Brezilya 2020 için En İyi 5 VPN: İnternetinizi Güvende Tutun

Çevrimiçi Brezilyalılar için benzeri görülmemiş miktarda güvenliği garanti eden yeni bir yasa çıkarıldı. Yasa ayrıca, kullanıcıların çevrimiçi ortamda sahip oldukları hakları ve web sitelerinin şu anda onlar hakkında ne kadar veri tuttuğunu bilme hakkını da ortaya koymaktadır.

Ancak, yasa henüz yürürlüğe girmemiştir ve sürekli ertelenmiştir. Bu arada hükümet, devlet karşıtı dijital faaliyetlere sık sık atıfta bulunan devasa bir dizi baskı başlattı.

Brezilya’da en iyi VPN bağlantısına sahip olmak, internete ücretsiz erişiminizi korurken çevrimiçi anonimliğinizi sağlamak için en güvenli seçenektir..

Brezilya için en iyi VPN

Brezilya 2020 için En İyi VPN Hizmetleri

 1. PureVPN: Brezilya için En İyi VPN. 18 özel Brezilya sunucusu Kullanıcıların çevrimiçi olarak hiçbir içeriğe erişememelerini sağlayın ve 7 gün 24 saat güvende kalın
 2. Surfshark: Güvenilir ve son derece uygun fiyatlı. Brezilya’da 1 Sunucu. Kamuflaj modu, çevrimiçi kimliğinizi gizli tutar ve internet etkinliğinizin ayda 1,99 ABD dolarından izlemesini engeller
 3. ExpressVPN: Hızlı sunucularla VPN. Brezilya’da 5 özel sunucu. Yüksek performans, kullanıcıların internette 8.32 $ / ay gecikmeden sörf yapabilmelerini sağlar
 4. Ivacy: Tüm torrent sorunlarını çözer. 3 yerel Brezilya sunucusu. Kullanıcıların torrentler üzerindeki kısıtlamalar hakkında asla endişelenmesi gerekmeyecektir, çünkü bu sağlayıcı aylık olarak 2,25 ABD doları tutarında sürekli destek sağlamaktadır
 5. CyberGhost: İçeriğin engelini kaldırmak için en iyi VPN. Gurbetçiler için 14 Brezilya sunucusu. En geniş sunucu seçenekleriyle, ayda sadece 2,75 ABD doları karşılığında sorunsuz ve sorunsuz bir hizmet sunar

Neden Brezilya’da VPN Kullanmalı??

Sanal Özel Ağ (VPN) bir kullanıcıyı korur’ın dijital kimliklerinin anonim kalmasını, çevrimiçi etkinliklerinin saldırıya uğramasını önlemesini ve çevrimiçi hiçbir içeriğin kısıtlı kalmamasını sağlayan internet bağlantısı.

Brezilya’nın sansürle korkunç bir geçmişi var ve bu eğilim çevrimiçi ortamda da yayıldı. Gazetecileri tutuklamaktan ülkeye karşı memeleri yasaklamaya kadar’s liderlik çevrimiçi, Brezilyalılar’ çevrimiçi özgürlük sürekli tehdit altında.

Neyse ki, VPN’lerin kullanımını Brezilya’da yasadışı hale getiren hiçbir yasa yok. Bu nedenle, kullanıcılar çevrimiçi etkinliklerini güvenilir bir VPN sağlayıcısı aracılığıyla herhangi bir biçimde izlemeden tüm kısıtlı içerik türlerine çevrimiçi olarak erişmeye devam edebilir.

Brezilya için en iyi 5 VPN

Brezilya’da fiyat, sunucu, uyumluluk ve adanmış sunucuları temelinde sıralanan en iyi 5 VPN seçeneği.

1. PureVPN – 18 Özel Brezilyalı Sunucu

 • Fiyat: $ 2.91 / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

PureVPN logosuPureVPN, makul bir fiyatla VPN’in sunması gereken tüm güvenlik özelliklerini isteyen kullanıcılar için en iyi seçenek olmalıdır.

Hong Kong merkezli, PureVPN kullanıcılarına 140’tan fazla ülkede 2000’den fazla sunucuya erişim sunuyor. Ayrıca, kullanıcılar coğrafi olarak kısıtlanmış tüm yerel Brezilya içeriğine erişmelerini sağlayan 18 özel Brezilya sunucusu da kullanabilecektir..

Sadece Netflix’in engellemesini kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu ve Disney gibi diğer popüler akış sitelerini de engeller+.

Ek olarak, 5 eşzamanlı cihazı desteklemek için, kullanıcılar Kindle ve Smart Home cihazlarını PureVPN bağlantıları sayesinde her zaman koruyabilir.

PureVPN, standart OpenVPN protokolü tarafından desteklenen AES-256 bit şifrelemenin yanı sıra PPTP, L2TP, IKEv2 ve IPSec gibi diğer protokoller için ek destek kullanır.

Kullanıcılara eklenen diğer özellikler’ İnternetteki genel güvenlik ve emniyet, bölünmüş tünelleme, özel IP’ler, torrentler için Derin Paket Denetimi (DPI) Korumasını içerir.

Artıları

 • 18 Özel Brezilyalı sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • 30-gün para iade garantisi.
 • Netflix, Hulu ve Disney üzerindeki engellemeyi kaldır+

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü geliştirilebilir.

PureVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı incelememizi okuyun.

2. Surfshark – Brezilya için 2 Dedicated Sunucu

 • Fiyat: 1,99 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.4

1-Surfshark-LogoSurfshark’ın düzenli olarak özel fırsatları ve teklifleri vardır, bu da onu cüzdanınızla ilgili olarak düşünmek için en dostça seçenek haline getirir.

İngiliz Virgin Adaları merkezli kullanıcılar 60’tan fazla ülkeye yayılmış 1040+ sunucuya erişmeyi bekleyebilirler. Ayrıca, gurbetçilerin yabancı dil bildiklerinde yerel Brezilya içeriğine erişmelerine izin verebilen 2 özel Brezilya sunucusu da bulunmaktadır.’ülke dışındayız.

Windows, Mac, iOS, Android ve Linux kullanıcıları için tamamen çapraz uyumluyken sınırsız cihazda aynı anda kullanılabilir.

Surfshark ayrıca PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec ve OpenVPN protokollerini de destekler ve standart AES-256-GCM şifreleme ile donatılmıştır ve size endüstri standardı korumayı son derece uygun bir hızda sağlar.

Kamuflajlı model, internet etkinliğinizi kendi ISS’nizden bile gizleyerek çevrimiçi anonimliğinizi bir üst düzeye taşıyor.

Artıları

 • 2 Özel Brezilyalı sunucu.
 • Sınırsız cihaz desteği.
 • Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumlu.
 • Kayıt tutmama politikası.

Eksileri

 • Müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi gerekiyor.

Surfshark hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı incelememizi okuyun.

3. ExpressVPN – Brezilya için 4 Hızlı Sunucu

 • Fiyat: 8,32 $ / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

5-ExpressVPN-LogoExpressVPN sizin için mükemmel bir seçimdir.’hızlı sunucu dizisi sayesinde çevrimiçi ortamda daha fazla güvenlik elde etmek için hızdan ödün vermekten bıktım.

Britanya Virjin Adaları dışında faaliyet gösteren kullanıcılar, 94 ülkeye yayılmış 160 lokasyonda 3000’den fazla sunucuya erişim sağlıyor. Bunlara adanmış 4 Brezilyalı sunucu dahildir ve yabancılara yerel içeriğe dışarıdan erişmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 ve PPTP protokollerini kullanarak 5 çoklu oturum açma desteği ve AES-256-CBC şifreleme desteği sunar.

Kullanıcılar ayrıca Fire TV ve Apple TV’de desteklenen özel ve işlevsel uygulamalar kazanır. Ayrıca, kullanıcılar, İnternet bağlantınızın kesildiğini algılarsa, tüm ağınızı etkili bir şekilde kısıtlayan otomatik bir kill anahtarı olan Ağ Kilidine erişebilirler..

Artıları

 • 4 Özel Brezilyalı sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • Ağ Kilidi (En iyi otomatik öldürme anahtarı).
 • Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini destekler.

Eksileri

 • En pahalı VPN seçeneği.

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı incelememizi okuyun.

4. Ivacy – 2 Güvenli Brezilyalı Sunucu

 • Fiyat: $ 2.25 / ay
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

Ivacy LogosuIvacy, tüm torrentleriniz için en güvenli bağlantıyı garanti edebilen veya katı internet yasalarına sahip ülkeler için erişmek istiyorsanız bir VPN sağlayıcısıdır.

Ivacy, çevrimiçi içeriğe kesintisiz erişebilmek için torrentlere ihtiyaç duyan kullanıcılar için mükemmel bir VPN sağlayıcısıdır.

Singapur merkezli Ivacy, 100’den fazla ülkede kullanıcılarına 1000’den fazla sunucu sunabilir. Özel Brezilya sunucuları, yabancıların en sevdikleri yerel içeriği izlemeye devam etmelerini kolaylaştırıyor’ülke dışında hiç.

Bağlantılarına daha fazla güvenlik eklemek için L2TP ve IKeV2 protokollerine ek olarak AES-256-GCM şifrelemesi ile şifreleyen 5 eşzamanlı bağlantıyı destekler.

Göze çarpan özelliği IvacyPrime uygulaması, Çin’in Büyük Güvenlik Duvarı’nı atlamak için endüstride ünlü aerodinamik bir uygulamadır..

Artıları

 • 2 Özel Brezilyalı sunucu.
 • 5 eşzamanlı bağlantı.
 • VoD engellemeyi kaldırma için IvacyPrime uygulaması.
 • Torrent için bölünmüş tünel açma.

Eksileri

 • Teknik desteğin geliştirilmesi gerekiyor.

Ivacy hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı incelememizi okuyun.

5. CyberGhost – 14 En Hızlı Brezilyalı Sunucu

 • Fiyat: $ 2.75 / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.7

9-CyberGhost-LogoOrada’İnternetteki en fazla içeriği kaldırmak konusunda CyberGhost ile eşleşebilecek başka bir VPN seçeneği yok.

Romanya dışında.’90’dan fazla ülkede 6000’den fazla sunucudan oluşan bir dizi, kullanıcıların tüm içeriğe çevrimiçi erişim konusunda her zaman seçim için şımarık olmasını sağlar. 14 özel Brezilyalı sunucu, yabancıların ve yabancıların istedikleri takdirde yerel coğrafi kısıtlı içeriğe erişmesini kolaylaştırıyor.

7 çoklu giriş sunarken, kullanıcılarına RSA-4096 anahtarı ve karma kimlik doğrulaması için SHA384 ile gelen AES-256 bit şifreleme ile bağlantılar sunar.

NoSpy veri merkezi (256 bit şifrelemeyi güçlendirmek için özel uplink kullanan özel bir sunucu), Nvidia Shield TV ve PS4 ve Xbox One gibi oyun cihazları için tam destek sunmanın yanı sıra en iyi özelliktir..

Artıları

 • 14 Özel Brezilyalı sunucu.
 • 7 eşzamanlı bağlantı.
 • Kullanıcılara NVidia Shield TV’ye erişim sağlar.
 • Özel uplink özellikli NoSpy veri merkezi.

Eksileri

 • Bağlantı hızları zaman zaman gecikebilir.

CyberGhost hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı incelememizi okuyun.

Brezilya nedir’s Gizlilik Yasaları?

Brezilya’da, resmi olarak 13.709 / 2018 sayılı Federal Yasa olarak bilinen Brezilya Veri Koruma, çevrimiçi gizlilik ve veri ihlallerinde cezalar gibi konuları ele alan Brezilya Genel Veri Koruma Yasasıdır..

Ulusal Veri Koruma Kurumunun oluşturulması ve tüm yasanın ertelenmesi de dahil olmak üzere, yasaya eklenmiş bazı hükümler olmuştur.’uygulanabilirliği.

Bu mevzuatın bir sonucu olarak, kullanıcılar verilerini paylaşma konusunda eşi görülmemiş bir kontrole sahip olacak ve kendi hükümetlerinin dijital faaliyetlerinde ne kadar bilgi izleyebileceklerini talep etme hakkına sahip olacaklar..

Dijital Faaliyetleriniz Brezilya’da Güvenli mi??

Bu yeni yasa Brezilya’nın ilkel’s güncel gizlilik yasaları. Yasa, çevrimiçi güvenlikteki boşlukları tıkamayı amaçlamakla birlikte, bazı yayınlar, kullanıcı anonimlik için hala tehdit oluşturabilecek boşluklar olduğuna dikkat çekti.

2018’den beri’Genel seçimde, mevcut hükümet rutin olarak açık sansür ve içeriğin çevrimiçi kısıtlamasına başvurmuştur. Buna ek olarak, blogcular ve gazeteciler, “devlete karşı şüpheli çevrimiçi etkinlik”.

Bunun gibi durumlarda, kullanıcıların ücretsiz bir internete erişimlerinin kesintiye uğramamasını sağlamak için güvenilir bir VPN hizmetini seçmeleri şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, kullanıcıları her türlü gözetimden de koruyacak.

Brezilya IP Adresi Nasıl Alınır?

İyi ve güvenilir bir VPN hizmeti, muhtemelen yüzlerce farklı ülkede bulunan binlerce sunucudan seçim yapma seçeneği sunacaktır, bu Brezilya’yı içermelidir..

Brezilya IP adresinin coğrafi kilitli olabilecek yerel içeriğe erişmesini isteyebilirsiniz.

Brezilya IP adresi almak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Güvenilir bir VPN hizmetine abone olun, önerilen seçim PureVPN’dir.Brezilya IP Adresi Nasıl Alınır
 2. PureVPN uygulamasını istediğiniz cihaza indirin ve yükleyin.
 3. Giriş bilgilerinizi girin ve bir Brezilyalı sunucu seçin.Brezilya VPN'leri
 4. Seni yap’uygun modu seçtiniz, yani İnternet özgürlüğü.
 5. Bir kere sen’Bağlı olduğunuzda, en sevdiğiniz tüm Brezilya içeriğine göz atmaya ve yayınlamaya devam edin.

SSS: En İyi Brezilya VPN’leri 2020

Ne’s Brezilya için en iyi ücretsiz VPN?

Kullanıcılar internette yüzlerce ücretsiz VPN arasından seçim yapabilir.

Bununla birlikte, bu ücretsiz hizmetler hız azaltma, yüksek bağlantı kesme oranları ve günlük tutmama konusunda hiçbir garanti içermeyen sorunlarla birlikte gelir. Brezilya verilmiş’geçmişte zulüm kaydı, hiçbir günlük garantisi olmayan ücretli bir hizmet seçmeniz önerilir.

Nasıl VPN satın alabilirim??

Bir VPN satın almak kolay bir işlemdir. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak hizmeti hangi web sitesine yönlendirin. Bütçenize göre birden fazla plan arasından seçim yapabilirsiniz. Oradan kontrol edebilir ve bir banka / kredi kartı veya Paypal ile ödeme yapabilirsiniz..

Daha sonra, hesabınızı birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

VPN satın almak için Paypal kullanabilir miyim?

Evet, yukarıda listelenen tüm seçenekler, banka / kredi kartları, bitcoin ve Paypal gibi çeşitli ödeme seçeneklerinden birini seçmenize olanak tanır..

Ne’Brezilya sunucusu için en iyi VPN?

Kullanıcılar, Brezilya da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce sunucuya bağlanmak için en iyi VPN hizmetlerinin çoğunu kullanabilecektir..

PureVPN’in kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz, çünkü Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde güzel bir şehir. Kullanıcılar bu sunuculara tüm dünyadan bağlanabilir ve istedikleri tüm yerel Brezilya içeriğine erişebilir.

Sonuç

Son zamanlarda, Brezilya’da internetteki kısıtlamalar ve gözetim miktarı arttı. Bazı vatandaşlar dijital faaliyetleri nedeniyle tutuklandı ve hapse mahkencedm edildi.

Bir VPN, kullanıcılara çok ihtiyaç duyulan anonimlik ve kesintisiz ve ücretsiz internet erişimi sağlayabilir. PureVPN, Brezilya’da kendiniz için eksiksiz çevrimiçi özgürlük sağlamak için en iyi seçenek olacaktır.

Surfshark, bir dizi önemli özelliğe erişmenizi ve katı bir bütçe dahilinde kalırken çevrimiçi güvende kalmanızı sağlayan akıllıca bir seçenektir..

Bu VPN sağlayıcılarıyla olan deneyiminizi bize bildirmek için aşağıya yorum yapın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me