Najlepšie VPN pre Amazon Prime 2020 – Sledujte Amazon Prime USA bez problémov

Amazon Prime je služba okamžitého streamovania videa, ktorú ponúka Amazon.com, jeden zo svetových’s najobľúbenejšími online predajcami. Rovnako ako iné obľúbené streamingové weby, Amazon Prime ponúka rôzne knižnice pre používateľov v rôznych krajinách. Diváci vo Veľkej Británii môžu prezerať knižnicu v USA iba v prípade, že môžu odblokovať geo-obmedzenia prostredníctvom najlepšej siete VPN. Aby sme vám pomohli odblokovať, tu je príručka o najlepšej VPN pre Amazon Prime, ktorá obsahuje inštalačné príručky, najlepšie platené a bezplatné VPN, podporované zariadenia a ďalšie informácie od BestVPN.co!

najlepšie vpn pre Amazon Prime

Čo je to Amazon Prime?

Amazon.com nie je len internetový obchod s elektronickým obchodom, ale aj internetový gigant, ktorý ponúka širokú škálu služieb, ako je podpora cloudovej infraštruktúry, logistika a ďalšie. Podobne je služba Amazon Prime Video službou Amazon.com, ktorá ponúka vyhradenú streamovanú službu, ktorá ponúka vyhradenú knižnicu obsahu pozostávajúcu z tisícov filmov, televíznych relácií a pôvodných seriálov, ktoré vás upútajú..

Túto službu môžete sledovať kdekoľvek na svete, ak si kúpite predplatné služby Prime Video, ale napriek tomu ste vyhrali’t byť schopný sledovať všetko, čo je k dispozícii na webe z dôvodu geografických obmedzení obsahu. Geo-obmedzenia sú veľkou kontrolou reality, pokiaľ ide o online streamingové služby, ako je Amazon Prime, ktoré pripravujú používateľov o prezeranie svojho obľúbeného obsahu, ak si ho nezaslúžia’nežijú v oblasti, kde je dostupný obsah.

Napríklad používateľ Amazon Prime v USA by videl úplne inú knižnicu videí v porovnaní s používateľom Amazon Prime v Singapure. To znamená, že určite existuje spôsob, ako to obísť. Najlepšia sieť VPN pre Amazon Prime vám umožní prepichnúť sa prostredníctvom týchto geografických obmedzení obsahu a zaistiť, aby bol váš streamovací zážitok užitočný. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si túto príručku, ktorá sa týka našej recenzie o najlepšej VPN pre Amazon Prime v roku 2018.

Najlepšie VPN pre Amazon Prime 2018

Hlavné streamingové služby ako Netflix a Hulu sa dožadujú blokovania VPN, aby zabránili používateľom prezerať obsah, ktorý by nemal’nebudú im k dispozícii v súlade so zákonmi o autorských právach. Amazon Prime Video sa v tomto ohľade nelíši a postupovalo smerom k vynúteniu blokovania VPN, takže väčšina poskytovateľov sa na svojej platforme stáva zbytočnou..

Stále sú však k dispozícii niektoré špičkové služby VPN, ktoré môžu prelomiť bariéry v obsahu a svojim používateľom ponúknuť transcendentný a holistický zážitok, ak chcú odblokovať americkú Amazon Prime. Tu, v BestVPN.co, veríme v testovanie vecí pre seba a potom ich odporučíme našim používateľom.

Tu je náš zoznam najlepších sietí VPN pre Amazon Prime, ktoré obsahujú iba tie selektívne siete VPN, ktoré vám môžu skutočne pomôcť pri obchádzaní geografických obmedzení a zvyšovaní hodnoty vášho predplatného:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

PureVPN - najdostupnejšia Amazon Prime VPN

Keď ty’Už ste si zakúpili predplatné pre váš účet Amazon Prime a hľadáte, ako minúť menej na získanie špičkovej VPN, potom PureVPN je to, čo vám bude najlepšie vyhovovať.

PureVPN pre Amazon Prime

Okrem špičkových bezpečnostných funkcií, ako sú Double VPN, Onion over VPN, Podpora viacerých protokolov, Split Tunneling a ďalšie, PureVPN poskytuje špeciálne IP adresy na odblokovanie Amazon Prime USA. Požiadali sme ich tím zákazníckej podpory, aby túto odpoveď získali prostredníctvom funkcie živého chatu.

PureVPN’Tím zákazníckej podpory bol veľmi priateľský a kooperatívny a podporný tím znel natoľko ľudsky, ako by mal byť. Poskytli nám názov servera, ku ktorému by sme sa museli pripojiť, ak by sme chceli odblokovať Amazon Prime v USA. Tento server mal pracovať iba v režime vyhradenej adresy IP.

Len to urobili’t zastaviť, ale tiež nám poskytla odkaz na sprievodcu, ktorý nám ukázal, ako nasadiť vyhradený režim IP, v prípade, že sme’Neviem o tom na fantastickom zobrazení uľahčenia zákazníka.

Najlepšie VPN pre Amazon Prime 2020 - Sledujte Amazon Prime USA bez problémov

Okrem všetkej tejto neuveriteľnej podpory ponúkajú fantastické, neuveriteľne lacné dlhodobé plány, takže môžete jednoducho vykopnúť a relaxovať s Amazon Prime a zároveň minúť veľmi nominálnu sumu na odblokovanie. Cena ročného balíka je pohodlne stanovená na 58,92 dolárov, zatiaľ čo dvojročný obchod je ešte lepší na iba 69,00 dolárov účtovaných raz.

Pros

 1. Dostupné plány ako VPN pre Amazon Prime USA
 2. Ochrana DDoS
 3. Vyhradené servery P2P a Torrent
 4. 750 + servery v 141 krajinách
 5. Nat Firewall
 6. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp
 7. Umožňuje rozdeliť tunelovanie

Zápory

 1. Vedie denníky
 2. Žiadna skúšobná verzia zdarma

Získajte PureVPN

NordVPN - Ponúka samostatné servery pre ľahšiu kompatibilitu zariadení ako Amazon Prime VPN

Táto VPN má pravdepodobne jeden z najlepších profilov vo svete VPN. Nord VPN, ktorý je často považovaný za najlepšiu VPN, zaručuje špičkový výkon na všetkých frontoch, aby sa stal vysoko odporúčanou službou pre všetky druhy používateľov..

NordVPN pre amazon prvočíslo

Rýchlosti sú vysoké a sila servera je dostatočne výkonná na to, aby sa zabezpečilo, že žiadne pokusy o odblokovanie obsahu nezmiznú. Ponúka tiež dvojitú VPN pre vyššiu kontrolu zabezpečenia. Najlepšia časť služby je však to, koľko práce urobila, aby svojim používateľom uľahčila odblokovanie videa Amazon Prime Video bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používajú..

Keď sme požiadali zákaznícku podporu o poskytnutie najlepšej alebo špecializovanej adresy IP na odblokovanie Amazon Prime USA, poskytli nám oddelený zoznam adries IP, ktoré by sme mohli použiť v závislosti od toho, či sme používali počítače alebo smartfóny / smartTV..

Zatiaľ čo mesačný plán na portáli NordVPN sa účtuje prehnane, ročný plán na 83,38 dolárov účtovaný raz a 3-ročný obchod na 124,64 dolárov fakturovaný raz, sú určite v rámci prijateľných limitov pre používateľov, ktorí sa ľahko prihlásia na odber.

Pros

 1. Poskytuje špecializované servery pre rozmanitú podporu zariadení ako VPN pre Amazon Prime
 2. Vyhradená podpora P2P a torrentingu
 3. Bezplatné skúšobné obdobie
 4. Funkcia SmartPlay pre streamovanie webov
 5. K dispozícii je dvojité šifrovanie
 6. 3359 serverov v 60+ krajinách
 7. Bitcoiny a platobné steny sú akceptované
 8. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP

Zápory

 1. Drahé krátkodobé plány

Získajte NordVPN

ExpressVPN - najrýchlejšia rýchlosť ako Amazon Prime VPN

Ak sieť VPN spoplatňuje viac, ale poskytuje funkcie na jej prispôsobenie, potom dohoda už nezostáva mimo dosahu. ExpressVPN je drahá v porovnaní so zvyškom najlepších poskytovateľov VPN, môže však zaručiť najlepší výkon na všetkých frontách, vďaka čomu je vynikajúcou všestrannou najrýchlejšou VPN.

Express VPN pre Amazon Prime

Pokiaľ ide o Amazon Prime, odblokovanie streamingovej webovej stránky v USA ponúka ExpressVPN vysoké rýchlosti, ktoré vám umožňujú vychutnať si Amazon Prime’s video knižnica bez strachu z príliš veľa vyrovnávacej pamäte. Nedochádza k žiadnym poruchám ani odpojeniam a dokonca aj servery poskytujú primerané zabezpečenie, aby sa zabránilo únikom DNS. Tu’ich zákaznícka podpora odpovedala na náš dotaz, či ich služba pracovala na odblokovaní Amazon Prime USA.

Plány začínajú na 12,95 dolárov za mesiac’Hodnota predplatného je najlepším, ale najlepším plánom je ročný plán predplatného, ​​ktorý stojí používateľov raz za 99,95 dolárov.

Pros

 1. Neuveriteľne rýchlo ako VPN pre Amazon Time
 2. Podpora viacerých platieb
 3. Vyhradené aplikácie pre kompatibilný operačný systém
 4. Vysoké štandardy šifrovania
 5. Podpora rozšíreného protokolu
 6. Zásady nulových protokolov

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P
 2. Drahé cenové plány

Získajte ExpressVPN

Torguard.net - Zvýšená bezpečnostná ochrana ako VPN pre Amazon Prime

Prehliadač Tor je pravdepodobne jedným z najbezpečnejších prehliadačov a odporúčame ho ako alternatívu pre používateľov, ktorí chcú zvýšiť svoju online bezpečnosť až o stupeň vyššie. Podľa toho istého modelu a jeho replikácie na VPN je to, čo robí Torguard.Net príkladným a vysoko zabezpečeným.

Torguard VPN pre Amazon Prime

Model smerovania cibule je omnoho lepší ako iné priemerné modely zabezpečenia VPN, ktoré obsahujú iba šifrovanie a zabezpečené tunely. My sme však neboli’Neočakávam, že táto VPN bude fungovať na Amazon Prime Unblocking. Keď sme požiadali o podporu, či ich VPN môže odblokovať Amazon Prime Video, ich odpoveď bola najlepšia, z ktorej sme sa v priebehu našej kontroly zabezpečili..

Na rozdiel od iných sietí VPN, ktoré ponúkajú odblokovacie funkcie v rámci svojich konvenčných plánov VPN, Torguard ponúka vyhradený plán IP na prístup k obsahu s obmedzeným prístupom, ako je Amazon Prime. Dedikovaný plán IP stojí 7,99 dolárov mesačne alebo 54,99 dolárov ročne a je najlepší pre tých, ktorí chcú odblokovať geograficky obmedzený obsah..

Počet vyhradených adries IP je úžasný a obsahuje fantastické množstvo miest, ktoré sú celkom schopné poskytovať odblokovacie služby z ktorejkoľvek krajiny do mnohých krajín sveta. Nemáme’Nevideli lepšie služby ako toto, pokiaľ ide o odblokovanie nielen Amazon Prime, ale o poskytnutie komplexného riešenia smerom k väčším potrebám odblokovania.

Pros

 1. VPN s funkciou Stealth pre Amazon Prime Unblocking
 2. Silné úrovne šifrovania
 3. Beží na modeli smerovania cibule
 4. 3000+ VPN servery v 50 krajinách
 5. Vyhradená adresa IP

Zápory

 1. Plány sú veľmi drahé
 2. Balíky funkcií môžu byť mätúce

Získajte TorGuard VPN

Najlepšie VPN pre Amazon Prime Free

Ak sa chystáte odblokovať Amazon Prime USA, potom bezplatná služba VPN nie je skvelá voľba, pretože podľa našej kontroly neexistuje žiadna bezplatná služba VPN. Áno, existujú niektoré veľmi dôveryhodné služby, ktoré sú bezplatné, ale odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu, najmä služba streamovania je mimo ich vlastných schopností.

že’pretože poskytovatelia streamovania, napríklad Amazon Prime, používajú blokovanie VPN, aby zabránili používateľom prezerať obsah, ktorý nemusí byť v ich oblasti k dispozícii. Len prémiovú službu Best Amazon Prime VPN, ktorú používame’Som uvedený na našom zozname to môže urobiť. Bezplatné služby don’Nemajú vyhradené adresy IP, ako napríklad Torguard, alebo majú výkonné servery, ktoré môžu obísť Amazon Prime’s stena blokujúca VPN.

to’je drahé prevádzkovať tieto funkcie a bezplatné služby don’Nemám peniaze na to, aby som sa mohol podieľať na poskytovaní takýchto funkcií. Na druhej strane veľa bezplatných sietí VPN ponúka pomalé rýchlosti (kvôli väčšej priorite svojich plánov platených služieb), nízke limity šírky pásma dát (v priemere od 500 MB do 2 GB / mesiac) a nízky počet serverov, všetky čo vám nedovolí mať s Amazon Prime dobré skúsenosti.

Najhoršie VPN, ktoré nie’t Odblokujte Amazon Prime Video

Zatiaľ čo väčšina sietí VPN nie je schopná odblokovať Amazon Prime Video, s výnimkou niektorých z nich, niektoré z nich nie sú len schopné poskytnúť správnu sadu funkcií, ale je tiež nebezpečné ich nainštalovať z dôvodu neustáleho ohrozenia, ako je malware, vkladanie kódov sledovania atď..

Tu’je rýchly prehľad o najhorších VPN, ktoré nie sú k dispozícii’t odblokovanie Amazon Prime:

 1. Štít Hot Hot
 2. SurfEasy VPN
 3. VPN prehliadača Opera (uplynula)

Ako pozerať Amazon Prime mimo USA

V podstate na odblokovanie akejkoľvek webovej stránky z určitého regiónu, napr. Ak chcete odblokovať Amazon Prime USA, kým bývate vo Veľkej Británii, máte k dispozícii dve možnosti. Prvým je použitie VPN a druhým je nasadenie servera proxy. Obaja sa zvyčajne vydávajú rovnakou cestou na odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým obsahom. Podvrhnú vašu IP adresu tak, aby vyzerala ako jej pôvod v USA.

Vyhrali sme však’t odporúčame použiť proxy, pretože na jednej strane iba spoofuje vašu IP, zatiaľ čo vaše pakety DNS sú vystavené snoopers a na druhej strane nemusia vždy fungovať.

VPN sú rýchlejšie, bezpečnejšie a spoľahlivejšie pri poskytovaní odblokovacích služieb. Ak použijete to najlepšie, na vás nebudú môcť zacieliť žiadne autorské práva Amazon Prime VPN na odblokovanie americkej verzie.

VPN pre Amazon Prime

Prehľad obrazových zariadení Amazon Prime:

Amazon Prime Video ponúka možnosti vysokej kompatibility a je podporovaný širokou škálou zariadení. Tu’je prehľad zariadení, ktoré môžete použiť na sledovanie videa Amazon Prime:

 1. Všetky počítače a prehliadače ako Windows a Mac
 2. Inteligentné televízory
 3. Prehrávače Blu-ray
 4. Set-top boxy (Roku, Google TV, TiVo, štít Nvidia)
 5. Amazon Fire Fire
 6. Fire TV Stick / telefón / tablety
 7. Herné konzoly (PlayStation, Xbox, Wii)
 8. Zariadenia so systémom Android a iOS

Ak máte v prehliadači Chromecast nainštalované rozšírenie prehliadača Chrome, môžete tiež sledovať Amazon Prime. Funguje tiež na Kodi prostredníctvom úložiska Krypton.

Ako nastaviť Amazon Prime v televízii

Sledovanie filmov a relácií na vašom televízore je zážitok, ktorý nikdy nezodpovedá žiadnemu inému zariadeniu. Moderné inteligentné televízory ponúkajú používateľom kvalitu HD na prezeranie obľúbeného obsahu na širokouhlej obrazovke, čím ponúkajú fantastický zážitok.

A to’nie je také ťažké nastaviť službu na vašom televízore. Tu’ako môžete spustiť Amazon Prime na svojej inteligentnej televízii:

Ak ty’už ste si zakúpili účet pre Amazon Prime Video, potom choďte do obchodu Google Play na vašom Android TV alebo do Samsung Apps na vašom Samsung Smart TV

 1. Hľadať “Hlavné video” a stiahnite si aplikáciu
 2. Spustite inštaláciu a po zobrazení výzvy zadajte svoje používateľské poverenia (meno používateľa a heslo, ktoré ste použili na registráciu do Amazon Prime).
 3. Po spustení aplikácie teraz vyberte akýkoľvek film, televíznu reláciu alebo program a nechajte sa začať baviť!

Najlepšie VPN pre Amazon Prime Reddit

Kým vysoký počet najlepších poskytovateľov služieb predplatného’Názvy sa objavujú na Reddite v diskusných vláknach o najlepšej VPN. Používatelia odporučili používateľov na odblokovanie Amazon Prime USA..

Až na pár zmienok o NordVPN, ako je ten náš’spomenul som tu, vyhrali ste’nenájdu veľa odporúčaní a je najlepšie sa držať tých, ktoré my’vyskúšali a otestovali sme vás v našej najlepšej VPN na odblokovanie americkej Amazon Prime.

Komentár z diskusie ContiGhostwood’s komentár z diskusie "Video VPN a Amazon Prime".

Okamžité video Amazon verzus Amazon Prime Video

Aj keď Amazon nedávno zjednodušil svoju službu a premenoval Amazon Instant Video na Amazon Video a Amazon Prime Video na Amazon Prime, služby sú stále mätúce pre začínajúcich a nováčikov..

Amazon Prime bol vlastne celý obchod dostupný za 79 dolárov iba pre zákazníkov z USA a ponúkol ročný balík, ktorý poskytuje používateľom bezplatnú dvojdennú prepravu po celý rok spolu s predplatným Amazon Prime Video.

V apríli 2016 sa však služba Amazon Prime Video začala ponúkať samostatne za 2,99 dolárov mesačne počas prvých šiestich mesiacov a potom sa účtovala za 5,99 dolárov mesačne. tam’K dispozícii je tiež mesačná bezplatná skúšobná verzia. to’s paušálnou ponukou, kde môžete sledovať neobmedzený obsah.

Amazon Instant je však skôr ako model platby za zobrazenie, kde musíte platiť za každé video, reláciu alebo film osobitne a’Je k dispozícii ako samostatná služba pre ľudí v USA aj mimo USA.

Amazon Prime je k dispozícii iba pre zákazníkov z USA’s odporúčame nasadiť Najlepšie VPN na odblokovanie aplikácie US Amazon Prime, aby ste mohli službu využívať a využívať najnovší dostupný obsah.

VPN pre Amazon Prime

Najlepšie VPN pre Amazon Prime FAQs

Video Amazon Prime nefunguje?

Obnovenie vášho internetového pripojenia alebo zatvorenie akejkoľvek inej činnosti, ktorá vyžaduje údaje, väčšinou spôsobí, že sa vaše Prime Video opäť zapne. V opačnom prípade, ak stále nie’Ak to nefunguje, skontrolujte, či je vaše zariadenie aktualizované aktualizáciami alebo či je inovovaná aplikácia Prime Video.

Naozaj potrebujem členstvo Amazon Prime na streamovanie videa Amazon?

Nie, ty nie’nepotrebujem to. Amazon Video vyžaduje, aby ste samostatne kupovali televízne programy, filmy alebo akýkoľvek iný videoobsah za kus. Členstvo Amazon Prime je v súčasnosti ponúkané za 2,99 $ mesačne počas prvých šiestich mesiacov po registrácii a potom vám bude účtovaná suma 5,99 $ mesačne.

Môžeme používať Amazon Prime na viacerých zariadeniach naraz?

Áno, môžete, ale na to by ste si museli vytvoriť Amazonskú domácnosť. Ak chcete začať, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Na webovej stránke Amazon sa prihláste do svojho účtu a potom prejdite na stránku “Môj účet” voľba
 • Ísť do “Spravujte svoj obsah a zariadenia” > nastavenie > Knižnica domácnosti a rodiny > Pozvite dospelých
 • Teraz buď vytvorte nový účet alebo použite existujúci účet na opätovné prihlásenie a nadviazanie zdieľaného pripojenia k Amazon Prime z iného zariadenia

Ako nájdem videoobsah Amazon Prime?

Môžete buď priamo prejsť na Prime Video’na oficiálnej webovej stránke alebo prejdite do obchodu Google Play, kde si môžete stiahnuť aplikáciu videa pre Amazon Prime pre Android, a obchod iTunes stiahnuť aplikáciu pre iOS.

záver

Amazon Prime je práve teraz jednou z najlepších streamingových služieb online a keďže popularita internetovej televízie stúpa, táto služba vám v nadchádzajúcich obdobiach určite ponúkne niektoré veľkolepé relácie..

Na webe BestVPN.co obhajujeme bezplatný internetový prístup pre všetkých bez akýchkoľvek obmedzení alebo hraníc, ale keďže hrozby a zákazy neustále rastú, najlepšou možnosťou, ako zaistiť, aby bol váš internetový zážitok skutočne bezplatný, je použitie najlepšej VPN a využívanie tých najlepších internet vám ponúka’s obsahom.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me