Najlepšie VPN pre PC – recenzia kompatibilná so systémom pre všetky značky PC

Počítače dnes existujú ako nenahraditeľné súčasti nášho moderného sveta. Obývajú všade od nemocníc po firemné domy a umožňujú tak používateľom vykonávať celý rad úloh. Bez počítača, ktorý máte k dispozícii, je takmer nemožné prežiť. Keďže však ich popularita neustále stúpa, riziká pre údaje, ktoré uchovávajú a prenášajú, sa tiež výrazne zvyšujú. Preto je nevyhnutné, aby fungovali pod krytom najlepšej služby VPN. Takže, poskytnutím najlepšieho sprievodcu, tu je sprievodca najlepšou VPN pre PC.

Je použitie PC VPN bezpečné?

VPN sú pravdepodobne najbezpečnejším spôsobom anonymného prehliadania internetu a zachovania vášho súkromia v digitálnej oblasti. V súčasnej dobe je rýchlo potrebné, aby každý jednotlivec používal VPN na ochranu pred hackermi a narušením súkromia.

Je použitie PC VPN bezpečné?

Od odkazov na škodlivý softvér po podvody typu phishing a od zločineckých hackerských skupín po osoby, ktoré chcú v počítačoch zneužívať slabé miesta v rámci jedného dňa, hrozby prichádzajú v rôznej miere, ale každý z nich má potenciál značne poškodiť vaše osobné a obchodné údaje..

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, siete VPN nielen pokazia vaše adresy IP a presmerujú vašu online komunikáciu. Moderné služby VPN vám môžu poskytnúť ultra-zabezpečené funkcie prístupu na web, ako sú napríklad prepínače zabíjania, prevencia úniku IPV6, podpora viacerých protokolov, vysoko kvalitné šifrovanie a omnoho viac, aby sa zaručilo, že snoopers majú dosť ťažko prístup k vašim údajom..

Je legálne používať PC VPN?

S výnimkou niektorých veľmi represívnych režimov a krajín na svete, ako sú krajiny v Iráne a Číne, sú siete VPN úplne legálne na používanie a nasadenie po celom svete. Obyvatelia internetu v regiónoch ako USA, Európska únia, Veľká Ázia a Blízky východ sú najvýznamnejšími používateľmi na svete.

Je legálne používať PC VPN?

A keďže sa všetko vyvíja a nachádzame nové spôsoby použitia vecí, odvetvie VPN sa nelíši, pretože teraz poskytuje toľko exkluzívnych služieb ako pred niekoľkými rokmi..

Napríklad tí z nás, ktorí radi streamujú náš obľúbený online videoobsah, nám môže dôveryhodná počítačová VPN VPN pomôcť pri odblokovaní a prístupe k obsahu s obmedzeným prístupom. Používatelia žijúci vo Veľkej Británii teraz nemajú problém s prístupom k relácii určenej iba pre publikum v USA, ak používajú dobrú službu PC VPN.

VPN sú výrazom osobnej slobody a kontroly, vďaka čomu sú nielen právne, ale aj morálne prijateľné a odporúčané.

Je bezpečné používať PC VPN na všetkých zariadeniach?

Rovnako ako v prípade všetkých kategórií produktov a služieb na svete existujú podvody a duplikáty aj vo svete počítačových VPN. Väčšinou sa musíte vyhýbať bezplatným službám VPN a službám, ktoré existujú v oblasti systému Android & Ekosystém aplikácií pre iOS.

Je bezpečné používať PC VPN na všetkých zariadeniach?

VPN sú kapitálovo náročné produkty, pretože ich infraštruktúra potrebná na ich prevádzku ako sú globálne serverové systémy, funkcie na podporu protokolov a podobne, takže väčšina bezplatných služieb udržiava svoje peňažné toky buď predajom používateľských údajov, spamovými reklamami alebo implantovaním kódov sledovania do zariadení,.

Najlepšie VPN pre PC, ktoré uvedieme neskôr v tomto priebehu tohto preskúmania, sú nesmierne dôveryhodné a existujú s jediným cieľom poskytnúť používateľom maximálnu bezpečnosť online. Títo poskytovatelia VPN môžu byť drahí, ale môžete si byť istí, že sa dajú bezpečne používať na všetkých zariadeniach, tj. Tabletoch, smartfónoch, počítačoch a ďalších zariadeniach..

VPN podporovaná počítačovými značkami

Neexistujú prakticky žiadne značky počítačov, ktoré neposkytujú podporu pre VPN. Dôvodom je skutočnosť, že značky počítačov iba poskytujú hardvér a obvykle ich neposkytujú’• obmedziť prístup k inštalácii akéhokoľvek konkrétneho softvéru do ich systémov.

Či už máte prenosný počítač HP alebo používate nový systém vyrobený spoločnosťou Lenovo, na ňom by určite fungovala sieť VPN. Apple, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft a ďalšie, sú všetky najpopulárnejšie značky počítačov na svete a všetky poskytujú podporu pre VPN.

Niektoré OS však sťažujú inštaláciu a VPN ako napr. nekódovači a programátori môžu mať problémy s inštaláciou VPN priamo do svojich systémov.

Na druhej strane poskytovatelia VPN ponúkajú špecializované aplikácie na použitie v iných populárnych operačných systémoch, ako sú Windows a Mac, čo vám uľahčuje sťahovanie a nastavenie takmer akéhokoľvek poskytovateľa VPN, ktorý si predplatíte.

VPN podporovaná operačným systémom PC

Keďže popularita sietí VPN neustále rastie, pretože ľudia nachádzajú oveľa viac nových výhod ich používania, takmer všetky operačné systémy začali poskytovať vrodenú podporu softvéru. Na najobľúbenejšie operačné systémy, ako sú Windows, Android, iOS a Mac, sa vzťahuje väčšina sietí VPN prostredníctvom vyhradených aplikácií pre platformy.

Komplikovanejšie operačné systémy, ako sú UNIX a Linux, však nezískajú svoje špecializované aplikácie od poskytovateľov VPN, pretože tieto operačné systémy majú veľa distribúcií a konfigurácií, a preto je herkulskou úlohou vyvinúť jedinečnú aplikáciu pre platformy..

Nemusíte sa však znechutiť, pretože tí, ktorí používajú platformy ako Linux, patria väčšinou do technickej oblasti a sú v povolaniach, ako je kódovanie, programovanie, bezpečnosť údajov a podobne, takže vedia, ako sa pohybovať okolo takýchto zložitých inštalácií..

Na druhej strane je k dispozícii veľa podrobných sprievodcov s najlepšími VPN, ktoré prechádzajú mnohými zložitými nastaveniami nesmierne ľahkým spôsobom..

Zoznam najlepších VPN pre PC

Tu je komplexný zoznam obsahujúci 10 najlepších VPN pre PC:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. PrivateVPN
 6. Ivacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. Súkromný prístup na internet (PIA)

Najlepšie VPN pre PC 2018

Nestačí byť iba primeraný vo svete VPN, pretože súčasný spotrebiteľ vyžaduje ďalšie funkcie a nové možnosti použitia, ak zaplatí za službu..

VPN, ktoré sotva spĺňajú kritériá najrýchlejšej VPN, napríklad ponúkanie obmedzených serverov, priemerná bezpečnosť údajov a schopná podpora zákazníkov, by mohli na trhu prežiť, ale v našom zozname najlepších VPN pre PC 2018 nemá miesto..

Zaručujeme, že serverová infraštruktúra sa rozšíri do desiatok krajín a obsahuje tisíce IP adries, poskytuje ultra-bezpečné šifrovanie a podporu protokolov, je schopná odblokovať čokoľvek z Netflix USA do HotStar India a schopná napájať ešte oveľa viac. Tu je náš zoznam Najlepšie VPN pre PC 2018:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii 5 multi-prihlásení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

ExpressVPN - špičková VPN najmä pre PC

ExpressVPN so sídlom v dátovom regióne Britského panenského ostrova, ktorý sa môže pochváliť viac ako 2000 servermi na 148 miestach rozmiestnených po celom svete, zdôvodňuje svoju značku tým, že je “Najdôveryhodnejšia VPN na svete” celkom vhodne.

Najlepšie VPN pre PC 2018

Nikdy neuchovávalo ani nezapínalo denníky používateľov. Ako dokazuje nedávny prípad v Turecku. Express VPN predstavuje ukážkovú integritu ochrany súkromia spotrebiteľa.

Prečítajte si podrobne túto aktualizovanú recenziu expresvpn.

Okrem toho šifruje dátové pakety zo svojich serverov v šifrovaní AES 256, poskytuje podporu všetkým vysoko zabezpečeným protokolom, ako je napríklad Open VPN, odblokuje takmer všetky geograficky obmedzené streamingové a obsahové stránky a dokonca ponúka špecializovanú podporu prostredníctvom natívnych aplikácií na široký repertoár platforiem.

Jedinou nevýhodou tejto služby je to, že na jednej strane ponúka iba tri súčasné spojenia, zatiaľ čo na druhej strane nie’neprídem lacno. Ročný plán stojí jedenkrát účtovaný 99,95 dolárov, zatiaľ čo v dvojročnom pláne sa vyžaduje, aby ste raz vyplácali 69,95 dolárov..

Pros

 1. Vyhradené aplikácie na kompatibilnom OS PC
 2. Podpora viacerých platieb
 3. Vysoké štandardy šifrovania
 4. Podpora rozšíreného protokolu
 5. Zásady nulových protokolov

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P
 2. Drahé cenové plány

Návšteva-expressvpn

PureVPN - ponúka vysoko kompatibilnú, ľahko použiteľnú aplikáciu pre PC

PureVPN so sídlom v Hongkongu je služba, ktorá vždy prešla míľnikom smerom k službe svojim zákazníkom a poskytuje im nesmierne ľahký prístup, pokiaľ ide o všetky aspekty spojené s využívaním služby. Či už je to’Vďaka cenovo dostupným cenovým plánom alebo rozšírenej natívnej podpore / aplikáciám pre viac platforiem zostáva PureVPN službou prelomovou cestou.

PureVPN pre PC

Odberateľom ponúka všetko, čo sa týka exkluzívnych funkcií, ako je kill switch, NAT firewall, ochrana proti úniku DNS, ochrana DDoS, možnosti odblokovania pre streamingové servery, split tunneling, cibuľa cez VPN a ešte viac.

Prečítajte si všetky podrobnosti v tejto recenzii Pure VPN.

Pokiaľ to tak nie je, je to v oblasti zábavy a vyhovenia požiadavkám orgánov na vydávanie údajov. Uisťujeme vás však, že v prípade, keď sa zistilo, že služba vedie používateľské záznamy, bol prípad, v ktorom bol zapojený trestný čin.

Pri iných činnostiach týkajúcich sa slobody internetu, ako je torrenting alebo streamovanie obsahu s obmedzeným prístupom, PureVPN nebude hrať snitch a vaše dáta prevráti.

Táto služba je finančne nenáročná. Dvojročné predplatné s PureVPN vás bude stáť iba 69,12 dolárov, pričom jednoročné predplatné nie je’To je také drahé a vyžaduje, aby ste zaplatili 59,04 dolárov vyúčtovaných jedenkrát.

Pros

 1. Ochrana DDoS funguje na všetkých PC OS.
 2. Vyhradené servery P2P a Torrent
 3. 750 + servery v 141 krajinách
 4. VPN hotspot
 5. Nat Firewall
 6. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp
 7. Umožňuje rozdeliť tunelovanie

Zápory

 1. Vedie niektoré protokoly
 2. Skúšobná verzia nie je k dispozícii

Navštívte stránku PureVPN

NordVPN - Poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia pre počítače

S jednou z najrýchlejších rýchlostí počas našej kontroly na všetkých platformách je spoločnosť NordVPN mimoriadne spoľahlivá a ponúka rozsiahle riešenia pre všetky typy používateľov VPN. Tento poskytovateľ nie je od začiatku bujný, ale len málo z nich sa môže vyrovnať jeho bezpečnostným funkciám a neuveriteľnému počtu serverov, čo predstavuje celkovo 3359+ serverov v 60+ krajinách..

NordVPN na pc

NordVPN so sídlom v Paname ponúka šesť súčasných pripojení, podporu viacerých protokolov, exkluzívnu funkciu SmartPlay pre streamingové weby, ako je netflix, a dvojité šifrovanie pre zvýšenie bezpečnosti. Výhody sa však nekončia, pretože sa môžete spoľahnúť na to, že poskytovateľ má najvyššiu dostupnosť, pričom čelí minimálnym, ak vôbec nejakým, prerušeniam v pokračovaní služby..

Nezabudnite skontrolovať našu aktualizovanú recenziu spoločnosti nordvpn.

Predtým to bola jedna z drahších služieb, ale teraz je v cenovo dostupnom okne a stojí len 125,64 dolárov za trojročný plán predplatného..

Pros

 1. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP pre všetky modely PC.
 2. Vyhradené P2P a Torrenting.
 3. Tor s VPN k dispozícii
 4. Bezplatné skúšobné obdobie
 5. K dispozícii je dvojité šifrovanie
 6. 3359 serverov v 60+ krajinách
 7. Akceptované bitcoíny a platobné steny
 8. Funkcia SmartPlay pre streamovanie stránok

Zápory

 1. Mesačný plán je drahý na 11,95 dolárov mesačne

Najlepšie VPN pre PC - recenzia kompatibilná so systémom pre všetky značky PC

IPVanish - ponúka plynulú podporu pre streamingové servery pre osobné počítače

Ak hľadáte poskytovateľa VPN, ktorý neuškodí kvalite HD vášho streamovaného obsahu, ani neumožňuje, aby ikona ukladania do vyrovnávacej pamäte väčšinu času zhasla na obrazovke, potom môžete stretnúť svoj zápas s IPVanish..

IPVanish pre PC

S nepredvídateľným menom sa služba postavila proti etablovaným konkurentom. IPVanish ponúka šifrovanie AES 256 stupňov, podporu viacerých protokolov, rýchlosti zipsu, nízke časy pingback, servery 1000+ a ďalšie,

Ale čo sa nás na BestVPN.co najviac páči, je to, že jeho UX vo vyhradených aplikáciách je mimoriadne plynulý a ľahko sa naviguje, takže je najlepšie vyskúšať si prvý časovač..

Pros

 1. K dispozícii je neobmedzená šírka pásma podporovaná vo všetkých sieťach LAN v počítačoch.
 2. Protokoly VPN OpenVPN a L2TP / IPsec
 3. Odblokuje geoobmedzený obsah
 4. Zásady nulových protokolov
 5. 40 000+ zdieľaných IP adries

Zápory

 1. Zákaznícka podpora je pomalá
 2. Žiadna skúšobná verzia zdarma

Navštívte stránku IPVanish

PrivateVPN - jednoduché a ľahko použiteľné VPN pre PC

Najlepšie na každej službe alebo produkte musí byť jednoduchosť a averzia k zložitosti. PrivateVPN je na vrchole nášho zoznamu, pretože je vysoko bezpečnou, ale stále racionálnejšou službou, ktorá ponúka všetko od odblokovania Netflixu až po špičkový bezpečnostný prístup nesmierne ľahkým spôsobom..

SúkromnéVPN pre PC

Aj keď služba skutočne potrebuje zvýšiť počet svojich serverov z iba 80 serverov, súčasné servery nie sú nikdy blokované alebo príliš obmedzené, aby sa rýchlosť postúpila na nepoužiteľnú úroveň..

Okrem toho, PrivateVPN nebude ukladať vaše protokoly, zašifruje vaše dáta pomocou šifrovacieho profilu AES 256, ponúka rozmanitú podporu protokolov a zaručuje ľahkú dostupnosť a podporu na všetkých platformách prostredníctvom natívnych aplikácií..

Cenové plány sú trochu nekonvenčné podľa odvetvových štandardov, keďže nie sú k dispozícii žiadne dlhodobé predplatné. V prípade 13-mesačného predplatného budete musieť zaplatiť 50,40 dolárov.

Pros

 1. 2048-bitové šifrovanie s AES 256 pre každé zabezpečenie počítača.
 2. 30 dňová skúšobná verzia zdarma
 3. Zrýchlenie nulovej rýchlosti
 4. 56 Umiestnenie servera
 5. Protokoly zahŕňajú Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IPSec
 6. Ochrana pred únikom IPv6

Zápory

 1. Nie je k dispozícii žiadny dlhodobý cenový plán
 2. Obtiažne rozhranie UX v domorodých aplikáciách

Navštívte súkromnú sieť VPN

Najlepšie VPN pre PC zadarmo

Bezplatné služby lákajú používateľov z celého spektra, dnes však’V ultramodernom svete špičkových technológií musíte byť opatrní, na čo sa prihlasujete, najmä bezplatných poskytovateľov.

Vo väčšine prípadov bezplatné VPN nemusia byť dôveryhodné, pretože ak vám neúčtujú poplatok za službu, potom s najväčšou pravdepodobnosťou narážajú na príjmy prostredníctvom iných tokov. Tento scenár môže byť pre používateľov VPN dosť riskantný, pretože keď dôverujete niekomu, že vás ochráni a vaše údaje, a namiesto toho sa snažia vymyslieť jeho speňaženie, výsledky môžu byť často úplne škodlivé..

Stále však existujú poskytovatelia bezplatných sietí VPN, ktorí vám umožňujú pokračovať vo vašich internetových aktivitách pod ich obozretným a bezpečným krytom, bez toho, aby sa vás o to akokoľvek snažili napodobniť..

Tu je náš zoznam najlepších bezplatných sietí VPN pre PC pre rok 2018:

TunnelBear VPN - ponúka skvelé aplikačné rozhranie pre PC

Pravdepodobne najdôveryhodnejšia bezplatná VPN, s ktorou sme sa kedy stretli v BestVPN.co, ponúka TunnelBear príkladnú bezpečnosť a prístup na server (ako je uvedené v tomto prehľade tunelov). Vďaka značke Bear označenej vo všetkých svojich používateľských rozhraniach vo vyhradených aplikáciách je táto sieť VPN použiteľná tak ľahko, že ju môže používať každý, dokonca aj ten, kto nemá skúsenosti s sieťami VPN, skôr ako profesionál..

Najlepšie VPN pre PC zadarmo

Pri rýchlostných skúškach sa do značnej miery zohľadnila skutočnosť, že ponúkala službu bezplatne. Najlepšie na nich však musí byť ich otvorenosť. Je známe, že bezplatné siete VPN sú dosť reštriktívne, ale služba TunnelBear ponúka päť súčasných pripojení, ktoré vám umožňujú prenášať celé zariadenie pod jeho ochranným krytom, keď vysielate svoju aktivitu online..

Ak sa však touto službou vypneme, je jej limit šírky pásma údajov 500 MB, ktorý sa zdá, že je niečo také dobré, ale nemôžete ho mať viac kvôli obmedzeniam používania.

Pros

 1. Na každom PC je možné súčasne pripojiť 5 zariadení.
 2. Výkonné šifrovanie
 3. Používateľské rozhranie je neuveriteľne jednoduché

Zápory

 1. Nízke dátové limity
 2. Nepodporuje P2P / Torrenting

Hide.Me - vysoko bezpečné šifrovanie vašich údajov

Bezplatná sieť VPN, ktorá zobrazuje nulové reklamy, už vyhráva. Hide.me už nejaký čas a v tomto období existuje ako najlepšia bezplatná sieť VPN pre PC; získala povesť rýchleho a bezpečného poskytovateľa bez obťažovania.

Hide.me pre pcStovky tisícov používateľov služby sa môžu zaručiť za to, že táto VPN je vysoko bezpečná z hľadiska ochrany súkromia používateľov a že sa v ničom nezaujíma napríklad o vkladanie sledovacích kódov alebo predaj užívateľských údajov..

Dodáva sa s limitom šírky pásma 2 GB pre zadarmo, čo je dostatočné, ak vezmete do úvahy nízkoľahké prehliadacie konzistencie. Na flipside môžete k službe pripojiť iba jedno zariadenie, čo je určite prchavosť, ale môžeme to zobrať, pokiaľ služba zostane tak dobrá ako teraz..

Pros

 1. Neuveriteľné štandardy pre šifrovacie počítače
 2. Výslovne uvedená politika nulových záznamov.
 3. Vysoké rýchlosti

Zápory

 1. Servery iba v 3 krajinách
 2. Nie je vhodné na odomknutie geograficky obmedzeného obsahu
 3. K dispozícii je iba pripojenie zariadenia

ZoogVPN - Umožňuje podporu P2P pre PC

Aj keď meno znie dosť zvláštne, služba nie je ničím iným. Spoločnosť BestVPN.co je spoločnosť ZoogVPN považovaná za bezplatnú sieť VPN pre PC, a to kvôli ich nulovým nepravdivým prísľubom a maximálnemu poskytovaniu všetkých bezplatných funkcií..

ZoogVPN pre PC

Je to jedna z mála sietí VPN zadarmo, ktorá používateľom umožňuje dopriať si P2P pripojenie bez toho, aby ich obmedzovala zo svojich ságov. Šifrovanie je 128 bitov, ktoré sa určite môže vylepšiť, ale je relatívne bezpečné chrániť vaše aktivity online.

Má politiku nulových protokolov a umožňuje používateľom pripojiť jedno zariadenie, ktoré každý mesiac spotrebuje až 2 GB dátovej šírky pásma.

Pros

 1. 2 GB dátový limit pre všetkých používateľov PC.
 2. Poskytuje relatívne silné šifrovanie
 3. Rýchle servery

Zápory

 1. Zákaznícka podpora trvá príliš dlho
 2. K dispozícii je jedno zariadenie

Windscribe VPN - veľkorysý limit šírky pásma dát pre počítače

Pomerne nová služba, v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi v zozname, je Windscribe jednou z lepších bezplatných služieb VPN, čo ponúka súčasný trh..

WindscribeVPN pre PC

Najlepšia časť o tejto službe je jej veľkorysosť, ktorá umožnila bezprecedentný dátový limit 10 GB, neobmedzené pripojenie zariadení, vyhradenú podporu P2P a dokonca aj blokovaný reklamný blokovač.

S VPN sme boli vypínaní len kvôli častým výpadkom služieb. Aj tímy podpory zákazníkov reagovali pomaly, ale vzhľadom na to, že je nový, môžeme mu poskytnúť výhodu času na zlepšenie týchto problémov a ich prispôsobenie podľa očakávaní používateľov..

Pros

 1. 10 GB dátový limit na každú značku počítača.
 2. Neobmedzené pripojenie zariadení
 3. Obsahuje blokovanie reklám a bránu firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Zápory

 1. Nepodporuje OpenVPN
 2. Členenia spoločné

Najlepšie VPN pre PC na stiahnutie zadarmo

Na stiahnutie akejkoľvek aplikácie natívneho OS pre vaše počítače stačí stiahnuť tieto prepojenia poskytovateľa (zoznam je rozdelený medzi najčastejšie platené a najlepšie bezplatné VPN pre PC):

Najlepšie platené VPN pre počítače:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

Najlepšie bezplatné VPN pre počítače:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/en/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

záver

Od pôsobivej veľkosti trhu 40 miliárd dolárov je priemysel VPN zameraný na exponenciálny rast a dosahovanie trhovej hodnoty obrovských 70 miliárd dolárov, čo podkopáva rastúce vedomosti medzi ľuďmi o podstatnej hodnote nasadenia VPN.

VPN nie sú len ozdobné bezpečnostné zariadenia, s ktorými sa musí zaobchádzať ako s novinkami, ale v našej dobe konzistentných dátových sprisahaní, ako je škandál Cambridge Analytica, online používatelia musia prehodnotiť svoje vnímanie výhod, ktoré môže dobrá služba VPN získať..

Pre počítače, ktoré ukladajú a prenášajú väčšinu vašich osobných, finančných a obchodných údajov, sú VPN nevyhnutné komodity. Ak ste používateľom, ktorý čítal túto recenziu v roku 2018, musíte si ju tiež zaobstarať alebo riskovať, že bude súčasťou väčších a škodlivejších škandálov s údajmi, z ktorých niektoré by mohli viesť len k väčšiemu ublíženiu na živote, ako ste kedy mohli mať. predstavoval.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me