Najlepšie VPN pre Windows – skryte svoju identitu na vašom PC / notebooku!

Spoločnosť Microsoft je hlavným prispievateľom na trhu operačných systémov. to “windows” produkt je jedinečný a ponúka výnimočnú intuitivitu, užívateľskú prívetivosť a pozoruhodnú podporu.

Vďaka plynulo sa pohybujúcim, polopriesvitným oknám, ktoré sa kĺzajú po obrazovke a atraktívnemu dizajnu, môžu používatelia ľahko vykonávať množstvo technologických úloh..

Vďaka bežným obchodným aplikáciám, ako je Microsoft Word / Excel, ktorý je vybavený najlepšími VPN pre Windows, sa teraz operačný systém stal de facto štandardom pre väčšinu jednotlivcov / spoločností..

Chcete zabezpečiť svoj operačný systém Windows a zvýšiť anonymitu online? Ak áno, ste na správnom mieste. Vytvoril som tohto komplexného sprievodcu pre vašu pomoc.

Účelom je pomôcť spresniť dôležitosť VPN pre našich divákov, ako nakonfigurovať server v rôznych verziách v systéme Windows a aké poskytovatelia sú pre rok 2023 tou najlepšou voľbou.!

Contents

Prečo potrebujem VPN pre moje PC / prenosné počítače so systémom Windows?

Napriek tomu, že mnohé krajiny prijímajú zákony na väčšiu kontrolu nad internetom a iniciatívy, ako je Deň bezpečnejšieho internetu (SID) a mesiac povedomia o kybernetickej bezpečnosti, si mnohí občania stále neuvedomujú, aké cenné sú ich údaje a súkromie online..

Ak máte dobrú predstavu o Geo-obmedzeniach, zákonoch o porušení autorských práv a zrušení Neutrality siete, môžete túto časť preskočiť. Pre menej informovaných som vytvoril súhrn týkajúci sa potreby VPN v poslednom čase.

 1. Skrytie vašej identity – Zabráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb (ISP) v tom, aby sa dozvedel o vašich aktivitách pri prehľadávaní online a udržal si anonymitu!
 2. Dozor nad vládou – Krajiny, ktoré sú súčasťou štrnástich / deviatich / piatich aliancií, sa dožadujú hromadného sledovania. VPN vás chránia pred zvedavými očami.
 3. Geo-Spoof Locations – Vynechajte blokovanie obsahu a geografické obmedzenia týkajúce sa obsahu tým, že posuniete svoju polohu a zmeníte svoju IP adresu na miestnu.
 4. Ochrana Wi-Fi na verejnosti – Bary / kaviarne / reštaurácie vám môžu poskytnúť internet, ale nie sú bezpečné. Siete VPN vás chránia pred hackermi pomocou verejných sietí Wi-Fi.
 5. Bypass Cenzúra – Obmedzenia obsahu stanovené vládami, pracoviskami a školami sa dajú ľahko obísť pomocou zabezpečenej a výkonnej služby VPN.
 6. Torresing bez stresu – Vychutnávanie si P2P / Torrentingu môže viesť k veľkým pokutám z oznámení DMCA. Najlepšie VPN pre torrenty skryjú vašu identitu a oklamú lovcov autorských práv.

Čo treba hľadať v sieti VPN pre váš počítač / počítač so systémom Windows

Majte na pamäti, že nájdenie toho, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, vyžaduje poznať rôzne faktory. Preto som vytvoril toto zhrnutie funkcií na výber najlepšej VPN pre Windows 10, 8 alebo 7,

Ak sa zdá, že manuálny proces je príliš skľučujúci, naši čitatelia môžu vždy ísť o službu VPN tretej strany. Pri výbere poskytovateľa vždy hovorím svojim divákom, aby venovali svoj čas.

 1. Miesto poskytovateľa – V závislosti od konkrétnej krajiny’V prípade dátových zákonov môže poskytovateľ VPN poskytnúť alebo nemusí byť schopný ponúknuť úplnú ochranu vašich údajov. Toto je bez ohľadu na politiku nulovania dreva.
 2. Viacnásobné prihlásenie – VPN sú užitočné nástroje, ale ak ich môžete použiť iba na jednej platforme, všetko sa trochu skomplikuje. Vyhľadajte poskytovateľa, ktorý poskytuje súčasné pripojenia na viacerých zariadeniach / OS.
 3. Miesta servera – Vyhľadajte službu VPN, ktorá ponúka množstvo dostupných umiestnení na serveri. To vám uľahčí obídenie webových stránok s obmedzeným prístupom.
 4. Obmedzenia – Vyhnite sa poskytovateľom, ktorí neponúkajú podporu P2P / Torrenting, nestanovujú obmedzenie šírky pásma alebo postrádajú pokročilé / všeobecné funkcie na využitie úplného súkromia.
 5. Protokolovanie – V prípade používateľov, ktorí dbajú na ochranu súkromia, venujte osobitnú pozornosť poskytovateľom bez protokolov. Najlepší poskytovatelia budú mať jasno vo svojich postupoch bez vyhýbavých ustanovení o jemnej tlači.
 6. Šifrovanie – Šifrovanie AES-256-CBC na vojenskej úrovni je súčasným zlatým štandardom pre VPN a je doplnené o technológiu Perfect Forward Secrecy..
 7. Rýchlosť – Pred konečným rozhodnutím otestujte výkon rôznych poskytovateľov. VPN už znižujú rýchlosť pripojenia kvôli dodatočnej vrstve šifrovania pridanej do siete.
 8. Cena – Spoľahliví poskytovatelia ponúkajú rovnováhu medzi nákladovou efektívnosťou a hodnotou. Sú tiež úprimní v súvislosti s refundáciami, bezplatnými skúšobnými obdobiami, podporou a zľavami, ktoré sú k dispozícii.

Aké sú najlepšie služby VPN pre môj počítač so systémom Windows?

Ak ste trocha dôvtipní, pravdepodobne viete, že systém Windows 10 má problémy s ochranou súkromia. Synchronizácia informácií so servermi spoločnosti Microsoft, pridanie asistenta Cortana a integrovaná reklamná pomoc pri prispôsobovaní vašej skúsenosti.

Zároveň rozmazávajú hranicu medzi súkromím a bezpečnosťou. Doložka od spoločnosti Microsoft’v politike ochrany osobných údajov sa uvádza, že spoločnosť má prístup k osobným údajom, vrátane ich obsahu v súkromných priečinkoch a e-mailoch, k ich zverejneniu alebo dokonca k ich zachovaniu.

Teraz môžete zakázať väčšinu týchto zraniteľností. Stále však existuje niekoľko, ktoré si vyžadujú ďalšiu pomoc. Tu prichádzajú po ruke siete VPN, ktoré anonymizujú všetky vaše online aktivity.

Takže bez ďalších zmien sa pozrite na zoznam najlepších VPN pre Windows, ktoré som splnil, na základe spoľahlivosti, výkonu, podpory, dostupnosti servera, ochrany osobných údajov a funkcií..

  27 Najlepšie prehliadač VPN - Zabezpečenie bezpečnosti prostredníctvom bezplatných aplikácií pre prehliadače VPN

NordVPN – Panamský poskytovateľ zameraný na ochranu súkromia

NordVPN - Panamský poskytovateľ zameraný na ochranu súkromiaPros: Odblokuje disky VoD ako US Netflix a BBC iPlayer. Ponúka obrovskú databázu 5396 serverov v 61 krajinách po celom svete. Podporuje šesť súčasných pripojení.

Blokátor reklám / škodlivého softvéru / sledovania. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia. Zdieľanie P2P / súborov je povolené so špecializovanými torrentovacími servermi. Ponúka aplikácie pre všetky platformy / zariadenia vrátane Android TV.

Zápory: Mesačný plán je drahý. Vrátenie platby môže trvať ďalších 30 dní.

Konečné rozhodnutie: Spoločnosť NordVPN získava od spoločnosti BestVPN.co zriedkavé 5-hviezdičkové hodnotenie za svoje schopnosti systému Windows. Ponúka intuitívneho klienta, ktorý sa môže pochváliť silným šifrovaním a ponúka veľa užitočných funkcií ochrany osobných údajov.

Ďalšie informácie nájdete v tomto hodnotení 2023 NordVPN!

ExpressVPN – všestranný s vynikajúcou kompatibilitou smerovača

ExpressVPN - všestranný s vynikajúcou kompatibilitou smerovačaPros: Nachádza sa na Britských Panenských ostrovoch. Obchádza geo-obmedzenia týkajúce sa USA Netflix a ďalších VoD. Ponúka sieť 2 000+ serverov v 94 krajinách a 148 miestach po celom svete.

Šesť súčasných spojení. Podpora P2P / torrentingu. Používatelia majú dokonca k dispozícii 30-dňovú refundáciu. Zmätené servery na obídenie geografických obmedzení v krajinách ako Kanada.

Zápory: Bez možnosti preposielania portov. Celkovo drahá služba.

Konečné rozhodnutie: Poskytovateľ so sídlom v BVI sa môže pochváliť zásadou „no log“, ktorá dokonca otriasla tureckými orgánmi. Zaručuje 4,5-hviezdičkové hodnotenie od BestVPN.co, vďaka svojej silnej užívateľskej základni a routeru kompatibilite.

Poskytovateľ ponúka svoju vlastnú aplikáciu smerovača. Používateľom Windows to uľahčí úspešnú konfiguráciu zabezpečenej siete pre celú domácnosť. Rýchlosti sú tiež úžasné!

Prečítajte si túto recenziu 2023 ExpressVPN, kde nájdete ďalšie informácie!

PureVPN – skvelá voľba pre streamovanie

PureVPN - skvelá voľba pre streamovaniePros: So sídlom v Hongkongu (bezpečné miesto). Automatické zabíjanie, blokovanie reklám, rozdelenie tunelov, brána NAT a ochrana proti úniku DNS / IPv6. Súčasné pripojenia na piatich zariadeniach.

300 000 + IP & 2000 + servery v 140 krajinách. Dostupné optimalizované dedikované streamingové servery. Split Tunneling a SOCKS5 proxy pre vylepšený výkon.

Zápory: Zriedkavé problémy s pripojením v systéme Windows. K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma.

Konečné rozhodnutie: PureVPN, prevádzkovaný spoločnosťou GZ Systems a so sídlom v Hongkongu (jeden z najbezpečnejších internetových uzlov na svete), má svoje dobré a zlé dni.

VPN má niekoľko nespokojných zákazníkov, ale poskytuje vysoké rýchlosti sťahovania a nahrávania konzistentne, s minimálnou stratou rýchlosti. Prečítajte si túto recenziu PureVPN 2023, kde nájdete ďalšie informácie!

CyberGhost – poskytovateľ, ktorý odblokuje všetko!

CyberGhost - poskytovateľ, ktorý odblokuje všetko!Pros: So sídlom v Rumunsku (bezpečné miesto). 7-dňová skúšobná a 45-dňová záruka vrátenia platby (USP poskytovateľa). Obrovská zbierka 2850+ serverov na odblokovanie webových stránok a VoD.

Multi-prihlásenia na piatich zariadeniach. Doplnky prehliadača Mozilla a Chrome. Zabezpečená funkcia Wi-Fi pre zabezpečenie na verejnosti. Automatické zabíjanie a ochrana proti úniku DNS / IP.

Zápory: Nie je k dispozícii presmerovanie portov. U klienta Mac sa našli netesnosti.

Konečné rozhodnutie: CyberGhost ponúka svojim používateľom veľkú univerzálnosť. Má rôzne režimy, ako napríklad anonymné surfovanie, odblokovanie streamovania, zabezpečený hotspot Wi-Fi, anonymné torrentovanie a odblokovanie webových stránok.

Poskytovateľ tiež ponúka vynikajúci výkon pri streamovaní / torrentingu. Najlepšia časť zo všetkých: používatelia majú na testovanie služby k dispozícii 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Prečítajte si túto recenziu CyberGhost Review 2023, kde nájdete ďalšie informácie!

Surfshark – najlepší lacný poskytovateľ VPN s vysokou hodnotou

Surfshark - najlepší lacný poskytovateľ VPN s vysokou hodnotou

Pros: So sídlom na Britských Panenských ostrovoch (jurisdikcia priateľská k VPN). Náklady priaznivé pre rozpočet (47,76 dolárov na 2 roky). Staršie súčasné pripojenia (No Limits – USP poskytovateľa)

Zápory: Funkcia MultiHop na zvýšenie anonymity. CleanWebTM (Ad / Tracker / Malware Blocker). Automatické vypínanie zabíjania a ochrana Wi-Fi na udržanie anonymity na verejnosti.

Konečné rozhodnutie: Surfshark je nováčik, ktorý svoje krídla rýchlo rozšíril na trhu najlacnejších VPN. Jeho výkon, spoľahlivosť a súkromie mu dávajú hodnotenie 4,2 od spoločnosti BestVPN.co.

Prečítajte si túto recenziu 2023 Surfshark, kde nájdete ďalšie informácie!

Vyrovnávacia pamäť – VPN so zameraním na streamovanie zameraná na Holandsko

Vyrovnávacia pamäť - VPN so zameraním na streamovanie zameraná na HolandskoPros: Sídli v Gibraltári (bezpečné centrum VPN). Obchádza obmedzenia obsahu služby VoD od spoločnosti Netflix Us. Ponúka výkonové servery vo viac ako 39 krajinách po celom svete.

Pripojenie k 5 zariadeniam súčasne. Podpora live chatu je k dispozícii a je pomerne pohotová. Funkcie ako Automatické pripojenie, Zabíjač založený na bráne firewall a zisťovanie portov.

Zápory: Plány prihlásenia na odber. Netesnosti nájdené v klientovi MacOS.

Konečné rozhodnutie: Vyrovnávacia pamäť je transparentná, pokiaľ ide o zaznamenávanie niektorých problémov týkajúcich sa relácie / pripojenia v spolupráci s vládou v právnych prípadoch s povolením.

Tieto denníky sa vymažú do 30 dní. Oceňujem čestnosť, ktorú VPN prináša produktu, pretože je lepší, ako byť neskôr šokovaný / prekvapený.

Ivacy VPN – Vysoký výkon pre streamovanie / torrent

Ivacy VPN - Vysoký výkon pre streamovaniePros: So sídlom v Singapure (jurisdikcia priateľská k VPN). Rozširujúci zoznam 1 000+ serverov na 100+ miestach. Obchádza obmedzenia obsahu na diskoch VoD. K dispozícii sú optimalizované servery P2P.

  VPN - Ako nastaviť a nainštalovať najlepšiu VPN pre

Zápory: Žiadna kompatibilita TOR. Žiadne streamovanie Netflix.

Konečné rozhodnutie: Spoločnosť Ivacy so sídlom v Singapure je ďalšou bezpečnou službou VPN. Jeho poloha je výhodou vďaka výhodným zákonom o uchovávaní údajov a cenzúre internetu.

Všetky údaje sú v rámci Komisie pre ochranu osobných údajov v bezpečí, čo zaručuje vašu anonymitu od miestnych poskytovateľov internetových služieb a vlád. Mesačná cena sa začína na 11,95 dolárov.

VyprVPN – VPN, ktorá poskytuje vysoké rýchlosti

VyprVPN - VPN, ktorá poskytuje vysoké rýchlostiPros: Sídli vo Švajčiarsku. Viac ako 700 serverov v 70 krajinách po celom svete. K dispozícii je multiplatformová, multiprotocolná podpora. Pripája sa až 5 zariadení súčasne.

Umožňuje používateľom dopúšťať sa P2P / Torrentingu. K dispozícii je obmedzený bezplatný účet s neobmedzenou šírkou pásma na streamovanie / torrentovanie. Poskytovateľ nulových protokolov.

Zápory: Žiadny protokol StealthVPN k základnému plánu. Problémy s konzistentnosťou výkonu.

Konečné rozhodnutie: Spoločnosť VyprVPN získala na trhu rýchly renomé vďaka svojim rýchlym rýchlostiam pre streamovanie a P2P / Torrenting. Vyznačuje sa aj silnou politikou ochrany súkromia.

IPVanish – ideálne na získanie cenzúry

IPVanish - ideálne na získanie cenzúryPros: Táto služba má rozsiahle rozšírenie 1200 serverov VPN vo viac ako 60 krajinách. Ponúka tiež 40 000+ zdieľaných IP adries na dokončenie maskovania identity.

Môžete dokonca nadviazať spojenie na 10 rôznych zariadeniach. Prístup k funkciám ako Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection, SOCKS5 web proxy. 7-denná záruka vrátenia peňazí.

Zápory: K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma.

Konečné rozhodnutie: IPVanish je služba VPN založená na Floride, ktorá ponúka vysokú úroveň bezpečnosti a sľubuje, že vaša skutočná adresa IP nebude možné vyhľadať u miestnych poskytovateľov internetových služieb a vládnych agentúr..

Využívate neobmedzenú šírku pásma pomocou niektorých najlepších funkcií na odblokovanie stránok na prístup k sieťam Netflix, Amazon Prime a BBC iPlayer. Poskytovateľ tiež neuchováva záznamy, ktoré rešpektujú anonymitu používateľa.

TorGuard – prináša silnú anonymitu online

TorGuard - prináša silnú anonymitu onlinePros: Poskytovateľ je priateľský k P2P. Ponúka rozsiahlu sieť 3 000+ serverov vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Užívatelia môžu nadviazať spojenie na piatich zariadeniach súčasne.

Tajný server proxy na odblokovanie náhodných webových stránok. K dispozícii je dvojfaktorové povolenie. Ochrana pred útokmi MITM. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL a rôzne ďalšie protokoly.

Zápory: Aplikácia Windows Client niekedy zaostáva. Žiadna bezplatná skúšobná verzia.

Konečné rozhodnutie: Používatelia so sídlom v USA nemusia nájsť službu TorGuard ako dôveryhodnú službu. Nikdy však nebol zachytený pri odhaľovaní súkromných údajov.

VPN tiež ponúka silné šifrovanie OpenVPN, ktoré umožňuje odblokovanie VoD. Jediným úlovkom je, že používatelia budú musieť investovať do vyhradenej adresy IP, aby využili väčšinu služieb VPN.

Ďalšie menej známe možnosti, ktoré je potrebné zvážiť

Poskytovatelia uvedení vyššie už majú na trhu pomerne dobrú povesť. Pre používateľov, ktorí túžia po niečom jedinečnom, som vytvoril samostatný zoznam pre niektoré menej známe možnosti.

Účelom tohto je poskytnúť publiku jasný obraz o rôznych “vhodný” možnosti pre ich Windows Notebooky / PC. Dúfam, že pomôžu uľahčiť rozhodovací proces:

Súkromný prístup na internet (PIA) – Poskytovateľ v Michigane je známe meno. Ponúka obrovský zoznam 3236 serverov v 29 krajinách. Podporuje dokonca všetky protokoly, vrátane PPTP, SSTP, L2TP / IPSec a OpenVPN. Zásady ochrany osobných údajov sú neuveriteľne transparentné, čo potvrdzuje, že používanie VPN je úplne bezpečné.

Avast SecureLine VPN – Populárny tvorca antivírusových programov prešiel o niečo ďalej tým, že ponúka produkt VPN, ktorý šifruje a zabezpečuje váš internetový prenos. Poskytovateľ podporuje niekoľko miest, medzi ktoré patria USA, Spojené kráľovstvo, Turecko, Poľsko, Rusko, Mexiko, Česká republika a Nemecko.

Norton Wi-Fi Privacy VPN – Norton od spoločnosti Symantec je ďalšia slávna antivírusová služba, ktorá ponúka produkt VPN. Ochrana súkromia Wi-Fi je jedinečná, zaručuje najvyššiu úroveň ochrany súkromia a zabezpečuje internet pomocou šifrovania na úrovni banky..

Cryptostorm VPN – Cryptostorm so sídlom na Islande av Kanade je službou VPN, ktorá naberá na sile. Je to preferovaná voľba pre mnohých, ktorí zdieľajú súbory, majú tendenciu byť nadšenci v súkromí alebo chcú surfovať po DARK WEB. Preto si môžete byť istí, že poskytovateľ neuchováva protokoly pripojenia / relácie.

HideMyAss! (HMA) – HideMyAss je síce veľmi obľúbeným poskytovateľom VPN, ale mnohí používatelia sa od neho vzdialia. Dôvodom je ich spolupráca s právnymi orgánmi a poskytovanie záznamov. Ak však hľadáte poskytovateľa VPN na odblokovanie webových stránok, poskytovateľ nie je zlou voľbou.

UnoTelly VPN – Spoločnosť UnoTelly VPN so sídlom v Grécku sa rozrástla na veľkú nadnárodnú organizáciu. Poskytovateľ nepoužíva servery Google DNS. Používa fyzický hardvér, aby vám poskytol najvyššiu úroveň ochrany. Klient ponúka výnimočné funkcie, ako je vypínač a zabudovaná rodičovská kontrola.

OverPlay VPN – OverPlay so sídlom vo Veľkej Británii je relatívne novým poskytovateľom na trhu, ktorý sa výrazne zameriava na ochranu súkromia. Má veľkú skupinu serverov v 50 krajinách sveta a ponúka pozoruhodnú anonymitu, podporuje neobmedzené P2P / Torrenting a dokonca ponúka rýchlosti až 6 Mb / s..

  8 najlepších VPN pre školy na odblokovanie webových stránok a hier

WiTopia VPN – WiTopia je ďalšie známe meno medzi poskytovateľmi VPN. Ponúka obrovskú serverovú základňu, ktorá poskytuje prístup do viac ako 40 krajín po celom svete. Používatelia dokonca využívajú vysoké rýchlosti 30 Mb / s až 35 Mb / s pri pripojení 50 Mb / s – v závislosti od blízkosti serverov a webových stránok, ku ktorým pristupujete.

VikingVPN – VikingVPN so sídlom v USA je relatívne nová VPN na trhu. To sa môže pochváliť jedným z najdrahších cenových plánov, začínajúc na 14,95 dolárov mesačne. Poskytovateľ za vysokú cenu neponúka nič výrazné, ale poskytuje dobré a bezpečné celkové služby.

Boxpn – Boxpn so sídlom na Seychelách je službou VPN strednej triedy, ktorá ponúka kompetentné služby, veľmi vysoké rýchlosti a dobrú dostupnosť servera. Dostanete viac ako 7 Mbps na sťahovanie a streamovanie, čo je dosť dobré na využitie zábavy vo forme filmov / televíznych relácií.

Manuálna konfigurácia VPN v rôznych verziách Windows!

Zatiaľ čo táto príručka je o “Najlepšie VPN pre Windows”, Vždy sa rozhodnem vylepšiť technické znalosti svojich divákov. Registrácia a inštalácia programu je jednoduchá. Zoznámenie sa so špecifikami vám pomôže pochopiť ďalšie aspekty toho, čo VPN robí.

Preto som sa rozhodol, prečo vám nepomôžeme, hľadám manuálne pokyny. Nižšie nájdete podrobné pokyny na nastavenie siete VPN v rôznych verziách systému Windows. Medzi ne patrí neslávny Windows 10, 8 a 7. Urobil by som tiež XP, ale to by bolo príliš zastarané haha.

Ako môžem nastaviť sieť VPN v systéme Windows 10

 1. cvaknutie “sieť” na paneli úloh systému Windows.
 2. (Vedľa hodín v pravom dolnom rohu panela).
 3. vybrať “Nastavenia siete”, vyššie “Režim Lietadlo”.Najlepšie VPN pre Windows
 4. vybrať VPN v rámci siete & Názov internetu.
 5. cvaknutie na “Pridajte pripojenie VPN”.
 6. kliešť v prípade potreby rozšírené možnosti.Ako môžem nastaviť sieť VPN v systéme Windows 10
 7. Teraz budete musieť vstúpiť nejaké informácie.
 8. my stanovený konfiguráciu PPTP zo stránok freevpnaccess.com.
 9. Je to dobrý zdroj manuálne nastavenie VPN.Prečo potrebujem sieť VPN pre počítač so systémom Windows a prenosný počítač so systémom Windows
 10. cvaknutie na internete “Uložiť” po vyplnení všetkých podrobností.
 11. spiatočný do predchádzajúcej ponuky, cvaknutie na tlačidle pripojenia.
 12. Užite si to pomocou VPN pomocou metódy protokolu PPTP!

Manuálna konfigurácia VPN v rôznych verziách Windows

Ako môžem nakonfigurovať sieť VPN v mojom systéme Windows 8?

 1. hlava do vyhľadávacieho panela a zadajte “VPN”.
 2. vybrať “Správa virtuálnych súkromných sietí (VPN)”.Ako môžem nakonfigurovať sieť VPN v mojom systéme Windows 8
 3. cvaknutie na internete “+” na pripojenie VPN.Čo treba hľadať v sieti VPN pre počítač so systémom Windows
 4. Fill požadované informácie.
 5. Nájsť poskytovateľ, ktorý podporuje protokoly L2TP / IPSec.Aké sú najlepšie služby VPN pre môj počítač so systémom Windows
 6. Kliknite pravým tlačidlom myši na “sieť” na paneli úloh systému Windows.
 7. vybrať “Nastavenia siete a internetu”.Sú Windows VPN v USA nezákonné
 8. cvaknutie na “Zmeniť nastavenie adaptéra” z “Postavenie” Ponuka.Je v poriadku používať prasknutú verziu systému Windows pre VPN
 9. Nájdete pripojenie VPN, ktoré ste vytvorili.
 10. Kliknite pravým tlačidlom myši to a vybrať “vlastnosti”.Je k dispozícii bezplatná sieť VPN pre PC
 11. cvaknutie na internete “zabezpečenia” pútko.
 12. vybrať L2TP / IPSec z internetu “Typ VPN”.Ako nastaviť VPN v OS Windows 8

Ako nastaviť VPN na mojom Windows 7 PC / notebooku

 1. hlava do “Centrum sietí a zdielania” Ponuka.
 2. cvaknutie na internete “Vytvorte nové pripojenie alebo sieť” voľba.Ako nastaviť VPN na mojom PC so systémom Windows 7 (1)
 3. vybrať “Pripojte sa k pracovisku” na spustenie sprievodcu pripojením.Ako nastaviť VPN na mojom PC so systémom Windows 7 (2)
 4. cvaknutie na “Použiť moje pripojenie k internetu (VPN)” začať proces.Ako nastaviť VPN na mojom PC so systémom Windows 7 (3)
 5. typ IP adresa z vašej VPN služby.
 6. vstúpiť názov pripojenia.
 7. cvaknutie na internete “Ďalšie” voľba.Ako nastaviť VPN na mojom PC so systémom Windows 7 (4)
 8. vstúpiť príslušné používateľské meno a heslo.
 9. kliešť “V prípade potreby si toto heslo zapamätajte.
 10. Zasiahnite “pripojiť” gombík!Ako nastaviť VPN na mojom PC so systémom Windows 7 (5)

Často kladené otázky (FAQ)

Sú Windows VPN v USA nezákonné?

Aj keď sú USA súčasťou päť očí spojenectva a ukladajú prísne zásady uchovávania údajov a internetovej cenzúry, vláda zatiaľ VPN služby nezakázala. Môžete si ľahko stiahnuť a nainštalovať akékoľvek rozšírenie, bez obáv zo zákonných problémov.

Je v poriadku používať prasknutú verziu systému Windows pre VPN?

Aj keď pri používaní popraskaných verzií rôznych sietí VPN nie je žiadna škoda, zvyčajne sa odporúča zaplatiť poistné. Väčšina prasknutých súborov sa často dodáva s množstvom antivírov a škodlivého softvéru, ktorý by mohol poškodiť všetky údaje. Určite to nestojí za riziko.

Je k dispozícii bezplatná sieť VPN pre PC?

Ak nechcete strácať peniaze pri platenom predplatnom, máte k dispozícii bezplatné riešenia VPN. Niektoré z najlepších možností odteraz sú Windscribe, Hide.Me a TunnelBear. V tejto bezplatnej príručke VPN pre Windows nájdete ďalšie možnosti.

Zabalenie vecí

Dúfam, že táto príručka vám pomôže nájsť najlepšiu VPN pre Windows na základe vašich potrieb a požiadaviek. Každý uvedený názov bol pridaný po rozsiahlom výskume a analýze.

Snažím sa byť v mojich príručkách čo najpresnejší, ale ak si myslíte, že existujú lepšie riešenia alebo narazíte na nejaké problémy / problémy, neváhajte a vynechajte komentár nižšie!

Ja osobne odpoviem a pokúsim sa poskytnúť čo najväčšiu možnú pomoc. Pomôžte tiež bratovi zdieľaním tejto príručky, ak to považujete za užitočné. Vopred ďakujem

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me