Ar „CyberGhost“ veikia su „Netflix“? Geriausias „CyberGhost Netflix“ sprendimas

Šiomis dienomis pasaulį sužavėjo „Netflix“ pamišimas. Kaip transliacijos svetainė’s abonementų kilimas per stogą, žmonės gali’nepakanka svetainės ir jos nuostabių geriausių TV laidų bei filmų saugyklų.

Bet žinai ką? Žmonėms sotumui vis dar nepakanka tų tūkstančių valandų turinio’s norai; todėl jie dabar ieško VPN paslaugų, kurios galėtų atblokuoti „Netflix US“, kad jie galėtų pasiekti dar daugiau turinio nei bet kada anksčiau!

Tačiau ne visi VPT dirba su „Netflix“, o mūsų misija yra informuoti vartotojus, kurie dirba ir kurie ne’t, o šiandien mes apžvelgsime „CyberGhost Netflix“ ir išsiaiškinsime, ar tai nėra’Geriausias „Netflix“ VPN, ar ne!

Pradėkime, ar mes?

Ar „CyberGhost“ veikia su „Netflix“? - Turinys

 1. Kaip žiūrėti „Netflix“ su „CyberGhost“?
 2. Ar „CyberGhost Desktop App“ veikia kartu su „Netflix“?
 3. Ar „CyberGhost“ mobilioji programa veikia su „Netflix“?
 4. Kaip galiu atblokuoti „Netflix“ JAV ir kitas bibliotekas, naudodamas „CyberGhost“ VPN?
 5. Kodėl Donas’t „Netflix“ Darbas su „Cyberghost“?
 6. Ar turėčiau nusipirkti „CyberGhost“ VPN, skirtą „Netflix“, ar ne?
 7. Geriausias „CyberGhost Netflix“ VPN sprendimas

Kaip žiūrėti „Netflix“ su „CyberGhost“?

„Netflix“ turi ribotas geografines bibliotekas tuo atveju, jei nepavyks’t žinoti. Taigi turinys galimas jūsų šalyje’laimėjo „Netflix“ versija’t neturi būti tokia pati, kokia siūloma kitose šalyse. Kiekvienoje valstijoje trūks kai kurių laidų ir filmų, todėl geriausias pakeitimas yra prisijungimas prie JAV „Netflix“, siūlančios didžiausias TV laidų ir filmų saugyklas pasaulyje..

Tačiau tai nėra’t taip lengva, kaip atrodo, ir tai’todėl, kad „Netflix“ įvedė VPN draudimą savo svetainėje, kad žmonės negalėtų vykti į savo bibliotekas kitose šalyse, todėl dauguma VPN platformoje tampa neveiksmingi.

Šiandien mes testuojame „CyberGhost“’„Netflix“ VPN draudimas ir galimybės patikrinti, ar šis VPN tinka vartotojams, norintiems užsisakyti paslaugą dėl šios priežasties.

Mes atsisiuntėme „Windows“ klientą iš „CyberGhost“ tuo pačiu tikslu ir čia’ką mes radome:

 • „Netflix“ JAV buvo atjungta, tačiau vidutiniškai tai įvyksta tik 3 kartus iš penkių bandymų.
 • Srautinės transliacijos greitis buvo pakankamas palaikyti aukštos kokybės srautinį perdavimą.
 • Aptarnavimas buvo retas.

Ar „CyberGhost Desktop App“ veikia kartu su „Netflix“?

Taip, darbalaukio programa, kurią mes pirmiausia išbandėme „CyberGhost“ naudodama „Netflix“, dirbo pakankamai gerai, kad atblokuotų „Netflix“.

Bijota tarpinio serverio klaida pasirodė minimaliai, ir ją galima greitai pašalinti, tiesiog vėl prijungus vieną iš dviejų kartų..

Jei norite naudoti „Netflix“ su darbalaukio programa „CyberGhost“, tada čia’Kaip tai padaryti:

 • Eikite į „CyberGhost“’s Interneto svetainė ir nusipirkite jo prenumeratą
 • Įsitikinkite, kad turite VPN kredencialus, tada atsisiųskite jo darbalaukio programą
 • Kai atsisiųsite, įdiekite programą į savo sistemą ir, atlikę programą, įveskite savo vartotojo kredencialus
 • Dabar pasirinkite variantą, vadinamą ‘Panaikinkite srautinio perdavimo blokavimą” (Ši parinktis veikia tik „premium“ sąskaitoje)

„CyberGhost“ programa atblokuoja transliaciją

 • Spustelėkite Atblokuoti „Netflix“ ir galėsite mėgautis savo mėgstamu JAV „Netflix“ turiniu iš karto!atblokuoti „Netflix“

Paslaugų teikėjas taip pat šiuo metu vykdo pasakišką Helovino sandorį, kurio kaina 2 metų planui siekia vos 3,5 USD / mėn.!

„CyberGhost“ Helovino susitarimas

Čia yra išsami informacija apie visus jo kainų planus:

 • Mėnesio planas: 12,99 USD
 • Metinis planas: 6,49 USD / mėn
 • Dviejų metų planas: 3,5 USD / mėn

„CyberGhost“ kainodaros planai

Ar „CyberGhost“ mobilioji programa veikia su „Netflix“?

Apgailestaudama, „CyberGhost“ mobilioji „Android“ programa nerekomenduojama, jei per ją norite pasiekti arba atblokuoti „Netflix“. To nepadarė’t atlikote pagal lūkesčius ir sugebėjote atblokuoti svetainę tik du kartus per 13 bandymų, o tai rimtai neatitinka ribų.

Tiems iš jūsų, norintiems atblokuoti „Netflix“ „Android“, turite perskaityti mūsų „Geriausio„ Netflix “VPT“ vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos apie turimus pasirinkimus!

Kaip galiu atblokuoti „Netflix“ JAV ir kitas bibliotekas, naudodamas „CyberGhost“ VPN?

„CyberGhost“’„Windows“ kliento programoje yra šeši skirti funkcijų mygtukai, kiekvienas iš jų yra skirtas tam tikram tikslui pasiekti’„S“, skirtas srautiniam perdavimui ten pat.

Spustelėsite jį ir atsidarys svetainių, kurias klientas nedelsdamas atblokuos jums, sąrašas.

„Netflix“ paprastai yra pirmoji sąraše, todėl mes ją spustelėjome norėdami įjungti pirmiausia.

Dabar mes lankėmės „Netflix“ ir ieškome “Ex Machina” ir “Žvaigždžių karai: Paskutiniai Jedi” nes tai pavadinimai, kuriuos paprastai galima įsigyti tik „Netflix“ JAV versijoje

Šie du filmai mums buvo prieinami, todėl galime drąsiai teigti, kad „CyberGhost Netflix“ veikia. Nors jos veikimas nėra 10/10, bet tai’tai priimtina, nes net vieną kartą atblokuoti „Netflix US“ nėra prasminga priemonė, o teikėjas nusipelno kredito, nes gali suteikti vartotojams tokią galimybę..

Galite pakeisti serverį iš JAV į bet kurią kitą galimą vietą, tiesiog spustelėdami rodyklę žemyn “„Netflix“” parinktis iš programos.

pakeisti „CyberGhost“ serverį

Kodėl Donas’t „Netflix“ Darbas su „Cyberghost“?

Kaip mes’Taip pat jau minėjome, „CyberGhost“ laimėjo’t atblokuokite „Netflix“ bet kokiais jūsų bandymais (net ir nemokamos programos tai daro). Bus keletas hitai ir praleidimai, tačiau apskritai našumas nėra pakankamas, tačiau tik „Desktop“ programoje.

Šie „Netflix“ atblokavimo praleidimai įvyksta beveik su visais geriausiais VPN, kurie gali atblokuoti „Netflix“. Taip yra todėl, kad praeiti geografinius apribojimus ir VPN draudimą „Netflix“ yra sudėtingesnė, nei tai padaryti kitose svetainėse. VPT turi sunkiai dirbti, norėdamas apeiti visus šiuos blokus, kad pasiektų jus. Todėl’neišvengiama, kad jį sustabdys „Netflix“’s geografiniai apribojimai.

Ar turėčiau nusipirkti „CyberGhost“ VPN, skirtą „Netflix“, ar ne?

Atsakymas į tai priklauso nuo jūsų naudojamo prietaiso, o ne nuo pačios paslaugos. Ir tai’todėl, kad „CyberGhost“ geriausiai atblokuoja „Netflix“ staliniuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows“. Bet tai’mobiliuosiuose įrenginiuose yra beveik šalia baisių, todėl skambinti jums. Jei esate tas, kuris mėgsta žiūrėti „Netflix“ darbalaukio įrenginiuose, galite kreiptis į „CyberGhost“, labai rekomenduojame.

Bet don’nesinaudokite tuo, jei norite transliuoti svetainę mobiliesiems.

Geriausias „CyberGhost Netflix“ VPN sprendimas:

VPN parinktys atblokuoti „Netflix“ nėra’neapsiribojama „CyberGhost“, nes yra keletas kitų gerų variantų, kuriuos galite naudoti. Jei ne’kaip „CyberGhost“’Nepakankamas našumas naudojant „Netflix“, čia pateikiami keli geriausi VPN, galintys veikti kaip „CyberGhost Netflix“ VPN sprendimas:

 • „ExpressVPN“, skirtas „Netflix“
 • „NordVPN“, skirtas „Netflix“
 • PureVPN
 • „Torguard“

Išvada:

„CyberGhost“ yra puiki VPN paslauga, jos teikėjas yra darbalaukis’Geriausia užblokuoti „Netflix“. Jei esate iš tų „Netflix“ pamišusių vartotojų, kurie gali’Neužteks pakankamai žiūrėti visų šių nuostabių laidų ir filmų, tada galėsite ieškoti „CyberGhost“ ir leisti dar labiau išplėsti savo patirtį „Netflix“.

Jei jo atlikimas neatitinka jūsų lūkesčių, vis tiek galite naudoti grąžinamąją išmoką, kad galėtumėte susigrąžinti pinigus!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me