PureVPN Firestick – Bu VPN gerçekten göreve hazır mı?

Firestick, kullanıcılar için en iyi akış cihazlarından biri olarak hızla yükseliyor ve dünyadaki TV cihazlarında en sevdikleri içerikleri HD olarak yayınlamalarına izin veriyor! Ancak, sadece En İyi VPN ekleyerek Firestick'inizden elde ettiğiniz değeri artırabileceğinizi biliyor musunuz??

PureVPN, uyumlu uygulaması, düşük fiyatları ve geniş bir sunucu erişimi sayesinde bu amaç için en iyi adaylardan biridir! Bu konuda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İşte PureVPN Firestick'in platform, fiyatlandırma ve daha fazlası için özel uygulamasında BestVPN.com tarafından sunulan eleştiriler sunan özel incelememiz!

Firestick Streaming için neden PureVPN gereklidir??

Firestick gibi özel bir akış cihazı kullansanız da, örneğin geleneksel bir cihazda Netflix gibi favori akış sitelerinize şımartın; Smartphone'unuz, VPN'ler her şeyde neredeyse vazgeçilmez hale geliyor.

Bunun arkasındaki temel nedenler, öncelikle, akış sitelerinde barındırılan içerikle ilgili birden fazla telif hakkı sorunu ve ikincisi, bu çok akış sitelerini ortalama bir kullanıcı için sınırların dışına çıkaran coğrafi kısıtlamalar ve böylece mevcut akış seçeneklerinizi sınırlandırıyor.

Kullanıcılar’t Genellikle görüntüledikleri bir içeriğin arka planını kontrol edin, ör. filmlerinde, ülkelerinde yasal olarak bulunup bulunmadığını kontrol etmek için. Bu, çoğunlukla Popcorn Time, Kodi vb..

Telif hakkı trolleri ve gözetmenleri, IP'nizi’son zamanlarda bu tür içerikleri izlediyseniz ve bu içeriklere ulaşırlarsa, yasal bildirimler yakında kapınıza gelecektir. Sadece yapmadığınız için verdiğiniz rahatsızlığı düşünün’Tembel bir Pazar öğleden sonra pasif olarak izlediğiniz filmin telif hakkı kapsamını bilmiyorum.

Birçok akış sitesi artık coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Netflix, Hulu, Amazon Prime, MatchTV vb.’İçeriklerinin bir kısmını Netflix örneğinde olduğu gibi ülkede sunmuyorlar veya Hulu, MatchTV veya Amazon Prime gibi hizmetlerde olduğu gibi belirli bir bölgede tamamen mevcut değiller.

2018'de sunulan Akış Hizmetleri

Firestick'iniz gibi özel akış cihazınız olsa bile, bu sorunlar büyük ölçüde devam edebilir ve tüm deneyiminizin değerini düşürebilir. Ama sizi bu kadar gereksiz sıkıntılardan kurtarabilecek bir şey var ve bu bir VPN.

VPN'ler yalnızca çevrimiçi anonimliğinizi koruyarak IP'nizi koruyamaz, aynı zamanda akış hizmetlerindeki coğrafi kısıtlamaları atlamanıza yardımcı olabilir, bu nedenle mevcut eğlence seçeneklerinizi büyük ölçüde genişletebilir..

Ancak pek çok VPN hizmeti, bu görevleri gerçekleştirmek çok daha zor hale geldiğinden, her iki görevi de yerine getirecek kadar güvenilir değildir. Akış siteleri artık coğrafi kısıtlamalarını, sitelerinde neredeyse tüm VPN'leri işe yaramaz hale getiren VPN yasaklarıyla desteklemektedir. Ve telif hakkı trolleri VPN'lerin sunduğu koruyucu kapaktan daha yeni yollar bulmaya çalışıyor.

Bu kullanıcıyı daralttı’VPN endüstrisinde, kullanıcılara aradıkları performansı hala sağlayan birkaç seçkin sağlayıcıya kadar seçim ve aralarında PureVPN adlı popüler bir sağlayıcı var. Bu kılavuzda,’PureVPN'in Firestick'inizde nasıl daha iyi bir değer elde etmenize ve daha iyi bir deneyim elde etmenize nasıl izin verebileceği hakkında ayrıntılı olarak konuşacağız.

PureVPN Firestick

PureVPN'i Şimdi Edinin

Firestick için PureVPN .apk

Bir .apk dosyası gerçek bir Android uygulamasından çok farklı değildir, tek fark Google Play'de bir .apk dosyasının bulunmamasıdır..

Bir Android uygulamasını Firestick'e yandan yükleme prosedürünün ardından, Android uygulamasının parçasını .apk dosyası ile değiştirmeniz yeterlidir..

Bu yöntemle Firestick'e bir VPN uygulaması yüklemenin en iyi ve en kolay yolu Downloader uygulamasıdır. Bu yöntem hakkında daha fazla bilgiyi buradan Firestick VPN kılavuzumuzda okuyabilirsiniz..

Amazon Firestick, Fire TV ve Fire Cube için PureVPN Nasıl Edilir

Bugünlerde herhangi bir VPN satın almak oldukça basit bir iş ve aynı şey PureVPN için de geçerli.

Firestick'iniz için bu güçlü ve uyumlu VPN sağlayıcısının aboneliğini almak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Ziyaret etmek PureVPN.com
 2. Üst Menü Çubuğundan Fiyatlandırma Seçeneğine GitÜstte Fiyatlandırmayı Seçin
 3. Bütçenize en uygun Fiyatlandırma Planını tıklayınPureVPN Fiyatlandırma Planları
 4. Listelenen çoklu ödeme yöntemlerinden herhangi biri aracılığıyla fiyatlandırma planı için ödeme yapınPureVPN Ödeme Yöntemleri
 5. Kullanıcı kimlik bilgilerini alma

Bir kere sen’Kullanıcı kimlik bilgilerini edindiyseniz, Firestick için PureVPN'i kurmanın yolu, Android akıllı telefonunuz gibi geleneksel bir cihaz için VPN'e sahip olsaydınız nasıl ilerleyeceğinizden biraz farklıdır. Firestick'inizdeki PureVPN'in ayrıntılı kurulum süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

PureVPN'i Şimdi Edinin

Amazon Firestick, Fire TV ve Fire Cube için PureVPN Nasıl Kurulur:

Firestick için uyumlu VPN uygulamaları, size çok fazla doğal işlevsellik ve uyumluluk sağladığı için bir nimettir. Bu, şu anda Firestick cihazındaki akış gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak VPN'nizle etkileşimde bulunma şeklinizi önemli ölçüde iyileştirmenize olanak tanır.,

İşte PureVPN'in nasıl kurulacağına ilişkin adım adım bir yöntem’Cihazınızdaki Firestick uygulamasını yalnızca iki dakika içinde:

 • Televizyonunuzu açın ve Firestick cihazını prize takın
 • Başlat “FireTV” Uygulamanın
 • Şimdi, FireTV'niz için ana ekran görünecektir. Buradan, “Uygulama”, FireTV uzaktan kumandanızın ortasındaki düğmeye basarak kolayca yapılabilir
 • Uygulama mağazasına girdikten sonra Alt Menüye ilerleyin > Kategoriler > Yarar
 • Yardımcı program bölümünde arama çubuğunu açın ve “PureVPN”
 • PureVPN'in resmi Firestick uygulaması aramanızı takip eden sonuçlarda gösterilecek
 • Şimdi tıklayın “Almak” seçeneğini işaretlediğinizde uygulama cihazınıza indirilmeye ve yüklenmeye başlayacaktır
 • Uygulamanın başarılı bir şekilde yüklenmesi hakkında bir bildirim göstereceksiniz ve sadece “Açık” uygulamayı başlatmak için
 • Artık PureVPN'i satın aldıktan sonra e-postada aldığınız VPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekecek’s aboneliği
 • Şimdi kendi sunucunuzu seçin veya “Akıllı Bağlantı” seçeneğinin, uygulamanın sizin için bir sunucu seçmesine izin verdiğinizde uygulama çalışmaya başlayacaktır.!
 • Tuşuna basarak Ana ekrana dönün. “Ana menü tuşu” FireTV uzaktan kumandanızda ve engellemeyi kaldırmak istediğiniz herhangi bir akış uygulamasına geçin!

Amazon Firestick'te Sideload PureVPN:

İster jailbreak ister Sideload olsun, Firestick'inizde PureVPN'i kullanabileceğiniz birçok yol var. Ve biz gerçekten’Bunu yapma ihtiyacını görmüyorum çünkü PureVPN zaten platform için özel bir uygulama sunuyor, bunu nasıl yapacağınızı size söyleyeceğiz.

Amazon Firestick'te Sideload PureVPN

Firestick'te PureVPN'i yandan yüklemek için tercih ettiğimiz yöntem, Apps2Fire adlı bir Android uygulamasıdır ve işte nasıl yapılır:

 • Google Play Store'dan PureVPN Android uygulamasıyla birlikte Resmi Apps2Fire uygulamasını indirin
 • Bu yapıldıktan sonra FireTV'nizi başlatın ve “Ayarlar”> “sistem” > “Geliştirici Seçenekleri”
 • Şimdi başlıklı bir seçenek göreceksiniz “Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin ver”. Aç onu.
 • FireTV Ana Ekranına geri dönün
 • seçmek “Ayarlar”> “hakkında” > “Ağ”
 • Mevcut IP adresinizi burada göreceksiniz ve daha sonra kullanmak için not etmeniz gerekiyor
 • FireTV'nizi kapatın ve Android cihazınızda Apps2Fire'ı açın
 • Seç “kurmak” ve buraya FireTV'nizle aynı IP adresini girin
 • Şimdi şuraya git “Yerel Uygulamalar” seçeneğini işaretleyin ve PureVPN uygulamasını arayın ve ardından “Yüklemek”
 • FireTV'niz, uygulamanın FireTV cihazınıza başarıyla yüklendiğini bildiren bir bildirim sunacaktır
 • Firestick'inizdeki PureVPN ile benzersiz VPN bağlantısının keyfini çıkarın ve coğrafi kısıtlamaları atlayın

Firestick'inize PureVPN'i yandan yüklemek için daha fazla yöntem istiyorsanız, Firestick için VPN ile ilgili kapsamlı kılavuzumuza göz atabilirsiniz..

PureVPN'i Şimdi Edinin

PureVPN nasıl artırılır’Protokol Ayarlarını Değiştirerek Firestick'in Hızı?

Fire TV Stick'te PureVPN hızını artırmak için birkaç küçük ayar gerekli.

Firestick'teki PureVPN uygulaması genellikle OpenVPN protokolünde çalışır, ancak insanlar OpenVPN protokolünün kendisinde, yani UDP ve TCP'de seçilecek iki alt seçenek olduğunu bilmezler. Ve ben kazanırken’neyin teknik ayrıntılarına girmeyin’İkisi arasındaki gerçek fark, ancak ikisinden birine geçmenin Firestick üzerindeki hızlarınız üzerinde önemli bir etkisi olabileceğini bilmek sizi şaşırtacak..

Her ikisi arasında geçiş yapmak için, PureVPN uygulamanızı Firestick'te başlatın, ardından şu anda bir sunucuya bağlıysa bağlantısını kesin. Şimdi ekranın sağ üst köşesinde, ayar seçeneklerini belirten dişli şekilli bir simge göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve ardından “Protokol Seçin”.

Şimdi bunun içinde iki seçenek var, UDP ve TCP. Hız gecikmesi yaşayan Firestick kullanıcıları için, UDP'ye geçiş, son derece güvenli ancak hafif olduğu için şiddetle tavsiye edilir ve TCP'den çok daha iyi hızlara izin verir.

Firestick'te PureVPN Hesabınızdan Çıkış Yapma?

Yapmıyoruz’Diğer cihazlarda yaptığınız gibi gereksiz herhangi bir nedenle uygulamadan çıkış yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni, uygulamayı kullanmak istediğiniz her seferinde Firestick'inizde bir uzaktan kumanda ile giriş kimlik bilgilerini her seferinde girmek oldukça zordur.

Bunun da ötesinde, Firestick cihazları çoğunlukla kişiselleştirilmiştir, bu yüzden pek çok insan üzerine gizlice bakmak istemez ve birisinin Firestick'teki PureVPN uygulamasını gözetimsiz bırakırken kötüye kullanmasının çok sınırlı yolları vardır..

Uygulama yüklendikten sonra, kapatmaya zorlamak için başvurmadıkça genellikle otomatik olarak bağlı kalır.

Ancak yine de Firestick'teki PureVPN hesabınızdan çıkış yapma işlemine devam etmek istiyorsanız, sadece PureVPN'i başlatmanız, dişli şeklindeki simgeyi tıklamanız ve ayarlara gitmeniz gerekir. Ayarlar için alt menü göründüğünde listenin en altına gidin; “Çıkış Yap”. Sadece FireTV uzaktan kumandanızla tıklayın, çıkış yapacaksınız.

Uygulamayı daha sonra tekrar kullanmak için giriş kimlik bilgilerini bir kez daha girmeniz istenecektir.

PureVPN Firestick ile Uyumlu mu??

Bir VPN'in bir Firestick ile uyumlu olması için en önemli özelliklerden biri, platform için özel bir uygulama sağlamasıdır. Şimdi, pek çok VPN bunu yapmıyor çünkü Firestick niş bir platform ve çoğu sağlayıcı’VPN'lerinin platformla daha iyi uyumluluğunu sağlamak için özel bir uygulama oluşturmak için kaynaklara veya kararlılığa sahip olmak.

Şu anda Firestick için özel uygulamalar sunan 5'ten az sağlayıcı var ve bunların arasında PureVPN var.

PureVPN, son zamanlarda platforma odaklanmanın büyük bir kısmını, başkalarını yakalamadan önce, inisiyatifi erkenden almak için ayırmıştır. Uygulaması Firestick uygulama mağazasında mevcuttur ve yüklemek de inanılmaz derecede kolaydır.

Uygulama, platform için özel bir özellik ile birlikte basit, sezgisel bir UX sunduğu için kullanımı oldukça karmaşık “Akıllı Sunucu Bağlantısı” şu anda en iyi akış sunucusuna otomatik olarak bağlanmanızı sağlar.

Sonuç

PureVPN, dünyanın dört bir yanındaki 180 lokasyonda 2000'den fazla sunucu sunuyor, bu nedenle yakın zamanda akış uygulamalarındaki coğrafi kısıtlamalar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Genel Firestick deneyiminizi yükseltmek için en iyi bahislerden biridir, bu yüzden bunu tercih etmenizi ve Firestick'inizdeki gelişmiş eğlence seçenekleriyle daha fazla keyif almanızı öneririz.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me