Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome 2020 – Zahrnuté sú aj siete VPN pre rozšírenia Chrome

Najobľúbenejší prehliadač, Google Chrome, je už roky dlhoročným vládcom. Jeho rýchly, zipsový a robí surfovanie po internete užitočným zážitkom. Najlepšie na tom všetkom je, že prehliadač môže byť dokonca prispôsobený vašim potrebám a potrebám použitia “Rozšírenia prehliadača Chrome”.

Medzi tieto cenné nástroje prehľadávača patria Najlepšie produkty VPN, ktoré sú rozhodujúce pre zvýšenie bezpečnosti a ochrany osobných údajov online a prehlbovanie zážitkov z prehliadania ako žiadny iný. Od odblokovania online televízie až po zabezpečenie vašej IP počas Torrentingu môžu rozšírenia Chrome VPN poskytovať nespočetné výhody na získanie prístupu k neobmedzenému internetu..

Je však dôležité, aby ste si vybrali správne rozšírenie. Viac informácií nájdete v tomto komplexnom najlepšom sprievodcovi VPN pre prehliadač Chrome od spoločnosti BestVPN.Co, ktorý obsahuje prvotriedne platené a bezplatné rozšírenia VPN, sprievodcu nastavením, často kladené otázky a ďalšie informácie.!

najlepšie vpn pre chróm

Contents

Čo je to najlepšia VPN pre prehliadač Chrome?

Od príchodu prehliadača Google Chrome sa stal hlavným prehliadačom takmer všetkých platforiem a krajín operačného systému. Ľahká povaha prehliadača umožňuje plynulé používanie internetu a prispieva tak k prehliadaču Chrome’s nárastom sily.

Podobne ako v prípade všetkých ostatných populárnych softvérov vo výpočtovom vesmíre, ako sú napríklad Windows a Android, aj v prípade prehliadača Chrome väčšina aktivistov škodlivého softvéru vyprázdňuje svoje triky. Prehliadač sa môže nakaziť manipulatívnymi skriptmi a škodlivým softvérom.

To bráni celému zážitku z prehliadania, pretože musíte riešiť nepríjemné presmerovania webových stránok, irelevantné kontextové reklamy / upozornenia a automatické iniciácie. Aj keď najlepším nástrojom, ktorý vás ochráni pred tým, ako sa stanete obeťou takýchto problémov, je vyhnúť sa fušovaniu odkazmi a súbormi infikovanými škodlivým softvérom, VPN nie sú príliš pozadu.

VPN slúžia na mnohé účely, ako napríklad na ochranu vašej anonymity online, zabezpečenie vašich cenných údajov pred neoprávneným prienikom, odomknutie obsahu s obmedzeným geografickým obsahom a maskovanie vašej adresy IP. Čo však tieto služby robí skvelými, je to, že teraz ich môžete získať dokonca aj ako rozšírenie prehliadača Chrome, čo zaručuje bezpečnejšie prostredie prehliadania.

Pre tých z vás, ktorí nie’Zatiaľ neviem, Chrome má rozšírenia rovnako ako smartfóny pre Android a iOS, majú aplikácie a špecializovaný obchod. Tieto rozšírenia vám umožňujú vytvoriť viac funkcií a pridať do prehliadača trochu prispôsobenia, aby vyhovoval vašim potrebám. Chcete vedieť, aké výhody vám Chrome VPN poskytnú? Pokračujte v čítaní!

Najlepšie výhody prehliadača Google Chrome VPN:

Váš Chrome môže rozšíriť dôveryhodná, vysokokvalitná sieť VPN’s pracovnou schopnosťou a poskytuje vám všestrannejšie možnosti bezpečného a anonymného prieskumu internetu. Tu’ako VPN môžu vylepšiť vaše prehliadanie prehliadača Chrome:

 1. Odblokujte televíziu online
 2. Poskytujte špičkovú bezpečnosť prostredníctvom šifrovania a podpory viacerých protokolov
 3. Ušetrite peniaze na stránkach elektronického obchodu spoofingom vašej IP
 4. Umožní vám byť chránený pred útokmi škodlivého softvéru
 5. Funkcie blokovania reklám zvyšujú frustrujúcu skúsenosť

Čo je potrebné zvážiť v najlepšej sieti VPN pre prehliadač Chrome? Naše kritériá hodnotenia

Aj keď s prehliadačom Chrome je možné spárovať akúkoľvek sieť VPN, nie všetky z nich by boli schopné získať taký zážitok, ktorý by bol pre platformu najvhodnejší. Keď sme pri podávaní tejto recenzie skontrolovali stovky sietí VPN Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome, tu’s koľko váhy dostali jednotlivé faktory (máme hornú hranicu 5 hviezdičiek):

Dobre vytvorené rozšírenie - (2 hviezdičky)

Najdôležitejšími hodnotiacimi kritériami pre všetky siete VPN, ktoré sa nachádzajú v tomto zozname Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome, bola dostupnosť funkčného a bezproblémového rozšírenia..

Kompatibilné aplikácie alebo rozšírenia je vždy ťažké vyvinúť a ešte ťažšie ich optimalizovať pre dokonalý dojem používateľa. Nesprávne navrhnuté rozšírenia môžu spomaliť váš prehliadač a zmeniť váš prehliadač Chrome na nočnú moru!

Jedna z dvoch hviezdičiek je pre dostupnosť funkčného rozšírenia Chrome VPN a druhá pre stupeň kompatibility a bezproblémovú integráciu rozšírenia..

Zabezpečenie - (1 hviezdička)

Ak sieť VPN nie je bezpečná, nejde o nástroj na ochranu osobných údajov, ide o podvod. Pri zabezpečovaní VPN je veľa faktorov a medzi nimi sú tie, ktoré považujeme za nevyhnutné:

 1. Úroveň šifrovania - šifrovanie AES 256 (do tohto prevýšenia sa môže rozdeliť, pokiaľ niekto nebude investovať bilióny dolárov)
 2. Podpora viacerých protokolov - Musí podporovať OpenVPN a L2TP (najbezpečnejšie protokoly)
 3. Kill Switch - Chráni vaše súkromie v prípade náhleho odpojenia
 4. Ochrana proti únikom DNS a IPV6 - úniky IP sú chybným menom a my to nerobíme’neodpúšťam im

Ďalšie voliteľné funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie, Onion-Over-VPN a Double VPN, môžu ešte viac vylepšiť vašu bezpečnosť a určite vylepšia VPN’s rebríčku.

Odblokovanie geoobmedzeného obsahu - (1 hviezdička)

Podľa nedávnej správy zostáva prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením hlavným dôvodom na získanie siete VPN. Pre používateľov prehliadača Chrome musí byť najlepšia sieť VPN pre prehliadač Chrome schopná potlačiť tieto obmedzenia obsahu poskytnutím spoľahlivej základne servera, ktorá vám umožní sledovať čokoľvek odkiaľkoľvek.

Zásady nulových záznamov - (1 hviezdička)

Google, Facebook a vládne agentúry už vás pripravujú na mlieko na všetky druhy údajov a služba VPN, ktorá vyhovuje ich požiadavkám, sa od nás nikdy nedostane. Protokoly akéhokoľvek druhu, či už ide o časové značky pripojenia, adresy IP, využitie šírky pásma alebo dokonca osobné údaje, môžu užívateľovi spôsobiť problémy, ak sú akýmkoľvek spôsobom uložené..

Údaje o reláciách používateľov prehliadača Chrome sú ešte cennejšie, pretože vaša história prehliadania a zoznam návštev webových stránok sú potenciálnym zlatým mínom pre každého snoopera alebo hackera. Sieť VPN s výslovne stanovenými zásadami nulových protokolov je to, na čo by sme sa v tejto Best VPN for Chrome Browser Review (Kontrola prehliadača Chrome) mohli veľmi tešiť.

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome v roku 2018:

Pokiaľ ide o platené siete VPN, môžete sa cítiť istí, že využijete dobrú hodnotu v každom aspekte v porovnaní so svojimi bezplatnými partnermi. Dobrá služba VPN vás môže stáť peniaze, ale ponúkne jedinečné vlastnosti a dôveryhodnosť napr. nevieme o žiadnej bezplatnej službe VPN, ktorá dokáže odblokovať Netflix USA odkiaľkoľvek na svete.

Pre používateľov prehliadača Chrome nájdete v platených sieťach VPN tie najlepšie rozšírenia VPN a umožňujú vám zabezpečiť bezpečnejšie a nezmenšené prostredie súkromného prehliadania. Poskytovanie prvotriednej bezpečnosti, zásad týkajúcich sa nulových záznamov, bezplatných skúšobných verzií, širokej škály nových funkcií a predovšetkým kompatibilných rozšírení s prehliadačom Chrome..

Tu je päť najlepších platených najlepších sietí VPN pre prehliadač Chrome pre rok 2018:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

1. ExpressVPN - najlepšia VPN pre váš prehliadač Chrome

Toto je jedna VPN, ktorá zvíťazila’t byť mimo žiadneho najlepšieho VPN zoznamu, bez ohľadu na platformu a veci sa tu príliš nelíšia. ExpressVPN má na trhu dlhoročnú dôveryhodnosť, že je špičkovou službou, a na rozdiel od mnohých iných podobných poskytovateľov peer VPN nie sú známe žiadne vedľajšie úbytky tejto služby..

Podľa nášho posudku Best VPN, ExpressVPN’s Doplnok pre prehliadač Chrome je bezproblémový na použitie v operačných systémoch Windows, Mac a Linux. Jeho UI a UX sú navrhnuté tak, aby všetky funkcie boli ľahko dostupné. Jeho rozšírenie je prispôsobené pre mobilné zariadenia, vďaka čomu je najlepšou voľbou na ochranu vášho zariadenia dôveryhodnou sieťou VPN pre prehliadač Chrome Android.

ExpressVPN pre Chrome

Každý, od amatérskeho po profesionálov, sa môže ľahko prepnúť na ktorýkoľvek zo 148 serverov nachádzajúcich sa v 94 krajinách, pričom je zabezpečený prepínačom kill, šifrovaním AES 256, ochranou proti úniku DNS, blokom WebRTC a politikou nulových protokolov. Dokonca odomkne všetky typy lokalít s obmedzeným geografickým umiestnením kedykoľvek a kdekoľvek, čo z neho robí jednu zo samotných služieb, ktoré môžu skutočne tvrdiť, že poskytujú túto službu používateľom..

Jeho sídlo na Britských Panenských ostrovoch, ktoré je krajinou priateľskou k údajom, a spolu s výnimočnými bezpečnostnými funkciami môžu používatelia ExpressVPN mať prístup aj k nepretržitému živému chatu, ak sa dostanú do problémov. Mesačné predplatné vás bude stáť 12,95 dolárov, zatiaľ čo 6-mesačný plán vás vráti späť 59,95 dolárov, ktoré vám bude účtované raz. Najlepším plánom na ExpressVPN je však ročný plán, ktorý stojí raz 99,95 dolárov. (Prečítajte si našu podrobnú recenziu expressvpn)

Všetky programy majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a rozšírenie Chrome si môžete stiahnuť tu. Mimoriadne rozšírenie prehliadača Chrome ExpressVPN je hodnotené 5 hviezdičkami.

Pros

 1. Vyhradený doplnok Chrome
 2. Zásady nulových protokolov
 3. Sídli v krajine priateľskej k údajom
 4. K dispozícii je výzva na podporu zákazníkov
 5. Automatické zabíjanie a NAT firewall
 6. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia s obmedzeným počtom funkcií
 7. 30-dňová záruka vrátenia peňazí pre platené predjedlá.
 8. Vojenské šifrovanie 256 AES

Zápory

 1. Ceny sú v porovnaní s podobnými službami stále drahé
 2. K dispozícii sú iba 3 súčasné zariadenia

Získajte ExpressVPN

2. NordVPN - ľahké rozšírenie Chrome, ktoré je ideálne pre bezpečné prehliadanie

Vďaka vynikajúcim bezpečnostným funkciám a vynikajúcej kompatibilite s platformou je NordVPN’s rozšírením prehliadača Chrome, jednou z najlepších možností pre používateľov. Jeho rozšírenie Chrome je neuveriteľne ľahké a nevie’t príliš spomaľujte rýchlosť prehliadača, aby ste pokazili celý zážitok.

Najlepšia časť o technológii NordVPN je jej schopnosť odblokovať geograficky obmedzené stránky, ako je napríklad netflix, prostredníctvom svojej úžasnej serverovej infraštruktúry rozmiestnenej vo viac ako 60 krajinách a ponúkajúcich celkovo 3359 serverov. Je dokonca vybavená funkciou SmartPlay pre nadšencov online televízie, vďaka ktorej môžete zažiť neporušený zážitok zo sledovania.

NordVPN pre chróm

Okrem šifrovania vojenskej triedy AES 256 a podpory viacerých protokolov získajú používatelia prístup aj k funkciám DoubleVPN, CyberSec a Kill Switch. Toto ďalej ukazuje, aká všestrannosť tejto služby prináša tabuľku pre používateľov VPN na zvýšenie, rozšírenie alebo diverzifikáciu ich zabezpečenia online. (Pozri túto podrobnú revíziu norvpn)

Spoločnosť NordVPN má prísnu politiku nulových záznamov a nedošlo k žiadnemu narušeniu dôvery, pokiaľ ide o tento nárok, takže buďte si istí, že ide o dostatočne bezpečnú VPN, ktorá sa odporúča. Dvojročný plán je najlepšia hodnota za peniaze, ktoré prichádzajú iba za 79 dolárov, ktoré sa účtujú raz za 24 mesačné predplatné.

Mesačný program je o niečo drahší za 11,95 dolárov, pričom sa môže zvážiť aj ročný plán, ktorý vás bude stáť jedenkrát za 12-mesačné predplatné na 69 dolárov. Spoločnosť NordVPN si od nás zaslúži plných 5 hviezdičiek, pokiaľ ide o túto sieť VPN pre prehliadač Chrome, neexistujú žiadne nedostatky.

Pros

 1. Vyhradené rozšírenie Chrome
 2. Bezplatné skúšobné obdobie
 3. Dvojité šifrovanie
 4. 3359 serverov v 60+ krajinách
 5. Bitcoín akceptovaný
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkcia SmartPlay pre streamovanie webov

Zápory

 1. Vysoko za cenu 11,95 dolárov mesačne, pričom oddych je k dispozícii iba v dlhodobých plánoch

Získajte NordVPN

3. PureVPN - cenovo dostupná a zároveň výkonná VPN pre vaše potreby prehliadača Chrome

PureVPN je neuveriteľne najlacnejšia VPN, ktorá poskytuje všetky prvotriedne funkcie, a je najlepšia pre používateľov prehliadača Chrome s rozpočtom. Spoločnosť PureVPN ponúka všetko za polovičnú cenu ako iné siete VPN s podobnými funkciami a nedávno pridala rozšírenie Chrome, ktoré používateľom poskytuje integrovanejší zážitok..

Ak ste hľadali VPN, ktorá by odomkla geoobmedzený obsah odkiaľkoľvek čo najoptimálnejším možným spôsobom, vaše vyhľadávanie končí tu. PureVPN vám umožňuje streamovať obsah z 30+ krajín so 40 a viac podporovanými kanálmi.

PureVPN pre Chrome

PureVPN nie je zaostalý ani v ďalších funkciách. Poskytuje používateľom prístup k serverom 750+ vo 140 krajinách, ochranu DDoS, NAT Firewall, Split Tunneling, šifrovanie AES 256 stupňa, podporu viacerých protokolov na každom serveri a ešte viac.

S touto službou však existuje len jedna nevýhoda. PureVPN vedie denníky nejakého druhu, ako sú IP adresy, ale ak hľadáte službu, ktorá odblokuje geograficky obmedzený obsah v rozpočte a nevyužije’• Doprajte si čokoľvek nezákonné, s touto službou ste v bezpečí.

Len za 68,88 dolárov, ktoré sa účtujú jedenkrát za plán predplatného na celý mesiac 24, zostáva PureVPN tou najlepšou službou v oblasti cenovej dostupnosti spolu so všetkými skvelými funkciami. (Nezabudnite skontrolovať túto predbežnú recenziu)

Pros

 1. 750+ serverov rozmiestnených vo viac ako 140 krajinách pre všetkých používateľov prehliadača Chrome
 2. Rozdelené tunelovanie
 3. Záruka vrátenia peňazí 7 dní
 4. Prepínač internetového zabíjania, brána NAT Firewall
 5. Neobmedzená šírka pásma
 6. Podporuje všetky hlavné šifrovacie protokoly

Zápory

 1. Zásady vrátenia platby sú trochu zložité

Získajte PureVPN

4. Súkromný prístup na internet (PIA) - obľúbený medzi prémiovými používateľmi VPN

jeho je jedna VPN, ktorú používatelia odporúčajú oveľa viac v príspevkoch a komentároch Reddit, ako sa zobrazuje v dôveryhodných recenzných zoznamoch. Súkromný prístup na internet alebo PIA je VPN, na ktorú je ťažké si najskôr zvyknúť, ale akonáhle si zvyknete na jej funkčnosť, funguje úžasne dobre..

Pre používateľov prehliadača Chrome ponúka vyhradený účel rozšírenia prehliadača Chrome, ktorý slúži používateľom, ktorí hľadajú adaptabilnú sieť VPN, ktorá nefunguje’t spomaľuje celú skúsenosť. Je vybavený funkciou automatického pripojenia, podporou viacerých protokolov, piatimi súčasnými pripojeniami, ochranou proti úniku DNS a testom rýchlosti pripojenia na mieste.

Súkromný prístup na internet pre prehliadač Chrome

Program PIA je dostatočne bezpečný na to, aby ste ho odporučili, aby ste si ho mohli prehliadať spolu s prehliadačmi Chrome. Aj keď sa nachádza v USA, ktorá nie je krajinou priateľskou k údajom, nevedie žiadne známe denníky používateľov. Poskytované šifrovanie je špičkou so štandardom AES 256, ktorý vždy chráni vaše dátové pakety.

Jedinou nevýhodou, ktorú sme zažili, bolo odblokovanie televízie online a páči sa Netflix a Hulu, ktoré boli často blokované a príliš pomalé, keď boli otvorené, aby sme dostali palec hore od nášho konca..

Ceny sú však výnimočne priateľské k zákazníkom a na dvojročný plán iba 69,95 dolárov, čo určite prinesie ďalšie zvyšovanie predaja. Dokonca aj ročný plán je v porovnaní so zvyškom služby, ktorý je k dispozícii za veľmi rozumných 39,95 dolárov, vyúčtovaných raz za celý 12-mesačný predplatné.

PIA získava na našej strane 3 ½ hviezdičkové hodnotenie ako vyhradená sieť Google Chrome VPN.

Pros

 1. Viaceré možnosti platby vrátane bitcoínu pre prehliadač Chrome.
 2. Expanzívne rozšírenie servera vo veľkých krajinách
 3. Nezachováva žiadne denníky
 4. Určené aplikácie pre širokú škálu OS
 5. Poskytuje vedúce protokoly a šifrovanie vojenskej triedy
 6. 24/7 zákaznícka podpora
 7. K dispozícii je 7denná refundácia
 8. 3284+ serverov v 24 krajinách

Zápory

 1. K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma
 2. Na niektorých serveroch rýchlosť zaostáva
 3. nemá’• Odblokujte službu Online TV dobre

Získajte súkromný prístup na internet

5. PrivateVPN - Zabezpečenie najvyššej úrovne pomocou prehliadača Chrome VPN

Aj keď tento poskytovateľ VPN stále neposkytuje vyhradené rozšírenie Chrome, môže ponúknuť užitočné prostredie na prehliadanie, ak sa spustí prostredníctvom repertoáru špecializovaných aplikácií pre OS. Pokiaľ ide o odblokovanie, funguje najlepšie v prístupe k obsahu z USA a ak ste americký nadšenec Netflix, potom je tento pre vás ideálnym riešením..

SúkromnéVPN pre Chrome

Vďaka širokej serverovej základni rozmiestnenej v 56 krajinách a poskytujúcej podporu viacerých protokolov si môžete byť istí, že spoločnosť PrivateVPN vyhrala’t pokaziť váš prehliadač Chrome’s obratnosťou, pokiaľ ide o online surfovanie.

PrivateVPN sa riadi výslovne stanovenou politikou nulových protokolov a odteraz nie je zapojený do žiadnych škandálov s dodržiavaním požiadaviek na údaje, takže je dôveryhodným poskytovateľom dôveryhodnosti vašich údajov s.

A so všetkými týmito vlastnosťami to nebude príliš tvrdé na vrecku. 12-mesačný plán na PrivateVPN stojí 50,40 dolárov a navyše s ním získate mesiac predplatného zdarma.

Pros

 1. 30 dňová skúšobná verzia zdarma
 2. 98% dostupnosť uptime
 3. Zrýchlenie nulovej rýchlosti
 4. Nikdy nedošlo k porušeniu údajov
 5. 56 umiestnení servera
 6. 2048 bitové šifrovanie s AES 256
 7. Protokoly zahŕňajú Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & protokolu IPSec
 8. Ochrana proti úniku Ipv6

Zápory

 1. Nie je k dispozícii žiadny dlhodobý cenový plán
 2. UX aplikácie je trochu ťažké zvyknúť si na začiatku

Získajte PrivateVPN

Najlepšie bezplatné VPN pre prehliadač Chrome

* (Vyhrali sa bezplatné siete VPN’Nebudete hodnotiť ako platené VPN) - bezplatné VPN sú väčšinou nevýhody, ktoré ponúkajú bezplatnú službu, ktorá vás zbaví vašich cenných údajov alebo bude slúžiť ako prostriedok na pestovanie škodlivého softvéru. Dôveryhodnosť je ťažké nájsť vo svete sietí VPN zadarmo, ale stále existujú názvy, ktoré sú dnes dobre známymi značkami ponúkajúcimi chvályhodné štandardy služieb..

Bez ohľadu na to, aká dobrá je bezplatná sieť VPN, však vyhrala’t byť schopný priradiť funkciu platených poskytovateľov k funkcii napr. prakticky žiadna prehliadač VPN zadarmo Chrome neponúka neobmedzenú šírku pásma. Ak teda hľadáte funkcie najvyššej kvality, rozhodnite sa pre platenú službu VPN.

Pre ostatných, ktorí stále chcú vedieť, ktoré bezplatné VPN v prehliadači Chrome ich spolu s prehliadačom Chrome poskytujú najlepším spôsobom, uvádzame zoznam piatich najlepších poskytovateľov bezplatných sietí VPN pre prehliadač Chrome v roku 2018:

1. TunnelBear - skvelá bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome, ktorá poskytuje maximálnu bezpečnosť

Bezplatné siete VPN môžu byť tmavé, ale systém TunnelBear nie je k dispozícii’t jeden z nich. Táto značka, ktorá prešla skúškou času, pokiaľ ide o dôveryhodnosť, je vynikajúcou voľbou na prepojenie bezplatnej siete VPN s prehliadačom Chrome..

Najlepšie bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome

Táto VPN má účelové rozšírenie Chrome, ktoré je dostatočne rýchle, aby vám poskytlo bezproblémový zážitok v akomkoľvek OS, ktorý vlastníte.

Jedinou nevýhodou v tomto prípade je maximálna miera využívania údajov zaokrúhlená na iba 500 MB za mesiac, čo je postačujúce, ak hľadáte iba prehliadač alebo prehliadate web a nevyhýbate sa žiadnej činnosti náročnej na údaje..

Pros

 1. Rozšírenie prehliadača Chrome zdarma
 2. 5 je možné súčasne pripojiť
 3. Robustné šifrovanie
 4. Zásady nulových protokolov
 5. Jednoduché a ľahké nasadenie

Zápory

 1. Limit použitia je príliš nízky
 2. nemá’• Podpora peer to peer alebo P2P

2. Hide.Me - ponúka širokú škálu funkcií ako bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome

Len málo sietí VPN sa môže zhodovať s rýchlosťami, ktoré poskytuje Hide.Me. Hide.Me vám poskytne jednu z najlepších bezplatných VPN v prehliadači Chrome. Poskytne vám pôsobivý dátový limit 2 GB / mesiac, čo je dosť pre potreby prehliadania s nízkou a strednou intenzitou.

Keď sme skontrolovali s Hide.Me, nedošlo k žiadnym únikom DNS a vo svojom softvéri neboli žiadne podpisy škodlivého softvéru alebo vírusovej infekcie, čo z neho robí bezpečnú sieť VPN, ktorú odporúčame našim používateľom prehliadača Chrome..

Hide.Me pre Chrome

Hide.Me doesn’t podpora P2P alebo odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu, ale to’Nie je to také zlé, pretože sa jedná o exkluzívne služby, ktoré sieť VPN nemôže podporovať. Nie’t mať síce rozšírenie Chrome, ale ponúka rozšírenie Proxy so svojou službou pre používateľov prehliadača Chrome.

Pros

 1. Rozšírenie Chrome zdarma pre všetky verzie Chrome
 2. Neuveriteľné štandardy šifrovania
 3. Výslovne uvedená politika nulových záznamov.
 4. Zákaznícka podpora je vynikajúca
 5. Poskytuje veľkú rýchlosť
 6. Veľký dátový balík

Zápory

 1. Servery iba v 3 krajinách
 2. Nie je vhodné na odomknutie geograficky obmedzeného obsahu.

3. ZenMate VPN - Dôveryhodná bezplatná VPN pre prehliadač Chrome

Toto je jedna sieť VPN, ktorú mnohí používali predtým, dokonca aj tí, ktorí ju nepoužívajú’neviem veľa o priemysle VPN všeobecne. Služba VPN ZenMate VPN sa cíti, akoby bola už po generácie, ale jej služby sa v tomto období nikdy nezmenšili.

Od odblokovania stránok sociálnych médií v reštriktívnych režimoch až po plynulé prideľovanie IP adries vo vašom prehliadači Chrome, táto VPN to všetko robí. V prípade vysokokvalitného prehliadača Chrome VPN Free sa obráťte na túto službu a vy ste vyhrali’byť sklamaný.

Zenmate pre Chrome

Čo’s viac je to, že ponúka špecializované rozšírenie VPN Chrome, ktoré umožňuje rýchle a bezproblémové pripojenie vo webovom prehliadači. Ponúka dokonca upgradovaný prémiový účet so všetkými správnymi funkciami, ak chcete vziať vzťah so službou o krok ďalej.

ZenMate je popredný poskytovateľ služieb VPN a je pravdepodobne najlepšou voľbou v tomto zozname pre tých bezplatných používateľov prehliadača Chrome.

Pros

 1. Neobmedzená šírka pásma na bezplatnom rozšírení Chrome
 2. Rozšírenie Chrome je k dispozícii
 3. Počet serverov je vysoký

Zápory

 1. Zobrazuje reklamy
 2. Pravidlá zaznamenávania vagín

4. Windscribe VPN - nováčik, ktorý sa radí medzi najlepšie bezplatné VPN pre prehliadač Chrome

S dátovým limitom 10 GB / mesiac je Windscribe VPN našou bezplatnou službou na odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým obsahom vždy, keď náš platený poskytovateľ na chvíľu klesne..

Windscribe VPN je relatívne nové meno v porovnaní so zvyškom služieb v tomto zozname, avšak v takom malom čase si vytvorilo meno pre poskytovanie bezkonkurenčných rýchlostí s veľmi malými prestojmi..

WindscribeVPN pre Chrome

Servery u tohto poskytovateľa nie sú nikdy príliš preplnené na to, aby prerušili vaše pripojenia na web, a tiež majú špeciálne rozšírenie prehliadača Chrome, aby jeho používatelia mohli byť na jednom mieste so službou v prehliadači..

Pridajte doplnok Adblocker, Firewall, podporu P2P, 11 umiestnení serverov a neobmedzené pripojenia. Windscribe sa objaví ako jeden z našich tipov pre zoznam najlepších VPN pre prehliadač Chrome 2018 zadarmo..

Pros

 1. Zdarma Windscribe zadarmo chróm app
 2. Neobmedzené pripojenie zariadení
 3. 10 GB dátový limit
 4. Obsahuje blokovanie reklám a bránu firewall
 5. Podporuje P2P

Zápory

 1. nemá’t podpora Open VPN
 2. Podpora zákazníkov je pomalá

Najhoršia sieť VPN pre prehliadač Chrome

Nie každá sieť VPN je rovnaká a jej kritické znalosti a pochopenie súvisiacich rizík, ak sa rozhodnete pre nesprávnu sieť VPN. Nesprávna voľba vo svete VPN môže podstatne zvýšiť riziko straty vašich cenných údajov a ohroziť vaše súkromie online.

Najhoršie siete VPN pre prehliadač Chrome nie sú v tejto recenzii vybrané iba pre nedostatok niektorých kvalitných funkcií, ale sieť VPN považujeme za zlú iba vtedy, ak sa podieľa na vytrhávaní zákazníkov prostredníctvom zákernej činnosti, ako je napríklad pokus o nasadenie sledovacích kódov prostredníctvom ich softvéru do užívateľ’s.

Vyhýbajte sa týmto službám alebo inak majú potenciál poškodiť celý systém pomocou prehliadača Chrome, ak je to možné..

Tu je zoznam najhoršej VPN pre prehliadač Chrome 2018 od spoločnosti BestVPN.co

1. HolaVPN - Nie je infikovaná žiadna serverová infraštruktúra a malvér

Dokonca aj sieť VPN, ktorá investovala do budovania širokého repertoáru kompatibilných aplikácií vrátane rozšírenia prehliadača Chrome, sa niekedy môže ukázať ako nejasná služba. HolaVPN, s veľmi havajským znejúcim menom, nie je poskytovateľom, pre ktorý by ste sa mali v dohľadnej dobe rozhodnúť..

najhoršie vpn pre chróm

HolaVPN sa nenachádza v Izraeli’Dokonca ani nemá vlastnú serverovú infraštruktúru, skôr všetko, čo robí, je používať systémy svojich používateľov a prevádza ich adresy IP na uzly, takže všetko vyzerá ako výkonná serverová infraštruktúra, aj keď v skutočnosti žiadna neexistuje..

Na druhej strane má tiež škodlivý softvér a kódy sledovania, ak ste chceli mať iné dôvody na to, aby ste zabránili rozšíreniu tejto služby pre prehliadač Chrome. Toto je v najlepšom prípade útržok, ktorému by sa mali používatelia prehliadača Chrome za každú cenu vyhnúť.

Pros

 1. Kompatibilita viacerých OS.

Zápory

 1. nemá’Vlastní servery, funguje skôr cez sieť založenú na uzloch aj v prehliadačoch prehliadačov Chrome.
 2. Zobrazuje reklamy
 3. Predáva používateľské údaje
 4. Pravidlá protokolovania s ponímaním
 5. Môže byť oveľa škodlivejšie pre používateľov Torrentu

2. Betternet VPN - zaoberá sa dojením a predajom používateľských údajov prehliadača Chrome

Väčšinou sú zlé VPN samostatnými službami, ale ak poskytovateľ, ktorý má veľmi dobrú platenú službu, zdvojnásobí svoju bezplatnú verziu s rovnako zlou službou, potom sa im treba úplne vyhnúť..

BetternetVPN je zlý pre chróm

V štúdii CSIRO sa zistilo, že sieť Betternet VPN presakuje a predáva používateľské údaje, čo je pravdepodobne najväčší dôvod, prečo sa tejto službe vyhnúť z prvej ruky. Ani štandardy šifrovania a zabezpečenia nie sú o čom písať domov, s bežnými únikmi DNS a nízkymi rýchlosťami.

Má rozšírenie pre prehliadač Chrome, ale odporúčame vám, aby ste v prehliadači Chrome nemali niečo, čo by tam bolo umiestnené presne oproti tomu, čo sa má dosiahnuť..

Pros

 1. Cena je pomerne nízka
 2. Bez obmedzenia šírky pásma

Zápory

 1. Uchováva protokoly používateľov prehliadača Chrome
 2. Hlásené úniky DNS
 3. Sledovací softvér tretích strán je povolený
 4. Pomalé rýchlosti pripojenia

3. Štít Hotspot - kladie vysoké riziko na bezpečnosť používateľov

Tento názov by nemal’Nebudem tu uvažovať o tom, že je to pravdepodobne jedna z najuznávanejších značiek na svete VPN, zadarmo alebo inak. V poslednej dobe sa však bezpečnostné chyby v infraštruktúre stali čoraz bežnejšou.

Štít HotSpot je pod chrómom podpriemerný

Napríklad Chyba pri zverejňovaní informácií v službe môže hackerom umožniť ľahko zistiť vašu skutočnú IP adresu bez problémov. Pre používateľov prehliadača Chrome môže byť takáto chyba devastujúca z dôvodu zabezpečenia a môže viesť k viacerým zlyhaniam pri odblokovaní obsahu a lokalít s obmedzeným geografickým umiestnením v dôsledku slabých mechanizmov serverov v práci..

Odporúčame vám, aby ste sa od nej vzdialili, až kým sa službe HotSpot Shield nepodarí prepojiť jej služby a znovu získať dlhoročné dôveryhodnosti..

Pros

 1. Bezproblémová integrácia medzi zariadeniami

Zápory

 1. Infraštruktúra je slabá a v prehliadači Chrome môže viesť k ľahkým rozdávaním adries IP
 2. Pomalé rýchlosti
 3. Zobrazuje nepríjemné reklamy

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome

Najlepšie je, ak sa rozhodnete pre sieť VPN, ktorá ponúka kompatibilné rozšírenie Google Chrome VPN, pretože vám to ušetrí dostatok času a úsilia pri sťahovaní a inštalácii softvéru..

Tu’ako si môžete stiahnuť prehliadač VPN pre prehliadač Chrome, ak je k dispozícii rozšírenie:

 1. Vyberte si dôveryhodnú službu VPN a zaregistrujte sa do nového účtu zadaním svojej e-mailovej adresy
 2. Vyberte si cenový plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám
 3. Zabezpečte poverenia používateľa
 4. Teraz buď priamo prejde na odkaz na stiahnutie rozšírenia Chrome od poskytovateľa VPN’s webom alebo prejdite do Internetového obchodu Chrome a vyhľadajte rozšírenie platformy vašej služby VPN.
 5. Stiahnutie a začatie inštalácie
 6. Zasiahnite internet pomocou ochranného štítu, ktorý otvára všetky rohy webu!

Ako nainštalovať najlepší prehliadač Google Chrome VPN

Mnohí, ak nie všetci používatelia prehliadača Chrome sa domnievajú, že okrem prehliadača Internetového obchodu Chrome nie je možné do prehliadača Chrome nainštalovať rozšírenie. Napriek tomu, že vývojári sa v posledných rokoch snažili dotiahnuť skrutky, stále sa uvoľňovali tým, že nechali malý otvor, ktorý umožnil komukoľvek nainštalovať rozšírenie bez toho, aby bol uvedený v Internetovom obchode Chrome..

Pre používateľov prehliadača VPN VPN, ak viete, že VPN ponúka rozšírenie, ale nemôžete ho nájsť v Internetovom obchode Chrome, tu’ako ho ľahko nainštalovať:

 1. Stiahnite si súbor CRX, ktorý ponúkala vaša VPN
 2. Teraz otvorte prehliadač Chrome a prejdite do prehliadača Chrome: // extensions / zadaním tejto adresy do horného panela
 3. Skontrolujte voľbu režimu vývojára umiestnenú napravo od prehliadača
 4. Teraz budete musieť mať nainštalovaný extraktor CRX, aby ste mohli pokračovať ďalej. Toto je extrahovať stiahnutý súbor CRX a umožní vám ho zmeniť na súbor ZIP
 5. Rozbaľte tento súbor a vráťte sa na stránku rozšírení prehliadača Chrome, ktorú ste predtým otvorili. Tu sa rozhodnite pre tlačidlo Load Unpacked Extension na spustenie procesu inštalácie

Jednou z dôležitých poznámok pre používateľov je, že väčšina týchto neautorizovaných súborov CRZ môže obsahovať škodlivý softvér alebo sledovacie kódy, takže je najlepšie držať sa rozšírení VPN v Internetovom obchode Chrome alebo používať iba takéto súbory veľmi obmedzene.

Ako nastaviť VPN na Chromebooku

Potrebujete ochranu a súkromie aj na Chromebooku a od tej doby to nie je veľa VPN’• Pre túto platformu stále neponúkajte špecializované aplikácie, musíte do tohto OS nainštalovať VPN prostredníctvom procesu manuálneho nastavenia.

nechať’to prejsť, ako to’je to tu:

 1. Po prihlásení do Chromebooku prejdite na fotografiu svojho účtu.
 2. Teraz otvorte nastavenia
 3. Rozhodnúť sa pre “sieť”
 4. vybrať “Pridať pripojenie”
 5. Teraz bude existovať možnosť “Pridať OpenVPN / L2TP”. Kliknite naň.
 6. Bude vyzvaný formulár. Vyplnenie všetkých polí v tomto formulári je potrebné vykonať ďalej.
 7. Názov hostiteľa servera: Vyplňte svoju aktuálnu IP adresu
 8. Názov služby: Je to na vašom uvážení. Pomenujte všetko, čo chcete, napr. “ABC VPN”
 9. Typ poskytovateľa: Pre používateľov, ktorí majú prístupové heslo alebo osobný kľúč, vyberte L2TP / IPsec + Predzdieľaný kľúč. Ak vaše certifikáty prišli od správcu siete, vyberte nasledujúcu možnosť, t. J. Certifikát L2TP / IPsec +
 10. Kľúč zdieľania: Don’Nepovažujte to za svoje osobné heslo. Toto je kľúč, ktorý sa používa na overenie vášho pripojenia VPN.
 11. Certifikát CA servera: Váš nainštalovaný server certifikovaný VPN musí byť vybratý zo zoznamu, ktorý sa zobrazí tu
 12. Používateľské meno: Zadajte poverenia svojho účtu VPN
 13. Heslo: Zadajte poverenia svojho účtu VPN
 14. OTP: Vytvorte heslo pomocou karty OTP alebo tokenu VPN a zadajte ho sem
 15. Názov skupiny: Ak pracujete na svojom osobnom systéme, preskočte toto
 16. Zostáva už len kliknúť “pripojiť”
 17. Ak boli vaše informácie platné, určite ste ich na Chromebooku pripojili k sieti serverov VPN

Kontrola proxy servera Chrome VPN

Proxy nemôže nikdy nahradiť VPN, pretože to, čo robí, možno najlepšie opísať ako “ÏP Hopping”. VPN sú oveľa holistickejšie bezpečnostné služby, pretože zvyšujú ochranu prostredníctvom funkcií, ako je šifrovanie dátových paketov a úniky protokolov..

Server proxy, a to ani pre prehliadač Chrome, sa nikdy neodporúča, pretože väčšina z nich je dosť zlých na to, aby vám preniesli skutočnú adresu IP aj na tých najnáročnejších hackerov. Torrentujúci používatelia veľmi dobre vedia, aké nebezpečné servery proxy môžu byť a ako ľahko môžu byť úradmi zachytené pri sťahovaní súborov torrentu, ak používajú proxy..

Nikdy nespárujte prehliadač Chrome so serverom proxy’s prinajlepšom fraška.

Najlepšie prehliadač Google Chrome VPN Reddit 2018

Recenzia Reddit je skvelým ukazovateľom sentimentu používateľa v ktorejkoľvek produktovej kategórii. Pokiaľ ide o Najlepšie VPN pre rozšírenia Chrome, zdalo sa, že názory používateľov výrazne skreslili v prospech dvoch služieb, t. J. NordVPN a súkromného prístupu na internet..

Jeden užívateľ uviedol, že NordVPN’s Chrome’Rozšírenie je vysoko odporúčané a ponúka chvályhodný výkon. Užívateľ prestal používať žiadnu inú službu tretej strany od prihlásenia na odber služby NordVPN, ktorá hovorí o službe’spoľahlivosť.

Najlepšie chróm vpn reddit recenzie

Iný používateľ odporučil NordVPN aj súkromný prístup na internet a poukázal na skutočnosť, že obe tieto služby sú lacnejšie, ak sa rozhodnete pre dlhodobé spojenie..

chróm vpn reddit hlasov

Súkromný prístup na internet, ako je uvedené v našej recenzii vyššie, je podľa používateľov pravdepodobne jednou z 3 najpopulárnejších sietí VPN a reddit komentáre sú toho dôkazom..

Užívateľ voskoval výrečnosť o tejto službe, rovnako ako nespočetné množstvo ďalších, a zaznamenal vysokú spoľahlivosť všetkých svojich funkcií, ako sú konzistentné rýchlosti a nulové škrtenie. Zaznamenali sme aj špeciálne aplikácie, zatiaľ čo používateľ si vyhradil pre slovo Chrome to najlepšie slovo a nazval ho “Super Awesome”.(Viac recenzií nájdete v najlepšej redditovanej VPN).

chrome VPN reddit comments

Najlepšie bezplatná sieť VPN pre Chromebook

 1. Proton VPN

Pomerne ľahko rozpoznáte meno “protón” Ak ty’vždy ma zaujímali veci ako šifrovanie alebo bezpečná pošta. že’Je to preto, že spoločnosť za touto sieťou VPN je známa tým, že je’s majiteľom sveta’s najväčšou bezpečnou e-mailovou sieťou, t. j. ProtonMail.

Najlepšie bezplatné vpn pre Chromebook

Jeho úplne nový účastník do sveta VPN, ktorý ponúka bezplatné aj platené programy, v závislosti od toho, aké funkcie chce užívateľ získať od poskytovateľa.

Pokiaľ ide o bezplatnú verziu, jej bezpečnosť je celkom spoľahlivá pri šifrovaní vojenských stupňov, podpore protokolu OpenVPN, bez známych únikov alebo infikovaných klientov..

Jeho ponuka šírky pásma je dosť veľkorysá, pretože na nej nie je žiadna horná hranica, takže ju môžete v Chromebooku používať ako dobrý pomocník v časoch, keď dôjde k poklesu platenej služby..

Jediným problémom tejto služby je to, že jej rýchlosť je neuveriteľne pomalá, takže je taká nízka, že dokáže iba prehľadne podporovať prehliadanie. Neodporúča sa žiadne streamovanie.

Avšak, tam’je tu úlovok. Keďže Chromebook je taký špecializovaný operačný systém, nie je veľa poskytovateľov na to vyhradených klientov, dokonca ani veľa platených, nieto poskytovateľov zadarmo..

Ak chcete, aby fungoval na vašom Chromebooku, musíte buď útek z väzenia aplikácie pre Android od ProtonVPN, alebo ju musíte nainštalovať ručne pomocou svojich konfiguračných súborov OpenVPN..

Áno, existujú obmedzenia týkajúce sa bezplatných sietí VPN a ďalšie’je to preto, lebo prevádzka VPN v ich najlepšej podobe vyžaduje veľké množstvo kapitálu, ktorý bezplatné služby neposkytujú’nemám.

Úprimne vám odporúčam, aby ste si vybrali platené len vtedy, ak chcete na svojom Chromebooku vynikajúci zážitok, alebo ak budete mať sklamanie nad neuspokojivým nedostatkom zdrojov a nedostatočne vybaveným bezplatným pripojením VPN.

Pros

 1. Povolená je neobmedzená šírka pásma
 2. Dostatočne dobrá súkromná infraštruktúra

Zápory

 1. Pomalé rýchlosti
 2. Povolené je iba jedno pripojenie

2. Zrýchlite

Ako už názov napovedá, táto sieť VPN je najlepšia pre tých, ktorí chcú nadviazať kontakt s poskytovateľom bezplatných služieb, ale nie sú ochotní ohroziť rýchlosť. A to nie je žiadna maličkosť, najmä vo voľnej doméne VPN. že’je to preto, že väčšina poskytovateľov bezplatne zníži rýchlosť na holé minimum, nižšie, ako poskytujú na svojich platených programoch.

urýchlenie vpn pre Chrome

Okrem toho nerobia’• nemáte žiadne obmedzenia týkajúce sa vášho prístupu k zoznamu serverov. Môžete využiť všetky 30+ servery spolu s 5 súčasnými pripojeniami.

Jediný problém, ktorý som identifikoval v tejto bezplatnej sieti VPN pre Chromebook, je jeho extrémne rušivý dátový limit. Za prvý mesiac môžete získať 4 GB údajov, ale každý mesiac potom klesne na 1 GB. Určite nie moc. Môžete tak jednoducho urobiť základné prehliadanie’s všetky.

Pros

 1. Rýchle bezplatné rýchlosti VPN
 2. 30+ serverov
 3. 5 Viac prihlásení

Zápory

 1. Nízky dátový limit
 2. Klienti aplikácií nie sú užívateľsky prívetiví

3. Pron VPN

Nie je to dobre známa sieť VPN, ale vysoko účinná, ak hľadáte dostatočne dobré rozšírenie VPN pre prehliadač Chrome, PronVPN je vynikajúca služba, ak všetko, čo chcete urobiť, je odblokovanie stránok na streamovanie videa..
Nie’• Výrazne spomaľujete svoju rýchlosť a umožňuje vám kĺzať po stránkach s minimálnym zmätkom.
Rozšírenie prehliadača Chrome je ľahké a na začiatok si nevyžaduje žiadne skutočné informácie. Služba na jedno kliknutie, ktorú si používatelia môžu skutočne zachovať vo svojich prehliadačoch v prípade, že ich platená služba nie je’nefunguje a musia niečo naliehavo odblokovať.

Pros

 1. Neobmedzená šírka pásma
 2. Ľahký prístup k cenzurovaným webom
 3. Poloha je k dispozícii

Zápory

 1. Zásady protokolovania sú nejasné
 2. Nie sú podporované žiadne informácie o šifrovaní alebo protokoloch

Najlepšie FAQ pre prehliadač Chrome pre prehliadač Chrome

Je Google Chrome VPN?

Nie, prehliadač Google Chrome nie je VPN, ani by sa nemal považovať za chybu. Chrome je freewarový webový prehliadač, ktorý môžete použiť na prístup na internet na získavanie a odosielanie informácií.

Na Chromebooku môžete použiť sieť VPN?

Chromebook je špeciálne navrhnutý operačný systém, ktorý vyvíjajú vývojári aj za prehliadačom Chrome. Tento systém funguje na operačnom systéme Google Chrome OS a je dobrou náhradou za populárnejšie operačné systémy, ako sú Windows a Mac.

Sieť VPN sa dá použiť na akomkoľvek OS a Chromebook nie je výnimkou, pretože pretože mnoho poskytovateľov nemá špeciálne aplikácie pre tento konkrétny OS, musíte ich nainštalovať pomocou manuálneho postupu, ktorý sme podrobne uviedli vyššie..

Ako môžem používať proxy server v prehliadači Chrome?

Najlepšie na prehliadači Chrome je miera ľahkosti, ktorú poskytuje svojmu používateľovi, pokiaľ ide o uľahčenie prístupu k rôznym funkciám. Nastavenie servera proxy nie je’To všetko v prehliadači Chrome príliš ťažké. Ak chcete začať proces nastavenia proxy servera, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. cvaknutie na ikone s tromi rovnobežnými pruhmi v pravom hornom rohu prehliadača. Na toto miesto môžete ísť, ak si chcete prispôsobiť alebo ovládať svoje skúsenosti s prehliadačom Chrome
 2. vybrať “nastavenie” a potom posunúť nadol kým nedosiahnete možnosť “Pokročilé nastavenia”
 3. Teraz tu musíte ísť hlboko dole vybrať možnosť s názvom “Nastavenia siete”
 4. my’takmer tam. vidieť možnosť hovoriť “Zmeňte nastavenia servera proxy”. cvaknutie na to
 5. Teraz sa vám otvorí okno s vlastnosťami internetu
 6. V strede pravej časti tohto okna je voľba s názvom “Nastavenia LAN”. vybrať to
 7. V predvolenom nastavení je možnosť “Automaticky zistiť nastavenia” bude zapnutá. Otočte to vypnutím jej zrušenia
 8. teraz skontrolovať box, ktorý hovorí “Vo vašej sieti LAN používajte server proxy”
 9. vstúpiť IP adresu proxy servera, ku ktorému sa chcete pripojiť, do prázdneho poľa pre “adresa” a číslo portu servera proxy v názve druhého poľa “prístav”
 10. cvaknutie Kliknite na OK, aby ste nadviazali spojenie cez proxy server, a znovu kliknutím na OK uložte zmeny
 11. Ak chcete odstrániť pripojenie proxy, jednoducho zrušte zaškrtnutie “Vo vašej sieti LAN používajte server proxy” možnosť a vybrať “Automaticky zistiť nastavenia” voľba

Zabalenie vecí

Pre nadšencov prehliadača Chrome sa bezpečnosť online stáva najvyššou úrovňou záujmu vzhľadom na to, že koľko veľkých firiem sa snaží ukradnúť vaše údaje. Nedávny škandál spoločnosti Cambridge Analytica je dôkazom toho, že koľko majú vaše dáta hodnotu a že je dôležité ich chrániť pred neprimeraným použitím..

Našou hlavnou prioritou zostáva informovať našich používateľov o najlepších službách VPN vo všetkých kategóriách, aby sme ich poučili o najlepších možnostiach pre jednotlivé zariadenia a OS. Tieto recenzie zostanú nezaujaté a otvorené pre návrhy, ak sa naši používatelia domnievajú, že majú niečo, čo by nám pomohlo zdieľať alebo pridať do našich recenzií.

V nasledujúcich komentároch môžete radi hodnotiť, kritizovať, diskutovať a oceniť našu recenziu Best VPN for Chrome Extension 2018!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me