Geriausias „Torrenting“ VPN: saugiai atsisiųskite „Torrentus“

Geriausias „Torrenting“ VPN

Jei norite likti nematomi autorių teisių pažeidimų medžiotojams ir vietiniams interneto paslaugų teikėjams, atsisiųsdami torrentus, jums reikia patikimos VPN paslaugos. Žemiau rasite rekomendacijas apie geriausius „uTorrent“ / „BitTorrent“:

Contents

Geriausios „Torrenting“ VPN paslaugos

 1. Nesąžiningumas: Mūsų geriausias pasirinkimas torrenteriams. Galimi P2p serveriai. Galima įsigyti už 2,25 USD / mėn .
 2. „Surfshark“: Geriausias biudžetą palaikantis VPN P2P / failams bendrinti. Greitas torrentų atsisiuntimo greitis. Išlaidos 1,99 USD / mėn. (+ 3 mėnesiai nemokami).
 3. „ExpressVPN“: Vertės kupinas VPN kankinimui. Nėra pralaidumo dangtelio ar ribojamas greitis. Galima įsigyti už 8,32 USD / mėn
 4. „CyberGhost“: Greitas ir saugus piratų VPT. “„Torrent“ anonimiškai” režimas galimas. Kaina prasideda nuo 2,75 USD / mėn
 5. PureVPN: Viršijančią tendenciją sukeliantis VPN. Paskirtiems serveriams galima dalintis failais. Galima įsigyti už 2,91 USD / mėn

5 geriausi „Torrenting“ VPN 2023 m

Peržiūrėkite šiuos 5 geriausius išsamiai aprašytus VPN, susijusius su torrentu, išanalizavę ir palyginę jų išlaidas, „trustpilot“ įvertinimus ir „P2P“ našumą / funkcijas:

1. Nevalia

Ivacy užima 1 vietą už „Torrenting VPN“

 • Kaina: 2,25 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.8

„Ivacy“, kurios būstinė yra Singapūre ir įkurta 2007 m., Pagaliau pradėjo pelnyti gerą vardą. Dauguma to nežino, tačiau tiekėjas yra atsakingas už Splito tunelių koncepcijos, kuri dabar yra tokia garsi, sukūrimą.

Teikėjas siūlo geriausias savybes Kinijos vartotojams ir teikia greitą greitį, įrodydamas, kad yra patikimas torrentų VPT. Jis siūlo specialius serverius, skirtus P2P veiklai, lygiai taip pat, kaip ir srautinėms platformoms, tokioms kaip „Netflix“ ir „Disney Plus“.

Norėdami susisiekti su jais, galite susisiekti su jų palaikymo tarnyba visą parą ir visą parą, kaip ir aš. Jie pateiks jums išsamų serverių sąrašą, kad galėtumėte tęsti jūsų kankinančią veiklą be jokio teisinio vargo ar jūsų IPT kišimosi..

Šifravimui „Ivacy“ naudoja AES-256-CBC su standartiniu RSA-2048 raktu, skirtu „OpenVPN“ ryšiams palaikyti. Yra sesijų registravimas, tačiau jų galiojimas baigiasi po 48 valandų. Norėdami gauti geriausią VPN pasiūlymą, pasinaudokite jų 2 metų planu, kuris prasideda nuo 1,99 USD / mėn. (mokama 48 USD).

Nekalti prenumeratos parinktys

 1. Mėnesio prenumerata: 9,95 USD
 2. Metinė prenumerata: 3,33 USD / mėn. (40 USD mokama vieną kartą)
 3. 2 metų prenumerata: 2,25 USD / mėn. (48 USD apmokestinama kartą)

Arba gaukite daugiau įžvalgos apie teikėją skaitydami šią „Ivacy“ apžvalgą

2. „Surfshark“

„Surfshark“ logotipas

 • Kaina: 1,99 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.4

Prieinamas VPN kuris labai rekomenduojamas dalijantis failais. Naujokas „Surfshark“ išpildys savo pažadą saugiai kankintis. Tai taip pat nueina papildomą mylią, siūlant neribotą pralaidumą ir vienu metu jungiantis bei tvirtą „Kill Switch“ funkciją.

Yra specialus P2P serverių sąrašas, tačiau prieiga prie visų serverių leidžiama net draudžiamose šalyse. „Surfshark“ taip pat gali nukreipti srautą į specialius P2P serverius Kanadoje ar Nyderlanduose.

Tiesiog įsitikinkite, kad pirmiausia perjunkite protokolą iš IKEv2 į OpenVPN (UDP), kad galėtumėte gauti stiprų karinio lygio šifravimą per AES-256-CBC arba AES-256-GCM.

Kadangi BVI yra saugus prieglobstis, galite kankintis su didele ramybe, taip pat jaukiai žinodami, kad „Surfshark“ turi stiprią kankinančią ir neprisijungimo politiką. Tai netgi siūlo nužudymo jungiklį.

Tikrindamas JAV serverio greitį P2P / „torrenting“ sistemoje „uTorrent“, Surfshark pristatė 87,39Mbps atsisiųsti ir 60,63Mbps įkelti vidutiniškai. Visai neblogai.

„Surfshark“ prenumeratos galimybės

 1. Mėnesio prenumerata – 11,95 USD / mėn
 2. Metinė prenumerata – 5,99 USD / mėn
 3. 2 metų prenumerata – 1,99 USD / mėn

Arba perskaitykite mūsų išsamią „Surfshark“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

 • Kaina: 8,32 USD / mėn. 6,67 USD / mėn.
 • Patikimumo reitingas: 4.8

Universalus ir greičiausias „ExpressVPN“ siūlo išskirtines „p2p“ galimybes „uTorrent“ vartotojams. Nors nėra specialiojo torrent serverių sąrašo, vis tiek galite mėgautis žaibišku greičiu bet kurioje vietoje.

P2p jis naudoja „OpenVPN“ (TCP ir UDP) protokolą ir teikia šifravimą dviem skirtingais šifrais: AES-256-CBC ir AES-256-GCM, kad gautumėte ir maksimalų saugumą..

Pridėkite tai prie saugios BVI jurisdikcijos ir patikrintos neprisijungimo politikos, net Turkijos valdžios institucijos negalėjo apeiti, ir jūs galite jausti palengvėjimą, kad „ExpressVPN“ yra puikus pasirinkimas atsisiųsti torrentus..

Jau neminint to, kad teikėjas yra apsaugotas nuo „WebRTC“ / DNS / IP adresų nutekėjimo, o jo nužudymo perjungimo funkcija daro stebuklus – jūsų tapatybė paslėpta, jei jūsų VPN atsijungia, o P2P / failai dalijasi.

Tikrindami JAV serverio greitį, kad „pTprent“ ar „torrenting“ būtų naudojami „uTorrent“, „ExpressVPN“ pristatė 85,29Mbps atsisiųsti ir 76,92Mbps įkelkite, dar kartą paaiškindami, kad gaunate greitą greitį.

„ExpressVPN“ prenumeratos parinktys

 1. Mėnesio prenumerata: 12,95 USD mokama vieną kartą
 2. Pusmečio prenumerata: 9,99 USD / mėn
 3. 12 mėnesių prenumerata: 8,32 USD / mėn

Arba gaukite daugiau įžvalgos apie teikėją skaitydami šią „ExpressVPN“ apžvalgą

4. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

 • Kaina: 2,75 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.7

Paprastai „CyberGhost“ rekomenduoju vartotojams atblokuoti, tačiau išbandžius „uTorrent“, paaiškėjo, kad tai yra puikus pasirinkimas norint atsisiųsti torrentus taip pat greitai ir greitai..

Panašiai kaip „Ivacy“ ir „Surf“, „CyberGhost“ siūlo specialų serverių sąrašą p2p. Juos galite pasiekti įvesdami “p2p” į paieškos juostą viršutiniame kairiajame „Windows“ kliento kampe.

Šie serveriai naudoja „OpenVPN“ (UDP) protokolą, o šifravimas užtikrinamas naudojant AES-256 šifrą, RSA-4096 rakto šifravimą ir SHA384 maišos autentifikavimą..

Teikėjas taip pat nėra laisvas nuo jokių „WebRTC / DNS / IP“ adresų nutekėjimų, siūlo SOCKS5 tarpinį serverį greičio viršijimui ir automatinį žudymo jungiklį, kad apsaugotų jūsų tapatybę..

Tikrindami JAV serverio greitį, kad „pTprent“ ar „torrenting“ būtų naudojami „uTorrent“, „CyberGhost“ pristatė 74,22Mbps atsisiųsti ir 70,29Mbps įkelti. Torrentų atsisiuntimas buvo greitas ir netrukdantis.

„Cyberghost“ prenumeratos parinktys

 1. Mėnesio prenumerata: 12,99 USD / mėn
 2. Metinė prenumerata: 5,99 USD / mėn
 3. Dviejų metų prenumerata: 3,69 USD / mėn
 4. 3 metų prenumerata: 2,75 USD / mėn

Arba patikrinkite šią „CyberGhost“ apžvalgą, kad gautumėte išsamesnę analizę

5. PureVPN

„PureVPN“ logotipas

 • Kaina: 2,91 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.7

Yra priežastis, kodėl aš „PureVPN“ vadinu ypatinga paslauga. Kalbant apie kankinimus, jis yra vienas iš nedaugelio teikėjų, siūlančių „P2P Port Forwarding“ funkciją, kaip priedą už 0,99 USD..

Galite sužinoti, kaip sukonfigūruoti spartinti „uTorrent“ atsisiuntimus. Tai gerai veikia kartu su “Failų bendrinimas” režimas galimas visiems klientams.

Teikėjas naudoja „OpenVPN“ (UDP) savo P2P serveriams, o šifravimas galimas naudojant AES-256 šifrą, RSA-4096 rakto šifravimą ir SHA384 maišos autentifikavimą..

Registravimo politika gali būti šiek tiek paini, tačiau tokios funkcijos kaip SOCKS5 tarpinis serveris, padalijimas tuneliu, automatinis užmušimo jungiklis ir uosto persiuntimas suteikia pranašumą prieš kitus pavadinimus.

Tikrindami JAV serverio greitį, kad „pTprent“ / „torrenting“ būtų naudojami „uTorrent“, „PureVPN“ pateikia vidutiniškai 81,88Mbps ir 69,71Mbps įkelti.

„PureVPN“ geriausi pasiūlymai

 1. 1 mėnesio planas – 10,95 USD / mėn.
 2. 1 metų planas – 5,18 USD / mėn.
 3. 5 metų planas – 2,91 USD / mėn. (99,00 USD apmokestinama kartą)

Arba perskaitykite mūsų išsamią „PureVPN“ apžvalgą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Kaip išrinkau geriausią „torrenting“ VPN (reitingo kriterijai)?

Jei „torrent“ atsisiuntimui naudojate „uTorrent“, tikriausiai tai žinote VPT prenumeruodami turėtumėte pasiūlyti greitą atsisiuntimo greitį ir neribotą pralaidumą. Tačiau norint įvertinti p2p VPN, reikia atsižvelgti ir į kitus veiksnius. Aš vertinau kiekvieną teikėją remdamasis:

 1. Jurisdikcija – Jei teikėjo būstinė yra „5/9/14 Eyes“ aljanse ar šalyje, kurioje yra invazinių duomenų saugojimo įstatymų rinkinys, jis nėra tinkamas atsisiųsti „uTorrent“.
 2. Serverio vietos –Geriausi VPN suteikia jums daugybę serverio vietų, kad būtų galima panaudoti greitą greitį, o atsisiųsti „p2p / torrent“..
 3. Nesandarus – Turite įsitikinti, kad teikėjas nėra laisvas nuo bet kokių WebRTC / DNS / IP nutekėjimų; priešingu atveju turėsite sumokėti dideles baudas.
 4. Greičio charakteristikos – VPN visą dieną turėtų siūlyti didžiulį greitį, taigi jūs turėsite maksimalų patogumą.
 5. Šifravimo stiprumas – IPT gali aiškiai matyti, kad vykdoma neteisėta failų bendrinimo veikla, jei jūsų ryšys nėra apsaugotas. Stiprus šifravimas apsaugo jūsų tapatybę.

Kaip pagreitinti „uTorrent“ atsisiuntimus naudojant VPN

Kai reikia atsisiųsti torrentus iš „uTorrent“, dažnai gali nusivilti prastas pralaidumo greitis. Prastos kankinančios savybės gali būti daugybė priežasčių.

Tačiau, jei jau turite greitą tinklą, yra keletas patarimų, kaip padidinti bendrą greitį. Vykdykite toliau pateiktus patarimus, kad padidintumėte „uTorrent“ atsisiuntimų greitį:

Parsisiųskite torrentus, kuriuose yra daug sėjamųjų

Kai atsisiunčiate „torrent“, „uTorrent“ klientas griebia išskaidytą failą iš įvairių kompiuterių. Tai yra sėjamosios, kurios ir toliau dalijasi failu net baigę atsisiųsti.

Ieškokite daugiau torrent sėjamųjų, kad padidintumėte atsisiuntimo greitį, bet taip pat žiūrėkite į komentarus žemiau esančiame puslapyje. Kitų nuomonės padeda išsiaiškinti, ar torrent nėra virusų ar kenkėjiškų programų.

Parsisiųskite torrentus, kuriuose yra daug sėjamųjų

Konfigūruokite “Pralaidumas” Maksimalaus greičio nustatymai

Kitas būdas padidinti atsisiuntimo greitį „uTorrent“ yra pakeisti pralaidumo parametrus.

 1. Spustelėkite “Galimybės” skirtukas viršutiniame kairiajame kampe.
 2. Slinkite žemyn ir spustelėkite “Nuostatos”.
 3. Suraskite ir atidarykite pažymėtą skirtuką “Pralaidumas”.
 4. Apribokite bendrą įkėlimo ir atsisiuntimo greitį tiesiog pakeisdami kiekvieno lauko vertes.

Patartina, kad visuotinis įkėlimo greitis būtų 80% jūsų įkėlimo greičio, t. Y. 14 kb / s. Kalbant apie visuotinį atsisiuntimo greitį, pakeiskite vertę į a “0”.

Kitas įsilaužimas, kurį galite naudoti norėdami padidinti programos greitį – pakeiskite jungčių skaičių, kad išvengtumėte perkrovos. Daugeliui žmonių žemiau pateikti nustatymai veikė gana gerai.

 1. Nustatykite bendrą maksimalų jungčių skaičių iki 2300
 2. Nustatykite maksimalų 250 torrentų prijungtų bendraamžių skaičių
 3. Vienam torrentui nustatykite įkėlimo tarpsnių skaičių iki 14

„uTorrent“ pralaidumo parametrų konfigūravimas

Prijungimas tiesiogiai prie sėklų

Dažnai sėjamoji’ugniasienės nustatymai dažnai gali slopinti sėjimo procesą ir neleisti „UTorrent“ gauti bet kokių atsisiuntimo duomenų iš „Torrent“ failo.

Dabar neįmanoma perkonfigūruoti visų sėjamųjų’ ugniasienės nustatymus, tačiau jūs galite leisti „uTorrent“ klientui visus duomenis nuskaityti tiesiogiai, netrukdant ugniasienėms:

 1. Eik į “Galimybės” meniu ir pasirinkite “Nuostatos”.
 2. Atidaryk “Ryšiai” skirtukas iš kairės
 3. Patikrinti “Įgalinti UPnP prievadų žemėlapių sudarymą”
 4. Pažymėti “Įgalinti NAT-PMP prievadų žemėlapių sudarymą”.

uTorrent jungiasi tiesiai prie sėklų

Pridėkite „Windows“ ugniasienės išimtį

„Windows“ ugniasienė gali užblokuoti jūsų „torrent“ klientą ir nutraukti atsisiuntimus ir sėjos įrenginius, gaunamus iš „BitTorrent“ ryšių. Tai trukdo visai kankinančiai patirčiai.

Norėdami atsikratyti problemos, galite “pridėti ugniasienės išimtį” tiesiogiai iš „uTorrent“ programos, kad padidintumėte bendrą greitį. Tai galite padaryti nuėję į Parinktys > Nuostatos > Ryšiai.

„uTorrent“ prideda ugniasienės išimtį

Pakeiskite bendruosius nustatymus, kad optimizuotumėte „uTorrent“

Kaip dar viena galimybė padidinti „uTorrent“ atsisiuntimo spartą, apsvarstykite galimybę pakeisti bendruosius „uTorrent“ kliento parametrus..

Tai galite padaryti nuėję į Parinktys > Nuostatos > Generolas. Baigę patikrinkite “Pridėti.! Ud prie neišsamių failų” ir “Iš anksto paskirstykite visus failus” galimybės.

uTorrent Bendrųjų nustatymų keitimas

Įtraukite daugiau stebėtojų į savo „Torrent“ failus

Stebėjimo įrankiai yra naudingi, norint optimizuoti ir padidinti jūsų „torrent“ atsisiuntimo spartą. Pridėję naujų stebėjimo priemonių, pagerinsite savo kankinimo patirtį, nes jie į jūsų ryšį įtraukia naujas sėklas / bendraamžius.

Šis procesas apima naujų nuorodų įtraukimą į esamus tam tikro torrent failo stebėtojus. Norėdami pridėti naujų, vykdykite toliau pateiktas nuoseklias instrukcijas:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite torrent failą ir spustelėkite “Savybės”
 2. Pagal “Generolas” skirtuke, bus stebėtojų sąrašas.
 3. Slinkite į puslapio apačią, kur nėra teksto.
 4. Įklijuokite stebėtojus iš šios nuorodos į tuščią vietą.

„uTorrent“ pridedama daugiau stebėjimo priemonių

Geriausios P2P failų dalijimosi VPN vietos

Jei daug atsisiunčiate naudodamiesi „uTorrent“, tada jums gali būti įdomu išmokti pasiekti geriausią greitį ir pasiekti greičiausias „P2p“ spiečius..

VPN gali lengvai leisti jums tai padaryti, tačiau jūs taip pat turite žinoti tinkamus serverius, prie kurių norite prisijungti. „Torrent“ greitis yra greičiausias šiose šalyse:

Latvijoje Graikija
Bulgarija Serbija
Lietuva Airija
Kroatija Rumunija
Ispanija Švedija

„Torrenting“ ir „P2p Law“ teisinės baudos

Pats „torrenting“ yra legalus visomis sąskaitomis daugelyje pasaulio šalių. Tai neteisėta veikla tik tuo atveju, jei imate kankintis norėdami atsisiųsti autorių teisių saugomą medžiagą.

Norėdami sužinoti daugiau apie teisinių mokesčių, su kuriais galite susidurti, rūšį ir sunkumą, turite būti susipažinę su atitinkamais įstatymais, susijusiais su jūsų šalies piratavimu..

Čia pateiktas teisinių įstatymų ir problemų, su kuriomis galite susidurti, imdamiesi piratavimo, sąrašas:

Jungtinės Amerikos Valstijos

JAV yra labai išplėtotas teisinis režimas, reglamentuojantis piratavimo klausimus. Šalis laikosi nepaprastai griežtos pozicijos nelegalų turinį atsisiųsti bet kokiomis priemonėmis.

Dauguma autorių teisių saugomų žiniasklaidos priemonių priklauso dideliems korporacijų namams, tokiems kaip „Disney“, „Warner Bros“, „Fox“, „Sony“ ir pan., Todėl jie dažnai turi finansinę galią per įvairius ieškinius..

Piratavimas JAV gali užtraukti teisines bausmes iki penkerių metų laisvės atėmimo ir 250 000 USD baudų.

Kanada

Ši kaimyninė JAV šalis nėra tokia griežta, kai reikia bausti piratavimo vykdytojus. Jo piratavimo įstatymai yra, bet yra tokie pat laisvi kaip ir jo sienos, t. Y. Jie yra, bet jūs laimėjote’t daug pagauti

Vienintelis tinkamas įstatymas, reglamentuojantis autorių teisių pažeidimus Kanadoje “Autorių teisių modernizavimo aktas”. Pagal šį aktą pranešimus autorių teisių pažeidėjams gali siųsti interneto paslaugų teikėjai.

Maksimali suma, kurią gali padaryti autorių teisių savininkas, yra pareikšti ieškinį pažeidžiančiai šaliai ne daugiau kaip už 5000 USD. Tai yra per daug suma, kad autorių teisių savininkai būtų suinteresuoti iškelti bylą teisme.

Jungtinė Karalystė

Kadangi jau yra užblokuota dauguma didesnių „Torrent“ svetainių, tokių kaip „PirateBay“, JK nėra gana draugiška vieta, kai kalbama apie „P2p“ gerbėjus..

IPT, turinčių daugiau nei 400 000 vartotojų, pagal įstatymus reikalaujama nusiųsti nutraukimo ir atsisakymo raštus autorių teisių pažeidėjams. Tačiau įstatymas netaikomas tiems IPT, kurie turi mažiau nei reikalaujamas abonentų skaičius.

Indija

Indijos piratavimo pramonė per metus uždirba beveik 2,7 milijardo dolerių, kas parodo didelę žalą vietiniams žiniasklaidos namams dėl Bolivudo ir kitų regioninių kino populiarumo..

Pagal Indijos autorių teisių įstatymą asmuo gali būti kalinamas ne ilgiau kaip 7 metams ir gali būti nubaustas 200 000 INR bauda, ​​jei bus nustatyta, kad jis pažeidžia bet kurio daugialypės terpės failo ar projekto autorių teises.

Vokietija

Taip pat Vokietijoje autorių teisių turėtojai suteikia teisę jų vardu kreiptis į teismą dėl autorių teisių pažeidimų, o baudos gali siekti iki 500 ar net 1000 eurų.

Vis dėlto sistema nėra tokia efektyvi, nes autorių teisių troliai gali sekti tik IP adresus, o ne tikrus vardus ir tapatybes, todėl daugelis pranešimų nėra adresuojami žmonėms pagal vardą.

Suvyniokite daiktus

Po įtikinamų 5 svarbių veiksnių bandymų, kuriuose dalyvavo daugiau nei 70 ir daugiau paslaugų teikėjų, aš rekomenduoju „Surfshark“ būti geriausiu „Torrenting“ VPN..

„Surfshark“ (1,99 USD / mėn.) Yra geriausias jūsų pasirinkimas kaip „Torrent“ VPN dėl neįtikėtino saugumo, paslaugų be nuotėkio ir nulio registravimo politikos..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me