenciu od produkčných domov, aby mohli poskytovať obsah do rôznych krajín.

Ak sa licencia nezíska a obmedzí sa iba na niekoľko konkrétnych krajín, ľudia z iných krajín sveta nebudú mať prístup k svojim obľúbeným filmom / televíznym programom prostredníctvom rôznych kanálov. Preto je neuveriteľne dôležité, aby sa každý fanúšik streamovania prihlásil na odber služby VPN, pretože samotný Roku využíva Geo-IP tracking na zistenie vašej polohy. Pretože vaša IP adresa je váš virtuálny identifikátor, iba ten správny vás môže dostať k rôznym kanálom.

Ako môže sieť VPN pomôcť používateľom Roku? Maskovaním svojej adresy IP a tým, že bude vyzerať, akoby ste bývali v inej krajine. Služby VPN majú schopnosť šifrovať vaše pripojenie, aby chránili prichádzajúcu / odchádzajúcu komunikáciu, čím vás chránia pred zvedavými očami vládnych agentúr a spoločností zaoberajúcich sa bojom proti pirátstvu. Najdôležitejšie je, že pomáhajú obísť geografické obmedzenia prostredníctvom okamžitého presunu polohy. Môžete sedieť v Japonsku, ale stále budete mať prístup k všetkému obsahu z USA pripojením k natívnemu serveru!

* Pri našich testoch Nord VPN pracovala najlepšie na odblokovaní tokov z rôznych miest na serveri Roku.

VPN - Ako nastaviť a nainštalovať najlepšiu VPN pre

Najlepšie VPN pre Roku v roku 2018

Odblokovanie kanálov na Roku vyžaduje použitie VPN, ktorá ponúka pokročilé funkcie / nástroje na obídenie geografických obmedzení a zároveň chráni vašu identitu pred autorskými právami a agentúrami proti pirátstvu. Ak sieť VPN neposkytuje dostatočne silné šifrovanie alebo trpí únikom DNS / IP, nebudete sa môcť bez problémov odblokovať. Z tohto dôvodu sme v roku 2018 pridali zoznam najlepších sietí VPN pre Roku na základe výkonu, spoľahlivosti, podpory, stanovovania cien a funkcií:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. NordVPN

  NordVPN

  11,95 dolárov3,49Za mesiac

  • 5200+ serverov v 60 krajinách
  • 6 súčasných pripojení
  • Spolupracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvelý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuľu cez VPN
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivo 70% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 3. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 4. IPVanish

  IPVanish

  10 $6,49Za mesiac

  • PPTP, L2TP / IPSec & Protokoly OpenVPN
  • 25 000+ IP & 225+ serverov v 60+ krajinách
  • 5 Viacnásobné prihlásenie
  • 7-denná záruka vrátenia peňazí
  • Až 256 bitové šifrovanie

  Spoľahlivý 69% zľava na návšteve stránky
  Prečítajte si recenziu

NordVPN pre Roku

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname patrí medzi najbezpečnejšie služby na trhu, ktoré používateľom poskytujú úplnú ochranu v dôsledku miernych zákonov o ochrane údajov v krajine. Pre konkrétny streamovanie / odblokovanie poskytovateľ dokonca ponúka “Smart Play” technológia, ktorá umožňuje obísť 400+ geograficky obmedzených platforiem, ktoré pokrývajú obrovskú časť kanálov Roku.

Najlepšie VPN pre Roku v roku 2018

Ak to nestačilo, spoločnosť NordVPN dokonca predbehla iných poskytovateľov s neuveriteľne vysokými rýchlosťami, ktoré zlepšujú celkový zážitok zo streamingu na serveri Roku. Všetky servery pracujú v chvályhodnej konzistencii s problémami s oneskorením pre tých, ktorí vytvárajú spojenia na dlhé vzdialenosti. Napriek tomu máte prístup k viac ako 4205 serverom v 62 krajinách, vďaka čomu je výberový proces pre odblokovanie kanálov na Roku pomerne ľahký.

Pros

 1. 4205 serverov v 62 krajinách.
 2. Poskytovateľ nulových protokolov pre rýchle torrentovanie
 3. Maximálna ochrana online cez DoubleVPN
 4. P2P / Torrenting povolený na špeciálnych serveroch
 5. Ochrana DDoS a spínač automatického zabíjania

Zápory

 1. Drahé mesačné ceny

navštíviť poskytovateľa

ExpressVPN pre Roku

ExpressVPN spravuje veľmi významnú prítomnosť online vo všetkých kategóriách BEST VPN, a to vďaka svojmu výnimočnému vývojárskemu tímu a pozoruhodne rýchlym serverom, ktoré sú ideálne na streamovanie filmov / televíznych relácií online v HD. Poskytuje tiež bezkonkurenčné súkromie a anonymitu online, ktorú turecké orgány nemohli od poskytovateľa získať ani počas incidentu týkajúceho sa VPN.

Môžu siete VPN pomôcť streamovať viac obsahu na serveri Roku

ExpressVPN nastavuje docela bar pre rýchlosť sťahovania a nahrávania, a preto sa teší špičke našich rebríčkov. Platí to najmä pre milovníkov streamovania alebo P2P / Torrentingu. Vďaka tomu môžete mať istotu, že pri odblokovaní rôznych kanálov na streamovanie vášho obľúbeného obsahu budete dostávať maximálnu rýchlosť. Pre pripojenie máte prístup k 2 000+ VPN serverom v 148 umiestneniach VPN serverov a 94 krajinách.

Pros

 1. Jednoduché odblokovanie kanálov Roku
 2. 2 000+ serverov VPN v 90 krajinách
 3. Zero Network Traffic Logging
 4. 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 5. Aplikácie VPN pre PC, Mac, iOS a Android

Zápory

 1. Cenový mesačný plán

navštíviť poskytovateľa

PureVPN pre Roku

Spoločnosť PureVPN so sídlom v Hongkongu predtým trpela dosť ranou na trhu, pretože odhalila informácie vládnym orgánom v prípade prenasledovania, pri ktorom bolo mladé dievča mučené kybernetickým zločincom. Hoci webová stránka vždy spomínala svoje postupy pri ťažbe dreva, dostala sa pod obrovský oheň. Od tej doby PureVPN svoje ponuky pomerne zlepšil.

Ako nastaviť VPN na Roku

Okrem znižovania cien ponúka VPN pozoruhodnú škálu funkcií, medzi ktoré patria natívne aplikácie pre všetky populárne platformy, servery s viac ako 2 000 servermi vo viac ako 140 krajinách po celom svete, rozdelené tunelovanie pre maximálnu bezpečnosť pri streamovaní pirátskeho obsahu alebo zapojení do P2P / torrentingu, 256-bitové šifrovanie AES, Port Forwarding, DDoS Protection, na zvýšenie schopnosti odblokovania kanálov Roku!

navštíviť poskytovateľa

IPVanish pre Roku

Mnohí z nich majú sídlo v USA a môžu sa kvôli svojej polohe zdržiavať IPVanish. Jednou z najlepších vecí poskytovateľa je však to, že zaručuje úplnú anonymitu, napriek prísnym záväzným zákonom o uchovávaní údajov v krajine. Neexistuje žiadny prípad VPN, ktorý by poskytoval akékoľvek informácie vládnym orgánom, čo zaisťuje, že použitie ich odblokovacej aplikácie pre Roku je úplne bezpečné.

IPVanish na rok

Používatelia majú obrovskú sieť 1 000+ serverov v 60 krajinách na celom svete. Máte dokonca k dispozícii natívne aplikácie pre všetky platformy, či už ide o systémy Linux, iOS, Android, Mac a Windows. Ceny začínajú na 10 USD mesačne, ale máte záruku na vrátenie platby za 7 dní. K dispozícii je dokonca aj proxy server SOCKS5 pre maximálnu anonymitu pre P2P / Torrenting a VPN ponúka možnosť nadviazať 10 spojení súčasne.

Pros

 1. 40 000+ IP’a 1 000 a viac serverov VPN
 2. 7-denná záruka vrátenia peňazí
 3. Prepínač proxy a zabíjanie SOCKS5
 4. Prijíma kryptomeny
 5. Natívne aplikácie pre všetky platformy

Zápory

 1. So sídlom v USA

navštíviť poskytovateľa

VPN pre súkromný prístup na internet (PIA) pre Roku

Private Internet Access (PIA), ktorý založili Ted Kim a Andrew Lee v roku 2010, je poskytovateľom VPN služieb v USA. Ako taká musí čeliť mnohým otázkam týkajúcim sa schopnosti ponúknuť úplné súkromie. USA sú súčasťou Aliancie piatich a štrnástich očí, ktoré si pravidelne vymieňajú informácie a dopúšťajú sa hromadného sledovania. Preto veľa ľudí neverí službe.

VPN pre súkromný prístup na internet (PIA) pre Roku

Spoločnosť PIA však nikdy nezverejnila vládnym orgánom žiadne informácie. Aj keď tomu nemôžete veriť kvôli svojmu súkromiu, stále ho môžete použiť na odblokovanie kanálov roku alebo na jednoduché obídenie geografických obmedzení na rok. Po registrácii máte prístup k 3500 serverom v 32 krajinách. Medzi funkcie, ktoré dostanete, patrí Preposielanie portov, Podpora smerovania, Výber portu, SOCKS5 Proxy, 5 Multi-prihlásení a blokovanie reklám / sledovačov!

Pros

 1. 3 500 serverov v 32 krajinách po celom svete
 2. Ochrana proti úniku DNS a IPv6
 3. Funkcia Internet Kill Switch
 4. Presmerovanie a výber portov
 5. 256 bitové šifrovanie AES

Zápory

 1. So sídlom v USA

Zadarmo VPN pre Roku

V BestVPN.co dôrazne odporúčame našej užívateľskej základni, aby nespadla do pasce siete VPN VPN, pretože väčšina z nich bude mať hlboké korene v tienistých obchodných praktikách, aby mohla platiť za údržbu servera, aktualizácie aplikácií, zákaznícku podporu a ďalšie náklady súvisiace na hosťovanie VPN. Keďže však nie každý chce investovať do poskytovateľov prémiových služieb a môže byť trochu frustrujúce platiť za službu, ak ju chcete používať iba dočasne - bezplatné VPN sú dobrou voľbou bez ohľadu na to,.

Windscribe pre Roku

Windscribe je kanadská služba, ktorá napriek tomu, že je ZADARMO, ponúka dobre navrhnutú webovú stránku, ktorá poskytuje prístup k intuitívnym aplikáciám na dosiahnutie maximálnej bezpečnosti. Aj keď limit šírky pásma 10 GB je štandardom bezplatného plánu, po testovaní poskytovateľa na jeho štyroch základných serveroch sme dostali dosť úžasné rýchlosti. Používali sa servery FREE a nie prémiové. Preto určite odporúčame používať Windscribe!

Zadarmo VPN pre Roku

Pros

 1. 10 GB Limit šírky pásma
 2. Rozšírenie prehliadača Chrome
 3. Citlivá podpora zákazníkov
 4. Vysoké rýchlosti prostredníctvom šifrovania IKEv2
 5. Ľahko použiteľné natívne aplikácie

Zápory

 1. Žiadny live chat

Štít Hotspot pre Roku

Hotspot Shield je poskytovateľom služieb VPN v USA, ktorý neustále získava a stráca svoju povesť v dôsledku množstva problémov s jeho aplikáciou VPN. Ak je však určený iba na dočasné použitie, ako väčšina VPNS ZADARMO - potom je to pre masy skvelá voľba. Poskytovateľ ponúka pozoruhodné rýchlosti pre streamovanie a P2P / Torrenting s nízkou latenciou. Jediným problémom je, že máte dátový limit 750 MB za deň.

Štít Hotspot pre Roku

Pros

 1. Denný príspevok 750 MB
 2. Automatický spínač zabíjania
 3. Nezistili sa žiadne úniky DNS
 4. Rozšírenie Chrome
 5. Dostupné tunelové rozdelenie

Zápory

 1. Pomalá podpora zákazníkov

Hide.me pre Roku

Hide.me ponúka platené aj bezplatné služby, rovnako ako vyššie uvedené mená. Jediný rozdiel je v tom, že vám poskytuje 2 GB údajov za mesiac, s ktorými si môžete zahrať. Medzi ďalšie funkcie, ktoré dostanete s plánom ZDARMA, patria tri umiestnenia serverov (Holandsko, Kanada a Singapur), pripojenie k jednému zariadeniu, aplikácie pre Windows, Mac, Android, iOS a dokonca aj Google Chrome..

Hide.me pre Roku

Pros

 1. Rozšírenie prehliadača Chrome
 2. 35 serverov v 28 krajinách
 3. Automatická ochrana Wi-Fi
 4. Aplikácie naprieč platformami
 5. Poskytovateľ nulových protokolov

Zápory

 1. Nízka rýchlosť

Ako nastaviť Roku VPN

Výber VPN je iba časťou procesu bezproblémového odblokovania. Na svojom zariadení Roku musíte tiež nastaviť najlacnejšiu VPN, ktorá sa môže líšiť v závislosti od staršej alebo novšej generácie zariadení Roku. Ak však máte istotu, na vytvorenie pripojenia VPN nemôžete použiť samotný hardvér Roku. Namiesto toho budete musieť prehrávaču Roku kedykoľvek povoliť pripojenie k sieti VPN!

Môžete ísť dvoma spôsobmi. Prvá zahŕňa zdieľanie vášho pripojenia VPN na vašom notebooku so zariadením Roku vytvorením hotspotu. Aj keď sa môže vyskytnúť zníženie rýchlosti, odblokovanie si môžete ľahko užiť. Po pripojení vykonajte test IP, aby ste sa uistili, že ste nadviazali úspešnú sieť na externom serveri. Druhým je použitie vstavaného smerovača VPN, DD-WRT alebo Tomato!

Nastavenie Roku VPN pomocou metódy virtuálneho smerovača

Ako už bolo spomenuté vyššie, na zariadení Roku môžete ľahko používať sieť VPN pripojením k virtuálnemu smerovaču, ktorý vytvoril váš prenosný počítač / počítač / smartfón. Wi-Fi hotspoty sú skvelým spôsobom, ako zdieľať váš internet s ostatnými, dokonca aj s pripojením VPN. Ak chcete začať, postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Prihlásiť Se s odporúčaným poskytovateľom VPN.
 2. Prihláste sa na odber vhodného plánu a stiahnite si príslušný softvér.
 3. Stlačte tlačidlo inštalácie. Týmto sa vytvorí nový adaptér v systéme Windows 7 “Sieťové pripojenia”.
 4. Vyhľadajte pripojenie VPN v zozname a kliknite pravým tlačidlom myši “vlastnosti”.
 5. Klikni na “zdieľanie” kartu a skontrolovať “Povoliť ostatným používateľom siete” voľba.
 6. Pripojte zariadenie Roku k počítaču’s Wi-Fi hotspot.

Nastavte Roku VPN pomocou metódy DD-WRT / Tomato Router

Nastavenie VPN na smerovačoch DD-WRT alebo Tomato je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje veľké technické znalosti. Musíte sa riadiť kompletným zoznamom pokynov, aby ste sa uistili, že sieť VPN úspešne riadi pripojenie na internet a umožňuje používateľom v domácnosti využívať odblokovanie alebo presunutie ich polohy bez akejkoľvek aplikácie. Spoločnosť NordVPN ponúka integrované smerovače VPN, ktoré si môžete kúpiť tu. Pri nastavovaní VPN na DD-WRT alebo Tomato postupujte podľa tejto príručky.

Ako nastaviť VPN pre Roku pomocou zdieľaného PC VPN pripojenia

 1. Otvorené Windows PC a Windows hlava do vyhľadávacieho panela
 2. typ “cmd” aby ste vyvolali príkazový riadok
 3. vybrať “Spustiť ako správca” a typ nasledujúci:
 4. netsh wlan nastaví režim hostednetwork = allow ssid = NETWORKNAME key = PASSWORD
 5. názov váš virtuálny smerovač nastavením nasledujúcich hodnôt:
 6. ssid = [názov vašej siete] kľúč = [heslo pre vašu sieť]
 7. hit “vstúpiť” a dostanete viac správ s textom:
 8. “Sieťový režim bol nastavený na povolenie”
 9. “SSID hostenej siete sa úspešne zmenilo”
 10. “Heslo používateľa kľúča hostenej siete sa úspešne zmenilo”
 11. štart váš virtuálny smerovač zadaním: netsh wlan spustí hostiteľskú sieť do CMD
 12. Dostanete správu, ktorá hovorí “Hostená sieť sa začala”
 13. Otvorené “Centrum sietí a zdielania” a choď na “Zmeniť nastavenie adaptéra”
 14. Kliknite pravým tlačidlom myši na predtým vytvorenom pripojení VPN a prejdite na stránku “vlastnosti”
 15. cvaknutie na internete “zdieľanie” tab a kliešť obe “Povoliť ostatným používateľom siete” možnosti
 16. obrátiť na zariadení Roku a hlava do “nastavenie” Ponuka
 17. vybrať sieť > Bezdrôtové (Wi-Fi) > Nastavte nové pripojenie Wi-Fi.
 18. pripojiť do siete Wi-Fi, ktorú ste práve vytvorili v systéme Windows!

Ako nainštalovať VPN pre Roku pomocou zdieľaného pripojenia Mac VPN

 1. Otvorené počítač Mac a hlava do “Predvoľby systému” Ponuka
 2. cvaknutie na “zdieľanie” a z ľavého panela vybrať “Zdieľanie internetu”
 3. sada nasledujúce nastavenia na úspešné zdieľanie siete VPN so serverom Roku:
 4. Zdieľajte svoje pripojenie z: [pripojenie VPN, ktoré ste práve vytvorili]
 5. Ak chcete používať počítače: začiarknite políčko “Wi-Fi” pre ľahšie pripojenie
 6. Otvorené Možnosti siete Wi-Fi, vstúpiť názov siete a vybrať Kanál
 7. použitie WPA2 Personal pre bezpečnosť a vstúpiť heslo potom kliknite na OK
 8. obrátiť o Zdieľanie internetu z menu a cvaknutie na “štart”
 9. Otvorené vaše zariadenie Roku a hlava do “nastavenie” Ponuka
 10. cvaknutie na sieti > Wi-Fi > Nastavte nové pripojenie Wi-Fi
 11. pripojiť do siete Wi-Fi, ktorú ste práve vytvorili v počítačoch Mac

VPN pre Roku Alternatívy

VPN sú skutočne spravodlivé “Virtuálne súkromné ​​siete” a nie nejaká špecifická technológia. Neexistujú preto žiadne alternatívy. Dalo by sa argumentovať, že proxy služby sú dosť podobné, ale neintegrujú žiadne šifrovanie. To ponecháva fyzicky súkromné ​​siete (PPN) ako jedinú alternatívu, ale táto možnosť nemá komerčného poskytovateľa. Ak to chcete jednoducho odblokovať, potom je dobrá voľba pomocou proxy služby vo webovom prehliadači Roku X.!

Najlepšie Roku Media Streamers

Teraz je veľa známych, ale ako už bolo spomenuté, Roku prichádza v rôznych tvaroch / veľkostiach / typoch. Výber siete VPN je rovnako zložitý ako nájdenie najlepšieho streameru médií pre vás. Keďže sa však BestVPN.co zameriava na pokrytie všetkých aspektov potešenia plynulého používania Roku pri streamovaní vašich obľúbených filmov / televíznych relácií, nižšie uvádzame podrobnosti o všetkých najnovších mediálnych streamoch Roku:

Najlepšie Roku Media Streamers

Roku Ultra

Roku Ultra patrí medzi špičkové zariadenia značky za cenu 130 dolárov. Je to set-top-box, ktorý používa špičkový hardvér a najvýkonnejší procesor všetkých zariadení Roku. Umožňuje používateľom prehrávať video z externých jednotiek a podporuje formáty HFS +, NTFS, FAT32 a dokonca FAT16. K dispozícii je diaľkové ovládanie hlasom, kde stlačíte tlačidlo a vyslovením názvu vykonáte vyhľadávanie na zariadení.

Roku Ultra

S touto funkciou sme experimentovali a vždy sme dostali presné výsledky, čo znamená, že nejde o marketingový trik. Vďaka tomu je život ešte ľahší ako predtým, najmä ak hľadáte film / televíznu reláciu na pozeranie. Diaľkové ovládanie má dokonca tracker, ktorý začne pípať po stlačení tlačidla na vrchole Roku Ultra. Zariadenie dokonca podporuje UHD s rozlíšením 720p, 1080p a 4K s videom HDR pri 60 snímok za sekundu.

Streamovací kľúč Roku

Dobrým náprotivkom k Roku Ultra, Streaming Stick, ako už názov napovedá, je jednoduchý produkt v tvare USB, ktorý sa k vášmu televízoru pripája pomocou kábla HDMI. V porovnaní s procesorom Ultra je karta Roku Streaming Stick neuveriteľne lacnejšia a poskytuje vám späť iba 50 dolárov. Neexistuje žiadny ethernetový port, takže budete musieť mať bezdrôtový smerovač na nastavenie internetového pripojenia.

Streamovací kľúč Roku

Podobne ako v prípade Roku Ultra, aj táto verzia poskytuje prístup k viac ako 3000 kanálom. Jediný rozdiel medzi nimi je, že diaľkové ovládanie nemá funkciu hlasového vyhľadávania alebo vyhľadávača. Nemôžete tiež streamovať v 4K kvalite, pokiaľ si nekúpite Roku Streaming Stick Plus, ktorý je k dispozícii za 70 dolárov. Ponúka tiež väčší dosah Wi-Fi, čo je v prospech, ak je váš smerovač ďaleko od televízora.

Roku premiéra a premiéra+

Najprv objasni, že Roku Premiere a Premiere + sú dve rôzne zariadenia. Obe zariadenia sú schopné streamovať v 4K UHD s HDR videom pri 60 fps. Sú to set-top-boxy, čo znamená, že ich môžete pripojiť pomocou ethernetového kábla k internetu priamo, čím získate lepšiu rýchlosť streamovania pri sledovaní obľúbených filmov / televíznych relácií.

Roku premiéra

V porovnaní s Roku Ultra je Premiere + o 23% lacnejšia, dostupná iba za 99 dolárov. To je asi o 30 dolárov lacnejšie, čo je dobrá voľba, najmä ak ste si vedomý rozpočtu. Jediným problémom tohto zariadenia je to, že ethernetový port na zadnej strane podporuje iba rýchlosť až 1 000 Mb / s. Nemôžete prijímať gigabitové rýchlosti, ktoré môžu trochu brzdiť streamovanie!

Roku Express a Express+

Roku Express a Express +, predstavený ako produkty základnej úrovne, ponúkajú kompatibilitu používateľom, ktorí sa stále spoliehajú na staršie televízne prijímače. Môžu pracovať s kompozitnými A / V káblami, ktoré používajú tradičné červené, biele a žlté farby, ktoré boli dosť známe pred tým, ako vznikol HDMI a popularita na maximálnej úrovni pohodlia..

Roku Express

Najlepšie VPN pre Roku - najčastejšie otázky

Ako funguje Roku Stick?

Roku sa pripojí na internet prostredníctvom bezdrôtového / káblového pripojenia a získa tak prístup k domácej sieti. Zariadenie funguje tak, že si stiahne videoobsah z internetu a potom ho poskytne v televízore. Od roku Roku “prúdy” Ak sťahujete súbory priamo, nie je potrebné ich ukladať, čo vylučuje ukladanie veľkých súborov vyrovnávacej pamäte.

Koľko stojí Roku kanály??

Pridaním kanála sa nevyplnia vaše vrecká! Zvyčajne nájdete všetky kanály, ktoré možno budete chcieť nainštalovať na streamovanie ZADARMO, ale s najväčšou pravdepodobnosťou v prípade kompenzácie sa maximálna cena pohybuje v rozmedzí od 0,99 do 1,99 dolárov. Toto nezahŕňa náklady na predplatné kanála.

Koľko stojí používanie Roku?

Ako už bolo spomenuté, Roku ponúka rozmanitú škálu výrobkov. Ceny sa preto môžu líšiť v závislosti od vašich potrieb. Cena set-top-boxu Roku Ultra okolo 130 dolárov, Premiere a Premiere + majú cenovú známku 99 USD a 109 USD, Streaming Stick je k dispozícii iba za 50 USD a Express a Express + je možné zakúpiť za 29,99 a 39,99 USD.

Aké kanály sú zadarmo na Roku

Na Roku je k dispozícii obrovský zoznam bezplatných kanálov na inštaláciu. Medzi najznámejšie patria Pluto TV, Crackle, Roku Channel, CW App, PBS Kids, Comet, Newson, Tubi, Twitch, YouTube, Vimeo a Break..

Zabalenie vecí

Zariadenia ako Roku sú záchrancami, vďaka ktorým je prístup k všetkému obľúbenému obsahu z celého sveta neuveriteľne ľahký a pohodlný. Vďaka prístupu k službám ako BBC iPlayer, Hulu, Netflix, Amazon Prime a ďalšie prostredníctvom jediného rozhrania nemôže nič poraziť streamingový zážitok Roku. Pridajte si toto pripojenie k sieti VPN, ktorá obchádza všetky geografické obmedzenia, a cez víkendy nemôžete nikdy odísť z domu z dôvodu veľkej závislosti od návesov.!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me