Najlepšie bezplatné služby VPN v roku 2019

Ak chcete VPN zadarmo, pretože neplatení poskytovatelia’• Prispôsobte svoj rozpočet, potom sa môžete pohnúť, ale buďte opatrní.

Bezplatné siete VPN sú zložité služby a pod povrchom sa skrýva veľa vecí, ktoré by vás mohli potenciálne poškodiť.

Aby ste sa uistili, že budete pokračovať iba s najbezpečnejšou sieťou VPN na bezplatné stiahnutie, budete musieť prejsť nášho sprievodcu.

Pred prihlásením na určité služby vám poskytnem stručný prehľad faktorov, ktoré musíte vziať do úvahy, a poskytnem vám prehľad o najlepšej bezplatnej sieti VPN pre rok 2019..

Tu je krátky prehľad našich 5 najlepších bezplatných služieb VPN v roku 2019

# 1: Surfshark: Odporúčaná sieť VPN č. 1 s 30 skúšobným obdobím bez rizika.
Najlepší plán: $ 1,99 / mesiac (2-ročný obchod)
# 2: ProtonVPN: Vo svojej bezplatnej službe nie je obmedzená šírka pásma
# 3: Hide.Me: Bezplatná sieť VPN, ktorá nefunguje’t Uchovávať protokoly
# 4: Windscribe: Využite až 15 GB / mesiac zadarmo
# 5: OperaVPN: Odblokuje Netflix USA zadarmo

Veľa bezplatných sietí VPN ani zďaleka neponúka základné súkromie, takže fond, z ktorého by sme si mohli vybrať, bol výrazne obmedzený.

Stále sa však snažíme zaradiť do tohto zoznamu služby, ktoré ste pre vás mohli kedykoľvek bezpečne používať..

Tu sme’Zostavil som zoznam 5 vysoko zabezpečených služieb VPN, ktoré môžete používať ako bezplatnú sieť VPN.

Surfshark - vysoko odporúčaný poskytovateľ s 30 dňovou bezplatnou skúšobnou verziou VPN

Surfshark je špičková služba VPN, ktorá ponúka najsilnejšie zabezpečenie spolu s prémiovými funkciami, ale poskytuje to’nie je to úplne bezplatná služba.

Prečo sme sa preto rozhodli zaradiť tento zoznam bezplatných sietí VPN na začiatok?

že’s pretože Surfshark ponúka užívateľsky prívetivú, 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu v ktorej môžete využívať službu so všetkými dostupnými funkciami bez obáv.

Ak nie’Ak nechcete ostať v službe, podajte jednoduchú žiadosť o vrátenie platby s podporou živého chatu a peniaze dostanete späť. Áno, je to také jednoduché.

Surfshark je najbližšie k bezplatnej službe VPN vďaka svojim cenovo dostupným cenovým dohodám. 2-ročné predplatné vás bude stáť len $ 1,99 / mesiac.

Najlepšie bezplatné služby VPN v roku 2019

Poskytovateľ vám poskytuje niekoľko dobrých dôvodov na zaplatenie tejto sumy a pobyt v službe po uplynutí skúšobnej doby zadarmo.

Netflix USA pracuje s Surfshark zakaždým, bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Torrenting je podporovaný svojou 800+ silnou serverovou sieťou a zabezpečený ochranou proti úniku DNS.

Službu môžete využívať na všetkých hlavných platformách pomocou ľahko použiteľných aplikácií ponúkaných poskytovateľom.

Živý chat je vždy k dispozícii, aby vám pomohol, ak uviaznete alebo potrebujete urobiť s týmto nastavením VPN bez problémov.

Rýchlosti sú konštantné a rýchle po celú dobu a neexistuje ani obmedzenie šírky pásma.

K dispozícii je šifrovanie na vojenskej úrovni a protokol OpenVPN, ktoré vám poskytujú neprekonateľný zážitok z internetového zabezpečenia.

Surfshark je tou najlepšou voľbou pre VPN zdarma’Mám, ak chcete využiť službu pre krátkodobé potreby, napríklad na mesiac.

ProtonVPN: Žiadne obmedzenie šírky pásma pri bezplatnej službe

Tento poskytovateľ ponúka zriedkavú funkciu neobmedzeného využívania šírky pásma ako bezplatnú službu VPN.

Don’túto funkciu berte na ľahkú váhu, pretože v bezplatnej doméne VPN narazíte na obmedzenia šírky pásma ako 500 MB / mesiac.

ProtonVPN zadarmo

Prostredníctvom tohto môžete využívať túto bezplatnú sieť VPN bez problémov s registráciou alebo aktualizáciou tak dlho, ako budete chcieť.

Tento poskytovateľ VPN’s bezplatná verzia ponúka prvotriedne zabezpečenie, ktoré nemá’t vôbec neohroziť užívateľské dáta. Úroveň šifrovania je silná a pri našom testovaní sa nenašli žiadne úniky IP.

Jediným problémom je to, že rýchlosti sú niekedy slimákovité, t. J. Absolútne pomalé.

Očakáva sa to, pretože všetky bezplatné siete VPN obmedzujú niektoré prémiové funkcie a ProtonVPN’s prípadom, to škrtí jeho rýchlosti spolu s neumožňuje vám prúd alebo Torrent jeden.

Aplikácie sú ponúkané pre všetky hlavné platformy ako Windows, Mac, iOS a Android. A ak chcete niekedy upgradovať, jeho platená verzia je vždy k dispozícii a ponúka oveľa lepšiu skúsenosť.

Hide.Me: VPN zadarmo, ktorá dodržiava prísne zásady nulových protokolov:

Ďalšia vysoko bezpečná služba VPN, Hide.Me, má sídlo v Malajzii, zabezpečenej jurisdikcii.

Hide.Me Free

Poskytovateľ ponúka dobrú rýchlosť na všetkých 5 serveroch, ktoré prideľuje vo svojej bezplatnej službe.

Nie’t viesť záznamy o svojich činnostiach akýmkoľvek spôsobom a ak to spojíme s dobrým šifrovaním a vy’Mám bezplatnú ochranu VPN na vysokej úrovni.

Hide.Me má svoje nevýhody a hlavne vo forme obmedzenia prideľovania iba 2 GB údajov každý mesiac svojim používateľom..

Nízky limit na použitie údajov tiež spôsobuje, že poskytovateľ nie je vhodný na streamovanie a torrent, ani na iné činnosti náročné na údaje.

Túto službu môžete používať na všetkých populárnych zariadeniach a na niektorých nich, ako aj na FireTV. Ponúka tiež rozšírenie Firefox.

Windscribe: Používajte až 15 GB / mesiac / priateľské na torrent

Ak nie’Ak vezmeme do úvahy obmedzenia šírky pásma a serverové obmedzenia, medzi Windscribe nie je žiadny zásadný rozdiel’bezplatné a platené služby.

Po prihlásení na odber tejto služby môžete používať blokovanie reklám, ktoré je prémiovou funkciou a neuveriteľne dobre funguje na vykorenenie nepotrebných nepríjemností na webe..

Vďaka tomu je obmedzenie šírky pásma 10 GB / mesiac omnoho užitočnejšie, pretože nestrácajte drastickú šírku pásma na reklamy, ktoré doniesli.’nechcem to vidieť.

Windscribe zadarmo

Môžeš pridať ďalších 5 GB naviac to tweeting o službe.

Toto nie je zlý obchod, pretože to zaručuje, že túto sieť VPN môžete používať bezplatne neobmedzeným spôsobom, ak pravidelne robíte prehliadanie..

Poskytovateľ má problém s rýchlosťami aj keď, ale je to’nie kvôli škrteniu kvôli jeho bezplatnej službe.

Problém je aj v platenej verzii tejto služby.

Live chat je prekvapivo ponúkaný Windscribe a aj keď’nie je prvotriedne, to’Je to stále dosť dobré na vyriešenie vašich hlavných technických problémov.

Túto sieť VPN môžete používať zadarmo pre systémy Windows, Mac a prehliadače, čo vám umožní získať stabilné pripojenie VPN zadarmo pomocou jednoduchého procesu nastavenia a registrácie..

Windscribe nepodporuje mobil.

OperaVPN - Odblokuje Netflix:

Jediná bezplatná sieť VPN, ktorá dokáže odblokovať Netflix, OperaVPN funguje iba ako rozšírenie v prehliadači Opera.

OperaVPN zadarmo

Spravidla nie’t Odporúčame vám zvoliť si túto sieť VPN, pretože má viacero problémov s únikom IP a protokolovaním, čo z neho robí nevhodné na Torrenting, prehľadávanie a iné podobné aktivity..

Ak však chcete bezplatne sledovať americkú verziu Netflixu, môžete si zvoliť túto službu.

6 Dôležité faktory pre výber najlepšej bezplatnej služby VPN

Nemáme’Nevyberajte poskytovateľov pre náš najlepší bezplatný zoznam VPN zo slabého vzduchu.

Existuje niekoľko veľmi dôležitých faktorov, ktoré hodnotíme všetkých poskytovateľov bezplatne a kontrolujeme, ktorí z nich sú vynikajúci, a vykonajte test podľa týchto faktorov:

Šírka pásma

Množstvo údajov, ktoré môžete každý mesiac použiť, je pravdepodobne najdôležitejším faktorom pri výbere bezplatnej služby VPN.

Dôvodom je to, že obmedzenia VPN sú zrozumiteľné pre bezplatné VPN, pretože nemôžu ponúknuť všetko, čo platení poskytovatelia robia. Keď však tento limit klesne pod prijateľnú úroveň, VPN bude nepoužiteľný, bez ohľadu na to, aký dobrý je.

Veľkým príkladom je tunelový tunel, pravdepodobne najbezpečnejšia bezplatná sieť VPN zo všetkých.

Poskytuje však iba 500 Mb / s šírku pásma každý mesiac, ktorá je jednoducho úbohá a nie je ani dosť dobrá na to, aby vám vydržala pár dní aj pri základnom prehliadaní..

rýchlosť

to’je hlúpe očakávať, že bezplatné VPN budú ponúkať také rýchle rýchlosti ako ich platené náprotivky.

Poskytovanie vysokých rýchlostí vyžaduje prostriedky a je to nákladný podnik, vďaka čomu je táto funkcia úplne mimo dosahu bezplatných sietí VPN.

Stále je tu pre nás nesmierne dôležitá stabilita rýchlosti, takže aj keď sieť VPN ponúka bezplatné rýchlosti pri bezplatnej službe, tieto rýchlosti by mali byť konštantné alebo to ešte viac zničí dojem používateľa..

Umiestnenie servera

Bezplatné siete VPN don’Neponúkajte všetky servery prítomné v ich serverovom parku.

Počet serverov ponúkaných v bezplatných plánoch VPN je často pomerne nízky av rozmedzí 2 - 10 serverov.

Dokonca ani vtedy nie sú servery väčšinou optimalizované tak, aby ponúkali vysoké rýchlosti, podporovali Torrenting alebo obchádzali Netflix’s geobloky.

Vo väčšine VPN tieto problémy pretrvávajú pri bezplatných sieťach VPN, takže väčšinou dostanú povolenie, ale potom sa skontroluje, či ponúkané servery neobsahujú únik IP, alebo nie..

Najlepšie bezplatné VPN ponúkané v tomto zozname nie’• Netesnosť vašej IP prostredníctvom serverov vôbec a ich rýchlosti sú stabilné, ak nie rýchle.

Zásady protokolovania

Protokoly o činnosti používateľa obsahujú citlivé informácie a nikdy by sa nemali uchovávať, pretože porušujú súkromie používateľa.

Okrem toho, ak si VPN vedie denníky, je tu’s vysokou možnosťou, že bude predávať údaje, ktoré má k dispozícii.

Touto cestou prechádza veľa sietí VPN zadarmo’s dôvodom, prečo boli poskytovatelia, ktorí dodržiavajú prísne zásady nulového denníka, zahrnutí do odporúčaného bezplatného zoznamu VPN.

úniky

VPN majú skryť svoju skutočnú IP, aby si udržali svoju anonymitu online.

Táto anonymita však môže byť ohrozená, ak je VPN náchylná na úniky DNS, WebRTC alebo podobné IP.

Úniky IP sú nebezpečné najmä pri citlivých činnostiach, ako je Torrenting a obchádzanie vládnych cenzurácií. Najlepšie bezplatné VPN by nikdy nemali únikom skutočnej adresy IP vôbec.

Aby sme to skontrolovali, vykonali sme niekoľko testov úniku a uvádzali sme iba tie VPN, ktoré ich všetky prešli bez väčších problémov.

Užívateľská prívetivosť

Dokonca aj to najlepšie z funkcií, ktoré ponúka VPN, sa môžu stať zbytočnými, ak platforma, na ktorej sa majú používať, nie je užívateľsky prívetivá.

Najčastejšie sú aplikácie ponúkané poskytovateľom v kompetencii používateľov a v prípade, že ide o aplikáciu’s UI a UX sú neohrabane hotové, aplikácia sa ťažko používa, často havaruje alebo na dlhú dobu nereaguje.’t vôbec vám odporučiť poskytovateľa.

Používajú sa všetky bezplatné služby VPN bezpečne?

Väčšinou NIE!

Sieť VPN zadarmo je často buď honeytrap alebo utlmená verzia platených služieb VPN, ktoré nútia používateľa kupovať skutočnú sieť VPN.’s predplatným.

Posledné z nich, t. J. Ponúkané platenými poskytovateľmi, sú stále v poriadku, pretože majú obmedzenia, ale často nie sú dostatočne dôveryhodné na registráciu..

Samostatné bezplatné služby však nie sú vôbec spoľahlivé.

Väčšinou sa jedná o zimolezy, ako už bolo povedané, ktoré priťahujú zákazníkov tým, že ponúkajú bezplatné služby a potom vykonávajú škodlivé činnosti v pozadí.

Zadarmo siete VPN zachytili aplikácie napadnuté škodlivým softvérom, obchodovanie s údajmi, sifonovanie šírky pásma a oveľa problematickejšie cesty do siete.

že’Preto stále opakujeme, že bezplatné VPN sa neodporúčame, pretože existuje veľká šanca, že nie sú súkromné ​​ani dostatočne bezpečné na to, aby sa k nim mohli prihlásiť bežní používatelia..

Prečo bezplatné VPN nikdy nebudú najlepšie VPN?

Bezplatné VPN nie sú v žiadnom prípade ponúkané bez obmedzení.

Na niektorých môže byť zablokovaný celý počet serverov ponúkaných poskytovateľom a na niektorých je dátový limit menší, aby sa zvážilo dostatočne dobré prehliadanie..

Rýchlosť je prudko spomaľovaná pri bezplatných službách samotnými poskytovateľmi VPN a všetky také problémy a prekážky existujú, aby ste sa uistili, že sa rozhodnete pre ich platené verzie..

Existuje staré príslovie, že na svete nie sú žiadne obedy zadarmo,

S bezplatnými sieťami VPN sa zdá, že produkt získate takto.

Realita je iná, pretože by ste mohli byť produktom. Mnoho používateľov nám povedalo, že bezplatné siete VPN ukradli ich osobné informácie a predali ich tretím stranám.

To má za následok ďalší problém.

Aj keď vám bezplatná sieť VPN pomôže zostať v anonymite, iba skutočne dobré služby. Bohužiaľ, s mnohými bezplatnými sieťami VPN predstavujú bezpečnostné riziko.

Vaše údaje je možné predať, iba ak sú uložené.

Mnoho bezplatných služieb nemá takzvanú politiku bez prihlásenia. To znamená, že údaje je možné sledovať a to predstavuje riziko pre vaše súkromie. Bezplatné služby sú tiež známe spamom, reklamou a škodlivým softvérom.

Bezplatná VPN proti platenej VPN

Ako ste už museli pochopiť, bezplatné VPN sú lákavé, ale nemôžu ponúknuť taký výkon, aký môžu platení poskytovatelia.

Zadarmo VPN, aj keď sú vysoko bezpečné a nie’• nezaznamenávať údaje (k čomu dochádza veľmi zriedka), nie’Nemám čo ponúknuť, s výnimkou niektorých základných úrovní odblokovania a trochu anonymity online.

Existujú obmedzenia šírky pásma takmer vždy, nemôžu sa dostať za prísne zákazy VPN na weboch ako Netflix USA, často’t podpora Torrenting, podpora neexistuje, rýchlosti sú obmedzené a aplikácie nie sú ponúkané pre niektoré hlavné platformy a OS.

Ak ste s týmito obmedzeniami v poriadku a chcete používať túto odizolovanú verziu siete VPN, potom ju použite’je v poriadku, ale ak nie’Rovnako ako tieto obmedzenia, budete si musieť zvoliť plateného poskytovateľa.

Platení poskytovatelia ponúkajú najsilnejšiu úroveň šifrovania a tunelovania, don’• zaznamenávať údaje, ponúkať aplikácie pre hlavné platformy, mať dobrú rýchlosť, odblokovať Netflix a podporovať zabezpečené Torrenting.

Niektorí špičkoví poskytovatelia dokonca ponúkajú prvotriedne bezpečnostné funkcie, ako napríklad Double VPN a Onion over VPN, ktoré nikdy neuvidíte v ponuke bezplatných sietí VPN.

Ak ste však trochu znepokojení vysokými nákladmi, ktoré možno budete musieť znášať, keď idete za plateného poskytovateľa, don’netráp sa.

Existuje veľa dostupných sietí VPN s neuveriteľným výkonom a stabilitou, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Najlepšia lacná služba VPN je práve Surfshark.

Môžete získať jeho dvojročné predplatné za pouhých 1,99 $ mesačne.

Ponúka 800+ serverov, aplikácií pre Android, Mac, Windows, iOS a FireTV, šifrovanie na vojenskej úrovni, optimalizované servery Torrenting, možnosti odblokovania Netflix, podporu živého chatu a predvolenú podporu tunelového protokolu OpenVPN..

okrem toho, Surfshark ponúka 30-dňovú bezrizikovú skúšobnú verziu, takže ak sa vám služba páči, môžete s ňou zostať, ale ak nie’t, môžete požiadať o svoje peniaze späť ľahko.

Najlepší platení poskytovatelia, ako napríklad Surfshark, berú vaše súkromie veľmi vážne a zabezpečujú, aby neexistovali medzery, pomocou ktorých by sa mohla narušiť vaša anonymita..

Takíto platení poskytovatelia si vysoko cenia skúsenosti používateľov.

Pointa je, že existuje niekoľko dobrých sietí VPN zadarmo, ale jednoducho nie sú dosť dobré na to, aby vám poskytli všetko, čo hľadáte.

Nebezpečenstvo pre vaše súkromie a údaje, ktoré predstavujú, sú tu tiež ďalším vypnutím.

Do obchodovania s údajmi sa zapojilo veľa bezplatných služieb VPN

Ak by sme v súčasnosti identifikovali najväčší problém s väčšinou poskytovateľov služieb VPN zadarmo, musí to byť problematický aspekt obchodovania s údajmi, ktorý si siete VPN osvojujú.

Platené VPN sa spravidla riadi zásadami nulového protokolovania, ale bezplatné VPN nielen zaznamenávajú vaše údaje, ale ich predávajú aj zdrojom tretích strán, čo považujeme za vážnu inváziu vášho práva na súkromie ako jednotlivec.

A to’to nie sú nejasní alebo menej známi poskytovatelia, ktorí sa tomu venujú.

Zistilo sa, že niektoré z najobľúbenejších bezplatných služieb sa dopúšťajú obchodovania s údajmi.

Stačí zvážiť Hotspot Shield, veľmi obľúbeného poskytovateľa a poskytovateľa, ktorý ľudia považujú za najlepšiu VPN pre Android vo voľnej kategórii.

Skutočnosť, že doteraz zhromaždila bezprecedentné pol miliardy stiahnutí aplikácií, dodáva tejto myšlienke ďalšiu dôveryhodnosť..

Štúdia Centra pre demokraciu a technológiu odhalila, že táto populárna sieť VPN predávala citlivé údaje o užívateľovi pridruženým spoločnostiam tretej strany..

Predávané údaje zahŕňali napríklad mená používateľov, ich čísla zariadení a dokonca aj šírku pásma, ktorú používali.

Ale to nevie’koniec tu ako nenáročný “HolaVPN” bola zachytená pri predaji šírky pásma od používateľov tretím stranám.

Veci, ako sú tieto, narušujú dôveru používateľov vo veľmi vysokej miere a sú dôvodom, prečo vás žiadame, aby ste vážne zvážili svoj výber možnosti bezplatnej služby VPN..

V našej štúdii o temnej strane odvetvia VPN sme zistili, že hlavnými vinníkmi boli bezplatní poskytovatelia problémov siahajúcich od obchodovania s obyčajnými údajmi až po uvádzanie škodlivého softvéru do užívateľských zariadení, ako je Betternet..

záver

Ak chcete získať VPN zadarmo bez veľkého zváženia, vystavujete svoje súkromie veľkému riziku.

že’Preto vám odporúčame zvoliť ďalšiu najlepšiu alternatívu k bezplatným sieťam VPN, t. j. platenú službu, ktorá má výnimočný výkon a nemá’nestojí to príliš veľa.

Našou najlepšou odporúčanou sieťou VPN je Surfshark, pretože je to’je relatívne lacný za 1,99 dolárov mesačne podľa svojho najlepšieho plánu a má najlepšie štandardy zabezpečenia a výkonu v priemysle.

Najväčšou výhodou je však to, že Surfshark môžete používať zadarmo po dobu 30 dní pred tým, ako sa k nemu zaviazáte.

Ale ak si stále chcete vyskúšať freebies, nie’• nevyberajte iného poskytovateľa, ako je odporúčaný v našom zozname vyššie, ako ProtonVPN, Windscribe, Hide.Me a OperaVPN..

Každý poskytovateľ z nich je vhodný pre konkrétnu úlohu, ako je OperaVPN, ktorá pracuje so spoločnosťou Netflix USA.

Takže si vyberajte múdro, pretože ak urobíte zlé rozhodnutie, môžete utrpieť vážne následky, ako sú narušenie súkromia, malware, krádež údajov a obchodovanie s údajmi..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me