Najlepsze VPN dla Niemiec w 2020 roku

Ponieważ Niemcy są częścią sojuszu 14 oczu, nie jest to bezpieczna lokalizacja. Kraj, podobnie jak inne inwazyjne rządy, nakłada obowiązkowe przepisy dotyczące masowego nadzoru i zatrzymywania danych.

Jednak jeśli mieszkasz w Niemczech, nadal możesz potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do stron internetowych poza tym krajem. To samo dotyczy niemieckich emigrantów, którzy chcą uzyskać dostęp do lokalnych treści.

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec

Zdecydowałem więc, dlaczego nie przedstawić przeglądu najlepszych opcji dla Niemiec. Opiszę szczegółowo każdą sieć VPN, ale tutaj’krótkie podsumowanie na wszelki wypadek:

1. Ivacy: # 1 Zalecana sieć VPN dla Niemiec. 29 serwerów w pięciu miastach Niemiec. Natychmiastowe odblokowanie. Najlepszy plan: 2,25 USD / mc (2-letnia oferta).
2. Surfshark: Trend w górę niemieckiej sieci VPN. 2 dedykowane serwery w Niemczech. Przechowuje zero dzienników. Najwyższe bezpieczeństwo. Najlepszy plan: 1,99 USD / mc (2-letnia oferta).
3. ExpressVPN: Najszybsza niemiecka sieć VPN. 4 macierzyste serwery dla emigrantów. Solidne szyfrowanie. Wsparcie czatu. Najlepsze aplikacje Najlepszy plan: 8,32 USD / mc (oferta na 1 rok).
4. PureVPN: Przyjazny dla budżetu niemiecki VPN. 201 serwerów w 5 miastach Niemiec. 30-dniowa wersja próbna. Płynne odblokowanie. Najlepszy plan: 2,91 USD / mc (2-letnia oferta).
5. CyberGhost: Bezpieczna niemiecka sieć VPN. 684 Serwery dedykowane dla użytkowników niemieckich. Odblokowuje Netflix. Nie’t prowadzić dzienniki. Najlepszy plan: 2,75 USD / mc (umowa na 3 lata).

5 najlepszych VPN dla Niemiec

Aby uniknąć problemów związanych z prywatnością i swobodą w Internecie w Niemczech, 5 najpopularniejszych niemieckich sieci VPN powinno okazać się niezwykle przydatne.

1. Ivacy

Ivacy zajmuje 1. miejsce w niemieckiej sieci VPN

  • Cena: 2,25 USD / mc
  • Ocena Trustpilot: 4.8

Ivacy z siedzibą w Singapurze, pięknym kraju wyspiarskim, działa na rynku od 2007 roku. Jest odpowiedzialny za powstanie koncepcji Split Tunneling. Ostatnio zdobył także najszybszą nagrodę VPN od BestVPN.com.

Ponieważ dostawca jest poza sojuszami Five, Nine i Fourteen Eyes, oferuje dobrą wydajność, bezpieczeństwo i prywatność użytkownikom w jurysdykcjach wroga internetowego, które nakazują zatrzymywanie danych i masową inwigilację.

Dostawca jest niesamowity i przyjmuje dużych liderów. Masz dostępne aplikacje na wszystkie platformy, w tym iOS, Android, Windows, Mac, Linux, Smart TV, routery, a nawet na Xboksa. Najlepsza część: możesz odblokować Netflix i BBC iPlayer.

Do szyfrowania Ivacy używa AES-256-CBC ze standardowym kluczem RSA-2048 dla połączeń OpenVPN. Istnieje rejestrowanie sesji, ale wygasają one po 48 godzinach. Aby uzyskać najlepszą ofertę VPN, skorzystaj z dwuletniego planu, który zaczyna się od 1,99 USD / mc. (opłata 48 USD).

Aby uzyskać więcej informacji o dostawcy, przeczytaj tę szczegółową recenzję Ivacy!

Ivacy Niemcy

2. Surfshark

Surfshark zajmuje 2. miejsce w niemieckiej sieci VPN

  • Cena: 1,99 USD / mies
  • Ocena Trustpilot: 4.4

Jeśli potrzebujesz dostawcy, który oferuje stabilność, ochronę i kompatybilność w najwyższym stopniu i nadal jest niewiarygodnie przystępny, możesz wybrać przyjazną dla kieszeni sieć VPN, Surfshark.

Przy cenie 1,99 USD miesięcznie w ramach 2-letniej umowy jest to jedna z najtańszych, ale najbardziej opartych na wartości VPN na naszej liście, oferująca dużą liczbę niemieckich serwerów dla Twojej wygody.

Dostawca oferuje szyfrowanie na poziomie wojskowym, obsługę protokołu OpenVPN i politykę zerowych logów, co pozwala uniknąć jakiegokolwiek nadzoru rządowego lub ISP w Niemczech.

Słynie również z tego, że nie poddaje się rozkazom gag, co uzasadnia wyraźny kanarek nakazu, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników mieszkających w krajach 14 Eyes, takich jak Niemcy.

Przeczytaj więcej o tym dostawcy dzięki tej recenzji Surfshark.

Surfshark dla Niemiec

3. ExpressVPN

ExpressVPN zajmuje trzecie miejsce w niemieckiej sieci VPN

  • Cena: 8,32 USD / mc
  • Ocena Trustpilot: 4.8

Być może największa nazwa w branży VPN, ExpressVPN to niezwykle kompetentna i zorientowana na wydajność usługa VPN dla Niemiec na całym świecie.

Usługa ExpressVPN kosztuje 8,32 USD miesięcznie w ramach rocznej umowy, która jest znacznie droższa niż w przypadku innych sieci VPN z tej listy, ale jeśli chcesz mieć najlepsze w swojej klasie doświadczenie i budżet nie jest dla ciebie problemem, skorzystaj z tej subskrypcji.

Żaden dostawca nie może sobie pozwolić na prędkości obsługiwane przez ExpressVPN, dzięki czemu jest to idealna usługa, jeśli chcesz nie tylko odblokować serwisy Netflix US, niemieckie telewizje, a nawet Hulu, ale oglądać je w jakości HD i z najwyższą stabilnością.

  7 bästa ryska VPN-tjänster - Bypass internetcensur under resor i Ryssland

ExpressVPN oferuje przełącznik zabijania, który chroni przed nieplanowanymi wyłączeniami internetowymi. Dostawca zabezpiecza połączenia internetowe za pomocą najwyższej jakości szyfrowania i domyślnie obsługuje najlepszy dostępny protokół, tj. OpenVPN.

Jego duże prędkości i bezpieczeństwo przydają się również wtedy, gdy Torrenting i baza ponad 3000 serwerów w pełni wspiera działania P2P.

Obsługa czatu na żywo jest najlepsza w branży i jest w stanie rozwiązać wszystkie problemy z łatwością.

Dzięki intuicyjnej funkcji dzielonego tunelowania ExpressVPN pozwala na ustalenie priorytetów witryn lub aplikacji, które chcesz trasować przez połączenie VPN, dodatkowo optymalizując twoje wrażenia.

W Niemczech możesz używać ExpressVPN na wszystkich głównych systemach operacyjnych, takich jak Windows, Mac, Android, iOS, a nawet FireTV.

Jeśli nie’Podobnie jak usługa, masz poduszkę 30 dni, w której możesz złożyć zwrot pieniędzy.

Dostępna jest również dedykowana niemiecka wersja ExpressVPN.

Aby uzyskać bardziej szczegółowy przegląd, przeczytaj tę recenzję ExpressVPN.

ExpressVPN dla Niemiec

4. PureVPN

PureVPN zajmuje 4. miejsce w niemieckiej sieci VPN

  • Cena: 2,91 USD / mc
  • Ocena Trustpilot: 4.7

Liczba serwerów według PureVPN przekroczyła obecnie poziom 2000, podobnie jak serwery w Niemczech.

PureVPN nie’Zmuszam Cię do subskrypcji długoterminowej, ponieważ oferuje krótkoterminowy, 2-letni plan subskrypcyjny za jedyne 2,91 USD miesięcznie .

Zasady rejestrowania były wcześniej szkicowe, ale teraz zostały poprawione, aby użytkownicy czuli się bezpiecznie, ufając im swoimi danymi.

Jako standard szyfrowania używany jest tylko szyfrowanie wojskowe, a wszystkie jego standardowe aplikacje działają w tym trybie wraz z najbezpieczniejszymi protokołami tunelowania. PureVPN nie ma siedziby w Hongkongu’Muszę również przestrzegać wszelkich niemieckich rozkazów kneblowania.

Jest to jeden z naszych najlepszych VPN Netflix i obsługuje również BBC iPlayer.

Dostępne jest 3-dniowe konto próbne w cenie 2,50 USD, co pozwala na skorzystanie z usługi jazdy testowej przed przystąpieniem do niej.

PureVPN’Niemiecka wersja językowa jest dostępna, jeśli chcesz kontynuować odtąd w swoim ojczystym języku.

My’Zrobiliśmy też pełną recenzję PureVPN, którą możesz sprawdzić tutaj.

PureVPN dla Niemiec

5. CyberGhost

CyberGhost zajmuje 5. miejsce w niemieckiej sieci VPN

  • Cena: 2,75 USD / mc
  • Ocena Trustpilot: 4.7

Łatwy w użyciu i zoptymalizowany interfejs to znak rozpoznawczy CyberGhost. Ten dostawca oferuje w sumie 577 serwerów VPN w Niemczech rozmieszczonych w 3 różnych lokalizacjach, aby zaoferować jedno z najlepszych doświadczeń w streamingu i torrentowaniu w całej branży.

CyberGhost isn’Jest to drogie albo z 3-letnim planem kosztującym 2,75 USD miesięcznie, co jest bardzo rozsądne, biorąc pod uwagę fakt, że wielu dostawców pobiera prawie taką samą cenę, ale oferuje znacznie mniej niż CyberGhost.

Najlepszą funkcją CyberGhost są aplikacje, które są dostępne dla wszystkich popularnych platform i mają dedykowane opcje dla różnych zadań, które chcesz wykonać.

CyberGhost nie jest ani trochę garbiony w kwestii bezpieczeństwa, ponieważ oferuje najwyższej jakości szyfrowanie, ochronę przed wyciekiem DNS, przełącznik zabicia, silną zgodność protokołu i politykę zerowego logowania, aby zapewnić ochronę prywatności w niemieckim Internecie.

To’jest jedną z najlepszych opcji omijania bloków geograficznych w serwisie Netflix i innych serwisach streamingowych. CyberGhost jest bardzo niezawodny i nigdy nie oferuje słabych prędkości. Dla niemieckich fanów streamingu CyberGhost to świetny zakup.

Jeśli chcesz współpracować z CyberGhost w języku niemieckim, dostawca oferuje również tę funkcję.

Pełną szczegółową recenzję dostawcy można przeczytać tutaj.

Cyberghost VPN dla Niemiec

Czynniki, których należy szukać u dobrego dostawcy VPN dla Niemiec?

Dla internautów mieszkających obecnie w Niemczech istnieje wiele ograniczeń i problemów związanych z prywatnością, które bezpośrednio na nie wpływają.

Wystarczająco dobra sieć VPN dla Niemiec może z łatwością pozwolić wszystkim takim użytkownikom ominąć te zagrożenia i ograniczenia oraz uzyskać dostęp do bezpieczniejszego i bardziej swobodnego dostępu do Internetu. Tutaj’pokazać:

Poważne problemy z prywatnością użytkowników

Niemcy są członkiem 14 Eyes Alliance. Jeśli nie’Jeśli wiesz dużo o tym sojuszu, narażasz swoją prywatność w Internecie na niewiarygodne ryzyko.

Sojusz 14 oczu to grupa krajów, które zawarły porozumienie w sprawie wywiadu i udostępniania danych. Każdy kraj, który jest członkiem tego sojuszu, jest zobowiązany do gromadzenia danych.

Na przykład Jeśli USA chcą danych o historii przeglądania, mogą poprosić niemieckie władze o zebranie danych i ich przekazanie, a Niemcy będą musiały się poddać tej prośbie.

Metadane niemieckiego rezydenta – użytkowników Internetu są często przechowywane przez dostawców usług internetowych w kraju przez okresy przekraczające 10-12 tygodni. I to są dokładne dane, których niemiecki rząd może zażądać od tych dostawców usług internetowych i będą musieli je zastosować.

Bundesnachrichtendienst (BND) to niemiecka organizacja, która zajmuje się monitorowaniem, gromadzeniem i wysyłaniem danych zebranych od wszystkich użytkowników Internetu w całych Niemczech, dzięki czemu masz pewność, że na pewno jesteś szpiegowany.

  7 najlepszych rosyjskich usług VPN - obejście cenzury internetowej podczas podróży po Rosji

Jeśli korzystasz z nowych przepisów UE dotyczących RODO, które sprawiają, że każdy, kto zbiera Twoje dane, musi to zrobić za Twoją wyraźną zgodą, aby Cię chronić, pomyśl jeszcze raz. Że’ponieważ niewłaściwe wykorzystanie danych i szpiegostwo sponsorowane przez rząd są nadal powszechne.

Dla niemieckich użytkowników Internetu sama prywatność jest najważniejszym czynnikiem, który sprawia, że ​​konieczne jest korzystanie z silnej i bezpiecznej sieci VPN.

Sieci VPN szyfrują twoje dane i przekazują je przez bezpieczne tunele, jednocześnie ukrywając twój oryginalny adres IP, aby powstrzymać agencję rządową lub kogokolwiek innego przed szpiegowaniem ciebie lub naruszeniem prywatności w Internecie.

Torrenting jest ryzykowny bez VPN w Niemczech

Torrentowanie jest wykonywane przez miliony użytkowników na całym świecie, a użytkownicy z Niemiec nie są wyjątkiem. Ale oddawanie się Torrentingowi bez ochrony VPN w Niemczech jest równoznaczne z zwykłą głupotą, biorąc pod uwagę surowe przepisy prawne dotyczące pobierania, a nawet udostępniania materiałów chronionych prawem autorskim.

Torrenting jest legalny w Niemczech, ale na pewno możesz zostać ukarany grzywną, a nawet dostać karę więzienia, jeśli popełnisz naruszenie praw autorskich.

Nigdy nie wspieramy użytkowników w naruszaniu praw autorskich i nie zachęcamy użytkowników do nielegalnego pobierania treści za pośrednictwem Torrentów, ale chodzi o to, aby użytkownicy mogli cieszyć się bezpłatnym dostępem do Internetu, a to może się zdarzyć tylko wtedy, gdy korzystasz z VPN.

Najlepsze VPN w Niemczech to te, które mają dedykowane serwery do działania Torrenting / P2P, oferują duże prędkości i don’t wyciek twojego IP. Nie powinny’w ogóle będzie też przechowywać wszelkiego rodzaju dzienniki.

Omijanie ograniczeń geograficznych w witrynach przesyłania strumieniowego

Nie możesz uzyskać dostępu do Netflix US, Hulu, Amazon Prime, a nawet BBC iPlayer w Niemczech z powodu ograniczeń geograficznych. Ale ograniczenia nie dają’po prostu wpływają na te strony przesyłania strumieniowego. Jeśli podróżujesz poza Niemcy, wygrałeś’być w stanie przesyłać strumieniowo wiele swoich ulubionych niemieckich kanałów lub innych treści z powodu tych samych ograniczeń geograficznych.

Ponadto YouTube ma najbardziej pozbawioną wersji wersję w Niemczech. Świat’największa darmowa usługa przesyłania strumieniowego nie oferuje dużej ilości treści w kraju. Powodem tego jest fakt, że GEMA (niemiecka grupa praw muzycznych) od dawna spiera się z witryną, która odmawia rozstrzygnięcia.

Ale wszystkie te problemy ze strumieniowaniem ulubionej zawartości można łatwo rozwiązać, jeśli zainwestujesz w wystarczająco dobrą sieć VPN dla Niemiec.

Te główne sieci VPN mogą z łatwością ominąć większość takich ograniczeń geograficznych. Wiele z nich oferuje nawet usługi zaciemniania, aby zapewnić łatwiejszy dostęp do tych witryn z ograniczeniami geograficznymi.

Ochrona przed publicznymi zagrożeniami Wi-Fi

Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, jeśli korzystasz z publicznych lub współdzielonych sieci Wi-Fi, potrzebujesz ochrony VPN. Ataki typu „man in the middle” są nie tylko powszechne, ale również najsilniejszą formą hakowania, ponieważ użytkownicy mogą łatwiej łączyć się z takimi zagrożonymi sieciami niż w jakimkolwiek innym przypadku.

Ponieważ, podobnie jak reszta świata, Niemcy mają również publiczne systemy Wi-Fi, potrzebujesz sieci VPN, które mogą pozwolić sobie na najsilniejsze szyfrowanie i obsługę protokołów, aby chronić bezpieczeństwo urządzenia przez publiczne połączenia internetowe, takie jak ten.

Najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszej niemieckiej sieci VPN

Nie wolno przechowywać dzienników aktywności użytkownika. Najlepsze sieci VPN zawsze przestrzegają zasady zerowego logowania. Nigdy nie przechowują twoich danych osobowych, historii przeglądania ani innych poufnych danych przechowywanych na swoich serwerach. Dostawca’Polityka rejestrowania jest wyraźnie wymieniona w jej polityce prywatności, więc omówiliśmy każdego dostawcę’polityka prywatności, aby upewnić się, że nie’t przechowuj wszystkie wrażliwe dzienniki.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym i protokół OpenVPN. Te dwa czynniki są najważniejszymi aspektami VPN’arsenał bezpieczeństwa. AES-256 klasy wojskowej jest najbezpieczniejszym szyfrem szyfrującym, ponieważ niemożliwe jest odkodowanie zaszyfrowanych danych. Protokół OpenVPN jest obecnie najbezpieczniejszym protokołem tunelowania na świecie, gwarantującym, że korzystanie z połączeń internetowych nigdy nie będzie możliwe.

Niektóre sieci VPN oferują jeszcze więcej nowatorskich funkcji bezpieczeństwa, takich jak Double VPN, aby zapewnić użytkownikom dodatkowe pasmo bezpieczeństwa.

Musi oferować zoptymalizowane i szybkie serwery w Niemczech. Jeśli podróżujesz poza Niemcy i chcesz oglądać treści z niemieckiej telewizji online, możesz to zrobić tylko wtedy, gdy twoja sieć VPN oferuje niemieckie serwery.

Ale to’nie wystarczy mieć serwerów w Niemczech, muszą być zoptymalizowane, aby obsługiwać odblokowywanie z zagranicy i szybko, aby zapewnić najwyższą jakość.

Odblokowywanie możliwości witryn do przesyłania strumieniowego. Duża, dobrze rozpowszechniona sieć serwerów. Aby odblokować Netflix US lub BBC iPlayer w Niemczech, musisz mieć VPN, który oferuje serwery, które mogą z łatwością wykonywać te wyczyny. Pozwolić’Powiedzmy, że VPN nie działa’ma dobre serwery w USA, wygrał’t odblokuj Netflix US, a tym samym to’nie nadaje się dla ciebie.

  Cele mai bune 5 VPN-uri pentru Franța 2020: Navigare sigură + streaming

Przyjazny dla torrentów. VPN musi obsługiwać Torrenting i oferować szybkie, dedykowane serwery do tego zadania. Z drugiej strony nie powinno to być przeciekanie twojego adresu IP przez wycieki WebRTC lub DNS.

Musi mieć przełącznik zabijania: W przypadku rozłączenia VPN powinien istnieć przełącznik „zabicia”, aby uchronić Cię przed przypadkowym połączeniem z Internetem bez odpowiedniej ochrony, narażając w ten sposób Twoje prawdziwe IP w Internecie. Wszystkie najlepsze VPN dla Niemiec na naszej liście oferują tę funkcję.

Chociaż obecnie w branży działają setki dostawców VPN i większość z nich może zaoferować jedną lub dwie funkcje z powyższej listy, ale jeśli chcesz, aby wszystkie te funkcje były obecne w Twojej usłudze wraz z najwyższą wydajnością, to nasze najlepiej polecane sieci VPN w Niemczech to Twój najbezpieczniejszy zakład.

Sieci VPN, których należy unikać w Niemczech

Wiele VPN obiecuje księżyc, ale często don’t dostarczyć oczekiwane wyniki. Co’Jeszcze bardziej problematyczne jest to, że istnieją sieci VPN, które nie są bezpieczne do subskrypcji, ponieważ cierpią z powodu wielu problemów lub same są zaangażowane w niecne działania.

Oto lista VPN, których należy unikać w Niemczech:

Shellfire VPN

Ta sieć VPN po prostu nie działa’t pracować, aby służyć jakimkolwiek celom. Ma przecieki IP, nie robi’t odblokuj Netflix, nie robi’t obsługuje Torrenting, nie obsługuje czatu na żywo, a jego aplikacje klienckie wcale nie są przyjazne dla użytkownika. Ponadto plany są dość drogie. Unikaj tej sieci VPN za wszelką cenę.

OperaVPN

Pomimo jakości odblokowywania Netflix, OperaVPN nie jest kompatybilna z wieloma platformami. To’więcej usług proxy i nie’• oferują poziom bezpieczeństwa wymagany do zapewnienia wystarczającej satysfakcji z niemieckiej sieci VPN.

ZenVPN

Ta sieć VPN rejestruje Twój adres IP, a dla nas jest to największy z nich wszystkich przełom. Ponadto wygrałeś’t korzystać z ponad 5 GB przepustowości każdego dnia, nawet jeśli korzystasz z oferty płatnej. ZenVPN w ogóle nie jest odpowiedni, jeśli szukasz odpowiedniej sieci VPN w Niemczech.

Jest darmową siecią VPN odpowiednią dla Niemiec?

Odpowiedź brzmi: wielkie nie!

Dlaczego?

Bezpłatne sieci VPN zawsze będą wyglądać dobrze, jeśli porównasz je z płatnymi dostawcami, którzy często oferują plany, które kosztują dziesiątki dolarów opłat abonamentowych. Ale to’gdzie kończą się zalety darmowych VPN.

Bezpłatne usługi VPN często mają ograniczenia przepustowości i prędkości w porównaniu do usług płatnych.

Co więcej, oprócz tych problemów z wydajnością, bezpłatne VPN nie są bezpieczne, ponieważ albo przechowują dzienniki użytkowników, sprzedają dane użytkowników, a nawet wyświetlają niepotrzebne reklamy, ponieważ są to sposoby, w jakie działają na swoich dolnych liniach.

Nie chciałbym’Zalecam skorzystanie z bezpłatnej sieci VPN w Niemczech, ponieważ tak jest’lepiej rozdać kilka dolców, niż narazić na szwank swoje wrażenia z korzystania z Internetu i bezpieczeństwa ze względu na urok darmowego.

Niemieckie przepisy dotyczące zatrzymywania danych

Przepisy dotyczące zatrzymywania danych mają w Niemczech skomplikowaną historię.

Rząd niemiecki próbował wprowadzić przepisy, które nakładają obowiązek gromadzenia danych użytkownika w najwyższym stopniu, ale obecnie przepisy te zostały zawieszone.

Główne prawo dotyczące zatrzymywania danych uchwalone w 2015 r. Wymagało od dostawców usług internetowych gromadzenia metadanych użytkowników.

Prawo to jest obecnie zawieszone, ale istnieje powszechne podejrzenie, że dostawcy usług internetowych w Niemczech nadal zbierają i przechowują metadane użytkowników przez okres do 10 dni.

Niemcy są również częścią sojuszu 14 Eyes, co czyni je niebezpiecznym miejscem ze względu na prywatność użytkowników, ponieważ jest to sojusz polegający na udostępnianiu danych, w którym każdy kraj członkowski może wysłać polecenie gag do innego kraju w celu uzyskania informacji o użytkowniku, a ten drugi muszę się z tym pogodzić.

Jednak w Niemczech nie ma obecnie przepisów, które mogłyby zmusić dostawców usług internetowych lub inne organy do przestrzegania rozkazów kneblowania. Nawet wdrożenie tylnych drzwi do gromadzenia danych nie jest obsługiwane przez prawo.

Przepisy dotyczące zatrzymywania danych w Niemczech są niejasne i często niejasne, których pełne wyjaśnienie jest poza zakresem tego artykułu, ale musisz wiedzieć, że Niemcy są dość niebezpieczne pod względem ochrony prywatności użytkowników w Internecie, więc nie możesz pozostawić swoich celów otwartych i niepewny.

Ale czy VPN jest legalny w Niemczech, aby umożliwić ci ochronę przed takimi przepisami? Tak, całkowicie legalne, dlatego nie powinieneś’tracisz szansę na uzyskanie zbyt bezpiecznej anonimowości online.

Podsumowanie

Mieszkając w Niemczech, zdecydowanie musisz dziś zasubskrybować VPN, a jeśli podejmiesz taką decyzję, Surfshark jest naszym wyborem nr 1 jako najlepszy VPN dla Niemiec. Za 1,99 USD miesięcznie w planie dwuletnim to’s najbardziej odpowiednia usługa dla bezpieczeństwa, wydajności i stabilności.

Reszta # 4 też jest świetna i teraz zależy od twojego osobistego wyboru, który wybierzesz. Więc nie’t marnować zbyt wiele czasu, zanim je zdobędziesz i zabezpieczając swoją prywatność w Internecie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me