Najlepšie VPN pre iPad – Kompletný sprievodca zabezpečením pomocou bezplatnej iPad VPN

jablko’Výrobky sú zlosťou od prelomu 2. tisícročia. Populárne značky ako iPod a iPhone dosahujú tržby v miliónoch predaných kusov ročne. S rastúcou popularitou značiek so systémom iOS sa však rozšírili aj hrozby, ktoré sa na ňu zameriavajú v online doméne.

Inteligentní hackeri sú vždy pripravení preniknúť do vášho iPadu a získať ruky za vaše dáta. Najlepšie VPN je vaša najbezpečnejšia stávka, aby váš iPad dosiahol úroveň bezpečnosti potrebnú na odvrátenie takýchto nebezpečných hrozieb.

Tu je komplexný sprievodca BestVPN.co pre Best VPN pre iPad, ktorý je zameraný na to, aby ste boli vybavení všetkými informáciami na správne rozhodnutie, pokiaľ ide o výber najvhodnejšej a pre iPad priateľskej VPN.

Najlepšie VPN pre iPad

Čo je to VPN na IPad

IPad ponúka svojim používateľom viac funkcií a funkcií ako každý iný tabletový počítač dostupný na trhu. Príchod iPadu priniesol nový vek konektivity, poháňaný zariadením, ktoré vám umožní robiť všetko, čo vaša stolná počítač dokáže, bez nepríjemností konvenčných počítačov..

iPady môžete použiť kdekoľvek. Od lavičky v parku po vlastnú spálňu, iPady umožnili používateľom zažiť obrovskú dostupnosť. Keďže ste však vždy pripojení k internetu prostredníctvom iPadu na nespočetné množstvo aktivít, ako je streamovanie, hranie online hier, nakupovanie, čítanie a dokonca aj štúdium, vaše citlivé údaje sa môžu ľahko napadnúť.

Čo je to VPN na iPade?

Vyžaduje si to prijatie vhodných bezpečnostných opatrení. Napríklad VPN na iPade vám môže pomôcť získať ďalšiu vyrovnávaciu pamäť zabezpečenia online, aby ste boli chránení pred škodlivým softvérom, vírusmi, podvodníkmi a dokonca aj spamovými správami vytvorenými v rámci spoločnosti. Ale výhody jednoducho nie’koniec tam. Najlepšie dnešné najlepšie siete VPN vám umožňujú zobraziť a odblokovať geograficky obmedzený obsah.

Keď Torrenting skryjú vašu IP adresu pred autorskými právami, šifrujú citlivé údaje, ako sú čísla kreditných kariet a ďalšie. To je dôvod, prečo sa VPN rýchlo stávajú nevyhnutnými na každom zariadení, ale ich dôležitosť sa zvyšuje, keď sa zaujímate o zariadenie, ako je iPad, ktoré používajú oveľa viac zúrivo online obyvateľov..

Prečo potrebujete VPN pre IPad

iPady sú vyspelejšie a najrozvinutejšie verzie tabletových počítačov a sú jedným z najpopulárnejších prístupových zariadení na surfovanie po internete. Dnešný internet však prichádza so spravodlivým podielom na rizikách, povinnostiach a obmedzeniach, z ktorých väčšinu možno neutralizovať nasadením VPN.

Prečo potrebujete VPN na iPade?

Napríklad Netflix je populárna služba streamovania na požiadanie, ale ponúka rôzne knižnice obsahu v rôznych krajinách. To, čo používateľ môže vidieť s Netflixom na Novom Zélande, by bolo úplne odlišné od toho, čo Netflix UK ponúka svojim používateľom. Používatelia teraz potrebujú sieť VPN, aby mohli obísť tieto dusivé geografické obmedzenia obsahu a naplno využívať svoje predplatné.

Okrem toho, VPN môžu urobiť to oveľa jednoduchšie a bezpečnejšie pre torrent na iPad, aby ste v bezpečí pred škodlivým softvérom, odložiť hackerom ukradnúť vaše citlivé údaje a poskytnúť vám väčšiu anonymitu online.

Ako zvoliť najlepšiu VPN pre iPad

Ak ste sa rozhodli pre službu VPN na zabezpečenie vášho iPadu, musíte vziať do úvahy niektoré dôležité faktory, skôr ako sa dohodnete s určitým poskytovateľom. Nižšie je uvedený zoznam funkcií, ktoré by poskytovateľ mal ponúkať, aby sa jeho služba považovala za najlepšiu VPN pre iPad:

Ako zvoliť najlepšiu VPN pre iPad

Tu je zoznam funkcií, ktoré by poskytovateľ mal ponúkať, aby sa jeho služba považovala za najlepšiu VPN pre iPad

Silné šifrovanie:

Ochrana údajov sa vykonáva jej šifrovaním pri prechode cez internet. Ak je šifrovanie dostatočne silné, aj keď niekto sleduje a získava vaše údaje, všetko, čo by videli, je neuveriteľné, že vyhral’byť schopný dešifrovať. Najlepším druhom šifrovania je stupeň AES 256, ktorý používajú vládne agentúry, vojenské jednotky a iné citlivé dátové inštalácie.

Podpora viacerých protokolov:

Kým sa vaše údaje zašifrujú, sú k dispozícii’Je vždy lepšie zaistiť, aby ho nikto nezachytil, keď sa prepravuje cez internet. Toto sa dosahuje prechodom cez a “Protokol”, čo je druh šifrovaného tunela, do ktorého sa nikto nemôže dostať. Najlepšie VPN ponúkajú podporu viacerých protokolov, ktorá zahŕňa vyhradenú podporu pre OpenVPN, PPTP, L2TP a ďalšie.

Robustnosť serverovej infraštruktúry:

Na zariadeniach orientovaných na zábavu, ako je iPad, potrebujete VPN, ktorá dokáže poskytnúť maximálny počet serverov na viacerých miestach rovnomerne rozložených. Čím väčší je počet serverov, tým väčšie sú vaše šance na ľahké odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením.

Niektoré špičkové VPN dokonca poskytujú dedikované servery pre činnosti ako Torrenting, P2P, zmätené servery a ďalšie, takže to môže byť pridaná plus.

Kompatibilita s iPad:

jablko’Zariadenia nie sú také príjemné pre aplikácie a zdroje, ktoré pochádzajú mimo jej dôveryhodného vývojára’s komunitou. Aby VPN mohla byť pre iPad dobrá, musí na zariadení poskytovať vysoký stupeň kompatibility. Mnoho sietí VPN ponúka špeciálne aplikácie pre iOS, ktoré slúžia presne tejto potrebe.

Exkluzívne vlastnosti:

Najlepšie VPN don’t jednoducho ponúkajú základné funkcie tak, ako by to bolo’neospravedlňujú svoje najvyššie postavené bidlá na svete VPN. Exkluzívne funkcie sa môžu pohybovať od usmrcujúcich prepínačov až po zdvojenú sieť VPN a dokonca aj cibuľu cez sieť VPN, čo všetkým používateľom umožňuje zvýšiť úroveň zabezpečenia na svojich iPadoch..

najlepšie vpn pre ipad

Najlepšie VPN pre iPad - dôveryhodné a testované aplikácie s čestným hodnotením

iOS je vo všeobecnosti veľmi bezpečná platforma, ale hackeri sa pri útokoch na takéto zariadenia rýchlo stávajú veľmi sofistikovanými. Nadšenci iOS sú mimoriadne lojálni, pokiaľ ide o ich zariadenia, a to robí platformy, ako je iPad, tak lákavé pre útoky na údaje.

Najlepšie siete VPN sú navrhnuté tak, aby vás chránili pred takýmto trápnym únikom údajov, ktorý vás môže ušetriť pred veľkým poškodením finančných a osobných údajov. Okrem toho siete VPN poskytujú výnimočnú zdvorilosť v tom, že vám umožňujú obísť cenzúru a pristupovať k obsahu s obmedzeným prístupom.

Na vašom iPade vám tieto funkcie môžu pomôcť rozšíriť veci, ktoré môže vaše zariadenie robiť, a zaručiť prémiový zážitok založený na špičkovej VPN. Tu je náš kurátorsky a neobjektívne zoznam pre Najlepšie VPN pre iPad ktoré obsahujú recenzie cien, príručky kompatibility, počty serverov a ďalšie dôležité faktory.

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

ExpressVPN - všestranný výkon na iPadoch:

ExpressVPN, rozlišujúce meno medzi VPN, ponúka jeden z najväčších balíkov funkcií, ktoré ponúkajú prvotriedne užívateľské pohodlie.

Okrem svojho nesmierne pohodlného a mimoriadne ľahko použiteľného aplikačného klienta pre iOS môže ponúknuť viac ako 2000 serverov, nulovú šírku pásma, pľuzgiere a vysoké rýchlosti’nenechajte sa zapadnúť problémovými miestami servera, šifrovaním triedy AES 256 a ďalšími exkluzívnymi funkciami, ako je napríklad rozdelené tunelovanie, čím získate vyššiu bezpečnosť.

Nezabudnite skontrolovať celú recenziu expresvpn.

EpressVPN pre iPad

Táto sieť VPN môže byť o niečo drahšia ako jej kolegovia, ale ponúka tým 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre tých, ktorí ju nemajú’nechcem zostať v službe po prvom použití. Ale to sa zriedka stáva.

Express Express ponúka na iPade tri rôzne plány. Mesačný plán prichádza na 12,95 dolárov, čo je príliš premrštené na zváženie, plán na 6 mesiacov stojí 59,95 dolárov vyúčtovaných raz, ale ich najlepší plán zostáva ten ročný, ktorý stojí iba 99,95 dolárov.

Pros

 1. Najlepšie rýchlosti prevodovky ako VPN pre iPad
 2. Vyhradené aplikácie a rozšírenia pre prehliadače
 3. Odolné šifrovanie vojenského stupňa
 4. Podpora viacerých protokolov
 5. Zásady nulových protokolov

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P
 2. Drahé v porovnaní s konkurenčnými službami

Získajte ExpressVPN

PureVPN - nízkonákladová VPN so všetkými funkciami pre iPad:

PureVPN, určite jedna z najdostupnejších sietí VPN, ponúka všetko, čo môžu najlepšie siete VPN za zlomok ceny. Ak uvažujete o kúpe siete VPN, ktorá dokáže odblokovať služby streamovania s obmedzeným geografickým umiestnením, spoločnosť PureVPN vám môže ponúknuť práve to, že.

Pozrite sa na našu podrobnú purevpnovú recenziu.

PureVPN pre iPad

S PureVPN môžete sledovať Hulu, Netflix a Amazon Prime pre akýkoľvek región’s úžasnými 750 servermi, ktoré sú rozmiestnené po celom svete. Okrem toho vám predplatné služby PureVPN zaručuje právo na funkcie ako Split Tunneling, Onion over VPN, podpora viacerých protokolov a ďalšie.

Len za 69,12 dolárov za dvojročný plán predplatného je predplatné príliš ťažké ignorovať s PureVPN.

Pros

 1. Dostupné plány VPN pre iPad
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhradeného streamovania
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery v 141 krajinách
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdeliť tunelovanie

Zápory

 1. Vedie niektoré protokoly
 2. Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii

Získajte PureVPN

Súkromný prístup na internet (PIA): bezkonkurenčná ochrana ako VPN pre iPad:

Vďaka 3030 serverom v 28 krajinách a funkciám orientovaným na zákazníka, ako je vyhradená podpora P2P a odblokovanie geografického obmedzenia, zostáva PIA jednou z najlepších VPN pre iPad. Táto VPN je používateľom obľúbená, pokiaľ ide o robustnosť funkcií. Vedie nulové protokoly, ponúka viac portov VPN, obsahuje blokovanie reklám a škodlivého softvéru.

Don’Nezabudnite si prečítať našu komplexnú kontrolu súkromného prístupu na internet

Súkromný prístup na internet pre iPad

PIA tiež ponúka vysoko kompatibilnú aplikáciu pre použitie na platformách iOS ako je iPad. A nie je to ani tak drahé, pretože ročný plán stojí 39,95 dolárov, zatiaľ čo ich najvyšší plán, ktorý ponúka predplatné na 24 mesiacov, sa účtuje na 69,95 dolárov..

Pros

 1. Vylepšené bezpečnostné kontroly ako VPN pre iPad
 2. Podporované OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozícii
 4. Poskytovateľ nulových protokolov
 5. 5 Súčasné pripojenia
 6. Neobmedzená šírka pásma

Zápory

 1. Používateľské rozhranie v jeho natívnych aplikáciách je trochu komplikované

Získajte súkromný prístup na internet

NordVPN - Plne bezpečné funkcie pre zaručenú anonymitu na iPade:

Spoločnosť NordVPN sa stále sústreďuje na to, aby čo najlepším spôsobom ponúkala najzákladnejšiu vlastnosť VPN, t. J. Ultra kvalitné zabezpečenie.

Okrem štandardného šifrovania 256 stupňov a podpory viacerých protokolov môžete pomocou technológie NordVPN pridať ďalšie úrovne zabezpečenia’s exkluzívnymi funkciami ako Double VPN, Onion over Tor, CyberSec, ochrana proti úniku IPv6 a ďalšie.

Skontrolujte našu aktualizovanú recenziu nordvpn

NordVPN pre iPad

To však neznamená, že nemôže obísť geograficky obmedzený obsah. NordVPN je priateľský k Netflixu a na vašom iPade by ste nemali problém s prístupom k obsahu, ktorý sa pôvodne nemal dostať k vám.

Plány sú o niečo vyššie, avšak ročný plán stojí 83,38 dolárov. Najlepšie však môžete získať, ak pôjdete na ich 36-mesačný program predplatného, ​​ktorý vás vráti späť iba na 125,64 dolárov.

Pros

 1. Bezplatné skúšobné obdobie
 2. K dispozícii je dvojité šifrovanie
 3. 3359 serverov v 60+ krajinách
 4. Viaceré spôsoby platby
 5. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 6. Funkcia SmartPlay pre streamovanie stránok

Zápory

 1. Drahé mesačné plány

Získajte NordVPN

TorGuard - Funkcia ochrany pred utajením pre zvýšenie ochrany osobných údajov na iPade:

TorGuard prešiel o krok pred prehliadačom, pokiaľ ide o zabezpečenie bezpečnosti a súkromia pre používateľov. Napriek tomu, že TorGuard ponúka len málo ďalších funkcií okrem základných, je exkluzívnou sieťou VPN pre tých, ktorí nemajú tendenciu riskovať svoju anonymitu online na svojom iPade..

Torguard VPN pre iPad

Rýchlosti sú vďaka týmto bezpečnostným opatreniam trochu pomalé, ale nie príliš na to, aby pokazili vašu skúsenosť. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, funkciu ochrany proti stealth, 5 súčasných pripojení a oveľa viac vďaka predplatnému TorGuard.

Jedinou možnosťou, ako sa s touto službou vypnúť, sú jej mätúce plány. Aby sme vás však ochránili pred týmto problémom, odporúčame vám, aby ste si na rok Anonymný plán VPN vybrali iba 59,99 dolárov. Ďalší najlepší plán bude stáť 99,99 dolárov za 24 mesačné predplatné na koniec.

Pros

 1. Funkcia ochrany StealthVPN ako VPN pre iPad
 2. Silné úrovne šifrovania
 3. Beží na modeli smerovania cibule
 4. 3000+ VPN servery v 50 krajinách
 5. Vyhradená adresa IP

Zápory

 1. Plány sú veľmi drahé
 2. Balíky funkcií môžu byť mätúce

Získajte TorGuard VPN

Najlepšie VPN pre iPad zadarmo

V súčasnosti existuje v sieťach VPN veľmi málo bezplatných služieb, ktoré ponúkajú skvelý zážitok a zároveň sú vysoko dôveryhodné. V posledných rokoch, keď sa chytilo toľko služieb VPN zadarmo, pri nezákonnom využívaní užívateľských údajov alebo pri ich predaji online, bola dôvera spotrebiteľov v neveľmi narušená..

Okrem toho bezplatné siete VPN nemôžu poskytovať všetky exkluzívne funkcie, napríklad platené služby, napr. existuje veľmi málo poskytovateľov zadarmo, ktorí ponúkajú neobmedzenú šírku pásma alebo dobrý počet serverov.

Ak však stále chcete získať zariadenie pre svoj iPad, úspešne sme zostavili zoznam najlepších bezplatných sietí VPN pre iPad, ktoré pozostávajú z poskytovateľov, ktorí nie sú iba dôveryhodní, ale môžu zabaliť aj punc, pokiaľ ide o funkcie a výkon. Tu je náš zoznam najlepších bezplatných sietí VPN, ktoré môžete so svojím iPadom používať v roku 2018:

WindscribeVPN - najlepšia VPN pre iPad s podporou P2P

Sieť VPN zadarmo zvyčajne obmedzuje svoje možnosti na minimum, ale Windscribe nič z toho neurobí. V skutočnosti je tento poskytovateľ VPN jedným z najštedrejších sietí VPN, ktoré máme’narazil som vo voľnej kategórii. Pri 10 GB limite šírky pásma za mesiac je Windscribe 5x ústretovejší pre používateľov ako iné bezplatné VPN.

Windscribe pre ipad

Ale výhody nie’Nezastavujte sa, pretože získate aj 11 serverových umiestnení, vyhradenú podporu P2P, blokovanie reklám a funkciu brány firewall. Je to jeden z Najlepšie VPN pre iPad zadarmo ak ste užívateľ, ktorý nemá’t uspokojiť menej.

Pros

 1. Na serveri iPad je k dispozícii 11 serverov pre VPN zadarmo
 2. Neobmedzené pripojenie zariadení
 3. Obsahuje blokovanie reklám a bránu firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Zápory

 1. Otvorený protokol VPN nie je k dispozícii
 2. Členenia spoločné

TunnelBear VPN: Neustále stabilné rýchlosti ako VPN pre iPad

TunnelBear je veľmi spoľahlivá bezplatná služba, ktorá obsahuje roztomilé karikatúry medveďa roztrúsené na všetkých používateľských rozhraniach. Najlepšie na tom je jeho nekomplikovaná aplikácia pre iOS pre iPad’je rovnako jednoduché ako plug and play.

Prečítajte si našu aktualizovanú recenziu tunela

Tunnelbear pre iPad

Jedinou nevýhodou je nízka šírka pásma prichádzajúca len na 500 MB za mesiac. Ak však na službu píšete tweet, získate ďalších 1 GB údajov.

Rýchlosť a bezpečnostný výkon siete Tunnelbear VPN môžu dokonca poskytnúť plateným sieťam VPN beh za ich peniaze. Tunnelbear je ideálny pre ľahké prehliadanie iPadu.

Pros

 1. Vyžaduje e-mailovú adresu na registráciu ako bezplatná sieť VPN pre iPad
 2. 2 GB dátový limit
 3. Poskytuje relatívne silné šifrovanie
 4. Rýchle servery

Zápory

 1. Tím pre pomalú reakciu na zákazníka
 2. Môžete sa pripojiť iba k jednému zariadeniu

ZoogVPN - Anonymita zaručená online ako VPN pre iPad:

Mohlo by to mať zvláštny názov, ale jeho štandardy služieb zostávajú vysoké a sú neoddeliteľnou súčasťou vytvárania a Najlepšie VPN pre iPad zadarmo. ZoogVPN tu už dlho nie je, napriek tomu si získal povesť vysoko zabezpečeného pre používateľov, ktorým môžu dôverovať svojim údajom..

ZoogVPN pre iPad

Medzi vlastnosti patrí 3 servery, limit šírky pásma dát 2 GB, šifrovanie 128 bitov a zdieľanie P2P s nízkou intenzitou.

Pros

 1. Rýchle servery
 2. 2 GB dátový limit
 3. P2P / torrenting
 4. Poskytuje relatívne silné šifrovanie
 5. Dostupné rozšírené funkcie pre iPad

Zápory

 1. Väčšinu času nereaguje na zákaznícku podporu
 2. K dispozícii je jediné zariadenie

Hide.Me - Nulová tolerancia dátových protokolov ako najlepšia bezplatná VPN pre iPad

Táto sieť VPN, ktorá sa nachádza v krajine, ktorá je mimoriadne vhodná pre údaje, tj v Malajzii, ponúka všestranné zabezpečenie a predné funkcie, s ktorými môžu používatelia interagovať. Má vynikajúci šifrovací štandard v pláne a výslovne uvádza, že to tak nie je’t viesť záznamy akéhokoľvek druhu.

Hide.me pre iPad

Rýchlosti sú konzistentné a nevyskytli sa žiadne poruchy, úniky DNS ani iné podobné veci, ktoré by nás oprávňovali vyradiť Hide.me z nášho zoznamu. Dátový limit je pre iPad celkom kompatibilný s rýchlosťou 2 GB / mesiac.

Pros

 1. Pri použití ako VPN pre iPad sa nemusíte báť zákonov o uchovávaní údajov
 2. Neuveriteľné štandardy šifrovania
 3. Výslovne uvedená politika nulových záznamov.
 4. Vysoké rýchlosti

Zápory

 1. Nízky počet serverov
 2. nemá’• odomknúť geoobmedzený obsah

Najlepšie neobmedzená VPN zadarmo pre iPad

Vo všeobecnosti je pre bezplatné siete VPN ťažké ponúknuť svojim používateľom neobmedzenú dátovú šírku pásma. Dôvodom je skutočnosť, že siete VPN sú vysoko kapitálovo náročné a poskytovanie neobmedzeného množstva údajov používateľom by mohlo vyúčtovať účet príliš vysoký na to, aby mohla sieť Free VPN uniesť.

Najlepšie neobmedzená VPN zadarmo pre iPad

Niektoré bezplatné siete VPN však stále prekonali vzdialenosť a svojim používateľom v skutočnosti ponúkajú neobmedzenú dátovú šírku pásma. Tu je zoznam obsahujúci týchto úžasných poskytovateľov VPN zadarmo s neobmedzenými dátovými plánmi pre iPad:

 1. Štít HotSpot
 2. Zenmate VPN

Ako nastaviť VPN na iPad ručne

Najlepšie VPN pre iPad ponúkajú vysoko pohodlné, natívne aplikácie pre ľahkú kompatibilitu na všetkých platformách iOS. Dajú sa ľahko stiahnuť z VPN’s webom alebo z obchodu iOS, ak už máte účet u poskytovateľa, ak však chcete VPN nainštalovať do iPadu manuálne, tu’s tým, ako to dosiahnuť vo vetre:

 1. Prihláste sa na odber služby VPN zakúpením plánu vhodného pre vaše potreby a rozpočtové požiadavky.
 2. Stiahnite si konfiguračné súbory od preferovaného poskytovateľa VPN. (Najlepšie je vždy požiadať tím podpory zákazníkov, aby poskytol odkaz na tento zdroj, pretože každá sieť VPN má iné miesto, kde ich ukladá.’nie je zapojená uniformita)
 3. Po stiahnutí profilu VPN do iPadu vás zariadenie vyzve na jeho inštaláciu. “Inštalácia” je miesto, kde musíte klepnúť.
 4. Na autorizáciu systému musíte teraz zadať prístupový kód alebo zadať dotykové ID.
 5. Ak sa vám teraz zobrazí upozornenie, klepnite na “Inštalácia”.
 6. Teraz musíte znova potvrdiť autorizáciu procesu inštalácie opätovným klepnutím na “Inštalácia”.
 7. Po dokončení inštalácie s výzvou vás zariadenie upozorní. kohútik “hotový”
 8. Teraz musíte vybrať server, na ktorý sa chcete presunúť pomocou VPN.
 9. Preto musíte v zariadení iPad prejsť do časti Nastavenia. Raz tu vyberte “všeobecný” a potom vyberte VPN.
 10. Teraz sa zobrazí výzva s ponukou servera, ktorá bude obsahovať servery VPN dostupné poskytovateľom služieb.
 11. Prepnutím prepínača stavu pripojenia doprava zahájite pripojenie a potom vyberte server.
 12. VPN teraz funguje.

Ak chcete VPN vypnúť, prepnite ten istý prepínač stavu pripojenia späť na ľavú stranu, čo má za následok odpojenie VPN.

Ako získať prístup k Netflix na iPad pomocou VPN

Netflix’Knižnice obsahu sa môžu veľmi voľne šíriť z jedného regiónu na druhý, takže je potrebné, aby ste používali špičkovú VPN pre iPad, aby ste mohli plne využívať svoje predplatné Netflixu..

Tu’ako môžete pristupovať k Netflixu z ľubovoľného regiónu (napr. Netflix USA) na vašom iPade pomocou Best VPN for netflix:

 1. Prejdite vo svojom zariadení do obchodu iOS a vyhľadajte “Netflix”.
 2. Vo výsledkoch zvoľte “Netflix Inc” a pokračujte v inštalácii do vášho zariadenia.
 3. Po inštalácii (ak ste si už zakúpili program predplatného) sa prihláste do svojho účtu Netflix.
 4. Teraz na svojom iPade otvorte svojho VPN klienta (klientske aplikácie pre iOS sú všeobecne dostupné u všetkých populárnych poskytovateľov VPN s ľahko použiteľnými rozhraniami) a vyberte server pre krajinu, z ktorej chcete Netflix používať, napr. pre prístup do Netflix USA vyberte americké servery.
 5. Ak stále dokážete odomknúť Netflix z konkrétneho regiónu, pošlite správu o nepretržitej zákazníckej podpore najlepších VPN serverov pre Netflix a budete vedený vpred.
 6. Vyberte server a teraz obnovte Netflix. Ak to tak nie je’Nepracujte, odhláste sa a potom sa znova prihláste. Určite budete pripojení.

Najlepšie VPN pre iPad Reddit

Komentáre k Reddit, ktoré sme narazili na najvhodnejšiu VPN pre iPad, boli trochu odlišné od toho, s čím sa všeobecne stretávame na platforme. Tu odporúčania VPN neurobili’• Rozhodnite sa pre poskytovateľov služieb nižších koncov, pretože platforma iOS vyžaduje robustnosť na strane VPN a vo všeobecnosti iba tú najlepšiu redistku vpn môže poskytnúť táto požadovaná sila funkcií..

Jeden používateľ odporučil službu Express VPN, pretože jej skúsenosti boli mimoriadne rýchle a fungovalo v Číne dobre. Nič sa nelíši od našej vlastnej kontroly poskytovateľa VPN.

Komentár z diskusie chowchowthedog’s komentár z diskusie "Čo’je to najlepšia VPN, ktorá sa používa v systéme iOS?".

Čo’je to najlepšia VPN na použitie s iOS? z jablka

Komentár z diskusie OpalHawk’s komentár z diskusie "Čo’je to najlepšia VPN, ktorá sa používa v systéme iOS?".

Iní používatelia boli viac naklonení inému z našich najlepších poskytovateľov VPN pre iOS, t. J. NordVPN. Odporúčania osprchovali vavrínoch na VPN za to, že ste boli vetra, ktorý môžete nasadiť a používať na iOS. (Nezabudnite skontrolovať nášho najlepšieho vpn pre mac sprievodcu.)

Komentár z diskusie Sebetter’s komentár z diskusie "Čo’je to najlepšia VPN, ktorá sa používa v systéme iOS?".

Komentár z diskusie marcinsz89’s komentár z diskusie "Čo’je to najlepšia VPN, ktorá sa používa v systéme iOS?".

Používatelia Apple sú vo všeobecnosti dosť dôvtipní a zdieľajú vernostné črty, pokiaľ ide o značky, avšak ich lojalita nie’neprídem lacno. Musíte byť skutočne dobrí, aby ste si všimli používateľa Apple a aby sa im páčili ExpressVPN a NordVPN, hovorí o tom, ako sú tieto služby skutočne dobré.

Najlepšie VPN pre iPad - najčastejšie otázky

Ako odstránim VPN z môjho iPadu?

Zatiaľ čo ako úprimní obhajcovia ochrany osobných údajov nemáme’t Odporúčam vám surfovať po internete bez toho, aby vás zahalila dostatočne dobrá VPN, ale napriek tomu sa chcete zbaviť VPN zo svojho iPadu, tu’s tým, ako to zvládnuť:

 1. Na zariadení iPad prejdite na nastavenia a potom prejdite na stránku “všeobecný” voľba
 2. Teraz prejdite nadol po ponuke, až kým neuvidíte možnosť pre “VPN”
 3. Ťuknutím na túto možnosť otvoríte ponuku so zoznamom nadol
 4. Tu uvidíte názov účtu VPN. Teraz kliknite na ikonu “ja” vedľa tejto možnosti
 5. Teraz medzi možnosťami klepnite na “Odstrániť VPN” a potvrďte akciu

Ako používate VPN na iPade?

Moderné služby VPN nie sú tak ťažké nasadiť a navigovať, najmä s natívnymi aplikáciami, ktoré ponúkajú pre každý OS.

Umožňuje podrobný postup pri používaní VPN na zabezpečenie anonymity online na iPade:

 1. Kúpte si plán predplatného pomocou Best VPN a potom si stiahnite svoju natívnu aplikáciu pre iOS pre svoj iPad
 2. Nainštalujte aplikáciu a prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov
 3. Vyberte server v rozhraní aplikácie a kliknite na Pripojiť
 4. Teraz prevádzkujete váš iPad bezpečne pomocou VPN poskytujúcej zabezpečenie online

záver

iPady sú najlepším prejavom konceptu “Mať počítač v dlani”. Tieto stroje sú rýchle, veľmi pohodlné, super inteligentné a predovšetkým úžasne krásne. Naše životy sa teraz točia okolo takých fantastických strojov, ktoré nám uľahčili život tým, že nám umožnili zefektívniť naše úlohy a užiť si oveľa viac voľného času..

Naše zariadenia sú však našou zodpovednosťou a kontrola ich bezpečnosti by mala spadať do našich rúk. Potrebujeme nielen nasadiť VPN na našich iPadoch, ale uchýliť sa k bezpečnejším postupom ochrany osobných údajov, ako je nezverejňovanie našich informácií na úchytkách sociálnych médií alebo klikanie na škodlivé odkazy, aby sme zaistili bezpečnejšiu a spoľahlivejšiu online interakciu pre všetkých..

My v BestVPN.co sa snažíme o to, aby bol internet bezpečný pre všetkých, a veríme, že to musí byť kolektívne úsilie zo strany všetkých používateľov bezplatného internetu. Ak máte nejaké návrhy na vylepšenia alebo kritiku, ktoré nám môžu pomôcť zlepšiť naše služby, neváhajte s nami komunikovať v komentároch nižšie.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me