10 najlepších VPN pre Tor – Využite úplnú anonymitu online pomocou onion VPN

Pokiaľ ide o využívanie anonymity online a zabránenie vládnemu dohľadu, používatelia majú možnosť použiť: Tor alebo VPN. Prehliadač Tor poskytuje vynikajúce funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov, ktoré znemožňujú sledovať vašu totožnosť. Chýba mu však dobrá rýchlosť na streamovanie a iné aktivity. Na druhej strane VPN vyvažujú veci medzi SPEED a PRIVACY, ale hlavným bodom predaja oboch: môžu fungovať spoločne. V tejto príručke si prečítajte časť Najlepšie VPN pre Tor, kde nájdete najlepšie služby pre vaše streamovanie a potreby ochrany osobných údajov pomocou služby BestVPN!

Čo je Tor?

Skratka pre “Cibuľový smerovač” (tiež zobrazený v logu prehliadača) bol Tor pôvodne vyvinutý pre americké námorníctvo 20. septembra 2002. Vyznačoval sa globálnou sieťou serverov, ktorá umožňovala ľuďom bezpečne a anonymne prehliadať internet. Teraz sa produkt obrátil smerom k neziskovej divízii, čím sa rozšíril význam vývoja a výskumu nástrojov na ochranu osobných údajov online.

Čo je Tor

Zároveň poskytuje užívateľovi maximálnu ochranu’s ochranou súkromia presunutím vašej prevádzky cez rôzne servery Tor po celom svete a jeho šifrovaním, aby sa zabezpečilo, že sa k vám nebude dať dozvedieť nič. Táto služba však nebráni webovým stránkam “vedomím” ktoré používate “Tor”. Aj keď nikto nevidí prenos z náhodných uzlov, niektoré webové stránky môžu stále obmedzovať prístup na používateľov servera Tor.

Ako Tor funguje?

Tor má decentralizovanú sieť, ktorá ponúka niekoľko úrovní ochrany užívateľských dát. Riadi internetový prenos prostredníctvom prekrývania serverov po celom svete, ktoré pozostávajú z viac ako siedmich tisíc relé. To umožňuje správne zatajenie používateľov’ miesto, ktoré bráni komukoľvek sledovať vašu aktivitu, či už ide o návštevy komunikačných formulárov, sociálnych médií, webových stránok služieb alebo okamžitých správ. Všetky informácie prechádzajúce sieťou Tor sú šifrované, čo zvyšuje vašu anonymitu online.

Ako Tor funguje

Najlepšie VPN pre Tor v roku 2018

Kritériá na nájdenie najlepšej VPN pre Tor sa úplne líšia od iných aspektov, ako je ochrana osobných údajov / streamovanie. Musíte nájsť poskytovateľa, ktorý je oboznámený s rôznymi konfiguráciami VPN a Tor. Ten, ktorý ponúka pokročilé technológie / funkcie, ktoré sú k dispozícii na vytvorenie silného spojenia oboch, a zároveň celkovo poskytuje silnú službu, ktorá neohrozuje rýchlosť, podporu, spoľahlivosť alebo server.’s dostupnosť. Ak hľadáte to isté, nižšie je uvedený zoznam najlepších VPN VPN pre Tor.

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

AirVPN

Spoločnosť AirVPN so sídlom v Taliansku je jedným z mála poskytovateľov, ktorí podporujú internet “VPN cez Tor” konfigurácie. Môže sa pochváliť najlepšími technológiami proti cenzúre a dokonca umožňuje používateľom aktivovať tunelovanie SSL a SSH pre maximálnu bezpečnosť pred vládnym dohľadom. Medzi ďalšie vlastnosti patrí 3 simultánne pripojenia, dynamické preposielanie portov, 3-dňová bezplatná skúšobná verzia, prepínač zabíjania a ochrana pred únikom DNS.

Najlepšie VPN pre Tor

Pros

 1. Podporuje VPN prostredníctvom Tor Config.
 2. K dispozícii tunelovanie SSL a SSH.
 3. Dynamické presmerovanie portov.
 4. Multi-prihlásenia na 3 zariadeniach.
 5. Prijíma platby za bitcoíny.

Zápory

 1. Obmedzené umiestnenia serverov po celom svete.

Získajte AirVPN

PrivateVPN

Rovnako ako AirVPN, služba PrivateVPN ponúka VPN cez Tor, čo vám dáva najlepšiu anonymitu online, najmä v krajinách s prísnymi internetovými zákonmi. Švédsky poskytovateľ má obrovský zoznam serverov v 52 krajinách sveta. K dispozícii je dokonca aj zabudovaný systém brány firewall, ktorý ďalej zaisťuje bezpečnosť pomocou prepínača kill all, IPv6 / IPv4 Leak Protection a proxy serverov SOCKS5 (hodnotených ako najlepší vpn pre torrenting). Preskúmajte našu podrobnú recenziu PrivateVPN a získajte viac informácií.

SúkromnéVPN pre Tor

Pros

 1. Ponúka VPN cez konfiguráciu Tor.
 2. Funkcia preposielania portov je k dispozícii.
 3. Proxy HTTPS a SOCKS5.
 4. Úplná ochrana pred únikom DNS.
 5. Kompatibilita naprieč platformami.

Zápory

 1. Zlá distribúcia servera.

Získajte PrivateVPN

Torguard:

Jeden z najspoľahlivejších poskytovateľov VPN, Torguard je mimoriadne životaschopnou možnosťou, ak chcete používať Tor s VPN. Ponúka šifrovanie AES-256, čím ešte viac zvyšuje už bezpečnú skúsenosť s Torom. Táto služba poskytuje špecializované aplikácie OS, čo umožňuje zvýšenú kompatibilitu na všetkých platformách. Smerovanie cibule, ktoré používa Tor, nájde najlepšiu zhodu so svojím poskytovateľom menoviek, t. J. Torguardom. Ak hľadáte plynulé, rýchle a rýchle pripojenie VPN na serveri Tor, musíte mať sieť VPN.

10 najlepších VPN pre Tor - Využite úplnú anonymitu online pomocou onion VPN

Pros

 1. Domorodá podpora pre Tor
 2. 3000+ serverov po celom svete.
 3. Funkcia Stealth VPN.
 4. K dispozícii sú rezidenčné adresy IP.
 5. Poskytovateľ nulových protokolov.

Zápory

 1. Cenové plány sú veľmi ambiciózne a mätúce.
 2. nemá’Zatiaľ neponúkajte bezplatnú skúšobnú verziu

Získajte TorGuard VPN

TorVPN

TorVPN je poskytovateľ so sídlom vo Veľkej Británii, ktorý pôsobí mimo Maďarska. Preto pre mnohých nemusí byť tou najbezpečnejšou voľbou, pretože sa od nich vyžaduje vedenie rozsiahlych protokolov o pripojení. Sieť VPN sa však nikdy nezachytila ​​a prezradila nikomu osobné údaje. Ponúka vynikajúce šifrovanie a “Tor prostredníctvom VPN” s hybridným uzlom, ktorý umožňuje prístup na webové stránky .onion pomocou vlastného servera DNS.

TorVPN

Pros

 1. Tor prostredníctvom konfigurácie VPN.
 2. “Hybrid” Režim Tor.
 3. Silné šifrovanie.
 4. Dynamické presmerovanie portov.
 5. Najlacnejšie predplatné plány predplatného.

Zápory

 1. So sídlom vo Veľkej Británii (legálne).

Získajte TorVPN

Súkromný prístup na internet (PIA)

PIA so sídlom v USA je ďalšou spoľahlivou sieťou VPN pre spoločnosť Tor. Áno, nachádza sa v niektorej z krajín, ktorá je súčasťou aliancie Five Eyes Alliance, ale poskytovateľ sa nezbavuje súkromia používateľa. V skutočnosti je to certifikovaný poskytovateľ protokolov, ktorý sa dokonca preukázal na súde. Medzi funkcie, ktoré dostanete pri registrácii, patrí presmerovanie portov, ochrana proti úniku DNS, prepínač VPN kill a 5 súčasných pripojení. Don’Nezabudnite si prečítať našu komplexnú kontrolu súkromného prístupu na internet.

Súkromný prístup na internet pre Tor

Pros

 1. Tor prostredníctvom konfigurácie VPN.
 2. Prijíma platby za bitcoíny.
 3. Vynikajúce šifrovanie OpenVPN.
 4. Ochrana pred únikom DNS a prepínač zabíjania.
 5. Plány tvorby cien za vreckové.

Zápory

 1. Žiadna skúšobná verzia alebo refundácia.

Získajte súkromný prístup na internet

NordVPN

Spoločnosť NordVPN, založená v roku 2012 a so sídlom v Paname, je vytvorením spoločnosti Tefinkom & Co, S.A. Je to jeden z najbezpečnejších poskytovateľov na trhu. Používatelia majú prístup k 5080 serverom v 62 krajinách a mnohým ďalším funkciám. Medzi ne patrí DoubleVPN, SOCKS5 Proxy, ochrana pred únikom DNS, automatický prepínač zabíjania a ďalšie. Pre zvýšenie bezpečnosti NordVPN dokonca podporuje technológiu Onion over VPN, ktorá vám poskytuje ďalšiu úroveň ochrany tým, že skryje vašu IP adresu pred výstupným uzlom Tor.!

NordVPN pre Tor

Pros

 1. Ponúka konfiguráciu VPN cez VPN
 2. Protokol CyberSec a DoubleVPN
 3. SmartPlay pre odblokovanie VoD
 4. 5080 serverov v 62 krajinách
 5. Dostupné vyhradené adresy IP

Zápory

 1. 30-dňový proces vrátenia platby

Cibuľa NordVPN cez VPN

Pri použití NordVPN’s Funkcia cibule cez VPN, vaše internetové prenosy smerujú najprv cez vyhradený server VPN a potom odoslané do siete Tor. Po dosiahnutí konečného cieľa na internete prostredníctvom výstupných relé Tor zostanete online úplne anonymne.

Dôvodom je, že použitie protokolu Tor over VPN tiež anonymizuje výstupné uzly. Použitie tejto funkcie nevyžaduje žiadnu vedu o raketách. Jednoducho spustite aplikáciu NordVPN a kliknite na ikonu “servery” tab. Tu vyberte “Cibuľa cez VPN” na aktiváciu protokolu.

Cibuľa NordVPN cez VPN

Máte dokonca konkrétne servery na ochranu pred útokmi DDoS (pre hráčov rozhodujúce). DoubleVPN, ktorý smeruje vašu komunikáciu cez dva rôzne servery pre maximálnu anonymitu. Dedikované IP servery na odblokovanie VoD, ako je Netflix, a P2P servery používané na bezplatné činnosti torrentingu.

NordVPN Tor

Akonáhle vyberiete “Cibuľa cez VPN” v kategórii serverov získate prístup k novému menu. Patria sem špeciálne servery, ktoré sú pre vás odporúčané na základe “najmenej naložené” a “Najbližšie k vám” pre maximálnu ochranu online.

Kliknite na ľubovoľný server, ktorý považujete za perfektný pre vaše anonymné aktivity, a potom s veľkou ľahkosťou použite Tor. Pretože NordVPNs Tor over VPN anonymizuje IP adresu z výstupného uzla, môžete mať istotu, že vaši poskytovatelia internetových služieb netušia, že sa pripájate k sieti Tor..

NordVPN Tor

Je Tor legálne?

Odhliadnuc od zdiskreditovateľných a škandalóznych správ týkajúcich sa Tor, s prehliadačom nie je nič zlé. Každý môže použiť Tor na objavovanie internetu. Je to úplne legálne, ale mnohí spájajú anonymitu získanú prostredníctvom Tor k robeniu niečoho nezákonného. Napríklad mnohí spájajú prehliadač s nebezpečnými aktivitami, ako je prístup k temnej sieti, ktorá je ústredným miestom pre trestnú a nezákonnú činnosť. Aj keď to môže byť do istej miery pravda, Tor je stále bezpečným spôsobom ochrany súkromia online obyčajného človeka online. Uisťujeme vás, že si ho stiahnete do legálnych problémov!

Je Tor legálne

Prečo je Tor posledným, nie však najmenším hodnotením v prehľadávači?

Ako už bolo spomenuté vyššie, prehliadač Tor si vybudoval povesť, že je pravidelne spájaný s temným webom a jeho neistým podsvetím. Následne je pre mnohých jednoducho neúčinná možnosť, pretože sa nikto nechce spájať s niečím, čo sa javí ako tienisté. V skutočnosti je Tor veľmi užívateľsky prívetivý, intuitívny prehliadač zameraný na ochranu súkromia, ktorý sa môže ukázať neuveriteľne užitočný pri maskovaní vašej identity, najmä v krajinách s prísnymi vnútroštátnymi zákonmi a v krajinách, ktoré podporujú vládny dohľad nad občanmi..

Tor vs VPN

Tor je dokonalý prehliadač pre tých, ktorí chcú využívať najvyššiu anonymitu online. Je určený na šifrovanie a ochranu všetkých odoslaných / prijatých údajov, pričom všetka prevádzka je smerovaná tisíckami bankoviek po celom svete. Má svoj vlastný zoznam výhod / nevýhod, ktoré zahŕňajú:

Tor Pros

 • Prehliadač zadarmo – Kompatibilita naprieč platformami. K dispozícii na Windows, Mac a GNU / Linux.
 • Globálna sieť – Nie je možné vystopovať jednu’totožnosť alebo vykonať pokus o prienik.
 • Úplná anonymita – Nikto neuvidí vašu internú adresu IP ani vás nebude sledovať na externé navštívené adresy IP.

Tor nevýhody

 • Pomalé rýchlosti – Dáta prechádzajú tisíckami uzlov po celom svete, čo brzdí výkon.
 • Zdieľanie P2P / súborov nie je vhodné – Pri nízkych rýchlostiach je sťahovanie torrentov neuveriteľne bolestivé.
 • Odhaľuje použitie “Tor” – Prehliadač neskrýva použitie Tor v očiach webových stránok.

VPN sú veľmi podobné sieti Tor, ale pre šifrovanie internetového prenosu používa iný protokol. Vaše informácie prechádzajú zabezpečeným serverom, ktorý sa môže pochváliť silným šifrom pre anonymitu, a preto vám umožňuje skryť vašu totožnosť a aktivitu pred poskytovateľmi internetových služieb a vládnymi agentúrami..

Výhody siete VPN

 • Rýchlejšie rýchlosti – V porovnaní s Torom ponúkajú VPN vysoké rýchlosti a celkový výkon.
 • Poloha Spoofing – Dostupnosť rôznych serverov po celom svete umožňuje maskovať identitu.
 • Ideálne zdieľanie P2P / súborov – VPN ponúkajú servery podporujúce P2P s rozdelením tunelovania a SOCKS5 Proxy.
 • Odblokovanie webových stránok – Šifrovanie a presun polohy umožňuje odblokovanie stránok s obmedzeným geografickým umiestnením.

Nevýhody VPN

 • Prémiové služby sú drahé – Väčšina sietí VPN nie je zadarmo a môže sa pochváliť drahými mesačnými cenami.
 • Zaznamenávanie údajov – Zákon mnohých krajín vyzýva poskytovateľov, aby viedli záznamy o činnosti používateľov.

najlepšie tor vpn

Prečo používať Tor a VPN spoločne?

Ako vidíte, Tor aj VPN majú svoj vlastný zoznam výhod a nevýhod. Čo keby sme ich mohli spojiť a vytvoriť niečo silnejšie? Áno, to je veľmi možné. Napriek tomu, že sa v mnohých ohľadoch líšia, Tor aj VPN používajú šifrované proxy pripojenia na skrytie identity používateľov. Na jeho použitie sú zvyčajne dve konfigurácie:

Tor prostredníctvom VPN

Táto konfigurácia zahŕňa pripojenie k serveru VPN najskôr a potom k sieti Tor, predtým, ako preskúmate internet, čo znamená, že vaša IP je adresa koncového uzla Tor. To bráni poskytovateľom internetových služieb v tom, aby vedeli, že používate Tor so vstupným uzlom, ktorý nevidí vašu skutočnú IP, čo môže ísť dlhú cestu, ak používate VPN bez politiky bez protokolov. Môžete tiež ľahko získať prístup k skrytým službám / webovým serverom Tor.

Ak však existujú výhody, musíte tiež čeliť určitým rizikám. Použitím konfigurácie Tor prostredníctvom VPN by sa mohla odhaliť IP adresa vášho poskytovateľa. Budete mať nulovú ochranu pred škodlivými hrozbami, pretože výstupy mimo uzlov môžu prechádzať prenosom bez protokolu https. Niekedy môžu byť výstupné uzly Tor zablokované, čo spôsobuje prekážky pri úplnom maskovaní vašej identity.

VPN cez Tor

Táto konfigurácia zahŕňa najprv pripojenie k sieti Tor a potom k serveru VPN, predtým ako preskúmate internet, čo znamená, že vaša adresa IP je adresa servera VPN. Túto konfiguráciu nepodporuje veľa poskytovateľov, ale ponúka najlepšiu bezpečnosť v porovnaní s akýmkoľvek iným protokolom alebo službou. Keďže sa pripájate k serveru VPN prostredníctvom servera Tor, nie je možné, aby niekto videl vašu skutočnú adresu IP.

Ak sa zaregistrujete pomocou anonymnej možnosti platby, ako je bitcoín, nebude možné vysledovať akúkoľvek aktivitu späť k vám, čo vám umožní vychutnať si úplne bezpečné streamovanie a zdieľanie P2P / súborov. Táto konfigurácia tiež obchádza všetky bloky na výstupných uzloch Tor a umožňuje vám vybrať si rôzne severy na obídenie geografických obmedzení uložených webovými stránkami po celom svete..

Najlepšie VPN zadarmo pre Tor

Pokiaľ ide o nájdenie VPN pre Tor, veľa používateľov nechce utrácať peniaze za prémiovú službu. V tomto prípade služby na trhu zvyčajne získajú na dynamike. Bohužiaľ neexistovali žiadne bezplatné VPN, ktoré podporujú VPN pre Tor a jeho dve konfigurácie. Našli sme však niekoľko poskytovateľov, ktorí vám ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu spolu s poskytovaním VPN pre podporu Tor. Tie obsahujú:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. TorGuard
 4. BolehVPN

Najlepšie VPN zadarmo pre Deep Web

Temný web, ku ktorému sa dostanete pomocou prehliadača Tor, môže byť dosť nebezpečným miestom. Je to tak preto, že sa môže použiť na legitímne účely. Stále ich je mnoho, ktorí sa môžu dopriať za trestnú činnosť. Temný web napríklad poskytuje útočisko politickým disidentom, policajným úradníkom, novinárom a iným osobám hľadajúcim súkromie.

Zároveň je to skvelé miesto pre podvodníkov, hackerov a iných počítačových zločincov. Nikto nevie, KTO by mohli byť, čo znamená, že je potrebné byť 100% v bezpečí. Ak používate Tor samotný, technicky zdatní budú stále schopní sledovať svoju IP adresu. Použitie bezplatnej siete VPN pre web Deep Web preto nie je celkom dobrá voľba.

V skutočnosti väčšina poskytovateľov, ktorí sa predávajú na trhu ako “zadarmo” nepodporujú tieto dve konfigurácie: Tor prostredníctvom VPN a VPN prostredníctvom Tor. To je dôvod, prečo často odporúčame, aby používatelia vyskúšali “DuckDuckGo” prehliadač pre prístup k temnému webu. Na rozdiel od prehliadača Google Chrome, DuckDuckGo nemá vo svojom algoritme vyhľadávacieho nástroja veľa filtrov.

To znamená, že zatiaľ čo spoločnosť Google neindexuje weby na temnom webe, služba DuckDuckGo to robí! Ak teda hľadáte alternatívu pre prehliadač Tor, je to najlepší spôsob, ako ísť. Majú dokonca svoju vlastnú temnú webovú stránku https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/, ku ktorej máte prístup pomocou zabezpečeného pripojenia VPN. Medzi ďalšie webové stránky, ktoré vám pomôžu zistiť, či ste na temnom webe nováčikom, patria:

Skrytá wiki

Skvelé stránky, ktoré môžete navštíviť pre začiatočníkov na webe Dark. Je to podobné skutočnej Wiki, ale obsahuje veľa informácií, ktoré by ste na pôvodnej webovej stránke nenájdli!

.Cibulový odkaz: Skrytá wiki

Dream Market

Táto webová stránka otvára možnosti registrácie vecí prostredníctvom anonymného e-mailu a platenia prostredníctvom súkromného bitcoínu. Je to jedno z menších .onion trhovísk na temnom webe.

.Cibulový odkaz: Dream Market

Facebook

Svet’najväčšia platforma sociálnych médií ponúka aj .onion webovú stránku. Do pôvodného Facebooku je celkom podobné, že sa nezaznamenávajú žiadne záznamy o aktivite používateľov.

.Cibulový odkaz: Facebook

Súkromné ​​hostenie

Ak vás nebavia prísne dohody s používateľmi od miestnych spoločností poskytujúcich webhosting, súkromný hosting je skvelým miestom na návštevu. Môžete mať PHP založené na Linuxe až do 100 MB za 170 dolárov ročne!

.Cibulový odkaz: Súkromné ​​hostenie

Tor Shops

Ako už názov napovedá, webová stránka je nástrojom pre tvorbu tmavého webu. Umožňuje používateľom vytvárať si vlastné .onion obchody a dokonca je vybavený bitcoinovou integráciou.

.Cibulový odkaz: Tor Shops

Tor VPN router

Jeden z najjednoduchších spôsobov použitia “VPN cez Tor” konfiguráciou je nákup smerovača VPN. Poskytovatelia, ako je NordVPN, ponúkajú svoje vlastné smerovače, ktoré ponúkajú možnosť okamžitého prepínania severov, pričom chránia všetky vaše zariadenia prostredníctvom Wi-Fi. Po nastavení smerovača sa jednoducho pripojte k prehliadaču Tor, aby ste získali ďalšiu ochranu. Týmto spôsobom môžete zvýšiť svoju anonymitu online bez akýchkoľvek problémov!

Zdarma k stiahnutiu

Samotný prehliadač Tor je k dispozícii na stiahnutie bez platenia jediného centu. Stačí navštíviť webovú stránku tu a nainštalovať vhodnú verziu pre svoju platformu. Existujú špeciálne aplikácie pre Windows, Mac a Linux. Po dokončení sa môžete zaregistrovať u ktoréhokoľvek z vyššie uvedených poskytovateľov a potom si môžete stiahnuť svoje natívne aplikácie z webu, obchodu Google Play alebo iTunes..

Prehliadač Darknet

Pokiaľ ide o prístup na hlboký web, používatelia sa často zmätia, pokiaľ ide o to, ktorý prehliadač používať. Majte na pamäti, že pomocou prehliadača Google Chrome a Mozilla Firefox nemáte prístup k temnému webu, pretože nemajú decentralizovanú sieť s prekrývajúcimi sa servermi po celom svete..

Tieto prehliadače sú vo svojej činnosti úplne základné a ani neintegrujú šifrovanie na maskovanie vašej identity. Ak chcete získať prístup na hlboký web, máte iba dve možnosti: použite Tor Browser (preferovaná voľba) alebo DuckDuckGo (poskytuje prístup iba k špecifickým červeným miestnostiam).

Najlepšie VPN pre Tor FAQ

Pokiaľ ide o používanie najlepších VPN pre Tor, môže sa objaviť veľa myšlienok o tom, ako môže chrániť vašu identitu alebo zvýšiť vašu bezpečnosť. Medzi najčastejšie otázky, ktoré dostávame, patria:

Môže váš poskytovateľ internetových služieb vidieť, čo robíte na serveri Tor?

Pretože Tor maskuje identitu užívateľského pripojenia k webserveru a šifruje všetku prichádzajúcu / odchádzajúcu komunikáciu, nie je možné, aby ktorýkoľvek poskytovateľ internetových služieb monitoroval alebo sledoval vaše požiadavky HTTP. V dôsledku toho nemôžu vidieť, na ktoré webové stránky sa snažíte získať prístup. V kombinácii s VPN môžete ešte viac zvýšiť svoju anonymitu a využiť úplné digitálne súkromie.

Je Tor Browser VPN?

No Tor nie je presne VPN, ale nemá podobnosť, pretože na zakrytie identity používateľov používa šifrované pripojenia proxy. Prechádza všetky vaše údaje tisíckami uzlov po celom svete, pričom každý z nich pozná IP adresu pred a za ňou. Preto nikto nemôže sledovať vašu totožnosť pomocou Tor, ale webové stránky môžu stále vedieť, že používate pripojenie Tor. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete skontrolovať ďalšie najlepšie prehliadače vpn.

TOR VPN Android?

Spoločnosť Tor skutočne ponúka verziu systému Android pre používateľov, ktorí ju môžu využívať na svojich smartfónoch. Ide o meno “Orbot”, ktorý poskytuje silné šifrovanie internetového prenosu pre maximálnu bezpečnosť. Jednoducho sa pripojte k vašej VPN a potom otvorte prehliadač Tor pre maximálnu anonymitu online.

Zabalenie vecí

Dúfame, že táto príručka vám pomôže nájsť najlepšiu VPN pre Tor na základe vašich požiadaviek na súkromie a rozpočtových požiadaviek. Bez ohľadu na to, ak máte nejaké problémy, neváhajte a komentujte nižšie. Takisto neváhajte a uveďte zoznam akýchkoľvek návrhov, ktoré považujete za spoľahlivé na použitie na serveri Tor. Pekný deň!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Najlepšie VPN pre Linux - nastavenie Linux VPN serverov pomocou bezplatných klientov