Najlepšie VPN pre Chromebook 2020 – Majte svoje dáta stále v bezpečí!

V tomto rýchlo rastúcom svete, ktorému dnes dominuje digitálny vesmír, sú potrebné nové technológie, ktoré uľahčia život ľuďom. Na základe toho spoločnosť Google vytvorila slávny Chromebook, ktorý je lacným notebookom, ktorý je mimoriadne známy medzi rozpočtovými cestujúcimi a študentmi. Avšak bez ohľadu na to, akú platformu / hardvér používate, spoliehanie sa na online služby vyvoláva niekoľko obáv týkajúcich sa ochrany súkromia, pretože všetky údaje predstavujú riziko úniku údajov alebo vládneho dohľadu. Tu prichádza najlepšia sieť VPN, ktorá vám poskytuje zoznam najlepších sietí VPN pre Chromebook, pomocou ktorých môžete využívať najvyššiu anonymitu online.!

Čo je to Chromebook Google?

Chromebook je nová generácia prenosných počítačov, ktorá sa dostala na trh 15. júna 2011. Je neuveriteľne ľahká, s nízkym výkonom a ponúka vysoké rýchlosti na okamžité vykonávanie počítačových úloh. Systém Chrome OS je navrhnutý tak, aby sa používal predovšetkým pre internet, pričom väčšina jeho dokumentov a aplikácií žije a funguje v cloude. Ide o úplne iný druh prenosných počítačov, ktorý vám poskytuje to najlepšie od spoločnosti Google’s funkciami, stlačením niekoľkých tlačidiel.

Čo je to Chromebook Google?

Ako sa Google Chromebook líši od iných prenosných počítačov a prenosných počítačov?

V porovnaní s notebookmi Mac a Windows 10 Chromebook patrí do inej kategórie. Sú to stroje CLOUD s vlastnou triedou, v podstate známe svojou mobilitou a rýchlosťou. Na druhej strane štandardné notebooky a notebooky fungujú výlučne v režime offline. Následne sa radia do rôznych kritérií. Čo robí Chromebook tak výnimočným?

Ako sa Google Chromebook líši od iných prenosných počítačov a notebookov?

V skutočnosti všetko! Tieto pozoruhodné zariadenia sú takmer také veľké, aké majú ultraknihy, môžu sa pochváliť štíhlym dizajnom a množstvom funkcií. Sú vhodnou voľbou pre majiteľov prenosných počítačov, ktorí sa nachádzajú na prvom mieste, a často sú vysoko vo svete vzdelávania. Značky, ktoré ponúkajú Chromebooky, zahŕňajú Samsung, HP, Asus a Acer, všetky so systémom Chrome OS. Zjednodušená prevádzka, cenová dostupnosť spolu s lešteným rozhraním, službami Google na jednom mieste a asistenciou spoločnosti Cortana sú ich hlavnými predajnými miestami.

Sú vaše údaje v Chromebooku bezpečné?

Toto je zložitá otázka, ktorá sa má zodpovedať. Vzhľadom na to, že bez ohľadu na platformu, ktorú používate, ak chcete využiť dobrú bezpečnosť - začína tým, ako spravujete svoje vlastné údaje. V prípade Chromebookov to vyžaduje, aby ste si správne zabezpečili svoj vlastný účet Google, pretože prostredníctvom neho sa vykonáva každá malá akcia a úloha. Preto musíte pridať silné heslo pre maximálnu ochranu spolu s nastavením dvojfaktorovej autentifikácie, ktorá si vyžaduje prihlásenie pomocou kódu z aplikácie Google Authenticator..

Je Chromebook bezpečný

Aby ste ešte viac zvýšili svoju bezpečnosť a súkromie, je potrebné použiť niekoľko vylepšení a konfigurácií. V nastaveniach Chromebooku obmedzte svoje prihlásenie iba na jeden účet, aby ste zabránili neoprávneným osobám v prístupe k notebooku alebo k údajom v ňom. Môžete si tiež vybrať, aby ste spoločnosti Google poskytli menej informácií prepnutím predvoleného prehliadača na dnes slávny vyhľadávací nástroj DuckDuckGo, ktorý je súkromným vyhľadávaním a ktorý nesleduje vaše údaje ani nezaznamenáva žiadne informácie o pripojení alebo relácii..

Naozaj potrebujete najlepšiu sieť VPN pre Chromebook?

Teraz viete, ako zvýšiť bezpečnosť Chromebookov. Zaručuje vyššie uvedené vylepšenie aj úplnú bezpečnosť online? Nie práve! Preto musíte investovať do riešenia VPN, aby ste zvýšili svoju anonymitu online a znížili pravdepodobnosť úniku údajov. Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, prečo potrebujete najlepšiu sieť VPN pre Chromebook, pokračujte v čítaní nižšie:

 • Zabráňte sledovaniu / sledovaniu - Mnohé krajiny majú prísne zákony o internete, vďaka ktorým sú vlády povinné kontrolovať vašu osobnú aktivitu. Poskytovatelia internetových služieb majú právo legálne sledovať / zaznamenávať všetky vaše údaje bez vášho súhlasu. Použitie najlepšej siete VPN pre Chromebook zabezpečí, že vaše údaje zostanú úplne skryté!
 • Zabezpečuje verejné siete Wi-Fi - Pre prístup k úplným funkciám Chromebookov je potrebné pripojenie na internet. Ak ste cestovateľ a používate verejné Wi-Fi’s použitím najlepšej VPN pre Chromebook je dobrá voľba na zabránenie akejkoľvek snoopingovej alebo hackerskej činnosti, ktorá zaistí, že vaše údaje zostanú v bezpečí pred očami verejnosti..
 • Okamžité odblokovanie streamovania stránok - Ak chcete na svojom Chromebooku streamovať konkrétny film / televíznu reláciu, často sa môžete stretnúť s webmi, ktoré ukladajú geografické obmedzenia. Najlepšie VPN pre Chromebook pomáha odblokovať tieto prémiové stránky a poskytuje vám prístup k úplným knižniciam obsahu.
 • Zapojte sa do P2P / Torrenting - Zákony o porušení autorských práv bránia používateľom v účasti na akejkoľvek činnosti P2P / Torrenting na Chromebookoch alebo na inom zariadení s prístupom na internet. VPN maskujú vašu IP adresu, maskujú vašu identitu a uľahčujú bezpečné stiahnutie torrentov.

Funkcie, ktoré treba hľadať v najlepšej sieti VPN pre Chromebook

Pokiaľ ide o nájdenie najlepšej siete VPN pre Chromebook, môžete naraziť na obrovský zoznam možností na trhu, platených aj bezplatných. Nemôžete sa však len zaregistrovať v žiadnej službe a musíte vykonať svoju povinnú starostlivosť. Vyžaduje si to poznať určité funkcie na používanie v Chromebookoch, medzi ktoré okrem iného patria:

 • Zlučiteľnosť - V porovnaní s VPN pre PC nebude Chromebook podporovať každý poskytovateľ. Keďže operačný systém je založený na systéme Linux, ale jeho návrh je mimoriadne odlišný, nemôžete si len stiahnuť verziu systému Linux. Nezabudnite sa zaregistrovať u poskytovateľa, ktorý ponúka špeciálnu aplikáciu pre systém Chrome OS.
 • Protokolovanie - Ak sa siete VPN zapájajú do protokolovacích aktivít a zaznamenávajú informácie o vašom pripojení / relácii, v prvom rade odmieta celý účel registrácie s nimi. Uistite sa, že najlepšia VPN pre Chromebook, ktorú vyberiete, sa môže pochváliť prísnymi zásadami bez protokolov, aby sa dosiahla maximálna ochrana online.
 • Rýchlosť - Pri používaní internetu na Chromebooku musíte naposledy trpieť nízkou rýchlosťou. Nielen, že to dráždi, ale tiež robí sťahovanie / streamovanie úloh neuveriteľne stresujúcimi. Vyberte iba sieť VPN pre Chromebook s preukázanou povesťou o vysokom výkone a rýchlych serveroch.
 • Servery - Keďže používatelia Chromebooku sú rozmiestnení po celom svete, je nevyhnutné, aby sa poskytovateľ, ktorého si vyberiete, pýšil obrovskou databázou serverov s množstvom miest po celom svete. Uľahčuje to prístup k webovým stránkam s obmedzeným prístupom prostredníctvom Best VPN for Chromebook.

Najlepšie VPN pre Chromebook

Najlepšie VPN pre Chromebook v roku 2018

Chápeme, že nájsť poskytovateľa, ktorý najlepšie vyhovuje vašim rozpočtovým potrebám a požiadavkám Chromebooku, môže niekedy byť neuveriteľne rozzúrené, najmä preto, že na internete existuje obrovský zoznam možností.. Aby sme znížili problémy, zostavili sme zoznam najlepších sietí VPN pre Chromebook na základe vyššie uvedených faktorov, ktoré celkovo ponúkajú pozoruhodný výkon:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

CyberGhost - spoľahlivá aplikácia pre počítače a rozšírenie Chrome

CyberGhost so sídlom v Rumunsku ponúka špecializovanú aplikáciu pre používateľov systému Chrome OS, ktorá je neuveriteľne ľahko použiteľná a vyznačuje sa atraktívnym dizajnom. Využíva silné šifrovanie OpenVPN pre maximálnu bezpečnosť a ponúka možnosť pripojenia k 5 zariadeniam súčasne a ponúka 30-dňovú bezproblémovú záruku vrátenia peňazí a 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ďalšie informácie nájdete v našom podrobnom sprievodcovi recenziou CyberGhost.

Najlepšie VPN pre Chromebook

Pros

 1. Vyhradená aplikácia pre OS Chrome.
 2. Rozšírenie Chrome je k dispozícii.
 3. Globálne pokrytie: 800 serverov.
 4. Viacnásobné pripojenia na 5 zariadeniach.
 5. Zásady nulového protokolovania.

Zápory

 1. Rýchlosti môžu byť rýchlejšie.

Získajte CyberGhost

ExpressVPN - vynikajúca bezpečnosť a ochrana osobných údajov používateľov Chromebooku

Aplikácia ExpressVPN vyhovuje požiadavkám používateľov Chromebooku a ponúka pokyny na manuálne nastavenie na nastavenie sietí VPN pre OS Chrome. K dispozícii je dokonca aj prehliadač Chrome ExpressVPN, ktorý je plnohodnotnou počítačovou aplikáciou, ktorú môžu používatelia používať. Medzi funkcie, ktoré dostanete pri registrácii, patria tri súčasné pripojenia, P2P / Torrenting, ochrana WebRTC a automatické zabíjanie. Don’Nezabudnite si prečítať našu aktualizovanú recenziu ExpressVPN.

ExpressVPN pre Chromebook

Pros

 1. Aplikácia OpenVPN Chrome pre Android.
 2. Responzívny zákaznícky servis.
 3. Ručné príručky k prehliadaču VPN pre Chromebooky.
 4. Servery v 84 krajinách po celom svete.
 5. Žiadne protokoly použitia pre maximálne súkromie.

Zápory

 1. Drahé mesačné plány.

Získajte ExpressVPN

VyprVPN - vynikajúce rýchlosti pre streamovanie a torrent na Chromebookoch

Aj keď zo služby VyprVPN nie je k dispozícii žiadna aplikácia, poskytovateľ ponúka pre Chrome OS špeciálneho sprievodcu nastavením L2TP, ktorý s jej službami veľmi spolupracuje. Získate prístup k serverom v 70 krajinách spolu s funkciou SmartDNS a “chameleón” tajná technológia, ktorá zvyšuje vašu bezpečnosť, najmä ak chcete navštíviť miesta ako Irán alebo Čína. Máte dokonca k dispozícii 30-dňovú záruku na vrátenie platby.

VyprVPN pre Chromebook

Pros

 1. Sprievodca nastavením Chromebooku L2TP.
 2. Môže sa pochváliť vlastnou serverovou infraštruktúrou.
 3. “chameleón” technológie.
 4. Žiadne protokoly o pripojení / relácii.
 5. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zápory

 1. Nepodporuje bitcoíny.

Získajte VyprVPN

Vyrovnávacia pamäť - pozoruhodná anonymita pri skúmaní nefiltrovaného internetu

Podobne ako ostatní poskytovatelia neexistuje žiadna špeciálna aplikácia pre OS Chrome, ktorú môžete v Chromebooku použiť. Služba však ponúka podporu L2TP vo forme sprievodcov. Existuje dokonca aj “Zisťovanie portov” funkcia, ktorá umožňuje okamžité prihlásenie na sieť Wi-Fi na letiskách a hoteloch. K dispozícii je tiež bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Najlepšie na tom všetkom je, že využívate vysoké rýchlosti!

Vyrovnávacia pamäť pre Chromebook

Pros

 1. L2TP Podpora pre OS Chrome.
 2. Automatický spínač zabíjania.
 3. Servery v 41 krajinách.
 4. Podpora 24/7 Live Chat.
 5. Rýchle pripojenie.

Zápory

 1. Niektoré denníky pripojenia

Získajte vyrovnávaciu sieť VPN

NordVPN - VPN aplikácia zameraná na ochranu súkromia pre používateľov Chromebookov

NordVPN so sídlom v Paname je pravdepodobne najbezpečnejšou možnosťou pre používateľov Chromebookov, ktorí nechcú, aby sa ich informácie zaznamenávali alebo poskytovali vládnym agentúram. Všetky údaje sú chránené pod Panamou’zákon o ochrane spotrebiteľa. Ďalej dostanete silnú bezpečnosť prostredníctvom “Double hop” služba, ktorá nasmeruje vašu sieť VPN na dva rôzne servery na zvýšenie ochrany osobných údajov. Prečítajte si komplexnú recenziu spoločnosti NordVPN.

NordVPN pre Chromebook

Pros

 1. Doplnok Chrome je k dispozícii.
 2. 30-dňová politika vrátenia platby.
 3. Šesť súčasných spojení.
 4. Poskytovateľ nulových protokolov.
 5. 4189 serverov v 62 krajinách.

Zápory

 1. Drahé ceny.

Získajte NordVPN

Najlepšie VPN pre Chromebook zadarmo

Ak hľadáte najlepšie VPN pre Chromebook, ale nemôžete si dovoliť náklady na vyššie uvedené prémiové služby, vždy sa môžete spoľahnúť na bezplatných poskytovateľov. Nebudete samozrejme dostávať rovnakú úroveň bezpečnosti a súkromia, ale sú tu niektoré bezplatné VPN, ktoré vám dodávajú kvalitný produkt. Tieto zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na:

 1. Windscribe.
 2. TunnelBear.
 3. Schovaj ma.

Najlepšie rozšírenia VPN pre Chromebook

Aj keď je oveľa múdrejšie spoľahnúť sa na špeciálnu aplikáciu VPN pre systém Chrome OS, veľa používateľov je pohodlnejšie používať rozšírenie prehliadača. Je to pre používateľov, ktorí chcú okamžite odblokovať webové stránky a posúvať servery priamo z prehliadača. Ak hľadáte najlepšie rozšírenia VPN pre prehliadač Chrome, nižšie uvádzame niekoľko návrhov:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. PrivateVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. Windscribe.
 8. CyberGhost.
 9. Browsec
 10. Súkromný prístup na internet (PIA).

Ako nainštalovať VPN na Chromebooku

Ak nájdete špecializovanú aplikáciu Chrome, ako je napríklad aplikácia CyberGhost, nastavenie siete VPN je také jednoduché ako stiahnutie natívneho softvéru a stlačenie tlačidla inštalácie. Ak však chcete v Chromebooku nainštalovať sieť VPN ručne, musíte sa dopriať v zložitom procese. Nižšie uvádzame všetky kroky na inštaláciu siete VPN v Chromebooku:

Najlepšie VPN pre Chromebook zadarmo

 • Získajte certifikát CA od poskytovateľa VPN a uložte ho do miestneho úložiska.
 • Otvorte novú kartu v prehliadači Chrome a do panela s adresou zadajte chrome: // settings / Certificates.
 • V hornej časti stránky kliknite na ikonu “úrady” kartu a potom stlačte “import” gombík.
 • Zobrazí sa kontextové okno na overenie, či ste “Pravda tomuto certifikátu”. Stlačte tlačidlo OK.
 • Počkajte na import a inštaláciu certifikátu. Užite si používanie VPN.

Služba Google VPN vs Najlepšie VPN pre Chromebook

Všetky Chromebooky sú vybavené Google “Asistent Wi-Fi”, ktorý umožňuje používateľom okamžité a bezpečné pripojenie k sieťam. Google VPN je súčasťou tejto služby, ktorá šifruje vaše pripojenie k internetu a bráni snooperom a hackerom oklamať Wi-Fi okamžite pomocou vyčnievania paketov alebo odkazov na en “Diabolské dvojča” hotspot. Hoci je služba k dispozícii ZADARMO, chýba jej veľa výhod ponúkaných poskytovateľmi tretích strán, medzi ktoré patria:

Najlepšie rozšírenia VPN pre Chromebook

 • Geo-Spoofing vašej polohy.
 • Zapojenie sa do aktivít P2P / Torrenting.
 • Skrytie vašej internetovej aktivity pred poskytovateľmi internetových služieb a vládnymi agentúrami.

Najlepšie VPN pre Chromebook

Najlepšie VPN pre Chromebook - najčastejšie otázky

Pokiaľ ide o používanie najlepších sietí VPN pre Chromebook, môže sa objaviť veľa myšlienok o tom, ako môže chrániť vašu identitu alebo zvýšiť bezpečnosť. Medzi najčastejšie otázky, ktoré dostávame, patria:

Podporuje Chromebook Android VPN aplikácie?

Keďže Chromebooky fungujú v systéme Chrome OS, ide o veľmi obmedzené možnosti podporovaných aplikácií VPN pre Android. Aj keď prenosný počítač podporuje dva dôležité typy protokolov: OpenVPN a L2TP / IPSec, platforma ešte stále čaká dlhá cesta na prijímanie aplikácií pre Android..

Je bezpečné používať bezplatnú sieť VPN v Chromebooku?

Vo všeobecnosti majú bezplatné služby poskvrnenú povesť, pretože pokrývajú náklady na servery a podporu prostredníctvom iných metód, ako sú reklamy a sledovače. Stále však existuje niekoľko bezpečných možností, ktoré v skutočnosti vedú k tomu, že vaša aktivita zostane súkromná a bezpečná.

Ako prenášať kartu z Chromebooku na Chromecast?

Otvorte prehliadač Chrome a v pravom hornom rohu kliknite “Viac obsadenia”. Zobrazí sa vyskakovacie okno so žiadosťou o výber zariadenia, ktoré chcete odoslať “cast” k. Po výbere vyberte, či chcete zdieľať celú obrazovku alebo iba aktuálnu kartu v prehliadači Chrome. Jeho jednoduchosť sa nazýva Chromecast.

Zabalenie vecí

Ak chcete pri používaní Chromebooku zachovať svoju totožnosť v bezpečí, je nevyhnutné používať službu VPN. Dúfame, že vám náš sprievodca Best VPNs for Chromebook pomôže nájsť vhodnú možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám. Bez ohľadu na to, či narazíte na nejaké problémy alebo máte nejaké lepšie návrhy, neváhajte vynechať komentár nižšie. Môžete pokojne zdieľať článok so svojimi priateľmi a členmi rodiny!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me