NordVPN Firestick – Amazon Fire TV için 3 Dakika Kurulum Kılavuzu

Panama’da bulunan NordVPN, olağanüstü gizliliği, olağanüstü özellikleri ve dünya çapındaki devasa sunucu veritabanı sayesinde VPN endüstrisinde oldukça şaşırtıcı bir takip oluşturdu. VPN, neredeyse tüm cihazlar / platformlar için uygulamalar sağlayan olağanüstü uyumluluk sunar. Eksik olduğu tek alan bir NordVPN Firestick uygulaması sunmaktır, bu nedenle BestVPN.co neden Fire TV’nize VPN almak için bir çözüm bulmak için biraz zaman ayırmıştır. Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu ayrıntılı NordVPN incelemesini okuyun.

Contents

NordVPN Firestick’te Çalışıyor mu??

Pazardaki en ünlü VPN hizmetlerinden biri olmasına rağmen, NordVPN henüz Firestick / Fire TV’ler için resmi bir uygulama yayınlamamıştır. Bununla birlikte, bir sorunun olduğu yerde hayal kırıklığına uğramayın, her zaman bir çözüm bulabilirsiniz, özellikle de bizim gibi teknoloji meraklıları ile.

BestVPN.com, uygulamayı Firestick cihazlarınıza almanın bir yolunu, eksi güçlük ve stres ekledi. Bir şeyleri anlamak için kurulum bölümüne geçebilir veya NordVPN ile doğru kararı verip vermediğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edebilirsiniz.!

NordVPN Firestick İncelemesi

Şimdi, Amazon Firestick’in eğlence ihtiyaçlarınız için kurulumu inanılmaz derecede kolay olan inanılmaz bir cihaz olduğunu zaten biliyoruz. Kutudan çıktıktan birkaç dakika sonra, patlamış mısır ve munchies ile kendinizi tıkınırcasına izleyen bir sese dalabilirsiniz. Amazon Alexa entegrasyonundan zevk aldığınız ve TV’nizin sizinle iletişim kurmasına izin verdiğiniz için daha yeni sürümler işleri daha da kolaylaştırıyor.

NordVPN Firestick

Cihazın kendisi ile ilgili her şey iyi ve iyi, neden bir VPN’e ihtiyacınız var ve en önemlisi NordVPN’e neden gitmelisiniz? Birincisine cevap vermek için, bir korsan içerik akışı yaparsanız VPN size coğrafi kısıtlamaları atlama ve kimliğinizi koruma olanağı verebilir. İkincisi için, aşağıdaki nedenlere (elbette oldukça ikna edici olan) bir göz atmanız gerekecek:

 1. Tahriş edici / Spam içerikli reklamlara karşı koruma – Firestick için yerleşik tarayıcı kullanıyorsanız, büyük olasılıkla her web sitesindeki deneyiminize zarar veren çok sayıda reklamla ilgili olabilirsiniz. Size şanslı olan NordVPN, CyberSec Özelliğini sunuyor. Bu, tüm rahatsız edici pop-up’ları, otomatik oynatılan videoları ve diğer spam içeriklerini anında engeller ve web sayfası yükleme hızlarını artırır.
 2. Kimlik Avı, Bot Ağları ve DDoS Saldırılarından Güvenlik – En az savunmasız olduğunu düşündüğünüz cihaz, her zaman saldırıya uğrama şansına sahiptir. Unutmayın, TV’lerin bile sahte web siteleri aracılığıyla saldırılara açık olduğu dijital bir döneme ulaştık. NordVPN, tehditleri anında tespit ederek ve TV ile kontrol sunucusu arasındaki iletişimi engelleyerek size maksimum güvenlik / koruma sağlar!
 3. Tehlikeli Web Sitelerini Anında Engeller – CyberSec özelliği, web sitesi adreslerini düzenli olarak popüler arka listelere karşı tarar; bu, sizi bir şey satın almak veya kişisel bilgileri ifşa etmek için kandırmak isteyen herhangi bir sahte web sitesinden güvende tutar. Bu, yalnızca alakalı / güvenli web sitelerini ziyaret etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi virüslerden / kötü amaçlı yazılımlardan vb..
 4. İstisnai Engellemeyi Kaldırma / Akış Özellikleri – Firestick cihazlarında NordVPN kullanımı ile ilgili en iyi şeylerden biri, dünyanın dört bir yanındaki coğrafi kısıtlamalı VoD web sitelerinin engellemesini kaldırma özelliğini alırken, yüksek hızlarda akış için eşsiz bir özellik almanızdır. Nordvpn netflix hizmetini kullanarak ABD Netflix’in engellemesini kaldırmak için hizmeti test ettik ve cehennem gibi sorunsuz çalıştı!

NordVPN Firestick İncelemesi

NordVPN Firestick - Amazon Fire TV için 3 Dakika Kurulum Kılavuzu

Firestick için NordVPN APK

Daha önce bahsettiğimiz kesmek, Firestick’te NordVPN’i almak için .apk dosyasını indirmeyi içeriyor. Firestick’te Android uygulamalarının yüklenmesine / yüklenmesine izin veren bazı üçüncü taraf yazılımlar vardır, böylece çevrimiçi olarak iyi güvenlik ve anonimlikten yararlanmanızı kolaylaştırır. İşte Android .apk NordVPN dosyasına doğrudan indirme bağlantısı.

NordVPN Firestick'te Çalışıyor mu?

NordVPN Firestick - Amazon Fire TV için 3 Dakika Kurulum Kılavuzu

Amazon FireStick’e NordVPN Kurulumu

 1. Başlatmak Amazon Yangın Çubuğu ve Tıklayın üzerinde “Ayarlar” ana ekrandan.Firestick için NordVPN
 2. Sağa doğru git ve bulmak “cihaz” seçenek.NordVPN Firestick Reddit
 3. Kaydırma aşağı “Geliştirici Seçenekleri”.Fire Stick nedir?
 4. etkinleştirme “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar”.Amazon Fire Stick'te bir VPN kullanabilir misiniz?
 5. Bir açılır mesaj görünecektir. seçmek “Aç” seçenek.Firestick'te NordVPN'i nasıl indirebilirim?
 6. yerleştirmek “Downloader” Arama’da, “Almak” düğmesine basın ve uygulamayı açın.Amazon FireStick'e NordVPN Kurulumu
 7. seçmek “Tarayıcı” ve indirme URL’sini yazın: https://nordvpn.com/download/android/.NordVPN Amazon FireStick
 8. Seçin “APK indir” seçeneğini belirleyin ve “Yüklemek” buton.Amazon Fire TV için NordVPN
 9. Kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Uygulamayı başlatın ve Firestick’te NordVPN kullanmanın tadını çıkarın!NordVPN Firestick SSS

NordVPN’yi Kontrol Etmek İçin Firestick Remote Uygulaması

Firestick’e yüklediğiniz NordVPN sürümü Android OS arayüzüne dayandığından, bazı cihazlar uygulamada gezinirken veya kontrol etmeye çalışırken sorun çıkarabilir. Bu sorunu çözmek için Amazon Store’da bulunan Fire for Remote TV uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz. Başka bir alternatif olarak, CetusPlay’i denemeyi de düşünebilirsiniz.!

NordVPN'yi Kontrol Etmek İçin Firestick Remote Uygulaması

NordVPN Firestick Reddit

Belirli bir ürün / hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek veya belirli bir görevi yerine getirmek için yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, Reddit’teki uzmanlara danışmaktan daha iyi bir seçenek yoktur. Çeşitli sektörlerde çalışan bireylerle, NordVPN Fire TV dahil tüm konular hakkında her zaman bilgi bulmayı bekleyebilirsiniz. Aşağıda, bir Gezinme sorunu gibi görünen bir sunucu seçme konusunda sorun yaşayan bir Redditor görebilirsiniz. Amazon Fire TV uzaktan kumandasını kullanmanın yukarıda bir çözümünü zaten verdik.

[Yardım] Nord VPN Firestick-Nasıl Sunucu seçilir? kimden firetvstick

NordVPN Firestick - Amazon Fire TV için 3 Dakika Kurulum Kılavuzu

NordVPN Firestick SSS

NordVPN on Firestick kullanırken, sorun giderme gerektirebilecek farklı sorunlarla / hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bunun ışığında, kullanıcı merakına dayalı bazı SSS’ler listeledik.

Fire Stick nedir??

Firestick ve Fire TV cihazları Android işletim sisteminin kendi kişiselleştirilmiş sürümünü kullanır. Adı ile gider “Yangın İşletim Sistemi” hangi TV’yi kullandığınızdan bağımsız olarak sezgiselliği ve kullanım kolaylığını destekleyen iyi bir genel arayüz sunar.

Amazon Fire Stick’te bir VPN kullanabilir misiniz??

Evet, kesinlikle web sitelerinin engellemesini kaldırmak ve hatta gerekirse korsan içerik akışı için Amazon Fire Stick cihazlarında bir VPN kullanabilirsiniz. Tek sorun, ExpressVPN ve IPVanish dışında henüz birçok sağlayıcı özel bir Firestick uygulaması sunmuyor.

Firestick’te NordVPN’i nasıl indirebilirim??

Fire TV’de NordVPN’i indirmek istiyorsanız, ana web sitesinden veya Google Play Store’u ziyaret ederek .apk dosyasını almanız gerekir. Firestick cihazı, Android işletim sistemini temel alan Fire OS kullanıyor, bu nedenle üçüncü taraf .apk uygulamaları için bazı destek sunuyor..

Şeyleri Sarmak

Firestick’e NordVPN’in nasıl kurulacağını bulmak, tedarikçinin eksik ve kapsamlı bir analizinden sonra 2 saatimizi aldı. Rehberimizin, Firestick cihazlarında NordVPN kurma sorununu çözmeye yardımcı olacağını umuyoruz, böylece çevrimiçi olarak en üst düzeyde gizlilik / gizlilikten yararlanabilirsiniz. Ne olursa olsun, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorum yapmaktan çekinmeyin

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me