5 labākie Dienvidāfrikas VPN: uzticami un ātrgaitas pakalpojumi 2020. gadā

2017. gadā miljoniem Dienvidāfrikas iedzīvotāju personiskā un bankas informācija tika noplūdināta tiešsaistē. Beigās izrādījās, ka nekustamo īpašumu kompānija Aida’Atklātais tīmekļa serveris bija galvenais iemesls.

Kad atklājās papildu informācija, izrādījās, ka vairāki citi labi pazīstami uzņēmumi ir vainīgi slepenas lietotāju informācijas glabāšanā neaizsargātos serveros..

Tāpēc Dienvidāfrikas netizens ir jāiegulda uzticamā VPN pakalpojumā, lai iegūtu aizsardzību no invazīviem uzņēmumiem un trešajām personām, kas vēlas jūsu personisko informāciju.

Labākais VPN Dienvidāfrikā

Labākie VPN Dienvidāfrikai 2020

 1. PureVPN: labākais VPN Dienvidāfrikā. Ir gandrīz 36 īpaši Dienvidāfrikas serveri nodrošinot emigrantiem netraucētu piekļuvi Dienvidāfrikas saturam par USD 2,91 mēnesī
 2. Surfshark: Budžetam draudzīga un uzticama. Tev ir 5 serveri Dienvidāfrikā par vietējā satura atbloķēšanu, maksājot vismaz USD 1,99 mēnesī
 3. ExpressVPN: dūšīgas cenas vērts. 3 serveri Dienvidāfrikā. Vienkāršs raksturs un ērta lietošana. Tā’ir labi pazīstama tirgū ar ātrajiem serveriem. Pamatoti ir vērts USD 8,32 mēnesī
 4. CyberGhost: atbloķē visvairāk satura. 10 serveri Dienvidāfrikā un virkne elastīgu plānu, kas atbilst individuālajām vajadzībām. Cena ir tikai USD 2,75 mēnesī
 5. Nepieejamība: vienkārša un efektīva. 10 Dienvidāfrikas kalpotāji emigrantiem. Šajā nozarē darbojas 13 gadus. Par izdevīgu cenu tikai USD 2,25 mēnesī

Kāpēc izmantot VPN Dienvidāfrikā??

Pašreizējie likumi, kas attiecas uz interneta privātumu, ir novecojuši un pienācīgi neuzrunā lietotājus’ bažas par viņu privātumu tiešsaistē.

POPI likums ir mūsdienīgs tiesību akts, kas mēģina to izskatīt. Tomēr paies gadi, kamēr parlaments oficiāli izlabos likumprojektu papildus jau identificētajām nepilnībām.

VPN iegūšana ir dabiskākais un saprātīgākais lēmums, jo tas novērstu jebkādu iespēju piekļūt jūsu datiem tiešsaistē bez jūsu atļaujas tiešsaistē..

Tas arī dotu jums iespēju piekļūt saturam no Netflix un citām straumēšanas vietnēm, kurās ir ietverti ģeogrāfiski bloki.

Izmantojot labāko VPN Dienvidāfrikā, jūs’Es būšu drošāks par tevi’Jūs kādreiz esat bijis tiešsaistē, vienlaikus baudot jebkāda veida saturu, neuztraucoties par savu privātumu.

5 labākās VPN iespējas Dienvidāfrikā

Tagad, kad jūs zināt, ko VPN dara jūsu labā, rodas dabisks jautājums, kādas ir dažas no labākā VPN iespējām Dienvidāfrikā. Šeit’s saraksts, lai jums būtu vieglāk pieņemt lēmumu.

1. PureVPN: labākais VPN Dienvidāfrikā

 • Cena: 2,91 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5,0

PureVPN logotipsJa jūs’meklējat lētu VPN, kurā var atzīmēt visas nepieciešamās izvēles rūtiņas, tad PureVPN ir VPN jums.

Tam ir vairāk nekā 2000 serveru visā pasaulē, kas izvietoti vairāk nekā 140 valstīs. 36 no tiem ir paredzēti Dienvidāfrikas serveriem, nodrošinot pilnīgu interneta drošību tiešsaistē.

Citas funkcijas ietver pilnīgu visu galveno mobilo un darbvirsmu, kā arī viedierīču operētājsistēmu savietojamību, 5 multi-logins, kā arī pilnīgu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam Netflix, Hulu, Amazon Prime un Disney + saturam..

Tas izmanto AES-256 šifrēšanu, ko atbalsta visi galvenie protokoli, piemēram, PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec un OpenVPN.

Plusi

 • Neierobežota Netflix, piekļuve Hulu.
 • 36 īpaši Dienvidāfrikas serveri.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Visu platformu savietojamība.
 • 5 Vairāki pieteikumi.

Mīnusi

 • Lietotāja saskarne var būt nedaudz sarežģīta.

2. Surfshark - budžetam draudzīgs un uzticams

 • Cena: 1,99 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 4.0

1-Surfshark-LogoSurfshark darbojas ārpus Britu Virdžīnu salām, padarot to par vienu no uzticamākajiem nosaukumiem, runājot par VPN.

Turklāt tā ir tikai viena no pieejamām iespējām, kas piedāvā ļoti daudz - tikai 1,99 USD, nodrošinot to, ka jūs’Jums būs drošs interneta savienojums, nevajadzēs daudz tērēt.

Surfshark ir vairāk nekā 1040 starptautiski serveri vairāk nekā 140 valstīs, ieskaitot serverus Dienvidāfrikā, kas ļauj piekļūt vietējam saturam SABC, M-Net un Moja Love..

Tas ļauj izveidot savienojumu ar neierobežotām ierīcēm, katram serverim pievienojot vairākus drošības līmeņus ar privātu DNS un aizsardzību pret noplūdēm, izmantojot IPv4 kaudzīti.

Surfshark izmanto AES-256-GCM šifrēšanu, vienlaikus pilnībā optimizējot operētājsistēmām Android, iOS, Mac un Windows, ļaujot bez traucējumiem piekļūt vairākām ierīcēm..

Plusi

 • Maskēšanās režīms maskē jūs no sava ISP.
 • 1040+ globālie serveri vairāk nekā 140 valstīs.
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem.
 • Atbloķē Netflix, Hulu, Amazon Prime.

Mīnusi

 • Klientu apkalpošana notiek lēni.

3. ExpressVPN - dūšīgas cenas vērts

 • Cena: 8,32 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5,0

5-ExpressVPN-logotipsKopš tā pirmsākumiem ExpressVPN ir bijusi konsekventa un uzticama VPN iespēja lietotājiem visā pasaulē.

Tā’Tas noteikti ir dārgāks nekā daži no tā konkurentiem, bet jūs tiešām varat redzēt, kur ir jūsu papildu nauda’tas notiek ar savu neticami lietotājam draudzīgo saskarni, ātrgaitas serveriem 94 dažādās valstīs, savietojamību iOS, Android, Mac, Windows, Linux, kā arī spēļu konsolēm.

Papildus tam ir Network Lock, kas ir viens no nozares uzņēmumiem’Vislabākie nogalināšanas slēdži, kas tīkla atvienošanas gadījumā bloķē visu interneta trafiku, līdz tiek atjaunota aizsardzība.

Ja tas nebūtu’t pietiekami, tad tas’ir saderīgs arī ar jūsu iekurt ierīci.

Tajā ir nozares standarta AES 256 bitu šifrēšana ar OpenVPN (TCP un UDP) protokolu.’Nav iemesla, kāpēc lietotājiem nevajadzētu’t nopietni apsveriet ExpressVPN.

Plusi

Atbalsta bitcoin un citas kriptovalūtas
Kill Switch ir labākais nozarē
30 dienu naudas atdošanas garantija
Atbalsta L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP un IPSec

Mīnusi

Dārgākas nekā pārējās

4. CyberGhost - atbloķē ierobežoto saturu

 • Cena: 2,75 USD / mēn
 • Trustpilots: 7,0

5 labākie Dienvidāfrikas VPN: uzticami un ātrgaitas pakalpojumi 2020. gadāTas piedāvā piekļuvi 6100 serveriem 90 valstīs, ieskaitot 10 speciālus serverus Dienvidāfrikā. Piedāvātajos pakalpojumos ir vēl daži citi VPN, kas varētu atbilst CyberGhost.

Tas arī dod jums piekļuvi tā NoSpy centram kopā ar 256 bitu AES šifrēšanu, kas atrodas ārpus Rumānijas, ārpus 5 acu (un pat 14 acu) jurisdikcijas..

Tas ir savietojams ar iOS, Android, Mac un Windows, kā arī Linux.

Pateicoties 7-Multi pieteikumiem, jūs varat to izmantot dažādās ierīcēs.

Tā 256 bitu šifrēšana ar tās OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokoliem ļauj pārlūkot internetu, neuztraucoties par jūsu privātumu.

Plusi

 • 45 dienu naudas atdošanas garantija.
 • 7 multi pieteikšanās.
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem.
 • Instalēšana ir vienkārša.

Mīnusi

 • VPN savienojuma ātrums dažkārt var nokavēties.

5. Ivacy - lai nodrošinātu maksimālu privātumu

 • Cena: 2,25 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5,0

5 labākie Dienvidāfrikas VPN: uzticami un ātrgaitas pakalpojumi 2020. gadāKā jūs zināt, vai varat uzticēties VPN? Nu, viens noteikts veids ir redzēt pakalpojumu’sasniegumi.

Tā kā Ivacy ir viens no vecākajiem VPN sniedzējiem, tas noteikti ir uzticams un drošs.

Lietotāji saņem visas standarta iespējas, piemēram, savietojamību un atbalstu operētājsistēmai iOS, Mac, Windows un Windows, ļaujot jums izvēlēties starp galvenajiem protokoliem, piemēram, L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP vai PPTP..

Tas ļauj straumēt visu iecienīto saturu Netflix, Amazon Prime, Hulu un HBO bez apgrūtinošiem bufera ātrumiem, novēršot ātruma samazināšanu. Turklāt jūs saņemat atbalstu arī straumēšanai, izmantojot ostas pāradresāciju.

Ivacy turpināja sniegt solītos rezultātus, pateicoties tur esošajai AES-256-GMC šifrēšanai ar TCP, UDP, L2TP un IKEV protokola atbalstu.’Nav iemesla neizvēlēties Ivacy par savu VPN nodrošinātāju.

Plusi

 • Nepieteikšanās politika.
 • IPv6 aizsardzība pret noplūdi.
 • Draudzīgs klientu serviss.
 • Viens no vecākajiem VPN pakalpojumiem.

Mīnusi

 • Dažreiz var trūkt tehniskā atbalsta.

Vai VPN pasargās jūs no Dienvidāfrikas’s Privātuma likumi?

Dienvidāfrikas likumi, kas attiecas uz privātumu un interneta brīvību, ir novecojuši, tāpēc nav skaidrs, kā tie tiek piemēroti vietnēm, kuras darbojas ārpus Dienvidāfrikas jurisdikcijas.

Tiesības uz privātumu tiek aizsargātas saskaņā ar Dienvidāfrikas 1996. gada konstitūcijas 14. sadaļu.

Tomēr šajā sadaļā nav tieši apspriests drošības jautājums internetā.

Personas informācijas aizsardzības likuma (POPI Act vai POPIA) mērķis ir izbeigt spekulācijas par to, kā Dienvidāfrika risina jautājumus, kas saistīti ar lietotāju informāciju un privātumu tiešsaistē.

Vai POPI akts ir efektīvs?

POPI likums ir paredzēts, lai grozītu pašreizējos likumus, lai atspoguļotu starptautiskās tendences un likumus par privātumu, regulējot, kā vietnes vāc informāciju par lietotājiem pārlūkošanas modeļiem un interneta darbībām.

Tomēr likumprojekts joprojām gaida apstiprinājumu, un, ņemot vērā dažu tā kritiku, tajā ir nepilnības, kas ļautu trešajām personām tiešsaistē uzraudzīt lietotāju aktivitātes tiešsaistē.

Lietotājiem ieteicams izvēlēties labāko VPN Dienvidāfrikā, lai nodrošinātu, ka viņi aizsargā savu digitālo privātumu.

Dienvidāfrikas VPN ne tikai palielina jūsu interneta drošību, bet arī dod piekļuvi daudzām citām funkcijām, kas noteikti uzlabos jūsu lietotāja pieredzi tiešsaistē.

Cilvēki arī jautā

Vai VPN ir likumīgi Dienvidāfrikā??

Jā, dienvidāfrikāņi var izvēlēties labāko VPN Dienvidāfrikai, neuztraucoties par juridiskām nepatikšanām.

Tomēr 2002. gada Likuma par elektroniskajiem sakariem un darījumiem XIII nodaļā kriminālpārvaldei ir atļauts piekļūt datiem, izmantojot uzlaušanas un pakešu kodināšanas..

Tātad, jūs nevarat izmantot VPN jebkāda veida digitālai izspiešanai, krāpšanai un viltošanai.

Kāds ir labākais VPN operētājsistēmai Android?

Gandrīz visi top-of-the-line VPN pakalpojumi piedāvā lietotājiem pilnīgu atbalstu visām galvenajām OS’ ieskaitot Android.

Vislabākais risinājums būtu PureVPN, jo lietotāja interfeisu ir viegli izmantot operētājsistēmā Android, vienlaikus piedāvājot vienu no drošākajiem tīkla savienojumiem tirgū..

Vai Dienvidāfrikā ir VPN serveri??

Jā, labākās VPN Dienvidāfrikas iespējas jums ļaus piekļūt serveriem, kas atrodas Dienvidāfrikā, ļaujot jums piekļūt Dienvidāfrikas saturam, ja jūs to darāt’atrodas ārpus Dienvidāfrikas.

Kāds ir labākais bezmaksas VPN Dienvidāfrikā?

Ir tūkstošiem tiešsaistes VPN pakalpojumu, kas lietotājiem piedāvā iespēju izmantot savus pakalpojumus bez maksas.

Tomēr nav ieteicams izvēlēties šos pakalpojumus, jo papildus tādām problēmām kā datu ierobežojumi, servera ierobežojumi, kā arī lieli atvienošanas līmeņi negarantē, ka savienojums patiešām ir drošs vai drošs..

Maksas pakalpojums iegūs jums uzticamu VPN savienojumu, kas var patiesi maskēt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Secināt

Uzticams un drošs VPN ir tieši tas, kas nepieciešams lietotājiem Dienvidāfrikā, lai pasargātu sevi tiešsaistē.

Surfshark ir opcija, kas lietotājiem ļaus saglabāt drošību vai mazāk par USD 2. Lietotāji var gūt labumu no straumēšanas un piekļuves visām galvenajām straumēšanas vietnēm, kurām ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta.

Tomēr, ja lietotāji vēlas labāko variantu savām VPN Dienvidāfrikas vajadzībām, tad cita izvēle nevar būt labāka par PureVPN.

Viss, kas atrodas no paredzētajiem serveriem, šifrēšanas protokola, vairākiem pieteikumiem, kā arī pieticīgās cenas, atstāj gandrīz nevienu iemeslu, kāpēc jums nevajadzētu’t neizvēlēties to par savu VPN nodrošinātāju.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me