8 najlepších VPN pre školy na odblokovanie webových stránok a hier

V tomto vysoko progresívnom svete si človek nemôže predstaviť život a socializáciu bez internetu. Dokonca aj s tými priateľmi, s ktorými chcete ochladiť na určitom večierku alebo sa stretnúť, si komunikácia nakoniec vyžaduje použitie sociálnych sietí a poslov. A to je presne dôvod, prečo mladí ľudia milujú a milujú technológiu, pretože bez nej nie je možné počas prestávok sledovať filmy, počúvať hudbu alebo hrať hry. Vzdelávacie inštitúty samozrejme obmedzujú používanie internetu na uvedené účely, ale vždy môžete využiť Best VPN for School / College od BestVPN.Co, aby ste získali úplnú digitálnu slobodu! Koniec koncov, je to …

Contents

8 najlepších VPN pre školy na odblokovanie webových stránok a hier

 1. Je lepšie byť v bezpečí ako ľúto
 2. Ako odblokovať ligu legiend na školách
 3. Prečo školy blokujú webové stránky, sociálne médiá a hry?
 4. Prečo potrebujete najlepšiu sieť VPN pre školy
 5. Najlepšie VPN pre školy v roku 2023
 6. Bezplatná najlepšia sieť VPN pre školy
 7. Čo robiť, keď školské Wi-Fi blokuje VPN?
 8. Nástroje na odblokovanie školy
 9. Ako odblokovať webové stránky v školách
 10. Ako odblokovať webové stránky v škole v systéme Android & Zariadenia iOS
 11. Proxy školy vs Najlepšie VPN pre školy
 12. Najlepšie VPN pre školy FAQ

Je lepšie byť v bezpečí ako ľúto

Vieme, že už vyskúšate hackerov, ktorí najlepšie hľadajú sociálne médiá alebo začnete hrať svoju obľúbenú online hru. Nie je lepšie namiesto toho, aby vás niekto chytil, nie je lepšie ako ľúto? Koniec koncov, dostávame tie školské aktivity, ktoré môžu byť niekedy trochu monotónne, a vy nemôžete mať náladu študovať vždy. Váš mozog niekedy znecitliví. Takže, ak sa trochu pobavíte na vedľajšej koľaji, nie je v skutočnosti škoda.

Je lepšie byť v bezpečí ako ľúto

Školský firewall blokuje prístup na webové stránky a sociálne médiá? GOOD! Získajte si sieť VPN na zabezpečenie svojej identity a potom si užite odblokovanie všetkého, čo chcete. Či už chcete dohnať svoje obľúbené Vlogy, poslať správu svojmu priateľovi, skontrolovať svoje sociálne médiá alebo sa zapojiť do online hier, VPN sú dokonalým riešením na robenie vecí, ktoré máte radi, ale s mimoriadnou opatrnosťou a anonymitou (mrknutie).

Ako odblokovať ligu legiend na školách

Vydané 27. Októbra 2009 “liga legiend” je hra, ktorá sa pýši čistou zábavou a zábavou. Existuje ako jedna z najpopulárnejších online hier, aké kedy boli na svete predstavené, s doslova miliónmi hráčov na celom svete, zamilovaní sa do magického sveta, vynikajúceho príbehu a pozoruhodných postáv, ktoré oživujú celkový herný zážitok.

Ako odblokovať ligu legiend na školách

Keďže však jeho popularita neustále rastie, školy si dobre uvedomujú, že deti môžu používať miestne Wi-Fi na zapojenie sa do hrania hry (podobne ako mesto Salem a ďalšie). Zároveň môže byť skutočne nepríjemné, keď sa ocitnete uprostred misie, len kvôli odpojeniu kvôli oneskoreným problémom. Ak to chcete zastaviť, je na čase získať službu VPN!

Odblokujte League of Legend

Prečo školy blokujú webové stránky, sociálne médiá a hry?

Ak sme úplne nezaujatí, je múdre rozhodnutie uvaliť obmedzenia na určité webové stránky, sociálne médiá a hry. Čas strávený v školských hodinách by nakoniec mal znamenať, že študenti sa zameriavajú výlučne na svoje štúdium. Väčšina škôl si však neuvedomuje, že existuje veľa legitímnych zdrojov online, ktoré študentom pomáhajú dozvedieť sa viac a zlepšiť si zručnosti..

Prečo školy blokujú webové stránky, sociálne médiá a hry

Áno, na YouTube nájdete stovky / tisíce inštruktážnych videí o každej téme. Internet zároveň umožňuje študentom komunikovať s rôznymi členmi skupiny počas prezentácií a projektov. Aj keď môže byť rozumné zabezpečiť, aby sa na nich študenti vzťahovali “Prijateľné použitie” Na základe obmedzení stále veríme, že je potrebné znížiť tvrdosť.

školské vpn apk

Okrem zábavy, veľa blokovaných platforiem obsahuje množstvo vzdelávacieho obsahu. A dokonca s blokmi budú študenti stále hľadať ďalšie riešenia, ktoré im umožnia robiť to, čo chcú. Preto je lepšie dať voľnú ruku, ale dávajte pozor na podozrivé webové stránky, pretože by ste nechceli, aby sa deti vo vašej škole príliš odchýlili od svojich štúdií.!

Prečo potrebujete najlepšiu sieť VPN pre školy

Niet pochýb o tom, že drakonické obmedzenia môžu skončiť zlým, než dobrým. Namiesto škôl, ktoré pracujú na blokovaní informácií, by mali podporovať a poskytovať študentom bezplatný prístup. Keďže to však bude nejaký čas trvať, môžete sa spoľahnúť iba na VPN, aby ste získali úplnú online slobodu. Tu je ukážka, ako sa VPN v školách ukázali ako užitočné:

 • Súkromné ​​prehliadanie – Školy / vysoké školy / univerzity všetky zaznamenávajú a sledujú vašu aktivitu, keď sú pripojené k ich miestnej sieti. To znamená, že administrátori a odborníci v oblasti IT vo vzdelávacích inštitúciách presne vedia, na čo ste online. VPN udržuje vaše prehliadanie anonymné a mimo zvedavých očí, čo zaručuje, že nikto nemôže sledovať vašu online aktivitu. Preskúmajte nášho sprievodcu po najlepšom prehliadači vpn a zistite, ktorý prehliadač funguje vo vašej sieti VPN najlepšie.
 • Vylepšená bezpečnosť – Aj keď váš vzdelávací inštitút’s Wi-Fi bude pravdepodobne chránený heslom. Stále to nie je úplne bezpečné. V skutočnosti môžu nebezpeční cudzinci spustiť útok typu Honeypot, ktorý má za následok stratu všetkých údajov, čo im umožňuje padnúť na vás alebo dokonca hacknúť váš telefón alebo webovú kameru. VPN zvyšujú bezpečnosť šifrovaním všetkého prichádzajúceho / odchádzajúceho prenosu!
 • Odblokovať stránky – Je smutné, že platformy sociálnych médií, webové stránky na streamovanie videa a herné aplikácie blokuje mnoho škôl. Aj keď sú dôvody zákazu pochopiteľné, niektorí študenti môžu potrebovať prístup k určitému obsahu naliehavo. Tu prichádzajú siete VPN, ktoré umožňujú používateľom presúvať svoju polohu, čím obchádzajú obmedzenia obsahu a odblokujú webové stránky.
  VPN - Ako nastaviť a nainštalovať najlepšiu VPN pre

Najlepšie VPN pre školy

Najlepšie VPN pre školy v roku 2023

Pokiaľ ide o nájdenie najlepších sietí VPN pre školy, je nevyhnutné, aby ste vykonali svoju povinnú starostlivosť. Nakoniec by ste nechceli, aby školský správca zaklepal do vašej triedy a povedal vám, že ste internet využívali na neoprávnené účely. Jediným spôsobom, ako byť bezpečný, je nájsť najlepšie VPN pre školy, ktoré ponúkajú úžasnú spoľahlivosť, podporu, výkon a dostupnosť servera. Medzi najlepšie recenzované a analyzované spoločnosťou BestVPN.co patria:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

NordVPN

NordVPN je poskytovateľ so sídlom v Panamanii, čo znamená, že je úplne bezpečný pred zákonmi o povinnom uchovávaní údajov 14 Eyes Alliance a ďalších krajín s prísnymi zákonmi o internete. Jeho použitie znamená, že v škole využívate úplnú anonymitu. Funkcie ako ochrana proti úniku DNS, prepínač automatického zabíjania a dynamické adresy IP ďalej zvyšujú vašu bezpečnosť. Najlepšie na tom všetkom je, že VPN udržiava ZERO LOGS! (Prečítajte si recenziu spoločnosti NordVPN).

Najlepšie VPN pre školy

Pros

 1. DoubleVPN pre maximálnu ochranu.
 2. 4205 serverov v 62 krajinách.
 3. P2P / Torrenting povolený.
 4. Ochrana DDoS.
 5. Poskytovateľ nulových protokolov.

Zápory

 1. Drahé mesačné ceny.

Získajte NordVPN

VyprVPN

VyprVPN so sídlom vo Švajčiarsku je ďalšou službou, ktorá ponúka produkt zameraný na ochranu súkromia pri úplnej anonymite pri používaní miestnej školskej siete. Ponúka flotilu 700 ultrarýchlych serverov distribuovaných po celom svete, ktoré môžete použiť na odblokovanie webových stránok. Máte dokonca výhody, ako je protokol Chameleon a NAT firewall, ktorý pomáha obísť škrtenie od poskytovateľov internetových služieb, školských brán firewall a predovšetkým je považovaný za najlepší vpn na streamovanie..

VyprVPN pre školu

Pros

 1. Chameleonský protokol na ochranu súkromia.
 2. Ochrana DPI a NAT Firewall.
 3. K dispozícii je 3-dňová skúšobná verzia zdarma.
 4. Päť súčasných pripojení.
 5. Vynikajúce rýchlosti pre Torrenting / hranie hier / streamovanie.

Zápory

 1. Neprijíma kryptomenu.

Získajte VyprVPN

Express VPN

ExpressVPN je poskytovateľom britských Panenských ostrovov, ktorý si na trhu vybudoval obrovskú reputáciu, pretože je neuveriteľne zameraný na anonymitu. Ide o prísneho poskytovateľa bez protokolov, čo sa preukázalo v prípade tureckých orgánov. Poskytovateľ okrem toho ponúka nepretržitú podporu živého chatu, 1 500+ serverov na 148 miestach a vynikajúce šifrovanie s dokonalým utajením vpred! (Prečítajte si našu komplexnú recenziu ExpressVPN)

ExpressVPN pre školu

Pros

 • 1 500+ serverov v 148 lokalitách.
 • 256-bitové šifrovanie AES.
 • Intuitívne natívne aplikácie.
 • 30-dňová politika vrátenia platby.
 • Certified Logless Provider.

Zápory

 1. Drahé ceny.

Získajte ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost je rumunský poskytovateľ VPN služieb, ktorý je známy svojimi ľahko použiteľnými aplikáciami pre rôzne platformy, atraktívnym dizajnom webových stránok, silným šifrovaním OpenVPN a obrovskou databázou serverov. Ponúka veľkú bezpečnosť na zabezpečenie vašej identity v škole a zároveň ľahko obchádza geografické obmedzenia a obmedzenia obsahu. Najlepšie na tom všetkom je, že máte k dispozícii 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 30-dňovú refundáciu. Don’Nezabudnite si prečítať našu nezaujatú recenziu CyberGhost.

CyberGhost pre vysokú školu

Pros

 1. Podpora viacerých platforiem.
 2. 800+ serverov na celom svete.
 3. Zásady nulového protokolovania.
 4. Rozšírenie Chrome je k dispozícii.
 5. 5 Súčasné pripojenia.

Zápory

 1. Zlepšenie rýchlosti.

Získajte CyberGhost

PureVPN

Spoločnosť PureVPN so sídlom v Hongkongu je vynikajúcim poskytovateľom obchádzania obmedzení obsahu počas sedenia vo vašej škole. Označená ako najlepšia VPN pre USA, prichádza s hlavnými funkciami, ktoré musí VPN mať. Prémiový plán ponúka obrovský zoznam pokročilých funkcií pre maximálnu bezpečnosť, medzi ktoré patrí automatické prepínanie zabití, brána NAT, brána úniku WebRTC / IPv6 / IPv4, rozdelenie tunelov a proxy SOCKS5. Získate dokonca prístup k serverom 790+ vo viac ako 140 krajinách. Don’nezabudnite skontrolovať našu podrobnú kontrolu PureVPN pred registráciou.

PureVPN pre stredné školy

Pros

 1. 790+ serverov v 140+ krajinách.
 2. Najlepšie poskytovateľa rozpočtu.
 3. 5 Súčasné pripojenia.
 4. Podpora viacerých platforiem.
 5. Pokročilé zasielanie portov.

Zápory

 1. Niektoré protokolovanie relácií.

Získajte PureVPN

Bezplatná najlepšia sieť VPN pre školy

Mnoho študentov školy / univerzity / univerzity nemusí mať dostatok finančných prostriedkov na to, aby utratili za poskytovateľa VPN, najmä ak vezmeme do úvahy, že väčšina z nich má drahý mesačný plán, ktorého hodnota je k dispozícii, iba ak si vyberiete ročné balíčky. Toto je miesto, kde prichádzajú bezplatné VPN. Aj keď nemusíte dostávať rovnakú hodnotu, dostanete dosť veľa bez zaplatenia jediného centu. Medzi najlepšie možnosti patria:

Windscribe

Windscribe so sídlom v Kanade je spoľahlivá služba VPN zadarmo, ktorá vám ponúka dobré funkcie na odblokovanie stránok a zvýšenie bezpečnosti pri pripojení k miestnej školskej sieti Wi-Fi. Štandardne ponúka limit šírky pásma 10 GB za mesiac, pričom vám umožňuje prepínanie medzi ôsmimi rôznymi umiestneniami servera. Ak chcete začať používať sieť VPN, musíte si vytvoriť účet. Keď tak urobíte, Tweeting o VPN vám poskytne ďalších 5 GB a 1 GB zakaždým, keď pozvete priateľa na registráciu.

Bezplatná najlepšia sieť VPN pre školy

Pros

 1. 10 GB Limit šírky pásma.
 2. Rozšírenie prehliadača Chrome.
 3. Citlivá podpora zákazníkov.
 4. Vysoké rýchlosti prostredníctvom šifrovania IKEv2.
 5. Ľahko použiteľné natívne aplikácie.

Zápory

 1. Žiadny live chat.

Hotspot štít zadarmo

Hotspot Shield so sídlom v USA je ďalšou skvelou voľbou pre zadarmo. Ponúka kompatibilitu medzi platformami a rozšírenie Google Chrome na rýchle odblokovanie. Máte 750 MB dátového limitu za deň, čo nie je veľa, ale dosť dobré na to, aby ste si jednoducho overili blokované webové stránky. K dispozícii je dokonca aj zabudovaný firewall a blokovanie reklám, ktoré vám poskytujú ďalšiu bezpečnosť a ochranu osobných údajov online.

Štít Hotspot pre školské počítače

Pros

 1. Denný príspevok 750 MB.
 2. Automatický spínač zabíjania.
 3. Nezistili sa žiadne úniky DNS.
 4. Rozšírenie Chrome.
 5. Dostupné tunelové rozdelenie.

Zápory

 1. Pomalá podpora zákazníkov.

Schovaj ma

Hide.me ponúka platené aj bezplatné služby, rovnako ako vyššie uvedené mená. Jediný rozdiel je v tom, že vám poskytuje 2 GB údajov za mesiac, s ktorými si môžete zahrať. Medzi ďalšie funkcie, ktoré dostanete s plánom ZDARMA, patria tri umiestnenia serverov (Holandsko, Kanada a Singapur), pripojenie k jednému zariadeniu, aplikácie pre Windows, Mac, Android, iOS a dokonca aj Google Chrome..

Hide.me pre počítače školy

Pros

 1. Rozšírenie prehliadača Chrome.
 2. 35 serverov v 28 krajinách.
 3. Automatická ochrana Wi-Fi.
 4. Aplikácie naprieč platformami.
 5. Poskytovateľ nulových protokolov.

Zápory

 1. Nízka rýchlosť.

Čo robiť, keď školské Wi-Fi blokuje VPN?

Väčšina škôl / vysokých škôl / univerzít používa silné brány firewall, ktoré používajú hĺbkovú kontrolu paketov (DPI) na analýzu cieľa a typu každého paketu. Pomáha to správcom IT určiť, kto pristupuje k neobmedzeným webovým stránkam prostredníctvom VPN a potom ich úplne obmedzí, obmedzí alebo zablokuje. Aby sa tomu zabránilo, používatelia by sa mali rozhodnúť pre poskytovateľov, ktorí používajú internet “Stealth VPN” technológie.

Táto technológia môže premiešať / zamaskovať všetku prichádzajúcu a odchádzajúcu sieť VPN na bežnú webovú komunikáciu, a tak maskovať svoju totožnosť, keď je predmetom inšpekcie hlbokých paketov (DPI). Ak chcete aktivovať režim utajenia, zvážte spustenie protokolu OpenVPN na porte 443. To umožní používateľom ľahko prechádzať cez brány firewall DPI. Ak potrebujete ďalšie informácie o spojení OpenVPN port 443, kontaktujte tím podpory poskytovateľa, s ktorým ste sa zaregistrovali. Ak to nepomôže, zvážte použitie pokročilého zmätku.

Tento proces zahŕňa pridanie dvojitej vrstvy šifrovania do vašej siete VPN, vďaka čomu je prakticky odblokovateľná a tak anonymná, ako sa dá. Konfigurácia OpenVPN na prístup k Tor je jednou z najvýznamnejších techník zmätenosti, ale našťastie máte služby, ktoré ponúkajú zabudovanú podporu VPN-Over-Tor. Medzi najvýznamnejšie patria NordVPN, AirVPN, PrivateVPN, PIA a TorVPN.

Nástroje na odblokovanie školy

Ak hľadáte alternatívy VPN na odblokovanie webových stránok, sociálnych médií a hier vo vašej škole / univerzite / vysokej škole, musíte sa naučiť o Tor a SchoolTunnel. Tor je vysoko bezpečná metóda na využitie anonymity online, ktorá šifruje vaše pripojenie na internet a umožňuje jeho prechod tisíckami uzlov po celom svete..

Zohráva dôležitú úlohu aj pri zahmlievaní siete, čo umožňuje zdvojnásobiť zabezpečenie vášho pripojenia k sieťam VPN. Ďalšou možnosťou je vyskúšať službu SchoolTunnel, špecializovanú službu na odblokovanie prístupu na akúkoľvek webovú stránku vo vašom vzdelávacom inštitúte. Je to proxy služba, ktorá dokonca ponúka pomoc pri získavaní neobmedzeného prístupu k sociálnym médiám a videám YouTube.

Ako odblokovať webové stránky v školách

 1. Z vyššie uvedeného zoznamu vyberte poskytovateľa VPN.
 2. Stiahnite si príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie z ich webových stránok.
 3. Po inštalácii otvorte aplikáciu VPN.
 4. Vyhľadajte server, ku ktorému sa chcete pripojiť.
 5. Vyberte protokol VPN pre pripojenie.
 6. umožniť “Automatický spínač zabíjania”.
 7. Zasiahnite “pripojiť” a užívajte si odblokovanie webových stránok!

Odblokujte webové stránky

Ako odblokovať webové stránky v škole v systéme Android & Zariadenia iOS

 1. Z vyššie uvedených mien vyberte poskytovateľa VPN
 2. Zaregistrujte sa do služby VPN prihlásením sa na odber akéhokoľvek prémiového / bezplatného plánu
 3. Teraz si aplikáciu stiahnite zo zariadenia Android z Obchodu Google Play & na zariadení iOS od iTunes
 4. Prihláste sa do aplikácie VPN pomocou prihlasovacích údajov
 5. Pripojte sa k akémukoľvek serveru VPN na celom svete & odblokovanie webových stránok v škole

Proxy školy vs Najlepšie VPN pre školy

Aj keď VPN aj proxy servery ponúkajú používateľom možnosť bezproblémového odblokovania webových stránok, medzi nimi existujú veľmi vážne rozdiely. Napríklad proxy neposkytuje bezpečnosť a súkromie na ochranu vašej online identity, čo znamená, že ktokoľvek môže sledovať vašu IP adresu späť k vášmu zariadeniu, preto nie je zodpovedné riešenie, ktoré môžete použiť na obídenie obmedzení obsahu vo vašej škole / škole / univerzitnú.

Na druhej strane VPN sú vybavené tónom šifrovacích / šifrových kódov, ktoré zvyšujú celkovú bezpečnosť vašej siete. Zároveň pridávajú ohromný zoznam pokročilých funkcií, ako je brána NAT Firewall, automatické vypínanie zabíjania, rozdelenie tunelov, zabránenie útokom DDoS, ochrana DPI, proxy servera SOCKS5 a mnoho ďalších, ktoré sú rozhodujúce pre dosiahnutie úplnej anonymity online.!

Najlepšie VPN pre školy FAQ

Pokiaľ ide o nájdenie najlepších sietí VPN pre školy, môžete naraziť na množstvo možností na trhu spolu s obrovským zoznamom nezodpovedaných otázok. Nižšie uvádzame odpovede na niektoré z najbežnejších.

Aké VPN používať v škole?

Na základe spoľahlivosti, výkonu, podpory, dostupnosti servera a stanovenia ceny sme analyzovali obrovský zoznam poskytovateľov VPN a v zozname sme uviedli najvýznamnejších poskytovateľov. Vyberte ľubovoľné z možností NordVPN, ExpressVPN, VyprVPN, CyberGhost a PureVPN.

Ako odblokujete webové stránky v škole?

Tento proces je neuveriteľne jednoduchý a nevyžaduje žiadnu raketovú vedu. Ak chcete odblokovať webové stránky, stačí sa zaregistrovať v službe VPN, stiahnuť si natívnu aplikáciu pre svoje zariadenie, prepnúť servery podľa vašich preferencií a stlačiť tlačidlo pripojenia!

Zabalenie vecí

Dúfame, že táto príručka vám pomôže nájsť najlepšie VPN pre školy, ktoré vám umožnia ľahko odblokovať webové stránky, sociálne médiá a hry. Bez ohľadu na to, či narazíte na nejaké problémy alebo máte nejaké odporúčania, ktoré môžete ponúknuť, neváhajte a napíšte komentár nižšie. Neváhajte a podeľte sa o sprievodcu so svojimi školskými kamarátmi, ktorí sa obávajú, že sa budú zaoberať týmito dráždivými obmedzeniami!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Najlepšie VPN pre Windows - skryte svoju identitu na vašom PC / notebooku!