Spoločnosť Tinder VPN hrá rolu a odblokovanie lásky tu v roku 2020

Right Swipe a ste na polceste k nájdeniu potenciálneho partnera! Čo by mohlo byť lákavejšie ako tento scenár? Ak ste si stále vedomí tohto prekvapujúceho fenoménu, potom vás vítame v prskavom a prebiehajúcom svete Tinder, svete’s najväčšou zoznamka!

Ale nie každá krajina, škola a pracovisko sú na vás, aby ste si svoju lásku našli, a preto zakazujú Tinderovi, čo vám bráni v používaní služby! Avšak, don’Nerobte si starosti, pretože napriek zákazu budete mať stále prístup k Tinderovi s pomocou najlepších VPN

Tu je náš sprievodca Tinder VPN, ktorý obsahuje spôsoby, ako môžete obísť zákaz služby, najlepšiu VPN pre danú úlohu, dôvody, prečo to vlády a školy zakazujú, trendy Google v Tinder VPN, pripojenie Facebook Tinder a ďalšie.

Najlepšie VPN pre Tinder

 1. Tinder VPN Trend 2020
 2. Tinder blokovaný v rôznych regiónoch
 3. Najlepšie aplikácie Tinder VPN v roku 2020
 4. Tinder nefunguje s VPN?

Čo je aplikácia Tinder?

Zjednodušene povedané, Tinder je aplikácia Go-To pre všetkých jednotlivcov, ktorí hľadajú vhodného partnera na jej pripojenie. Ale počkajte, Tinder je omnoho viac korenistejší a raunchierovejší, než je ten, ktorý zobrazuje jednoduchá definícia.

Od svojho založenia spoločnosť Tinder prevratila svet v rande tým, že neuveriteľne ľahké stretla potenciálnych nápadníkov alebo randiacich s takými ľahkosťami, že aj tí, ktorí sú medzi nami, môžu dúfať, že nájdu svoj zápas..

Facebook, Twitter, Whatsapp sú niektoré zo sveta’s najvplyvnejšími doménami sociálnych médií, ale majú vám uľahčiť spojenie s tými ľuďmi, ktorých už poznáte. Tinder je presný opak toho! V službe Tinder spoznáte ľudí, ktorých nemáte’Už neviem, poskytujúc prvok vzrušenia, faktor X, ktorý žiadna iná aplikácia neposkytuje.

Ako to hovoria jej zakladatelia, Tinder hrá s myšlienkou, že je pre vás oveľa jednoduchšie nadviazať kontakt s niekým, ak už viete, že ho zaujímajú. Rovnako ako Uber bol revolučný nápad spájať jazdy s ich cestujúcimi, Tinder spája dvojhry, ktoré nie’ani neviem, že by sa mohli navzájom veľmi podobať!

Facebook Tinder Connection

Tinder je založený na systéme užívateľských profilov, ktorý používa údaje z vášho profilu Facebook na vytvorenie profilu Tinder. Toto je jeden z najlepších systémov zabudovaných v aplikácii Tinder, pretože vaše ID na Facebooku obsahuje takmer všetko, čo by mohla aplikácia na zoznamovanie potrebovať. Vaše fotografie, vaše potenciálne obľúbené a nepáčne, zoznamy vašich priateľov atď. Všetko, čo je vo vašom profile na Facebooku, používa Tinder na nájdenie perfektného zápasu. Cool nie je’t to?

Tinder vpn

Ako je možné použiť Tinder?

Používanie služby Tinder je neuveriteľne ľahké, dokonca ľahšie ako používanie služby Facebook, pretože používa funkciu Uber-cool “výpad” za svoju hlavnú funkciu spájania ľudí. Tinder vám v podstate predstavuje fotografie sprevádzané menom, vekom a profesiou osoby, ktorú by ste prípadne mohli nájsť ako partnerku na zoznamovanie, a ak sa vám táto osoba páči, dáte mu právo prejsť prstom! Ak nie, potiahnite prstom doľava a Tinder bude slúžiť inému profilu!

Ako je možné použiť Tinder

Ak osoba, ktorej ste spravili, posuňte prstom doprava, posúva tiež váš profil, potom BINGO! S touto osobou môžete začať hovoriť na chate!

Registrácia v službe Tinder

Ak sa chcete zaregistrovať v službe Tinder, potrebujete nanajvýš profil Facebook. Ak už nejaký máte, Tinder vám zobrazí prihlasovacie okno vyzerajúce takto:

Registrácia v službe Tinder

Klikni na “Prihlásiť sa cez Facebook” Možnosť a vyžaduje iba vaše telefónne číslo na odoslanie kódu založeného na čísle, ktorý potom zadáte do okna Aktivačný kód a váš profil je nastavený! Je to celkom jednoduché? Podľa nášho názoru je to pravdepodobne jeden z najjednoduchších registračných procesov na ktorejkoľvek sociálnej stránke’niekedy som narazil!

Aplikácie a kompatibility so strojom Tinder

Pokiaľ ide o platformy sociálnych médií, najväčšie obavy, ktorým musia čeliť, je kompatibilita, t. J. Koľko typov OS platforma sociálnych médií poskytuje vrodenú kompatibilitu?

Pokiaľ ide o kompatibilitu, Tinder si ju udržal celkom vhodnú a základnú, pretože existuje desktopová verzia, aplikácia pre Android a aplikácia pre iOS. Aj keď sú aplikácie pre Android a iOS bežné, skutočne sa nám páči, že ponúkajú verziu pre stolné počítače, aby používatelia mohli používať program Tinder aj na svojich počítačoch. Ďalšie populárne aplikácie sociálnych médií, ako napríklad Snapchat don’Neponúkame kompatibilitu s počítačom a to sa stalo ich Achillovou pätou, takže Tinder tu boduje niektoré vysoké body!

Tinder Android App

Aplikácie a kompatibility so strojom Tinder

Tinder iOS App

Facebook Tinder Connection

Tinder VPN Trend 2018

Ak si myslíte, že získanie siete VPN pre Tinder je niečo divné alebo nie’To sa nestalo, potom sa bohužiaľ mýlite. že’Je to tak, pretože zákaz služby Tinder je skutočný, rovnako tak aj služba Tinder VPN a tu sú Trendy Google pre službu Tinder VPN v uplynulom roku, ktoré ukazujú, aký veľký je záujem používateľov o získanie najlepšej siete VPN pre produkt Tinder:

Tinder VPN Trend 2018

Tinder blokovaný v rôznych regiónoch

Aj keď je Tinder neškodná a zábavne vyzerajúca aplikácia, ktorá šíri šťastie a odstraňuje osamelosť tým, že podporuje vzťahy medzi ľuďmi prostredníctvom svojej platformy, mnoho krajín ju však zablokovalo.!

Tinder blokovaný v rôznych regiónoch

Tieto krajiny sa väčšinou nachádzajú v regióne Blízkeho východu, kde sa vlády pohybujú od konzervatívnej po ultra konzervatívnu. Tieto vlády zakázali Tinder, pretože sa domnievajú, že táto aplikácia nie je v súlade s ich sociálnymi normami alebo je jednoducho neprijateľná, aby bola povolená v ich krajinách. Dobre, že’je to prievlak pre jednotlivcov, pretože srdcia nie’t rozoznať hranice vôbec, bez ohľadu na to, kde žijete!

Tinder je blokovaný aj v kanceláriách, na pracoviskách, vo vzdelávacích inštitúciách a podobne “úradné” miesta v západných krajinách ako USA, Veľká Británia, Španielsko, Kanada, Nemecko a mnoho ďalších.

Ale ak vaše srdce chce nájsť cestu k láske, potom vždy existuje cesta von z obmedzení!

Tinder Zdieľanie polohy

Od nepamäti sa tvrdohlaví ľudia snažili čo najviac potlačiť lásku a súcit, ale láska nepozná hranice a nakoniec nájde cestu k slobode! A v tomto prípade je perfektný spôsob, ako obísť zákaz viazania, prostredníctvom najlepšej VPN!

Dôvodom je zákaz akejkoľvek aplikácie alebo webovej stránky v ktoromkoľvek mieste alebo krajine, ktorý sa zablokuje blokovaním IP adries v prístupe k tejto aplikácii alebo webovej stránke. Sieť VPN vám umožňuje obísť tento zákaz tým, že vás nasmeruje na inú adresu IP a otvorí vám tak svet lásky!

Najlepšie VPN je váš amor, ak chcete nájsť dokonalý zápas na Tinder!

Spoločnosť Tinder VPN hrá rolu a odblokovanie lásky tu v roku 2020

Najlepšie aplikácie Tinder VPN v roku 2018

Hovorili sme veľa o tom, ako vám VPN umožňujú odblokovať Tinder, ak je to možné’s blokované na vašom pracovisku, škole alebo v krajine, ale čo vlastne robí VPN dostatočne vhodnú na to, aby mohla bezpečne odblokovať Tinder?

Počet sietí VPN dostupných na trhu je teraz v stovkách, ale nie každá z nich má funkcie a palebnú silu na obídenie geografických obmedzení a zákazov aplikácií, ako je Tinder.!

že’Pretože najlepšia VPN pre Tinder musí byť super rýchla, ponúka vysoký počet serverov, poskytuje vynikajúcu bezpečnosť pre používateľa, ponúka podporu živého chatu a musí byť dostupná okrem iných funkcií..

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 3. NordVPN

  NordVPN

  11,95 dolárov3,49Za mesiac

  • 5200+ serverov v 60 krajinách
  • 6 súčasných pripojení
  • Spolupracuje s USA / UK / JP Netflix
  • Skvelý výkon P2p / torrenting
  • Zdvojnásobte VPN a cibuľu cez VPN
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivo 70% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

Prečo však chceme všetky tieto funkcie v sieti VPN pre Tinder? Tu sú dôvody:

Super-Fast: Chceli by ste byť v aplikácii Tinder a čakať, kým sa profily budú načítavať donekonečna? won’t predovšetkým pokaziť všetku zábavu a vzrušenie z toho, že ste v aplikácii? Zrejme áno! VPN majú veľa bezpečnostných funkcií, ktoré môžu znížiť rýchlosť vášho internetového pripojenia, takže ak sa zaregistrujete s nesprávnou sieťou VPN, potom sa pobozkajte na svoje šance na nájdenie správnej zhody zbohom!

Ponúka vysoký počet serverov: Ako my’Už som sa v sprievodcovi zmienil už skôr, aby ste obišli Tinderov zákaz v mnohých krajinách a pracoviskách, musíte sa pripojiť k IP adrese, ktorá’nie je blokovaná vašou krajinou’s poskytovateľmi internetových služieb alebo bránou firewall na pracovisku, a potom ich jednoducho použite na prístup a otvorenie zariadenia Tinder. Vysoké číslo servera znamená, že ste vyhrali’Nikdy sa nemusíte báť, že váš server VPN nebude pracovať na odblokovaní služby Tinder. Tisíce serverov sú k dispozícii na pripojenie, aby ste mali prístup k Tinderovi kedykoľvek počas dňa!

Okrem toho počet serverov znamená, že pomocou rovnakej siete VPN môžete dokonca odblokovať aj iné geograficky obmedzené weby, ako napríklad Netflix USA.!

Poskytnite používateľovi vynikajúcu bezpečnosť: Ak vláda alebo pracovisko zakázali Tinderovi, boli by dosť hlúpi, aby sledovali akékoľvek pokusy obísť jeho zákaz, aby mohli zistiť a potrestať vinníka, určite vyhrá’Nebuď taký! Aby ste boli v bezpečí pred hraním tohto scenára, potrebujete VPN, ktorá ponúka šifrovanie AES 256 na vojenskej úrovni spolu s podporou viacerých protokolov a politikou nulového protokolovania, aby ste boli vždy v bezpečí! Niektoré najlepšie VPN uvedené nižšie ponúkajú dokonca ďalšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad prepínač zabíjania, zdvojená VPN a cibuľa cez VPN, aby vám poskytli ešte viac možností.!

Podpora živého chatu: Ak sa snažíte obísť zákaz na zakázanom webe alebo v aplikácii, ako je napríklad Tinder, môžete naraziť na technické ťažkosti, ktoré možno vyriešiť iba prostredníctvom okamžitej podpory pri riešení problémov! Funkcia live chatu vám uľahčí rozhovor s technickými odborníkmi o problémoch, ktorým čelíte, a ich vyriešenie v priebehu niekoľkých minút!

Buďte cenovo dostupní: Cena je veľkým faktorom pri každom nákupe, ako je to v prípade sietí VPN. Ľudia chcú riešenia, ale nie rozbitím svojej banky, keď sú na nej, takže najlepšia cena VPN pre Tinder by mala byť primeraná cena, aby sa užívateľ cítil spokojný s množstvom peňazí, ktoré má’Platí za to’je to dostať sa z toho!

Zistenie, či VPN spoľahlivo ponúka tieto funkcie tým, že každú službu preskúma jednotlivo, je vysoká požiadavka na bežného používateľa, ale nie’nebojte sa, ako my’už som’t tvrdá práca pre vás zostavením zoznamu Top 3 Best VPN for Tinder v roku 2018:

PureVPN

PureVPN, výkonný a rýchly poskytovateľ VPN s najlepším a najuznávanejším zoznamom funkcií ponúkaných za najvýhodnejšie ceny, je jednou z najlepších služieb pri výbere VPN na obchádzanie zákazov a geografických obmedzení aplikácií a služieb, ako sú zapaľovače.

Najlepšie aplikácie Tinder VPN v roku 2018

Vďaka špičkovým bezpečnostným funkciám, ako je šifrovanie AES 256, podpora protokolu OpenVPN, DoubleVPN, rozdelenie tunelov, prepínanie zabíjania a cibuľa cez VPN, vás PureVPN rozmaznáva, keď príde na ochranu vašej anonymity online, najmä keď sa snažíte odblokovať Tinder z miesto, kde je to obmedzené.

PureVPN tiež ponúka vysokú konglomeráciu serverov na Strednom východe, čím sa stáva dokonalým kandidátom na sieť Tinder Dubai VPN, takže ak plánujete dovolenku v tomto úžasnom meste, potom by PureVPN mohol byť vaším dokonalým spoločníkom. Okrem toho PureVPN tiež ponúka natívne americké servery, ktoré pracujú nielen pre prístup Tinder, ale tiež pre obchádzanie geo-obmedzení na stránkach ako Netflix USA neuveriteľne dobre!

Ponúkané rýchlosti sú tiež veľmi rýchle, aby vám poskytli zážitok so hviezdnym Tinderom a pokiaľ ide o určovanie cien, pravdepodobne žiadna najlepšia VPN v tomto kalibri neponúka ceny na najnižšej úrovni, ako napríklad PureVPN.!

 • Mesačné predplatné: 10,95 dolárov sa účtuje raz
 • Ročné predplatné: 5,81 $ mesačne (69,72 $ účtované raz)
 • 5-ročné predplatné: 1,65 $ mesačne (99 dolárov účtovaných raz)

Pros

 1. Cenovo dostupné cenové plány ako VPN pre Tinder
 2. 2000+ servery na celom svete
 3. Dostupné servery na Strednom východe
 4. Podpora live chatu
 5. Vyhradené klientske aplikácie
 6. Cibuľa cez VPN
 7. Rozdelené tunelovanie
 8. Vysoké rýchlosti

Zápory

 1. Rozšírenia prehľadávača don’neposkytujú také rýchle rýchlosti ako klientske aplikácie

navštíviť poskytovateľa

ExpressVPN

Rýchla, vysoko bezpečná služba, ExpressVPN ju dôveryhodne etablovala ako jednu z najbezpečnejších služieb VPN, keď odmietla prezradiť údaje zo svojich serverov tureckým orgánom počas vyšetrovania na vysokej úrovni, takže si môžete byť istí, že ide o perfektnú Tinder Dubai VPN.

EpressVPN pre trik

Aj keď neponúka veľa v mene honosných funkcií, ako je Double VPN atď, ExpressVPN’s hlavnou USP je dostať základy právo na nepredstaviteľné dĺžky. Či už ide o rýchlosť, dostupnosť servera, obídenie geografických obmedzení, môže sa tento poskytovateľ započítať s cieľom dosiahnuť špičkový zážitok z VPN.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, má robustnú politiku protokolovania nuly, šifrovanie AES 256, 2000 ultra bezpečných serverov, podporu protokolu OpenVPN a prepínač zabíjania, ktorý vám umožňuje zostať chránený online..

ExpressVPN má vynikajúcu funkciu podpory živých rozhovorov, ktorá vás nikdy nezklame bez ohľadu na druh problému, s ktorým sa stretávate pri nastavovaní siete VPN alebo jej používaní na odblokovanie čohokoľvek. Ponúka tiež úžasný repertoár inštruktážnych videí, ktoré môžu viesť aj tie najnáročnejšie inštalácie, napríklad vánok.

K dispozícii je légia vyhradených aplikácií a rozšírení prehliadača, ktoré vám umožňujú odblokovať program Tinder na takmer všetkých druhoch populárnych a špecializovaných zariadení.

Jedinou nevýhodou ExpressVPN je, že jej ceny sú dosť vysoké v porovnaní so zvyšnými poskytovateľmi v zozname, ale ak vezmete do úvahy výkon a robustnosť jeho funkcií, potom môže byť vysoká cena dostatočne odôvodnená, aby ste ju zvážili vynikajúca VPN na odblokovanie Tinder.

 • Mesačné predplatné: 12,95 dolárov sa účtuje raz
 • Polročné predplatné: 9,99 $ mesačne (59,95 $ účtované raz)
 • Ročné predplatné: 8,32 $ mesačne (99,95 dolárov účtovaných raz)

Pros

 1. Najlepšie pripojenie Tinder VPN s ultra bezpečnými funkciami
 2. Podpora protokolu OpenVPN
 3. Viac ako 2000 serverov
 4. Šifrovanie AES 256
 5. Podpora live chatu
 6. Zásady nulového protokolovania
 7. K dispozícii sú SmartDNS

Zápory

 1. Drahé cenové plány

navštíviť poskytovateľa

NordVPN

Spoločnosť NordVPN, ktorá je významným poskytovateľom VPN s vynikajúcou povesťou pri poskytovaní niektorých najlepších odblokovacích služieb v celom odvetví, je obľúbenou službou, ktorá ponúka užívateľom vysoko integrované bezpečnostné funkcie so všetkými druhmi potrieb..

NordVPN na maľovanie

Jeho serverová infraštruktúra je jednou z najlepších v celej doméne VPN, pretože ponúka viac ako 4 000 serverov po celom svete, čo vám umožňuje so zvýšenou obratnosťou odblokovať aplikácie Tinder kdekoľvek sa nachádzate.

Spoločnosť NordVPN tiež ponúka špecializované klientske aplikácie VPN, vyhradené adresy IP, službu Smart DNS, ktorá vám umožní bez problémov odblokovať všetky druhy lokalít s obmedzeným geografickým umiestnením. Takže ak nie ste v hľadaní partnera Tinder, môžete prepnúť na weby, ako sú Netflix USA, Hulu a Amazon Prime, aby ste uspokojili svoje potreby sledovania fajčenia..

Rýchlosti don’Ak používate pripojenie NordVPN, nemusíte byť veľmi obmedzení, takže si môžete byť istí stabilnou rýchlosťou pripojenia pri používaní programu Tinder jeho odblokovaním vo vašej škole alebo na pracovisku..

NordVPN je vynikajúca sieť Dubai Tinder VPN vďaka svojim špičkovým bezpečnostným funkciám, ktoré zahŕňajú dvojitú VPN, šifrovanie AES 256, podporu protokolu OpenVPN, politiku nulového protokolovania a ďalšie, aby vám poskytli bezpečnosť pri používaní zariadenia Tinder v krajine..

Ceny sú v rozmedzí strednej úrovne, takže nie sú také vysoké ako ExpressVPN, ale nie sú ani také nízke ako PureVPN, takže si ich určite môžete vziať do úvahy pre potreby odblokovania Tinder. Okrem toho ponúka NordVPN 30-dňovú záruku vrátenia peňazí s jedinečnou 3-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou bez záväzku, ktorú si môžete zaregistrovať, aby ste mohli používať VPN a otestovať jej schopnosti a vlastnosti predtým, ako pôjdete na cenové plány.

 1. Mesačne: 11,99 dolárov vyúčtovaných raz
 2. Ročne: 83,88 dolárov sa účtuje raz
 3. 3-ročné: 124,64 dolárov sa účtuje raz

Pros

 1. Najlepšie VPN pre odblokovanie Tinder s viac ako 4000 a viac serverov
 2. Dvojitá VPN
 3. Vysoké rýchlosti s minimálnym škrtením
 4. Zásady nulového protokolovania
 5. Skúšobná verzia zdarma na 3 dni
 6. Vyhradené klientske aplikácie

Zápory

 1. nemá’t ešte nenabízí funkciu podpory živého chatu

navštíviť poskytovateľa

Tinder nefunguje s VPN?

Aj keď sa zriedka stáva, že Tinder nevie’nepracujete s VPN, ale niekedy môže byť vaše zariadenie, najmä ak používate Tinder prostredníctvom mobilného telefónu, zmätené o vašej polohe, ak máte zapnutú polohu.

Stáva sa to preto, že zariadenie predtým porovnávalo vašu polohu prostredníctvom miestnych signálov GPS a keď zapnete sieť VPN pripojením k inému miestu, vaše zariadenie bude trochu zmätené a závratné, čo sa týka vašej aktuálnej polohy..

Najlepším spôsobom, ako to obísť, je vypnutie mobilu’s možnosť vypnutia umiestnenia pred použitím VPN.

to’Je tiež dobré, že vymažete vyrovnávaciu pamäť zariadenia, pretože to môže tiež spôsobiť konflikt so skutočným a vnímaným umiestnením VPN.

Ako opraviť problémy so sieťou Tinder VPN

Ak sieť Tinder VPN stále nereaguje, musíte buď aktualizovať svoj operačný systém alebo aktualizovať svoju aplikáciu, pretože tento problém nevyrieši’nestáva sa inak. Na druhej strane, ak problémy pretrvávajú, môžete sa obrátiť na svoju sieť VPN’s live chat podpora pre riešenie problémov!

záver

Tinder je úžasná aplikácia, ktorá vám umožní venovať sa svojmu voľnému času oddávaním sa jednej z najrozvinutejších ľudských aktivít, t. Ak vaša krajina alebo pracovisko alebo dokonca vaša škola áno’Ak túto myšlienku schválite zákazom služby Tinder, vždy sa môžete spoľahnúť na najlepšiu sieť VPN, ktorá bude pôsobiť ako váš amor a spasiteľ na tejto ceste hľadania lásky a spoločnosti kdekoľvek.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me