19 Najlepšia VPN pre Opera – Prelomte Geo-Obmedzenia prostredníctvom Opera VPN

Prehliadače sú predvolené prístupové brány k webu, vďaka čomu sú nepostrádateľné pre každého, kto chce webom prechádzať. Opera ponúka jeden z najobľúbenejších a ľahko použiteľných prehliadačov so širokou škálou ďalších funkcií, ktoré ponúkajú efektívnejší zážitok. Napriek tomu, že je prehliadač Opera veľmi užitočný, nie je úplne bezpečný. Získanie dobrej VPN zo zoznamu VPN je vaša jediná medzipamäť medzi bezpečným prehliadaním a dátovou katastrofou.

19 Najlepšie VPN pre operu 2018

 1. Opera vypína svoju vstavanú službu VPN
 2. Obavy o ochranu osobných údajov prehliadačov Opera v roku 2018
 3. Prečo je Opera Browser VPN povinná pre každého Netizena
 4. Najlepšie VPN pre operu 2018
 5. Najlepšie VPN pre Opera zadarmo
 6. Ako používať Opera VPN
 7. Najlepšie VPN pre Opera v systéme Android
 8. Prehliadač Opera Opera VPN nefunguje
 9. Najlepšie VPN pre operáciu FAQ
 10. Recenzie prehliadača Opera Opera VPN
 11. Top 6 Opera VPN Add-Ons 2018

Aby ste sa dozvedeli viac o tom, prečo potrebujete Best VPN for Opera, tu je komplexný sprievodca na túto tému, ktorý obsahuje podrobné zoznamy hlavných VPN pre prehliadač, správy o Opera’vstavaná sieť VPN, súvisiace obavy o ochranu osobných údajov a ďalšie.

Najlepšie VPN pre operu

Opera vypína svoju vstavanú službu VPN

Vstavané siete VPN v akomkoľvek softvéri na prístup na web sa vždy používajú nesmierne. Rovnako tak Opera, ktorá je jedným z najpopulárnejších webových prehliadačov, ponúka donedávna zabudovanú bezplatnú službu VPN. Teraz sa však rozhodlo vypnúť svoju službu VPN ako špecializovanú aplikáciu na platformách Android a iOS.

Vstavaná sieť VPN pre webové prehľadávače tam bude stále, ale teraz ako samostatné rozšírenie. Napriek tomu, že Opera neuviedla žiadne konkrétne dôvody, prečo urobila tento krok, mnohí v tomto odvetví špekulujú, že to urobili s cieľom propagovať SurfEasy VPN a zefektívniť svoje ponuky VPN..

SurfEasy VPN je populárna služba, ktorá ponúka viac funkcií ako Opera’s vstavanou sieťou VPN a Operu získala v roku 2015.

Prehliadač Opera Opera

operný’s VPN služba bola zadarmo, ale ponúkla prémiovú platenú verziu za 29,99 dolárov ročne nazvanú Opera VPN Gold. Táto prémiová služba ponúkala vyššiu rýchlosť a viac serverov. Teraz, ak máte predplatné Opera VPN Gold, budete automaticky prevedení na ročné predplatné s plánom SurfEasy Ultra. Ale pretože SurfEasy stále nie je zabudovanou možnosťou VPN, v prehliadači je teraz málo kompatibilných bezpečnostných možností.

Ak teda chcete získať bezpečnejší a ľahko použiteľný prehliadač, uvádzame z tohto hľadiska niekoľko odporúčaní v tomto ohľade.

 1. Google Chrome - svet’s Najobľúbenejší prehliadač s možnosťou viacerých rozšírení VPN
 2. Mozilla Firefox - Dobre prijatý, bezpečný prehliadač s dostupnými doplnkami VPN

Ak sa chcete stále viac sústrediť na bezpečnosť, pozrite sa na prehliadače ako Tor, Comodo Dragon & Yandex, ktoré sú navrhnuté pre vyššiu ochranu.

Obavy o ochranu osobných údajov prehliadačov Opera v roku 2018

Bez ochrany VPN sú dnes takmer všetky populárne prehliadače zraniteľné, či už ide o prehliadač Chrome, Firefox alebo o čom tu hovoríme, tj. Opera. Dôvodom je skutočnosť, že dnešní hackeri sú hlasne schopní sledovať každého a každého, kto pracuje na týchto prehliadačoch, nechránený.

Jediným spôsobom, ako ich ochrániť a udržať ich mimo chodníkov, je sťažiť sledovanie vás a môžete to urobiť iba prostredníctvom najlepšej VPN, ktorá nielen šifruje vaše údaje, ale tiež ich sleduje poskytnutím bezpečného protokolu na ich prepravu. údaje cez web, poskytujúc vrstvený ochranný systém.

Opera nemusí mať veľa brnení, ale svet sa čoraz viac potláča tým, že všetky nové pozorovacie kampane a údajové hordy spravujú orgány aj spoločnosti..

Prečo je Opera Browser VPN povinná pre každého Netizena

Prehliadač Opera je vo vlastníctve čínskeho konzorcia s názvom Private Brick Capital Private Equity. Vzhľadom na skutočnosť, že prehliadač Opera Browser do určitej miery ukladá údaje a materská spoločnosť leží v Číne, vaše údaje môžu byť čínskym orgánom kedykoľvek vystavené kvôli prísnym zákonom o uchovávaní údajov..

VPN prehliadača Opera je vyrovnávacia pamäť, ktorú potrebujete, aby ste chránili svoje citlivé údaje pred takýmito nátlakovými hrozbami. Tento nový webový svet už nie je dostatočne bezpečný na to, aby používatelia mohli pokračovať nechránene. Musíte sa postarať o svoje súkromie sami tým, že si kúpite prehliadač VPN prehliadača Opera, ešte predtým, ako zostanete flummoxovaní, napríklad milióny v prípade škandálov s únikom údajov, podobne ako v prípade amerického škandálu Cambridge Analytica US Scandal..

Najlepšie VPN pre operu

Najlepšie VPN pre operu 2018

Ako už bolo spomenuté vyššie v tejto recenzii, každý dobrý hacker sa môže ľahko preniknúť do vášho systému pomocou prehliadača Opera, ak je k dispozícii’s nechránené. VPN je vaša najlepšia stávka na ochranu vášho súkromia a anonymity, ale nie každá VPN je vhodná pre prácu, ktorú chcete prostredníctvom nej vykonať. Best VPN for Opera Browser musí mať širokú škálu funkcií, ponúkať veľký počet serverov, vlastniť najlepšie štandardy šifrovania a predovšetkým byť dôveryhodný, aby nikdy neohrozil vaše súkromie online..

Toto je zhrnutie v prehliadači Best VPN for Opera v roku 2018:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

ExpressVPN - ponúka 148 umiestnení servera ako VPN prehliadača Opera

Niekedy potrebujete viac než len zabezpečenie online. S rastúcou popularitou streamovacích služieb sa teraz musíte prihlásiť na odber iba sietí VPN, ktoré môžu odblokovať väčšinu lokalít s obmedzeným obsahom, ako je Netflix USA..

ExpressVPN je jedným z najlepších VPN pre prehliadač Opera, pokiaľ ide o poskytovanie bezprecedentných funkcií na odblokovanie. Či už chcete sledovať Amazon Prime USA alebo používať Popcorn Time, túto VPN’S umiestneniami serverov 148+ vás nikdy nezklame.

ExpressVPN pre prehliadač Opera

Služba je efektívna, trpí takmer nulovými poruchami, ponúka vysoké rýchlosti a nie’• Prílišné zaťaženie vášho prehliadača, aby to ovplyvnilo jeho výkon. S plánom predplatného získate prístup k viacerým kompatibilným aplikáciám a modernizovanej internetovej bezpečnostnej infraštruktúre, ktorá zahŕňa šifrovacie štandardy AES 256, podporu viacerých protokolov a prísnu politiku nulových protokolov. Plány sú však o niečo vyššie, pričom ich najlepší plán stojí 99,95 dolárov za ročné predplatné.

Pros

 1. Rozmanitá serverová infraštruktúra pre najlepšiu podporu ako prehliadač VPN pre prehliadač Opera
 2. Vyhradené aplikácie a rozšírenia pre prehliadače
 3. Odolné šifrovanie vojenského stupňa
 4. Podpora viacerých protokolov
 5. Zásady nulových protokolov

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P
 2. Plány sú dosť drahé a je potrebné ich zmierniť

Získajte ExpressVPN

NordVPN - ponúka ľahkú podporu mobilných aplikácií ako VPN pre prehliadač Opera

Tento poskytovateľ je jednou z najvyhľadávanejších služieb na svete VPN. Ak sa chcete uspokojiť so sieťou VPN, ktorá ponúka všetky správne funkcie a viac za primeranú cenu, potom musí skončiť vaše vyhľadávanie. Spoločnosť NordVPN kladie najväčší dôraz na bezpečnosť a ponúka dvojnásobnú sieť VPN, technológiu Onion over VPN a dokonca aj špeciálne adresy IP na zvládanie rôznych potrieb ochrany osobných údajov svojich používateľov..

NordVPN pre prehliadač Opera

Jeho odbočka nie je ani na odblokovacej fronte a je jednou z mála služieb, o ktorých je známe, že obchádzajú zákazy VPN na stránkach ako Netflix USA. Ak ste používateľom prehliadača Opera v Číne, spoločnosť NordVPN vám umožní obísť obmedzenia potláčania a neslávne známy Firewall, aby vám poskytol neobmedzený užívateľský zážitok..

Jedinou nevýhodou tejto služby je, že nemáte priamy prístup k jej živej zákazníckej podpore. Na webovej stránke je tlačidlo podpory, ale je to akýsi interný vyhľadávací nástroj, ktorý čerpá odpovede z sprievodcu a úložiska problémov. Funkciu podpory naživo je potrebné pridať. NordVPN je kompatibilný so všetkými populárnymi operačnými systémami prostredníctvom svojej rady špecializovaných klientských aplikácií pre každú platformu. Používa AES-256 na šifrovanie a ponúka podporu viacerých protokolov vrátane protokolov OpenVPN a L2TP.

Poskytovateľ má k dispozícii vzrušujúcu časovo obmedzenú ponuku získania 3-ročného predplatného za pouhých 99,00 dolárov, ktorý môžete využiť na to, aby ste si mohli vychutnať najlepšie funkcie za zlomok ceny..

Pros

 1. Najlepšie prehliadač Opera VPN pre operačný systém Android
 2. Nulová angažovanosť 3-dňové bezplatné skúšobné obdobie
 3. K dispozícii je dvojité šifrovanie
 4. 3359 serverov v 60+ krajinách
 5. Viaceré spôsoby platby
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP
 7. Funkcia SmartPlay pre streamovanie webov

Zápory

 1. Drahý mesačný plán

Získajte NordVPN

TorGuard.net - Funkcia Stealth Proxy ako VPN prehliadača Opera

Rovnako ako vysoko zabezpečený Tor Browser, ktorého názov je pomenovaný, aj táto VPN má jednu z najlepších funkcií zameraných na ochranu súkromia pre všetkých VPN. S TorGuardom by hackeri mali určite ťažký čas preniknúť do vášho prehliadača.

Toto sa stane, pretože táto sieť VPN ponúka neuveriteľnú funkciu Stealth VPN, ktorá nielenže môže spôsobiť, že vaša sieť VPN sa bude javiť ako normálna prevádzka, a nebude tak môcť vášho poskytovateľa internetových služieb jednoducho vytáčať, ale tiež zvýši úroveň šifrovania okolo vašich dátových paketov..

Torguard VPN pre Opera

Okrem toho majú najcitlivejšiu zákaznícku podporu, ktorá je vždy k dispozícii s okamžitou odpoveďou na všetky vaše otázky týkajúce sa problémov, riešenia problémov, problémov s klientmi a ďalších. Torguard ponúka neobmedzenú rýchlosť a spotrebu šírky pásma, spolu s piatimi súčasnými pripojeniami, servermi 3000+ a podporou protokolu OpenVPN. Jediné, na čom musia teraz pracovať, sú ich mätúce cenové plány, v ktorých každý zväzok ponúka inú sadu funkcií s rôznymi cenami. Ak zefektívnia túto časť, Torguard by mohol zlepšiť svoje skóre ešte viac.

V súčasnosti ponúkajú štyri druhy plánov, ale ich najlepší plán zostáva “Anonymná sieť VPN” plán, ktorý stojí 9,99 dolárov mesačne a zahŕňa všetky správne funkcie. Torguard tiež poskytuje vyhradený bezpečnostný balík na ochranu e-mailov za 6,95 dolárov / mesiac.

Pros

 1. Nová rezidenčná adresa IP ako VPN prehliadača Opera
 2. Silné úrovne šifrovania
 3. Funkcia Stealth VPN Protection
 4. 3000+ VPN servery v 50 krajinách
 5. Vyhradená adresa IP

Zápory

 1. Navigácia aplikácií / webových stránok / cenových plánov môže byť pre nováčikov mätúca

Získajte TorGuard VPN

PrivateInternetAccess - vstavaná schopnosť blokovať reklamy a malware asana Opera Browser VPN

Súkromný prístup na internet alebo PIA je zjednodušená, ale výkonná služba VPN, ktorá sa stala obľúbenou medzi používateľmi. Zdá sa, že jej služba nikdy nezmizne bez ohľadu na to, akú veľkú šírku pásma údajov v nej využívate alebo na akú rýchlosť v súčasnosti pracujete, čo z nej robí odvážnu sieť VPN, ktorú musíte mať, ak milujete streamovanie. Prečítajte si aktualizovanú recenziu súkromného prístupu na internet.

Táto sieť VPN je jednou z mála služieb, kde si môžete byť istí, že všetky funkcie, ktoré sme vám sľúbili, budú fungovať skvele. Napriek tomu, že sa spoločnosť PIA nachádza v USA, ktorá nie je v žiadnom prípade obľúbenou krajinou na ochranu osobných údajov, nikdy neutrpila nepríjemný škandál s zaznamenávaním údajov. Toto hovorí o službách’integritu ochrany všetkých svojich používateľov na ich ceste k webu.

Ponúka 5 simultánnych pripojení, viac klientskych aplikácií pre každú platformu, vyhradenú podporu P2P, šifrovanie AES 256 a podporu viacerých protokolov vrátane L2TP a OpenVPN. PIA však stále chýbajú vyspelejšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad Double VPN a split tunelovanie, čo je určite horšie. Ich najlepším plánom z hľadiska stanovovania cien je dvojročná dohoda, ktorá stojí iba 69,95 dolárov. PIA tiež ponúka ročné predplatné za 39,95 dolárov, ktoré sa účtuje raz.

Pros

 1. Odblokuje Netflix v USA a na iných streamovacích serveroch ako Opera VPN
 2. Podporované OpenVPN, L2TP / IPsec
 3. Podpora P2P je k dispozícii
 4. Nulové záznamy
 5. 5 Súčasné pripojenia
 6. Neobmedzená šírka pásma

Zápory

 1. Špeciálne aplikácie sú pre začiatočníkov trochu náročné

Získajte súkromný prístup na internet

PureVPN - ponúka exkluzívnu funkciu rozdelenia tunelov pre podporu optimalizovanej Opera VPN

Zatiaľ čo prehliadač Opera nefunguje’Pokiaľ ide o ponúkanie kompatibilných doplnkov VPN ako v iných prehľadávačoch, zdá sa, že PureVPN tento problém obchádza tým, že poskytuje vynikajúcu funkciu rozdelenia tunelov, ktorá vám umožňuje spúšťať iba selektívne aplikácie s vašou VPN, zatiaľ čo ostatné sú mimo dosahu. Toto môže optimalizovať vaše prehliadanie Opera, ako žiadna iná VPN.

PureVPN pre prehliadač Opera

Okrem toho ponúka PureVPN bezchybnú funkciu zabezpečenia, ako je Double VPN a Onion over VPN. Má tiež šifrovanie AES 256 a podporu viacerých protokolov na podporu maximálnej ľahkosti používateľa. Táto sieť VPN najlepšie funguje aj pri odblokovacích službách a umožňuje vám prihlásiť sa na server Netflix USA alebo do akejkoľvek inej podobnej služby bez ohľadu na to, kde sa v súčasnosti na svete nachádzate. A navyše, táto služba nie je’vôbec drahé. Skôr jeho špina najlacnejšie vpn a len 69 dolárov za plné 2-ročné predplatné, nikto sa ani nemôže priblížiť, pokiaľ ide o poskytovanie najlepšej hodnoty za peniaze.

Jediným poklesom v prípade PureVPN je to, že vedie obmedzené záznamy používateľov, ale môžete dôverovať službe, aby neohrozila vaše informácie, pokiaľ sa nevyhnete akejkoľvek trestnej činnosti..

Pros

 1. Používajte širokú škálu funkcií ako operu VPN prehliadača Opera za najvýhodnejšie ceny
 2. Ochrana DDoS
 3. Podpora vyhradeného streamovania
 4. Servery P2P a Torrent
 5. 750 + servery v 141 krajinách
 6. VPN hotspot
 7. Nat Firewall
 8. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp
 9. Umožňuje rozdeliť tunelovanie

Zápory

 1. Vedie niektoré protokoly
 2. Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii

Získajte PureVPN

Najlepšie VPN pre Opera zadarmo

Bezplatné služby boli vždy vlastnosťami horúcich koláčov bez ohľadu na odvetvie a to isté platí v prípade bezplatných sietí VPN. Platené služby môžu byť omnoho lepšie, pokiaľ ide o výkon, spoľahlivosť a veľké balíčky funkcií, ale lákanie bezplatných sietí VPN je niekedy príliš ťažké odolať..

Ak však nie ste dostatočne opatrní, bezplatná sieť VPN sa určite môže stať riskantnou akvizíciou. že’pretože bezplatné služby musia nejakým spôsobom zarobiť peniaze a mnohí z nich sa začínajú tieniť v tienistých praktikách, ako je zaznamenávanie a predaj užívateľských údajov a používanie svojich klientskych aplikácií na rozmiestnenie škodlivých agentov, aby mohli zvoniť v hotovosti..

Toto ponecháva veľmi reštriktívne okno, pokiaľ ide o dôveryhodné služby VPN zadarmo, z ktorých si môžu používatelia vyberať. Ale nie’Nebojte sa, všetko sme pre vás vyriešili. Tu je zoznam najlepších VPN pre Opera Free, ktorý obsahuje iba najspoľahlivejších poskytovateľov s najúžasnejšími funkciami:

Windscribe - ponúka 10 GB dát ako Opera Browser VPN

Bezplatné siete VPN sú vo svojich ponukách zriedka veľkorysé a pri hľadaní dobrej siete VPN často narazíte na služby, ktoré sú dosť lakomé. Na druhej strane Windscribe nič z toho neurobí a je také veľkorysé, ako to môže získať sieť VPN zadarmo.

Windscribe VPN pre prehliadač Opera

Za mesiac získate 10 GB limitu šírky pásma a môžete doň pridať aj ďalších 5 GB, ak budete tweetovať o službe. Táto sieť VPN tiež ponúka nevídaných 8 umiestnení serverov a neobmedzené pripojenie zariadení.

Ak plánujete používať túto VPN na ľahké relácie prehliadania vo vašom prehliadači Opera, potom Windscribe’Ponuka bude určite stačiť na celý mesiac. Jediný chlápok so službou je, že môže byť náchylný na časté poruchy, vďaka čomu je niekedy na dlhé trvanie offline..

Pros

 1. Veľkorysé bezplatné plány VPN pre prehliadač Opera
 2. Neobmedzené pripojenie zariadení
 3. Obsahuje blokovanie reklám a bránu firewall
 4. Podporuje P2P / Torrenting

Zápory

 1. Otvorený protokol VPN nie je k dispozícii
 2. Členenia spoločné

HotSpotShield - jedna z najdôveryhodnejších sietí VPN pre prehliadač Opera

HotspotShield VPN, ktorý používa neuveriteľných 550 miliónov používateľov na celom svete, nie je potrebný. Dokonca aj tí, ktorí nemajú’Keď sme veľa komunikovali so svetom VPN, počuli sme meno tejto VPN kvôli jej obrovskému dosahu. Bol to jeden z najlepších spôsobov, ako používatelia ísť na obchádzanie obmedzujúcich obmedzení zo strany úradov.

Hotspot VPN pre prehliadač Opera

Ale v poslednej dobe HotspotShield prešiel mnohými kontroverziami, ktoré vážne zhoršujú jeho dôveryhodnosť. Od týchto incidentov však poskytovateľ tvrdo pracoval na tom, aby si znovu vybudoval svoj imidž a upevnil svoje miesto ako jedna z najlepších bezplatných sietí VPN na svete. Ponúka dve rôzne verzie, t. J. Službu VPN zadarmo a jej platený náprotivok Hotspot Shield Elite. Prvý z nich prichádza s 500 MB bezplatných údajov za deň a ponúka iba jedno umiestnenie servera v USA.

Pros

 1. 500 MB dátového limitu za deň pre prehliadač Opera
 2. Poskytnuté umiestnenie servera v USA
 3. K dispozícii sú kompatibilné aplikácie

Zápory

 1. nemá’t ponúkajú viac ako jedno pripojenie
 2. Podozrenie na časté prepady v prevádzke

Tunnelbear - Zachová nulové protokoly ako VPN prehliadača Opera

Poskytovanie vysoko bezpečného a dôveryhodného plánu VPN zadarmo, Tunnelbear je jednou z našich bežných funkcií v zozname Najlepšie VPN. Jeho kompatibilné aplikácie fungujú úžasne dobre na všetkých druhoch platforiem a OS a nerobia to’• Príliš veľkú rýchlosť alebo spomalenie šírky pásma. V prípade prehliadača Opera Browser táto VPN vylepšuje vaše prehliadanie a umožňuje vám zostať stále bezpečnejšie prostredníctvom výslovne stanovenej politiky nulových záznamov..

TunnelbearVPN pre prehliadač Opera

Poskytuje bezplatný program s limitom 500 MB dátového limitu mesačne, vždy ho však môžete aktualizovať, aby ste sa prihlásili na odber plateného plánu, aby ste dosiahli neobmedzené využitie šírky pásma. S ich najlepším plánom, ktorý prichádza na 59,88 dolárov za rok’v rámci predplatného môžete odblokovať geograficky obmedzené streamingové webové stránky, pristupovať k 20 umiestneniam serverov a chrániť sa pred vysokými štandardmi šifrovania.

Pros

 1. Najlepšie bezplatná služba VPN pre prehliadač Opera
 2. Je možné 5 súčasných pripojení zariadenia
 3. Výkonné šifrovanie
 4. Bezproblémové a dobre zaoblené užívateľské rozhranie

Zápory

 1. Dátový limit je 500 MB / mesiac
 2. nemá’• Podpora peer to peer alebo P2P

Top 6 Opera VPN Add-Ons 2018

Vo vyššie uvedených nadpisoch ste sa dozvedeli o sieťach VPN, ktoré sú najvhodnejšie na aktiváciu mimo / vnútri prehliadača Opera. Spomínané možnosti však môžu byť pre mnohých v platenej sekcii trochu drahé, preto sme si mysleli’d pridať ďalší zoznam pre našich milencov opery. Nižšie je uvedený zoznam Top 10 doplnkov Opera VPN, na základe ich hodnotenia tu. Nezabudnite ich skontrolovať!

 1. ZenMate VPN
 2. Virtuálny štít
 3. Privatix pre Opera
 4. Hola Lepší internet
 5. TunnelBear VPN
 6. Ovládanie WebRTC

Ako používať Opera VPN

Prehliadač Opera nemá’t poskytovať veľkú podporu, pokiaľ ide o kompatibilné rozšírenie pre VPN, v porovnaní s inými prehliadačmi ako Chrome a Mozilla, ktoré majú veľa doplnkov a rozšírení prehľadávača vyvinutých samotnými poskytovateľmi VPN.

Ak teda chcete získať zabezpečenie VPN pre svoj prehliadač Opera, musíte si ho zaobstarať prostredníctvom aplikácií kompatibilných so systémom, ktoré poskytujú samotné siete VPN. Tu’ako sa s tým môžete vyrovnať:

 1. Prejdite na ktorúkoľvek najlepšiu sieť VPN’webovú stránku a po zakúpení predplatného si stiahnite najkompatibilnejšiu aplikáciu pre systémového klienta.
 2. Nainštalujte ho do svojho systému.
 3. Po výzve zadajte svoje používateľské poverenia (t. J. Zadajte svoje používateľské meno a heslo VPN).
 4. Teraz vyberte server, ku ktorému sa chcete pripojiť, a spustite službu VPN.
 5. Teraz vykonávate všetky webové aktivity vo svojom prehliadači Opera s láskavým dovolením vašej siete VPN.

Najlepšie VPN pre Opera v systéme Android

Používatelia systému Android rastú každý deň a keďže je jedným z najmeranejších mobilných operačných systémov hackerov, zvyšuje sa potreba ochrany. Ak ste jedným z tých, ktorí pristupujú na web pomocou prehliadača Opera v systéme Android, tu sú najlepšie VPN pre Android, ktoré určite môžu poskytnúť exkluzívne bezpečnostné zabezpečenie, ktoré potrebujete: Podrobný sprievodca “Najlepšie VPN pre Android” pre cenné informácie.

 1. IPVanish VPN
 2. PrivateVPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNUnlimited
 7. OpenVPN pre Android
 8. VyprVPN
 9. MullvadVPN
 10. Betternet VPN

Najlepšie Android VPN pre Opera

Prehliadač Opera Opera VPN nefunguje

Opera, rovnako ako akýkoľvek softvér, prichádza so spravodlivým podielom problémov, chýb, zamrznutí a zlyhaní’t problém, pre ktorý neexistujú žiadne riešenia.

Tu sú tri najčastejšie chyby, s ktorými sa môžete v Opere stretnúť s ich overenými funkčnými riešeniami:

Prehliadač Opera sa nespúšťa / nepracuje v systéme Windows 10

Ak váš prehliadač Opera nefunguje vo verziách Windows 10 alebo novších, musíte skontrolovať, či máte nainštalovanú najnovšiu dostupnú alebo nie verziu.

Ak chcete tento problém vyriešiť, prejdite do ponuky Opera a kliknite na položku Opera. Tu uvidíte, či sú k dispozícii nejaké aktualizácie. Nechajte aktualizáciu nainštalovať a problém by sa určite vyriešil. Toto riešenie môže fungovať aj pri iných problémoch, ako sú napríklad zamrznutia a havárie.

Opera sa otvára, ale je to’to už ďalej nevedie, t. j. nenačítava stránky

Ak chcete tento problém vyriešiť, aktualizujte svoj prehliadač alebo jednoducho zastavte spustenie všetkých ťažkých doplnkov, ako je napríklad Flash. Skutočným problémom je, že tieto doplnky môžu ľahko napadnúť škodlivý softvér a zabrániť prehliadaču v činnosti.

Pre zlyhania

Na vyriešenie tohto problému použite obe vyššie uvedené riešenia, ale ak to stále pretrváva, musíte čo najskôr odstrániť antivírusový softvér, pretože to často môže narušiť fungovanie mnohých programov a spôsobiť tak konflikt..

Recenzie prehliadača Opera Opera VPN

V spoločnosti BestVPN.co sme vždy presvedčení, že na názor skutočných používateľov určitej služby záleží najviac a pri každom preskúmaní by sa im určite mala venovať pozornosť. V tejto recenzii sme teraz pridali sekciu Recenzie používateľov služby Quora spolu s našimi bežnými indikátormi kontroly Reddit, aby sme našim používateľom poskytli komplexnejšiu službu:

Najlepšie VPN pre prehliadač Reddit Recenzia

Reddit existuje ako jedna z najväčších online komunít na získavanie informácií o všetkom z oblasti technológií, zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a rôznych ďalších odvetví. Medzi ne patrí najlepšie služby predn reddit, ktoré sú nevyhnutné na prežitie v tomto svete, kde sa obmedzenia internetu každým dňom zvyšujú. Nižšie uvádzame niekoľko recenzií od zákazníkov o najlepších sieťach VPN pre Opera:

Tu vidíme používateľa hovoriť o spoľahlivosti protokolu OpenVPN a o tom, ako ho môžete nastaviť ručne. Neodporúča využívať bezplatné VPN služby. Aj keď s týmto bodom súhlasíme, stále existuje niekoľko názvov ZADARMO, ktoré idú o niečo ďalej (uvedené vyššie). Nakoniec poskytuje odkaz na zaokrúhľovanie sietí VPN, ktoré zahŕňajú najvyššie mená NordVPN, PureVPN, PIA, ExpressVPN a TorGuard..

Komentár z diskusie redditspider64’s komentár z diskusie "Opera VPN alternatíva".

Ďalší redaktor v tom istom vlákne, ktorý požaduje vypnutie služby v aplikácii, vyžaduje alternatívy pre operačnú VPN. VPN je vytvorenie vedcov z MIT a CERN. Z tohto dôvodu sa môžete cítiť s úľavou, že dostanete veľkú anonymitu online za to, že budete môcť internet voľne a nepretržite skúmať. Uistite sa, že idete s prémiovým plánom, aj keď nie zadarmo.

Komentár z diskusie TomNotMike’s komentár z diskusie "Opera VPN alternatíva".

Najlepšie VPN pre prehliadanie Twitter Opera

Z dôvodu nedostatočnej kompatibility, ktorú prehliadač povolil pre VPN, neexistovalo veľa priamych odporúčaní pre Best Opera VPN na Twitteri. Mnoho používateľov chválilo skôr zabudovanú službu VPN, ktorá je v súčasnosti zaniknutá. Následne je náš vyššie uvedený sprievodca najobľúbenejšou zbierkou služieb kompatibilných so systémom VPN na vylepšenie prehľadávača’s bezpečnosťou.

Najlepšie VPN pre prehliadku Opera Quora

Pokiaľ ide o spoločnosť Quora, väčšina používateľov a odborníci z odvetvia, ktorých odpovede sme podrobne prešli, zastávala názor, že vstavaná sieť VPN prehliadača Opera nie je VPN v skutočnosti. Túto VPN označili ako viac proxy služieb ako VPN. V jednej z najlepších odpovedí, ktoré sme vyradili z platformy, sa uviedlo, že Opera VPN nebola pre používateľov bezpečná voľba a že iba smerovala internetový prenos od používateľov prostredníctvom ich spoločnosti.’s servery. Nevhodné vôbec, ak ste vážnym milovníkom súkromia.

Je prehliadač Opera (so zabudovanou sieťou VPN) skutočnou sieťou VPN?

Najlepšie VPN pre operáciu FAQ

Ako zapnem VPN v opere?

Prehliadač Opera’najväčšou nevýhodou je, že to tak nie je’neposkytuje veľa z hľadiska vrodenej kompatibility s VPN na rozdiel od iných podobne populárnych prehliadačov. Ak chcete v prehliadači čo najviac povoliť sieť VPN, musíte si od poskytovateľov sietí VPN stiahnuť aplikácie systému kompatibilné so systémom.

Je prehliadač Opera bezpečný na používanie?

Aj keď to tak nie je’• Zdá sa, že odteraz sa v súčasnosti vyskytujú nejaké významné bezpečnostné chyby, ale v súčasnej dobe môže každý sofistikovaný hacker ľahko preniknúť do prehliadača a rozpoznať vašu IP, sledovať vaše aktivity, zbaviť sa citlivých údajov a dokonca ich použiť ako cestu k pestovaniu škodlivého softvéru..

Koľko stojí SurfEasy?

SurfEasy je veľmi lacná služba. V súčasnosti ponúka 3 plány. Prvý z nich je úplne zadarmo s dátovým limitom šírky pásma 500 MB za mesiac. Platené programy začínajú na 3,99 dolárov mesačne pre neobmedzený balík údajov, zatiaľ čo druhý plán prichádza na 6,49 dolárov mesačne s rovnakými funkciami ako predchádzajúci balík plus ďalších 12 krajín a ochrana proti torrentu. Ak ste však boli predplatiteľom Opera Gold VPN, potom môžete získať zľavy na SurfEasy.

 

záver

Na stránke BestVPN.co sa snažíme zaistiť najprísnejšie dodržiavanie súkromia používateľa vo všetkých formách. Naším cieľom je vybudovať archív najlepších sprievodcov pre všetky populárne platformy o tom, ako ich čo najlepšie zabezpečiť pred všetkými možnými hrozbami vychádzajúcimi zvonka..

Propagácia používania sietí VPN nie je naším cieľom, ale prostriedkom na dosiahnutie cieľa, aby sa používatelia neustále cítili chránení a bezpečne online. Zahŕňame najlepší možný výskum, dostupné fakty, čestné recenzie od poskytovateľov a miešame ich s našimi pokynmi pre obsah, aby sme vždy zaistili najlepšiu kvalitu, ale v prípade akýchkoľvek sklzov alebo v prípade, že nie’Rovnako ako ktorýkoľvek z našich štandardov vykazovania sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť pomocou svojej kritickej kritiky a pomôcť nám zlepšiť sa.

Ceníme si našich používateľov najviac a vždy otvorení ich názorom. Čakanie na interakciu s vami v komentároch nižšie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me